Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 06:57   #3721
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

My używamy Bambino, dobrze nasączone, choc dość cienkie.
Podobno chusteczki hippa fajne, ale nie widziałam.
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 08:30   #3722
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
ale cena.... rozbój w biały dzien

http://allegro.pl/bioderma-abcderm-h...538459375.html
mają też sam płyn micelarny.. może by bardziej opłacalnie było płyn kupić
mam też ten płyn, my Małemu myjemy pupę pod kranem ale płynu lub chusteczek używamy w nocy żeby go nie wybudzać i chusteczek jak jesteśmy poza domem

płynem myję buźkę też jest świetny

KARINAA ja też używam biodermy dla siebie do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez margaryt Pokaż wiadomość
My używamy Bambino, dobrze nasączone, choc dość cienkie.
Podobno chusteczki hippa fajne, ale nie widziałam.
HIPP na allegro, moja bratowa używała HIPPa na baratnicy chyba nawet stosuje kosmetyki do tej pory ale już nie pamiętam jakie były te chusteczki
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:42   #3723
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Witam mamusie.
Ja dziś wyspana, córa wstala tylko 2 razy w nocyprzed 3 i przed 6
Ale niedawno uporałyśmy się z awarią. Najpierw Nadii porzadnie się ulało i jak wzięłam ja na ręce bo płakała to poczułam ze całe plecki ma w ...kupce, niewiem jak ona to zrobiła ze aż na plecki poszło po samą szyjkeTrzeba było kąpać maluszka i tradycyjnie jak to po kapieli dziecko sie cycka domaga, to nic ze niedawno jadła, juz zapamietała ze po kapieli jest cycek
Dziś moje maleństwo kończy 6 tygodni Jak ten czas leci, jeszcze niedawno czekaliśmy na nia a ona juz 6 tygodni jest z nami.
Co też oznacza ze mamusi kończy sie połog.czyli okres ochronny trzeba na weekendziek zaplanowac jakis romantyczny wieczorek i chyba zapowiada sie pierwsza nocka albo chociaż pól nocki Nadii w łóżeczku

A teraz pytanko.Macie jeszcze te kreski na brzuchu z okresu ciazy???Ja mam bardzo wyrazną , zabarwienie wokół pepka tez

Ale ogolnie wracam do siebie, maznie moze sie nadziwiwc jak szybko mi waga spada ja tez martwiłam sie zejuz bede takim wielorybkiem atu mile zaskoczenie. Chyba faktycznie w tychmoich 30 kg z ciazy było duuużo wody, juz niejestem taka spuchnieta, sama widze ze chudne. Twarz juz nie jest pyzata, nie mam drugiej brody, ramiona sa szczuplejsze, na dekolcie zaczyna byc widac kosci, brzuch z dnia na dzien mniejszy aczkolwiek jeszcze sporo wisi, ale znow mam szczuple łydki , jeszcze z ud musi sporor zejsc, z brzucha i pupy...i bedzie gitale nie łapie jakis dołków, chyba dlatego ze nie moge odpedzic sie od stesknionego meza

to miłego dnia zycze.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Widze ze temat pieluch, cos akurat na czasie dla mnie bo my mamy problem...
Klocuszek ma juz tak okraglutki brzuszek ze dwojki ma za ciasne No a 3 z babydreama sa za duze, maz wlasnie pojechal po pampersy zobaczymy! Biale pampersy tak jak pisala lilijka tragedia!!!! Najpierw wczoraj wylecialo jej bokiem siku a dzis kupa! Prawie cala paczke mam i najchetniej bym ja wrzucila do kosza bleee
A babydreamy ogolnie wyprobowalam 2 i jakos mi nie pasuja, takie wielkie sie wydaja.
A ja myślałam zemam klocuszka.Ile Paulinka wazy w takim razie? My nadal na pieluszkach dwojkach probowalismy 3 ( bo w 2 gumki na nozkach sie odciskaja ale w brzuszku ok sporo luzz jeszcze)ale Nadia sie w 3 topi.
A ile moje coreczka teraz wazy dowiem sie 13 kwietnia.
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:51   #3724
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Gabishing - Małemu pupa odparzyła się po pampkach sleep&play. Na szczęście wczoraj skończyłam pakę i dla mnie to była pierwsza i ostatnia.
My kupujemy hurtowo Bellę Happy - nam podchodzą, ale ostatnio mąż kupił 3 paczki "3" - one są większe od pampersów i niestety na Karolu "wiszą", więc na razie leżą w szufladzie i czekają na swoją kolej.

Wczoraj kupiliśmy pampersy active baby - nocka okej, mają elastyczne boczki, Małemu w nich wygodnie. Potestujemy.

Tylko cenowo trochę drogie - za 62 sztuki daliśmy 45zł, dla porównania za 3 paczki belli happy po64 sztuki w paczce zakupione w ich sklepie firmowym zapłaciłam 99zł. Ale kupowaliśmy w osiedlowym polo markecie, nie było czasu podjechać dalej, a wiem, że w którymś z hipermarketów active baby tańsze są.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png

Edytowane przez cytrynka3002
Czas edycji: 2011-04-07 o 10:53
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 11:01   #3725
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
mati tez ma boczki suchsze, (mimo kapieli w oilatum + oliwka potem); nie robie nic dodatkowego, ostatnio zmieniłam oliwkę z bambino na babysmile - tania marka drogerii schlecker, jest dużo gęstsza niz bambino...
zmieniam pieluchę przed kazdym karmieniem - niezależnie czy duzo nasikane czy mało
noszę przed kazdym [ale mm] - nie zawsze odbija





mi sleep&play pasuja, zwykłe trójki tez ok, ale tylko probki miałam;
mialam próbkę babydream 3, o niebo lepsze niż jedynki [ktorych cala paczke zuzylismy dawno] => 1.byly beznadziejne...
mamy jeszcze kido i wickies - oba trójki ale sa wieksze niz pamp,wiec na razie leżakują w szafie;
różnice cenowe zresztą nie są wcale takie wielkie więc wolę kupic pamp i mam pewnosc;

co do chusteczek wickies dla mnie byly daremne [musiałam wody dolać zeby można było ich używać] - moze trafiłam na felerną paczkę ??

aa, mati nareszcie robi postępy z dźwiganiem główki
ja juz uporalam sie z tymi suchymi boczkami. Nadia znow ma piekny gładki brzucholek
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 11:31   #3726
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

cytrynko w realu są teraz za 43 zł... pampersy
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 13:24   #3727
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

w PoloMarkecie są tanie te huggiesy co pisalam w klubie, trójki 108szt 47 albo 48 zł

Cytat:
Co też oznacza ze mamusi kończy sie połog.czyli okres ochronny trzeba na weekendziek zaplanowac jakis romantyczny wieczorek i chyba zapowiada sie pierwsza nocka albo chociaż pól nocki Nadii w łóżeczku
Justine nie nastawiaj się że za pierwszym razem będzie tak romantycznie jak sobie zaplanowałaś... bo to różnie bywa... chociaż nie.. Ty po cc, to nie straszę... chociaż sucho chyba może być ;P
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 13:49   #3728
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
w PoloMarkecie są tanie te huggiesy co pisalam w klubie, trójki 108szt 47 albo 48 zł


Justine nie nastawiaj się że za pierwszym razem będzie tak romantycznie jak sobie zaplanowałaś... bo to różnie bywa... chociaż nie.. Ty po cc, to nie straszę... chociaż sucho chyba może być ;P
mi na suchość gin zapisał provag, ale na razie nie kupiłam.

nie widziałam tych huggiesów
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 14:21   #3729
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość
mi na suchość gin zapisał provag, ale na razie nie kupiłam.

nie widziałam tych huggiesów
u nas są w takim wielkim koszu przy kasie, kosz obok byly te wielkie proszkiw promocji...

my uzywalismy an razie zelu durexa, tego fioletowego, mam wielka butle jeszcze sprzed ciąży... [ale my rach ciach ciach tylko 2 x dotychczas]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 14:36   #3730
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Kupilam na wyprobowanie huggiesy z bawelna juz 3 bo z 2 mala juz dawno wyrosla a ja na zapas kupilam dwie mega paki
Pierwsze wrazenie pieluszki Huggies z bawelna fajne,calkiem inne niz te standardowe hugies ktore sa beznadziejne .Mam jedno zastrzezenie dlaczego w tych huggiesach jest z tylu taka szorstka gumka od wewnatrz wszyta ,czy to nie obszoruje delikatnej skory dzieciaczka przetestuje ale mam nadzieje ze nic jej nie obszoruja na pleckach bo sie wkurze
U nas wychodza drozej niz pampersy
A wersja sleep&play ,moim zdaniem takie sobie -bardziej sztywne i mniej chlonne od pampkow tych zielonych ( u nas tylko takie ,wersji premium chyba nie widzialam

A co do nawilzajacych c hustczek uwazam ze huggies sa bardzo dobre bo sa miekkie ,poreczne czyli grube i normalnie duze a nie jakies duperelki jak np slep adn play no i maja naprawde dobry sklad ,pure sa czyste a z zawartosia aloesu , maja go na drugim miejscu w skladzie wiec faktycznie sa nasaczone ekstraktem z niego.

U nas pogoda dzis doslownie jakby bylo lato tylko wiosenny wiaterek czasem powieje ,doslownie bajka bylysmy na spacerku i przy okazj zakupach a zaraz po mala do przedszkola .Pewnie tez by chciala pospacerowac ale mi juz nogi tak bola ,dawno tak daleko nie chodzilam.

Gabishing ja uzywam kremu z Biodermy na rozszerzone naczynka ,swietny jest .Ale tez uwielbiam kremy Nuxe
A dobra jest ta woda do mycia maluszka?Polecilabys ja?

Edytowane przez karinaaa
Czas edycji: 2011-04-07 o 14:40
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:40   #3731
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
u nas są w takim wielkim koszu przy kasie, kosz obok byly te wielkie proszkiw promocji...

my uzywalismy an razie zelu durexa, tego fioletowego, mam wielka butle jeszcze sprzed ciąży... [ale my rach ciach ciach tylko 2 x dotychczas]
My wcale - jakoś nie mogę się przemóc po tej cesarce - mam takie jakby martwe podbrzusze.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 19:46   #3732
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość
My wcale - jakoś nie mogę się przemóc po tej cesarce - mam takie jakby martwe podbrzusze.
JAK DLA MNIE To mogloby nie byc tych razow bo zero odczuc
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:54   #3733
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
JAK DLA MNIE To mogloby nie byc tych razow bo zero odczuc
podobno po porodzie jest inaczej...na wszystko trzeba czasu, miejmy nadzieję, że będzie lepiej później.

U mnie libido jest zerowe - wieczorami jestem tak zmęczona, że jak kładę się do łóżka to po prostu chcę spać i tyle.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:12   #3734
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

ja jestem po cesarce i pierwszy raz po był okropny. Nie wiem czy bardziej mnie rana bolała, czy to psychika czy znowu zostałam rozdziewiczona Zero przyjemności. Na szczęście z nawilżeniem nie było problemu.
A libido też zerowe............. albo i poniżej zera
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:24   #3735
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

ja po cc generalnie problemow zadnych nie odczuwalam... bardziej obawialam sie po 1 porodzie... teraz problem jest ze ja wcale a wcale nie mam ochoty,
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:40   #3736
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość
podobno po porodzie jest inaczej...na wszystko trzeba czasu, miejmy nadzieję, że będzie lepiej później.

U mnie libido jest zerowe - wieczorami jestem tak zmęczona, że jak kładę się do łóżka to po prostu chcę spać i tyle.
haha ja to się wysypiam... ale libido poszło się %^$^ chcicę to miałąm na samym początku połogu.. jak nie można było...

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
ja jestem po cesarce i pierwszy raz po był okropny. Nie wiem czy bardziej mnie rana bolała, czy to psychika czy znowu zostałam rozdziewiczona Zero przyjemności. Na szczęście z nawilżeniem nie było problemu.
A libido też zerowe............. albo i poniżej zera
ooo czyżby w domu przyjazna atmosfera? wydawało mi sie że jakiś czas temu było przeciwnie
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:46   #3737
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

ciutkę lepiej, ale jest niereformowalny, celibatu nie obiecywałam
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:49   #3738
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

:d

u mnie jest celibat jak ja się focham ;P [choć zwykle to wtedy mam ochotę]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:53   #3739
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Witam was!

Pewno nikt mnie tutaj już nie pamięta bo bardzo rzadko się udzielałam. Staram się was regularnie podczytywać, ale z pisaniem już gorzej.
Mój mały 13 kwietnia skończy 3 miesiące i jak do tej pory mam z nim sporo atrakcji. Obecnie zmagamy się z niskim napięciem mięśniowym. Mamy rehabilitacje raz w tygodniu na nfz, ale zastanawiam się nad pójściem prywatną rehabilitacją bo na razie nie widzę żadnych postępów. Czy któraś z mam zmaga się z podobnym problemem?

Przyznam wam się szczerze, że momentami mam już wszystkiego dość. W dodatku od miesiąca jesteśmy sami bo mąż wyjechał w delegacje. Niby była u mnie mam ale to tylko na chwilę bo jeszcze pracuje zawodowo.

Pytanie do dziewczyn z Katowic gdzie chodzicie z maluchami na spacerki?

Pozdrawiam
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 07:53   #3740
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

z tego co wiem to raz w tyg po pół godz to za mało, radzę wziąć dodatkowe rehabilitacje- to opinia lekarzy i rehabilitantów
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 08:00   #3741
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Właśnie wiem. Na moje pytanie w ośrodku na Ułańskiej czy istnieje możliwość spotkań dwa razy w tygodniu pani odpowiedziała że przesadzam i że to nic złego jak mały nauczy się siadać w 9 miesiącu po takim tekście już nic nie pytałam. Dziś mam spotkanie z prywatną rehabilitantką.
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:01   #3742
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
w realu są teraz za 43 zł... pampersy
o super!
szukałam na alle, na ebayu- wszędzie dużo drożej...ostatnio też dzięki Wam kupiłam chyba ze 3 paczki w Auchanie
tylko mam teraz dylemat jaki rozmiar kupić...na pewno kupimy jeszcze paczkę dwójek bo młody ledwie 4 kg waży...ale i tak jakoś dziwnie sie te pampki na nóżkach odbijają

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
ja jestem po cesarce i pierwszy raz po był okropny. Nie wiem czy bardziej mnie rana bolała, czy to psychika czy znowu zostałam rozdziewiczona Zero przyjemności. Na szczęście z nawilżeniem nie było problemu.
A libido też zerowe............. albo i poniżej zera
ja tez po cc i jakbym mogła to bym TŻa z łóżka nie wypuszczała libido mam gdzieś wysoko pod sufitem takiej jak w ciąży albo nawet wieksze, tylko jakoś głupio się tej swojej blizny trochę wstydzę
a najśmieszniejsze że synek jest na tyle "kulturalny", że zawsze szybciutko zasypia jak tylko mamusia ma ochotę pozaczepiać tatę niestety czasem TŻ jest za bardzo umęczony, bo poza normalną 8 godzinną pracą, robi jeszcze jakiś dodatkowy spory projekt i chodzi niewyspany jak zombi
ale jutro weekend, więc pośpimy dłużej
Dziewczyny, czy któraś z Was odraczała szczepienia?
My mieliśmy dziś iść na pierwsze szczepienie ale młody tak strasznie kichał i pokasływał ostatnie 2 dni (gorączki nie miał) że zdecydowałam się nie pójść...za co dostałam straszną zje.....od pani recepcjonistki z przychodni....kurcze, no skąd miałam niby wcześniej wiedzieć, że mi się dziecko przeziębi?!
pani mnie nie chciała na kolejny termin umówić mogła odmówić zapisania dziecka na inny termin szczepień? Powiedziała mi, ze młody będzie za duży na szczepienie ja już nic z tego nie rozumiem...jest ten obowiązek szczepienia czy go nie ma w końcu?!

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Właśnie wiem. Na moje pytanie w ośrodku na Ułańskiej czy istnieje możliwość spotkań dwa razy w tygodniu pani odpowiedziała że przesadzam i że to nic złego jak mały nauczy się siadać w 9 miesiącu po takim tekście już nic nie pytałam. Dziś mam spotkanie z prywatną rehabilitantką.
AgneseInes, a moze ćwicz z nim sama w domu jak najwięcej?
wiesz takie proste rzeczy np. układanie na brzuszku i blokowanie nóżek- zeby się odpychał od twojej dłoni nóżkami (coś na kształt czołgania), albo rób z nim (tylko delikatnie nie ciagnij na siłę) "taaaki duży urosnę"- rączki mu przenoś za główkę gdy lezy na pleckach- tak jakby się przeciągał, nóżkom pomagaj kopać, rób z nim "żabki i jest jeszcze takie ćwiczenie rączka do nózki na skos- nie wiem jak ono się nazywa...to wszystko mu pomoże, wiadomo, rehabilitacji nie zastąpi, ale na pewno nie zaszkodzi
i jak najwięcej go przekładaj z plecków na boczki i na brzusio- zobaczysz będzie wszystko dobrze i jeszce cię zadziwi jak siądzie za miesiąc
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2011-04-08 o 08:55
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:11   #3743
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Witam was!

Pewno nikt mnie tutaj już nie pamięta bo bardzo rzadko się udzielałam. Staram się was regularnie podczytywać, ale z pisaniem już gorzej.
Mój mały 13 kwietnia skończy 3 miesiące i jak do tej pory mam z nim sporo atrakcji. Obecnie zmagamy się z niskim napięciem mięśniowym. Mamy rehabilitacje raz w tygodniu na nfz, ale zastanawiam się nad pójściem prywatną rehabilitacją bo na razie nie widzę żadnych postępów. Czy któraś z mam zmaga się z podobnym problemem?

Przyznam wam się szczerze, że momentami mam już wszystkiego dość. W dodatku od miesiąca jesteśmy sami bo mąż wyjechał w delegacje. Niby była u mnie mam ale to tylko na chwilę bo jeszcze pracuje zawodowo.

Pytanie do dziewczyn z Katowic gdzie chodzicie z maluchami na spacerki?

Pozdrawiam
cześć, ja z Katowic. Gdzie chodzimy, a wszędzie gdzie się da. Ostatnio z Agape miałyśmy maraton na Zawodzie tam i z powrotem. Jeżeli chcesz się do nas przyłączyć to zapraszamy. Napisz na PW. Zawsze to raźniej.
Co do niskiego napięcia mięśniowego, to mam to samo i na Powstańców w przychodni moja córka dostała termin 23 maja na pierwszą rehabilitację, więc dzisiaj dzwonię do Ośrodka Rehabilitacyjnego na Giszowcu. Ciekawe co tam mi powiedzą.
Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
o super!
szukałam na alle, na ebayu- wszędzie dużo drożej...ostatnio też dzięki Wam kupiłam chyba ze 3 paczki w Auchanie
tylko mam teraz dylemat jaki rozmiar kupić...na pewno kupimy jeszcze paczkę dwójek bo młody ledwie 4 kg waży...ale i tak jakoś dziwnie sie te pampki na nóżkach odbijają

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------


ja tez po cc i jakbym mogła to bym TŻa z łóżka nie wypuszczała libido mam gdzieś wysoko pod sufitem takiej jak w ciąży albo nawet wieksze, tylko jakoś głupio się tej swojej blizny trochę wstydzę
a najśmieszniejsze że synek jest na tyle "kulturalny", że zawsze szybciutko zasypia jak tylko mamusia ma ochotę pozaczepiać tatę niestety czasem TŻ jest za bardzo umęczony, bo poza normalną 8 godzinną pracą, robi jeszcze jakiś dodatkowy spory projekt i chodzi niewyspany jak zombi
ale jutro weekend, więc pośpimy dłużej
Dziewczyny, czy któraś z Was odraczała szczepienia?
My mieliśmy dziś iść na pierwsze szczepienie ale młody tak strasznie kichał i pokasływał ostatnie 2 dni (gorączki nie miał) że zdecydowałam się nie pójść...za co dostałam straszną zje.....od pani recepcjonistki z przychodni....kurcze, no skąd miałam niby wcześniej wiedzieć, że mi się dziecko przeziębi?!
pani mnie nie chciała na kolejny termin umówić mogła odmówić zapisania dziecka na inny termin szczepień? Powiedziała mi, ze młody będzie za duży na szczepienie ja już nic z tego nie rozumiem...jest ten obowiązek szczepienia czy go nie ma w końcu?!
no tak w gazetce wyczytałam o tych pampkach

co do szczepień to nie miała prawa odmawiać Ci kolejnego terminu. Powinnaś to zgłosić przełożonemu.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Udało się!!!!!! Mamy wizytę 12 kwietnia
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:53   #3744
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

la'Mbria staram się z nim jak najwięcej ćwiczyć. Momentami mam wrażenie że Mały już ma mnie dość.
lilijka3 gratuluję znalezienia wcześniejszego terminu ja mam o 12.30 spotkanie z rehabilitantką na Paderewiu więc dam znać co się tam dowiem. Z propozycji oczywiście skorzystam
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:18   #3745
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Tych chusteczek Pampers nie widziałam...jutro muszę znowu poszukac, chusteczki Huggies też w promocji - 2 opak. za 6,29 zł
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:57   #3746
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Hej. Nie straszcie z tym"pierwszym razem" ja jestem taka steskniona ze mam nadzieje ze bedzie przyjemnie. Tym bardziej ze my w ciazy nie bardzo moglismyFakt moze na poczatku bedzie bolało biore to pod uwage
Ja to mam najwieksza ochote jak nie mozna..

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Mamusie mam propozycje. Może powrzucacie foteczki waszych skarbów. jestem ciekawa jak porosły...

A co tam u Wery? Wiecie cos???
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:54   #3747
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

a ja kupilam w rosmanie 4pak chusteczek cleanic kindi za 15,99 zl
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:24   #3748
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Justine moja urosła tak dzis skonczyla 2 miesiace
Natalka 665.jpgNatalka 667.jpg

a pozostale fotki sa w klubie

chusteczki pampersa w tamtym tyg byly w realu moze jeszcze sa 40 zl za 2 6-paki mam zapas na pol roku
__________________

Edytowane przez Stokrotka81
Czas edycji: 2011-04-08 o 13:25
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:26   #3749
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

a wera pisala ze Oliwka dzielnie walczy
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:45   #3750
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Ale śliczna dziewczynka. Załozyłam w klubie taki watek na zdjecia dzieciaczków ale kurcze ja nie umiem wstawiac zdjec w klubie. moze mi ktos pomoc, jak to sie robi?? Wiem, ze Markia pisała instrukcje ale nie moge jej znalezc a nie bardzo mam czas tak strone po stronie sprawdzac.Plisss...
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.