Zebra - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 09:45   #31
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Tutaj sie z Toba zgadzam,cos musi byc nie tak z tymi ciuszkami,bo cala reszta jest w jak najlepszym stanie,mam jedne spodnie ktore kupilam w polsce na targu ze 3 lata temu,takie ladne klasyki z kantami i wygladaja jak nowe i prane sa normalnie i dosc czesto w nich chodze a primarkowe????? po takim czasie juz dawno w koszu zeszmacone by lezaly,tyle w temacie odemnie dla mnie tam mozna kupic najtansze co idzie w parze z jakoscica fatalaszki.
może i primark to chińszczyzna ale poczytaj sobie na metkach zary, bershki gdzie zostały wyprodukowane, bo mam wiele ciuchów z tych firm i są produkowane w turcji bangladeszu i również w chinach! sweterki moje z Zary były drogie a i tak nie są z wełny a z acrylu ... mój płaszcz z asosa -made in china kurtki z bershki to samo (pofatygowałam się i poszłąm sprawdzić metki)
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 10:55   #32
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
może i primark to chińszczyzna ale poczytaj sobie na metkach zary, bershki gdzie zostały wyprodukowane, bo mam wiele ciuchów z tych firm i są produkowane w turcji bangladeszu i również w chinach! sweterki moje z Zary były drogie a i tak nie są z wełny a z acrylu ... mój płaszcz z asosa -made in china kurtki z bershki to samo (pofatygowałam się i poszłąm sprawdzić metki)
Dlatego ja wole isc do River Island Dorothy Perkins,Next czy tez Exbhit nie sa az tak drogie a wykonane bynajmniej z dobrego materialu ktore sie dobrze nosi i co najwazniejsze nie szmaca sie tak szybko
tylko nie lubie jak ktos z primarkowych ciuchow stara sie zrobic szal pal bo tak nie jest niestety
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:13   #33
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Slonce pralke mam nowa a o ciuszki dbam do tego stopnia ,ze czesto te lepsiejsze piore recznie i nie uzywam do nich nawet suszarki a primark jest dla mnie najtanszym i niestety najgorszym sklepem,i prosze Cie primark i zara coz za porownanie to moj maz nawet wie,ze primark to taka zwykla szmaciarnia na kilka razy,moj maz jak zobaczyl tam szmatki to nawet bielizny nigdy sobie tam nie kupil nie piszac juz o odziezy , nie jest nawet za tym aby tam dzieciaczkom kupowac po tym jak kupil slodkie skarpetki dla malego i zobaczyl po 1 slady po skarpetkach na nogach a po 2 zapach skarpetek i stop po zdjeciu bucikow,sama sztucznosc i zero natury wiec prosze Was nie zachwalajcie najtanszej chinszczyzny a jak nie wierzycie to wpiszcie sobie primark i w wersji angielskiej jest wyraznie czarno na bialym napisane gdzie i z czego sa te ciuszki.
kochana wiem, bo w Primarku kupuje czesto.Nie szufladkuje ani ludzi ktorzy tam kupuja odziez, buty czy akcesoria ani tez ciuchow,ze wszystkie to "szmaty".

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2011-04-26 o 14:24
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:27   #34
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Zebra

Kiecka fajna i w Twoim stylu 8) Jeśli gniewasz się na staniki, proponuję takie specjalne plastry do ciała - przyklejasz kółeczko wokół brodawki, podciągasz do góry i przyklejasza drugim kawałkiem plastra na takiej wysokości, jaka Tobie odpowiada 8) Wiem, to kombinowanie, ale po prostu chcę udowodnić, że nawet w takiej "trudnej" sukience można jakoś podrasować biust 8)
Co do dyskusji na temat jakości ciuchów primarkowych - kupuję, noszę i jakoś jeszcze nic nie musiałam wyrzucać, bo się rozciągnęło/zmechaciło. Swetry noszę czwarty sezon, i oprócz zwykłych śladów używania nic im nie jest. No ale każdy ma swoje zdanie, ja nikomu nie każę kupować w primarku 8)
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:34   #35
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
kochana wiem, bo w Primarku kupuje czesto.Nie szufladkuje ani ludzi ktorzy tam kupuja odziez, buty czy akcesoria ani tez ciuchow,ze wszystkie to "szmaty".
Ja tez tu kupowalam swego czasu i smie twierdzic,ze niestety dla mnie to nie sa porzadne ciuchy i nie szufladkuje ludzi tak jak napisalas chcesz nos,prosze Cie bardzo ale nie zachwalaj tak bo to nie nadaje sie do chodzenia ja wole dac za ciuch wiecej i wiedziec,ze jest porzadny a primarki omijam wielkim lukiem,jestem kobieta i chce wygladac i czuc sie dobrze a w tych fatalaszkach z primarka niestety nie moge sie tak czuc i nie uwazam tych sklepow ani tych ciuchow za godne uwagi i czy Ci sie to podoba czy nie bede je odradzala kazdemu bo to ,ze sa tanie to nie znaczy ,ze sa dobre a cena w ciuszkach nie jest najwazniejsza ,dla mnie to zwykly lumpex i zdania nie zmienie.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 22:22   #36
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Zebra

Sukienka jest bardzo klimatyczna i ostatnio takie wracają do łask. Mi się bardzo podoba, chociaż nie wiem czy bym sama się w nią ubrała, bo to jakoś nie mój styl.
Też bym bardziej podkreśliła biust jakimś stanikiem z obniżanym zapięciem albo sylikonowym tyłem.

A jeżdżeniu po ubraniach tylko ze względu na metkę jest bez sensu. Każdy sklep w dzisiejszych czasach ma na stanie prawdziwe szmaty, nie ważne jaka marka i jaka cena. Wszyscy szyją w Chinach itp. i to jeszcze w tym samych fabrykach, gdzie szwacze nie mają pojęcia żadnego o szyciu.
Mam kilka perełek z Primarka i nic się nie rozciągnęło, ani nie podarło (może po prostu trzeba umieć dbać o ubrania). Poza tym wolę mieć mnóstwo tańszych ciuszków i nosić je 1-2 sezony, a potem wyrzucić, bo i tak z reguły moda się zmienia. No i z doświadczenie niestety muszę stwierdzić, że wiele droższych ubrań w mojej szafie poszło szybciej na śmietnik, niż te tańsze, a moja mama, która umie szyć często załamuje ręce jak widzi te niby droższe i lepsze ciuchy, które są totalnie źle szyte. Z resztą każdy kupuje to na co go stać.
W ogóle Polsce ciuchy z Nexta, Dorothy Perkins (która jest 1 w całej Polsce na razie chyba i kolekcja która tu przyszła to prawdziwe szmatki :/) są dużo za drogie jak na swoją jakość : (. Mam te same ciuchy z UK i nie dość, że tam kolekcje są dużo ładniejsze to też ceny bardziej ludzkie...
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 22:39   #37
justa262726
Rozeznanie
 
Avatar justa262726
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 538
Dot.: Zebra

ee? nierozumiem w czym problem? przeciez to nie jest forum o ciuchach z primarka, sukieneczka ładna. Ale jak każde ubranie sie zniszczy.. Bez wzgledu na markę, cenę.
justa262726 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 22:51   #38
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zebra

Bardzo ładnie wyglądasz Sukienka zdaje się być wprost stworzona dla Ciebie, jednak faktycznie popróbowałabym ze stanikiem. Przy dzisiejszym ogromie możliwości, jaką dają różne modele staników, zapewne znajdziesz coś pasującego do tej sukienki. Myślę, że sprawdziłby się tu stanik z zapięciem na brzuchu, krzyżowany nisko na plecach, w cielistym kolorze. Miałam taki wynalazek na swojej studniówce, dawno temu już były takie rozwiązania, a co dopiero teraz Sprawdził się naprawdę świetnie.

A jak już będziesz nad brzegiem tego moża, po prostu noś tą sukienkę na strój kąpielowy albo na strój Ewy Na wakacjach wolno wszystko, w miasto założyłabym jednak stanik

W dyskusji co do jakości ciuchów z PRIMARKA nie biorę udziału, bo jest bezsensowna i nie na temat
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 20:33   #39
__agnieszka__
Raczkowanie
 
Avatar __agnieszka__
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 251
Dot.: Zebra

lubie twój styl- śledzę go dość regularnie Muszę pogratulować twojemu fotografowi- Swietnie skomponowane zdjęcie nr 2, super gra światła sztuczna lampa i pas naturalneg- REWELACJA
__agnieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:50   #40
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez __agnieszka__ Pokaż wiadomość
lubie twój styl- śledzę go dość regularnie Muszę pogratulować twojemu fotografowi- Swietnie skomponowane zdjęcie nr 2, super gra światła sztuczna lampa i pas naturalneg- REWELACJA
dziękuję - przekaże mu
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 13:32   #41
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Zebra

__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.