Uświadomione kobiety - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 23:33   #31
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Uświadomione kobiety

ta bo to odzywa się kompleks i kobieca zazdrość...
CO??! 65?! PRZECIEŻ ja jestem szczuplejsza!
CO? G?? Przecież JA mam większe piersi!
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 00:46   #32
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Uświadomione kobiety

Ciezko znalezc cokolwiek powyzej C, a w dodatku w HM np wierza ze 70 ma zawsze A, 75 to zawsze B a 80 to zawsze C. Zwlaszcza jak maja staniki w rozmiarach S, M, L, =="

A mi jeszcze puchna czasem przed okresem, to na pewno wtedy musze nosic F a nie E.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 01:36   #33
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Uświadomione kobiety

Ja nie mam zadnej uswiadomionej kolezanki, wszystkie bronia swego 75B jak niepodleglosci (czy tam krzyza ) tylko ja jak najbardziej 'przyznaje sie' do rozmiaru jaki nosze i staram sie wytlumaczyc o co cho - jeszcze nikogo nie przekonalam ale przeciez nie bede klamac ze nosze 80C kiedy nosze 65GG, jakos zupelnie nie przeszkadza mi ewentualna reakcja wysmiewajaca jak komus pasuje fruwajacy biust w biegu do tramwaju czy zapiecie stanika na szyi to prosze bardzo, nic na sile przecie


Ach, kiedy juz ktos uwierzy ze nosze tak kosmiczny rozmiar, to uwaza ze po prostu to jest inna rozmiarowka i tyle tzn ze moje GG nie jest kontynuacja powszechnego B, tylko jakims zupelnie innym tworem. Takze nie ma leko.
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361

Edytowane przez magd00sinek
Czas edycji: 2011-04-04 o 01:38
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 01:47   #34
cannabis
Raczkowanie
 
Avatar cannabis
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: from the inside ;)
Wiadomości: 243
Dot.: Uświadomione kobiety

Ostatnio gdy weszłam w Silesi do jednego ze sklepów z bielizną (nie pamiętam którego) i zapytałam o 70 F to babki obie zmierzyły mnie wzrokiem, zeskanowały z góry do dołu (mam 157cm) i z szyderczym uśmiechem powiedziały mi, że takie rozmiary to już tylko z miękkich i że usztywianych nawet nie produkują... żenada...

W mojej mieścince cudem dorwałam to 70F w sklepie Esotiq. Ten rozm jest jeszcze ciut za mały (dla prawej piersi ;() wiec potrzebuje 70FF/G tylko, że ich rozmiarówka kończy się na F, a to jedyny sklep w którym znalazłam odpowiedni biustonosz. Zapłaciłam 70zł, zawsze to mniej niż płacić w tych internetowych sklepach po 150zł (to nie na moją kieszeń ).

Kiedyś kupie sobie idealny!
__________________
Magiczna dieta MŻ działa
cannabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 07:37   #35
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Uświadomione kobiety

Ja mam 75F... I też słyszę teksty typu "Ale jak to... Przecież ja mam D...Ty nie możesz mieć takich dużych"... Irytuje mnie to niesamowicie, i polecam wtedy dokładniejsze zapoznanie się ze swoim biustem i jego rozmiarem...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 07:54   #36
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Uświadomione kobiety

Bywa, że powiem, ale nie uswiadamiam na siłę, staram się nie powtarzać- szkoda mojego czasu i energii...
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:02   #37
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Uświadomione kobiety

Mam w swoim otoczeniu uświadomione dziewczyny, baaaa, a nawet panów, którzy teraz wiedzą, że rozmiar biustonosza nie kończy się na D Sama noszę 36 J, a nawet 36 K, więc jestem dobrym przykładem, że istnieją większe miseczki
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 08:06   #38
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Uświadomione kobiety

Ja staram się dobierać sobie dobre staniki, mimo braków kasy :p

Uświadomiłam na razie tylko matkę, jedną koleżankę próbowałam, ale jak jej wyskoczyło 75K, to kopara jej opadła i się skończyło
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:14   #39
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Uświadomione kobiety

Ja jestem nieuświadomiona , ale jakoś mnie przeraża myśl widok kobiety oglądającej moje nierówne cycki :/
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:29   #40
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Uświadomione kobiety

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Ja jestem nieuświadomiona , ale jakoś mnie przeraża myśl widok kobiety oglądającej moje nierówne cycki :/
E tam, u lekarza też czasem je trzeba pokazać Ona widzi tysiące takich piersi, więc jeszcze jedne nie robią na niej wrażenia
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:39   #41
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Uświadomione kobiety

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
E tam, u lekarza też czasem je trzeba pokazać Ona widzi tysiące takich piersi, więc jeszcze jedne nie robią na niej wrażenia
No lekarza to się nie wstydzę... ale jak sobie przypomnę sklep z bielizną, w którym pracuje mężczyzna ok 60 lat i każe sobie pokazywać "jak pasuje stanik" :/ uff
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 08:53   #42
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Uświadomione kobiety

Ja tez mam nierówne piersi i co z tego,takie są i tyle.

Tematu staników nie poruszam w swoim otoczeniu,a wręcz omijam. Podbnie jak wiele innych ostatnio...bo juz i tak uchodzę za nawiedzoną i dziwną
Za to moj TZ jest nawet niezle zorientowany w temacie (jak na faceta )i sam kiedys mnie zapytał,czy noszę dobry rozmiar stanika
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:00   #43
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Uświadomione kobiety

kiedyś uświadamiałam, ale mało to dawało i przestałam.
Pamiętam jak w zeszłym roku poszłam do Calzedonii oglądać kostiumy kąpielowe. Zapytana o wymiary powiedziałam że 60E to ekspedientka zmierzyła niedowierzającym wzrokiem moje okołobiustowe okolice i wyciągnęła z szuflady stanik miękki z miską E ale pod biustem było z 80. Nie mogła uwierzyć że miska E nie jest w każdym obwodzie taka sama-koniec świata.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:24   #44
aanuszkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 140
Dot.: Uświadomione kobiety

witam, muszę przyznać, że sama nigdy nie przykładałam wagi do dokładnego rozmiaru, ale od niedawna sprzedają bielizną na allegro, i naprawdę wszystkie rozmiary mają branie, a w szczególności te o których mówicie, nie jakieś 75 B dla wszystkich a większośc pyta właśnie o od E do H chociaż w sprzedaży mam również J ale narazie na takie rozmiar miseczki klientki jeszcze nie miałam.
aanuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:27   #45
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Uświadomione kobiety

Cytat:
Napisane przez cannabis Pokaż wiadomość
W mojej mieścince cudem dorwałam to 70F w sklepie Esotiq. Ten rozm jest jeszcze ciut za mały (dla prawej piersi ;() wiec potrzebuje 70FF/G tylko, że ich rozmiarówka kończy się na F, a to jedyny sklep w którym znalazłam odpowiedni biustonosz. Zapłaciłam 70zł, zawsze to mniej niż płacić w tych internetowych sklepach po 150zł (to nie na moją kieszeń ).

Kiedyś kupie sobie idealny!
Ja w Esotiq kupiłam pierwszy tak prawdziwie uświadomiony stanik, usztywniany 65 G (czarny, z linii Basic), za 70 zł, potem kupiłam dwa takie same, kremowe z koronką, miękkie 70 F, tylko ja za nie dałam razem 100 zł.Teraz muszę kupić większą miskę, bo chyba cosik mi się zemigrowało

A uświadomiła mnie bratowa, kiedy z nią się wybrałam na zakupki bieliźniane Ona ma super rozmiar 85H i jak tak szukałyśmy dla niej staników, to ja też sobie pooglądałam i wyszłam ze stanikiem w rozmiarze 70 D
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:31   #46
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Uświadomione kobiety

Ja wiem co noszę, jak ktoś pyta to mówię, ale nie wnikam w temat i nie uświadamiam, bo mi energii szkoda Na początku to jeszcze mi się zdarzało, ale teraz po prostu mi się najnormalniej na świecie nie chce
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:40   #47
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Uświadomione kobiety

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja wiem co noszę, jak ktoś pyta to mówię, ale nie wnikam w temat i nie uświadamiam, bo mi energii szkoda Na początku to jeszcze mi się zdarzało, ale teraz po prostu mi się najnormalniej na świecie nie chce
no ja tez sama nie uswiadamiam,ale jesli odpowiem na pytanie o rozmiar,to najczesciej spotykam sie z kpiącym spojrzniem typu "chyba ci sie cos wydaje"...
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:52   #48
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Uświadomione kobiety

Nie uświadamiam. Szkoda mi zdrowia. Mogę wytłumaczyć raz, ale koleżanki i tak nie wierzą i wiedzą lepiej swoje. Nic na siłę.

Tylko jedna się zainteresowała jak chciała kupić stanik z bazarku, który zupełnie na niej nie lezał (chociaż ona uwazała, że jest super) i poprosiła mnie o podesłanie kilku stron do poczytania. I Tż też jest dobrze uświadomiony
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:02   #49
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Uświadomione kobiety

Nie zawsze mam siłę i ochotę tłumaczyć. Są osoby, dla których wiem, że nie ma sensu się wysilać. Lubię tylko wywoływać to zdziwienie, gdy na pytanie o rozmiar odpowiadam 70H. "Przecież nie ma takiego rozmiaru!" - Pokazuję metkę na moim biustonoszu
Uświadomiłam tylko najbliższe osoby, ze względu na troskę i ich zdrowie.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 11:43   #50
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Uświadomione kobiety

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
kłamiecie? co to za opcja w ogóle :P ja tam uświadamiam.
No to zależy jakie masz piersi :P
Ja mam małe. Jakby ktoś usłyszał, że noszę 65D/DD to by mi najzwyczajniej było głupio po serii komentarzy, że jak to TY masz de? Przecież to malutkie be jest, ja mam de,a spójrz na nas. No jeszcze mnie za pomyloną wezmą.
Co prawda u bra nie byłam nigdy, szczerze mówiąc nie wiem ile taka wizyta kosztuje, nie mam na razie na nią pieniędzy, ale jak będę miała przypływ kasy, to się zaopatrzę w "mój" rozmiar.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:14   #51
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Uświadomione kobiety

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
No lekarza to się nie wstydzę... ale jak sobie przypomnę sklep z bielizną, w którym pracuje mężczyzna ok 60 lat i każe sobie pokazywać "jak pasuje stanik" :/ uff
Łódź to duże miasto na pewno masz jakieś sklepy z prawdziwego zdarzenia nie martw się, mnie pani zmierzyła, popatrzała na mnie przez bluzkę no i na oko było widać że 75 jest nie dla mnie. podała kilka biustonoszy pomogla mi ocenić i teraz już znam rozmiar.

I teraz kupuję przez internet a tam nie wstydź się. zmierz się popatrz co ci wyskoczy i idź przymierzać biustonosze do sklepu.

ja płonęłam po prostu za każdym razem gdy kupowała biustonosz...
na początku były z chińskiego sklepu bez rozmiaru po prostu 1 2 3 4 kupowałam 4. POTEM w lumpeksie znalazłam nowy marks i spencer 75F no i już było troszkę lepiej. I z takim rozmiarem poszłam do sklepu z prawdziwego zdarzenia no i pomógł mi też wizaż. Jak krępuje cie mężczyzna idź do kobiety, na pewno znajdziesz jakąś przemiłą i taktowną, chociaż ciężko o to

Do Gdynianek - ostatnio poszłam w Batorym do bieliźnianego na parterze, na przeciw ryłki. Pytam się o 65G to z miną po prostu kota na kuwecie rzuciła mi przez ladę coś z ceną 300 zł.

Idźcie do Galerii Rajstop

ta ja też już pokazywałam metkę na biustonoszu ale jak u koleżanki wyżej twierdziły że to po prostu inna rozmiarówka jakaś brytyjsko chińska bo przecież NAWET W TRIUMPHIE CZEGOŚ TAKIEGO NIE MA TO CO TY MI TU WMAWIASZ

ej ale naprawdę one bronią swojego 75B jak niepodległości albo krzyża
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:23   #52
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Uświadomione kobiety

Myslalby kto ze duzy biust to atut, widocznie to jakis wstyd czy cos. Mnie sie krew gotuje jak widze ceny stanikow w duzych rozmiarach online, a nienawidze kupowac bez przymiarki. wydam 100 zl a on wcale nie bedzie idealny.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:28   #53
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Uświadomione kobiety

ja nie zawsze kupuję nowe ale jak mi nie pasuje to sprzedaję :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:48   #54
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Uświadomione kobiety

Ja mam inna misję, bo o stanikach to co 15 minut w co 2 programie o modzie trąbią. To niech każda sama sobie dobiera.
Zresztą - mnie tam uświadomił (?) sport. Jak w czasie jazdy konnej nagle mi stanik (75B) kilka razy się sam odpiął a raz bez rozpinania wyemigrował pod brodę to się zaczęłam zastanawiać.


A misję mam odnośnie niesienia uświadomienia, ze majty mają tez rozmiary, a nie jedynie xs wżerające się w ciało nawet najszczuplejsze jak sznurek na baleronie.
I 2gą, ze buty tez mają swoje rozmiary, a nie tylko fasony. I żadna elegantka nie wygląda dobrze, jak kuleje kaszym krokiem w bólem na twarzy w za małych , niewygodnych butach z opuchniętymi sino-czerwonymi i poocieranymi stopami, a z pod obcisłych ciuszków widać wżarte w ciało za małe majty które niejednokrotnie na dodatek wystają górą z nad paska.


jeszcze bym mogła pogdakać w temacie eksponowania gołych nóg gdzie się da. Bo tez nie rozumiem tej manii nie noszenia rajstop czy pończoch.
Przecież cieniutkie rajstopy/pończochy spełniają na nogach funkcję taką samą, jak fluid na twarzy- ujednolicają koloryt, tuszują niedoskonałości a co najważniejsze jeśli chodzi o uda głównie- obciskając ciało maskują cellulit.
Normalnie mdło mi się robi od tych wszystkich gołonogich elegantek w TV , które w przykrótkich spódniczkach, zakładają noga na nogę i eksponują cellulit, siniaki, zadrapania, plamki, itp.
A wystarczyłoby założyć rajstopy i by nóżka była gładka i elegancka i by potem nie było obciachu.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:48   #55
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Uświadomione kobiety

Ja wolę się już nie odzywać w sklepach, bo kończy się tym, że mam ochotę zabić te babsztyle wieszakiem za ich ironicznie uśmieszki i pytania "a gdzie pani te głupoty wyczytała? nosi pani taki? pewnie jakaś inna rozmiarówka. 20 lat sprzedaję staniki i takich głupot nie słyszałam". Taa, a każda biust na brzuchu, ale przecież "w pewnym wieku tak ma być, grawitacja". Ufff .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:49   #56
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Uświadomione kobiety

Ja szczerze mówiąc nie widzę powodu, by uświadamiać innych- ich stanik, ich sprawa Każdy niech sobie nosi, co mu się podoba. Myślę, że sprawa brafittingu to w tej chwili wręcz nowa moda i przynajmniej we Wrocławiu sklepów z odpowiednimi rozmiarami jest już kilka , w tym jeden bardzo znany, więc większość moich znajomych wie coś niecoś na ten temat.
Natomiast mam znajome, które nie chcą kupować lepszych staników, bo uważają, że fajniej jest sobie kupić 5 w różnych kolorach od pani na straganie i mają do tego święte prawo.
Niedawno na babskiej imprezie rozmawiałyśmy o stanikach i koleżanka pod naszym wpływem poszła do brafitterki, ale też po prostu planowała zakup lepszego stanika.
Ja w tej chwili już sobie nawet nie wyobrażam kupować stanika w ciemno- moja pani brafitterka ma rentgen w oczach , do tego wie, że mam szeroki rozstaw piersi i większość modeli mi nic nie zbierze i podaje mi zawsze tylko kilka modeli, które się nadają.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:58   #57
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Uświadomione kobiety

a ja się nieśmiało przyznam , że nosze te nieszczęsne 75 b

w tym tygodniu wybieram się do sklepu niech mi fachowa obsługa doradzi . w moim mieście takich sklepów nie ma , jadę do innego w którym są 2 , ponoć jest tam naprawdę fachowa obsługa , zobaczymy. Ciekawe w jaki rozmiar wskoczę
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:15   #58
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Uświadomione kobiety

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
a ja się nieśmiało przyznam , że nosze te nieszczęsne 75 b

w tym tygodniu wybieram się do sklepu niech mi fachowa obsługa doradzi . w moim mieście takich sklepów nie ma , jadę do innego w którym są 2 , ponoć jest tam naprawdę fachowa obsługa , zobaczymy. Ciekawe w jaki rozmiar wskoczę
Ale, żeby nie było- kobiety faktycznie mające rozmiar 75B też istnieją.
Mnie raptem zmienił się wymiar na 70D. Przy czym to D, to mi urosło po prostu jakoś tak po 2gim porodzie, bo wcześniej to chyba 70 A by było Albo jakieś O i 1/2
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:15   #59
201701090917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 170
Dot.: Uświadomione kobiety

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Ja jestem nieuświadomiona , ale jakoś mnie przeraża myśl widok kobiety oglądającej moje nierówne cycki :/
Ale chodzi o wystawianie całych piersi na widok czy pokazanie się w staniku? Jeśli nie chcesz się całkiem rozebrać to wypróbuj mój sposób . Ja najpierw zmierzyłam się w domu i sprawdziłam w tabelce jaki mam rozmiar. Wyszło mi 70F, a że na temat bra fittnigu przeczytałam sporo i z racji tego, że mój biustonosz z obwodem 75 podjeżdżał mi pod łopatki, a z miseczki (nie pamiętam jakiego rozmiaru) cycki wylewały się górą i/lub dołem, od razu uwierzyłam, że jest to bardzo prawdopodobny rozmiar . U mnie w mieście mogłam pomarzyć o takim rozmiarze biustonosza. Panie ze sklepu patrzyły na mnie jak na wariatkę, bo przyszła gówniara i sobie wymyśla, że ma wielkie cyce . Poszłam do sklepu z brafittingiem i tam powiedziałam, zę szukam czegoś w 70F. Pani chyba stwierdziła, że nie jest ze mną tak źle i, że może coś tam kombinowałam, bo dała mi ten rozmiar i nie kazała się przy sobie rozbierać do naga, także pokazałam jej się dopiero w staniku (który notabene był za mały) . Dostałam więc większy i pani bra fitterka poczekała aż go założę i dopiero zapytała czy może zajrzeć . Także nie ma się czego wstydzić
W sumie ja po tym jak naczytałam się o dobieraniu stanika doszłam do wniosku, że czego te kobiety nie widziały i że moje cycki jej nie zdziwią. Na plaży się chodzi w stanikach, a niesymetryczne piersi to cóż... podobno każda kobieta ma mniej lub bardziej

Ach o odpowiadając na pytanie: uświadomiłam siebie i siostrę . Z koleżankami nie zaczynam tematu bo dla nich wszystkie rozmiary powyżej C/D to już wielki biust. Nie wiem czy się dowartościowują czy co?

Edytowane przez 201701090917
Czas edycji: 2011-04-04 o 13:17
201701090917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:21   #60
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Uświadomione kobiety

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jak w czasie jazdy konnej nagle mi stanik (75B) kilka razy się sam odpiął a raz bez rozpinania wyemigrował pod brodę to się zaczęłam zastanawiać.
Nie widzę! Nie widzę! Oślepłam! A nie, coś mi się nagle przed oczami pojawiło... a, to biust...

Przyznam, żę obecnie zaliczam się do grona uświadomionych, które przez wiele lat nosiły standardowe 75 B i coś im nie pasowało. Poszła więc do sklepu, polecanego przez dziewczyny na różnych stronach internetowych o biustonoszach. Wyszłam z dwiema sztukami i świadomością, że 75 B to jedna wielka pomyłka.

Szczególnie kiepskich wizyt w sklepach z bielizną nie pamięam zbyt wielu, wbiła mi się natomiast w mózg scena sprzed kilku lat, kiedy potrzebowalam stanika z odpinanymi ramiączkami (krój sukienki tego wymagał). Wydawałoby się, że to rzecz normalna. A jednak... w markowym sklepie pani ekspedientka, proszona o stanik z odpinanymi ramiączkami podała mi biustonosz. Oglądam, patrzę i coś mi nie pasuje. Pytam więc:
- Przepraszam, ale jak się odpina te ramiączka, bo wydaje mi się, że one są przymocowane na stałe?
Ekspedientka: - No tak.
Ja: - Ale mi potrzeba biustonosza z odpinanymi ramiączkami.
Ekspedientka: - A to nie mamy.
Ja: - ...

Nie wiem, dlaczego od razu tego nie powiedziała, wyraziłam się przecież dość jasno...

Ale przyznam, że sporo moich koleżanek należy do grona uświadomionych. Kiedyś podczas babskich pogaduch wspomniałam, że poszalałam ostatnio w bieliźniarskim. Natychmiast rozpętała się dyskusja, z której wynikło, że każda z obecnych wie, co oznacza słowo "effuniak"...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.