Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 13:55   #91
jm1103
Rozeznanie
 
Avatar jm1103
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Wygląda, na to, że poczta działa z szybkością światła.
Dzięki za info.
jm1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:57   #92
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Do mnie pewnie jutro dojdzie paka...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:58   #93
jm1103
Rozeznanie
 
Avatar jm1103
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Twoja Asiu, była wartościowa, więc może będziesz musiała, własnymi ręcami odebrać.
jm1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:05   #94
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Cytat:
Napisane przez jm1103 Pokaż wiadomość
Twoja Asiu, była wartościowa, więc może będziesz musiała, własnymi ręcami odebrać.

Ale poszła jako paczka wartościowa czy przesyłka polecona wartościowa? Bo jedno nosi listonosz a drugie paczkonosz .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 15:54   #95
jm1103
Rozeznanie
 
Avatar jm1103
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Jako przesyłka polecona wartościowa.
jm1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:51   #96
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Cytat:
Napisane przez jm1103 Pokaż wiadomość
Jako przesyłka polecona wartościowa.
Wyszłam na 2 godziny i mam awizo, zaraz lecę na pocztę bo po 19.00 można odebrać .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:14   #97
Vilga
Raczkowanie
 
Avatar Vilga
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
GG do Vilga
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Ja też już odebrałam. Boski ten obcy jest

JM dziękuję za wspólne zakupy
Vilga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 18:31   #98
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Dzięki Justyno za kolejne wspólne zakupy, mam już moją odlewkę Aniołka
Ładniejszy mi się wydaje niż wcześniejsze limitowanki. Sama wolałam nie testować, ale mąż się poświęcił i daje mi co jakiś czas wąchnąć.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:54   #99
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Ja też już mam swoją paczuszkę całą i pachnącą Dziękuję ślicznie za rozbiórkę
rosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 19:17   #100
jm1103
Rozeznanie
 
Avatar jm1103
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Cieszę się, że tak błyskawicznie się sprawili - widzę, że w większości wszystkie paczuszki osiągnęły cel.
Dziękuję Agnysko za opinię nt. zapachu, bo ja jeszcze wciąż się opieram na cudzym węchu. Zresztą skoro takie siekierki do mnie nie dotarły, to przypadłość musi być zażarta.
jm1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 20:56   #101
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

W końcu wizaż działa...
Nic nie załatwiłam na poczcie , jak podeszłam do okienka o 19.35 po pół godz. czekania to okazało się, że nie ma jeszcze przesyłki bo listonosz jeszcze nie przyszedł się rozliczyć, a powinien do 19.00 . Czekałam do 20.00 aż przyjdzie (bo do 20.00 poczta czynna) ale nie przyszedł. Jestem tak wq....iona, że nie wiem .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 22:32   #102
jm1103
Rozeznanie
 
Avatar jm1103
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Łomatko ! Biedaku Ty !
Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że od kilku godzin piszę ofertę szkoleniową na jutro i już mnie to tak zbrzydziło, że mam ochotę sobie strzelić...
Ale co za łobuz - nie wrócił z przesyłką wartościową.
Ciekawe co też z nią będzie robił. W nocy.

Edytowane przez jm1103
Czas edycji: 2011-04-19 o 22:34
jm1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:41   #103
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Cytat:
Napisane przez jm1103 Pokaż wiadomość
Łomatko ! Biedaku Ty !
Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że od kilku godzin piszę ofertę szkoleniową na jutro i już mnie to tak zbrzydziło, że mam ochotę sobie strzelić...
Ale co za łobuz - nie wrócił z przesyłką wartościową.
Ciekawe co też z nią będzie robił. W nocy.
Ja sobie strzeliłam, ale 2 pifka (co i Tobie proponuję ) i od razu lepiej .
Nie wiem właśnie, chyba listonosz nie może przesyłek sobie wziąć do domu . Może przyszedł po 20.00? I tak wiadomo, że zawsze troche później zamykają, coś tam zawsze muszą pokończyć .
Nawet nie mam ochoty iść rano po to, ja wiem czy zdąży zdać wczorajszą pocztę? Mąż ma odebrać po 18.00 jak będzie wracał z pracy .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 08:35   #104
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

ja dostałam wczoraj paczuszkę
dzięki
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 13:21   #105
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Do mnie też już dziś dotarła, jeszcze nie testowałam,ale się cieszę I również dziękuję
__________________

blueskye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 17:52   #106
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

jmko, jak dokładnie Ty wysłałaś tę przesyłkę? Bo dzwonił właśnie mąż z poczty i tej przesyłki nie ma na naszej poczcie bo to jakiś protokół i jest na poczcie jakiejś główniejszej niż osiedlowa, trochę drogi ode mnie . Pojechał teraz tam, mam nadzieję, że będzie mógł odebrać i że nie wysłałaś jakimś szczególnym wynalazkiem, że mogę tylko ja... Bo ja nie wiem kiedy się wyrwę .
Pierwszy raz mam taki numer, zawsze wszystkie przesyłki, nawet z zadeklarowaną wartością były u mnie na poczcie.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

I już jasne. Jest na tamtej poczcie bo przesyłka jest uszkodzona, rozerwana, potem zapakowana przez pocztę i zapieczętowana, coś chlupie, pachnie.... zaj...ście qrwa......... mąż nie odebrał.
Jutro pojadę tylko co ja mam zrobić? Mogę ją otworzyć i jak będzie coś rozwalne to nie odebrać. I co wtedy? Co dalej? Noszszsz ku.... ale się wkurzyłam!
Na ile ona była ubezpieczona?
Zapomniałam dodać, że im się waga coś nie zgadzała i dlatego też opieczętowali ją, może została okradziona, już mam tysiące myśli...

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Mąż włąśnie wrócił, paczka była ponoć naruszona, pozrywane były zabezpieczenia, czuć było perfumy i niższa waga była. Tylko jest inna sprawa, mąż twierdzi, że to było wszystko w kopercie podczas gdy ja prosiłam wyraźnie o paczkę i nawet pisałaś, że pudełek masz pod dostatkiem, jak to w końcu wysłałaś, chyba nie w kopercie?...

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Na list polecony prio to za te 2 flaszki wyszłoby z 8-9 zł ale tak się zastanawiam i chyba poproszę o paczkę priorytetową, zawsze inaczej traktują a i jeszcze nigdy nie "zaginęła" po drodze (tfu tfu ), wpłacę 13 zł za przesyłke . I jakbyś tę paczkę mogła wysłać w kartoniku a nie kopercie to byłoby super .

O wczoraj nie che mi się nic cytować na wizażu , cosik się spsuło...
Cytat:
Napisane przez jm1103 Pokaż wiadomość
- Asiuuuuuulo - faktycznie wysłałam do jakiejś Twojej młodszej siostry (miała dopiero 3 u), paczkę zrobię - mam kartoników do wyboru do koloru,
Chyba nie zasnę przez jutrzejszą wizytę na poczcie...

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2011-04-20 o 17:33
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:32   #107
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Paczka już u mnie, dziękuję.
ssue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 22:41   #108
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Justyno, logowałaś się dziś o 21.55 także wiesz o wszystkim. Ponieważ nie skontaktowałaś się ze mną i nie znam szczegółow co do formy wysyłki, jej zabezpieczenia itd. informuję, że jadę jutro na pocztę, przesyłki nie przyjmuję a ona wraca do Ciebie. Ty składasz reklamację, ja dostaję całą wpłaconą Tobie kwotę, mam tylko nadzieję, że ubezpieczyłaś ją na całą jej wartość ...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 16:56   #109
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Cała nasza korespondencja o paczce poszła... przez te zmiany na wizażu
W każdym razie dziś napisałam jeszcze, że też mam nadzieję, że jednak wszystko jest jednak OK bo żeby wyciągnąć cokolwiek to musiałby być rozwalony cały bok koperty a nie było takich zaniszczeń widocznych z pewnością. Jedyne zastanawiające jest z tą wagą... może rzeczywiście coś się stłukło?... Chociaż przy takim zapakowaniu jak opisałaś to nie jest możliwe nawet gdyby ktoś bardzo się starał uszkodzić paczkę .
Chciałam sobie oszczędzić czasu to wybrałam przesyłkę , a mamy tak blisko do siebie .

Ponoć pracują nad przywróceniem utraconych postów, najwyżej dwa razy będzie to samo .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 12:15   #110
jm1103
Rozeznanie
 
Avatar jm1103
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

A no widzisz - ja właśnie znalazłam Twoją wiadomość w moim profilu i odpisałam na nią.
Odpisałam też na Twój dokładny opis sytuacji na poczcie. Ale nie mam już siły pisać jeszcze raz - coś mnie ta wiosna przedświątecznie wykończyła.
Asiu - w każdym razie paczka do mnie wraca (jestem przekonana, że wszystko będzie ok) i we wtorek/środę Ci ją podrzucę.
Śmy se zrobiły kłopot na Święta - na szczęście nie bardzo duży więc damy radę.
Wesołych Świąt.
jm1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:04   #111
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Dostałam dziś powtórne awizo na tę przesyłkę i już zgłupiałam, przecież jak byłam z pierwszym awizo i podpisałam protokół, że odmawiam odbioru to po cholerę to jeszcze leży i czeka? Nie powinni tego od razu odesłaś do Ciebie Justyno? Bez sensu... tak to jeszcze tydzień będziesz czekała na to
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 05:40   #112
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Dostałam dziś powtórne awizo na tę przesyłkę i już zgłupiałam, przecież jak byłam z pierwszym awizo i podpisałam protokół, że odmawiam odbioru to po cholerę to jeszcze leży i czeka? Nie powinni tego od razu odesłaś do Ciebie Justyno? Bez sensu... tak to jeszcze tydzień będziesz czekała na to
Nie wiem jak jest u Ciebie na poczcie ale u mnie często tak jest, że nawet jak się odbierze przesyłkę na pierwsze awizo to listonosz i tak za tydzień wkłada powtórne. Oni chyba sobie od razu przygotowują 2 awiza i nie sprawdzają przy wkładaniu powtórnego co się dzieje z przesyłką, dopiero na poczcie człowiek się dowiaduje, że "przecież już odebrana".
ssue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:28   #113
jm1103
Rozeznanie
 
Avatar jm1103
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

No to pięknie ! A ja czekam na nią jak na szpilkach, bo jutro przecież lecę w świat i wracam dopiero 10 maja.
Zostawię upoważnienie mojej przyjaciółce żeby mogła odebrać tą nieszczęsną paczkę, ale operacja się rozciąga jak wąż.
Kurcze, miałam nadzieję, że w drugą stronę też pójdzie szybko.
jm1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:25   #114
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest u Ciebie na poczcie ale u mnie często tak jest, że nawet jak się odbierze przesyłkę na pierwsze awizo to listonosz i tak za tydzień wkłada powtórne. Oni chyba sobie od razu przygotowują 2 awiza i nie sprawdzają przy wkładaniu powtórnego co się dzieje z przesyłką, dopiero na poczcie człowiek się dowiaduje, że "przecież już odebrana".
Wrrrrrr
Podjadę tam dzisiaj koło południa, dowiem się chociaż czy paczka leży nadal u nich czy np. po świętach poszła...

Justyno, wyślę Ci smsa po wyjściu z poczty

Cytat:
Napisane przez jm1103 Pokaż wiadomość
No to pięknie ! A ja czekam na nią jak na szpilkach, bo jutro przecież lecę w świat i wracam dopiero 10 maja.
Zostawię upoważnienie mojej przyjaciółce żeby mogła odebrać tą nieszczęsną paczkę, ale operacja się rozciąga jak wąż.
Kurcze, miałam nadzieję, że w drugą stronę też pójdzie szybko.
O kurde... ale pechowa ta paka...
No nic, z ew. odebraniem wód (zakładając, że są całe ) poczekam aż wrócisz, te 2 tyg. mnie nie zbawią, najważniejsze, żeby paczka była cała, ale na te odebranie przesyłki z poczty super by było jakbyś właśnie kogoś upoważniła... Powiesz koeżance jak dokładnie to opakowałaś, żeby wiedziała, co w protokole odbioru wpisać.
Ale pod górkę wszystko, co?

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Sprawdzałam na ich stronie i paczka cały czas jest na poczcie na ul. Conrada, co za debile ! Po co ja w czwartek podpisywałam odmowę przyjęcia paczki skoro i tak dalej leży, ale potrafią w....wić człowieka, #^%$#*&%^$#& monopolista .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:20   #115
jm1103
Rozeznanie
 
Avatar jm1103
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Okropnie się to sprzysięgło - moja Asia dostała wszystkie wytyczne i będzie się z Tobą kontaktować.
Każdą następną będę Ci wręczać osobiście. Masz moje słowo.
jm1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 17:35   #116
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Cytat:
Napisane przez jm1103 Pokaż wiadomość
Okropnie się to sprzysięgło - moja Asia dostała wszystkie wytyczne i będzie się z Tobą kontaktować.
Każdą następną będę Ci wręczać osobiście. Masz moje słowo.
OK, mam nadzieję, że w piątek najdalej przyjdzie awizo .
Nast. razem to i ja się chętnie pofatyguję do Ciebie .
Miłego wypoczynku .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 10:02   #117
jm1103
Rozeznanie
 
Avatar jm1103
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Asiu,
wróciłam, paczkę odebrałam, obejrzałam - na szczęście wszystko jest w porządku. Koperta, w którą zapakowałam paczkę, w którą zapakowałam pudełka perfum, była faktycznie dość sfatygowana i poobklejana jakimiś naklejkami pocztowymi. Ale w środku pudełko było bez zarzutu, taśmy klejące były nie naruszone. Niepotrzebnie ważą te paczki skoro mają niedokładne wagi i tylko ludziom nerwy psują.
No ale najważniejsze, że nic się nie stało. Dla mnie nauczka - po raz kolejny się przekonuję, że lepsze faktycznie jest wrogiem dobrego. Jakbym zostawiła samą paczkę to byłoby od razu widać czy jest w porządku. Ale ja oczywiście chciałam, żeby ją jeszcze zabezpieczyć... no nie ważne.

W każdym razie jak się umówimy żebym mogła Ci ją oddać ? Dziś, jutro ? Kiedy wolisz ? Podjadę do Ciebie i Ci podrzucę. Najchętniej jak najszybciej, bo już czekasz tak długo, że mam okropne wyrzuty na sumieniu.
jm1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 10:21   #118
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Cytat:
Napisane przez jm1103 Pokaż wiadomość
Asiu,
wróciłam, paczkę odebrałam, obejrzałam - na szczęście wszystko jest w porządku. Koperta, w którą zapakowałam paczkę, w którą zapakowałam pudełka perfum, była faktycznie dość sfatygowana i poobklejana jakimiś naklejkami pocztowymi. Ale w środku pudełko było bez zarzutu, taśmy klejące były nie naruszone. Niepotrzebnie ważą te paczki skoro mają niedokładne wagi i tylko ludziom nerwy psują.
No ale najważniejsze, że nic się nie stało. Dla mnie nauczka - po raz kolejny się przekonuję, że lepsze faktycznie jest wrogiem dobrego. Jakbym zostawiła samą paczkę to byłoby od razu widać czy jest w porządku. Ale ja oczywiście chciałam, żeby ją jeszcze zabezpieczyć... no nie ważne.

W każdym razie jak się umówimy żebym mogła Ci ją oddać ? Dziś, jutro ? Kiedy wolisz ? Podjadę do Ciebie i Ci podrzucę. Najchętniej jak najszybciej, bo już czekasz tak długo, że mam okropne wyrzuty na sumieniu.
Nawet nie wiesz jak się cieszę .
Napisałam PW
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:19   #119
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Potwierdzam odbiór wód .
Bardzo Ci Justynko dziękuję
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:21   #120
cionieczka
Przyczajenie
 
Avatar cionieczka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Escentual: T.Mugler Sunessence Alien Edition Or D'Ambre i Sunessence Angel 2011

Witam, czy ta "piątka" nowego Aliena jeszcze wolna?
cionieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.