Masochistki - nasz świat BDSM - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 21:36   #1951
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: masochistki

W sumie można by spojrzeć z innej strony. A mianowicie, gdyby zatrzymanie oddechu na kilka/kilka naście sekund było szkodliwe, to nikt by nie nurkował. W końcu to dosyć podobne. Co prawda przy nurkowaniu bierzesz wdech, ale tam zanurzasz się, tym samym odcinasz dostęp do powietrza, zwykle na dłużej niż 30 sekund
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 06:43   #1952
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: masochistki

Ja i tak się nie przekonam... na serio wywołuje to u mnie paniczny lęk...
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 12:08   #1953
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Dotka z OZ Pokaż wiadomość
W sumie można by spojrzeć z innej strony. A mianowicie, gdyby zatrzymanie oddechu na kilka/kilka naście sekund było szkodliwe, to nikt by nie nurkował. W końcu to dosyć podobne. Co prawda przy nurkowaniu bierzesz wdech, ale tam zanurzasz się, tym samym odcinasz dostęp do powietrza, zwykle na dłużej niż 30 sekund
Nurkowie nurkują ze sprzętem- czyli oddychają cały czas, nawet snoorkując, czyli pływając z maska po powierzchni- tez oddychasz cały czas przez rurkę (nurkowałam kiedyś).
Mało kto schodzi pod wodę na bezdechu, owszem, sa ludzie to robiący, jednak jest ich niewielu i, jak sadzę, moga miec problemy zdrowotne z tym związane. Oczywiście nie piszę tu o nurkowaniu na wakacjach raz na ruski rok, gdy pod woda jest się kilkanaście sekund by wyłowic muszelkę
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 12:19   #1954
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: masochistki

Oj owieczko, tutaj się mylisz
freediving jest bardzo popularny, nawet w polsce - są organizowane różne konkursy (lokalne i międzynarodowe) w różnych dziedzinach. Wszystko na bezdechu.
rekord czasowy w statyce to np. 11minut 35 sekund
są też rekordy głębokościowe z różnymi balastami, bez, odległościowe, basenowe itp.
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:13   #1955
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: masochistki

Ale Kmee, w porównaniu z ilością nurków nurkujących ze sprzętem, ilu wypada freediverów? 1 na 30?

Znam środowisko nurków (jeden z moich ex nurkuje i teraz ma już Dive Mastera), sama niegdyś schodziłam pod wodę- znowu- nie moja bajka, wole z maską się pobujać.

Ale skoro widze, że coś nie coś znasz z tych klimatów, to może napiszesz coś więcej o zagrożeniach w przypadku tak długich bezdechów? wiem, że to tez coś innego, bo wchodzi w rachubę zmiana ciśnienia, która ma niebagatelny wpływ na samopoczucie, ale może freediverzy ćwicza jakoś tez na powierzchni? Jak to jest?
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"


Edytowane przez 33owieczka
Czas edycji: 2011-04-04 o 13:15
33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:34   #1956
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: masochistki

owieczko, ale i tak jest to popularne a wstrzymywanie oddechu jest codziennością chociażby u osób pływających wyczynowo (rekreacyjnie też).
w ogóle trzeba zacząć od tego, że jest różnica między bezdechem (który systematycznie się ćwiczy) a podduszaniem.. bo to drugie jest niekontrolowanym odcięciem od tlenu i tutaj nutka niepewności i psychologiczna zależność od partnera jest chyba najważniejsza.
Podduszanie szczególnie w delikatnych formach nie powinno mieć żadnego wpływu na zdrowie ogólne, chyba, że mówimy o podduszaniu do utraty przytomności - ale to już niebezpieczne.
Poważne uszkodzenia występują powyżej 4minut braku dopływu powietrza do mózgu. Jednak zawsze mamy jakieś powietrze w płucach, więc zapas tlenu i szybkość jego zużywania definiuje długość wytrzymania na bezdechu
Tak czy siak od przyduszenia na kilka sekund (np wydech, odcięcie powietrza - już czujemy panikę z powodu niemożności oddychania i puszczenie w tym momencie) nie powinno być groźne. Jednak trzeba liczyć się, że oddajemy nasze życie w ręce naszego partnera

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

ps. chcę zaznaczyć, że moja opinia nie jest opinią medyczną nie mam takiego wykształcenia, więc proszę się nią nie kierować
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:42   #1957
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: masochistki

No, ale coś wniosła do dyskusji
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 13:50   #1958
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: masochistki

Dziękuję

a jeszcze rozpisałam się co do
szczegółów
- tak bezdech ćwiczy się, na powierzchni również, oddychanie brzuszne, oddychanie kompleksowe, kontrolowanie oddechu i spowalnianie metabolizmu.. etc itp. szeroki temat potem ćwiczenia na basenie, obowiązkowo z partnerem, ponieważ można doigrać się drgawek lub utraty przytomności - ale w takim przypadku najgroźniejsze jest utonięcie a nie bezdech
U doświadczonego freedivera od momentu zatrzymania oddechu
przez pierwsze 3min krew ma takie same parametry natlenienia Dopiero potem natlenienie spada i dostarczana jest mniejsza ilość tlenu .. aż do blackoutu, ale to też jeszcze nie koniec i nie oznacza uszkodzeń komórek mózgowych, bo utrata przytomności jest właśnie mechanizmem obronnym przed uszkodzeniami mózgu - wyłącza wszystkie mięśnie i oszczędza tlen na mózg i serce.
4min mamy tak naprawdę od momentu zatrzymania akcji serca... wtedy pojawiają się nieodwracalne zmiany :/

Tak czy siak, jeśli ktoś decyduje się na zabawy z podduszaniem, musi liczyć się z ryzykiem, że coś pójdzie nie tak, a partner powinien koniecznie mieć reanimację w małym palcu

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2011-04-04 o 14:04
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 21:35   #1959
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: masochistki

Regularnie Was podczytuję i powiem Wam że razem z tż wprowadzilismy podduszanie do naszej alkowy. Dla mnie jest to niesamowite, strasznie podniecające, jedną rękę zaciska na szyi a drugą bardzo mocno sciska za mój nadgarstek tym samym unieruchamiając mnie zupełnie. Wiem że to jest takie na granicy, ale bardzo podniecające. Uwielbiam jak mój tż dominuje. Poddaję mu się bez szemrania
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 09:52   #1960
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: masochistki

jezeli chodzi o podduszanie, to ja strasznie lubie gdy moj Pan lapie mnie swoja wielka dlonia za moje drobna szyje. Ale ma to raczej na celu przygwozdzenie, przytrzymanie, ograniczenie swobody ruchu, nawet jezeli czasem mam wrazenie, ze moja tchawica zaraz zostanie scisnieta do granic mozliwosci ALe nigdy nie zdarzylo sie tak by zatkal mi calkowicie i usta i nos i gardlo, tak ze sinialam. Chyba ma to wymiar mimo wszystko symboliczny.
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 11:30   #1961
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
jezeli chodzi o podduszanie, to ja strasznie lubie gdy moj Pan lapie mnie swoja wielka dlonia za moje drobna szyje. Ale ma to raczej na celu przygwozdzenie, przytrzymanie, ograniczenie swobody ruchu, nawet jezeli czasem mam wrazenie, ze moja tchawica zaraz zostanie scisnieta do granic mozliwosci ALe nigdy nie zdarzylo sie tak by zatkal mi calkowicie i usta i nos i gardlo, tak ze sinialam. Chyba ma to wymiar mimo wszystko symboliczny.
Dokładnie tak, u nas jest tak samo.

A powiedzcie mi Kochane, czy seks na granicy gwałtu (oczywiscie za obopólnym przyzwoleniem) to jest cos nienormalnego? Bo strasznie nas to kręci, taka przemoc kontrolowana.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 11:43   #1962
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, u nas jest tak samo.

A powiedzcie mi Kochane, czy seks na granicy gwałtu (oczywiscie za obopólnym przyzwoleniem) to jest cos nienormalnego? Bo strasznie nas to kręci, taka przemoc kontrolowana.
jeżeli coś dwojgu ludziom się podoba to NIGDY NIE JEST TO NIC NIENORMALNEGO.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 16:40   #1963
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: masochistki

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;26187948]jeżeli coś dwojgu ludziom się podoba to NIGDY NIE JEST TO NIC NIENORMALNEGO.[/QUOTE]
Całe szczęscie... Nam się to bardzo podoba.
Miałam obawy, bo dopiero niedawno zaczęłam w sobie odkrywać pewne rzeczy, potrzeby stawały się coraz smielsze, na szczęscie tż też sam czuje "te klimaty".
Swoją drogą, super wątek, naprawdę.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 21:42   #1964
elafilipiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
jezeli chodzi o podduszanie, to ja strasznie lubie gdy moj Pan lapie mnie swoja wielka dlonia za moje drobna szyje. Ale ma to raczej na celu przygwozdzenie, przytrzymanie, ograniczenie swobody ruchu, nawet jezeli czasem mam wrazenie, ze moja tchawica zaraz zostanie scisnieta do granic mozliwosci ALe nigdy nie zdarzylo sie tak by zatkal mi calkowicie i usta i nos i gardlo, tak ze sinialam. Chyba ma to wymiar mimo wszystko symboliczny.
Takie właśnie podduszanie mnie kręci jak opisałaś.
elafilipiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:17   #1965
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: masochistki

ja caly czas czekam na taki 'gwalt' tzn sytuacje zupelnie z zaskoczenia, niezaplanowana, ze wszystkimi elementami ogolnie przyjetego gwaltu. ale zasady na jakich ma sie to odbyc zostaly juz dawno omowione, bym np nie musiala potem ladowac u gina na szyciu...
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:20   #1966
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
ja caly czas czekam na taki 'gwalt' tzn sytuacje zupelnie z zaskoczenia, niezaplanowana, ze wszystkimi elementami ogolnie przyjetego gwaltu. ale zasady na jakich ma sie to odbyc zostaly juz dawno omowione, bym np nie musiala potem ladowac u gina na szyciu...
jasne, wszystko trzeba omówić.

Znajoma, opowiadała, ze spotkała się kiedyś z pewnym ćzlowiekiem który jej z zaskoczenia zrobił fisting na sucho...i krwotok gwaratnowany...
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:32   #1967
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: masochistki

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;26207974]jasne, wszystko trzeba omówić.

Znajoma, opowiadała, ze spotkała się kiedyś z pewnym ćzlowiekiem który jej z zaskoczenia zrobił fisting na sucho...i krwotok gwaratnowany...[/QUOTE]

Ja bym takiemu jaja obciela
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 11:40   #1968
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: masochistki

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;26207974]jasne, wszystko trzeba omówić.

Znajoma, opowiadała, ze spotkała się kiedyś z pewnym ćzlowiekiem który jej z zaskoczenia zrobił fisting na sucho...i krwotok gwaratnowany...[/QUOTE]

Niby czym był ten fisting? Rękawicą bokserską najeżoną kolcami?
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 11:46   #1969
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Niby czym był ten fisting? Rękawicą bokserską najeżoną kolcami?
Wystarczy ze byl bez poslizgu albo zadarl ja w srodku paznokciem.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 11:50   #1970
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Wystarczy ze byl bez poslizgu albo zadarl ja w srodku paznokciem.
Tu bym polemizowała. Osobiście fisting b. lubię, nijakiego żelu w tym celu nie używam, a faceta z niewypielęgnowanymi dłońmi nie dopuściłabym do siebie na kilometr - nie mówiąc o tak intymnej penetracji
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:00   #1971
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Tu bym polemizowała. Osobiście fisting b. lubię, nijakiego żelu w tym celu nie używam, a faceta z niewypielęgnowanymi dłońmi nie dopuściłabym do siebie na kilometr - nie mówiąc o tak intymnej penetracji
no wiesz. Ty to lubisz, pewnie jestes nawilzona. nie wiadomo czy facet po prostu nie wepchnal brutalnie lapy. Mogla sie spiąć albo cos.
A tez nie kazda kobieta musi to lubic.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:08   #1972
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
no wiesz. Ty to lubisz, pewnie jestes nawilzona. nie wiadomo czy facet po prostu nie wepchnal brutalnie lapy. Mogla sie spiąć albo cos.
A tez nie kazda kobieta musi to lubic.
Jasne, ze nie każda, i ze nie wiadomo, co dokładnie facet zrobił - ale uzywajac słowa "krwotok" można wywołac niewiadomojakie skojarzenia - dużo poważniejsze, niż skutki zadrapania paznokciem.

A nawiasem mówiąc, facet, ktory robi coś takiego uległej bez uzgodnienia, ostrzeżenia czy w ogóle wcześniejszej wzmianki to nie Pan
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 22:40   #1973
magaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: masochistki

okej, to teraz ja Wam coś powiem.

po paru rozmowach, w których przyznałam się, co mnie kręci i czego chciałabym spróbować, czekałam na odzew. kończyło się na paru podgryzieniach i przytrzymaniu dłoni. no nic, pomyślałam sobie, że to nie jego klimaty po prostu - trudno.

a dzisiaj zostałam elegancko przywiązana do łóżka paskiem od szlafroka, dostałam solidne klapsy, na wardze mam siny ślad od ukąszenia, to samo na biuście.

i jestem bardzo zadowolona, TŻ, jak się okazuje, też.
magaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 23:37   #1974
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: masochistki

kiedys rozmawialam z moim Partnerem ze bardzo miło czyta sie takie wpisy. człowiek przypomina sobie ta ekscytacje nie tylko zwiazana z sama sesja ale rowniez z tym dreszczykiem czegos nie poznanego, czegos nowego i nieznanego. Fajnie jest tez powspominac swoje pierwsze kroki w tej dziedziedzinie, pierwsze sesje, zbieranie informacji...i to uczucie tego pelnego zrozumienia swoich potrzeb gdy juz sie sprobowalo....ech...
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:38   #1975
elafilipiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: masochistki

Cytat:
Napisane przez magaja Pokaż wiadomość
okej, to teraz ja Wam coś powiem.

po paru rozmowach, w których przyznałam się, co mnie kręci i czego chciałabym spróbować, czekałam na odzew. kończyło się na paru podgryzieniach i przytrzymaniu dłoni. no nic, pomyślałam sobie, że to nie jego klimaty po prostu - trudno.

a dzisiaj zostałam elegancko przywiązana do łóżka paskiem od szlafroka, dostałam solidne klapsy, na wardze mam siny ślad od ukąszenia, to samo na biuście.

i jestem bardzo zadowolona, TŻ, jak się okazuje, też.
Ale miałaś super niespodziankę, a teraz masz pamiątkę
elafilipiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:22   #1976
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: masochistki

Ja z moim partnerem tez odkryliśmy, że kochamy taki sex. Nigdy wcześniej o tym nie myślałam.. z moimi ex było tak "normalnie", o mocniejszych zabawach z moim narzeczonym tez wcześniej nie rozmawiałam..to po prostu wyszło z nas. Zanim zobaczyłam ten watek myślałam, ze jesteśmy "inni". To była nasza tajemnica, Śmialiśmy się, że pewnie jesteśmy "nienormalni" na nasz cudowny sposób. Teraz widzę, że to jednak normalne choć wielu zszokowałby fakt, że można dostać w łóżku od swojego partnera po twarzy i dalej go kochać. W życiu codziennym mój partner nigdy by mnie nie uderzył.. jednak w łóżku naprawdę lubię czasem od niego dostać.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:46   #1977
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: masochistki

normalnie muszę Wam opowiedzieć jaka mnie przygoda wczoraj spotkała. Ostatnio zdecydowałam się na zabieg przekłucia sutków. Wczoraj własnie na nim byłam. Pełny stres, zdenerwowanie troche zawstydzenie. Dotarliśmy do umowionego miejsca. Okazało się że Partner nie bardzo może uczestniczyc w zabiegu i od tej reguły nie ma odstępstw.
Tylko że....od słowa do słowa, okazało się że piercer byl....Masterem....jak zobaczył moją obroże spytał Nas wprost o to czy to związane z Naszymi preferencjami. Tzn nie myslcie ze to było jakies wscibskie etc wrecz przeciwnie uradowany był po prostu jakby spotkał strych znajomych, rozmowa szybko sie potoczyła na tematy oscylujace wokol. i teraz sytuacja....bo okazało sie ze skoro moj Partner jest moim Masterem to moze zostac na zabiegu bo przeciez juz gorsze rzeczy widzial (a ten zakaz jest dlatego ze podobno kilku facetow zasłabło podczas zabiegu na ktory patrzyli). i teraz sytuacja. Ja leze goła, w obroży wyciagnieta jak struna na kozetce, zdenerwowana, a nademna dwóch facetów gada o maltretowaniu kobiet, przy czym jeden z nich zbliza sie do mnie z wielgachna iglą. Czułam się jakby mnie ktoś wsadził to filmu porno BDSM.
Nigdy tego nie zapomne bo sytuacja ta była tak zabawna, przyjemna i zarazem abstrakcyjna że słów na to brakuje. Swoja droga facet mial takie poczucie humoru ze to kładło na łopatki (mnie nawet dosłownie) i zapytał najpierw normalnie czy rozmowa na takie tematy bedzie dla Nas nie wygodna, wiec wszystko odbyło sie bardzo kulturalnie.
Tak czy owak ja mam sie dobrze, moje sutki również, mojego chłopa nosi bo już chciałby przy nich gmerac ale wiecie BHP najważniejsze :-P wiec jeszcze długo bedzie obchodził się smakiem (i to tez jest przyjemne ;-P ogolnie jestem bardzo zadowolona, bardzo mi sie moje kolczyki podobaja a zabieg był poprostu nie zapomniany
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:58   #1978
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: masochistki

Nomigratuluje odwagiciesze sie ze ok, i oczywiscie tej sytuacji zazdraszaczam.

ale co z ewentualnym karmieniem piersią?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:34   #1979
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: masochistki

kłucie odbywa sie teraz po łuku wiec omija się główne kanaliki mlekowe. Wyjmujesz kolczyk i karmisz normalnie kolczyki sa tytanowe albo z bioplastu nie reaguja ze skórą i nie uczulają. oczywiscie trzeba poczekac az wszystko sie ładnie zagoi. kiedys nawet słyszałam opinie że mleko matki wtedy ma fajne dodatkowe ujście wiec karmienie jest mniej bolesne ale nie mam pojecia czy to prawda
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 14:16   #1980
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: masochistki

N_omi, to rzeczywiście byl Master i chciał Wam zafundowac troszke zabawy, bo z tego co wiem, to do przekłucia suktów nie trzeba nikogo rozciągac na kozetce i rozbierać, a wystaczy podciągnąc buzke będąc w 100% ubrana
Heheh niezła przygoda.
Swoją droga mysle, ze wielu pincerów, tatuatorów jest związana z BDSM, w końcu zadawanie ludziom bólu może być rozpatrywane pod wieloma aspektami
Ciekawe,jak wielu wydziaranach pokolczykowanych jest uległymi?
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.