Urodzone w 1989 :) - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-03, 16:54   #4711
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Nie wiem, co Durga napisała, ale sądzę, że ja też będę musiała chociaż na jakiś czas pożegnać się z Wiazażem, ale mniejsza o to...zobaczy się
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 17:02   #4712
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

laylaaa- nie ma to jak facet w garniturze hehe co do szkoly mam tylko zeszyty, cos do pisania kupilam, a ksiazki to sie zaczna jak do szkoly przyjde wiec sie narazie nie przejmuje.
Wiecie co? Tak co roku, powtarzam sobie po wakacjach ze tym razem bdzie inaczej-ze zaczne sie wiecej uczyc, ze bdzie ogolnie inaczej, i ze najwazniejsze(!!!)- ze poznam kogos, i na pewno bde w tym roku miala chlopaka, no bo bez przesady-ile moge czekac, nie?Heh, ale tak nie jest... wszystko idzie w leb..i nauka, i wszystko i facet teraz tez sobie tak mysle, ale wiem ze znowu nic z tego nie bdzie heh, wogole to zostaje sama w domu z moimi kochanymi staruszkami. moj brat jedzie na studia-jedynie co weekendy bdzie w domu. no ale jest jeszcze moja sis z narzeczonym hehe tzn. teraz wrocili z zagranicy, ale kombinuja zeby stad wyjechac, bo nie moga pracy znalezc, wiec jesli znajda prace(mam taka nadzieje) to zostane sama..heh z jednej strony fajnie bo cala gora dla siebie..ale..jeden brat z rodzina juz wyjechal z naszego pieknego, spraweidliwego i demokratycznego kraju, a tu jeszcze siostra i brat na studia.. ;/ od kogo bde ciuchu pozyczala? z kim sie bde bila? z kim qlucila? hehe ale.. zobaczymy co bdzie ! narazie to mysle o szkole.. i mnie carki przechodza... uch, brr.. ;/
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 17:20   #4713
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Re: Urodzone w 1989 :)

blaque mam podobnie z:
-chłopakiem (a raczej jego brakiem )
-zapałem do nauki(j.w)
-z wyjazdem na studia(moja jedyna siostra będzie studiować w Łodzi)
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 17:25   #4714
aleksandra889
Rozeznanie
 
Avatar aleksandra889
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gostynin/Warszawa
Wiadomości: 601
GG do aleksandra889
Dot.: Urodzone w 1989 :)

no juz jakis tam stroj skliciłam szkoda ze nie mam aparatu wkleiłabym no ale coz musze sie jakos obejsc a wiec tak jutro zakładam brazowe spodnie za kolanko biała koszule elegangka jest troche krotka wiec pod nia biały top taki long korale (z elementaki turkusu) i chusta turkusowa na głowe bo sie jeszcze nie ociełam no i brazowe baletki o i pasek brazowy z kompeletu do spodni zawiaze go na kokardke i bedzie git... tata powiedział ze wygladam jak cyganka a mama ze mnie do szkoły nie wpuszcza ale co tam mi sie podoba i ja sie w tym dobrze czuje szkoda tylko ze w klasie sie tak moje dziewuchy sie nie ubieraja tak bardziej modnie one to atk bardziej po staremu zakiety jakies lub garnitury takie dla dziewczyn no i oboaiazkowo spikli ja tak nie umiem nie wiem czemu wole sie wyrozniac...

Wogole zapomniałam napisac pokłociłam sie z TŻ wczoraj bo ten mi mowi ze on nie idzie na rozpoczecie roku bo mu sie nie chce ja mu dam nie pojsc jutro do szkoły ledwo co zdał a pozatym chyba jutro moaja mu dac swiadectwo dupek jeden nooo
__________________

aleksandra889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 17:43   #4715
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez aleksandra889
no juz jakis tam stroj skliciłam szkoda ze nie mam aparatu wkleiłabym no ale coz musze sie jakos obejsc a wiec tak jutro zakładam brazowe spodnie za kolanko biała koszule elegangka jest troche krotka wiec pod nia biały top taki long korale (z elementaki turkusu) i chusta turkusowa na głowe bo sie jeszcze nie ociełam no i brazowe baletki o i pasek brazowy z kompeletu do spodni zawiaze go na kokardke i bedzie git... tata powiedział ze wygladam jak cyganka a mama ze mnie do szkoły nie wpuszcza ale co tam mi sie podoba i ja sie w tym dobrze czuje szkoda tylko ze w klasie sie tak moje dziewuchy sie nie ubieraja tak bardziej modnie one to atk bardziej po staremu zakiety jakies lub garnitury takie dla dziewczyn no i oboaiazkowo spikli ja tak nie umiem nie wiem czemu wole sie wyrozniac...

Wogole zapomniałam napisac pokłociłam sie z TŻ wczoraj bo ten mi mowi ze on nie idzie na rozpoczecie roku bo mu sie nie chce ja mu dam nie pojsc jutro do szkoły ledwo co zdał a pozatym chyba jutro moaja mu dac swiadectwo dupek jeden nooo
u mnie w klasie dziewczyny też się średnio ubierają. ja nie mówię, że trzeba się ubierac w markowych sklepach, ale chodzi o to, żeby ubierac się z pomysłem. też lubię się wyróżniac

Durga, co Ty w ogóle mówisz? Mam nadzieję, że to był dżołk.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 18:08   #4716
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Amanda - trzeba 3mac sie razem hehe
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 18:27   #4717
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
u mnie w klasie dziewczyny też się średnio ubierają. ja nie mówię, że trzeba się ubierac w markowych sklepach, ale chodzi o to, żeby ubierac się z pomysłem. też lubię się wyróżniac
W moim przypadku jest tak samo
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 18:30   #4718
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Re: Urodzone w 1989 :)

blaque Wspólne nieszczęścia zbliżają ludzi
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 18:58   #4719
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Re: Urodzone w 1989 :)

Blaque - ja poza siostra mam to samo szkoda ze moja nie jest starsza tylko mlodsza ode mnie (niestety mamy jeden pokoj, ale jeszcze tylko 2 lata )

A dziewczyny w klasie mam rozne - i takie ktore sie ubieraja swietnie i maja tylko markowe ciuchy, i takie ktorym nie robi to wiekszej roznicy co maja na sobie
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 19:17   #4720
Lena :)
Rozeznanie
 
Avatar Lena :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska :)
Wiadomości: 818
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
ja nie mówię, że trzeba się ubierac w markowych sklepach, ale chodzi o to, żeby ubierac się z pomysłem. też lubię się wyróżniac
pięknie powiedziane bo w tym wszystkim liczy się pomysł i nietuzinkowość tak lubię!
moja szkoła to w zasadzie szkoła duuużych indywidualistów, skąd wynika pewien paradoks, osoby ubierające się przeciętnie (mam tu na myśli brak pomysłu) w zasadzie są mocno widoczne

siostrę mam niestety młodszą i podobnie jak mooonia cierpię z powodu wspólnego żywota w jednym pokoju

z facetem to zawsze się z dziewczynami śmiałyśmy na wspólnych sylwestrach (było nas 4), że za rok spotykamy się w ósemkę tylko jakoś nigdy nam to nie wyszło

Oli wracaj do zdrówka
__________________


tęsknię za wiosną....

wizaż weekendami, jeśli w ogóle.

moja biżuteria
1989



Lena :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 19:18   #4721
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Amanda - pewnie
mooooonia - no ja chyba nie chcialabym miec mloszej, chociaz..jestem najmlodsza, wiec nie wiem jak to jest ale nie ma co - podrosnie, to bdzie fajnie. Ja teraz z moja siostra mam looz jest extra hehe a dawniej..o Jezu!!! nienawidzilysmy sie..!!! hehe ale teraz jest ok

a dziewczyny u mnie w klasie?normalnie..nie ma jakiegos takiego przepychu..chociaz jak patrze na panienki rok starsze (teraz 3kl. ) to sie zastanawiam gdzie one przyszly?Czy moze aby na pewno nie pomylily szkoly z dyskoteka..? Ja tez sie lubie fajnie ubrac, wyrozniac sie, ale bez przesady.. ;/
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 20:13   #4722
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Re: Urodzone w 1989 :)

U mnie większość dziewczyn z klasy ubiera się w markowych sklepach ale wszystkie wyglądają tak samo
Zresztą w tym mieście trzeba się namęczyć żeby wyglądać inaczej przecież w tych wszystkich Hausach,Croppach, Diversach to wszystkie ubrania wyglądają tak samo. Tylko Trolla z mojego miasta lubię za pomysły

Siostrę mam starszą o 2 lata i cieszę się z tego. Mógłby być brat ale jakoś to przeżyje. Najgorzej to chyba jest mieć młodszą siostrę
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 20:24   #4723
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Re: Urodzone w 1989 :)

Moja jest mlodsza o dwa lata, licze na to ze jak pojdzie to liceum to sie bedzie dalo z nia jakos pogadac
Milej nocy zycze i fajnego (?) rozpoczecia roku szkolnego nie wiedzialalam jakiego przymiotnika uzyc bo mily odpada, przyjemny tez wiec niech bedzie taki poprostu do przezycia
Dobranoc
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 20:29   #4724
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Re: Urodzone w 1989 :)

ja mam brata młodszego o 9 lat. różnica wieku spora, ale dobrze się z nim dogaduję wprowadzam go w tajniki mojej miłości (nie liczy się TŻ, bo to największa ) - muzyki ...

czasem mam ochotę go po prostu zamknąc w pokoju i nie wypuszczac przez tydzień, ale potem mi złosc przechodzi.

a jaki cudny masaż robi ....

ale się dziś zrelaksowałam dałam sobie absolutnie cały dzień...

no cóż, do jutra
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 20:37   #4725
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Durga nie ma mowy, żebyś odeszła od nas, zaglądaj tu co jakiś czas

Martusia, dlaczego Ty też będziesz musiała pożegnać się z wizażem?

Też wybrałam co zagładam jutro, będę musiała rano wstać, też mam podobne plany do Was.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 20:50   #4726
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Re: Urodzone w 1989 :)

To i ja mówię Dobranoc
Ściągnę sobie tylko jeszcze piosenkę Katie Melui(dobrze odmieniłam?) i spać
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 20:51   #4727
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Niestety muszę i robię to z własnej nie przymuszonej woli...po prostu stało się coś, jeżeli będę gdziekolwiek zaglądać to tylko na ten wątek, przynajmniej przez pewnien czas...i nie wiem czy będę cokolwiek pisac, ale okoliczności mnie do tego w pewym sensie zmuszają...
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 21:08   #4728
Lena :)
Rozeznanie
 
Avatar Lena :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska :)
Wiadomości: 818
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Martusia ze mną niebawem to samo

dziewczyny, no cóż, udanego rozpoczęcia roku szkolnego połamania obcasów
Dobrej nocy!
__________________


tęsknię za wiosną....

wizaż weekendami, jeśli w ogóle.

moja biżuteria
1989



Lena :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 22:04   #4729
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Martusia

Też przyszłam Wam życzyć miłego rozpoczęcia, no i żeby cały ten rok szkolny był udany
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 22:13   #4730
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja też jeszcze przyłączę się do życzeń na rozpoczęcie
Zobaczę jak będzie, może będę tu pisać, a może nie to zależy...
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 23:41   #4731
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Urodzone w 1989 :)

[quote=fuksjaa]u mnie w klasie dziewczyny też się średnio ubierają. ja nie mówię, że trzeba się ubierac w markowych sklepach, ale chodzi o to, żeby ubierac się z pomysłem. też lubię się wyróżniac

Chyba w kazdej klasie dziewczyny ubieraja sie roznie, u mnie wiekszosc nie ma gustu tak uwazam, ale jest kilka ktore ubieraja sie z dobrym smakiem, i mieszaja ciuchy firmowe z takimi normalnymi i swietnie im to wychodzi, sama tak robie bo nie stac mnie zeby wszystkie mialy tzw. metki ale czy jest to znow takie az bardzo wazne? Nienawidze natomiast stylu np. elegancka spodnica, sportowa bluza z jakimis paskami na rekawach typu adidas czolenka i plecak, a mam jedna taka dziewczyne ktora tak caly czas lata.
Powodzenia jutro. I udanego roku szkolnego!
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 14:54   #4732
ćma00
Raczkowanie
 
Avatar ćma00
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 71
Dot.: Urodzone w 1989 :)

dzizus- wiecie ze moj jutrzejsyz plan to 10godzin???? i na ostatniej nie bede bo jak?? jesli wyszlabym po 10godzinahc lekcyjnych ot musialabym wracac do domu pksem o 22;50. i wszysteki lekcje sa ciezkie, podwojne zero luzu, wfu, godz-wych.jeszcze w srode mam meic 2 okienka i na 9przedsiebiorczosc- lol kto im na ot pojdzie? fakt ze neiktorzy maja na moich okienkach jezyki obce ale dla polowy klasy bedzie to stracony czas. poza tym w inncyh skzolach potrafia ulozyc plan tak ze codziennie wszscy wychdoza po 7lekcyjncyh. tylko moja szkola zawsze odstaje i jesli nie mecyzliby uczniow to rok skzolny bylby niewazny;|
zmienil mi sie sor od łaciny. teraz bedzie mnie uczyc jaks mloda babka. chcialm zeby mi sie nauczyciele zmienili ale nie on! na jeog lekcje nie musialo sie chodzic, na koneic polrofz mowil co trzeba zaliczac i tak na jendej lekcji zodbywalo sie wymagane 3oceny i looz. i w dodatku dla niego 5=6, 4=5,3=4,2=3,1=2. czeog chciec wiecej???

u mnei dos zkoly na rozpoczecie roku wymagany jest stroj galowy, inaczej zapamietuja to sobie. wcale sie nie zdziwie jak podrajcuja sie pomyslem Giertycha i przywroca stare mundurki LO. w koncu to "nowoczesne liceum z tradycjami ble ble ble". hymnu szkoly to nikt nie potrafil zaspiewac lol.

udaneog roku skzolnego!!1
(jutor pobudka o 5:30, w domku bede po 18 buuuuuuu)
chyab bede weekendowa wizazanka poniewaz brat wroci a komp jest w jeoig pokoju aha- ktoras z wizazanek mowila o strasznej roznicy wieku z bratem-9lat- ja sie w atjkim wypadku nie przyznam o ile starsze ejst moje rodzenstwo bo to byloby starszne;p


pozdrawiam!
__________________

Serce to jeszcze
Za mało żeby kochać
ćma00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 14:56   #4733
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :)

wreszcie wizaż działa

no i jak tam po rozpoczęciu?

mi zmienili się nauczyciele od chemii (), religii (), angielskiego ( ) i PO ( )
plan mam nienajgorszy, choć cztery dni na popołudniu, a jeden (jutro) na rano. a fajny jest poniedziałek mam 6 lekcji w tym dwie religie, wf i godzinę wychowawczą
mam nadzieję, że jakoś przeżyję..

TO TYLKO 10 MIESIECY!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 15:03   #4734
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Urodzone w 1989 :)

nareszcie działa wizaż

ehh ja juz po rozpoczęciu... u mnie dziewczyny w klasie ubieraja się ładnie.. moze nie wszytskie jakoś oryginalnie [nie stać po prostu] ale ładnie
uffff jutro mam 7 lekcji i Godz. wych. ostatnią u mnie niektórzy byli w dresie na rozpoczęciu... niektórzy kaniołek nie zdjęli podczas hymnu.. no ale to świadczy o nich.. zmienili mi sorke od chemi szlenie się cieszę może jakoś to będzie jeszcze kilka dni luzu to moge posiedzieć na wizażu a później pewnie na weekendzie będę sie bardziej udzielać...

10h ? to w ogóle można tak?? no widocznie tak ... NC
a u mnie też coś dyr ględził o mundurkach ale wątpie barrdzoooo to w mojej szkole raczej niemożliwe i tak go nikt nie słuchał na apelu

co do planu to ja mam narazie na jeden dzień bo i tak mi się w ciągu całego roku szkolnego co tydzień zmienia
no nie martwimy się za 10miesiecy znow wakacje!
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 15:04   #4735
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ale sie wystraszylam, myslalam ze pokasowali wszystkie konta i wiadomosci, ale na szczescie nie
A ja mam nawet fajny podzial godzin - 3 razy na 7:30, a moge miec i 5, bo jeszcze francuski nie rozpisany Nie wyobrazam sobie dojezdzania, ale przynajmniej bede konczyc kolo 12, a najpozniej o 14 Tylko mam glupio zrobione z angielskim i chemia, bo mam ich po 3 godziny, a nie mam tak ze np 2 razem a jedna osobno, tylko kazda w inny dzien, ale moze jakos sie uda przezyc
Zmienil mi sie ksiadz, to niedobrze bo z tamtym praktycznie nie bylo lekcji i jakas babka od angielskiego ma przyjsc nowa (modle sie zeby to nie byla praktykantka zeszloroczna, bo byla tragiczna!).
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 15:19   #4736
ćma00
Raczkowanie
 
Avatar ćma00
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 71
Dot.: Urodzone w 1989 :)

no ja mam nadzieje ze te 10godz to tylko tak na jutro:|!!! tez sie zastanawiam czy to ejst legalne- serca nie maja!!!i wlasnie te podowjen lekcje sa straszne poniewaz na jednej lekcja organizacyjna a na drugije normalny temat pewnie. zastanawiam sie co moaj szkola ma ze kazdy normalny i lubiany nauczyciel odchodzi lub zostaje wyrzuccony:|- sami sadysci zostaja...
__________________

Serce to jeszcze
Za mało żeby kochać
ćma00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 15:27   #4737
czarnullka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
GG do czarnullka
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Wlasnie przed chwila wrocilam z rozpoczecia.
Pomyslal by kto, ze mialam normalne lekcje, bo wracam o tej porze, ale jakos tak sie zlozylo, ze idac parkiem spotkalam kolege i poszlismy opic rozpoczecie.
Jak zwykle spoznilam sie do szkoly (inaczej byc nie moglo) i nie poszlam na apel.
Po apelu jak weszlam do klasy i zobaczylam ile osob w niej jest to sie przerazilam.
18 osob zdalo w tym trojka "spadochroniarzy".
Jutro mam na 9 i na poczatek dwa polskie z moja ukochana polonistka
Duzo nauczycieli mi sie pozmienialo z czego nie jestem zadowolona
Baba od angielskiego juz nie ta, a uczyla bardzo dobrze, facet z PO zawsze fajnie sie sciagala i paru innych mniej znaczacych..
Ogolnie starsze klasy odeszly, przyszly mlodsze (chodz nie widzialam nikogo nowego, ponoc boja sie poziomu i nauczycieli w naszej szkole i byl maly nabor), sa kamery w toaletach...
Juz mi sie nie podoba!
czarnullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 15:33   #4738
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja przed chwilką wróciłam, ze szkoły wyszłam już przed 11, ale poszliśmy jeszcze do kawiarni z klasą, a później z koleżanką pochodziłam trochę po mieście

Uczy mnie z matmy ta nauczycielka, co w tamtym roku Została tylko z nami i jeszcze jedna klasą Jutro idę na 7.10 i mam 8 lekcji wf,wf,geografia,matma,mat ma,polski,historia,angiel ski. Wiecie lepiej sobie może skoczę za chwilę coś przypomnieć z matmy Zmianę nauczycieli mam ostateczności z fizyki, biologii i wf-u. Wszystkich poprzednich bardzo lubiłam, zobaczymy jacy będą Ci nowi Podział nie jest jeszcze pewny i mam nadzieję, że się zmieni bo mam w 4 dni na 7.10 Wole na 8

Cieszę się, że w końcu widziałam się ze wszystkimi ludźmi z klasy
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 17:33   #4739
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Wróciłam o 12 bo byłam na pizzy z kolegami z klasy
Mam super plan codziennie na 7.30 z wyjątkiem piątku (na 11.50) i 3 razy po 7 lekcji raz 5 i raz 6 lekcji
Podoba mi się
AAAAAA i byłam wreszcie u fryzjera jak TŻ przyniesie aparat to wkleję wieczorem fotki W zasadzie to nic szczególnego ale mi sie podoba bo zawsze miałam proste włosy takie nieskomplikowane
Aha i nauczyciel od PO się zmienił
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'




Edytowane przez mathilda
Czas edycji: 2006-09-04 o 17:35 Powód: zapomniałam czegoś dopisać
mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 18:02   #4740
Lena :)
Rozeznanie
 
Avatar Lena :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska :)
Wiadomości: 818
Dot.: Urodzone w 1989 :)

moje wrażenia są takie sobie, bo tak właściwie to mogłabym policzyć na palcach jednej, no góra dwóch rąk, osoby z klasy, z którymi naprawdę chciałabym się znów zobaczyć. Ale taka już jestem, 3 mam się w swojej ekipie i to mi odpowiada!

wolna byłam praktycznie po 11, nowa wychowawczyni okazała się świetna widzę perspektywy na długą przyjaźń

a potem połaziłam sobie po mieście z moją Agą, najpierw "Kociak" i przepyszne desery lodowe , a potem spaghetiii w Avanti (nic, że powinno być na odwrót ) i tak skończyła się wolność
nie wspominając o popołudniowej wizycie u zębologa, przeżyłam...

od jutra! witaj szkoło



__________________


tęsknię za wiosną....

wizaż weekendami, jeśli w ogóle.

moja biżuteria
1989



Lena :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.