Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 18:16   #3751
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez iovaa Pokaż wiadomość
Mi się jej suknia podoba tak średnio - dekolt optycznie pomniejsza jej niewielki biust, ale koronki i welon były śliczne Jak nie lubię trenów, tak ten był bardzo ładny
A ceremonia wzruszająca i piękna, muszę przyznać, warto było obejrzeć
A przecież Kate też jest PM-ką 2011 xD Także ten rok to wyjątkowy rok
ano tak, a na wizazu jej nie ma
Cytat:
Napisane przez nimportequoi Pokaż wiadomość
Jak mieszkacie razem to jest jedna spowiedź, tylko przed ślubem. My rozmawialiśmy z księdzem i tak nam powiedział.

A teraz opuszczam Was i jadę się czesać, malować, dziś mój BIG DAY

NIMPORTEQUOI wszystkiego co najlepsze na nowej drodze zycia! Duzo milosci, szczescia a takze spelnienia waszych najskrytszych marzeń!!!
Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Dziś aż dwie z nas ślubują!

Monika i Nimportequoi - życzę wam wszystkiego najlepszego, oby cały ten dzień przebiegł dla was cudownie, tak jak sobie zaplanowałyście. Niech to szczęście z dzisiejszego dnia w każdym następnym będzie już tylko większe, i niech wasza miłość z TŻtami rośnie każdego dnia! I niech wasi goście jeszcze długo wspominają wasze piękne śluby i udane wesela

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------



Nie oddam bo przytyłam chyba z 1kg

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

A widziałyście to?

http://www.youtube.com/watch?v=3rmVfTuNVJQ


Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Buty bardzo mi się podobają. Gdzie je można kupić?
dzięki są na allegro, takze jak chcesz moge dać linka

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Moim zdaniem są śliczne i bardzo pasują do sukni
dziękuje

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Monika i Nimportequoi, życzę Wam, żeby ten dzień był taki jak sobie wymarzyłyście, a każdy następny niósł szczęście i radość z dzielenia wspólnych chwil z Waszymi Mężami

Tanitka - buty śliczne, tylko zastanawiam się czy są w takim samym odcieniu jak suknia, bo na zdjęciu wyglądają na dużo ciemniejsze?

Jeśli chodzi o ślubny image Kate - bardzo spójny, suknia podkreślająca walory sylwetki, moim zdaniem elegancko i klasycznie. I miała bukiet z moich ulubionych konwalii. Szkoda, że w sierpniu już ich nie będzie, bo dodałabym do mojego bukietu jakieś konwaliowe elementy.

Dziewczyny, życzę Wam udanego weekendu majowego? Jak spędzacie te dni?
wiesz co, na aukcji jest napisane, ze to kolor smietanka, więc pewnie będzie ten sam, ale gdyby okazalay sie za ciemne to po prostu je oddam. A majówkę spędzamy na naukach
Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Monika i Nimportequoi z całego serducha życzę Wam wszystkiego co najlepsze na wspólnej drodze życia 3mam kciuki, żeby wszystko poszło po Waszej myśli i czekamy na relacje


Dzięki za podpowiedź na pewno się tam wybiorę jak będę w PL..a co do allegro to są tylko plastikowe :/ no nic będę szukała, a jak nie znajdę to wymyślę coś innego
A oto moje butki już ma je w domciu uwielbiam je i podwyższyłam się o 11.5 cm czyli na ślubie będę miała 181,5 ..pewnie napiszecie, że strasznie wysokie..ale są bardzo wygodne i mają wszyte poduszeczki pod palcami pod skórą więc już w ogole super

o rany!!! ja bym do oltarza doszla bez zebów! Tak na serio to nie lubie wysokich obcasow, dla mnie max to 7 takze chyle glowe, za to ze umiesz w nich chodzic
Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Naprawdę piękne! Baaaardzo mi się podobają To z jakiejś ślubnej kolekcji?
Ja jakoś nie trafiłam na ładne ślubne buty i mam zamiar kupić po prostu eleganckie wieczorowe - srebrne albo w pudrowym różu, ale niestety dla mnie 10 cm obcas to max, bo między mną i moim TZ jest raptem 7-8 cm różnicy i nie chcę wyglądać jak olbrzymka
jak chcesz w kolorze pudrowego rozu to polecam odwiedzic ambre, dzisiaj bylam i kopara mi opadla na szpilkisą przepiękne
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 18:45   #3752
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

[QUOTE=Tanitka;26630530


dzięki są na allegro, takze jak chcesz moge dać linka
[/QUOTE]

Już znalazłam na all Kiedy będziesz zamawiać jeśli mogę spytać? Bo poczekam z kupnem na twoją ocenę
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 22:36   #3753
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Ona mi się Twoje butki szalenie podobają zdradzisz, gdzie je zamawiałaś? Ja i TŻ siedzieliśmy dziś nad zaproszeniami na nasz szkocki ślub. Postanowiliśmy zrobić je samodzielnie, bo niewiele tego było a mieliśmy papier, który już dawno kupiliśmy z przeznaczeniem na czytania na nasz ślub w Polsce poza tym miałam też jakieś scrapbookowe "badziewka"więc zrobiliśmy sobie dziś wieczór z pracami plastycznymi. Oto ich efekt (zdjęcia z lampą - w rzeczywistości ten róż nie jest taki wściekły ;P )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5026_resize.jpg (45,9 KB, 90 załadowań)
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 08:22   #3754
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Mój ślub będzie w sierpniu. Mieszkam obecnie u mojego chłopaka, 40 km pod Lublinem. Sama jestem z Gdyni, także za bardzo się nie orientuję co - gdzie warto załatwiać.
Czy możecie mi polecić jakąś cukiernię pod kątem tortu? Myślę, że w grę wchodzą miasta: Bychawa/Krasnystaw/Lublin/Zamość
Czy cukiernie dowożą te torty, czy samemu trzeba po nie jechać?

I może wiecie, gdzie bym mogła zamówić taki bukiet?

Czytając pooprzednie posty przeraziłam się trochę, że to jest tyle zamieszania, tzn zapowiedzi będą musiały być i tutaj i w Gdyni? Strasznie dużo formalności....
Pozdrawiam
Witaj Ja zamawiałam tort z cukierni Nina z Lublina. Na terenie miasta tort dowożą gratis, ale nie wiem jak sprawa wygląda jeśli lokal jest położony poza Lublinem. Ceny mają ok, więc najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć.
Formalnościami się nie stresuj. Nie taki diabeł straszny

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
ja wczoraj oglądałam katalog z apartu i podobają mi się zarówno klasyczne jak i np: łączone żółte i białe złoto. Musimy teraz się wybrać żeby przymierzyć i ostatecznie zdecydować, a robić będziemy u znajomego jubilera

gdzie kupiłaś? i jaką? ja mam komunię 22 maja (jestem chrzestną) i też muszę coś sobie kupić, a zupełnie nie chodzę w sukienkach na co dzień i mam problem
Łączone też są ładne, ale w związku z tym, że mój zaręczynowy pierścionek jest z żółtego złota, to wolę mieć taką samą obrączkę. Zresztą mamy swoje złoto do przetopienia też żółte, więc to też braliśmy pod uwagę.
Sukienkę kupiłam w Galerii Orkana w butiku Carry. Była akurat wyprzedaż ze 149 na 75 zł mam nadzieję, że za miesiąc jeszcze się w nią zmieszczę... brałam poprawkę na brzuszek, ale materiał nie jest rozciągliwy, więc jeśli przybędzie mi więcej niż zakładam, to będzie problem Sukienek jest teraz wszędzie pełno. Na Hanki Sawickiej, na Lubartowskiej, w Nowej, na Narutowicza, na bazarach.

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
dziewczynki pytam o opinie rowniez Was. co sądzicie o tych butkach, będą odpowiednie do sukni??(sukienka nie bedzie miala rozcięcia)
Śliczne butki Wg mnie pasują tylko że ja osobiście martwiłabym się, że zaraz będą całe czarne, bo są z materiału. Jak chodziłam za butami to dużo jest właśnie takich materiałowych, bardzo mi się podobają, ale szybko się też brudzą.

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
Nie wiem, może i mamy takie "podniebienia", każdy ma swoje upodobania
Dokładnie o gustach się nie dyskutuje

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Co do cukierni, to chyba trzeba by się poumawiać na degustacje... ale przeglądam strony tych kwiaciarni i widzę, że obydwie mają ciekawą ofertę, na tyle ciekawą, że może zrezygnuję z wrzosów Wrzucam co mi wpadło w oko
Ten pierwszy bukiet bardzo mi się podoba

Moni_ka.g i Nimporteqoi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGOŻyczę Wam dużo miłości, szczęścia i wzajemnego zrozumienia. Niech ta nowa droga Waszego wspólnego życia będzie dla Was radością

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
A oto moje butki już ma je w domciu uwielbiam je i podwyższyłam się o 11.5 cm czyli na ślubie będę miała 181,5 ..pewnie napiszecie, że strasznie wysokie..ale są bardzo wygodne i mają wszyte poduszeczki pod palcami pod skórą więc już w ogole super
Nie będę nieprzewidywalna: STRASZNIE WYSOKIE ale ŚLICZNE

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ona mi się Twoje butki szalenie podobają zdradzisz, gdzie je zamawiałaś? Ja i TŻ siedzieliśmy dziś nad zaproszeniami na nasz szkocki ślub. Postanowiliśmy zrobić je samodzielnie, bo niewiele tego było a mieliśmy papier, który już dawno kupiliśmy z przeznaczeniem na czytania na nasz ślub w Polsce poza tym miałam też jakieś scrapbookowe "badziewka"więc zrobiliśmy sobie dziś wieczór z pracami plastycznymi. Oto ich efekt (zdjęcia z lampą - w rzeczywistości ten róż nie jest taki wściekły ;P )
Super zaproszenia Widzę, że spora część PMek posiada zmysł artystyczny

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Następna w kolejności jestem ja i urszulac1.
Dziewczynki jeszcze tylko 27 dni...
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 09:11   #3755
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
jak chcesz w kolorze pudrowego rozu to polecam odwiedzic ambre, dzisiaj bylam i kopara mi opadla na szpilkisą przepiękne
Właśnie odwiedziłam ich stronę w nadziei, że zobaczę piękne szpileczki, niestety nie dodają chyba nowowści ... muszę więc to sprawdzić "w realu" dzięki za cynk
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:57   #3756
asioks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Czy macie może jakieś doświadczenie z cukiernią "Grela"? Podobają mi się ich torty ale chyba nigdy ich nie jadłam.
asioks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:23   #3757
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez asioks Pokaż wiadomość
Czy macie może jakieś doświadczenie z cukiernią "Grela"? Podobają mi się ich torty ale chyba nigdy ich nie jadłam.
asioks, ja jadłam tort z Greli, czekoladowo-malinowy. To był chyba najpyszniejszy tort jaki w życiu jadłam, a nie lubię za bardzo ciast Sama chciałam taki sam zamówić na wesele, ale znajomi mojej mamy odradzają, zamawiali jakiś czas temu i podobno grelowe torty są "margarynowe"- to info z kilku źródeł. Ja mam inne zdanie, ale na wszelki wypadek sprawdzę czy się nie "popsuli"- w tym tygodniu zamówię u nich tort na rodzinną okazję (w niedz.) i zobaczymy.
PS. Co do wyglądu tortów to fakt - są fantastyczne!

Edytowane przez kffiatusheq
Czas edycji: 2011-05-01 o 11:25
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 13:49   #3758
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Dziewczyny potrzebuję rady w sprawie zaproszeń. Pytanie do tych PMek które zamawiały gotowe zaproszenia. Gdzie w Lublinie zrobią mi zaproszenia w przeciągu max. 2 tygodni. A może macie na allegro jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę. Zaczynam się mocno stresować tymi zaproszeniami, chyba za późno się za nie wzięliśmy. Znaleźliśmy śliczne zaproszenia na allegro, ale ostatnio pojawiają się negatywne opinie co do terminowości realizacji zamówień.
Jeśli tylko będziecie miały kogoś kogo warto polecić to proszę o info!
A nasze wczorajsze PMki są już MĘŻATKAMI Jak żyjecie dziewczyny? Jak już ochłoniecie z emocji to czekamy na relacje
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 14:03   #3759
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ona mi się Twoje butki szalenie podobają zdradzisz, gdzie je zamawiałaś? Ja i TŻ siedzieliśmy dziś nad zaproszeniami na nasz szkocki ślub. Postanowiliśmy zrobić je samodzielnie, bo niewiele tego było a mieliśmy papier, który już dawno kupiliśmy z przeznaczeniem na czytania na nasz ślub w Polsce poza tym miałam też jakieś scrapbookowe "badziewka"więc zrobiliśmy sobie dziś wieczór z pracami plastycznymi. Oto ich efekt (zdjęcia z lampą - w rzeczywistości ten róż nie jest taki wściekły ;P )
są genialne najbardziej podoba mi się Pan Młody

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Już znalazłam na all Kiedy będziesz zamawiać jeśli mogę spytać? Bo poczekam z kupnem na twoją ocenę
czekam do wtorku, bo ma jeszcze inne wystawic, więc dam ci znac
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:14   #3760
basik_4
Przyczajenie
 
Avatar basik_4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Świdnk
Wiadomości: 26
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich już Żonek 2011!!!z niecierpliwością czekamy na pierwsze relacje

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję rady w sprawie zaproszeń. Pytanie do tych PMek które zamawiały gotowe zaproszenia. Gdzie w Lublinie zrobią mi zaproszenia w przeciągu max. 2 tygodni. A może macie na allegro jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę. Zaczynam się mocno stresować tymi zaproszeniami, chyba za późno się za nie wzięliśmy. Znaleźliśmy śliczne zaproszenia na allegro, ale ostatnio pojawiają się negatywne opinie co do terminowości realizacji zamówień.
Jeśli tylko będziecie miały kogoś kogo warto polecić to proszę o info!
A nasze wczorajsze PMki są już MĘŻATKAMI Jak żyjecie dziewczyny? Jak już ochłoniecie z emocji to czekamy na relacje
My z TŻ zamawialiśmy zaproszenia z allegro. I jesteśmy zadowoleni z jakości jak i wykonania więc mogę Ci spokojnie polecić naszego sprzedawcę. Po zakupie wysyłają formularz do wypełnienia, następnie jak go wypełnicie oni w ciągu 2 dni wysyłają wam na maila wasze zaproszenie do zatwierdzenia i później mają 7 dni na wysłanie wam zaproszeń. Nam właśnie wysłali 7 dnia a po 2 dniach mieliśmy je już w domu, więc w 2 tygodnie spokojnie powinniście się wyrobić. Mam nadzieje, że za bardzo nie namieszałam. Linka wyślę Ci na Priv
basik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 20:32   #3761
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez asioks Pokaż wiadomość
Czy macie może jakieś doświadczenie z cukiernią "Grela"? Podobają mi się ich torty ale chyba nigdy ich nie jadłam.
Moja siostra zamawiała torty urodzinowe od nich i mówili, że pyszne i ja sama się zastanawiałam nad zamówieniem od nich..ale koniec końcow zdecydowałam się na inną
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ona mi się Twoje butki szalenie podobają zdradzisz, gdzie je zamawiałaś? Ja i TŻ siedzieliśmy dziś nad zaproszeniami na nasz szkocki ślub. Postanowiliśmy zrobić je samodzielnie, bo niewiele tego było a mieliśmy papier, który już dawno kupiliśmy z przeznaczeniem na czytania na nasz ślub w Polsce poza tym miałam też jakieś scrapbookowe "badziewka"więc zrobiliśmy sobie dziś wieczór z pracami plastycznymi. Oto ich efekt (zdjęcia z lampą - w rzeczywistości ten róż nie jest taki wściekły ;P )
Zaproszenia śliczne
A co do butków to po długim przekopywaniu internetu i odwiedzaniu przeróżnych sklepów znalazłam je na ebay-u . Szczerze, to już traciłam nadzieję, że znajdę coś co mi się spodoba i będę musiała kupić jakiekolwiek no ale są i baardzo się cieszę
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 20:40   #3762
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Moja siostra zamawiała torty urodzinowe od nich i mówili, że pyszne i ja sama się zastanawiałam nad zamówieniem od nich..ale koniec końcow zdecydowałam się na inną

Zaproszenia śliczne
A co do butków to po długim przekopywaniu internetu i odwiedzaniu przeróżnych sklepów znalazłam je na ebay-u . Szczerze, to już traciłam nadzieję, że znajdę coś co mi się spodoba i będę musiała kupić jakiekolwiek no ale są i baardzo się cieszę

ona zobacz na moje buty i Twoje, szczegolnie na obcasy niezła różnica powiedz mi jaki masz kolor to biale czy smietanka??
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 21:05   #3763
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
ona zobacz na moje buty i Twoje, szczegolnie na obcasy niezła różnica powiedz mi jaki masz kolor to biale czy smietanka??
No różnica jest wielka ale ja lubię buty albo wysokie albo całkiem płaskie i jedno wiem, że im wyższy obcas tym ładniej prezentuje się sylwetka. W każdym razie każda z nas wybiera według swoich możliwości i upodobań
A kolor to ivory (taki jak mojej sukni )
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:02   #3764
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Moni_ka.g i Nimporteqoi To już dziś! Dziewczyny, przyjmijcie w tym wyjątkowym dniu najszczersze życzenia, aby to co się dziś między Wami, a Waszymi TŻtami wydarzy było słodką pieczęcią na całe życie, żeby był początkiem wspaniałej wspólnej drogi I oczywiście (jako, że wiemy ile Was przygotowania do tego dnia kosztowały) - aby wszystko udało się tak jak chciałyście, albo jeszcze lepiej, a jeśli przydarzą się wpadki to witajcie je z uśmiechem i nic się nie przejmujcie! Będzie co wspominać! Powodzenia! : roza::r oza::ro za::roz a::roza : : roza::r oza::ro za:
przyłączam się do życzeń dla naszych sobotnich PMek wszystkiego najlepszego dziewczyny


A za nami pracowity weekend, ale mamy już zrobione nauki i dzień skupienia było ciekawie, także polecam dominikanów w Warszawie jakby ktoś miał ochotę się wybrać, bardzo życiowy ksiądz, otwarty na problemy młodych, były też warsztaty o porozumiewaniu się w małżeństwie, więc naprawdę warto
została nam jeszcze poradnia rodzinna, ale tu mam pewne obawy... dziewczyny które już były w poradni jak to wygląda? co jeśli nie jestem przekonana do tej metody? macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:14   #3765
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Magda_84, Jeśli chodzi o poradnię, to ja mam pozytywne doświadczenia. Standardowo 3 spotkania - na pierwszym oglądaliśmy film na temat NPR, na drugim omówienie zasad obserwacji, na trzecie spotkanie trzeba było przynieść swoje obserwacje jednego cyklu i razem z panią prowadzącą rozmawialiśmy na ich temat. Na koniec pani życzyła nam szczęścia w małżeństwie Nie było zagadnień dotyczących samej idei NPR, ale pewnie gdybyśmy chcieli i o tym porozmawiać, byłaby taka możliwość, bo pani była otwarta na wszelkie pytania.
Zdaję sobie sprawę, że wszystko zależy od osoby prowadzącej, a ta z którą my się spotkaliśmy prowadzi spotkania tylko dla par z parafii. Tak czy inaczej myślę, że nie ma się czego obawiać.

Edytowane przez Lotta_
Czas edycji: 2011-05-02 o 09:45
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:29   #3766
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
przyłączam się do życzeń dla naszych sobotnich PMek wszystkiego najlepszego dziewczyny


A za nami pracowity weekend, ale mamy już zrobione nauki i dzień skupienia było ciekawie, także polecam dominikanów w Warszawie jakby ktoś miał ochotę się wybrać, bardzo życiowy ksiądz, otwarty na problemy młodych, były też warsztaty o porozumiewaniu się w małżeństwie, więc naprawdę warto
została nam jeszcze poradnia rodzinna, ale tu mam pewne obawy... dziewczyny które już były w poradni jak to wygląda? co jeśli nie jestem przekonana do tej metody? macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Niestety Ci nie pomoge, bo mam to szczescie, ze nam ksiadz odpuscil poradnie i wystarczy mu papierek o naukach (ktore mamy miec intensywne jednodniowe w te sobote, tyle ze w hiszpanii hehe )
Wiec moze i Wam sie jakos uda tego uniknac jesli nie jestes zwolenniczka poradni wszystko zalezy od ksiedza, ktory protokol bedzie wam spisywal, od nas chce tylko akt chrztu, dowod osobisty, papierek z usc i zaswiadczenie o odbytych naukach
dodam ze moj narzeczony nie jest Polakiem
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:32   #3767
asioks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Lotta_ bierzemy ślub tego samego dnia, w tym samym kościele
asioks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:46   #3768
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez asioks Pokaż wiadomość
Lotta_ bierzemy ślub tego samego dnia, w tym samym kościele
000 proszę, a o której godzinie Wy ślubujecie? my o 16:00
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:54   #3769
asioks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
000 proszę, a o której godzinie Wy ślubujecie? my o 16:00
My o 15-chcieliśmy o 16 ale była już zajęta..... tak więc miniemy się "w drzwiach".....
asioks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 10:06   #3770
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez asioks Pokaż wiadomość
My o 15-chcieliśmy o 16 ale była już zajęta..... tak więc miniemy się "w drzwiach".....
My mieliśmy podobnie, chcieliśmy 17, ale też była zajęta
No to już wiem, z kim będę ustalać dekorację w kościele
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 12:03   #3771
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
Magda_84, Jeśli chodzi o poradnię, to ja mam pozytywne doświadczenia. Standardowo 3 spotkania - na pierwszym oglądaliśmy film na temat NPR, na drugim omówienie zasad obserwacji, na trzecie spotkanie trzeba było przynieść swoje obserwacje jednego cyklu i razem z panią prowadzącą rozmawialiśmy na ich temat. Na koniec pani życzyła nam szczęścia w małżeństwie Nie było zagadnień dotyczących samej idei NPR, ale pewnie gdybyśmy chcieli i o tym porozmawiać, byłaby taka możliwość, bo pani była otwarta na wszelkie pytania.
Zdaję sobie sprawę, że wszystko zależy od osoby prowadzącej, a ta z którą my się spotkaliśmy prowadzi spotkania tylko dla par z parafii. Tak czy inaczej myślę, że nie ma się czego obawiać.
nie mam pojęcia jak to będzie u nas, na pewno nie mam możliwości przeprowadzenia obserwacji cyklu u siebie, ponieważ stosuję tabletki anty. Nie wiem, może kiedyś zdecyduję się na NPR, ale w tej chwili nie zrezygnuje z tabletek, więc dlatego mam takie obawy związane z poradnią. Dziewczyny a może któraś z Was ma podobne odczucia? piszcie
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 14:57   #3772
Lotta_
Raczkowanie
 
Avatar Lotta_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 109
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia jak to będzie u nas, na pewno nie mam możliwości przeprowadzenia obserwacji cyklu u siebie, ponieważ stosuję tabletki anty. Nie wiem, może kiedyś zdecyduję się na NPR, ale w tej chwili nie zrezygnuje z tabletek, więc dlatego mam takie obawy związane z poradnią. Dziewczyny a może któraś z Was ma podobne odczucia? piszcie
Przyjaciółka opowiadała mi, że u nich na pierwszym spotkaniu były podpisywane w indeksach 3 spotkania, tym samym o żadnych obserwacjach nie było mowy. Zależy na jakiego prowadzącego trafisz. Powodzenia!
Lotta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 15:00   #3773
asioks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lotta_ Pokaż wiadomość
My mieliśmy podobnie, chcieliśmy 17, ale też była zajęta
No to już wiem, z kim będę ustalać dekorację w kościele
Szczerze....miałam nadzieję, że zajmują się tym u nas np. siostry, albo jakaś stała firma zewnętrzna. Przy tej całej masie rzeczy, która jest do załatwienia milo by było gdyby chociaż to odpadło.....
asioks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:39   #3774
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia jak to będzie u nas, na pewno nie mam możliwości przeprowadzenia obserwacji cyklu u siebie, ponieważ stosuję tabletki anty. Nie wiem, może kiedyś zdecyduję się na NPR, ale w tej chwili nie zrezygnuje z tabletek, więc dlatego mam takie obawy związane z poradnią. Dziewczyny a może któraś z Was ma podobne odczucia? piszcie
Madzia, ja też żadnych obserwacji nie przeprowadzę my pierwsze spotkanie mamy 9 maja, a 23 maja dwa za jednym zamachem jeśli dostanę pracę domową, abym obserwowała cykl u siebie to chyba od razu powiem pani prowadzącej jak się sprawy mają wiem, że niektórzy, choć to mało uczciwe, ściągają z internetu wykresy...
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:56   #3775
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Mój ślub będzie w sierpniu. Mieszkam obecnie u mojego chłopaka, 40 km pod Lublinem. Sama jestem z Gdyni, także za bardzo się nie orientuję co - gdzie warto załatwiać.
Czy możecie mi polecić jakąś cukiernię pod kątem tortu? Myślę, że w grę wchodzą miasta: Bychawa/Krasnystaw/Lublin/Zamość
Czy cukiernie dowożą te torty, czy samemu trzeba po nie jechać?

I może wiecie, gdzie bym mogła zamówić taki bukiet?

Czytając pooprzednie posty przeraziłam się trochę, że to jest tyle zamieszania, tzn zapowiedzi będą musiały być i tutaj i w Gdyni? Strasznie dużo formalności....
Pozdrawiam
My tort mieliśmy z cukierni markiza.

A załatwiania trochę jest. Zapowiedzi muszą być w parafii Twojej i TŻ, czyli jeśli jesteś tam zameldowana i tam jest Twoja parafia to w Gdyni też.

________________

Jestem już żoną
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:02   #3776
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
My tort mieliśmy z cukierni markiza.

A załatwiania trochę jest. Zapowiedzi muszą być w parafii Twojej i TŻ, czyli jeśli jesteś tam zameldowana i tam jest Twoja parafia to w Gdyni też.

________________

Jestem już żoną
W sumie tutaj jestem zameldowana tymczasowo, ciekawe, czy dzięki temu tutaj jest moja parafia? Trzeba będzie tak zrobić, żeby tylko tu było Nie pomyślałam o tym meldunku ..

I serdeczne gratulacje
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:23   #3777
asioks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

moni_ka.g Wszytskiego Najlepszego!!!! zazdroszczę, że macie ten stres już za sobą

Napisz plizzzzz jak się spisał Focus.
asioks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:35   #3778
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

moni_ka.g, również przyłączam się do życzeń! Wszystkiego najlepszego na nowej, wspólnej drodze życia!
Napisz nam jak będziesz miała chwilkę jak wspominasz ten wielki dzień, jak spisali się usługodawcy itd. Jako PM2012 z niecierpliwością czekam na relację
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:34   #3779
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
W sumie tutaj jestem zameldowana tymczasowo, ciekawe, czy dzięki temu tutaj jest moja parafia? Trzeba będzie tak zrobić, żeby tylko tu było Nie pomyślałam o tym meldunku ..

I serdeczne gratulacje
Hej! Jeśli mieszkasz na terenie jakiejś parafii przez pół roku i więcej to automatycznie staje się ona Twoją parafią - bez względu gdzie jesteś zameldowana. Jeżeli dodatkowo miałaś okazję być w domu kiedy była wizyta duszpasterska, wtedy jesteś wpisana w księgi parafialne i sprawa załatwiona.
Na Twoim miejscu bardziej martwiłabym się tym, czy ksiądz tak łatwo przełknie fakt, że mieszkacie razem. Dowiedz się jak Wasz proboszcz na to reaguje, bo może się jeszcze okazać, że zapowiedzi w Gdyni to łatwiejsze rozwiązanie niż przekonanie księdza, ze to ok, że mieszkacie razem.
Nie namawiam Cię do kłamstwa oczywiście, tylko ostrzegam, że może być trudno.
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 18:12   #3780
Bridella
Raczkowanie
 
Avatar Bridella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2010, 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.IX

Cześć Dziewczyny! No i już szczęśliwie od tygodnia jestem żoną Wczoraj wróciliśmy z króciutkiej podróży poślubnej do Pragi, kolejna prawdziwa podróż w czerwcu Mam już w łapkach akt małżeństwa
Wszystko udało się SUPER! nawet lepiej niż oczekiwaliśmy, ślub cudowny w Kościele św. Agnieszki, niezwykle klimatyczny ale też z humorem, dzięki księdzu który udzielał nam ślubu Wesele udało się rewelacyjnie, wszyscy się świetnie bawili, prawdę mówiąc nie wiem o czym pisać i co Was interesuje, ale mam jedną radę jako doświadczona Panna Młoda - podejdźcie do całej tej uroczystości na luzie, , a zobaczycie, że wszystko świetnie się uda
Bridella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.