O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 14:07   #2731
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej Agusia
Ja się szybciutko witam i uciekam, bo jadę po mamę, a później do jej znajomego po gazetki z projektami domów Może w weekend uda się nam cosik wybrać
Miłego weekendu I udanej imprezki
Buziaki
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:24   #2732
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej Agusia
Ja się szybciutko witam i uciekam, bo jadę po mamę, a później do jej znajomego po gazetki z projektami domów Może w weekend uda się nam cosik wybrać
Miłego weekendu I udanej imprezki
Buziaki
Hej
Aniu-już wczoraj nie zdążyłam odpisać-sorki.
Tobie/Wam wszystkim też miłego weekendu.

Właśnie wróciłam od fryzjera później wrzucę fotkę-bo na razie nie jestem "zrobiona" w sensie makijażowym i nie chcę nikogo straszyć
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:29   #2733
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej dziewczyny
Właśnie wróciłam z mamą z miasta. Normalnie jestem wypompowana Udało mi sie kupić dwie pary butów, jedne na obcasiku w tym moim sklepiku za 35 zł, a drugie baletki kremowe za..10 zł Później pojechałyśmy na działkę, żeby jakoś kamieniami zamknąć te wyłamane drzwi. Piotrek ma tam jechać wstawić jakiś zamek, ale jak na razie wszystko jest otwarte i nieźle nam plądrują Ale teraz to chyba sąsiedzi, bo zginęły deski takie do budowania
Mama chciała jeszcze obskoczyć cmentarze i przy okazji idąc po znicze kupiłam sobie w lumpeksie nową marynarę z Haemu Za 30 zł taką kremową Także jestem zadowolona
Pochwalę się, bo wczoraj pojechałam z mamą do jej kolegi, bo miał nam poszykować gazety z projektami domków. W poniedziałek mamy dostać jeszcze jeden, ale już teraz mamy co oglądać, bo przywiozłam chyba siedem takich wielkich ksiąg Wczoraj już kilka przejrzałam i nawet znalazłam interesujące projekty
Piotrek dziś do 19:00 w szkole, a ja zaraz chcę się zabrać za pieczenie muffinek
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 16:41   #2734
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Witam, ja wczoraj niezle zarobiona byłam jak to w piątek
a dziś od południa nie miałam prądu przez te wichury pewnie, na szczescie większość juz miałam posprzątane
wczoraj zrobiłam te babeczki czekoladowe z konfitura no i meżowi smakowały i to bardzo już wszystkie zjadł
męzuś z pracy wrócił dziś wcześnie bo o 14 już i nakleiliśmy w końcu naklejke na ścianę do tego ostatnio remontowanego pokoju i nawet nam się podoba
a jutro jedziemy do Wrocławia na zakupy
Ania pieczesz te bananowe muffiny? Ja chciałam jeszcze murzynka zrobić ale mi się już nie chce umyłam podłogi i odpoczywam a mąż projekt rysuje a później będziemy jakiś filmik oglądać
też Wam życze miłego weekendu

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od fryzjera później wrzucę fotkę-bo na razie nie jestem "zrobiona" w sensie makijażowym i nie chcę nikogo straszyć
Aga fotka obowiązkowo musi być! ja zmieniam fryzjera, bo ta moja ostatnio mnie tak na odpierdal potraktowała że mam jej dość, miała mnie ładnie wyrównać a mam takie schody że szok zapisałam sie już na wtorek do nowej fryzjerki ale jeszcze nie mam pomysłu na nową fryzure, szczerze to mam nadzieje że mi cosik doradzą jestem gotowa na każdą metamorfozę
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:54   #2735
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej hej
Zaglądam z rana, żeby później nie mieć za dużych zaległości, ale widzę, że za wiele się nie działo
Piotrek dziś znowu w szkole i to jeszcze do 19:00 A jutro znowu wyjeżdża na 4 dni nad morze Mam nadzieję, że to będzie już ostatni wyjazd.
Wczoraj zrobiłam muffinki z przepisu Moni Nie dodałam fakt faktem czekolady, bo stwierdziłam, że warto by zaoszczędzić troszkę kalorii Wyszły boskie!!!! Do kawy zjadłam z mamą 4 Piotrek ich jeszcze nie próbował, bo jak wrócił ze szkoły zjadł pizzę i nie miał już na nic ochoty Ale będą mu smakować, bo są naprawdę świetne!!!
Dziś w planach mam czytanie. Obiad już z mamą przygotowałyśmy, więc do końca dnia mogę się oddać jakimś przyjemnym zajęciom Może jakby mniej wiało byśmy na jakiś spacerek się wybrały, ale przy takiej pogodzie się nie chce
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 07:00   #2736
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej Dziewczynki Jak po weekendzie?
Mi minął jak zawsze zdecydowanie za szybko Zrobiłam troszkę porządków przedświątecznych i umyłam połowę okien. Drugiej połowy przez to wietrzysko nie dałam rady, więc będę musiała w tygodniu dokończyć.
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 07:19   #2737
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej
Mi weekend również minął strasznie szybko, za szybko Wczoraj cały dzień siedziałam z mamą, więc przeczytałam większą część książki, bo Piotrek wrócił dopiero o 19:00. Zrobiłam mu niespodziankę i spakowałam go na wyjazd Dziś o 7:00 już wyjeżdżał Znowu go nie będzie do czwartku
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 08:16   #2738
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

hej, ja po weekendzie mam cos ciezki start, nie moge sie obudzic, az prostownica sie oparzylam w szyje i mam straszny slad
niedziela uplynela nam na udanych zakupach we wroclawiu i wizycie u tesciow. Oczywiscie przez pol godz szanowna mamusia robila wyrzuty mezowi memu ze juz 2 mce u niej nie byl, ze nie dzwoni nawet itp, itd. Do mnie powiedziala aby jedno zdanie czy wlosy zapuszczam :p wyszlam wkurzona bo jak wychodzilismy to tesciowa z ironia powiedziala ze bardzo nam dziekuje za odwiedziny. Grr, maz stwierdzil ze jednym uchem wpuscil drugim wypuscil i tez mam sie nie przejmowac.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Ania mam nadzieje ze te 4 dni nie beda ci sie jakos dluzyly i szybko minie ci ten czas bez Piotrka.
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:22   #2739
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
hej, ja po weekendzie mam cos ciezki start, nie moge sie obudzic, az prostownica sie oparzylam w szyje i mam straszny slad
niedziela uplynela nam na udanych zakupach we wroclawiu i wizycie u tesciow. Oczywiscie przez pol godz szanowna mamusia robila wyrzuty mezowi memu ze juz 2 mce u niej nie byl, ze nie dzwoni nawet itp, itd. Do mnie powiedziala aby jedno zdanie czy wlosy zapuszczam :p wyszlam wkurzona bo jak wychodzilismy to tesciowa z ironia powiedziala ze bardzo nam dziekuje za odwiedziny. Grr, maz stwierdzil ze jednym uchem wpuscil drugim wypuscil i tez mam sie nie przejmowac.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Ania mam nadzieje ze te 4 dni nie beda ci sie jakos dluzyly i szybko minie ci ten czas bez Piotrka.

Andżela, Twoja teściowa strasznie mi przypomina tą moją zołzę też widzę, że nie potrafi zrozumieć, że jej syn ma swoją rodzinę, pracę i szkołę i nie ma czasu na to, żeby co tydzień odwiedzać mamusię Widzę, że Twoja teściowa też Ciebie obwinia za tą sytuację
Mi Piotrek też mówi, żebym się nie przejmowała gadaniem teściów, ale ja do tego podchodzę zbyt emocjonalnie i jak słyszę te wyrzuty i to głupie gadanie, to mnie strzela

Też mam nadzieję, że jakoś wytrzymam do czwartku Strasznie nie lubię, jak Piotrek wyjeżdża. Mam nadzieję, że to będzie ich ostatni wyjazd, choć Piotrek mówił, że teść niby chce jeszcze raz jechać w maju wszystko doglądnąć. Nie wiem, po kiego, bo skoro zakończą teraz pracę, to na cholerę jechać jeszcze raz doglądać Oczywiście teść chce się z chaty wyrwać, a my przez to musimy cierpieć
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:00   #2740
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III


Aguś- nie miałam wyjścia.. do pracy musiałam iśc a po pracy nic bym juz nie zrobiła, więc musiałam wstać wcześnie najpierw miałam w planach ciasto na które trzeba ze trzy godziny poświęcić w końcu zrobiłam to czekoladowe

Aniu cieszę się że muffiny Ci smakowały

mi week minął suuuper, chociaż oczywiście za krótko
ja się nie powspinałam w ogóle- byłam z dziewczynami które się nie wspinały i z ich dzieciaczkami- jedno prawie 5-cio a drugie prawie 2-letnie. większy był trochę męczący, ale dało się wytrzymać
kwaśnica wyszła nam pierwsza klasa, wszyscy się nią zajadali więc jesteśmy super zadowoleni nikt się nie narąbał i nie było nieciekawych akcji (w przeciwieństwie do ostatniej klubowej imprezy..)
Gorzej było z pogodą- przez chwilę nawet śnieg sypał. do tego straszny wiatr, słońce i deszcz na przemian.. tak samo jak rok temu tak i teraz taki misz-masz był..


Aniu super Ci się zakupy udało
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:04   #2741
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

No tesciowej przede wszystkim ciezko sie pogodzic ze jej synek z domu wyfrunal. Z corkami ma czestszy kontakt i boli ja to ze synek juz jej nie potrzebuje. Ja poki co pomarudze ze tesciowa mi na nerwy dziala i staram sie az tak bardzo tym nie przejmowac. Tym bardziej ze nie czuje sie winna bo juz kilka razy w ciagu tyg pytalam meza czy idziemy do tesciow sie pokazac, to odpowiadal po co i ze woli odpoczac.
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 09:12   #2742
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej Monia
Widzę, że Tobie też weekend minął super przyjemnie Pogoda Wam troszkę nie dopisała, bo ten weekend do najpiękniejszych nie należał, do tego jeszcze ten wiatr. Ale najważniejsze, że wszystko się udało i że się dobrze bawiliście
Muffinki wyszły boskie i wszystkim smakowały Piotrek wczoraj po szkole jadł je pierwszy raz i powiedział, że częściej mogę je robić, bo są super Wczoraj wpadłam na pomysł posmarowania ich nutellą, bo ostatnio mam jakąś dziwną fazę na masło czekoladowe Też są świetne takie z Nutellą Tylko wysokokaloryczne Ale przy niedzieli można sobie pozwolić


Andżela, Twój mąż tak samo mówi, jak mój Też jak kiedyś mówiłam, ze może chce teściów odwiedzić, to mi mówił, że po co? Od pewnego czasu (dokładnie jak teść zaczął prześcigać się z teściową w głupocie) nie mam ochoty tam jeździć i powiedziałam Piotrkowi, że chcę te kontakty z nimi ograniczyć. Mi denerwowanie się niepotrzebnie nie jest potrzebne
Moja teściowa ma chyba ten sam problem, co Twoja też zawsze powtarza, że u szwagra to wie, co słychać, a Piotrek to nawet do niej nie zadzwoni A ja sobie zawsze powtarzam, że jakby okazała mu więcej miłości to też i kontakt byłby inny
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:59   #2743
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Darek poiedzial wczoraj mamie ze to wszystko dziala w druga strone tez tzn ona moze nas tez odwiedzic czy zadzwonic. A tesciowa na to ze zrobi tak jak my i tez do nas nie przyjdzie. Hyh no ja plakac nie bede z tego powodu ;p
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:30   #2744
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cześć Dziewczynki
Zatem weekend był super-w szczególności sobotnia impreza.
Nie potrzebuję imprez na 100 osób, wystarczy mi te 6-i jest za****ście.
siedzieliśmy do 4rano
ale do walki Adamka czekali i nie doczekali...
Zdjęcia są takie sobie-ale co tam, wkleję.
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)

Edytowane przez Tygrysek_aa
Czas edycji: 2011-04-14 o 15:44
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:31   #2745
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Wyjeżdżamy jutro do W-wy na dwa dni - z czego 18 godzin w pociągu
(plan podróży jest taki- przed 4rano pociąg, o 13 w Wawie, potem załatwianie, na noc do kumpla i ok.11 powrót-w domu będziemy ok.20).
Z góry przepraszam dziewczyny,ale nie będę miała możliwości się z Wami spotkać.
Wszytko będzie w ekspresowym tempie niemalże-jak uda nam się gdzieś wyjść ze znajomymi, to będzie super.
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:06   #2746
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Monia fajnie ze jestes zadowolona z weekendziku. To na kiedy planujecie kolejny weekend w plenerze?
my wczoraj dostalismy zaproszenie na komunie na 15 maja. Wogole mi sie to nie usmiecha bo teraz w sobote idziemy na roczek za 2 mce wesele, trzeba bedzie z kasy wyskoczyc niestety. Wogole komunie to chyba najgorsze imprezy, czlowiek siedzi tylko i sie objada. Kurcze jakas kreacje na ta komunie musze sobie jeszcze kupic ehss :/

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Hej Aga swietnie ci w tej fryzurce no i super ze imprezka urodzinowa sie udala, dlugo sobie zabalowaliscie
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:21   #2747
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość

Hej Aga swietnie ci w tej fryzurce no i super ze imprezka urodzinowa sie udala, dlugo sobie zabalowaliscie
Dziękować
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:55   #2748
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Zniknęłam na jakiś czas, bo musiałam umyć włosy i zrobić makijaż, a później troszkę poczytałam Popołudniu jadę z mamą na zakupy Odkryłam fajny lumpeks, gdzie kobietka dostaje ciuszki z Haemu, ale te z nowych kolekcji za niewielkie pieniądze A że dziś się z obiadem spieszyć nie musimy, to ruszamy na łowy

Andżela, nas teściowie na szczęście nie odwiedzają, bo hamuje ich moja mama W końcu mieszkamy z nią i chyba im głupio wpadać do nas na kawę, ale jak zbliżają się święta, to czekają na zaproszenie, sami nas do siebie nie proszą, co osobiście mnie wkurza, bo moja mama nie ma obowiązku latać wokół teściów. Sami też powinni wpaść na pomysł zaproszenia nas do siebie, tym bardziej, że my własnego mieszkania nie mamy Teść już się zapowiedział, że jak się wybudujemy, to będą sobie z teściową co tydzień przyjeżdżać na grilla Piotrek mi powiedział tylko, że niech sobie gada, a my i tak zrobimy swoje. Stwierdził, że on ich widzieć nie chce, ponieważ oni nas też do siebie nie zapraszali.
Jeśli chodzi o telefony, to Piotrek teściowej też powiedział, że przecież ona też może zadzwonić do niego. Wtedy usłyszał, że ona nie zadzwoni, bo ona jest matką i to do niej powinno się dzwonić Najlepiej jest się ustawić na pozycji "jestem matką, więc najlepiej będzie jak zaczniecie mnie po mojej jaśnie matczynej dupie całować"


Agusia, śliczna fryzurka Ja jutro śmigam do fryzjera Muszę tylko wydrukować zdjęcia, żeby było jasne, co chcę mieć zrobione na głowie
Ale zabalowaliście na tych urodzinkach Aż Wam zazdroszczę Też bym się chętnie spotkała ze znajomymi, a tu niestety Piotrek ma wiecznie szkołę Teraz ma mieć weekend wolny, ale chcemy jechać do Niemiec na zlot samochodowy
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:23   #2749
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej
uff nadrobilam Was wreszcie niby jakos strasznie nie popisalyscie, ale dlugo mnie nie bylo i troche tego mialam

Aniu super, ze z tym domkiem tak wszystko szybko postepuje jak tylko bedziecie mieli wybrany projekt pokazuj nam tu zdjecie

Monia fajnie, ze weekend sie udal i jedzonko bylo pyszne...moze troche Wam pogode rekompensowalo koniecznie musze wyprobowac te Twoje muffiny skoro tak zachwalacie. Oboje z Sebem lubimy babany wiec mysle, ze na pewno beda nam smakowac

Andzela szczerze wspolczuje tesciowej, ale najwazniejsze to miec dobre podejscie i nie przejmowac sie glupia baba
Jak bedziesz po fryzjerze koniecznie pokaz nam efekty

Agus super Ci z tej grzyweczce. Z tego co pamietam wczesniej chyba nie mialas a ona dodala Ci takiej dziewczecosci i lekkosci, super No i fajnie, ze impreza Wam sie udala.


Ja mialam ciezki tydzien, bo szefowa wyjechala...w sobote tez w pracy, do tego od robienia endermologii dostalam zapalenia sciegien w nadgarstku i bolalo jak cholera ale cale szczescie tydzien juz sie skonczyl. W niedziele wreszcie mialam czas zeby wypoczac i wybyczylam sie w domku Teraz czekaja mnie 3 weekendy pod rzad wolne juz sie nie moge doczekac soboty.
W ogole bylam wreszcie w niedziele (tylko nie smiac sie ze mnie) pierwszy raz w Lidlu i Biedronce i jestem zachwycona. Kurde tam jest tyle fajnych rzeczy zwlaszcza w Lidlu, bo Biedronka jest mala, nie ma u mnie fornetti ale odkrylam super batoniki takie z musli i zbozowe, przepyszne a w Lidlu kupilam pesto i sos pomidorowy. Pesto wlasnie zrobilam sobie na obiad do pracy i jest genialne kupilam tez takie wafelki ala Konopersy, a i lody tez maja super i pieczywo pyszne. Teraz bede tam czesciej bywac

Dobra uciekam do pracy. Milego dnia wszystkim
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 18:38   #2750
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Czesc dziewczynki
Dawno mnie tu nie bylo, ale jakos tak zlecialo od piatku ze nie bylo kiedy. W piatek przed praca pojechalismy do Fashion House bo byly promocje do nawet -90 a mezus wlasnie musi sobie kupic butki i kurtke no i chcial z Nike ale badziew totalny tylko stracony czas no ale trudno.
W sobote bylam na Squashu jak zawsze fajnie potem pojechalismy po sklepach maz poprzymierzal buty i stwierdzil, ze zamowi na necie jak juz wie jaki rozmiar bo sa tansze, kortke tez fajna znalezlismy i zamowil dzis wszystko na necie
W niedziele pojechalismy do tej knajpki na urodziny babci tylko w porze obiadowej bo wiadomo, ze wszyscy w poniedzialek do pracy. Zamowilysmy dekoracje stolu zeby bylo tak odswietnie i tort oczywiscie to wszystko byla niespodzianka dla babci Tort byl pyszny Szwarcwaldzki ale najfajniejsze bylo jak wniesli tort z raca ale byla zaskoczona mysle, ze wszystko wyszlo ok
Obslugiwala nas ta sama kobitka co 2 tyg temu musiala sobie fajnie pomyslec co tydzien imprezy w lokalu
Dzis po pracy pojechalismy na zakupy do Auchana a potem weszlam do Lidla bo jest tydzien luksusu i byly takie pyszne kremy do smarowania http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_17830.htm
ten nugatowy smakuje jak nadzienie Ferrero Rocher a ten kokosowy jak Rafaello sa przepyszne no i jeszcze kilka innych rzeczy ale wszystko schowalam dopiero po slubie sie skusze
A no i jeszcze zapisalam sie na peeling kawitacyjny na sobote
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:43   #2751
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III



Nie wiem co napisać
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:44   #2752
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Zatem weekend był super-w szczególności sobotnia impreza.
Nie potrzebuję imprez na 100 osób, wystarczy mi te 6-i jest za****ście.
siedzieliśmy do 4rano
ale do walki Adamka czekali i nie doczekali...
Zdjęcia są takie sobie-ale co tam, wkleję.
Agusia slicznie wygladasz i super z ta grzyweczka no i fajnie,ze imprezka byla taka udana do 4 rano extra tez wole takie w mniejszym gronie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:50   #2753
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Agusia, śliczna fryzurka Ja jutro śmigam do fryzjera Muszę tylko wydrukować zdjęcia, żeby było jasne, co chcę mieć zrobione na głowie
Ale zabalowaliście na tych urodzinkach Aż Wam zazdroszczę Też bym się chętnie spotkała ze znajomymi, a tu niestety Piotrek ma wiecznie szkołę Teraz ma mieć weekend wolny, ale chcemy jechać do Niemiec na zlot samochodowy
dzięki
impreza była naprawdę udana-od piątku się w sumie zaczęło
fajne macie plany na następny weekend

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość

Agus super Ci z tej grzyweczce. Z tego co pamietam wczesniej chyba nie mialas a ona dodala Ci takiej dziewczecosci i lekkosci, super No i fajnie, ze impreza Wam sie udala.


Ja mialam ciezki tydzien, bo szefowa wyjechala...w sobote tez w pracy, do tego od robienia endermologii dostalam zapalenia sciegien w nadgarstku i bolalo jak cholera ale cale szczescie tydzien juz sie skonczyl. W niedziele wreszcie mialam czas zeby wypoczac i wybyczylam sie w domku Teraz czekaja mnie 3 weekendy pod rzad wolne juz sie nie moge doczekac soboty.
W ogole bylam wreszcie w niedziele (tylko nie smiac sie ze mnie) pierwszy raz w Lidlu i Biedronce i jestem zachwycona. Kurde tam jest tyle fajnych rzeczy zwlaszcza w Lidlu, bo Biedronka jest mala, nie ma u mnie fornetti ale odkrylam super batoniki takie z musli i zbozowe, przepyszne a w Lidlu kupilam pesto i sos pomidorowy. Pesto wlasnie zrobilam sobie na obiad do pracy i jest genialne kupilam tez takie wafelki ala Konopersy, a i lody tez maja super i pieczywo pyszne. Teraz bede tam czesciej bywac

Dobra uciekam do pracy. Milego dnia wszystkim
Madziu-dziękuję, masz rację-nie miałam wcześniej grzywki i też mi się wydaje,że jakoś tak szczuplej i młodziej i dziewczęco (nawet mój mąż się śmiał,że jak 15 prawie
ale miałaś zapierdziel-współczuję-ale na szczęście następne weekendy wolne, to sobie odpoczniesz troszkę

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość


Nie wiem co napisać
udana jesteś, nie powiem

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Agusia slicznie wygladasz i super z ta grzyweczka no i fajnie,ze imprezka byla taka udana do 4 rano extra tez wole takie w mniejszym gronie
Dziękuję Esti
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:50   #2754
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Właśnie wróciłam z mamą z miasta. Normalnie jestem wypompowana Udało mi sie kupić dwie pary butów, jedne na obcasiku w tym moim sklepiku za 35 zł, a drugie baletki kremowe za..10 zł Później pojechałyśmy na działkę, żeby jakoś kamieniami zamknąć te wyłamane drzwi. Piotrek ma tam jechać wstawić jakiś zamek, ale jak na razie wszystko jest otwarte i nieźle nam plądrują Ale teraz to chyba sąsiedzi, bo zginęły deski takie do budowania
Mama chciała jeszcze obskoczyć cmentarze i przy okazji idąc po znicze kupiłam sobie w lumpeksie nową marynarę z Haemu Za 30 zł taką kremową Także jestem zadowolona
Pochwalę się, bo wczoraj pojechałam z mamą do jej kolegi, bo miał nam poszykować gazety z projektami domków. W poniedziałek mamy dostać jeszcze jeden, ale już teraz mamy co oglądać, bo przywiozłam chyba siedem takich wielkich ksiąg Wczoraj już kilka przejrzałam i nawet znalazłam interesujące projekty
Piotrek dziś do 19:00 w szkole, a ja zaraz chcę się zabrać za pieczenie muffinek
Anula Ty to masz szczescie do znajdowania takich super ciuszkow albo butkow w takich super cenach tez chce takie sklepy u mnie zazdroszcze
Szkoda, ze wam tak spladrowali ten domek takie pamiatki
Super,ze tak wszystko posowa sie do przodu w sprawie domu gratuluje oby tak dalej
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:50   #2755
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

ja znikam-bo trzeba się pakować i kłaść spać niedługo
papa
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:58   #2756
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

[QUOTE=aalegna;26255899]Witam, ja wczoraj niezle zarobiona byłam jak to w piątek
a dziś od południa nie miałam prądu przez te wichury pewnie, na szczescie większość juz miałam posprzątane
wczoraj zrobiłam te babeczki czekoladowe z konfitura no i meżowi smakowały i to bardzo już wszystkie zjadł
męzuś z pracy wrócił dziś wcześnie bo o 14 już i nakleiliśmy w końcu naklejke na ścianę do tego ostatnio remontowanego pokoju i nawet nam się podoba
a jutro jedziemy do Wrocławia na zakupy
Ania pieczesz te bananowe muffiny? Ja chciałam jeszcze murzynka zrobić ale mi się już nie chce umyłam podłogi i odpoczywam a mąż projekt rysuje a później będziemy jakiś filmik oglądać
też Wam życze miłego weekendu

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------


Andzela a jaka macie naklejke? zamawialas moze na necie jest gdzies moze fotka tej naklejki? tez mi sie podobaja takie rzeczy
Ja mam jeszcze muffiny z Lidla z nadzieniem jagodowym kiedys musze zrobic

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
ja znikam-bo trzeba się pakować i kłaść spać niedługo
papa
Agusia to zycze udanego wyjazdu mimo, ze bedzie meczacy.
No i wracaja tu do nas papa
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:12   #2757
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Ale popisałyście Ja siedzę samotnie w domu, więc zaglądam na forum, bo jakoś nie wiem, co mam ze sobą zrobić
Mama dzisiaj przyniosła nam kolejne 5 katalogów z projektami domków, już 4 przejrzałam i znalazłam kilka fajnych projektów Jak Piotrek wróci, to mu je pokażę i mam nadzieję, że jakiś wybierzemy

Esti, ale mi smaka narobiłaś tymi masełkami czekoladowymi!!! Jutro muszę koniecznie iść do Lidla Mam to szczęście, że mieszkam koło Lidla, więc mogę tam często bywać


Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość


Nie wiem co napisać

Padłam, jak to przeczytałam

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
ja znikam-bo trzeba się pakować i kłaść spać niedługo
papa

Agusia, szczęśliwej podróży!!!
No i kolorowych snów
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:21   #2758
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

U mnie nic się nadzwyczajnego nie działo oprócz tego, że w niedzielę jadłam kebaba a w biedronie nie ma ciasteczek
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:26   #2759
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

O, zjadłabym sobie kebaba
Moja mama dzisiaj przyniosła ciasto cytrynowe od żony swojego kolegi z pracy. Jejcia, jakie boskie Ma zdobyć przepis, to od razu się z Wami nim podzielę, bo ciasto jest przepyszne
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:27   #2760
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Aga, bardzo fajna fryzurka

U mnie też nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Ciągle tylko praca - dom. Chyba muszę gdzieś mojego Męża wyciągnąć, bo normalnie siedzimy w domu jak stare małżeństwo
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.