Śluby kwietniowe - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 19:45   #2761
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
Pochwal się biżuterią

Kolczyki i bransoletka
http://allegro.pl/kolczyki-swarovski...562564640.html

http://allegro.pl/bransoletka-swarov...557043474.html

Dziewczyny czy was też już bierze stres? bo mnie tak dziś ściska w brzuchu, że szok

Metodka Kochana wszystkiego najlepszego na nowej drodze, życia dla Ciebie i Twojego ( już od jutra ) Męża

Guska gratulację z okazji pierwszej rocznicy ślubu

A wszystkim wam dziewczyny życzę wesołych i pogodnych świat, tych ostatnich panieńskich
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 20:38   #2762
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Śluby kwietniowe

[1=e49b640a255e4f36f4ca038 9c216c83b5b764891_6122d6f 2c8cf5;26509062]Kolczyki i bransoletka
http://allegro.pl/kolczyki-swarovski...562564640.html

http://allegro.pl/bransoletka-swarov...557043474.html

Dziewczyny czy was też już bierze stres? bo mnie tak dziś ściska w brzuchu, że szok [/QUOTE]

Bardzo ładna biżu.

A stres owszem bierze, u nas objawia się w kłótniach, coraz częstszych zresztą
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 07:42   #2763
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Śluby kwietniowe

Oj stres chyba bierze.. Drobne rzeczy mnie denerwują, już dwa razy wyszłam z domu i musiałam udać się "gdzie pieprz rośnie", odstresować się, pobyć sama. Dobrze, że mieszkam koło parku . Drobnostka wyprowadza mnie z równowagi. Ale jestem w szoku, teściowa idzie mi na rękę prawie ze wszystkim, wprowadziliśmy drobne zmiany w menu, na moją korzyść.
Załatwiliśmy organistę, ale to była jakaś masakra.. Nikt nam nie idzie na rękę, byliśmy umówieni z organistą na mszy o 18. Oczywiście trwała do 20.30, organista miał czekać w umówionym miejscu.. Czekaliśmy do 21:30, wyszedł tylnym wyjściem.. Tyle się umówiliśmy, byłam wściekła!! ale poszliśmy na drugi dzień i dopadliśmy go o 21.. Nie wiem tylko po co oni kazali zostawić takie sprawy na Wielki tydzień? przecież wiadomo, że teraz było dla nich pełno roboty. Chcieliśmy wcześniej załatwiać to nie.. I tak samo kościelny, kazał przyjść we wtorek.
Czyli nadal nie mamy dekoracji kościoła, ale za nic nie podjęłabym się tego sama, bo to ogromny kościół, poza tym to co mi się podoba, oni mogliby się nie zgodzić. Ledwo ubłagałam sypanie płatkami na wyjście, pod warunkiem, że zorganizujemy u kościelnego, że posprząta...

Potwierdziłam wczoraj jeszcze bukiet i inne kwiaty, byliśmy poza tym na drugiej spowiedzi . Proboszcz tak nam zaproponował, żeby iść teraz. Bo nie wiem jak ja bym potem znalazła księdza. W dniu ślubu, gdy będziemy wcześniej to szybko poprosimy o odświeżenie.
No i taniec nam wreszcie wychodzi.. Biżu też kupiłam i jeszcze buty dodatkowe, na drugi dzień będą (niższe 4 cm i bardzo wygodne).
Nie mam jeszcze żakietu na drugi dzień. A tak to dobrze
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:48   #2764
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Oj stres chyba bierze.. Drobne rzeczy mnie denerwują, już dwa razy wyszłam z domu i musiałam udać się "gdzie pieprz rośnie", odstresować się, pobyć sama. Dobrze, że mieszkam koło parku . Drobnostka wyprowadza mnie z równowagi. Ale jestem w szoku, teściowa idzie mi na rękę prawie ze wszystkim, wprowadziliśmy drobne zmiany w menu, na moją korzyść.
Załatwiliśmy organistę, ale to była jakaś masakra.. Nikt nam nie idzie na rękę, byliśmy umówieni z organistą na mszy o 18. Oczywiście trwała do 20.30, organista miał czekać w umówionym miejscu.. Czekaliśmy do 21:30, wyszedł tylnym wyjściem.. Tyle się umówiliśmy, byłam wściekła!! ale poszliśmy na drugi dzień i dopadliśmy go o 21.. Nie wiem tylko po co oni kazali zostawić takie sprawy na Wielki tydzień? przecież wiadomo, że teraz było dla nich pełno roboty. Chcieliśmy wcześniej załatwiać to nie.. I tak samo kościelny, kazał przyjść we wtorek.
Czyli nadal nie mamy dekoracji kościoła, ale za nic nie podjęłabym się tego sama, bo to ogromny kościół, poza tym to co mi się podoba, oni mogliby się nie zgodzić. Ledwo ubłagałam sypanie płatkami na wyjście, pod warunkiem, że zorganizujemy u kościelnego, że posprząta...

Potwierdziłam wczoraj jeszcze bukiet i inne kwiaty, byliśmy poza tym na drugiej spowiedzi . Proboszcz tak nam zaproponował, żeby iść teraz. Bo nie wiem jak ja bym potem znalazła księdza. W dniu ślubu, gdy będziemy wcześniej to szybko poprosimy o odświeżenie.
No i taniec nam wreszcie wychodzi.. Biżu też kupiłam i jeszcze buty dodatkowe, na drugi dzień będą (niższe 4 cm i bardzo wygodne).
Nie mam jeszcze żakietu na drugi dzień. A tak to dobrze
My też ostatnio lataliśmy za organistą i kościelnym, dogadaliśmy się z nimi, jeszcze musimy któregoś dnia pójść i zapłacić.
Wcześnie byliście na drugiej spowiedzi, my dopiero w piątek będziemy iść. Co do pogrubionego: odświeżenie spowiedzi? Pierwszy raz słyszę o czymś takim ;>
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 09:34   #2765
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;26505409]Z sentymentem tu wracam... bo 24 to nasza data z przed roku.
Najpiękniejszych niezapomnianych chwil życzę![/QUOTE]
Dziękuję
za pierwszą rocznicę! Życzę wielu kolejnych!
[1=e49b640a255e4f36f4ca038 9c216c83b5b764891_6122d6f 2c8cf5;26509062]Kolczyki i bransoletka
http://allegro.pl/kolczyki-swarovski...562564640.html

http://allegro.pl/bransoletka-swarov...557043474.html

Dziewczyny czy was też już bierze stres? bo mnie tak dziś ściska w brzuchu, że szok

Metodka Kochana wszystkiego najlepszego na nowej drodze, życia dla Ciebie i Twojego ( już od jutra ) Męża

Guska gratulację z okazji pierwszej rocznicy ślubu

A wszystkim wam dziewczyny życzę wesołych i pogodnych świat, tych ostatnich panieńskich [/QUOTE]
Bardzo ładna biżuteria
Stres mnie nie bierze, znając życie będę stresować się dzień przed lub w dniu ślubu
Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Oj stres chyba bierze.. Drobne rzeczy mnie denerwują, już dwa razy wyszłam z domu i musiałam udać się "gdzie pieprz rośnie", odstresować się, pobyć sama. Dobrze, że mieszkam koło parku . Drobnostka wyprowadza mnie z równowagi. Ale jestem w szoku, teściowa idzie mi na rękę prawie ze wszystkim, wprowadziliśmy drobne zmiany w menu, na moją korzyść.
Załatwiliśmy organistę, ale to była jakaś masakra.. Nikt nam nie idzie na rękę, byliśmy umówieni z organistą na mszy o 18. Oczywiście trwała do 20.30, organista miał czekać w umówionym miejscu.. Czekaliśmy do 21:30, wyszedł tylnym wyjściem.. Tyle się umówiliśmy, byłam wściekła!! ale poszliśmy na drugi dzień i dopadliśmy go o 21.. Nie wiem tylko po co oni kazali zostawić takie sprawy na Wielki tydzień? przecież wiadomo, że teraz było dla nich pełno roboty. Chcieliśmy wcześniej załatwiać to nie.. I tak samo kościelny, kazał przyjść we wtorek.
Czyli nadal nie mamy dekoracji kościoła, ale za nic nie podjęłabym się tego sama, bo to ogromny kościół, poza tym to co mi się podoba, oni mogliby się nie zgodzić. Ledwo ubłagałam sypanie płatkami na wyjście, pod warunkiem, że zorganizujemy u kościelnego, że posprząta...

Potwierdziłam wczoraj jeszcze bukiet i inne kwiaty, byliśmy poza tym na drugiej spowiedzi . Proboszcz tak nam zaproponował, żeby iść teraz. Bo nie wiem jak ja bym potem znalazła księdza. W dniu ślubu, gdy będziemy wcześniej to szybko poprosimy o odświeżenie.
No i taniec nam wreszcie wychodzi.. Biżu też kupiłam i jeszcze buty dodatkowe, na drugi dzień będą (niższe 4 cm i bardzo wygodne).
Nie mam jeszcze żakietu na drugi dzień. A tak to dobrze
My się jeszcze z nikim nie umawialiśmy, z organistką jakoś w marcu gadałam czy będzie grać i śpiewać u nas, nie ma problemu, jakie utwory będą to zostawiam w jej kwestii, nie mam jakiś specjalnych wymagań. Kościelny stroi kościół bardzo pięknie i tu też nie mam zamiaru ingerować.
za zakupy
Najbardziej wkurzają mnie ci z sali, teściowa dzwoniła do nich tydzień temu, żeby umówić się na spotkanie i omówić menu, to powiedziała babka, że syn jest w pracy i jak wróci to oddzwonią i do dziś nie zadzwonili gadziny jedne jutro zadzwonię i umówię się na środę

Życzę wesołych Świąt!


__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:53   #2766
metodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Śluby kwietniowe

Dziewczęta już jestem PO i przyznam że był to naprawdę najwspanialszy dzień w życiu każdej kobiety, a przynajmniej w moim życiu wybawiłam się jak nigdy, nóżki booooooolą straaaaaaaaaaaaaaaaaaszni e ale wiecie co? WARTO Były chwile wzruszenia- tata prowadzący do ołtarza, błogosławieństwo, ale były też te bardzo zabawne chwile i tych było zdecydowanie więcej stres złapał mnie dopiero jak suknię na siebie włożyłam, ale szybko minął bo fotograf nas tak rozweselił na zdjęciach przed ślubem że byliśmy naprawdę w znakoitych humorach Za tydzień Wasza kolej postarajcie się nie stresować "bzdetami" bo później i tak okaże się że tylko Wy wiedziiałyście że kwiatki stoją nie tak jak trzeba itp. POZDRAWIAM serdecznie i POWODZENIA WSZYSTKIM
__________________
Nasze serduszko---> Maja- 19.03.2012
Nasze młodsze serduszko---> Nataszka- 04.04.2013
metodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 20:53   #2767
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez metodka Pokaż wiadomość
Dziewczęta już jestem PO i przyznam że był to naprawdę najwspanialszy dzień w życiu każdej kobiety, a przynajmniej w moim życiu wybawiłam się jak nigdy, nóżki booooooolą straaaaaaaaaaaaaaaaaaszni e ale wiecie co? WARTO Były chwile wzruszenia- tata prowadzący do ołtarza, błogosławieństwo, ale były też te bardzo zabawne chwile i tych było zdecydowanie więcej stres złapał mnie dopiero jak suknię na siebie włożyłam, ale szybko minął bo fotograf nas tak rozweselił na zdjęciach przed ślubem że byliśmy naprawdę w znakoitych humorach Za tydzień Wasza kolej postarajcie się nie stresować "bzdetami" bo później i tak okaże się że tylko Wy wiedziiałyście że kwiatki stoją nie tak jak trzeba itp. POZDRAWIAM serdecznie i POWODZENIA WSZYSTKIM
klask i: i gratulacje!!!!!!!!!!!!! Za udany dzień.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :roza :


__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 07:58   #2768
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Śluby kwietniowe

metodka - gratulacje i wszystkiego dobrego na Nowej Drodze

Dni tak gnają, Wielkanoc minęła jak z bicza

Udało mi się ustalic z kwiaciarnią dekorację kościoła, skromną i niedrogą.
Wszysycy - fotograf, organista - już popotwierdzali że pamiętają (wkońcy umawialiśmy się pół roku temu )

Zostalo zakupienie wina i zrobienie zawieszek. Przypomniało mi się że butelki, które będzie nosił świadek (żeby mnie wykupić, w razie bramek) też powinny być ozdobione...

A propo - koleżanka powiedziała mi że przed wejściem do domu powinnam ustawić własną bramkę - z przyjaciółek, żeby Młody za łatwo nie wszedł, słyszałyście o czymś takim???
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 08:04   #2769
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez metodka Pokaż wiadomość
Dziewczęta już jestem PO i przyznam że był to naprawdę najwspanialszy dzień w życiu każdej kobiety, a przynajmniej w moim życiu wybawiłam się jak nigdy, nóżki booooooolą straaaaaaaaaaaaaaaaaaszni e ale wiecie co? WARTO Były chwile wzruszenia- tata prowadzący do ołtarza, błogosławieństwo, ale były też te bardzo zabawne chwile i tych było zdecydowanie więcej stres złapał mnie dopiero jak suknię na siebie włożyłam, ale szybko minął bo fotograf nas tak rozweselił na zdjęciach przed ślubem że byliśmy naprawdę w znakoitych humorach Za tydzień Wasza kolej postarajcie się nie stresować "bzdetami" bo później i tak okaże się że tylko Wy wiedziiałyście że kwiatki stoją nie tak jak trzeba itp. POZDRAWIAM serdecznie i POWODZENIA WSZYSTKIM
Gratulacje i wszystkiego dobrego

Nam zostało już tylko 4 dni i nie możemy się doczekać.
Mój B. to stwierdził, że pozałatwianie całej reszty co została to w sumie kilka godzin jakby się sprężyć, a resztę czasu mógłby przespać
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 08:44   #2770
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość

Nam zostało już tylko 4 dni i nie możemy się doczekać.
Mój B. to stwierdził, że pozałatwianie całej reszty co została to w sumie kilka godzin jakby się sprężyć, a resztę czasu mógłby przespać
w sumie ma rację
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 08:46   #2771
metodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Śluby kwietniowe

Dziękuję serdecznie dziewczyny i pamiętajcie---> WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!!
__________________
Nasze serduszko---> Maja- 19.03.2012
Nasze młodsze serduszko---> Nataszka- 04.04.2013
metodka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 09:39   #2772
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
My też ostatnio lataliśmy za organistą i kościelnym, dogadaliśmy się z nimi, jeszcze musimy któregoś dnia pójść i zapłacić.
Wcześnie byliście na drugiej spowiedzi, my dopiero w piątek będziemy iść. Co do pogrubionego: odświeżenie spowiedzi? Pierwszy raz słyszę o czymś takim ;>
Nie słyszałaś o takim czymś bo to moje stwierdzenie. Po prostu zrobiłam dodadkową spowiedź, na święta, czułam potrzebę, a przy okazji otrzymaliśmy wpis. Chodziło mi o to, że jeśli nie będę czuła się "lekko" na sumieniu, to poproszę o spowiedź przed samą ceremonią.
Cytat:
Napisane przez metodka Pokaż wiadomość
Dziewczęta już jestem PO i przyznam że był to naprawdę najwspanialszy dzień w życiu każdej kobiety, a przynajmniej w moim życiu wybawiłam się jak nigdy, nóżki booooooolą straaaaaaaaaaaaaaaaaaszni e ale wiecie co? WARTO Były chwile wzruszenia- tata prowadzący do ołtarza, błogosławieństwo, ale były też te bardzo zabawne chwile i tych było zdecydowanie więcej stres złapał mnie dopiero jak suknię na siebie włożyłam, ale szybko minął bo fotograf nas tak rozweselił na zdjęciach przed ślubem że byliśmy naprawdę w znakoitych humorach Za tydzień Wasza kolej postarajcie się nie stresować "bzdetami" bo później i tak okaże się że tylko Wy wiedziiałyście że kwiatki stoją nie tak jak trzeba itp. POZDRAWIAM serdecznie i POWODZENIA WSZYSTKIM
gratulacje! my już nie możemy się doczekać!! pokaż zdjęcia jak już będą
Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość
metodka - gratulacje i wszystkiego dobrego na Nowej Drodze

Dni tak gnają, Wielkanoc minęła jak z bicza

Udało mi się ustalic z kwiaciarnią dekorację kościoła, skromną i niedrogą.
Wszysycy - fotograf, organista - już popotwierdzali że pamiętają (wkońcy umawialiśmy się pół roku temu )

Zostalo zakupienie wina i zrobienie zawieszek. Przypomniało mi się że butelki, które będzie nosił świadek (żeby mnie wykupić, w razie bramek) też powinny być ozdobione...

A propo - koleżanka powiedziała mi że przed wejściem do domu powinnam ustawić własną bramkę - z przyjaciółek, żeby Młody za łatwo nie wszedł, słyszałyście o czymś takim???
nie słyszałam, ale ciekawe
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 09:44   #2773
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Śluby kwietniowe

witam,

metodka wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia,
dla mnie to tez byl najpiekniejszy dzien
a pokazesz jak wygladalas?

OliFka1 co do bramki to kazdy robi jak uwaza, u mnie taka brame zrobil brat z wujami, powiedzieli ze za darmo mnie nie puszcza ale to chyba powinna byc inicjatywa kolezanek czy rodziny a nie zebys Ty im mowila zeby robily taka brame

Edytowane przez metkaa
Czas edycji: 2011-04-26 o 09:46
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:58   #2774
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Roougee Pokaż wiadomość
My się jeszcze z nikim nie umawialiśmy, z organistką jakoś w marcu gadałam czy będzie grać i śpiewać u nas, nie ma problemu, jakie utwory będą to zostawiam w jej kwestii, nie mam jakiś specjalnych wymagań. Kościelny stroi kościół bardzo pięknie i tu też nie mam zamiaru ingerować.
Ja tam też w nic nie ingeruję, organista będzie grać i śpiewać to co i na innych ślubach, kościelny też będzie robić to co robi, ale trzeba się z nimi spotkać żeby pojawili się na naszym ślubie
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:11   #2775
metodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Śluby kwietniowe

Dodaję fotę (jedną z nielicznych jak narazie którą udało mi się dostać) Na zdjęciu oczywiście my z chrzestnymi mojego męża
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my.jpg (80,8 KB, 197 załadowań)
__________________
Nasze serduszko---> Maja- 19.03.2012
Nasze młodsze serduszko---> Nataszka- 04.04.2013
metodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:13   #2776
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez metodka Pokaż wiadomość
Dodaję fotę (jedną z nielicznych jak narazie którą udało mi się dostać) Na zdjęciu oczywiście my z chrzestnymi mojego męża
Wyglądasz rewelacyjnie
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:26   #2777
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez metodka Pokaż wiadomość
Dodaję fotę (jedną z nielicznych jak narazie którą udało mi się dostać) Na zdjęciu oczywiście my z chrzestnymi mojego męża
Pięknie wyglądałaś!!!

Ja dziś odbieram kieckę, potem z halką na tańce - okaże się czy przysłowie "złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy" odnosi się do mnie
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis
ghola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:38   #2778
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez metodka Pokaż wiadomość
Dodaję fotę (jedną z nielicznych jak narazie którą udało mi się dostać) Na zdjęciu oczywiście my z chrzestnymi mojego męża
ale ślicznie wyglądałaś
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:00   #2779
metodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Śluby kwietniowe

Dziękuje Wam

ghola bardzo dobry pomysł z tą halką i próbą tańca przećwicz taniec i zobacz czy przypadkiem nie przydeptujecie obydwoje twojej sukni- moja podarta całkowicie od spodu ale wyszłam z założenia że i tak jest to suknia na raz i nie chciałam jej sprzedawać więc się za bardzo nie przejęłam dziurami po obcasach
__________________
Nasze serduszko---> Maja- 19.03.2012
Nasze młodsze serduszko---> Nataszka- 04.04.2013

Edytowane przez metodka
Czas edycji: 2011-04-27 o 10:05
metodka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 11:46   #2780
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Śluby kwietniowe

metodka bardzo ladnie wygladalas
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:31   #2781
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

metodka pięknie wyglądałaś, jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 15:08   #2782
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Śluby kwietniowe

Dziewczyny! Coraz bliżej Nasz Dzień Jak ostatnie przygotowania???
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 19:33   #2783
eff8
Zakorzenienie
 
Avatar eff8
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 775
Dot.: Śluby kwietniowe

o

Edytowane przez eff8
Czas edycji: 2011-05-04 o 09:05
eff8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:28   #2784
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Śluby kwietniowe

Wszystkiego dobreo na nowej drodze życia Opowiadaj jak było Czekamy za relacjami

a my za 2 dni
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 23:12   #2785
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Śluby kwietniowe

Czy u Was też tak nerwowo?? My zrobiliśmy już ostatnie zakupy - natachaliśmy się zgrzewek Coli, Sprite Do północy robiliśmy zawieszki na wino. Jutro zawozimy wszystko do restauracji. W ogóle jutro to będzie zabiegany dzień. A tu jeszcze wyspac się trzeba
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:33   #2786
metodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Śluby kwietniowe

Olifka1 co do wyspania.... hehe nie dość że stres jest, tego wspaniałego dnia od rana w zasadzie już przygotowania trwają więc jeśli chcesz się wyspać to po weselu
__________________
Nasze serduszko---> Maja- 19.03.2012
Nasze młodsze serduszko---> Nataszka- 04.04.2013
metodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:39   #2787
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Śluby kwietniowe

Hej my cały czas jestesmy zabiegani az zła jestem ze tyle pracy a my ciagle w samochodzie jeździmy coś zalatwiamy. Stresu narazie nie mam, za chwile jadę robić paznokcie, czeka nas jeszcze dziś próba w kościele.

Metodka przeslicznie wygladalas
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:00   #2788
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Śluby kwietniowe

Metodka śliczna z Ciebie Panna (już Pani Młoda!!

ewelika - dobra sprawa ta próba w kościele. U mnie czegoś takiego nie ma.. bardzo żałuję, bo trochę się martwię, że nie będę wiedziała kiedy wstać, klęknąć itd.

Ja staram się wyluzować. Wcześnie wstałam, nie mogę spać. Dzień jakoś się dłuży, a ja już bym chciała jutro! Z mojej listy prawie wszystko zniknęło, już wykreślone . Została tylko ozdoba mieszkania. Pierwsi goście przyjechali już wczoraj na kolację. Ale była bieganina wcześniej.
Zaraz idę na paznokcie, wieczorem idziemy porozmieszczać winietki na stołach, zanieść rzeczy do samochodu, spotkać się ze świadkami.
Kurcze, chciałam mojego przyszłego zaprosić do kina, dziś jest premiera fajnej komedii, ale mówi, że jestem szalona , a to byłby dobry sposób na pośmianie się, wyluzowanie.
Powodzenia dziewczyny. Damy radę.
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:17   #2789
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Śluby kwietniowe

Musimy dać radę
Ja za chwilę jadę na paznokcie, potem ostatnie zakupy, małe piwko ze świadkową, prasowanie, szykowanie i noc, którą marzę, żeby przespać, bo już ciągnę ostatkami sił...
Z 3 etapów stresu jestem na level 2 - już jest ścisk żołądka, już są mdłości, pozostają jeszcze przede mną drgawki z zimna...
Boję się o pierwszy taniec, bo obcasem haczę o halkę i może być draka...
Byle do jutra do 16, jak już będzie po tańcu i będę mogła zacząć się cieszyć

Ale i tak wszystkim nam życzę cudownego dnia
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis
ghola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:31   #2790
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Śluby kwietniowe

Czesc dziewczyny, ja tez czekam na swoj jutrzejszy slub wszystko juz gotowe i to bardzo mnie cieszy jeszcze tylko winetki na stol i czekanie troche doluje mnie to ze zapowiadaja deszcz, a dzisiaj taka piekna pogoda

Cytat:
Napisane przez ghola Pokaż wiadomość
Musimy dać radę
Ja za chwilę jadę na paznokcie, potem ostatnie zakupy, małe piwko ze świadkową, prasowanie, szykowanie i noc, którą marzę, żeby przespać, bo już ciągnę ostatkami sił...
Z 3 etapów stresu jestem na level 2 - już jest ścisk żołądka, już są mdłości, pozostają jeszcze przede mną drgawki z zimna...
Boję się o pierwszy taniec, bo obcasem haczę o halkę i może być draka...
Byle do jutra do 16, jak już będzie po tańcu i będę mogła zacząć się cieszyć

Ale i tak wszystkim nam życzę cudownego dnia
Ja mam to samo byle przezyc ten pierwszy taniec i pozniej to juz tylko zabawa
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.