Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-05, 21:30   #2131
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 004
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Treść usunięta
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:44   #2132
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Szczecinianki sa tutaj tylko 2 ), ja nie zagladam do lokalnych jubilerow bo jakos zawsze mi nie po drodze....sreberko zamawiam od cxasu do czasu na chicko )

Lusia , w tym problem ze Ilona nie srzedaje taniej skorki na allegro....zada za nia 130 zl. skorka w trollach kosztuje 200 zl , ale dostajesz do niej dwa korale gratis, ktorych cena laczna wynosi 224 zl ....a Ilona jakos zapomina w swojej aukcji o tych koralach hehehe
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 08:58   #2133
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

przyszłam nadrabiać a tu rano wizaż nie działał
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:05   #2134
slepafuria
Zadomowienie
 
Avatar slepafuria
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 077
GG do slepafuria
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość

A LIENA RULEZ aliena upiecz taki tort pijana baba ze stringami w zębach ( Ja zjem stringi) skoro z wroną sobie poradziłaś to to będzie pikuś
Ja chce taki tort!

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
Nie tylko o tym słyszałam ale może cos na FB pisali o tym?
Mam już projekt dzięki Alienie pt inwigilacja - pijana pracownica ze stringami w zębach jako symbol szpiegujących szefów i szpiegowanych pracownic


---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez bibal78 Pokaż wiadomość
Tak czytałam na FB, ale jakoś mnie nie porwało! Ale twoja propozycja koralika zrobiłaby furorę Powiem ci że to BARDZO DOBRY POMYSŁ, tylko koralik musiałby być dość duży żeby uchwycić szczegóły
Wyeksponowane stringi.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
przyszłam nadrabiać a tu rano wizaż nie działał
Ja tez się zirytowałam!
__________________
Nowe uzależnienie:
haftowanie

Moja córeczka to miłość mojego życia!

slepafuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:08   #2135
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

powinni jakies info wysyłac o awarii, bo tu czlowiek nie moze sie pozbierac po takim szoku
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:14   #2136
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

uffffffffff działa trochę jeszcze mułowato , ale jednak. Mam nadzieję ze wizażu nie obsługuje były informatyk z yesa , bo ja tego pana widziałabym teraz najchętniej w Aparcie
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:14   #2137
slepafuria
Zadomowienie
 
Avatar slepafuria
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 077
GG do slepafuria
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
powinni jakies info wysyłac o awarii, bo tu czlowiek nie moze sie pozbierac po takim szoku
Ja juz podejrzewalam mojego pracodawcę o zalozenie blokady.
__________________
Nowe uzależnienie:
haftowanie

Moja córeczka to miłość mojego życia!

slepafuria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 09:18   #2138
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
uffffffffff działa trochę jeszcze mułowato , ale jednak. Mam nadzieję ze wizażu nie obsługuje były informatyk z yesa , bo ja tego pana widziałabym teraz najchętniej w Aparcie
Sajf albo na stronie Trollbeads Trzeba polecic go Bontempo wtedy kupiłabym wszystko co jeszcze chcę
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:18   #2139
Figa
Raczkowanie
 
Avatar Figa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

To ja się pochwalę, choć niezbyt często zaglądam.
W niedz. byłam na Trollowisku w W-wie na Targówku i dostałam bon 200 za 200.
Na szczęście byłam z mężem, który sponsorował część szaleństwa i tym sposobem,
mam już prawie zapełnoną bransoletkę trollową.
Ja - którą jeszcze niedawno Trolle wcale nie kręciły !!!
Fotki może w weekend.
A na razie odwyk Trollowy i biorę się za róziową Pandorkę ))
__________________
Pandoromaniaczka:
- 2 bransoletki
-15 bedsów
Charmsy 6 szt.
Figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:21   #2140
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Figa a co kupiłaś?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:22   #2141
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
uffffffffff działa trochę jeszcze mułowato , ale jednak. Mam nadzieję ze wizażu nie obsługuje były informatyk z yesa , bo ja tego pana widziałabym teraz najchętniej w Aparcie
e tam w aparcie, w Pandorze albo w Trolach najlepiej

Cytat:
Napisane przez slepafuria Pokaż wiadomość
Ja juz podejrzewalam mojego pracodawcę o zalozenie blokady.
ja na szczescie dzis urlop bo inaczej juz na zawał padłabym z tego powodu

Cytat:
Napisane przez Figa Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę, choć niezbyt często zaglądam.
W niedz. byłam na Trollowisku w W-wie na Targówku i dostałam bon 200 za 200.
Na szczęście byłam z mężem, który sponsorował część szaleństwa i tym sposobem,
mam już prawie zapełnoną bransoletkę trollową.
Ja - którą jeszcze niedawno Trolle wcale nie kręciły !!!
Fotki może w weekend.
A na razie odwyk Trollowy i biorę się za róziową Pandorkę ))
jak trole cie mogły nie krecic? czekamy na zdjecia (napisz przynajmniej co kupilas )
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 09:26   #2142
Veaa
Rozeznanie
 
Avatar Veaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 672
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
Witam po krótkiej nieobecności
trochę nie w temacie jestem ale...

Veaa i Myszka piękne bransoletki
dzieki


Cytat:
Napisane przez bibal78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie małe pytanko - Czy któraś z was bierze udział w konkursie trollbeads na projekt koralika? Jakoś nie wiem czy mam się za to zabrać!
im wiecej tym lepiej , i tak ponoc jest straszny przesiew wiec moze komus z PL sie uda


Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
Nie tylko o tym słyszałam ale może cos na FB pisali o tym?
Mam już projekt dzięki Alienie pt inwigilacja - pijana pracownica ze stringami w zębach jako symbol szpiegujących szefów i szpiegowanych pracownic
ja poprosze o ten koralik!!! mam go juz na wish list !!!!



Ja przezylam chwile grozy bo myslalam ze mi informatycy zalozyli blokade na wizaz !! uuuuffffff
__________________






mój blog kulinarny 3x bez! bez glutenu, nabiału i białego cukru!
www.vealovegreen.blogspot.com
Veaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:44   #2143
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Sajf albo na stronie Trollbeads Trzeba polecic go Bontempo wtedy kupiłabym wszystko co jeszcze chcę


---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
ja poprosze o ten koralik!!! mam go juz na wish list !!!!
A czerwone stringi powinny być chyba z murano dla lepszej widoczności
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 10:01   #2144
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

test test
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 10:52   #2145
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Veaa Pokaż wiadomość
no własnie chyba tak, pisze chyba bo do niedawna robił za niebieski szampan(niebieskie babelki) ale po głebszych ogladzinach stwierdzam ze to ksiezycowy ocean - czekam tylko jeszcze na potwierdzenie od dostawcy. Szczesliwie - moze dziwnym trafem- stałam sie jego posiadaczka Dołączam zdjecie z bliska jak byś chciała sie przyjzec
Hmm, nie widziałam ani Księżycowego Oceanu, ani tamtych Bąbelków więc ciężko mi ocenić
Ale jak dla mnie może uchodzić za Ocean
A co to za dziwnym trafem go dostałaś?
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 11:11   #2146
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Jak miło, że w koralikowym wątku wszystko wróciło do normy - i wreszcie jest co czytać .
Tylko kurcze nie mogłam otworzyć ostatniej strony - wyskakuje błąd bazy, może to jeszcze pozostałość porannej awarii? Tak, czy siak, jeśli na ostatniej stronie są jakieś zdjęcia, to niestety ich nie mogę podziwiać, bo widzę najnowsze posty tylko teraz, wklepując odpowiedź.

A ostatnio przybyło sporo ładnych koralików - choćby bogata dostawa z USA. Zdecydowanie jest co podziwiać .

Ja w zeszły piątek wpadłam na chwilkę na trolowisko w Wola Park. Miałam kupić tylko koralik dla mamy na imieniny, ale że byłam z TŻ - przy okazji kupił też koralik dla mnie. Wybrałam ciemny bursztyn - nawet nie taki mały, jak na bursztyn. Co ciekawe - dotąd w ogóle nie lubiłam bursztynów, ale jakoś w koralikach trolowych podobają mi się. Mamie wybrałam fioletowe trójkąty (nie pamiętam, jak się zwie ten koralik). Zdjęcie bursztynka wstawię później - póki, co jestem rekonwalescentką po weekendowym pobycie w szpitalu - i muszę leżeć zamiast pstrykać fotki .

Czy któraś z Was widziała już może pierścionek z kwiatem z nowej kolekcji Pandory (ten, który jest na okładce nowego katalogu)? Gdyby któraś z Was widziała, że gdzieś się pojawił - będę wdzięczna za informację - gdzie, i ewentualnie, jak wygląda na żywo, jeśli przypadkiem zwrócicie na niego uwagę. Na razie nie wiem, który kamień pierścionkowego kwiatka chciałabym mieć.
A-propos pierścionków - ostatnio moja mama, wielka wielbicielka pierścionków z dużymi kamieniami, zobaczyła mój pandorowy pierścionek z krwawnikiem. Na jego widok natychmiast stwierdziła, że wygląda, jak pierścioneczek z odpustu ponieważ jest taki gładki i błyszczący. Na pocieszenie dodała, że może za jakiś czas trochę się spatynuje i przestanie być taki odpustowy .
__________________
Mój Instagram - https://www.instagram.com/magbag13/

Edytowane przez magbag72
Czas edycji: 2011-04-06 o 12:55
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 11:29   #2147
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Ktsw, wiem, ze popełniam czyn straszliwy, ale co tam narażę się i napiszę: mnie Trolle nie kręcą
Przyznam, ze próbowałam - stąd mam granatową skórkę z zapięciem Freji, ale do reszty mam stosunek z lekka obojętny, podziwiam je na Waszych bransoletkach i naszyjnikach, ale sama jakoś nie mam musu, aby je mieć. Jedynie ich niektóre murano przyśpieszają me serce o szybsze bicie, ale brak uniwersalizmu w rozmiarach otworu skutecznie studzi jakiekolwiek zapędy .
Myślałam, że się zacharmsuję, ale jakoś też nie mogę zacząć. Czekam aż mi ktoś sprezentuje bransoletkę bazę, ale jakoś nie mogę się tego doczekać. A co odłożę jakąś forsę, to po niewielkich rozterkach wydaję ją na Pandorę
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 11:44   #2148
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

mnie też trolle nie kręcą
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 12:30   #2149
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Veaa, dzięki
Martinia, dzięki
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2011-04-06 o 12:44
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 12:42   #2150
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

o działa a ja już myślałam ze to ban za koral ze stringami

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

[1=dcdfceaff93e0375d94849d 7bb8d896cf48ca316_61dcc8e 4a1e6f;26183140]Treść usunięta[/QUOTE] Można dyskretnie podsunąć katalog
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 12:59   #2151
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

wreszcie jest wizaż - ale plus tego iz malo do nadrobienia - wczoraj nie miałam zupełnie czasu (2 h siedziałam u dentysty ale pani strasznie miła) - ale nie jest źle już doczytałam wszystko,
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 13:03   #2152
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

A ja dzisiaj poszłam sobie buty kupić ... no ale niestety nic mi się nie spodobało , a po drodze był sobie Troll...
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 13:13   #2153
Figa
Raczkowanie
 
Avatar Figa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Ło Matko co ja kupiłam....
Hmmm .... lazurowe pęcherzyki, plażę, kołyszącego się Trolla, który
z tyłu wygląda jak larwa
oraz Calineczkę.
Zupełnie nie to po co poszłam ))))
__________________
Pandoromaniaczka:
- 2 bransoletki
-15 bedsów
Charmsy 6 szt.
Figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 13:15   #2154
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj poszłam sobie buty kupić ... no ale niestety nic mi się nie spodobało , a po drodze był sobie Troll...
E tam ... buty, buty ... każdy pretekst jest dobry, żeby wybrać się na trolowisko .
__________________
Mój Instagram - https://www.instagram.com/magbag13/
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 13:26   #2155
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

UWAGA! Przypominam niektórym, że trzeba i odrobić dzisiejszą pańszczyznę klikaniem
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:04   #2156
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
przyszłam nadrabiać a tu rano wizaż nie działał
no wlasnie, az oniemialam ze zgrozy

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj poszłam sobie buty kupić ... no ale niestety nic mi się nie spodobało , a po drodze był sobie Troll...
jako ze rano wizaz nie dzialal tez poszlam sobie buty kupic... a po drodze bylo sobie Yes no i do domu wrocilam przeszczesliwa z para nowych butkow i nowym koralem .
A po drodze wstapilam tez do Apartu i kupilam mojej niuni srebrny lancuszek (bo od tych dzieciowych-metalowych dostala jakiegos uczulenia), chcialam tez kupic jakas ladna zawieszke ale nic mi sie nie spodobalo i stwierdzilam ze oddam jej swojego jedynego charmsa a sobie kupie cos przy okazji i juz w "normalnym" kolorze
wrzucam foty korala (cosik kiepsko wyszly te kropki.. praktycznie ich nie widac) a obok bucik dla corci.

Figa, a pokaz ta larwę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg murano.jpg (31,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bucik.jpg (31,6 KB, 74 załadowań)
__________________
zakoralikowana

Edytowane przez jolta
Czas edycji: 2011-04-06 o 14:06
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:07   #2157
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
no wlasnie, az oniemialam ze zgrozy

QUOTE=Lusia 13;26189117]A ja dzisiaj poszłam sobie buty kupić ... no ale niestety nic mi się nie spodobało , a po drodze był sobie Troll...
jako ze rano wizaz nie dzialal tez poszlam sobie buty kupic... a po drodze bylo sobie Yes no i do domu wrocilam przeszczesliwa z para nowych butkow i nowym koralem .
A po drodze wstapilam tez do Apartu i kupilam mojej niuni srebrny lancuszek (bo od tych dzieciowych-metalowych dostala jakiegos uczulenia), chcialam tez kupic jakas ladna zawieszke ale nic mi sie nie spodobalo i stwierdzilam ze oddam jej swojego jedynego charmsa a sobie kupie cos przy okazji i juz w "normalnym" kolorze
wrzucam foty korala (cosik kiepsko wyszly te kropki.. praktycznie ich nie widac) a obok bucik dla corci.

Figa, a pokaz ta larwę [/QUOTE]
tez się czaję na tego korala i jeszcze na tego fioletowego którego ma nasza Paulinka
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:10   #2158
Tygrys Tati
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrys Tati
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11 635
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Jolta, śliczny ten czerwony koralik. Pokaż foty jak go już umiejscowisz na bransoletce. A córcia się ucieszy!
__________________
There's so many reasons
i just have to carry on
Tygrys Tati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:31   #2159
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Tygrys Tati Pokaż wiadomość
Jolta, śliczny ten czerwony koralik. Pokaż foty jak go już umiejscowisz na bransoletce. A córcia się ucieszy!
Corcia sie z kazdej blyskotki ucieszy. Ona nie ma jeszcze 2 lat a juz sie obwiesza blyskotkami jak stara sroka (ma nawet taka a'la pandore po 50 gr za koral ) Dzisiaj nie zdazylam pochowac jej klejnotow i sie ubrala w nie do zlobka Zdjac juz sobie nie dala, bo zaraz zaczyna ryczec...musialam panie zlobczanki uprzedzic zeby uwazaly na inne dzieci,zeby nie pozjadaly jej tych koralikow...jakis obled... juz widze co to bedzie jak pojdzie do szkoly.. byle swiecidlem jej nie zadowole

zaraz ide ubrac swoja branso w nowego korala jeszcze brakuje mi jednego.. wacham sie pomiedzy perlowymi serduszkami ktorych nigdzie nie ma, kwiatem z ksiezycowym kamieniem lub bialym agatem ale to moze ja jakis czas....

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
tez się czaję na tego korala i jeszcze na tego fioletowego którego ma nasza Paulinka
ten fioletowy tez jest ladny.. ja prawdopodobnie tez go kupie do zielonej bransoletki i fioletowe emaliowane serduszka aaaale wszyyyystko w swoim czaaasie

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

aaa sluchajcie, bylam w pandorze w zlotych tarasach i tak juz kontrolnie zapytalam sie o ta moja nieszczesna branso z urwanym gwintem. Oczywiscie potwierdzili to co wczesniej juz uslyszalam, ale nie wytrzymalam i zapytalam sie co by bylo gdyby bransoletka byla kupiona gdzies w wielkim swiecie.. i sie dowiedzialm ze obowiazuje wtedy miedzynarodowa gwarancja i ze mozna by bylo reklamowac w kazdym salonie, natomiast bransoletki zakupione w Polsce tylko w salonach w ktorym sie dokonalo zakupu .. wiec ciesze sie ze nie kupilam jej np w szczecinie ale to swoja droga jest chore.. taka kasa, taka firma i robia takie problemy
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:42   #2160
BlueSummer
Raczkowanie
 
Avatar BlueSummer
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
aaa sluchajcie, bylam w pandorze w zlotych tarasach i tak juz kontrolnie zapytalam sie o ta moja nieszczesna branso z urwanym gwintem. Oczywiscie potwierdzili to co wczesniej juz uslyszalam, ale nie wytrzymalam i zapytalam sie co by bylo gdyby bransoletka byla kupiona gdzies w wielkim swiecie.. i sie dowiedzialm ze obowiazuje wtedy miedzynarodowa gwarancja i ze mozna by bylo reklamowac w kazdym salonie, natomiast bransoletki zakupione w Polsce tylko w salonach w ktorym sie dokonalo zakupu .. wiec ciesze sie ze nie kupilam jej np w szczecinie ale to swoja droga jest chore.. taka kasa, taka firma i robia takie problemy
w Szczecinie ja bym mogła posłużyć pomocą
ale ciekawa jestem, jak by to zadziałało w drugą stronę właśnie. Czy w pandorze w Polsce przyjęliby reklamację mojej branso z Danii
chociaż w sumie wolałabym, żeby nie było takiej konieczności
BlueSummer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-24 21:23:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.