obozy studenckie - almatur - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 15:00   #1
chemiczna_
Raczkowanie
 
Avatar chemiczna_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 463

obozy studenckie - almatur


czy któraś z was była ? bo ja w tym roku planuję się na taki wybrać, z racji tego, że kończę 18 lat - a z mojego doświadczenia z obozu zimowego- było na studenckim 3 chłopaków - robili to samo, co my, z tym że nie musieli stawiać się na zbiórki, mieli trochę "luźniej".
I właśnei zastanawiam się - czy jechać na ten "normalny" obóz, ale tak żeby być ze wszystkimi i mieć pewność, że na pewno będę w grupie w moim wieku czy jechać na studencki, z ryzykiem że dołączą mnie do jakiejś grupy emerytów czy coś :P
ale z kolei jak rezydent się trafi taki sobie to całe wakacje już idą w łeb ..
__________________


Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 15:49   #2
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: obozy studenckie - almatur

Właśnie ja ostatnio znalazłam tą ofertę Almatury ,, obozy studenckie". Czy to tak jak na normalnych oboazach jest zbiórka o danej godzinie, robimy to i to? Czy bardziej jak na wczasach samemu?
Jeśli ktoś był prosze o jakies informacje, bo znalazłam z koleżanką bardzo fajne oferty do Grecji czy Bułgarii, korzystne ceny i chętnie bym się dowiedziała jakie wrażenia osób, które już były
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:49   #3
chemiczna_
Raczkowanie
 
Avatar chemiczna_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 463
Dot.: obozy studenckie - almatur

moja jedyna stycznosc z takim obozem to bylo na obozie narciarskim w Wildschonau w te ferie : ja byłam na normalnym obozie, bylo trzech studentów, którzy siedzieli znami przy stoliku i nie musieli stawiac sie na zbiórki, jeździli z nami na stok, chodzili do klubu, ale generalnie to bylo dla nich "nieobowiązkowe". nie wiem jak jest w obozach letnich, czy robią osobną grupę "obóz studencki" czy tez dołączają do młodzieżowego
__________________


Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 20:44   #4
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: obozy studenckie - almatur

Cytat:
Napisane przez chemiczna_ Pokaż wiadomość
moja jedyna stycznosc z takim obozem to bylo na obozie narciarskim w Wildschonau w te ferie : ja byłam na normalnym obozie, bylo trzech studentów, którzy siedzieli znami przy stoliku i nie musieli stawiac sie na zbiórki, jeździli z nami na stok, chodzili do klubu, ale generalnie to bylo dla nich "nieobowiązkowe". nie wiem jak jest w obozach letnich, czy robią osobną grupę "obóz studencki" czy tez dołączają do młodzieżowego
Kurczę bo właśnie ja bym wolała tak, że nie ma żadnych zbiórek ani nic
Znalazłam fajny obóz właśnie do Grecji bodajże ,, ABC nurkowania" i jest napisane, że codziennie 1,5h nurkowania. I strasznie się napaliłam
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 21:15   #5
chemiczna_
Raczkowanie
 
Avatar chemiczna_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 463
Dot.: obozy studenckie - almatur

wiesz co, ja byłam z kumpelą rok temu w lloret i ona byla na abc nurkowania, a ja na siatkówce i wyszlo tak, ze poszlismy raz na spacer,dali im maski i rurki i mowili :chcecie plywac ? - nieeee.. - no to nie.
wiec w praktyce to jest sama rekreacja
__________________


Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 21:35   #6
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: obozy studenckie - almatur

łee czyli taki pic na wodę.. ja bym tam chciała pływać
może ktoś odezwie się jeszcze i coś nam o tych studenckich powie. Bo w sumie mam znalezionych jeszcze kilka innych ofert i sama nie wiem co wybrać, bo nie byłam jeszcze nigdy za granicą.
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 21:56   #7
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: obozy studenckie - almatur

Moja kolezanka keidys byla na obozie studencji, ale nie wiem z jakiego biura. Z jej opowiesci byly przypominalo to bardziej wakacje niz oboz. Nie bylo zadnych zbiorek, nikt nie pilnowal o ktorej sie wraca itp. jedynie rezydent pilnowal terminow wycieczek itp. Ale z tego tez co mowila bylo malo ludzi - Ona pojechala w gruie osob i oporcz niej byly jeszcze moze 4 inne osoby. Ale ogolnie byla zadowolona
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 08:50   #8
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: obozy studenckie - almatur

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
Moja kolezanka keidys byla na obozie studencji, ale nie wiem z jakiego biura. Z jej opowiesci byly przypominalo to bardziej wakacje niz oboz. Nie bylo zadnych zbiorek, nikt nie pilnowal o ktorej sie wraca itp. jedynie rezydent pilnowal terminow wycieczek itp. Ale z tego tez co mowila bylo malo ludzi - Ona pojechala w gruie osob i oporcz niej byly jeszcze moze 4 inne osoby. Ale ogolnie byla zadowolona

O to w sumie jak by tak było to by mi nawet odpowiadało
Dziękuję za informację
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:15   #9
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: obozy studenckie - almatur

Ja bylam w Turcji z almaturu na studenckim 2 lata temu i to byly najlepsze wakacje w moim zyciu poki co, naprawde polecam

Bylo w sumie jakies 40 osob i mniej wiecej polowa wlasnie na studenckim, wygladalo to tak ze byli tam ludzie do 25 roku zycia, i my moglismy sobie robic co chcemy, moglismy gdzies jezdzic i chodzic z tymi mlodszymi, ale nie obowiazywaly nas zadne zbiorki ani nic, takie wczasy, ale masz pewnosc ze poznasz wielu ludzi w swoim wieku super sprawa, no ale mnie slono kosztowala ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 12:36   #10
Kahlo91
Raczkowanie
 
Avatar Kahlo91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 55
Dot.: obozy studenckie - almatur

W tym roku jadę z Alamtura do Hiszpani. Niestety jadę sama! Znajoma z którą miałam jechać się wycofała i teraz mam pewne obawy... Zawsze na obozy młodzieżowe jechałam z kimś i przez to zawsze raźniej nam było poznawać nowych ludzi. A tu? Jechałyście same, czy ze znajomymi? Dużo jechało "paczek"?
Kahlo91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.