Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 13:25   #1381
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Ann ja też się staram

a i zapomniała napisać, że zjeżdżalni jednak nie bedzie
wczoraj na próbę przymierzylismy i jednak za blisko ściany
najwyżej na działce coś z tej zjeżdżalni jej zmontujemy.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 15:59   #1382
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
W sumie Zuza tez jeszcze nie powinna jesc platkow Adaska na zwyklym mleku, ale czasem jej pozwalam skosztowac jak sie dopcha do jego talerza
wiesz,Zuza jednak starsza od Tosiuli co prawda zajadała już jogurt np.ale wolę,żeby jej Zu nie podkarmiała parówkami czy żółtym serem ale też ze względu trochę na kontrolę co i ile obie jedzą

Yoolia-właśnie miałam pisać a propo tej zjeżdżalni,że możecie ją na blacie w kuchni zamontować albo w łazience


Tosiula odmawia spania po południowego a ja padam na pysk

Zu nosi ,choć wracała na hulajnodze i spory spacer zrobiłyśmy
a małż będzie dopiero ok.20.30...

to sobie zrobiłam i zeżarłam pizzę
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:06   #1383
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dziewczyny, czy nasze dzieci potrzebują juz bilet mpk?
szukam na stronie mpk wrocław,ale nei mogę znaleźć, a nie pamietam, czy do 3 czy 4 lat za free
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:07   #1384
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

prim ja ostatnio sprawdzałam i do 4 r.ż

nie pamiętam gdzie to jest ale też sie naszukałam jak głupia
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:12   #1385
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

u nas też od 4 rż

ale kiedys miałam stracha jak już z Gosia do autobusu wsiadłam coś mi sie ubzdurało, że chyba powinna miec bilet, ze do 3 rż bez
mój tato pracuje w MPK i mi kiedyś mówił, ale ja oczywiście zapomniałam i juz sobie historyjki w głowie wymyslałam co powiedzieć jak kontrolerzy wejdą do autobusu znam kilku, ale jakby akurat weszli nieznajomi, to glupio tak sie tlumaczyć i powoływac na znajomych, nie lubie tak...
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:32   #1386
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

pocieszyłyście mnie dziewczyny tym, że nie tylko moje dziecko ma odbicia zawsze to lepiej wiedzieć, że nie wyróżnia się za bardzo z tłumu
Ann dzięki, że mi przypomniałaś o tej książce "jak mówić... " kiedyś ją miałam pożyczyć od brata męża ale wtedy oni czytali a potem ja zapomniałam, muszę się teraz znów do nich zwrócić, może to pomoże. Co do oddechu, dziś jest troszke lepiej także może po mału wszysko wraca do normy. Zmieniłaś avatorek i Cię nie poznałam
Yoolia a jaką masz ksiażke o dzieciach nadpobudliwych? Szkoda, że nie udało się zamontować zjeżdżalni przy łóżku zawsze byłaby to super frajda (mi samej podobają sie takie łóżka ) ale na szczęście zawsze zjeżdżalnię można wykorzystać gdzie indziej.
Prima u nas w Łodzi o ile dobrze kojarzę też chyba od 4 r.ż. ale jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam, zawsze mi sie wydawało, ze Uszek jest taaaaaaaaki mały
Celko powody histerii które opisałaś są mi doskonale znane i właśnie o tyle to wkurzające, że to są pierdoły, a on robi z tego mega aferę. Sytuacja z dzis rana, upolowałam mu na all bluzę z psem strasznie mu się podobała, dzis bluza po praniu wyschła i naszykowałam mu do założenia oczywiście histeria bo on jej nie chce
Właśnie siedzę kawkuję się i po mału przygotowuję bo czekają mnie dziś 2 rozmowy o pracę
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:44   #1387
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

misia--trzymam kciuki za pomyślny efekt rozmowy w sprawie pracy...

Emilka czasami tez histeryzuje o byle co... jakies pare tygodni temu histeria,bo słonko nei świeci,że nie chce,żeby zaraz ciemno było..żadne tłumaczenia nie pomagały..ona chce żeby świeciło i już!!! albo coś jej sie pochlapie na bluzke i ryk,że sie pochlapało...mowie przebierzemy..nie!..wysus zymy..Nie! ona chce,żeby bez robienia niczego ta bluzka nie była pomoczona..kropka!!!
a ubrania jak przebiera.. raz paski ok, innym razem nie chce pasków....a tu nie ma obrazka na bluzce..w tych spodniach bedzie za gorąco..w tych za zimno.. mówie wam..czasami to mozna zwariowac!!
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 14:57   #1388
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dobrze,że piszecie o tych biletach,bo warto sobie czasem uświadomić,że te nasze dzieci już takie duże
chociaż podobno małż ciągle ściemnia na basenie,ze Zu ma 3lata
a Zu cała zadowolona,że w pieluszce może pobiegać
ale pewnie jeszcze z pół roku i sama się wygada,że ma 4 a nie 3 lata

Misia-a taki jakiś mam wisielczy nastrój,więc i avek adekwatny
za pracę!

histeria o byle co też jest i to prawie codziennie przeważnie i tak kończy się u niej w pokoju,gdzie sama się wyryczy i przychodzi przeprosić i mówi,że już się uspokoiła
po czym przystaje na jedną z moich propozycji rozwiązania problemu ...

z ciuchami różnie-przeważnie rano sama sobie wybiera rajstopki i majty,podkoszulkę a ja szybko dobieram resztę dając jej 2możliwości wyboru .chyba,że ma swoją wizję nie rażącą mnie zbytnio to przystaję
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:35   #1389
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę kawkuję się i po mału przygotowuję bo czekają mnie dziś 2 rozmowy o pracę
jak poszło?

dzięki za info o biletach -nie kupowałam

misia-mi się wydaje, ze Uszek może tak odreagowywać stres

Co do mojego dziecia -to sie pochwalę (tfu -spluwam 3 razy przez lewe ramię) że nie pamiętam,co to histeria, no i wiadomo, że miewa gorsze dni-ale generalnie idzie znim wszystko załatwić, dogadać się. Dzis nawet wybralismy sie na zakupy ubraniowe (dla mnie) i pozwiedzać Wrocek - nawet dał mi poprzymierzać/kupić ubrania, grzecznie siedzia ( w zamian obiecałam mu że pojedziemy do tz tramwajem)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 07:15   #1390
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

misia--i jak? i jak?

z tymi biletami, to niby wiem,ze do 4rż, ale teraz uswiadomilam sobie,ze to jeszcze tylko nieco ponad połroku..
no ale chybaby wypadalo miec jakis dok. potwierdzajacy wiek? ale co? chyba akt urodzenia..
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 07:29   #1391
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Bingo-dowód może? chyba bezpłatnie można go wyrobić? też będziemy coś dziewczynom wyrabiać-dowody albo paszporty,bo być może jednak w tym roku zaliczymy jakieś zagraniczne wakacje(choć szczerze mówiąc wątpię a jeśli już to chyba we wrześniu/październiku )
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 13:40   #1392
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Cytat:
Napisane przez bingo30 Pokaż wiadomość
no ale chybaby wypadalo miec jakis dok. potwierdzajacy wiek? ale co? chyba akt urodzenia..
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Bingo-dowód może? chyba bezpłatnie można go wyrobić? też będziemy coś dziewczynom wyrabiać-dowody albo paszporty,bo być może jednak w tym roku zaliczymy jakieś zagraniczne wakacje(choć szczerze mówiąc wątpię a jeśli już to chyba we wrześniu/październiku )
J ai tak mam w portfelu dowód Huberta -więc dokument z datą urodzena jest
A co do paszportu - kuzynka mi mówiła (nie wiem, czy to prawda-nie szukałam potwierdzenia) że teraz paszport na dziecko jest ważny rok. Z jednej strony rozumiem-dzieciak się zmienia przecież bardzo, ale z drugiej strony do niektórych krajów trzeba mieć jeszcze ważny przez 6 m-cy w momencie wjazdu -więc trochę bez sensu (akurat ta kuzynka często lata na wakacje z małym, co namniej kilka razy w ciagu roku) wiec będzie musiała wyrabiać co pół roku
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:19   #1393
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Prima-no podobno ale ja chyba poza Europę i tak się nie odważę póki co,no chyba,że Turcja nas skusi
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:46   #1394
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

ann -no w Turcji jest chyba właśnie te pół roku -wiec wylicz,kiedy opłaca ci się wyrobić, żebyś w październiku jeszcze miała ten półroczny zapas

Mnie pogoda tchnęła wakacyjnie -i przeglądam apartamenty w Bułgarii, w zasadzie wychodzi niewielka różnica w porównaiu z naszym morzem, bo od razu sobie z Pobierowem porównuję Wiadomo,dochodzi kwestia dojazdu- muszę to obmyśleć konkretnie...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:55   #1395
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Prima-dawaj sprawozdanie na bierząco
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 17:20   #1396
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Ann - kurczę, tz też spodobał się pomysł (on ogólnie chce do Chorwacji jechać, mnóstwo znajomych/rodziny jeździ -ale mnie bardziej przekonują bułgarskie plaże :p ) ale muszę przemyśleć, jak zorganizować podróż i czy sie na nią porywać (to jednakowoż dłuuga droga)...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 06:24   #1397
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

fajna pogoda była w weekend choć nie aż tak ciepło jak zapowiadali bo wiatr nieźle dmuchał i w samej bluzce to by nas poprzewiewało. Wczoraj rozpoczeliśmy już sezon rowerowy
A ja po czwartkowych rozmowach a piątek już poszłam pierwszy dzień do pracy, teraz mam tydzień próbny i zobaczymy co po tym tygodniu wyniknie. Niestety kasa niezbyt zadawalająca, ale zawsze to już coś do budżetu domowego a i ja wreszcie wyszłam z domu.
A to mój łobuz z weekendowego placu zabaw.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1260.jpg (151,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1275.jpg (162,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1279.jpg (169,5 KB, 10 załadowań)
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 07:56   #1398
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

o jaaaa... ale Uszek już duży chłopak!i jaki śliczny

gratuluję Misia pracy! zmienić możesz zawsze,a jakoś trzeba zacząć.Mam nadzieję,że już wkrótce pojawi się lepsza kasa

Pogoda cuuudna była a Zu w sob nad ranem przyszła do nas biadoląc,że boli ją ucho więc bujamy się znowu z jakimś wirusem(dzisiaj byłam z rana u p.doktor) mam w razie czego skierowanie na laryngologię.
Mam nadzieję,że nie będzie potrzebne...
poproszę o trochę fluidków
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:18   #1399
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Ann zdróweczka dla Zu oby wam sie skierowanie nie przydało...
A miałam Ci sie pytać czy dawałaś Zu ten Zinnat? Bo jak byliśmy teraz u lekarza - nasza na zwolnieniu to byliśmy u jakiejś innej - to nam powiedziała, że lekarze bardzo Zinnat lubią bo dobrze działa i nie ma żadnych skutków ubocznych dla brzuszka tylko gorzki w smaku jest i często rodzice proszą żeby zmienić na co innego bo dzieci nie chcą pić...

Misia gratuluje pracy (po cichu to nawet zazdraszczam ) Zmienić zawsze można a najważniejsze, że coś sie ruszyło i zdobędziesz doświadczenie a kasa każda sie przyda nawet najmniejsza
A Uszek roześmiany no i jaki już duży Strasznie nam sie te dzieci zmieniają i rosną

My smarkamy troszkę - byliśmy do kontroli i wszystko było ok tylko katarek - ponoć skończyły sie te paskudztwa co schodzą na płuca i oskrzela
Ide ćwiczyć bo wiosna idzie a ja mam brzuch jak w ciązy
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni

Edytowane przez Sławka2
Czas edycji: 2011-04-04 o 08:20
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 09:24   #1400
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Ja też zaraz idę ćwiczyć

Sławko-może się i skończyły,ale zaczęły anginy i uszy
zdrówka i dla Was
Zinnat dawałam 6dni chyba,bo tak nam się skończył,ale na kontroli wsio było oki,więc widocznie wystarczyło
fakt,Zu narzekała,ze niedobry ,ale szybko popijała sokiem malinowym,albo jej mieszałam od razu z tym sokiem i jakoś szło ...

no tydzień pochodziła do p-la

a dzisiaj u nas syfiasta pogoda.niby ciepło,ale pada,więc pewnie zaraza będzie się szerzyć...
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:04   #1401
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

misia - gratuacje. Wiesz,może to tylko okres próbny kiepsko płacony a później lepiej? No i wiesz-zawsze można zmienić Łatwiej majac kiepską szukać lepszej -niz od zera szukać, mniejsza presja Widać, że Uszek zadowolony z hasania, roześmiany

Ann - sio choróbska

U nas weekend zleciał w mig -co prawda w sobotę trochę padało z rana, ale od czego kalosze (nawet ja sobie sprawiłam)-wiec deszczowe spacery niestraszne. Wczoraj było pięknie - chciałam odwiedzić ten piękny ponoc plac zabaw przy Teatrze Lalek - ale jak zobaczyłam te tłumy to tylko przejechaliśmy obok
Dziś za to beznadziejnie, zimno,mokro,brr...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 21:41   #1402
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dzięki dziewczyny za komplementy dla Uszka i za słowa wsparcia dot. pracy Dla mnie najfajniejsze jest to, że wyszłam do ludzi i że praca nie jest jakaś bardzo stresująca, kilkuosobowa firma więc nie ma takiej nagonki jak w dużych korporacjach a i praca raczej spokojna. A taką chciałam mając dziecko, mieć pracę której nie muszę przynosić do domu. Kasa jest ważna, ale oboje z TŻ doszliśmy do wniosku, że gdyby mi się tu udało normalnie podpisać umowę to chyba bym chwilowo odpuściła poszukiwania. Po ostatnich przebojach TŻ z pracą doszliśmy do wniosku, ze lepiej nawet mniej a pewne niż dużo a niepewne. Zawsze bylaby to jakaś kasa do budżetu domowego a majac umowę moglibyśmy w przyszłym roku myśleć o zamianie mieszkania
Dzisiaj rano trochę się tylko namęczyłam bo Mati na cały dzień został z teściową i od rana urządził histerie, że on z nią nie chce zostać, że on chce iść ze mną lub z moją mamą zostać. Teściowa musiała go ode mnie prawie odrywać bo nie chciał mnie puścić, a potem też jeszcze kupe czasu wył. Jutro już na szczęście moja mama z nim będzie od rana w południe zmieni się z teściową i mam nadzieję, ze coś wymyśli by go przekonać do siebie by nie było takich scen. W poniedziałek jak się właśnie babcie zmieniały to też nie chciał mojej mamy wypuścić, ale teściowa go przekupiła pistoletem na wode zobaczymy co będzie jutro.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI

Edytowane przez *misia*
Czas edycji: 2011-04-05 o 21:44
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 11:08   #1403
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

hej, co tu taka posucha - wywiało was czy co?

Czy któraś z was ma /miała coś do czynienia z sanatorium?
Dostałam termin dla Huberta, zadzwoniłam potwierdzić i popytać o szczegóły - pytałam,ile to będzie trwało (zazwyczaj turnus trwa 21 dni) a kobieta mi mówi, że 3 dni Zwątpiłam, ponowiłam pytanie -potwierdziła. Dziwne, zgłupiałam szczerzr mówiąc...

Kończę sprzątanie, my w ten piękny dzień wybieramy sie... na ognisko. Pomysł nie nasz, idziemy jako goście Rano dzwoniłam potwierdzić, czy na pewno - ale tak, ponoć pogoda nam nie straszna :p
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:46   #1404
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Prima-termin sanatorium zabójczy a gdzie to takie ekspresowe?dzwonilas do źródła? no bo 3dni to chyba żart?????????
uważajcie,żebyście przy tym wietrze jakiegoś pożaru nie wzniecili chyba,że u Was nie wieje?

Misia-teściowa jednak zgodziła się do Uszka przychodzić? Co do pracy to na pewno wpłynie kojąco na Twoją psychikę


ZU posiedziała tydzień w domu i jakoś się rozeszło po kościach,oprócz tego,że lekko niedosłyszy ale pewnie musi trochę minąć czasu
zwłaszcza,że nie dawała sobie robić okładów-dopiero dzisiaj

za to T.od wczoraj kaszle,fak
dwie marudy to dla mnie za dużo

Bingo-a Wy już zaliczyliście ten szpital?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:29   #1405
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

u nas wieje, że głowy chce urwać, ale mimo to chłopaki poszli po cos do teściów a ja mam chwile dla siebie. Najgorsze jest to, że we wtorek minęły dwa tyg po szpitalu i myślałam, że możliwość ospy jest już za nami niestety wczoraj pojawiły sie na mnie jakieś podjerzane kropy dziś więcej i podejrzewam, ze dopadł mnie półpasiec, albo coś podobnego. Wysmarowałam sie mazidłami, piję wapno i mam nadzieję, że nowych krop nie będzie a i te będą jakoś wyglądały bo raczej nie ma opcji bym poszła na zwolnienie, zwłaszcza że dopiero w poniedziałek podpisze normalna umowe o prace.
Prima i jak ma zadziałac takie krótkie sanatorium, przecież zawsze mówią, ze na samo zaklimatyzowanie się potrzebne są jakieś dwa tyg, a tu szaleństwo aż 3 dni A dokąd macie jechać?
Ann współczuje dwóch marudniczek u mnie wczoraj Mati miał jakiś mega marudny dzień i był nie do wytrzymania a jakby tak miało być razy dwa to chyba bym ogłupiała. A to już od jutra Zu wraca dalej do przedszkola tak? Ano zgodziła się teściowa nie wiem na jak długo, ale na razie dobrze jest jak jest.
U nas miał Mati iść jutro do żłobka ale jedak zostawie go chyba do końca miesiaca w domu, tym bardziej, ze we wtroek kontrola po zabiegu. Chyba wolę by jednak wszystko na 100% porządnie się zagoiło, i by choć przez pewien czas nic nie złapał. A mam nadzieję, że jak pójdzie w maju to już bedzie ok.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 22:20   #1406
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Ann, wspolczuje

Prima, kpiny z tym sanatorium

Yoolia, tez wlasnie kombinujemy co zmienic w Hani pokoju i bedzie lozko z "placem zabaw" pod spodem, czyli miejscem na caly ten jej rozgardiasz, i najchetniej ze zjezdzalnia.. A Gosiak juz sie zaaklimatyzowal w mowym lozku??

Misiu, jak Mati sie miewa?? Jak wspomina ostatnie wydarzenia szpitalne? Zdjecia super!

Bingo, a kiedy Was to czeka??
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 06:27   #1407
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Szperr a coś Ty ostatnio taka mało gadatliwa, ani nie piszesz co u Was, jak się Tobie pracuje, jak się Hania miewa czy choćby jakieś zdjęcia byś wkleiła oj nieładnie
Mati po szpitalu nie ma chyba jakiś traumatycznych wspomnień, bo generalnie nie mówi o nim, przypomina mu się jak znajdzie jakiś obrazek czy książkę którą tam miał. Jedyna dla mnie zauważalna zmiana po szpitalu to jego zachowania, zrobił się humorzasty i wymuszacz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:06   #1408
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Szperr o dziwo Gosi bardzo szybko sie zaklimatyzowała, pewnie dzieki temu, że akurat takie lozko kupilismy, ktore sobie wymarzyła, szkoda tylko, że tej zjeżdżalni nie da sie zamontować, ale i tak jest spoko. Gosia wieczorem juz nie idzie spać do nas do sypialni tylko do swojego pokoiku, do swojego lózka, cześciej tez teraz przebywa i bawi sie w pokoiku. Wieczorem albo sama usypia, albo je na chwilke sie z nią kladę. Często przesypia cała noc, budzi sie dopiero rano, wczesniej budziła się w nocy i chciała, żeby ja pilnować albo przenosiłam ja do sypialni

*misia* gratulacje, niech Ci sie dobrze pracuje

ja tez mam marudę, moze to ta pogoda tak wpływa na nasze dzieci?

poza tym Gosi juz 3 tydzien nie poszła p-la
niby nic takiego, w osluchowo czysto a rano i wieczorem pokasłuje, w dzien prawie wcale. Podobno z zatok jej spływa i podrażnia. Na razie obyło sie bez antybiotyku, stosujemy od czwartku tylko flegaminę i mucofluid na rozrzedzenie wydzieliny ale nie widze poprawy wczoraj kaszlała jak stary gruzlik
a myslałam, że juz dziś wyslę ja do przedszkola...
u moich rodziców malowanie, ja mam w pracy sporo roboty, malz tym bardziej wolnego nie wezmie. Zostala dzis pierwszy raz cały dzień z teściami
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:20   #1409
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

halo, halo, gdzie Wy baby?
no żebyśmy my na drugą stronę spadły, oj nieładnie
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 07:57   #1410
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

hej!
ja juz 3 podejscie robie...moze sie uda...
misia--gratuluje pracy!!! czy po paru dniach stwierdzasz,że podoba ci sie? moze to za krótki okres do oceny, ale jakie wrazenia??
czy Mati juz po kontroli? a TY jak sie czujesz? podejrzewałąś półpaśca...

prima-a u Ciebie wyjasniło sie coś z tym sanatorium? rzeczywiście tylko 3 dni??? jesli tak, to szok...bo skrócić z 3 na 2 tygodnie to by uszło, ale nie na 3 dni...??? załamka..

szperr-mało cie tu... proponuje od czasu do czasu zaniedbać farme i tu wpaść.. pracujesz jeszcze? Hania zdrowa?

ann--a jak Twoje maluchy... pytałąs o szpital..jeszcze nie bylismy-termin na 4 maj..ale nie wiem,ćzy teraz cos z tego wyjdzie organizacyjnie..maż nie wiadpomo,czy urlop dostanie, bo ze 2 razy bral po tygodniu, niedawno skonczyl 2 tyg zwolnienie lek. we wtorek znowu jeden dzein bral na pogrzeb wujka... ee..co ma byc to bedzie..

a moja Klaudia zarazila sie jednak od meza i ma ospe kropek tak bardzo duzo nie tylko gorączkuje od 2 dni..marudna przez to..ale tez wiecej śpi w dzien niz normalnie..a dzis rano zwymiotowala..
i pytanie do celki i sławki- co podawalyscie maluchom w czasie ospy jakie leki?
EMilka jeszcze sie trzyma..co dzien ją oglądam..na razie nie załapała..

w marcu złozylismy papiery do innego przedszkola..jutro wywieszą liste.. ciekawe,czy sie dostanie..
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-23 15:35:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.