Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
Tu na pewno nam się uda, nie zrobimy z siebie czuba! 12 19,35%
Tu nas boli, tam nas gniecie już chcę Ciebie dzidziusiu na świecie 2 3,23%
Czarne włoski? Łysa głowa? Pełna sala porodowa. 0 0%
Kwiecień plecień, bo przeplata - ta w dwupaku, ta - dzieciata. 27 43,55%
Już minęła połowa miesiąca, a my jeszcze nie mamy żadnego brzdąca 0 0%
Atmosfera jest gorąca, każda chce mieć już swego brzdąca. 3 4,84%
Tutaj ciągnie, a tam boli - rozpakowujemy się powoli. 3 4,84%
Pierwszy dzidziuś już jest z nami, niedługo wszystkie będziemy matkami. 1 1,61%
Torby pakujemy, ścielimy łóżeczko-jeszcze chwila synku... moment córeczko... 14 22,58%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 13:53   #901
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

TRZYMAM MNOCNO KCIUKI ZA DZISIEJSZE WIZYTY!!!!!!
i za Morię
Moria jakby co napisz sms i przekaze dziewczynkom
Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
W końcu wizaż przestał szwankować .

Dziewczyn, dziękuję Wam wszystkim za komplementy pokoikowo-zakupkowe .
jeszcze kilka rzeczy do dokupienia, ale czekam na wypłatę.

Jakoś nastrój mi siadł, mam doła.

aha - anulinka za wizytę.

anula .

agus - jestem strasznie ciekawa co Ci lekarz dzisiaj powie. brzucholek rzeczywiście nisko .

Grazin - a potem te pierogi się gotuje? czy smaży? co jeszcze w tym farszu jest? ciekawe jak to smakuje. kurczaczek przemielony rozumiem? Ty pierogowa maniaczko .
najpierw gotujesz i podaje sie z z podsmażoną cebulką i boczkiem, albo wrzuca sie na patelnie i podsmaza obie wersje super

w farszu jest gotowane udka z kurczaka. obrane ze skóry, i zmielone. do tego zielona pietruszka, kuskus i jajka
dobra zmyka;(
teskno mi za wami
brrr ale mysle ze juz jutro bedzie dobrze i bede minala czas oraz ze wizaz bedzie działal jak powinien!!!!












lowe
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:05   #902
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

dzięki kochane!

Wizaż zawodził a tu takie wieści!
Moria-dobrze że już nie krwawisz,ale jestem ciekawa jak się dalej sytuacja rozwinie,oby szczęśliwie dla Ciebie i Igusi.

Aguś-piękny brzuszek i jak już nisko!

Truskawki- ja jak karmiłam Kasię to nie jadłam,ale koleżanka zjadła i jej córke wysypało.

Trzymam kciuki za wizyty! Czekamy na wieści.

24kasia- też marzę by na święta być już w domu..
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.


Edytowane przez asiak1981
Czas edycji: 2011-04-06 o 14:09
asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:08   #903
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ide dziewczęta się pomału szykować. Wróce dopiero po wizycie. Trzymajcie kciuki!
zawsze i wszedzie!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
nie wiem. mialam dostac, wiec cierpliwie czekam. a wlasciwie to niecierpliwie a jak ogladam takie przepiekne foty jak twoje to juz wogole juz nie mgoe sie doczekac az zapakuje do lozeczka ta wszystko co mam uszykowane i troche miejsca w szafie mi sie zrobi i bede sie delektowac tym widokiem az do porodu


moj tz teraz przylatuje w niedziele, i tez male rozczarowanie bo zmienili mu godziny wylotu i zamiast byc w porze obiadu na miejscu to bedzie w sumie ok 23ciej
teraz jak juz jest to lozeczko to widac ze dziecko bedzie- nasze pierwsze, normalnie nie wiem co mnie czeka
w niedziele wraca-powiadasz? no to super!!!
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:12   #904
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
hmm jak ci sie zacieki porobily to moze slabo wyplukane? wrzuc na samo plukanie, albo byl tak usyfiony ze jedno pranie nie dalo rady?
No wlasnie brudne nie bylo, wrzucilam do pralki bo uzywane wiec wolalam wyprac. Sprobuje z tym plukaniem moze pomoze. Cos musze z tym zrobic bo te zacieki wygladaja jak by cos bylo wylane i zaschlo i dosyc mocno to widac.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:12   #905
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Moria ale nam podniosłaś cisnienie, a przynajmniej mi godzina 0 juz coraz bliżej...trzymamy mocno kciuki

Aguś ale brzusio i opadl strasznie coś czuje ze ty następna w kolejce bedziesz.

Sliczne macie pokoiki a ja nadal w tym moim kąciku bez niczego...
ale w ten lub następny weekend jade z rodzicami po wozio
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:12   #906
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Amarcia rzeczywiście kolorki furki super
A co zrobiliście z wózkiem po Wikusi? Udało się sprzedać, czy oddaliście komuś z rodziny czy znajomych?
Co w ogóle słychac u naszej Wiki? Pewnie siostrzyczki nie może się doczekać Czy może prędzej jest zazdrosna?


Aliczka porcja kciuków zapewniona
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:15   #907
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez asiak1981 Pokaż wiadomość


24kasia- też marzę by na święta być już w domu..
trzymam kciuki za to!!!
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 14:15   #908
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
ja też to sobie coraz bardziej uświadamiam
Paulizia, Ty tam dużo odpoczywaj bo przecież my mamy rodzić w tym samym czasie, więc nie możesz mnie zostawić

Wylicytowałam taki oto dresik i planuję go wziąć na wyjście ze szpitala. Czy bodziak wystarczy pod spód? Co myślicie?
Przepraszam MoniaK to sie wiecej nie powtorzy Antos juz dostal ochrzan, ze tak szybko wierci glowka wyjscie jak krecik
Mnie tez wydaje sie, ze bodzial starczy. jak chlodniej - z dlugim rekawem, a jak cieplej to z krotkim

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
37 tc
m1 Oleńki
Ale opadl no kochana szykuj sie

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
hej kochane!
ja mam dzis duzo pracy plus Wizaz chodzi jakby chcial a nie mogl, porazka....
widzialam tylko brzusiek Agus!! faktycznie nisko! az musze wyslac zdjecie mojego bo mam podobnie, az sie boje!!
Camomile, Moniqac przedostatni dzien!!! dluuuzy sie jak papier toaletowy...bleeeeeeee

poza tym plecy mnie tak dzis bola, ze wysiedziec nie moge

caluje was wszystkie!

paulizia widzialam na szybko, ze bylas w szpitalu, kurcze moja mala tez sie rusza dzisiaj niemrawo a mnie brzuch ciagnie i twardnieje mocno od wczoraj, w piatek mam wizyte u lekarza rodzinnego, moze cos poradzi...


moja psiapsiola nie przylatuje..ma zapalenie oskrzeli;(((((
buuuu

zleee miii
Bedzie dobrze kochana do piatku niedaleko!!! Moj maz tez mi gada, ze mam brzuch nizej niz kumpela, ktora ma termin na 10 kwietnia jakos nie chce mi sie wierzyc... moze jutro zrobie fotki to wy porownacie. Ja nie wumiem zauwazac takich rzeczy hmm...
Nie denerwuj sie niepotrzebnie. Wszytsko bedzie dobrze kochana... jestesmy juz na koncowce stad te bole i w ogole, ale to nie znaczy, ze dzieci juz wychodza

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Nasz wózeczek - zdjecie jeszcze z mieszkania poprzedniej właścicielki, wiec takie "allegrowe" Na żywo jest jeszcze piękniejszy używany a jak nówka, bez plam, zadrapań - nic stoi w salonie i przy każdym przejściu obok musze nim chociaż delikatnie poruszyć Bardzo podobały mi się czarne, ciemne wózeczki i to jest alternatywa idealnie dla nas
Sliczne kolorki w sam raz dla dziewczynki

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
agnieszka_pe25 nie smuc sie, ja tez jeszcze nie mam lozeczka wiec nie jestes sama. Dopiero w maju kupie.

Jestem zla. Odkupilam hustawke z fisher price ta z lwem (precious planet?), no i jako ze odkupiona wypralam caly material. Oczywiscie odwirowalam ale porobily sie na tym materiale zacieki i to widoczne. Nie wiem co mam z tym zrobic, wrzuce drugi raz do prania to pewnie znowu zacieki sie porobia.
Ja zamowilam ten sam bujaczek z lewkiem? Mowisz, ze takie numery sie porobily?? A co w instrukcji bylo napisane na temat prania?

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ide dziewczęta się pomału szykować. Wróce dopiero po wizycie. Trzymajcie kciuki!



Gotuje ogorkowa na wedzonych zeberkach :kucharz:
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:19   #909
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

TheXanthippe, paulizia



zobaczymy, czy mi wykrakacie
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:24   #910
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Hej kochane

MORIAaaaaaaaaaa.......Cze kamy na wieści !! Trzymam kciuki mocno, mocno zaciśnięte


Aguś Trzymam kciuki za wizytę no i brzuszek....oooOOOOoooo.. ..niziutko śliczny i widać, że już niedługo

gratuluję wam kochane wszystkich udanych wczorajszych wizyt, trzymam kciuki za dzisiejsze


Ma któraś z was sprawdzony przepis na pierogi z kapusta i grzybami???
Bo od wczoraj o niczym innym nie myślę tylko o tych pierogach, ale nigdy nie robiłam



Byłam dzisiaj w labku porobić badania i zostawiłam 101 zł
a muszę jeszcze zrobić w pn morfologie i mocz......eh......


Zaraz lece z mama na miasto, byłam juz dzisiaj w pracy, nasłuchałam sie tone komplementów na swój temat Jak ładnie wyglądam, że mi ciąża słuzy i rewelacja ogólnie....Miło było nie powiem

A i dostałam 300zł dodatkowe na święta lubię te ich prezenciki
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:28   #911
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

moria44 ale wieści dzisiaj przyniosłaś, czekamy wszyskie
agus za Twoja wizytke dzisiaj też jestem ciekawa co napiszesz już PO

dzisiaj znowu się lenie cały dzień , pospałam trochę tak mi się nie chce nic :mdeje:
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 14:29   #912
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Kochaniutkie ale napocilyscie od rana Przeczytalam tylko "po lebkach", bo musze zaraz wracac do mycia okien, a jeszcze obiadku nie zjadlam...

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, dzidziusie nasze coraz wieksze
no i pochwale sie kocykiem, ktory dostalam wczoraj od kolezanki, oczyiwscie osobiscie go wydziergala, zdolna, co?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mini-IMGP6768.jpg (94,1 KB, 34 załadowań)
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:30   #913
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Moj brzuch zaczyna wariowac od kilku dni robi sie twardy jak kamien i to nie na kilka sekund czy minut ale godzin i nic nie pomaga
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:31   #914
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

dzieki za kciuki
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:36   #915
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Princi piękny kocyk powiedz mi proszę jakie są takie typowo włoskie słodkości do kupienia u Was?? Teściowa niedługo jedzie do siostry tż i chcemy jej zrobić listę zakupów dla nas i ile kosztuje u Was tuńczyk z Rio mare? (dobrze piszę? takie różowe małe puszeczki)
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:37   #916
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Lolka Wiki czesto pyta kiedy siostrzyczka wyjdzie z brzuszka. Narazie żadnych objawów zazdrości nie widzę. Na pewno później się pojawią, to chyba naturalne, dotąd wszystko ok.
Wiki ma wózek dla lalek w tych samych kolorach tylko odwrotnych proporcjach, z dużą przewagą różu, więc cieszy się ze wspólnych spacerków

Stary wózeczek w przyszłym tyg ściągam ze strychu, doprowadzam do porzadku i chyba na allegro puszczę
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:40   #917
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Princi piekny kocys

Ja przed chwila dostalam Kronike ,,Chlopiec'' Jest cudowna... ma piekne zdjecia!!! Jestem zachwycona!!!! Antos to ma szczescie



Lolcia, pewnie ze pasuje! Tylko uwazaj na meza, bo to on pojdzie malego rejstrowac i zeby Ci psikusa nie zrobil
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:41   #918
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

p oslucham muzyczki na rozluznienie i ide sie szykowac
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:41   #919
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

principessina cudny kocyk! Doznałam natchnienia i koniecznie muszę sobie taki wysupłać
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 14:48   #920
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ide dziewczęta się pomału szykować. Wróce dopiero po wizycie. Trzymajcie kciuki!
.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
slonce ja sama sie zastanawiam caly czas..
jak tylko o tym pomysle to mi sie kupe zachciewa
mnie też


jaki ja mam dzisiaj apetytttttttttt, jakaś masakra no!
a na obiad nic ciekawego, zupka kalafiorowa i kopytka.... a ja nie wiem nawet co bym zjadła . kiepski dzień.
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:50   #921
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Dzieki Bzyczka
co do slodkosci wloskich to zalezy od regionu, ale tak ogolnie teraz na Wielkanoc sa te wielkie jaja czekoladowe z niespodzianka w srodku oraz typowe ciasto drozdzowe Colomba w ksztalcie golebia hmm z takich ogolodostepnych wloskich slodkosci niezaleznie od regionu to dzem z kasztanow, torrone (zazwyczaj z migdalow), cornetti, cannolo siciliano (z Sycylii, ale mozna dostac prawie w kazdej cukierni/barze), torta alla ricotta
co do tunczyka to 8 puszczek zazwyczaj kosztuje ok 5 euro

no tak amarcia to sama wyskubie taki piekny kocyczek, bo taka z niej zdolniacha, ja to nawet nie widzialabym jak sie zabrac
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow

Edytowane przez principessina
Czas edycji: 2011-04-06 o 14:51
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:53   #922
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Princi jakie ty masz zdolne koleżanki ..czemu aj takich nie mam hihi

Paulizia nie strasz! Zabiłabym go, gdyby mi taki numer wyciął..
chociaż przypomina mi sie historia koleżanki, która osiem lat temu urodziła córeczkę i chcieli mała nazwać Emilia.. w domu, jeszcze pod porodem mówili Milka, Milcia.. rzadko całym imieniem Emilia.. Gdy mąż koleżanki poszedł rejestrować małą do USC zgupiał przy podawaniu imienia i wpisał Emiliana i tak zostało..

Amarcia a to czemu od razu nie sprzedaliście? Mam nadzieję, że teraz nie podupadł na wartości I rozumiem, że nie nadaje się już dla .. córeczki.. tej która jeszcze w brzuszku mieszka?!
Jak cięzko bez imienia
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:56   #923
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

jade :hej:

maz sie pyta co wrazie wu dopakowac do torby
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:59   #924
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
jade :hej:

maz sie pyta co wrazie wu dopakowac do torby

POWODZONKA
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:59   #925
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Asiak, ale duzy dzidziol
Kasiu, ja tez chce na swieta malego w domu miec, oj chce.
Agus, ale fajnie wisi , moj identycznie
Mazianka, to czuje, ze juz pewnie zostawia Cie na porodowce i bedzies malutkiego tulic niedlugo, poza tym juz z tego co pisalas to masz symptomy zblizajacego sie porodu. A ja sie dziwnie czuje, brzuch opadl jeszcze bardziej, jest jakis twardy,dzis ledwo chodze od tego bolu krocza i miednicy, ale dzis skurczy nie mam, bolal mnie dziwnie nad ranem caly brzuch, zobaczymy co mi lekarz powie w piatek, ale mysle,ze juz da mi skierowanie do szpitala bo juz opadam z sil z dnia na dzien czuje,ze jest gorzej.
Aga_p, ja tez nie moge sie doczekac tego lozeczka, wiec obie czekamy w napieciu
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 15:00   #926
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
moria44 ale wieści dzisiaj przyniosłaś, czekamy wszyskie
agus za Twoja wizytke dzisiaj też jestem ciekawa co napiszesz już PO

dzisiaj znowu się lenie cały dzień , pospałam trochę tak mi się nie chce nic :mdeje:
pisalas o dziaslach czy czuje dyskomfort tak? bo cos mi sie pomylilo otoz teraz nie jest tak zle, wczesniej bylo gorzej...najtrudniej sie myje zeby czuje sie jak wampir

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Kochaniutkie ale napocilyscie od rana Przeczytalam tylko "po lebkach", bo musze zaraz wracac do mycia okien, a jeszcze obiadku nie zjadlam...

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, dzidziusie nasze coraz wieksze
no i pochwale sie kocykiem, ktory dostalam wczoraj od kolezanki, oczyiwscie osobiscie go wydziergala, zdolna, co?
sliczny ma dziewczyna talent

TheXanthippe kiedy masz wizyte u gina? cos dlugo masz twardy
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 15:00   #927
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

My już po zakupkach spożywczych, nawet nie wiem kiedy i na co 100zł poszło,a nas tylko dwoje jest, lodówka praktycznie pusta
Ja nie wiem gdzie ta kasa idzie :/

Odpowiadam na raty :P
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
37 tc
m1 Oleńki
Wieeelki i naprawdę sporo opadł, kolejna gotowa do porodu.

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
a ja też już mam wózeczek mąż wczoraj przywiózł, bo był akurat w okolicy, gdzie mieszka poprzednia właścicielka
Mam okropnego hopla na punkcie koloru szarego zwłaszcza w połączeniu z różem i takie właśnie odcienie posiada nasza nowa fura
Śliczny wózio, miałam pisać o fotki, ale później doczytałam że już są i widziałam furkę

[QUOTE=mazianka81;26189638]
Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Mazianko, jak tam, ja mam w piatek wizyte, Ty tez, czy moze masz skierowanie do szpitala juz?


Kwiatecku na piątek mam juz skierowanie na oddział ,na sciagniecie pessara i pewnie do pon zostane,mam nadzieje,ze juz z małym wróce do domciu:pros i:
a jak Ty sie czujesz? cos sie dzieje?



ooo to ,moj Gabrys tez juz powinien cos koło tego miec na wadze
mam nadzieje
Czyżby kolejna już do porodu się szykowała, o mamo jak się zaczną dziewczyny sypać to


Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ide dziewczęta się pomału szykować. Wróce dopiero po wizycie. Trzymajcie kciuki!


Czytam dalej :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 15:02   #928
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Lolka 5 lat temu, gdy kupowaliśmy poprzedni wózek o skrętnych kołach i wpinaniu fotelika mozna było pomarzyc ze wzgledu na finanse. Poza tym tamten dostałam w prezecie, sama go nie wybrałam. Jest w świetnym stanie, ale bez skrętnych kółek, fotelika... Mam nadzieję, ze jeszcze komuś posłuży
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 15:03   #929
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Princi siostra mieszka w Loretto dziękuję za podpowiedzi ten tuńczyk to ja go uwielbiam...a u nas on taki drogi że masakra, za małą puszkę taką 80g trzeba dać ponad 7zł już nie mówię o dużej bo za tą to ponad 13zł
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 15:04   #930
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
jade :hej:

maz sie pyta co wrazie wu dopakowac do torby
rowniez powodzonka zycze

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Kasiu, ja tez chce na swieta malego w domu miec, oj chce.
ja juz nawet pomyslalam ze moge swieta spedzic w szpitalu, oczywiscie bylyby nie zapomniane, ale wolałabym jednak miec w domku juz mojego zajaczka
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.