Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 06:39   #841
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

_Fiume_ ja nie piję octu I nie będę piła bleee

salakis dobrze ze do mnie teściówka nie wpada :P

Zostalo mi trochę do nadrobienia, ale najpierw ogarnę siebie i małą, bo już wstała

A u mnie...
Ja wczoraj też miałam napad... i darło mnie ale po kilku godzinach szaleństw na dworze nad wodą byłam za✂✂✂iście głodna i zapchałam się sałatą Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale sałata ma malutko kalorii

A mój M wczoraj szukał moich cycków Zaglądał, zaglądał i zapytał co z nimi zrobiłam Tata też się śmiał że nic mi nie zostało
Do tego M prosił żeby już sie nie odchudzała a ja chce jeszcze 10 kg

Mi jest przykro... bo nie mam zamiaru stanąć na głowie i szykować święta jak nikomu i tak nie zależy... tata machnął na wszystko ręką i stwierził że nie ma czasu... ze sprzątaniem się nie pali a jedzenie można gotowe kupić w sklepie Więc po co ja będę się starać, a M praca, szkoła, praca, szkoła, czasem chwila dla nas... a ja tylko dziecko, dziecko i sprzątanie, gotowanie... Przykre... czuje że się tu nie liczę...
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 06:49   #842
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
A ja przeżyłam swój pierwszy raz z syrenką było...ostro
a tak poważnie to rewelacja! od razu czuję że skóra miększa, fakt boli trochę ale momentami jest nawet przyjemnie
Tylko mam jedno małe pytanko, którą stronę się używa? bo jedna jest bardziej szorstka od drugiej?
O co chodzi z ta syrenka? Bo ja nic nie rozumie. To jakas gabka jest do masowania tak ?

Ja dzis zaczynam wszystko od nowa. Mam dosyc tych wpadek, chce zaczac na czyste konto.
Bardzo pomaga mi jak sobie wszystko skrupulatnie spisuje. Ale pozniej jak mam np dwie dniowki pod rzad to zapominam sie, a pozniej juz jakos sama odpuszczam.

Dzisiaj mam wolne W planach mam wypad na lumpy znow wydam kase, no ale coz po cos ona jest prawda
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 07:05   #843
Molineska
Raczkowanie
 
Avatar Molineska
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
GG do Molineska
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dziś już miałam dwa razy sytuacje kiedy podchodziłam po coś słodkiego, już to chwytałam a w końcu mówiłam prawie na głos: DUPA ! - odwracałam się na pięcie i odchodziłam
Kochana, brawo!

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
A ja przeżyłam swój pierwszy raz z syrenką było...ostro
Hahahahaha Ja jeszcze nie kupiłam, ale zamierzam

Ja też octu nie piję Ale zaczęłam grapefruity podjadać do śniadania i obiadu
__________________
Zrzucam balaścik:

80 - 75 - 70 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - ... - 58
Ostatnia aktualizacja wagi: 18.04.2011 (-1kg)

Ćwiczę: 5/30 days shred
Molineska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 07:53   #844
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

itrusta możesz sobie postawić za cel że do piero jak osiągniesz tą wagę którą planujesz pójdziesz na zakupy A do tego czasu pieniądze do skarbonki

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Molineska co zaglądam na forum i Zuzia widzi zdjęcie w Twojej miniaturce krzyczy inka inka
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 08:00   #845
Molineska
Raczkowanie
 
Avatar Molineska
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
GG do Molineska
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość

Molineska co zaglądam na forum i Zuzia widzi zdjęcie w Twojej miniaturce krzyczy inka inka
Słodziak kochany
Mój Misio nie mówi jeszcze, ponoć chłopcy tak mają

Zbieram siły psychiczne na starcie z Panią w dziekanacie. Ugh...
__________________
Zrzucam balaścik:

80 - 75 - 70 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - ... - 58
Ostatnia aktualizacja wagi: 18.04.2011 (-1kg)

Ćwiczę: 5/30 days shred
Molineska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 08:12   #846
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
itrusta możesz sobie postawić za cel że do piero jak osiągniesz tą wagę którą planujesz pójdziesz na zakupy A do tego czasu pieniądze do skarbonki [COLOR="Silver"]
No i chyba właśnie tak zrobię, może nie do 57 ale, dopiero chyba pójdę jak osiągnę 62 kg. w sumie, narazie mam w czym chodzić.

śniadanie za mną:
kromka chleba 90 kcal
margaryna 50 kcal
szynka drobiowa 30 kcal
pomidor 10 kcal
teraz popijam czerwoną herbatę
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 08:48   #847
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Ja ostatnio w ogóle nie używam smarowania. Co jeszcze niedawno dla mnie było nie do pomyślenia, ale jak mam pomidora sałatę czy ogórka kanapki suche nie są

Coś cicho dzisiaj. A ja znów nie mam koncepcji na dzisiejszy dzień.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

I moją zmorą jest ketchup. Kotlina łagodny jem go tonami... zaczęłam kupować tego co nie lubię bo nie potrafiłam się opanować...
Ale wczoraj znowu kupiłam ten pysznyyyy
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 08:49   #848
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Ja jak się wkręcę w odchudzanie to nigdy nie smaruje, niczego.
Ale to jeszcze nie ten etap.
Narazie jest mi bardzo ciężko i nie mogę się wkręcić jakoś.

A ja jem tylko z tortexu pikantny, uwielbiam
Nie jadę jednak na te zakupy, lepiej sobie coś poćwiczę.

Edytowane przez itrusta
Czas edycji: 2011-04-19 o 08:50
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:00   #849
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

A ja chyba znowu od kompa nie odejdę do po południa :P Ale po obiedzie jedziemy do rodzinki na kawke i pobiegać po lesie M obiad zapakuje i pojedę odebrać M z pracki od razu ruszamy
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:27   #850
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

wszystkie zapracowane są to temu taka cisza
ja dziś wkońcu mogłam poleżeć sobie do 9 dziękuje ci Boże za te wykłady na których nie trzeba być obowiązkowo! Narazie jestem pełna zapału, zobaczymy co bdzie dalej. Ale patrząc na dzisiejszy "grafik" to ni\e będzie czasu na jedzenie.
miłego dnia
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:49   #851
Agniesiolka
Raczkowanie
 
Avatar Agniesiolka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 156
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Wpadłam tylko się przywitać i pędzę na zajęcia JA octu także nie piję, jakoś nie ciągnie mnie do niego, a po syrenkę polecę po zajęciach i wieczorem przetestuję Silnej woli dziewczyny, choć moja czasem silna nie jest
__________________
"I spraw Boże, żeby te wszystkie zjedzone kalorie poszły w biust"
71 kg -69 -65 kg
Agniesiolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 09:59   #852
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Hej Dziewczynki Kochane !
Dziś stanęłam na wadze...wczoraj było 69.4 dziś 69.1 . Wiem, że to niedużo ale cieszę się nawet z tak małego spadku. Straciłam od początku naszego wątku te 2kg, myślałam że będzie zastój a teraz widzę, że waga spada dalej. Cieszę się niezmiernie i wiem, że to głównie zasługa naszego małego forum

piekielkoo co do biustu możesz dołączyć jakieś ćwiczenia na jędrne piersi. Jak wiadomo większy spadek wagi zawsze wiąrze się z tym, że biust się "zmniejsza", ale można przecież o niego poprostu dbać czyli ćwiczenia i kremi różowy z eveline

Co do obowiązków...Zawsze przed świętami jest nerwówka. Każdy ma jakieś swoje sprawy, obowiązki. Wiem, że to dla Ciebie denerwujące, że tylko Ty się tymi Świętami przejmujesz. Ale pewnie tak nie jest w głębi duszy Twoj TŻ też o tym myśli.... Więc nie ma co się kłucić, trzeba sprawić żeby Święta były dla Was jako Rodzinki wyjątkowe. Jak Mała dorośnie to będziesz miała wspaniałą pomocnicę ! Ty masz dom i małą, on ma pracę i szkołę Więc to napewno nie jest tak, że ma wszystko gdzieś.

PS. Widzę, że fajne popołudnie Was czeka Wrzuć nam jakieś zdjęcia Małej jeszcze !!

Molineska Brrr....ja dziś też do dziekanatu ale na szczęście tylko po indeks. Nie będę musiała z panią słowa zamienić...ufff
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:11   #853
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

hej Laseczki
Co do octu to sie zastanawialam, ale jakos nie moge sie przemoc, wydaje mi sie bym kibelek od razu odwiedzila.

Agniesiolka wczoraj wlasnie kupilam sobie therm line forte z sinetrolem, kolezanka mi polecila, ona znacznie schudla dzieki therm line wlasnie, ale oczywiscie cwiczyla do tego okolo godzinki dziennie

Kotowe ja mam na brzuszek ten pas zobaczymy jakie efekty beda
Wogole ale mi narobilas ochoty na KFC

Maartikrk Gratuluje No wlasnie ja tez uzywam kremu na biust z eveline slicznie pachnie

piekielkoo fajnie sie zapowiada Twoj dzionek tez bym do lasu pojechala pospacerowac, dawno nie bylam.


No a dzisiaj przede mna sprzatanie , ale cos sie zebrac chwilowo nie moge i cwiczonka oczywiscie.
No i najgorsze musze karpatke zrobic bo rodzinka przyjezdza jutro bede musiala sie opanowac i nie rzucic sie na nia i na krem przy robieniu
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:13   #854
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Maartikrk zjdęcia małej dodam z przyjemnością Wyślę na meila Ale po południu już bo mam na 2 kompie
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:15   #855
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Ja osobiście nie tyle co mam ochotę na jakieś smażone, tłuste jedzonko, pizze itd...co na słodkie Chętnie zjadłabym jakieś ciacho czy lody. Gdzieś wyczytałam, że jak się wytrzyma 2 tygodnie to dopiero wtedy ta ochota maleje i się ją zwalcza w jakiś sposób...No cóż, zobaczymy...Ja wytrzymalam bez słodkiego juz 11 dni i póki co dalej mnie ciągnie...

piekielko to czekam ! Ja właśnie podziwiam zdjęcia córeczki mojej niedalekiej sąsiadki...mała urodziła się parę dni temu i jest śliczna..brrrr...kocham dzieci !

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2011-04-19 o 10:16
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:23   #856
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki Kochane !
Dziś stanęłam na wadze...wczoraj było 69.4 dziś 69.1 . Wiem, że to niedużo ale cieszę się nawet z tak małego spadku. Straciłam od początku naszego wątku te 2kg, myślałam że będzie zastój a teraz widzę, że waga spada dalej. Cieszę się niezmiernie i wiem, że to głównie zasługa naszego małego forum
gratuluje spadku wagi !!
mnie cieszy kazde 100 gram mniej


Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość

No a dzisiaj przede mna sprzatanie , ale cos sie zebrac chwilowo nie moge i cwiczonka oczywiscie.
No i najgorsze musze karpatke zrobic bo rodzinka przyjezdza jutro bede musiala sie opanowac i nie rzucic sie na nia i na krem przy robieniu
Tez muszę się zabrać za sprzątanie, a tak strasznie mi się nie chce. No ale trzeba zacisnąć poślady i działać

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie tyle co mam ochotę na jakieś smażone, tłuste jedzonko, pizze itd...co na słodkie Chętnie zjadłabym jakieś ciacho czy lody. Gdzieś wyczytałam, że jak się wytrzyma 2 tygodnie to dopiero wtedy ta ochota maleje i się ją zwalcza w jakiś sposób...No cóż, zobaczymy...Ja wytrzymalam bez słodkiego juz 11 dni i póki co dalej mnie ciągnie...

Wow jestem pełna podziwu 11 dni bez słodyczy?? Jak ty to robisz ?? Ja jednego dnia nie potrafię wytrzymać....


Zjadłam sobie pyszne 2 śniadanko:
jajko na twardo na patelni bez tłuszczu 85 kcal
chleb kromka 90 kcal
plasterek sera 70 kcal (przypieklam chlebek na patelni teflonowej i powstala pyszna grzanka ) mniammmm

Biorę się za to sprzątanie. Hula hopem też dziś chciałam pokręcić ...
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:26   #857
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Dziewczyny, po co pijecie ten ocet, bo się pogubiłam. Na ruszenie wagi i metabolizmu czy jako ogólny wspomagacz?
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:37   #858
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

itrusta Ciężko mi jest wytrzymać....Nawet bardzo ale wtedy myślę, że jak zjem to będę tego za 2 minuty załowała. Z resztą, za długo wytrzymałam, żeby to zepsuć teraz. Już prawie 3kg spadku...nie moge tego zaprzepaścić więc muszę wytrzymać Nawet nie chcę myśleć o Świętach...
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:53   #859
salakis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: za granicą
Wiadomości: 173
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

dzien dobry!!!
jak dzien mija? u mnie w pracy dosc pracowicie, ale szybko cas leci teraz mam przerwe najedzenie, wiec najpierw Was postanowilam odwiedzic (choc juz mi w brzuchu burczy )

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
W domu tyle słodkości, wspaniałości, ciast, cukierków Dziś już miałam dwa razy sytuacje kiedy podchodziłam po coś słodkiego, już to chwytałam a w końcu mówiłam prawie na głos: DUPA ! - odwracałam się na pięcie i odchodziłam .
brawo gratuluje postawy!!! tez mi sie tak juz pare razy zdarzylo i wiem, ze latwo nie jest!! oby tak dalej

piekielkoo - nie martw sie. co do swiat, to najwazniejsze, zeby spedzic je razem z rodzina. nie przejmuj sie przygotowaniami!!! potrawy i porzadki to nie najwazniejsza sprawa!!
a co do Twojego Tz to jestem pewna, ze to nie tak jak myslisz!! poczekaj do swiat - bedziecie miec wiecej czasu dla siebie i zobaczysz ze bedzie lepiej

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
itrusta Ciężko mi jest wytrzymać....Nawet bardzo ale wtedy myślę, że jak zjem to będę tego za 2 minuty załowała. Z resztą, za długo wytrzymałam, żeby to zepsuć teraz. Już prawie 3kg spadku...nie moge tego zaprzepaścić więc muszę wytrzymać Nawet nie chcę myśleć o Świętach...
zdecydownie popieram - nie mozesz tego zaprzepascic!!! bardzo ladnie Ci waga spada i tak ma byc dalej!!!
a Swieta.... oj bedzie ciezko... ja wyjezdzam juz w piatek rano i nie bedzie mnie u siebie 10 dni!!!! zobaczymy co bedzi po powrocie, ale na pewno bede sie starac...

dobra, uciekam jesc. wroce do domu po 20 to sie odezwe
salakis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 13:01   #860
Molineska
Raczkowanie
 
Avatar Molineska
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
GG do Molineska
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Ja ostatnio w ogóle nie używam smarowania. Co jeszcze niedawno dla mnie było nie do pomyślenia, ale jak mam pomidora sałatę czy ogórka kanapki suche nie są

I moją zmorą jest ketchup.
Ja też nie smaruję i nie brakuje mi tego a ketchup tez uwielbiam, ech

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki Kochane !
Dziś stanęłam na wadze...wczoraj było 69.4 dziś 69.1 .

Molineska Brrr....ja dziś też do dziekanatu ale na szczęście tylko po indeks. Nie będę musiała z panią słowa zamienić...ufff
Każdy spadek na wagę złota Ja mam wagę ze wskazówką, więc takich różnic nie dostrzegam

Ja też po indeks! Tylko, że gdzieś go wcięło, nie ma na półce razem ze wszystkimi, a babsztyl ciągle nieobecny. Dzisiaj oczywiście też jej nie było, serio jej się zbiera A specjalnie tam autobusem poginałam razem z Michałkiem. Przynajmniej dziecko miało przygodę Pogoniłam go ponad 2 km piechotą i usnął w autobusie w drodze powrotnej
__________________
Zrzucam balaścik:

80 - 75 - 70 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - ... - 58
Ostatnia aktualizacja wagi: 18.04.2011 (-1kg)

Ćwiczę: 5/30 days shred
Molineska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:13   #861
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
itrusta Ciężko mi jest wytrzymać....Nawet bardzo ale wtedy myślę, że jak zjem to będę tego za 2 minuty załowała. Z resztą, za długo wytrzymałam, żeby to zepsuć teraz. Już prawie 3kg spadku...nie moge tego zaprzepaścić więc muszę wytrzymać Nawet nie chcę myśleć o Świętach...
Zazdroszczę Ci silnej woli

śniadanie za mną:
kromka chleba 90 kcal
margaryna 50 kcal
szynka drobiowa 30 kcal
pomidor 10 kcal
teraz popijam czerwoną herbatę

Zjadłam sobie pyszne 2 śniadanko:
jajko na twardo na patelni bez tłuszczu 85 kcal
chleb kromka 90 kcal
plasterek sera 70 kcal (przypieklam chlebek na patelni teflonowej i powstala pyszna grzanka ) mniammmm


+
15 minut hula hop
(tak dawno nie kręciłam, że czuję że będą siniaki

obiad:
krokiet z kapustą: nie wiem ile kcal liczę że 300
sałatka 100 kcal
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:19   #862
Aangel86
Rozeznanie
 
Avatar Aangel86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: moje niebo :D
Wiadomości: 955
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cześć i czołem!

Ja od rana latam ze szmatą myję okna, ścieram kurze, w międzyczasie gotuję obiad teraz postanowiłam chwilę odpocząć przy kawce i zajrzałam co u Was trzymacie się dzielnie?

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
[
Mi jest przykro... bo nie mam zamiaru stanąć na głowie i szykować święta jak nikomu i tak nie zależy... tata machnął na wszystko ręką i stwierził że nie ma czasu... ze sprzątaniem się nie pali a jedzenie można gotowe kupić w sklepie Więc po co ja będę się starać, a M praca, szkoła, praca, szkoła, czasem chwila dla nas... a ja tylko dziecko, dziecko i sprzątanie, gotowanie... Przykre... czuje że się tu nie liczę...
przytulam mocno ale nerwowa atmosfera to normalka przed świętami u mnie bynajmniej tak jest każdy na każdego się drze także głowa do góry, przyjdą święta, trochę odpoczynku i od razu Wasze relacje się poprawią, zobaczysz!

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
O co chodzi z ta syrenka? Bo ja nic nie rozumie. To jakas gabka jest do masowania tak ?

Ja dzis zaczynam wszystko od nowa. Mam dosyc tych wpadek, chce zaczac na czyste konto.
Bardzo pomaga mi jak sobie wszystko skrupulatnie spisuje. Ale pozniej jak mam np dwie dniowki pod rzad to zapominam sie, a pozniej juz jakos sama odpuszczam.
Tak, syrenka do szorowania i zwalczania cellulitu ja się masuję tą bardziej chropowatą stroną od początku pierwsze dni to myślałam, że zejdę, ale potem jakoś poszło
itrusta bierz w troki i do roboty nie ma to tamto! chcesz być lachon nad lachony?! no!

Cytat:
Napisane przez Molineska Pokaż wiadomość
Zbieram siły psychiczne na starcie z Panią w dziekanacie. Ugh...
łoj, współczuję...

Cytat:
Napisane przez PannaMigotkaa20 Pokaż wiadomość
wszystkie zapracowane są to temu taka cisza dziękuje ci Boże za te wykłady na których nie trzeba być obowiązkowo! Narazie jestem pełna zapału, zobaczymy co bdzie dalej. Ale patrząc na dzisiejszy "grafik" to nie będzie czasu na jedzenie.
no zapracowane aaa wykłady boska rzecz gorzej jak jest lista

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
No i najgorsze musze karpatke zrobic bo rodzinka przyjezdza jutro. bede musiala sie opanowac i nie rzucic sie na nia i na krem przy robieniu
Łoj, to życzę silnej woli, bo ja zawsze palucha zanurzę... i wtedy chce się więcej i więcej

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie tyle co mam ochotę na jakieś smażone, tłuste jedzonko, pizze itd...co na słodkie Chętnie zjadłabym jakieś ciacho czy lody. Gdzieś wyczytałam, że jak się wytrzyma 2 tygodnie to dopiero wtedy ta ochota maleje i się ją zwalcza w jakiś sposób...No cóż, zobaczymy...Ja wytrzymalam bez słodkiego juz 11 dni i póki co dalej mnie ciągnie...
Ja to samo... pizza czy kotlety jakoś zdzierżę, bo nigdy nie przepadałam, ale za słodkie to ja dam się pokroić....
mówisz, że po dwóch tygodniach chętka znika? zobaczymy jak to będzie u mnie szkoda, że po drodze święta...
Ale Ty już i tak masz sukces, 11 dni
__________________
Dobrze, jak nie za dobrze, nie zaszkodzi niepolepszenie, jak tylko można wytrzymać na głupi sposób swój...

Twój wzrok na sobie czuję, wiem co Cię rozpala,
najbardziej to Cię kręci, gdy ktoś Cię zniewala.
Jeden gest, jeden ruch, i mogę mieć Was dwóch! Grrr


[euc1]543150[/euc1]
Aangel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:02   #863
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

witajcie słoneczka
ja już czuje, że spada mi waga po ciuchach ale będę się ważyła dopiero po świetach u mnie z dietą wzorowo czuję się świetnie myślę ze do końca maja ujrzę swoją wymarzoną wagę miłego dnia życzę, trzymajcie się ciepło
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:07   #864
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Witam Was moje Drogie
Rozpoczął się już 4 tydzień mojego odchudzania, a ostrzejszej diety - 3 tydzień. Dzisiaj czułam jak spodnie lecą mi z tyłka, a wcześniej wylewał mi się z nich tłuszczyk, więc jak widać nie jest źle
Z tego co jest mi wiadome, to schudłam 4 kg. Ale to 69 zanotowałam już po częściowym opanowaniu pochłaniania syfowego jedzenia, więc kto wie czy nie było wtedy nawet wiecej.
To już 4 tydzień kiedy niczym nie zgrzeszyłam. I chyba pierwszy raz udało mi się zajść tak daleko w swoim postanowieniu.
Oby tak dalej

Przed świętami u mnie na razie spokojnie Zrobiłam się wygodna i jadę do rodziców prawie, że na gotowe U siebie oczywiscie też posprzątam, ale jakoś nie potrafię się na razie zabrać do roboty. I już powiedziałam mamie, ze proszę we mnie niczego nie wciskać i będę żywić się tylko jajkami i śledziem

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
A ja przeżyłam swój pierwszy raz z syrenką było...ostro
a tak poważnie to rewelacja! od razu czuję że skóra miększa, fakt boli trochę ale momentami jest nawet przyjemnie
Tylko mam jedno małe pytanko, którą stronę się używa? bo jedna jest bardziej szorstka od drugiej?
Ja podobnie jak Kotowe, najpierw używałam tej strony mniej ostrej, a kiedy skóra się przyzwyczaiła to przerzuciłam się na stronę ostrzejszą Chociaż i to czasami było ponad moje możliwosci

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
Tutaj coca cola, tutaj chipsy, tu jakiś hot dog wpadnie ... ehhh


Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
A swoją drogą to wróciłam dopiero wieczorem. Cały dzień dietowo, ale niestety teraz skusiłam się z ?TŻ na KFC i lody u Grycana.


Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Zjadłam sałatkę i głooodna jestem... ale już nic nie zjem oj nie!
Bo do każdej sałatki trzeba wcisnąć jakieś białko, zeby własnie doprowadzić do uczucia sytości

Cytat:
Napisane przez salakis Pokaż wiadomość
byłam grzeczna!!
Chociaż jedna porzadna

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
hej Laseczki
Co do octu to sie zastanawialam, ale jakos nie moge sie przemoc, wydaje mi sie bym kibelek od razu odwiedzila.
To nie smakuje jak ocet, ale jak kwaśno jabłkowy napój

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po co pijecie ten ocet, bo się pogubiłam. Na ruszenie wagi i metabolizmu czy jako ogólny wspomagacz?
Na przyśpieszenie metabolizmu
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:29   #865
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Veiovis a jest takie cos jak ten ocet tylko w tabletkach??
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 15:14   #866
Agniesiolka
Raczkowanie
 
Avatar Agniesiolka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 156
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Powróciłam z zajęć. Konfrontacja z paniami z dziekanatu to się nazywa przeżycie, zawsze mnie wkurzą, ale cóż, w moim przypadku stereotyp się tylko potwierdza
Jutro jadę do domu i się tego strasznie obawiam, bo tam są słodycze w ilościach kolosalnych i obawiam się o tą moją silną wolę, najlepiej, żeby wszystko pochowali gdzieś albo zakopali a najlepiej zjedli sami
CZułam się dziś dość dziwnie, ubrałam swoją tunikę, pod którą zazwyczaj zakładałam leginsy, ale, że jest ciepło to założyłam zwykłe rajstopki, tunika jest przed kolana, no i wydawało mi się, że ten tłuszcz, który osiadł na moich nogach tak strasznie wygląda i że się trzęsie, a ja sama wyglądam jak idiotka Więc lecę na rower, żeby dziada zlikwidować!

I też już mi mamcia dała znać, że czekają mnie generalne porządki jak się pojawię w domu Wiec to będą pracowite dni. Również się pytała o pomysły na jedzonko i najchętniej bym jej odpowiedziała, że jak najmniej ciast i sałatek z majonezem, ale niestety pozostała część rodzinki za żadne skarby nie pójdzie na takie ustępstwa i zostanie mi jedzenie jajek, z nich przynajmniej będę mogła zrzucić majonez
__________________
"I spraw Boże, żeby te wszystkie zjedzone kalorie poszły w biust"
71 kg -69 -65 kg

Edytowane przez Agniesiolka
Czas edycji: 2011-04-19 o 15:18
Agniesiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 15:33   #867
zielona128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cześć laski, ja już w domu po zajęciach i padam na twarz!!! Już nie wyrabiam na zakrętach muszę trochę odpocząć bo się wykończę, ciągle chce mi się spać, właśnie wypiłam 3 kawę i najchętniej położyłabym się spać. Jutro jadę domu i mam zamiar leniuchować i jeździć na moim ukochanym rowerze Świąt też się obawiam, ale bedę twarda i nie poddam się żadnym słodkim pokusom, nie jem słodyczy już 4 tygodnie i nie rusza mnie to wcale. Ostatnio koleżanka podstawiła mi pod nos chipsy i jeżyki, stały obok mnie cały dzień a ja co? A ja nic olałam je! I tak samo postanawiam robić w Święta. Obawiam się tylko moich ciotek bo będzie cały czas zjedz troszeczkę, jeszcze ciateczko, nie lubie tego! Na szczęście jedziemy tam tylko na obiad więc może przetrwam! Jak by sie dowiedziały, że jestem na diecie to by miały gotowy temat do dyskusji więc wolę ich nie wtajemniczać. Trochę sie rozpisałm, ale dawno nie zaglądałm do Was, ale wszystko nadrobiłam, piszecie z prędkością światła, fajnie
zielona128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 16:17   #868
salakis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: za granicą
Wiadomości: 173
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

hello!
wlasnie mi ktos nie przyszedl, wiec mam pare minut

z jedzeniem u mnie, jak to zawsze w pracy - super zdrowo i malo
tak narzekacie na panie z dziekanatu, a ja swoje bardzo milo wspominam!! jakos nigdy nie maialam problemow. ale moze to wyjatek od reguly, albo ja juz polowy nie pamietam

sensualangel,Veiovis - gratuluje trzymajcie tak dalej

o rany!! musze wracac do roboty ehhh.... papa
salakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:01   #869
because of You
Raczkowanie
 
Avatar because of You
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 140
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

Cześć Dziewczyny...
Kupiłam syrenkę dzisiaj będzie nasz pierwszy raz
__________________
"Kocham Cię, bo uczyniłaś więcej niż jakakolwiek religia, abym stał się lepszym człowiekiem, więcej niż jakakolwiek wygrana abym mógł być szczęśliwy"

Edytowane przez because of You
Czas edycji: 2011-04-19 o 17:11
because of You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:05   #870
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Obżartuchy łakomczuchy zmieniają swój styl życia :) Czyli jak być FIT

witam

jak Wasze dietkowanie??
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.