Czuję się podle - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-09, 22:15   #31
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czuję się podle

trzymaj się Pamiętaj, że człowiek uczy się na błędach ! Każda z nas kiedyś musiała przeżyć taką nauczkę i kaca moralnego Cieszmy się , że nie doszło do niczego więcej.
Pozdrawiam i życzę szczęscia w związku
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 22:42   #32
Pastela
Przyczajenie
 
Avatar Pastela
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czuję się podle

Dziękuję kochane
Pastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:57   #33
Asiuna
Przyczajenie
 
Avatar Asiuna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
GG do Asiuna
Dot.: Czuję się podle

Bylam w podobnej sytuacji. Bardzo kocham mojego Misia, ale mimo to poszlam kiedys bez niego na impreze. Chcialam potanczyc, pobawic sie, on o tym wiedzial, powiedzialam mu to. Poszlam z siostra. Troche wypilam :/. Na parkiecie spotkalam starego kumpla. Zawsze dobrze mi sie z nim tanczylo i wyglupialo. No i zaczelismy razem tanczyc, nie wiem jak to sie stalo ale zaczelismy sie przytulac i on zaczal mnie calowac, po francusku. Ucieklam stamtad, nie wiem czemu od razu nie zareagowalam, pewnie mialam spowolnione reakcje przez alkohol. Wiedzialam ze zrobilam zle, gryzlo mnie to. Postanowilam powiedziec o tym mojemu TZ.. Wybaczyl mi, wszystko wrocilo do normy, a ja obiecalam sobie ze nie bede chodzic bez niego na imprezy, a juz jesli pojde to bede pic tylko sladowe ilosci alkoholu..
Asiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 00:23   #34
sharky
Raczkowanie
 
Avatar sharky
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czuję się podle

Niestety byłam kiedyś w podobnej sytuacji I wiesz nigdy nie powiedzialam o tym mojemu narzeczonemu Jestem z nim 6lat i wiem ze gdyby się o tym dowiedział bardzo by to przeżył a dla mnie było to całkowicie nic nie znaczące wydarzenie wiec po co to wszystko psuć Mam już nauczke i wiem że więcej tego nie zrobię Uważam że jest to najlepsze rozwiązanie Nie zadręczaj sie już bo wiele z nas było w podobnej sytuacji Głowa do góry
sharky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:15   #35
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Czuję się podle

wiecie co to jest straszne ja jestem ze swoim tz 4 latka ponad juz kiedys jak bylam mloda i glupia (zakladam ze teraz madrezjsza jestem) chodzilam z moim tztem jakis rok wiedzialam ze to powazny zwiazek sie kroi .mialam takie przeczucie no ale ok mialam te 16 lat i poszlam z kolezanka na dyskoteke.jak to mloda i glupia wypilam troszeczke i kolezanka mnie zosatwila z kolega swoim i tak jakos zaczelism sie calowac.przez wiele miesiecy nic sie nie odzywalam az moj tz dostal powolanie do sluzby wojskowej .chcac byc szczera powiedzialam mu to.plakal jak bobr ale bylo ok wrocil z wojaks zaczol sie koszmar nadal bardzo mnie kochal ale nie moglismy sie dogadac ciagle oboje mielismy to przed oczami ze ja go zdradzilam.rozstalismy sie na 7 miesiecy ON mowil juz ze mne nie kocha ze nie chce juz nigdy w zyciu.. i takie tam jednak ja czekalam cierpliwie widzac moja krzywde i to ze zaluje wrocil.jestesmy dalej raezm od tego momentu kolejne 2 lata i jest cudownie lepiej niz przedtem.przeszlosc nie istnieje.jednak nie raz jak widze ze spi a ja mam dola siedze patrze na niego i placze.wiem ze zrobilam mu okropna krzywde chwila zapomnienia.wiec lepiej nie mwo o tym zeby on nie musial cierpiec.moze to i klamstwo ale ja wiem jak smakuje juz cos takiego przyznanie sie do tak malej a jednak wielkiej rzeczy

przepraszam ze sie rozpisalam ale musialm to z siebie wyrzucic poraz kolejny i poraz kolejny mam swieczki w oczach piszac o tym
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:45   #36
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czuję się podle

Pastelo, eh nawet nie wyobrazasz sobie jak Cie rozumiem. Sama mialam bardzo podobna sytuacje, nawet zalozylam tu wątek kiedys. Tez mialam wieeelkiego moralniaka, czulam sie fatalnie, dusilam to w sobie. Nie powiedzialam do dzis TZtowi choc minal rok. I wiesz co?Nie zaluje,bo wiem ze tamta sprawa bylaby strasznym ciosem dla Niego, choc tak naprawde dla mnie nic nie znaczyla a zdarzylo sie z powodu glupoty tak jak w Twoim przypadku->alkohol.Wiem, ze moj Tz i podjerzewam ze twoj tak samo,dluugo by mi nie ufał. I tak jak Kawuśka napisała :"Pamiętaj, że człowiek uczy się na błędach ! Każda z nas kiedyś musiała przeżyć taką nauczkę i kaca moralnego Cieszmy się , że nie doszło do niczego więcej." Pozdrawiam
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 15:20   #37
Pastela
Przyczajenie
 
Avatar Pastela
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czuję się podle

Z czasem czuję się lepiej,wyrzuty sumienia są ale potrafię z tym żyć,tżtowi nigdy o tym nie powiem,bo zbyt wiele dla mnie znaczy ten związek,a napewno wszystko by sie zmieniło gdybym powiedziala mu
Pastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 15:39   #38
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czuję się podle

Cytat:
Napisane przez natka294
wiecie co to jest straszne ja jestem ze swoim tz 4 latka ponad juz kiedys jak bylam mloda i glupia (zakladam ze teraz madrezjsza jestem) chodzilam z moim tztem jakis rok wiedzialam ze to powazny zwiazek sie kroi .mialam takie przeczucie no ale ok mialam te 16 lat i poszlam z kolezanka na dyskoteke.jak to mloda i glupia wypilam troszeczke i kolezanka mnie zosatwila z kolega swoim i tak jakos zaczelism sie calowac.przez wiele miesiecy nic sie nie odzywalam az moj tz dostal powolanie do sluzby wojskowej .chcac byc szczera powiedzialam mu to.plakal jak bobr ale bylo ok wrocil z wojaks zaczol sie koszmar nadal bardzo mnie kochal ale nie moglismy sie dogadac ciagle oboje mielismy to przed oczami ze ja go zdradzilam.rozstalismy sie na 7 miesiecy ON mowil juz ze mne nie kocha ze nie chce juz nigdy w zyciu.. i takie tam jednak ja czekalam cierpliwie widzac moja krzywde i to ze zaluje wrocil.jestesmy dalej raezm od tego momentu kolejne 2 lata i jest cudownie lepiej niz przedtem.przeszlosc nie istnieje.jednak nie raz jak widze ze spi a ja mam dola siedze patrze na niego i placze.wiem ze zrobilam mu okropna krzywde chwila zapomnienia.wiec lepiej nie mwo o tym zeby on nie musial cierpiec.moze to i klamstwo ale ja wiem jak smakuje juz cos takiego przyznanie sie do tak malej a jednak wielkiej rzeczy

przepraszam ze sie rozpisalam ale musialm to z siebie wyrzucic poraz kolejny i poraz kolejny mam swieczki w oczach piszac o tym
Natka, ale przecież pocałunek to nic takiego strasznego. Nic się przecież nie stało.
Troszkę nie rozumiem waszego rozumowania. Pieszczoty - owszem to już poważniejsza sprawa (i nie wątpie w wyrzuty sumienia). Natomiast sam pocałunek ... no nie wiem, może to ja jestem jakaś "bez sumienia" ale przecież nie można ryczeć po nocach i zadręczać się z powodu pocałunku (tylko pocałunku). Może i jest to nie fair, ale to przecież nie jest ZDRADA w pełnym tego słowa znaczeniu. I tu chyba należałoby się wgłębić w znaczenie słowa ZDRADA. Samej zdarzyło mi się całować będąc w obecnym związku(trwało to może zledwie chwilkę) ale bynajmniej nie uważam tego za zdradę, a nawet mnie to śmieszy. Jedynie staram się unikać już takich sytuacji.
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 13:51   #39
paulinkus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 76
Send a message via Skype™ to paulinkus87
Dot.: Czuję się podle

kochana, najwazniejsze ze wiesz ze zle zrobilas ze kochasz swojego partnera, ze zalujesz.. z czasem zapomnisz o tym incydencie.glowa do gory Skarbie
paulinkus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 14:48   #40
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Czuję się podle

Pastela - jestem z Tobą, nie zagnębiaj się, zapomnij o tym, najważnijejsze tak, jak mowią dziewczyny, ze kochasz swojego TZ, i przecież nie zrobiłaś najgorszego, więc nie dręcz się tylko zyj kochana, bo zycie mamy tylko jedno!!
I najlepiej jeśli nie bedziesz mówić o swojej slabości swojemu ukochanemu, najlepiej jak zapomnisz..
Jak czytałam Twoją wypowiedź, pomyślałam sobie jak zachowal by sie mój TZ na wiesc o jakiejś przytulance z innym. Jako, że nie okazuje mi wogóle zazdrości noi żadnego zmartwienia na twarzy czy zirytowania jak gadam o innych a nawet kiedy stwarzam sytuacje do zazdrości on nic... To czasem siedzę i myślę sobie co by zrobił gdybym coś takiego zrobiła z jego kumplem np? Czy w końcu to by go ruszyło?
Natomiast to są tylko myśli.. moze lepiej ich nie realizować bo potem mogłabym żałować. Ale Ty Pastela nie zrobiłaś nic strasznego, po prostu ot chwila zapomnienia, my kobietki Cię doskonale rozumiemy więc nie martw sie.
Czasem przez Jego obojętnośc porywa mmnie na jakieś dziwne pomysły, wydaje mi się że mój Tz popadł w jakąś stagnację, nie zabaja o mnie, jakoś wydaje mi się ze osiadł na laurach...już nie ma tego, co kiedyś i to popycha mnie do szalonych pomysłów..aż się boję czasem swoich myśli, kiedy przychodzi do nas kolega mam zboczone myśli..ehh głupie wiem, ale cóz kiedy facet przestaje zabiegać jakoś szuka się gdzies czegoś innego...
sory, ale jakoś za duzo się rozpisałam...
może któraś z Was też czuje się zaniedbana i czuje podobnie? BO MI TE GRZESZNE POMYSłY CZASEM PRZERAżAJA...
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 14:49   #41
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Czuję się podle

Pastela - jestem z Tobą, nie zagnębiaj się, zapomnij o tym, najważnijejsze tak, jak mowią dziewczyny, ze kochasz swojego TZ, i przecież nie zrobiłaś najgorszego, więc nie dręcz się tylko zyj kochana, bo zycie mamy tylko jedno!!
I najlepiej jeśli nie bedziesz mówić o swojej slabości swojemu ukochanemu, najlepiej jak zapomnisz..
Jak czytałam Twoją wypowiedź, pomyślałam sobie jak zachowal by sie mój TZ na wiesc o jakiejś przytulance z innym. Jako, że nie okazuje mi wogóle zazdrości noi żadnego zmartwienia na twarzy czy zirytowania jak gadam o innych a nawet kiedy stwarzam sytuacje do zazdrości on nic... To czasem siedzę i myślę sobie co by zrobił gdybym coś takiego zrobiła z jego kumplem np? Czy w końcu to by go ruszyło?
Natomiast to są tylko myśli.. moze lepiej ich nie realizować bo potem mogłabym żałować. Ale Ty Pastela nie zrobiłaś nic strasznego, po prostu ot chwila zapomnienia, my kobietki Cię doskonale rozumiemy więc nie martw sie.
Czasem przez Jego obojętnośc porywa mmnie na jakieś dziwne pomysły, wydaje mi się że mój Tz popadł w jakąś stagnację, nie zabaja o mnie, jakoś wydaje mi się ze osiadł na laurach...już nie ma tego, co kiedyś i to popycha mnie do szalonych pomysłów..aż się boję czasem swoich myśli, kiedy przychodzi do nas kolega mam zboczone myśli..ehh głupie wiem, ale cóz kiedy facet przestaje zabiegać jakoś szuka się gdzies czegoś innego...
sory, ale jakoś za duzo się rozpisałam...
może któraś z Was też czuje się zaniedbana i czuje podobnie? BO MI TE GRZESZNE POMYSłY CZASEM PRZERAżAJA...
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 17:13   #42
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Czuję się podle

ja jestem z moim TZ 5 lat, zdradzilam go z 3 facetami, tzn nic oprocz pocalunkow nie bylo, no ale to juz chyba tez zdrada...eh

za 1wszym razem mialam przelotny romans ktory trwal moze 2 -ce
2gi raz to na balecie z kolega
a 3ci, najgorszy! z jego znajomymwlansie pod wplywem alku, ale jejq to taki los ! bleeee
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 20:29   #43
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czuję się podle

Cytat:
Napisane przez biiibiii
ja jestem z moim TZ 5 lat, zdradzilam go z 3 facetami, tzn nic oprocz pocalunkow nie bylo, no ale to juz chyba tez zdrada...eh

za 1wszym razem mialam przelotny romans ktory trwal moze 2 -ce
2gi raz to na balecie z kolega
a 3ci, najgorszy! z jego znajomymwlansie pod wplywem alku, ale jejq to taki los ! bleeee
biiibiii nie ma co sie zamartwiac, najlepiej miec swiadomosc, ze zrobilysmy zle, ze to nasz blad, nasza wina, uczyc sie na bledach i nigdy wiecej tego nie zrobic. Twoj partner wie o tym? Moj wie o jednej zdradzie a o drugiej nie.Nigdy mu o tym nie powiem, bo to zabiloby Go, choc nam sie ostatnio nie uklada, ale zylby w przekonaniu ze Go nie kochalam bo zdradzilam. faceci tacy sa[nie wszyscy], mysla jasno, biale to biale, czarne to czarne. Ja wiem,z e nigdy bym mu juz tego nie zrobila.
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 05:50   #44
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Czuję się podle

Cytat:
Napisane przez Mysia_
Nigdy mu o tym nie powiem, bo to zabiloby Go, choc nam sie ostatnio nie uklada, ale zylby w przekonaniu ze Go nie kochalam bo zdradzilam. faceci tacy sa[nie wszyscy], mysla jasno, biale to biale, czarne to czarne. Ja wiem,z e nigdy bym mu juz tego nie zrobila.
Ale patrzeć na to z drugiej strony - czyli naszej..jak My bysmy postąpiły? Co pomyślały? jak zachowały gdy dowiedziały się o zdradzie?
A może sie nie dowiemy, bo oni tez skrętnie to ukrywają?
Facet pomysli czarno na białym, że nie kochamy to zdradzamy..a jak my byśmy pomyslały? czyż nie tak samo?
Wolę nawet o tym nie myśleć, że mój mógłby coś takiego zrobić, bo ja na pewno bardziej bym cierpiała niż on...
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 16:35   #45
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Czuję się podle

Mysia_ nie, TZ, nie wie o zadnej z tych zdrad, tzn o tym pierwszym romansie sie domysla, ale ja sienie przyznalam,,,ehhh

a co do wybaczenia to ja napewno bym mu nie wybaczyla !!! pozatym gdby on sie dowiedzial o moich zdradach to nie prosilabym go aby mi wybaczyl. jesli by to zrobil jego wybor, a jesli nie to bym zrozumiala bo ja tez bym nie wybaczyla...


a najgorsze jest to, ze ja nie mialam wyrzutow sumienia...kurde jestem twarda i zimna jak glaz...zero ludzkich uczuc, az mi czasami z tym zle! eh...;(
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:22   #46
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czuję się podle

e tam biiibiii, napewno ni jest tak zle
gotika1 szczerze mowiac to ja wiem ze on nigdy by nie zdradzil, mam ta pewnosc, wiem ze niektrzy mowia z enie mozna miec 100% pewnosci wiec powiem tak:mam 99% a jesli tez 1% by zawazyl to powiedziaoby mi. a co do wybaczenia-ciezko
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.