Chirurgiczne powiększanie ust!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 08:23   #31
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

hej, jeszcze tłuszczem można usta powiększać

Edytowane przez martynkaa_m
Czas edycji: 2011-03-25 o 08:29
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 10:16   #32
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Cytat:
Napisane przez Mia 23 Pokaż wiadomość
witam Was dziewczyny!!

jestem nowa i dolaczam sie do Was zeby tez zebrac nieco informacji i podzielic sie tym co sama znajde w tym temacie
widze ze nie jestem sama i wiele z Was tez ma podobny problem;/ mianowicie tak jak duduśka i brrawurka i reszta dziewczyn, ktore pisza w tym watku. mianowicie u mnie tez jest problem z ta górną wargą - jest wąska i wogóle mało ją widać;/ u mnie tez wg mnie jest spora odległość między nosem- ktory wcale nie jest taki malutki jakbym chciala, a górną wargą.. strasznie mnie to dobija...;/bo dolna warga jest ok-nie jest mala i to powoduje ze miedzy gorna warga, a dolną jest duza dysproporcja...;//
bardzo zaciekawiło mnie to co napisałyście o tej chirurgicznej metodzie powiekszania ust. i o tym wycięciu nadmiaru skory pod noskiem -mysle ze to by ZAŁATWIŁO SPRAWĘ I sprawilo ze ta gorna warga majac nad sobą-pod nosem, mniej skory ktora ja "trzyma" po PROSTU bY SIE UNOSŁA WYZEJ!! niewiem czy dobrze kombinuje, ale naprawdę chce to w sobie poprawic...
Poradzcie coś dziewczyny
ja tez bede pisala gdy znajde coś na ten temat

Pozdrawiam !
hej Mia, to właśnie moja znajoma miała górną wargę większą (pisałam wcześniej). Jak masz jeszcze jakieś pytania to mogę się jej zapytac a jak nie jesteś pewna jaka operacja, czy wypełnienie było by dla Ciebie dobre, to najlepiej iść na konsultację i tam już Ci lekarz doradzi - chyba nikt Ci lepiej nie powie
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:06   #33
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Cześć Mia23,
dobrze kombinujesz bo wlasnie na tym polega ten zabieg ja też się nim interesuje! nie mam co prawda b.duzej odleglosci m.podstawa nosa a gorna warga ale jest tu pole zeby ja troche zmniejszyc i przy okazji powiekszyc usta ten zabieg jest raczej malo popularny w Pl z tego co widze, robi go dr Broma w Wwie, bylam na niego na konsultacjach i uwaza ze jestem dobra pacjentka do tego zabiegu bo usta sa na tyle waskie ze zaden wypelniacz wiele tu nie pomoze... w sumie jestem przekonana (ale i tak musze czekac az zdejme aparat orto) ale staram sie znalezc jak najwiecej opinii, zwlaszcza ze jest to zabieg trwaly a nie tak jak wypelniacz na pol roku. szukalam duzo w necie, po ang to sie nazywa subnasal liplift albo bull horn lip, poszukaj sobie mozna znalezc troche fotek

co do linka u mnie bylo tak samo, chyba ze stronka cos nie tak

pozdrawiam
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 15:05   #34
Mia 23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wszędzie
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

hej dziewczyny!
dziękuję za podpowiedz plastelinko i Tobie leelu25 musze rozeznac sie nieco w tym temacie, bo narazie to szczerze mowiac jestem zielona i nic nie wiem oprocz tego ze takie cos wogole jest!! o czym tez niedawno tu od Was sie dowiedzialam za co tez ŚLICZNIE dziękujedobrze ze weszlam w ten watek!
mysle ze takie trwale wypełnienie to super sprawa i nie musisz juz niczego sobie dostrzykiwac po pol roku -bo dla mnie wstrzykiwanie wypelniacza- mimo ze jest przy znieczuleniu ogolnym, bardzo boli;/ i ten dyskomfort kilka godzin po...;/ nie dla mnie;/
a mam pytanie
leela wiesz ile to kosztuje??u tego dr bromy w warszawie?? i czy to po jakims czasie mozna jeszcze poprawic??
bo np ja sama niewiem, ale jak juz mialabym nieco poprawiac usta to bym chciala aby ta gorna warga byla wieksza - moze nawet wieksza niz ta moja naturalna dolna i jednoczesnie zeby dolna nieco powiekszyc tak zeby cale usta byly wieksze rozumiecie czy to sie tak da???

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Leela25 Ty chcesz zdjąć aparacik orto a ja wlasnie mysle o jego zalozeniu.... i niewiem jak to by wplynelo na usta....hmm....
Mia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 09:06   #35
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Myślę, że się da, ale w dolną wtedy chcesz jakiś wypełniacz już? Czy np powiększanie przez wszczepienie tam paska skóry - czyli trwałe, operacyjne powiększanie ust?
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 21:16   #36
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Cytat:
Napisane przez Mia 23 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
dziękuję za podpowiedz plastelinko i Tobie leelu25 musze rozeznac sie nieco w tym temacie, bo narazie to szczerze mowiac jestem zielona i nic nie wiem oprocz tego ze takie cos wogole jest!! o czym tez niedawno tu od Was sie dowiedzialam za co tez ŚLICZNIE dziękujedobrze ze weszlam w ten watek!
mysle ze takie trwale wypełnienie to super sprawa i nie musisz juz niczego sobie dostrzykiwac po pol roku -bo dla mnie wstrzykiwanie wypelniacza- mimo ze jest przy znieczuleniu ogolnym, bardzo boli;/ i ten dyskomfort kilka godzin po...;/ nie dla mnie;/
a mam pytanie
leela wiesz ile to kosztuje??u tego dr bromy w warszawie?? i czy to po jakims czasie mozna jeszcze poprawic??
bo np ja sama niewiem, ale jak juz mialabym nieco poprawiac usta to bym chciala aby ta gorna warga byla wieksza - moze nawet wieksza niz ta moja naturalna dolna i jednoczesnie zeby dolna nieco powiekszyc tak zeby cale usta byly wieksze rozumiecie czy to sie tak da???

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Leela25 Ty chcesz zdjąć aparacik orto a ja wlasnie mysle o jego zalozeniu.... i niewiem jak to by wplynelo na usta....hmm....
zabieg kosztuje ok. 3 tys. u dr. Bromy.
z poprawianiem poprzez kolejny zabieg to raczej ciezko, chyba ze wytnie sie za malo. dr Broma mowil mi ze to ze wytnie sie za malo jest tu tak naprawde najwiekszym ryzykiem, zwlaszcza ze skora sie rozciaga i bierze sie na to margines i wycina troche wiecej niz zamierzone - np u mnie dr sugerowal wyciac 1/3 odcinka miedzy nosem a warga i efekt po tym jak skora sie rozciagnie (trwa to ok 2 tyg) bedzie taki jakby wycielo sie 1/4. ryzyka ze wytnie sie za duzo nie ma bo nigdy nie wycina sie wiecej niz polowe odleglosci miedzy nosem a warga.
tak naprawde zabieg powinno sie powtorzyc po 10 latach bo z wiekiem skora sie rozciaga i warga bedzie sie chowala.
oczywiscie po zabiegu zeby osiagnac jeszcze lepsze efekty mozna wstrzykiwac wypelniacze, w dolna to jedyny sposob bo tym zabiegiem nie ma mozliwosci powiekszyc dolnej...
co do aparatu, lepiej robic jak sie nie ma... aparat wypycha usta do przodu, inaczej sie ukladaja, mi dr powiedzial ze jesli bym sie uparla to zrobi tak ale stwierdzilam ze poczekam bo jeszcze pozniej bede miala do siebie pretensje ze sie pospieszylam...
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 10:12   #37
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Cytat:
Napisane przez leela25 Pokaż wiadomość
oczywiscie po zabiegu zeby osiagnac jeszcze lepsze efekty mozna wstrzykiwac wypelniacze, w dolna to jedyny sposob bo tym zabiegiem nie ma mozliwosci powiekszyc dolnej...
No chyba można przeszczepem skóry dolną zrobić jeszcze, nie?
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 13:09   #38
Mia 23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wszędzie
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

dziekuje za odpowiedzi dziewczyny zastanawiam sie nad tym wycieciem skory nad ustami, ale tez ostatnio znalazlam takie cos: http://www.lipsil.com/index.php?opti...emid=3&lang=pl
i mysle czy nie lepiej zrobic te implanty ust..? wiecie, tak raz, napewno troche drozej;/ bo ok 4,5tys (za obie wargi), ale raz a dobrze. i co najwazniejsze- juz na trwale! sa oczywiscie obostrzenia i zalecenia rozne i postępowanie po zabiegu, ale efekt- jak widzicie na zdjęciach- jest moim zdaniem swietny!!
wtedy jesli ktos ma wieksza dolna warge-tak jak ja, doktor moze włozyc w nia mniejszy implant a w te gorna wiekszy -tak zeby wielkosci obu warg byly takie same mysle ze to jesl najlepsze rozwiazanie
a Wy co sadzicie??

PS. chyba pora powoli zaczynać zbierać kaske.....

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

a Ty leela kiedy zdejmujesz aparacik???mysle ze lepiej jak jednak poczekasz..niz pozniej masz miec pretensje i zal do siebie ze taka szybka bylas
Mia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 14:28   #39
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

a czy to przypadkiem nie jest reklama?
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:39   #40
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Cytat:
Napisane przez Mia 23 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedzi dziewczyny zastanawiam sie nad tym wycieciem skory nad ustami, ale tez ostatnio znalazlam takie cos: http://www.lipsil.com/index.php?opti...emid=3&lang=pl
i mysle czy nie lepiej zrobic te implanty ust..? wiecie, tak raz, napewno troche drozej;/ bo ok 4,5tys (za obie wargi), ale raz a dobrze. i co najwazniejsze- juz na trwale! sa oczywiscie obostrzenia i zalecenia rozne i postępowanie po zabiegu, ale efekt- jak widzicie na zdjęciach- jest moim zdaniem swietny!!
wtedy jesli ktos ma wieksza dolna warge-tak jak ja, doktor moze włozyc w nia mniejszy implant a w te gorna wiekszy -tak zeby wielkosci obu warg byly takie same mysle ze to jesl najlepsze rozwiazanie
a Wy co sadzicie??

PS. chyba pora powoli zaczynać zbierać kaske.....

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

a Ty leela kiedy zdejmujesz aparacik???mysle ze lepiej jak jednak poczekasz..niz pozniej masz miec pretensje i zal do siebie ze taka szybka bylas
Jakoś pod koniec roku, dopiero, wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc...

co do implantow ja sie bym bala ze przy naprawde waskiej wardze gornej (ja tez mam dolna wieksza, problem mam z gorna) to nie wyjdzie dobrze... efekt bedzie zblizony do tego po wypelniaczu, Ty robilas sobie wypelniacze? bylas zadowolona? ja kiedys mialam i efekt bez rewelacji bo usta jak byly male to takie zostaly... ale byc moze lekarz mi kiepsko to wstrzyknal tez...
dla mnie tak na logike to wyciecie powinno dac lepszy efekt. ale ciagle mam niedosyt fotek przed i po, jakichs relacji po zabiegu etc. malo popularny ten zabieg w Polsce i ciezko cos znalezc, ani nie ma wyboru lekarzy...

Cytat:
Napisane przez plastelinkaa Pokaż wiadomość
a czy to przypadkiem nie jest reklama?
reklama czego? rodzaju zabiegu?

Cytat:
Napisane przez plastelinkaa Pokaż wiadomość
No chyba można przeszczepem skóry dolną zrobić jeszcze, nie?
w sumie to tak ale chyba czesciej sie ten zabieg laczy z wypelniaczami, mi tak sugerowal dr i tak czytalam na innym forum, ale pewnie mozna i tak
__________________


Edytowane przez leela25
Czas edycji: 2011-03-29 o 21:42
leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 07:41   #41
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

No link wstawiony, który prowadzi do strony jakiejś pani dr... Kurczę teraz pełno w necie jest osób zatrudnionych, żeby reklamowały ekarzy.. Na początku się wpisują, że czegoś szukają, a potem wklejają linki że niby już znaleźli itd.. po co wklejać link... nie można po prostu powiedzieć, że się widziało taki a taki zabieg? :/

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez leela25 Pokaż wiadomość
w sumie to tak ale chyba czesciej sie ten zabieg laczy z wypelniaczami, mi tak sugerowal dr i tak czytalam na innym forum, ale pewnie mozna i tak
O, a o tym nie słyszałam będę musiała się zapytać, czy się łączy metodę operacyjną z wypełniaczami.. Aczkolwiek myślę, że chyba nie ma potrzeby. Po to się robi operacyjne powiększanie, żeby nie trzeba się było męczyc z wypełniaczami
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 15:16   #42
Mia 23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wszędzie
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

[QUOTE=plastelinkaa;260488 72]No link wstawiony, który prowadzi do strony jakiejś pani dr... Kurczę teraz pełno w necie jest osób zatrudnionych, żeby reklamowały ekarzy.. Na początku się wpisują, że czegoś szukają, a potem wklejają linki że niby już znaleźli itd.. po co wklejać link... nie można po prostu powiedzieć, że się widziało taki a taki zabieg? :/

plastelinkoo zapewniam Cie ze nie jestem nigdzie u tej pani dr zatrudniona i nie mam z nia nic wspolnego mieszkam zupelnie w innym miescie i nie robie jej zadnej reklamy. poprostu szukam dla siebie jak najlepszego rozwiazania
- tak jak kazda z dziewczyn piszacych w tym watku poprostu wpaldam na te str i chcialam sie z Wami tym podzielic - moze ktoras z dziewczyn tez sie na to zdecyduje moze ktoras z obecnych tu w tym watku juz to miala i jest PO??
CHCIALAM JEDNOCZESNIE ZAPYTAC CO WY MYSLICIE O TEJ METODZIE??
ale gratuluje refleksu i bystrosci!! bardzo dobrze ze podchodzicie do takich linkow z dystansem ja tylko chcialam sie tym z Wami podzielic i tak jak obiecalam na poczatku- dziele sie tym co znalazlam i co wzbudzilo moje zainteresowanie
Mia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 14:58   #43
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

No to nastepnym razem po prostu napisz, bez wklejania linku do lekarza i po kłopocie Ja myślałam, że takiej metody się w ogóle nie stosuje, więc nie mogę nic o tym powiedzieć.
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:31   #44
pani_ef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Witam wszystkich!!
Poszukuję kobiet które miały robiony botoks, jakąś operację upiększenia twarzy itp...
bardzo będę wdzięczna za oddzew!!
pozdrawiam!!
pani_ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:57   #45
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Ja stwierdzilam ze niechce zadnych implantow, wypelniaczy i tym podobnych, urzadza mnie jedynie trwaly zabieg, bo chodzi mi nie tyle o powiekszenie co podniesienie gornej wargi.
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 17:25   #46
Mia 23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wszędzie
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

[QUOTE=leela25;26046223]Jakoś pod koniec roku, dopiero, wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc...

co do implantow ja sie bym bala ze przy naprawde waskiej wardze gornej (ja tez mam dolna wieksza, problem mam z gorna) to nie wyjdzie dobrze... efekt bedzie zblizony do tego po wypelniaczu, Ty robilas sobie wypelniacze? bylas zadowolona? ja kiedys mialam i efekt bez rewelacji bo usta jak byly male to takie zostaly... ale byc moze lekarz mi kiepsko to wstrzyknal tez...
dla mnie tak na logike to wyciecie powinno dac lepszy efekt. ale ciagle mam niedosyt fotek przed i po, jakichs relacji po zabiegu etc. malo popularny ten zabieg w Polsce i ciezko cos znalezc, ani nie ma wyboru lekarzy.

troche mnie tu nie bylo leela25 robilam sobie wypelniaczem kiss czy jakos tak sie on nazywa. 2 razy wypelnialam. i stwierdzam, ze jak na kilka miesiecy PO wypelnieniu to bylam zadowolona usta byly ksztaltne i PELNE!! ale z czasem mi to sie szybko wchlania;/ i nie ma efektu;/ np teraz ostatnio robilam sobie w grudniu i juz teraz czuje ze jest juz slaby efekt;/ czyli co??;/pozostaje kolejne bardzo BOLESNE dla mnie;/ wstrzykiwanie....;/

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

czyli narazie sobie jeszcze dostrzykne i powoli bede chyba zbierac kaske na zabieg wyciecia nadmiaru skorki nad ustami... u dr bromy chyba.
PS. a mam pytanie, czy to wyciecie skory nad ustami mozna zrobic jak sie ma usta wypelnione wypelniaczem???czy to jest jakos zalezne??ze np juz musi sie wypelniacz wchlonac??
Mia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:27   #47
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Mia,
myślę że lepiej żeby się wchłonęło najpierw - tak, żeby w czasie zabiegu mieć swoje naturalne usta, to podobnie jak z aparatem orto, który wypycha usta i układają się inaczej niż normalnie.
ja z kolei ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad implantami.... myślę że dla wąskich ust lepsze to wycięcie pod nosem ale implanty bezpieczniejesze pod tym względem że można je wyjąć. co prawda dr Broma odradzał mi implanty i boje się że może wiedzieć co mówi ale czytałam ostatnio ze implanty są w stanie wywinąć usta choć ciężko przewidzieć na ile się to uda. eeh chyba pojdę jeszcze do kogoś na konsultacje, może do dr. Janickiej (to chyba nawet jej linka przesłałaś ostatnio ) ona robi i to wycięcie i implanty. tylko że musialabym się przejechać do krakowa lub szczecina
pozdrawiam
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:09   #48
Mia 23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wszędzie
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

niom, moze masz racje, ale tak czekac zeby usta juz byly bez niczego i z takimi chodzic, jakos tak.. zawsze mozna powiedziec doktorowi zeby wzial poprawke na to ze jest w nich wypelniacz..
no wlasnie ja tez juz niewiem co lepsze..?? czy te implanty - ktore mozna dobrac wielkosciowo czy to wycięcie skóry pod noskiem...?? oba te zabiegi chyba wywijaja czerwien wargową, tylko co bedzie mialo LEPSZY efekt? to jest najwazniejsze pytanie.. niewiadomo jaki ten efekt ostateczny bylby...
tak, ja zamiescilam linka tu na forum.tylko plastelinka mnie troche skrzyczala ehehehe ze niby reklame tej Pani dr robie, ale to nie tak i juz wszystko wyjasnilysmy poprostu dziele sie tym co znalazlam - i tak jak Ty, i inne dziewczyny w tym watku, szukam dla siebie NAJLEPSZEJ metody i pytam o Wasze opinie bo naprawde ciezko tak w ciemno postanowic i zdecydowac sie na cos....
niom najlepiej to byloby na konsultacje pojechac do tej dr ale daleko.... ja do szczecina i krakowa mam ponad 8oo km..
Mia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:13   #49
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Cytat:
Napisane przez Mia 23 Pokaż wiadomość
niom, moze masz racje, ale tak czekac zeby usta juz byly bez niczego i z takimi chodzic, jakos tak.. zawsze mozna powiedziec doktorowi zeby wzial poprawke na to ze jest w nich wypelniacz..
no wlasnie ja tez juz niewiem co lepsze..?? czy te implanty - ktore mozna dobrac wielkosciowo czy to wycięcie skóry pod noskiem...?? oba te zabiegi chyba wywijaja czerwien wargową, tylko co bedzie mialo LEPSZY efekt? to jest najwazniejsze pytanie.. niewiadomo jaki ten efekt ostateczny bylby...
tak, ja zamiescilam linka tu na forum.tylko plastelinka mnie troche skrzyczala ehehehe ze niby reklame tej Pani dr robie, ale to nie tak i juz wszystko wyjasnilysmy poprostu dziele sie tym co znalazlam - i tak jak Ty, i inne dziewczyny w tym watku, szukam dla siebie NAJLEPSZEJ metody i pytam o Wasze opinie bo naprawde ciezko tak w ciemno postanowic i zdecydowac sie na cos....
niom najlepiej to byloby na konsultacje pojechac do tej dr ale daleko.... ja do szczecina i krakowa mam ponad 8oo km..
spoko, ja nie podejrzewałam że to reklama mi to wygladalo zupelnie wiarygodnie i nawet nie pomyslalam ze to moze byc reklama choc wiadomo ze trzeba uwazac bo zdarzaja sie na forum tacy "na niby zainteresowani".
no wlasnie problem w tym ze ciezko przewidziec efekt... ale mysle ze lekarz ktory robi oba zabiegi ma pewne wyczucie i moze jakos mniej wiecej przewidziec i doradzic co wyjdzie lepiej/ bardziej zgodnie z oczekiwaniami.
co do modelowania ksztaltu, to implanty sa w roznych wielkosciach ale wycieciem tez mozna ksztalowac usta! mi np dr broma powiedzial ze by mi wycial ten pasek skory w takim ksztalcie zeby zrobic mi wyrazniejszy luk kupidyna bo teraz nie mam go wyraznego. wiec mysle ze jak lekarz umie zrobic to dobrze to efekty moga byc super ale z drugiej strony mysle ze mozna to tez schrzanic... z kolei implanty to chyba trudno schrzanic... wiec nie wiem...
oj to faktycznie masz daleko! do warszawy pewnie tez w takim razie? moze jakos w czasie wakacji zrobisz sobie wycieczke pozdrawiam!
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 21:51   #50
Mia 23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wszędzie
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

no wlasnie niewiem czy to czy to.. i narazie nic nie postanawiam, bo w miedzyczasie jeszcze chce zrobic zabieg zoperowania krzywej przegrody nosa (czerwiec) takze narazie to mnie bardziej absorbuje, ze tak powiem..
a dlugo sie czeka na ten zabieg u bromy?? bo do warszawy to mam 2,5godz pociagiem czyli nie tak zle
Mia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:58   #51
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Wydaje mi się że nie czeka się długo, myślę ze ok.2 tyg. ale jeszcze możesz podpytać na innych wątkach np dot. powiększania piersi bo dr. Broma też robi.
Ja w międzyczasie zorientowałam się że dr. Janicka w Krakowie robi zabiegi, ale konsultacje są tylko w Szczecinie... Więc chyba sobie daruje te konsultacje, bo do Szczecina tak daleko... W sumie i tak bardziej jednak skłaniam się ku wycięciu pod nosem a jeśli to wycięcie to u dr. Bromy na pewno bym chciała.
Ostatnio już ciągle myślę o tym powiększeniu ust nie mogę się doczekać aż je zrobię choć na pewno się będę bała - nie tyle samego zabiegu czy bólu tylko tego czy będę zadowolona z efektów pozdrawiam
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 17:54   #52
Mia 23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wszędzie
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

niom tego efektu ja tez sie boje jak sie wytnie czesc tej skorki pod noskiem i te usta sie podciagna w gore to jak one beda wygladaly ?? i jaki beda mialy KSZTALT??? bo to tez jest wazne, zeby nie byly takie na sile podciagniete do gory..;/
tez sie boje efektu..ale teraz przedemna operacja przegrody noska to narazie o tym mysle, pozniej o ustach bede myslala intensywniej, aby byly ladniejsze i bardziej ksztaltne! pozdrawiam
Mia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 14:26   #53
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Czesc Dziewczyny a jezeli powieksza sie usta ta metoda chirurgiczna to kaciki ust podniosa sie do gory ?? Bo ja mam opadajace w dol
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 11:40   #54
Trycha
Przyczajenie
 
Avatar Trycha
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
Witam dziewczyny ja miałam tydzień
Temu powiekszane usta implantami PeramaLip. Narazie są jeszcze opuchnieta ale juz jestem zadowolona ...polecam.
Trycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 07:56   #55
ja_go_da
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
a ja dziewczyny robiłam Augmentację u dr Tomasza Kasprzyka w Krakowie i jestm bardzo zadowolona. Nie pamietam dokladnie, bo to maz mi fundowal prezent na rocznicę, ale zdaje się ze placil ok 3000 zł.ale bylo warto

ja też o nim słyszała - jestem z Krakowa tylko, że ja póki co zaliczyłam tylko wypełnianie ust, mam kłopot z górną wargą i dlatego się zdecydowałam. Jednak do chirurgii podchodzę ostrożnie. póki co wolę medycynę estetyczną. polecam dr Glonek - u niej robiłam usta, w CME Multimedis. Efekt się utrzymuje już 5 miesiąc! generalnie nie mam nic przeciwko chirurgii, ale się boję... dlatego pełen szacun dla Pań, które jednak mają trochę więcej odwagi.

Mam pytanie, jak po takim zabiegu jest? czy można normalnie funkcjonować - chodzić do pracy, itd? czy jednak trzeba mieć trochę wolnego?
ja_go_da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 11:28   #56
Trycha
Przyczajenie
 
Avatar Trycha
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
Cytat:
Napisane przez ja_go_da Pokaż wiadomość
ja też o nim słyszała - jestem z Krakowa tylko, że ja póki co zaliczyłam tylko wypełnianie ust, mam kłopot z górną wargą i dlatego się zdecydowałam. Jednak do chirurgii podchodzę ostrożnie. póki co wolę medycynę estetyczną. polecam dr Glonek - u niej robiłam usta, w CME Multimedis. Efekt się utrzymuje już 5 miesiąc! generalnie nie mam nic przeciwko chirurgii, ale się boję... dlatego pełen szacun dla Pań, które jednak mają trochę więcej odwagi.

Mam pytanie, jak po takim zabiegu jest? czy można normalnie funkcjonować - chodzić do pracy, itd? czy jednak trzeba mieć trochę wolnego?
Chodzi Ci o PermaLip implanty? Pozrd.
Trycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 13:43   #57
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

rycha,
Cytat:
Napisane przez Trycha Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny ja miałam tydzień
Temu powiekszane usta implantami PeramaLip. Narazie są jeszcze opuchnieta ale juz jestem zadowolona ...polecam.
Trycha, jak efekt końcowy?? Jesteś zadowolona? U kogo robiłaś? Czy implantami da się wywinąć usta? Ja mam bardzo wąskie i nie wiem czy dałoby to u mnie dobry efekt...
Pozdrawiam
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 19:14   #58
czarna17023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

WIECIE kto robi siliknowe usta i gdzie? miała któraś robione?;] bardzo boli;;]
czarna17023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 23:21   #59
Mia 23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wszędzie
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

witam WAS!!!
hej leela25 jak Twoje usteczka>????> robiłaś coś z nimi>>?? bo ja ze swoimi nic....
odświeżam WĄTEK
Mia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 09:48   #60
Pers
Przyczajenie
 
Avatar Pers
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Hej dziewczyny!
Ja się zastanawiam nad implantami PermaLip. Wypełniałam usta kwasem , efekt był ok, ale sporo to kosztowało - co pół roku dostrzykiwania za 800 zł. Znajoma robiła zabieg wycięcia skóry pod nosem i szczerze mówiąc nie wyglądało to najlepiej, poniewaz miała widoczną blizne i usta były niczym "kiełbasa"! Więc na to na pewno się nie zdecyduję, A koszt implantów to 5000 zł i efekt jest stały. Troche cykam, bo w koncu to ciało obce...boje się trochę, ze usta beda dziwnie wyglądały, ale podobno efekt jest nieziemski, bardzo naturalny i co najwazniejsze są niewyczuwalne. Mieszkam blisko Szczecina, więc mam blisko do Pani Janickiej. Czy któraś z was robiła u niej ten zabieg????
Pers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-29 23:52:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.