Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 20:50   #481
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Na boczki polecam hula - hop. codziennie po pół godziny, ja robie jeszcze abs. No i mam 8 cm mniej w 2 miesiace szkoda ze z ud tak szybko to nie spada

Katosu mówi też o odchudzaniu ? Znam ją jedynie ze snobka.pl gdzie pokazuje meeegaaa makijaże Ma dziewczyna talent

Lecę spac. Jutro ciężki dzień. Dobranoc
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:59   #482
Aangel86
Rozeznanie
 
Avatar Aangel86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: moje niebo :D
Wiadomości: 955
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez Agniesiolka Pokaż wiadomość
Sprawdziłam link, od razu ją skojarzyłam, bo robi makijaże na snobce!! http://www.snobka.pl/dzial/263
piękne makijaże
tego nie znałam

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaMigotkaa20 Pokaż wiadomość
Na boczki polecam hula - hop. codziennie po pół godziny, ja robie jeszcze abs. No i mam 8 cm mniej w 2 miesiace szkoda ze z ud tak szybko to nie spada

Katosu mówi też o odchudzaniu ? Znam ją jedynie ze snobka.pl gdzie pokazuje meeegaaa makijaże Ma dziewczyna talent

Lecę spac. Jutro ciężki dzień. Dobranoc
Muszę zakupić w końcu to hula hop tylko jak ja je przytargam na moją wiochę? ludzie się będą dziwnie na mnie patrzeć

dobranoc
__________________
Dobrze, jak nie za dobrze, nie zaszkodzi niepolepszenie, jak tylko można wytrzymać na głupi sposób swój...

Twój wzrok na sobie czuję, wiem co Cię rozpala,
najbardziej to Cię kręci, gdy ktoś Cię zniewala.
Jeden gest, jeden ruch, i mogę mieć Was dwóch! Grrr


[euc1]543150[/euc1]
Aangel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:06   #483
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Katosu schudła w 3msce 26kg... szok !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:11   #484
Agniesiolka
Raczkowanie
 
Avatar Agniesiolka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 156
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez PannaMigotkaa20 Pokaż wiadomość
Na boczki polecam hula - hop. codziennie po pół godziny, ja robie jeszcze abs. No i mam 8 cm mniej w 2 miesiace szkoda ze z ud tak szybko to nie spada

Katosu mówi też o odchudzaniu ? Znam ją jedynie ze snobka.pl gdzie pokazuje meeegaaa makijaże Ma dziewczyna talent

Lecę spac. Jutro ciężki dzień. Dobranoc

8 cm???:e eek: kapitalny wynik! kurcze, chyba i ja się na hula hop skuszę, jeśli takie efekty daje, się zmuszę Póki co czekam na poprawę pogody, bo rolki się zakurzą, jak tak stoją biedne nieużywane

Aangel86 ja jak pierwszy raz szłam biegać u siebie w rodzinnym miescie na osiedlu, to też wydawało mi się to śmieszne. Gdyż pewne starsze panie (które żeby zobaczyć swe stopy jak stoją muszą się wychylić i to bardzo) spoglądały na mnie jakbym miała za przeproszeniem "kupkę" na twarzy. Ale niezrażona tym ze słuchawkami na uszach dawałam do przodu


Dziewczyny jeszcze pytanie, odwiedzilam allegro, no i które hula byście polecaly?? wszystko jedno które? czy może cena ma znaczenie w ich przypadku? Wolę znać wasze zdanie niż osób sprzedających, wy z nich korzystacie, oni opanowali techniki marketingowe
__________________
"I spraw Boże, żeby te wszystkie zjedzone kalorie poszły w biust"
71 kg -69 -65 kg

Edytowane przez Agniesiolka
Czas edycji: 2011-04-14 o 21:23
Agniesiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:30   #485
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Oj coś cichutko się zrobiło... Jutro rani pewnie znowu gorące dyskusje
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:31   #486
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez Molineska Pokaż wiadomość

Kotowe daj przepis na tą zupkę z ogórków w dietetycznej wersji!
I myślę, że BMI na poziomie 20 jest ok. Ja dążę do BMI od 20,7 do 21,8
Składniki:
250 g zielonego ogórka ze skórką
2 kostki rosołowe (UWAGA! Mi wyszło za słone)
2 łyżeczki serka kanapkowego linessa
1 łyżka skrobi ziemniaczanej
50 g porów
pół pęczka koperku
1 łyżeczka vegety
pieprz
100 g kefiru 0% (UWAGA! dodajemy pod koniec gotowania)
500 ml wody

To jest przepis do wielofunkcyjnego urządzenia Kohersen, ale jeżeli macie coś innego co miksuje mając ostrza to też się pewnie nada.

Koperek drobno pokroić. Ogórek ze skórą i por zmielić na krem. Dodać resztę składników i mieszać. Pod koniec gotowania dodajemy kefir.
Można jeść z groszkiem ptysiowym.

http://www.kohersen.pl/images/przepi...en_02_zupy.pdf
Link do oryginalnego przepisu - str 45
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016


Edytowane przez Kotowe
Czas edycji: 2011-04-14 o 21:42
Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:39   #487
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Oh mamusiu, 17-sta strona już!
Ja dopiero co do domu wróciłam, prosto z pracy byłam u koleżanek, oj dawno nie miałam czasu żeby sobie poplotkować na stole leżały pyyycha jeżyki kokosowe które uwielbiam, ale wyobraźcie sobie, że się nie skusiłam! a wczoraj poza tortem u babci też nic zakazanego nie ruszyłam je je jeee

Tak wieecie co, chciałabym się zważyć, bo właściwie to nie wiem dokładnie jaka jest moja początkowa waga, wiem tylko, że coś koło 70 hmm...
nie mam wagi w domu, a mam ochotę się zważyć

Aaaa mój TŻ stwierdził dzisiaj, że przytył mi brzuch
nie wiem jakim sposobem bo naprawdę się ograniczam i to bardzo jak na mnie, a TŻ nawet nie wie że się odchudzam, więc na złość mi nie robi
właściwie, tylko jeden sposób tego rodzaju przytycia mi do głowy przychodzi...oby nie

Dobra, nie zrzędzę już, bo zmęczona jestem jutro obiecuję nadrobic zaległości
Dobranoc i starym już bywalczyniom, i tym nowym niech się Wam przyśnią wasze idealnie smukłe sylwetki
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje

Edytowane przez Tycikata
Czas edycji: 2011-04-14 o 21:41
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 21:59   #488
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Dziewczyny. Dzięki że jesteście i mam w was wsparcie. Inaczej było by trudniej Naprawdę trudno. Odchudzanie z wami to sama przyjemność
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:02   #489
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

I dziękuję że trzymałyście za mnie kciuki wczoraj
Miło wiedzieć, że mam komu się pochwalić

Ok...naprawdę już mykam spać...dobranoc Wam muuuaa

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Dzięki że jesteście i mam w was wsparcie. Inaczej było by trudniej Naprawdę trudno. Odchudzanie z wami to sama przyjemność
O taaak, popieram
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:15   #490
salakis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: za granicą
Wiadomości: 173
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

hej kobietki!!
wiecie co mój Tż zrobił mi dziś na kolacje? spaghetti bolognese.... pyszne!! choć nie za bardzo dietetyczne ale cały dzień mało jadłam, więc mogłam sobie pozwolić (zwłaszcza, że nie zjadłam dużo)

Aangel86 - ja też nienawidzę swoich boczków!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! to jest mój największy koszmar!!!
jeśli chodzi o hula-hop to ja kupiłam jakiś rok temu na allegro takie z wypustkami do masowania. na początku bolało i były siniaki, ale z czasem brzuch się przyzwyczaił. a najlepsze jest to, że ono jest składane!! jest chyba 7 elementów. jak dostałam paczkę, to myślałam że się pomylili, bo taki długi kartonik był jak na lampkę na biurko - bardzo praktyczne

zgadzam się z itrustą, że orbitrek jest lepszy!! więcej się spala, działa też na ręce, tyłek i trochę na talię!! - polecam

_Fiume_ - nie przejmuj się!! oby tylko takie grzechy nam się zdarzały to wszystkie byłybyśmy już szczuplutkie!!!!

Maartikrk - zazdroszczę wolnego czasu!! ja już odliczam dni i godziny pracy do urlopu... jeszcze tylko tydzień a jajko na śniadanie to jak najbardziej!! ja jem nawet 2. mi dają uczucie sytości na ok 3-4 godziny.

Veiovis - śpij dobrze

Katosu??? pierwsze słyszę!!! ale jestem w tyle w tym temacie... trzeba to nadrobić!!!! dziś już nie dam rady, ale w weekend na pewno

Tycikata - podziwiam i gratuluję silnej woli!! oby tak dalej!!
no dobra, czas na mnie - wyrko czeka
dobranoc
salakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:23   #491
Aangel86
Rozeznanie
 
Avatar Aangel86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: moje niebo :D
Wiadomości: 955
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez Agniesiolka Pokaż wiadomość
Aangel86 ja jak pierwszy raz szłam biegać u siebie w rodzinnym miescie na osiedlu, to też wydawało mi się to śmieszne. Gdyż pewne starsze panie (które żeby zobaczyć swe stopy jak stoją muszą się wychylić i to bardzo) spoglądały na mnie jakbym miała za przeproszeniem "kupkę" na twarzy. Ale niezrażona tym ze słuchawkami na uszach dawałam do przodu
Te "babcie" są najlepsze jakby nagle zobaczyły kosmitę masz rację- trzaaa być dumnym z siebie

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Oh mamusiu, 17-sta strona już!
Ja dopiero co do domu wróciłam, prosto z pracy byłam u koleżanek, oj dawno nie miałam czasu żeby sobie poplotkować na stole leżały pyyycha jeżyki kokosowe które uwielbiam, ale wyobraźcie sobie, że się nie skusiłam! a wczoraj poza tortem u babci też nic zakazanego nie ruszyłam je je jeee


Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Aaaa mój TŻ stwierdził dzisiaj, że przytył mi brzuch
nie wiem jakim sposobem bo naprawdę się ograniczam i to bardzo jak na mnie, a TŻ nawet nie wie że się odchudzam, więc na złość mi nie robi
właściwie, tylko jeden sposób tego rodzaju przytycia mi do głowy przychodzi...oby nie
ehh, faceci oni to wiedzą jak nam humor poprawić
jaki?

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Dzięki że jesteście i mam w was wsparcie. Inaczej było by trudniej Naprawdę trudno. Odchudzanie z wami to sama przyjemność
mi też damy radę laseczki

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Ok...naprawdę już mykam spać...dobranoc Wam muuuaa
dobranoc!

A ja cierpię na bezsenność

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez salakis Pokaż wiadomość
hej kobietki!!
wiecie co mój Tż zrobił mi dziś na kolacje? spaghetti bolognese.... pyszne!! choć nie za bardzo dietetyczne ale cały dzień mało jadłam, więc mogłam sobie pozwolić (zwłaszcza, że nie zjadłam dużo)
niedobry kusiciel no ale należało Ci się
Cytat:
Napisane przez salakis Pokaż wiadomość
Aangel86 - ja też nienawidzę swoich boczków!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! to jest mój największy koszmar!!!
jeśli chodzi o hula-hop to ja kupiłam jakiś rok temu na allegro takie z wypustkami do masowania. na początku bolało i były siniaki, ale z czasem brzuch się przyzwyczaił. a najlepsze jest to, że ono jest składane!! jest chyba 7 elementów. jak dostałam paczkę, to myślałam że się pomylili, bo taki długi kartonik był jak na lampkę na biurko - bardzo praktyczne
ale spadło Ci coś dzięki temu hula hop? bo tak się zastanawiam czy kupić
i czy kupić właśnie takie wypasione z wypustkami czy takie zwykłe dla dzieci
Cytat:
Napisane przez salakis Pokaż wiadomość
no dobra, czas na mnie - wyrko czeka
dobranoc
śpij słodko
__________________
Dobrze, jak nie za dobrze, nie zaszkodzi niepolepszenie, jak tylko można wytrzymać na głupi sposób swój...

Twój wzrok na sobie czuję, wiem co Cię rozpala,
najbardziej to Cię kręci, gdy ktoś Cię zniewala.
Jeden gest, jeden ruch, i mogę mieć Was dwóch! Grrr


[euc1]543150[/euc1]
Aangel86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 23:13   #492
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Dzięki że jesteście i mam w was wsparcie. Inaczej było by trudniej Naprawdę trudno. Odchudzanie z wami to sama przyjemność
Mamy siebie nawzajem ! Damy radę i zawładniemy szczupłym światem

Dobranoc i do jutra !!
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 05:34   #493
_Fiume_
Raczkowanie
 
Avatar _Fiume_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

dzień zaczynam z bieganiem na koncie no i oczywiście śniadaniem - owsianka z dżemem i suszonymi śliwkami - MNIAM MNIAM MNIAM, uwielbiam suszone śliwki!!!!! a szczególnie jak są w czekoladzie....no ale bez niej też są pyszne
dzisiaj idę z koleżankami do śnieżki, czyli do takiej jakby kawiarni, gdzie są pyszne lody i ciasta! w tam tym roku bez przerwy chodziłam tam z klasą i braliśmy po 3 gałki ale muszę się wam pochwalić tym że w czerwcu tam tego roku (tez się oczywiście odchudzałam ) pani postawiła całej klasie po 3 gałki lodów, a ja z tego nie skorzystałam, bo słodyczy nie jadłam!! chcę już schudnąć i nie musieć odmawiać słodyczy za każdym razem
powodzenia dzisiaj !
__________________
TERAZ jestem wielkim tłustym potworem , ale pierwszego dnia LATA, czyli 21 CZERWCA będę może nie piękna, ale piękniejsza niż teraz!

waga: 70kg
wzrost(ok.): 174cm

talia: 81
biodra: 94
udo: 57
łydka: 40

70kg --> 60kg

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
_Fiume_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 05:41   #494
Molineska
Raczkowanie
 
Avatar Molineska
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
GG do Molineska
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Kawka idzie
Umieram na zakwasy! Boli wszystko, a w szczególności wewnętrzne uda i pupsko. Ojoj, a dzisiaj po południu zaczynam weekendowy zjazd na studiach, będzie ciekawie w takim stanie siusiać na Małysza

Noc jakaś nieprzespana, synek nas nawiedził i kręcił się strasznie, machał rękami, dostałam kilka razy po gębie, a rano to już nawet stopę na czole miałam, a do tego przez zakwasy nie mogłam się ruszać

Kotowe dzięki za przepis Na pewno wykorzystam Też uważam, że odchudzanko z Wami to sama przyjemność

Tycikata

_Fiume_, o której Ty wstajesz szalona, że już po bieganiu? W kawiarni zjedz jedną gałkę, albo jakiś sorbecik

A tu przepis na fajną zupkę:
Zupa "ogrodowa" - około 4 porcje (talerze), około 42 kcal/porcję, wg Weight Watchers Op (zero!)

1 duża marchewka pokrojona w drobną kostkę lub starta na grubych oczkach
1 średnia cebula pokrojona w kostkę
2 zgniecione ząbki czosnku
1-1,5 litra wody
kostka rosołowa warzywna
3 podwójne garście poszatkowanej kapusty (ok. 1/3 małej główki)
1 filiżanka ciętej fasoli
1,5 łyżki przecieru pomidorowego
1 łyżeczka ziół prowansalskich


DO garnka wlać wodę i rozpuścić w niej kostkę rosołową. Kiedy zacznie się gotować dodać wszystkie warzywa. Doprowadzić do wrzenia, gotować na wolnym ogniu. Pod koniec dodać przecier pomidorowy i zioła.

Pyszna jest
__________________
Zrzucam balaścik:

80 - 75 - 70 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - ... - 58
Ostatnia aktualizacja wagi: 18.04.2011 (-1kg)

Ćwiczę: 5/30 days shred

Edytowane przez Molineska
Czas edycji: 2011-04-15 o 05:57
Molineska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 07:03   #495
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Nie chciałam nikomu narobić smaka, przepraszam

Tycikata ciąża :P Fiu fiu a tak poważnie to moze spalił się tłuszczyk i skóra jest bardziej miękksa i może stąd te stwierdzenie? Nie realne żeby facet wiedział wcześniej od kobiety

Maartikrk co do pani z filmiku. Mi zajęło to ciut dłużej bo w 4 miesiące 22 kg ale ja na obiadki jem to co wszyscy A w 90% obiady to 2 tani i prawie zawsze coś smażonego. Więc też jest nieźle

salakis kocham spaghetti kocham

Wczoraj miałam ze✂✂✂iście zły humor! (ostatni dzień okresu) (zawsze tak mam) Tata przyniósł wagę i oczywiście musiałam się zważyć ale z jednej strony dobrze. Muszę więcej ćwiczyć i w następnym tygodniu zawieziemy bieżnie do naprawy. Przedostatnie ważenie 79 dziś 76 Ale do urodzin nie dam rady schudnąć do 72 Waga spada znacznei wolniej

Gdyby mała spała w dzień było by mi dużo łatwiej skupić się na sobie. Do tego jeszcze mała przechodzi bunt 2latka w katastroficzny sposób. Jestem wykonczona byciem tylko dla małej i M...

20 min z hula za mną
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 07:44   #496
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez Aangel86 Pokaż wiadomość
tego nie znałam

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------


Muszę zakupić w końcu to hula hop tylko jak ja je przytargam na moją wiochę? ludzie się będą dziwnie na mnie patrzeć

dobranoc
olej ludzi, niech sobie patrzą, bądź dumna z tego, że ty coś chcesz zrobić ze swoim ciałem, że chcesz coś zmienić a inni niech sobie patrzą

Cytat:
Napisane przez Agniesiolka Pokaż wiadomość


Dziewczyny jeszcze pytanie, odwiedzilam allegro, no i które hula byście polecaly?? wszystko jedno które? czy może cena ma znaczenie w ich przypadku? Wolę znać wasze zdanie niż osób sprzedających, wy z nich korzystacie, oni opanowali techniki marketingowe
ja starałam się kupić jak największe, kupiłam bodajże w zwykłym sklepie sportowym, moje jest bez wypustek, dolałam do niego wody, by było większe obciążenie i właśnie takie hh polecam - z wodą w środku

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Dzięki że jesteście i mam w was wsparcie. Inaczej było by trudniej Naprawdę trudno. Odchudzanie z wami to sama przyjemność
racja, nie ma to jak wzajemne wsparcie !!!!
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Mamy siebie nawzajem ! Damy radę i zawładniemy szczupłym światem

Dobranoc i do jutra !!
ojjj mam nadzieję, że zawładniemy!!! chcę w końcu czuć się piękna i zgrabna !!!
Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Maartikrk co do pani z filmiku. Mi zajęło to ciut dłużej bo w 4 miesiące 22 kg ale ja na obiadki jem to co wszyscy A w 90% obiady to 2 tani i prawie zawsze coś smażonego. Więc też jest nieźle

Gdyby mała spała w dzień było by mi dużo łatwiej skupić się na sobie. Do tego jeszcze mała przechodzi bunt 2latka w katastroficzny sposób. Jestem wykonczona byciem tylko dla małej i M...

20 min z hula za mną
wow w 4 miesiące 22kg!!? Robi wrażenie : i pomyśleć, że ja mam problem ze schudnięciem 5 kg...
gratuluję hh o tak wczesnej porze


Dziś zaczynam ponownie dzień pierwszy
Mam zamiar tutaj pisać swoje menu, mam nadzieję, że nikomu to nie będzie przeszkadzało.

dziś się pomierzyłam i zważyłam i jest na prawdę źle
Waga 64.8 kg
Biust 96 cm
Talia 77 cm
Oponka 93cm !!
Pupa 97 cm
Udo 60 cm !!
Łydka 39,5 cm
Ramię ok 29 cm ok więc czas się brać do pracy nad sobą
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 08:18   #497
Aangel86
Rozeznanie
 
Avatar Aangel86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: moje niebo :D
Wiadomości: 955
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez _Fiume_ Pokaż wiadomość
dzień zaczynam z bieganiem na koncie no i oczywiście śniadaniem - owsianka z dżemem i suszonymi śliwkami - MNIAM MNIAM MNIAM, uwielbiam suszone śliwki!!!!! a szczególnie jak są w czekoladzie....no ale bez niej też są pyszne
dzisiaj idę z koleżankami do śnieżki, czyli do takiej jakby kawiarni, gdzie są pyszne lody i ciasta! w tam tym roku bez przerwy chodziłam tam z klasą i braliśmy po 3 gałki ale muszę się wam pochwalić tym że w czerwcu tam tego roku (tez się oczywiście odchudzałam ) pani postawiła całej klasie po 3 gałki lodów, a ja z tego nie skorzystałam, bo słodyczy nie jadłam!! chcę już schudnąć i nie musieć odmawiać słodyczy za każdym razem
powodzenia dzisiaj !
O matko podziwiam: bieg o takiej porze
Kurde, ja już mam dość tego ograniczania się w efekcie rzucam się na żarcie miejmy nadzieję, że dziś będzie inaczej...

Cytat:
Napisane przez Molineska Pokaż wiadomość
Kawka idzie
Umieram na zakwasy! Boli wszystko, a w szczególności wewnętrzne uda i pupsko. Ojoj, a dzisiaj po południu zaczynam weekendowy zjazd na studiach, będzie ciekawie w takim stanie siusiać na Małysza
Jak boli, znaczy, że ćwiczenia działają siusianie na Małysza to moja specjalność

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Maartikrk co do pani z filmiku. Mi zajęło to ciut dłużej bo w 4 miesiące 22 kg ale ja na obiadki jem to co wszyscy A w 90% obiady to 2 tani i prawie zawsze coś smażonego. Więc też jest nieźle

Wczoraj miałam ze✂✂✂iście zły humor! (ostatni dzień okresu) (zawsze tak mam) Tata przyniósł wagę i oczywiście musiałam się zważyć ale z jednej strony dobrze. Muszę więcej ćwiczyć i w następnym tygodniu zawieziemy bieżnie do naprawy. Przedostatnie ważenie 79 dziś 76 Ale do urodzin nie dam rady schudnąć do 72 Waga spada znacznei wolniej

20 min z hula za mną
wielki wyczyn za Tobą wiadomo, teraz już nie będzie tak lekko, ale Ty nie dasz rady? Jesteś tu wzorem
no i brawo za hula

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
olej ludzi, niech sobie patrzą, bądź dumna z tego, że ty coś chcesz zrobić ze swoim ciałem, że chcesz coś zmienić a inni niech sobie patrzą
masz rację

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
Dziś zaczynam ponownie dzień pierwszy
Mam zamiar tutaj pisać swoje menu, mam nadzieję, że nikomu to nie będzie przeszkadzało.

dziś się pomierzyłam i zważyłam i jest na prawdę źle
Waga 64.8 kg
Biust 96 cm
Talia 77 cm
Oponka 93cm !!
Pupa 97 cm
Udo 60 cm !!
Łydka 39,5 cm
Ramię ok 29 cm ok więc czas się brać do pracy nad sobą
To pisanie jadłospisów jest dobrym pomysłem zawsze jakaś spowiedź

Mówią: prawda Cię wyzwoli, albo raczej w oczy zakole ja mam to samo... z tymże ja wystarczy, że na siebie spojrzę i widzę, że jest tragedia... takiego brzucha i ud to ja jeszcze nie miałam ja nie wiem jak do tego dopuściłam... taaaa, nie wiem.. jasne, że wiem: zero ruchu trza to zmienić

Ja za chwilę wychodzę, bo jadę do miasta pozałatwiać kilka spraw urzędowych. Matko, jak ja tego nie cierpię
Życzę Wam miłego i pięknego, a co najważniejsze: grzecznego dnia!
__________________
Dobrze, jak nie za dobrze, nie zaszkodzi niepolepszenie, jak tylko można wytrzymać na głupi sposób swój...

Twój wzrok na sobie czuję, wiem co Cię rozpala,
najbardziej to Cię kręci, gdy ktoś Cię zniewala.
Jeden gest, jeden ruch, i mogę mieć Was dwóch! Grrr


[euc1]543150[/euc1]

Edytowane przez Aangel86
Czas edycji: 2011-04-15 o 08:19
Aangel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 08:22   #498
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Hej Dziewczynki ! Widzę, że od rana plotkujecie

Ja z racji tego, że dziś mam wolne mogłam sobie dłużej pospać Prysznic za mną, teraz czas na balsam z Eveline (obiecałam sobie być systematyczna w jego używaniu)

Na śniadanko dziś obiecane jajko, kromeczka ciemnego pieczywa, owsianka i oczywiscie Slim herbatka, którą już bardzo polubiłam ! Jak na początku nie mogłam znieść jej smaku bo ja herbaty nie dość, że żadko pijałam to jeszcze słodziłam cukrem i dolewałam soczku malinowego. Teraz uważam, że herbata normalna jest lepsza od "ulepszanej" przeze mnie

_Fiume_ podziwiam Cię ! 6:34 a Ty już piszesz, że biegi za Tobą ! klask i:
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 08:23   #499
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

itrusta wiem dlaczego jest trudno Bo ja wiele razy chciałam schudnąć i niegdy się nie udawało chociaż próbowałam, to jest jeden jedyny raz i mam nadzieję że wytrwam do końca i nigdy moja waga nie wróci.

Aangel86 dziękuje dam rade z Wami ja dam a Wy ze mną

Najgorsze jest to że nie mam już w co się ubierać, a kupować ubrania które i tak za 3 miesiące będą za duże bez sensu... ale chyba 2 zestawy myszę kupic bo juz sie wstydzę wychodzić. Czekam na prawdziwe latooo problem będzie z glowy. Spodenki tshirt i będę śmigać
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 09:01   #500
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

ok więc zaczynam dzień 1
śniadanko:
bułeczka 50g 150 kcal
margaryna - 70 kcal
pomidor - 20 kcal
szynka drobiowa - 30 kcal

Zbieram się i lecę do fryzjera i poopalać się troszkę, bo moja twarz już wygląda blado i na zmęczoną bardzo...
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 09:07   #501
Agniesiolka
Raczkowanie
 
Avatar Agniesiolka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 156
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Witam wszystkie Panie z rana

Wczoraj mój jadłospis był ubogi, ale to przez braki w lodówce, więc niestety na obiad zamiast upragnionego kurczaka zjadłam w pośpiechu kanapki z szynką na szczęście razowe pieczywko.
Dziś już za mną jogurt z musli i otrębami i kanapeczka z jajeczkiem na twardo. kawa z chudym mlekiem i herbatka bez cukru. Czuję się najedzona, ale to dobrze, przynajmniej siedząc na zajęciach nie będę myślała o jedzeniu
Na obiad dziś makaron al dente ze szpinakiem

Powodzenia w dietkowaniu i w ćwiczeniach, liczę, że jak wrócę będę miała co czytać. Pa!
__________________
"I spraw Boże, żeby te wszystkie zjedzone kalorie poszły w biust"
71 kg -69 -65 kg
Agniesiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 09:25   #502
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Ja też jestem po pożywniejszym śniadanku.. Wczoraj się dziwnie czułam więc dziś zafundowałam mojemu żołądkowi bardziej wartościowe śniadanie i mam nadzieje, że nie będzie mnie nie pokoił i upominał się o więcej
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 09:29   #503
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Ja zanurzam się w kuchni zrobię to co zaplanowałam a potem tylko na patelkę zarumienić I zrobię chyba z Zuzią sobie serie ćwiczeń ile można siedzieć z pupką
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 09:39   #504
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Hej Dziewczynki

W koncu WEEKHEND mam nadzieje ze za bardzo nie nagrzesze

Ja juz po sniadanku kanapeczki z chlebka razowego z pomidorkiem i ogorkiem a na obiadek salata i kotleciki sojowe No i od wczoraj dodatkowo grapefruty , polowka do sniadania i polowka do obiadu

Co do hula hop ja wlasnie mam takie z masazerem z allegro

No i od dzisiaj odwyk---> zero zakupow wlasnie przejrzalam szafe i uznalam ze majatek juz wydalam na ciuchy powinnam miec zakaz wstepu do sklepów i na allegro No do czerwca zero zakupów ubraniowych

a co u Was Laseczki??)) Bardzo se ciesze ze watek sie rozwija i mam do kogo pogadac
__________________

Think happy - be happy

M







Edytowane przez aguniaaaaa041986
Czas edycji: 2011-04-15 o 09:40
aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 10:44   #505
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Zjadłam 4 pierogi uf ale myślałam że bedą smaczniejsze, mialy być na słodko a za słodkie nie są ale dobrze. Ciekawe co panowie powiedzą na ich temat.

Lenia mam.
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 10:47   #506
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

No i od dzisiaj odwyk---> zero zakupow wlasnie przejrzalam szafe i uznalam ze majatek juz wydalam na ciuchy powinnam miec zakaz wstepu do sklepów i na allegro No do czerwca zero zakupów ubraniowych

a co u Was Laseczki??)) Bardzo se ciesze ze watek sie rozwija i mam do kogo pogadac
Oj tak..odwyk ! Z ciuchowymi zakupami u mnie to samo. Teraz przynajmniej łatwiej mi wytrzymać z myślą, że bez sensu jest kupować coś co zaraz może być za duże <mam nadzieję ).

Też się cieszę, że wątek się rozwija choć teraz coś cichutko

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Zjadłam 4 pierogi uf ale myślałam że bedą smaczniejsze, mialy być na słodko a za słodkie nie są ale dobrze. Ciekawe co panowie powiedzą na ich temat.

Lenia mam.
Ja od śniadania nie mam ochoty nic jeść To u mnie dziwne...Siedzę przy komputerze i nie mam na nic ochoty Zwykle zawsze coś przy sobie miałam.

W nocy śniło mi się, że zjadłam wielką pizzę i miałam mega wyrzuty sumienia...To chyba zły znak, że moja dieta już mi się nawet po nocach śni
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 11:03   #507
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

A ja nigdy nie miałam problemów z manią zakupów Ani butów ani niczego innego. Ale dlatego że musiałam kupowac to co było a nie to co mi się podobało. Mam nadzieję że niebawem się to wszystko zmieni

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Maartikrk mi pizza też się kilka razy śmiła, ale dlatego że uwielbiam pizze z wieeelką ilością sosuuu mmmm A miałam iść w swoje urodziny na pizze w nagrodę jak osiągnę 72 kg i pizzy nie będzie
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 11:08   #508
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Też uwielbiam pizzę Powinnam obudzić się zlana potem

Wogóle od początku diety piję bardoz dużo wody i zauważyłam, że na twarzy pojawiły się malutkie niedoskonałości; zaskórnicki małe. To możliwe, że to właśnie przez wodę która oszczyszcza nasz organizm a skóra na twarzy reaguje właśnie w ten sposób na oczyszczenie?

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2011-04-15 o 11:09
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 11:12   #509
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Maartikrk bardzo mzoliwe, ja nigdy nie mialam problemow z cera nawet w okresie dojrzewania, a na samym poczatku diety jak zaczelam wlasnie pic minimum poltora litra wody dziennie + z 2-3 kubki zielonej herbatki zaczely mi wyskakiwac syfki na twarzy dekoldzie i plecach ;/ na szczescie juz sie wszystko unormowalo
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 11:29   #510
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Mi też się zaczęły problemy z syfkami A nigdy nie miałam, ale coś za coś. Myślę co tu zaplanować na wieczór. W weekend M od rana do wieczora w szkole, tata w delegacji, a my z Zuzią znowu same
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.