Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 08:21   #2731
Stayrude
Raczkowanie
 
Avatar Stayrude
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 445
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Tak jka myślałam 1,5 kg wzrostu przez dwa dni
Ale jestem przed @ i to też może dlatego...
Muszę się wziąć w garść i coś ze sobą zrobić bo nie widzę tego tak dalej. Dzisiaj zaczynam znowu warzywka, żeby móc jakoś przetrwać Święta (bo akurat mi wypadną z warzywami powinno być jakoś łatwiej).

Czy sok z kiszonej kapusty albo z kiszonych ogórków można pić także na samych białkach czy nie bardzo?
Stayrude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 09:00   #2732
rabarbar66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witam was
Regularnie czytam was dzień w dzień, więc jestem na bierząco
Przyszłam się pochwalić iż po 12 dniach diety zanotowałam spadek -4kg, choć waga się odrobinę wacha.

Ciężka sytuacja z tą wodą, ja pije codziennie naprawdę bardzo dużo, kiedyś chodziłam do dietetyczki w centrum otyłości tam też kazali mi pić jak najwięcej, ale możliwe, że Dukanowi chodziło o to, że na wadze wtedy nie widać tak spektakularnych spadków i człowiek może się zniechęcić.

I również pragnę potwierdzić fakt iż przy zwiększonych dawkach dziennych otrębów waga leci szybciej

Pozdrawiam gorąco i dziewczyny 3majcie się dzielnie
rabarbar66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 09:08   #2733
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez rabarbar66 Pokaż wiadomość
Przyszłam się pochwalić iż po 12 dniach diety zanotowałam spadek -4kg, choć waga się odrobinę wacha.
Gratulacje u mnie po dłuuugim zastoju kolejny kg w dół, więc już łącznie -8 kg
Cytat:
Napisane przez rabarbar66 Pokaż wiadomość
Ciężka sytuacja z tą wodą, ja pije codziennie naprawdę bardzo dużo, kiedyś chodziłam do dietetyczki w centrum otyłości tam też kazali mi pić jak najwięcej, ale możliwe, że Dukanowi chodziło o to, że na wadze wtedy nie widać tak spektakularnych spadków i człowiek może się zniechęcić.
Ja piję dużo ale nie za dużo, staram się do 2 l. uważam , że nie można przesadzać z tą ilością, ponieważ podczas wypłukiwania tego co złe można przy nadmiernej ilosci płynów wypłukać to co dobre i o tym też pisała nasza tłumaczka Dukanowskiego czata , którą serdecznie pozdrawiam ... i dzięki za nowinki

Cytat:
Napisane przez rabarbar66 Pokaż wiadomość

I również pragnę potwierdzić fakt iż przy zwiększonych dawkach dziennych otrębów waga leci szybciej
Ja to również potwierdzam po raz kolejny, spożywam teraz (jedynie w dukanowych bułeczkach) 4-5 łyżek otrąb owsianych.

Pozdrawiam wszystkie dukaneczki , pomimo braku odpowiedzi o śledzikach które i tak pożarłam
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata

Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 09:19   #2734
rabarbar66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Gratulacje u mnie po dłuuugim zastoju kolejny kg w dół, więc już łącznie -8 kg
Elegancko i to w ponad miesiąc, zazdroszczę i mam nadzieje na podobny wynik w tym czasie.
A i coraz bliżej twojego celu Bo przede mną baaardzo długa droga...


Cytat:
Ja piję dużo ale nie za dużo, staram się do 2 l. uważam , że nie można przesadzać z tą ilością, ponieważ podczas wypłukiwania tego co złe można przy nadmiernej ilosci płynów wypłukać to co dobre i o tym też pisała nasza tłumaczka Dukanowskiego czata , którą serdecznie pozdrawiam ... i dzięki za nowinki
Z tym, że ja ćwiczę, przy ćwiczeniach chyba można ? Bo pić się chce, że hej

Cytat:
Pozdrawiam wszystkie dukaneczki , pomimo braku odpowiedzi o śledzikach które i tak pożarłam
Nie pamiętam o co pytałaś dokładnie z tymi śledziamy, wiem tylko, że w occie możemy i niejakie rolmopsy
rabarbar66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 09:54   #2735
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Jutro doczytam. A tymczasem chciałam Wam przedstawić pewną cudowną nowość dla nas. Maćkowy zrobił Dukanowy jogurt! Możemy go normalnie jeść Kupiłam w Kauflandzie 150g za 0,99zł.

Jogurt naturalny Maćkowy "Zero"
B - 4g
W - 2,8g
T - 0
Składniki: mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych.

Dobranoc
super podeslij mi troche do Irlandii
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 10:09   #2736
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cześć
No, w końcu się wyspałam Dziś 67,8 więc i tak jestem b. zadowolona biorąc pod uwagę grzeszny weekend (piątek, sobota)
Dziś PW, jakieś zakupy trzeba zrobić, ale nie mam pojęcia co chcę zjeść. Chyba pizzę sobie trzasnę, ale tradycyjną, bo na tą z patelni to nie mam patelni haha
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 10:22   #2737
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Moje wlosy sa w coraz gorszej kondycji i nic im nie pomaga, dlatego postanowilam zrezygnowac z trybu 5/5 i jesc ciągle jak w dniach PW Moze to troszke polepszy kondycje moich wlosow. Waga na pewno bedzie spadac duuzo wolniej ale nie chce zostac lysa calkiem Mam nadzieje ze nie wykluczycie mnie ze swego grona
Spróbuj może Skrzypovitę + Belissę i do tego odżywkę Kallos Latte - fantastyczna, mogę polecić.

karmelku, Pati - świetne zdjęcia i zmiana!

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2011-04-18 o 10:28
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 11:01   #2738
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Gratulacje u mnie po dłuuugim zastoju kolejny kg w dół, więc już łącznie -8 kg


Ja piję dużo ale nie za dużo, staram się do 2 l. uważam , że nie można przesadzać z tą ilością, ponieważ podczas wypłukiwania tego co złe można przy nadmiernej ilosci płynów wypłukać to co dobre i o tym też pisała nasza tłumaczka Dukanowskiego czata , którą serdecznie pozdrawiam ... i dzięki za nowinki



Ja to również potwierdzam po raz kolejny, spożywam teraz (jedynie w dukanowych bułeczkach) 4-5 łyżek otrąb owsianych.

Pozdrawiam wszystkie dukaneczki , pomimo braku odpowiedzi o śledzikach które i tak pożarłam
Dziekuje za docenienie mnie pozdrawiam goraco)))
p.s. Twoje okreslenie WYTRWALUSZKI jest booskie

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

nastepny czat z doktorkiem i jego ekipa w srode wieczorkiem, co wazniejsze przekaze
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 11:05   #2739
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Dziekuje i wzajemnie
Ja tez chce wiecej wody, paradoks ale jak pilam wiecej, to lepiej chudlam.
Moze to taki tylko chwyt, zeby nas zmusic do picia, bo sie zapomina, jakby nam narzucono duuzo wody, to bysmy nie posluchaly, to tak jak zakazany owoc.
Moze chodzic tez o to, ze ta woda sie zatrzymuje i nie ma takich spektakularnych spadkow, ludzie sie zniechecaja malymi efektami, czy o co juz chodzi, bo nie wiem
Myślę , że chodzi o zatrzymywanie wody i wypłukiwanie czegoś tam (jak zresztą piszą dziewczyny). Będę jeść dużo warzyw + witaminy z elementami w tabletkach (pamiętając o jedzeniu tłuszczy w makreli czy.........jajkach). Zawsze piłam dużo, 3 litry nie zaszkodzą.
---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------



Dziekuje a wliczylas jeszcze do tego sloj sledzi ktore zjadlam.
czuje sie jak prosie, tak najedzona. Ja musze wpychac na sile, ale jem nie z glodu, tylko z przyzwyczajenia. sama nie wiem ile mam jesc. Doktor kaze jesc, zeby sie najesc. Fajnie, bo zawsze mi mowiono, ze trzeba odchodzic od stolu z uczuciem niedosytu. dlatego nie lubilam diet, bo kojarzyly mi sie z glodem i burczeniem w brzuchu oraz kreceniem w glowie
ostatnie parę dni miałam wyjątkowo "żarte" (zamiast 1400 pochłaniałam 1700-1800 kcal) i waga mi poleciała w dół (i to przy kłopotach z porcelaną). Czasami dobrze pojeść i podkręcić metabolizm.
---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------



Dzieki za wskazowki. Ja robie tak- ubieram sie w dres, pod spod takie jakby grube spodenki z takiego dziwnego materialu jak gabka (specjalne do niby cwiczen,takie pseudo-odchudzajace). Staram sie spocic.Nie wiem, czy ok. Jezdze godzine non stop dosc szybko, bywam mokra. Bieznia daje lepszy wycisk, ale po kilku minutach serce mi wali, piecze w plucach- do dupy kondycja. Rowerek przyjemniejszy, ale nie wiem, czy cos mi da takie moje pitu pitu. Popsuly mi sie przerzutki, wiec jezdze max szybko, ale obroty sa luznawe. Slyszalam, ze tak sie niby powinno jezdzic jak sie chce schudnac, a jak chce sie umiesnic, to trzeba pomalu pruc na max oporze. Nie wiem czy to prawda
Na spalanie kalorii trzeba szybko kręcić na małych obciążeniach
Jeszcze lepsze efekty (też na małych obciążeniach) dają interwały (np. b.szybko minutę , wolno minutę itd) ale to trudniejsze.
Ubieranie się ciepło w celu wypocenia jest dla mnie bez sensu, bo i tak zaraz uzupełnia się wodę .
Jak wyleczę palca u nogi -jeżdżę z Tobą
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 11:16   #2740
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

http://www.zielonakuchnia.eu/oferta.php?diet=18#diet18 - zobaczcie sobie przykładowe menu tej restauracji na dietę Dukana. Może kogoś zainspiruje do nowych posiłków. Ja próbuję czasem wprowadzić jakieś nowe dania, ale z reguły mi nie smakują (tak jak wczorajsze kotlety jajeczne -bleh). Zjeść muszę, bo mam sporo wydatków w tym miesiącu, więc nie mogę wyrzucać jedzenia (z resztą nigdy nie lubiłam tego robić).
Również potwierdzam - zdarza mi się jeść więcej otrębów niż 3 łyżki (i dodatkowo dopiero dzisiaj mam w planach zakup psznnych, bo jadę tylko na owsianych) i też nie zauważyłam zastoju. Ba! Jak zgrzeszę np. kawałkiem czekolady to od razu wychodzi ze mnie wszystko, co siedziało w jelitach, więc przynajmniej taki plus (rzekłabym - zdrwotny ).
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 12:05   #2741
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Na spalanie kalorii trzeba szybko kręcić na małych obciążeniach
Jeszcze lepsze efekty (też na małych obciążeniach) dają interwały (np. b.szybko minutę , wolno minutę itd) ale to trudniejsze.
Ubieranie się ciepło w celu wypocenia jest dla mnie bez sensu, bo i tak zaraz uzupełnia się wodę .
Jak wyleczę palca u nogi -jeżdżę z Tobą
Dzieki myslisz na tym moim luzno przerzutkowym rowerku cos zdzialam<?:confu sed:

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

jak czesto i jak dlugo powinnam to robic, musze sobie z gory cos narzucic?
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 13:01   #2742
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
super podeslij mi troche do Irlandii
Ooo, a jednak ktoś zauważył info o legalnym jogurcie
A co do ćwiczeń - małe obciążenia i wiele powtórzeń na chudnięcie, duże obciążenia i mało powtórzeń na rzeźbę. Jakoś tak.

Jeździłam 30min na orbitreku, a dziś zaczynam jeździć 1h... Ciekawe czy dam radę

W weekend też zgrzeszyłam - łaziłam 4h po zoo i byłam strasznie głodna... No i piwko wskoczyło.
Czuję się ciężka i gruba. Nigdy nie schudnę tych 5kg
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 13:05   #2743
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

A ja mam pusta lodówkę!!! Czekam na mame aż przyjdzie i ją uzupełni...
Jutro wejdę na wagę i zobaczymy co pokaże... tym bardziej,że jestem przed @... coś czuję,że szału nie będzie...
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 14:44   #2744
1988anna
Raczkowanie
 
Avatar 1988anna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 204
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

wczoraj na mojej wadze było 76,1 a dziś 75,3 aż oczy przecierałam z zdziwienia dziś PW zrobiłam na obiad pyszne klopsiki wołowe z sosie pieczarkowo- jogurtowym palce lizać, brawa za wszystkie spadki a grzesznice pałkujemy i biczujemy trzymam za was kciuki szczypiory
1988anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 14:48   #2745
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Dzieki myslisz na tym moim luzno przerzutkowym rowerku cos zdzialam<?:confu sed:

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

jak czesto i jak dlugo powinnam to robic, musze sobie z gory cos narzucic?
Zdziałasz Pamiętaj, że z czasem organizm przyzwyczaja się do ćwiczeń i trzeba je urozmaicać (na rowerku jeździć coraz dłużej, a potem wprowadzić interwały).
Ja planuję rowerek i callan (na razie będę wprowadzać stopniowo) .


D666666 - Ty pisałaś , że nie korzystasz z przepisowni ? Bo ja też. Jem bardzo uproszczone rzeczy - bardziej niż normalnie.
Główkę sałaty lodowej , paprykę , pomidora wszystko osobno zamiast surówki.
Może dlatego , że nie jem kurczaka tylko białko, nie paprykę tylko niezbędne witaminy, a makrela to białko z dobrym tłuszczem.
Tak na mnie działa dieta.
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 14:56   #2746
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ooo, a jednak ktoś zauważył info o legalnym jogurcie
Ja zauważyłam już dawno, ale pozostawiłam bez odzewu, niestety ja w realu nawet serków homo Maćkowych znaleźć nie mogę, już wczoraj parami szukaliśmy...nie wiem chyba trza coś na wzrok jeszcze brać
Serki homo 3% znalazłam w lidlu w wiaderku jedynie.
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata

Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 15:43   #2747
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez 1988anna Pokaż wiadomość
wczoraj na mojej wadze było 76,1 a dziś 75,3 aż oczy przecierałam z zdziwienia dziś PW zrobiłam na obiad pyszne klopsiki wołowe z sosie pieczarkowo- jogurtowym palce lizać, brawa za wszystkie spadki a grzesznice pałkujemy i biczujemy trzymam za was kciuki szczypiory
dzieki za pomysl na kolacje, bo ja tu sucha wolowine wcinam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Zdziałasz Pamiętaj, że z czasem organizm przyzwyczaja się do ćwiczeń i trzeba je urozmaicać (na rowerku jeździć coraz dłużej, a potem wprowadzić interwały).
Ja planuję rowerek i callan (na razie będę wprowadzać stopniowo) .


D666666 - Ty pisałaś , że nie korzystasz z przepisowni ? Bo ja też. Jem bardzo uproszczone rzeczy - bardziej niż normalnie.
Główkę sałaty lodowej , paprykę , pomidora wszystko osobno zamiast surówki.
Może dlatego , że nie jem kurczaka tylko białko, nie paprykę tylko niezbędne witaminy, a makrela to białko z dobrym tłuszczem.
Tak na mnie działa dieta.
to sie cieszeklaski :klas ki:
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 16:30   #2748
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Spróbuj może Skrzypovitę + Belissę i do tego odżywkę Kallos Latte - fantastyczna, mogę polecić.

karmelku, Pati - świetne zdjęcia i zmiana!
Te odzywke juz mi poleca kolejna osoba wiec sprobuje, dziekuje Belissy ani Skrzypovity jeszcze nie probowalam, ale mam za soba kuracje Revalidem i innymi pigułami i nic Jak skoncza mi sie tabletki ktore biore teraz to wyprobuje tego zestawu

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Jutro doczytam. A tymczasem chciałam Wam przedstawić pewną cudowną nowość dla nas. Maćkowy zrobił Dukanowy jogurt! Możemy go normalnie jeść Kupiłam w Kauflandzie 150g za 0,99zł.

Jogurt naturalny Maćkowy "Zero"
B - 4g
W - 2,8g
T - 0
Składniki: mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych.

Dobranoc
Czy gdzies jeszcze poza Kauflandem mozna go kupic? Nie widzialam nigdy produktow 'Maćkowy'
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 17:18   #2749
1988anna
Raczkowanie
 
Avatar 1988anna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 204
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

d666666 do usług
zjadłam sałatkę z śledzi i teraz pić mi się chcę, już dawno przekroczyłam limit 2 litrów :P dziewczyny nie chce mi się nic, muszę siąść i zabrać się za naukę bo jutro chyba będe musiała się rozdwoić...
nic muszę spiąć pośladki i zabrać się za to g*wno!!! Ale najpierw poćwiczę i zrobie sobię maskę kawową na nogi i brzuch czas relaksu
1988anna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 17:40   #2750
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Te odzywke juz mi poleca kolejna osoba wiec sprobuje, dziekuje Belissy ani Skrzypovity jeszcze nie probowalam, ale mam za soba kuracje Revalidem i innymi pigułami i nic Jak skoncza mi sie tabletki ktore biore teraz to wyprobuje tego zestawu
Chodziło mi oczywiście o Skrzypovitę LUB Belissę i do tego tą odżywkę
Ja mam dużo ładniejsze włosy po Kallosie Latte.
Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Czy gdzies jeszcze poza Kauflandem mozna go kupic? Nie widzialam nigdy produktow 'Maćkowy'
Pierwszy raz go widziałam w Kauflandzie, nigdzie indziej... Wygląda tak jak na zdjęciu (na górze po prawej jest naturalny).

Zgadnijcie co jadłam na obiad?
Gyrosa Z surówką z papryki, kapusty i serka wiejskiego.
Jest to najszybsze danie, 20min (przygotowanie + smażenie) i gotowe. A za pół godzinki ćwiczenia Myślę przy jakim filmie pedałować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4cf56150a6b6d_150_199_phpwhMvc9.jpg (9,8 KB, 50 załadowań)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 19:37   #2751
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Ale tu dzisiaj cisza
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 19:51   #2752
ciasteczkowa91
Przyczajenie
 
Avatar ciasteczkowa91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Też się właśnie zastanawiam co tu taka cisza dziś panuje...?
Jakiś hit w TV jest a ja nic nie wiem?

Chwale się chwale! razem już -9kg
__________________
13.03.2011 - 70kg
cel +/- 55kg


I 14-18.03.2011 - 66,5kg
ciasteczkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 20:11   #2753
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Chodziło mi oczywiście o Skrzypovitę LUB Belissę i do tego tą odżywkę
Ja mam dużo ładniejsze włosy po Kallosie Latte.

Pierwszy raz go widziałam w Kauflandzie, nigdzie indziej... Wygląda tak jak na zdjęciu (na górze po prawej jest naturalny).

Zgadnijcie co jadłam na obiad?
Gyrosa Z surówką z papryki, kapusty i serka wiejskiego.
Jest to najszybsze danie, 20min (przygotowanie + smażenie) i gotowe. A za pół godzinki ćwiczenia Myślę przy jakim filmie pedałować.
Przepraszam , że się wtrącę . Te jogurty są też w Realu
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 20:36   #2754
karola2546
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 54
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cześć dukaneczki. ratuluję wszystkim wytrwałości i spadeczków.Niestety jakoś ciągle brakuje mi czasu żeby pisać. Ale z czytaniem jestem na bieżąco. jestem już od was uzależniona. Tak jak od dietki czego efekty już widać. Za trzy dni mija miesiąc od kiedy zaczęłam dietować i mam 5 kg na minusie. Może i nie ma szału ale ja jestem z siebie zadowolona. A co jeszcze ważne zgrabnie i bez problemu odmawiam obiadków teściowej i ciasteczek do kawy i wcale mi nie przeszkadza że ktoś wcina coś innego niż ja. Ale żeby nie było tak słodko to grzeszki też się zdarzały.
Jedyne co mnie martwi to to, że dostałam okres tydzień wcześniej (mimo że biorę tabletki) i trwa już drugi tydzień gdzie normalnie znika po 5 dniach.
Teraz kolejne wyzwanie- święta. Ale chyba nie będzie tak źle.
karola2546 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 20:45   #2755
WithYou xx3
Raczkowanie
 
Avatar WithYou xx3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 341
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witak chudzinki

Ja dziś po baardzo grzesznym weekendzie postanowiłam wejść na wagę i ku mojemy zdziwieniu 61,4! Myślałam, że bedzie więcej. Przybyło tylko o,4 kg z czego sie bardzo cieszę

Jak już wspominałam wcześniej wybrałam się dzisiaj na zakupy. Z przyzwyczajenia brałam ciuchu do przymierzenia w rozmiarze L a tu wszystkie za duże! I nakupywałam ubrań rozmiaru M!
Jak wejdzie na mnie S to już w ogóle bedę w niebie

Miłego wieczoru. Ja chyba zmykam sie uczyć
__________________
WithYou xx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:01   #2756
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Hello Kobitki
d666666- dzieki kochana wielkie za tlumaczenie czatow z doktorkiemz tymi plynami...kicha ja rano pije z litr kawy zanim jem sniadanie a potem szkoda mowic

śledzie z lidla to te rolmopsy i platy jedne tylko sa w occie

te jogurty mackowego sa tez bez cukru?? a np. waniliowe sa...?czy tylko owocowe..

co do ciuchow karmelek chyba pisala...ze nie ma w czym chodzic... ja mam podobnie wiekszosc za duza a nie wiem co teraz kupic jak chce jeszcze 7 kilo schudnac i co znowu bedzie za duze... i nie mam w czym chodzic..tzn chodze w worach...

ja caly czas zastoj ale po tylu grzechach w weekend to chyba powinnam sie cieszyc ze nie wzrost wczoraj zaliczylam 30km na rowerku w zroznicowanym terenie...a dzisiaj rolki 15km i jestem przyjemnie zmeczona, zebym tak miala czas i sile codziennie...

buziaki i lece spac do jutraspadeczkow zycze

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2011-04-18 o 21:04
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:05   #2757
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witam Kochane,za spadki,witam nowe dukankiKochane trudno was nadrobić-pędzicie jak strzała,będe na razie na bieżąco.
Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Zupka to nic trudnego ani fenomenalnego - wrzucilam jakas mrozonke (chyba prezydencka to byla - nie bylo zadnych zabroniownych produktow) dodalam pokrojonego w kostke cycka, doprawilam i jest zupa



Ja tez mieszkam za granica (tylko obecnie w PL tymczasowo siedze) i niesetety potwierdzam powyzsze stwierdzenie nie dotyczy tylko Polakow w Irlandii



Ja tez bym chciala 65 ale u mnie dluga droga jeszcze.

Waga pokazala dzisiaj 71,6 to 800g od wczoraj o rany - tylko 1,7 kg i moze zobacze 6 z przodu
Dzięki za przepi,szkoda,że nas tak odbierają za granicą
tylko tak dalej i te 65kg szybko nadejdzie
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:10   #2758
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

A my wróciliśmy na III. No nie dałam rady już patrzeć na to białko, a co dopiero je jeść.. W rezultacie jadłam bardzo mało i co chwila mi się słabo robiło. Często w tramwaju ukazywała mi się już czarna ściana przed oczami. Mam nadzieję zrzucić choć troszkę na bardzo grzecznej trójeczce.
Oby!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:14   #2759
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Irysy=Irole-Irlandczycy
Mnie trudno zrozumiec

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



To jest osoba pochodzenia polskiego, mieszka 3 lata w irlandii, kocha Irlandczykow, gardzi Polakami,a Irlandczycy ja i jej rodzine na maksa wykorzystuja, z ona i tak ich kocha, uwielbia, mowi, ze do Polski to nie ma po co jezdzic, bo Polacy dla niej to chamy, a Irysi sie zawsze usmiechaja i sa mili ( ale nie wazne, ze dwulicowi, i ze sie usmiechna, a za chwile obrobia duupsko).

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------



Piekna, mloda i szczupla- co Ty tu robisz, kochana

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------


Dziekuje- wiem ze ruszenie doopska by mi pomoglo wiec dalej jade z tym koksem. Moze sie moj organizm przyzwyczail, bo ciagle to bialko i bialko

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------



Ojoj, tego to nie wiem, bo mi chodzilo o to, zeby pokazac nam wszystkim motywator,a nie chcialam sie konkretnie do czegos przyczepicmusialabys mi podac konkretnie o co Ci chodzi, w ktorej czesci,. Ale tam w filmikach nie przypominam sobie, zeby cos takiego bylo, chyba,ze w artykule. Ale laska jest dzielna, nie wiem, co to za dieta, ale wiem, ze duzo babka cwiczy, a z takimi kg to pewnie ciezko jej bylo sie ruszac
Dzięki za wytłumaczenie chociaż to
Irlandczycy są lepsi dla Polaków niż Polacy w Irlandii
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:16   #2760
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Medluje, ze jestem beznadziejna.
Po pieknym weekendzie dzisiaj narozrabialam.
Zjadlam gore slodyczy masakra totalna.
I znowu zaczynaja sie problemy z kiblekiem - a bylo juz tak dobrze
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.