Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-01, 12:37   #3361
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Myszka 78 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie odstępów między zabiegami. Jaki jest w przypadku depilacji nóg?
było już ze sto razy mówione
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:04   #3362
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie,

jestem po 3 depilacji laserem Light Sheer Duet Luminesa na łydkach, udach i bikini , moc na zabiegach 1- 9, 2-9, 3- 9,2.Całkowity czas trwania depilacji ok. 1 godziny - 3 strefy.Nic nie boli, nie piecze. Odstępy pomiędzy deilacjami: 1 zabieg 17 styczeń włoski wyszły wszystkie po ok. 1-2 tygodniach i pięknie byłam łysiutka na depilowanych miejscach do 2 zabiegu , czyli 6 marca (7 tygodni) po depilacji ten sam schemat, czyli po 1-2 tygodniach włoski się wysuwają, i jestem łysa z miesiąc i zaczynają paskudy rosnąć bikini odrosło tak jak z przed depilacji, uda i łydki w 50% 3 depilacja 29 kwietnia (po 8 tygodniach) jak zwykle śmierdzi opalanym kurczakiem , jak zwykle nic nie boli, zabieg trwa ok. 1 godziny na mocy nieco wyższej niż poprzednio czyli 9,2 przy max na Light Sheer Duet to 12. Depilacja w Bydgoszczy, gabinet Elderm, cena 850,00 W razie pytań odpowiem na wszystkie w miarę wiedzy i możliwości.
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:17   #3363
Myszka 78
Przyczajenie
 
Avatar Myszka 78
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
było już ze sto razy mówione
wątek czytam od kilku miesięcy cofnęłam się o jakieś 2 szukając odpowiedzi na pytanko (na więcej nie miałam czasu), niestety nie było, a nie zakodowałam odpowiedzi wcześniej...jaki problem napisać... odpowiadając zgryźliwie przez 10 s, w 2 odpowiedziałabyś na moje pytanie...
Myszka 78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:34   #3364
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witaj,

Generalnie jest tak, że jak widzisz, że włoski odrastają to idziesz na depilację. Przeważnie to wypada w czasie pomiędzy 6 a 9, 10 tygodniem od depilacji.
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:45   #3365
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Myszka 78 Pokaż wiadomość
wątek czytam od kilku miesięcy cofnęłam się o jakieś 2 szukając odpowiedzi na pytanko (na więcej nie miałam czasu), niestety nie było, a nie zakodowałam odpowiedzi wcześniej...jaki problem napisać... odpowiadając zgryźliwie przez 10 s, w 2 odpowiedziałabyś na moje pytanie...
nie czytałaś postów,bo pisała o tym OLA na tej stronie
ale po co czytać,skoro ktoś odpisze jeszcze raz.
właśnie dzięki takim leniwym postom nie można się niczego doszukac na watku

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-05-01 o 19:47
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:39   #3366
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Myszka 78 Pokaż wiadomość
wątek czytam od kilku miesięcy cofnęłam się o jakieś 2 szukając odpowiedzi na pytanko (na więcej nie miałam czasu), niestety nie było, a nie zakodowałam odpowiedzi wcześniej...jaki problem napisać... odpowiadając zgryźliwie przez 10 s, w 2 odpowiedziałabyś na moje pytanie...
Łydki 10-12 tyg
Uda ok10tyg
Bikini 10-12 tyg
Pachy 8-10 tyg
okolice twarzy 6-8 tyg
To sa odstepy zalecane pomiedzy zabiegami przy uzyciu lasera LS Duet.
Pozdrawiam
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 12:31   #3367
ola_sh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dzień dobry,
jestem tu nowa.
mam pytanie o warszawski salon Depi-Light na wilczej. tak, tak - skusiłam się na promocję na grouponie. mam doświadczenia z epi-centrum na płatowcowej - świetne miejsce, ale chciałam skorzystać z wersji ekonomicznej.

i może ktos mi wytłumaczy szal na no+vello - jak oni z tym iplem zawojowali wiele miast, nie tylko w polsce?

z góry dzięki za odp.
ola_sh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 09:50   #3368
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Wink Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ola_sh Pokaż wiadomość
dzień dobry,
jestem tu nowa.
mam pytanie o warszawski salon Depi-Light na wilczej. tak, tak - skusiłam się na promocję na grouponie. mam doświadczenia z epi-centrum na płatowcowej - świetne miejsce, ale chciałam skorzystać z wersji ekonomicznej.

i może ktos mi wytłumaczy szal na no+vello - jak oni z tym iplem zawojowali wiele miast, nie tylko w polsce?

z góry dzięki za odp.
nie wiem czy to szal ale na pewno popularne ze względu na cenę.my jednak preferujemy LS
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:26   #3369
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nurtuje mnie myśl, czy są tutaj dziewczyny, które robiły depilację laserem jakiś czas temu, np. rok, kilka lat. Jak depilacja wygląda u nich? Po dłuższym okresie przerwy? Jakim laserem był wykonywany zabieg, ile zabiegów było, czy korzystają depilacji wspomagających?
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:39   #3370
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
wypadły wszystkie , skóra była gładka bez włosków, ale chodziło mi o % ile ich wypadło już na zawsze a ile odrosło do czasu następnego zabiegu, które znowu będę usuwać... następny zabieg- pierwszy tydzień czerwca... obecnie mam gołą skórę gładką, bo wszystkie już wypadły przed kolejnym zabiegiem zdąży już jakaś część odrosnąć... zobaczymy ile ich będzie po 3 zabiegu
jestem prawie 2 tyg po peirwszym zabiegu i czesc wloskow wypadla (na oko na razie jakas polowa), niektore da sie latwo pociagnac palcem i wychdoza (nie stawiaja oporu), ale sa tez takie ktore ani drgna (maja nawet 0,5-1cm dlugosci i sa czarne). czy to normalne i po prostu mam czekac jeszcze az same wypadna, czy tez to jest powod do niepokoju juz?
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:06   #3371
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
jestem prawie 2 tyg po peirwszym zabiegu i czesc wloskow wypadla (na oko na razie jakas polowa), niektore da sie latwo pociagnac palcem i wychdoza (nie stawiaja oporu), ale sa tez takie ktore ani drgna (maja nawet 0,5-1cm dlugosci i sa czarne). czy to normalne i po prostu mam czekac jeszcze az same wypadna, czy tez to jest powod do niepokoju juz?
Po 1 zabiegu wypadły mi wszystkie do 2 tygodni i też miały taką właśnie długość. Jedynie pojedyncze sztuki zostały i rosły jakby laser je nie potraktował. Myślę, że część z nich jeszcze Tobie się wysunie (może nawet wszystkie ).
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 11:40   #3372
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

bo jutro mijaja 2 tygodnie od zabiegu. niektorzy mowia ze nawet do 3 tygodni trzeba na wypadniecie wloskow. no wiec cierpliwie czekam
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:29   #3373
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Nurtuje mnie myśl, czy są tutaj dziewczyny, które robiły depilację laserem jakiś czas temu, np. rok, kilka lat. Jak depilacja wygląda u nich? Po dłuższym okresie przerwy? Jakim laserem był wykonywany zabieg, ile zabiegów było, czy korzystają depilacji wspomagających?
pisały juz weteranki laserów kilka stron wstecz.
u mnie minął rok i parę mesięcy od pierwszego zabiegu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:10   #3374
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

laseczki z Krakowa - na jednym z portali zakupowych (Citeam) jest oferta na 1 zabieg bikini brazylijskiego do Revision za 65 zł - sam salon polecam, robią bardzo dokładnie
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 22:35   #3375
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkie forumowiczki

Chciałabym Was poprosić o radę..
W poniedziałek wybieram się na mój pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem LightSheer Duet). W opisach na stronie internetowej jest napisane, że zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, a dzwoniąc w celu zapisania się pani spytała czy chce ze znieczuleniem - 30zł dodatkowo. Trochę zgłupiałam i powiedzialam że nie chce. I tak się zastanawiam czy mam z tego skorzystać, czy może to nie boli aż tak bardzo?? (będę robić zabieg na pachy). Włoski mam ciemne, ale czy są grube? hmmm ciężko powiedzić, raczej tak..
i co mam zrobić???

Pozdrawiam! Ola
olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:34   #3376
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie jest całkowicie bezbolesny, ale ból jest do zniesienia
ja ostatnio robiłam bikini całkowite bez znieczulenia i wytrzymałam, więc Ty też dasz radę

co tu tak cicho ostatnio?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 10:02   #3377
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziękuję za odpowiedź
...zdam relacje po swojej wizycie
olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 11:33   #3378
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

gdzie mozna znalezc w krakowie lub tez okolicach laser ELOS firmy Syneron? nie chodzi mi o IPL + RF, tylko po prostu oryginalny ELOS, czyli laser diodowy + rf.

bardzo bym byl wdzieczny za pomoc.
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:51   #3379
ingemona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 205
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, miałam 2 zabiegi na bikini pełne. Miby wszystko super, mniej włosków odrasta ale kurcze, zostaja takie wstrętne czarne kropy!!! Jak Wy sobie z tym radzicie? Przeciez nie będe chodzić zarośnieta po zabiegu az wszystkie wloski wyleca. Zreszta one same tak nie bardzo chca wychodzic, albo musze im pomagac paznokietkami albo zgalac i wtedy nie odrastaja. Dlatego mam tak strasznie duzo tych czarnych kropek. Co mam zrobic by tego uniknac?
ingemona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 18:45   #3380
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do dziewczyn, które miały robioną depilację Light Sheer Duet: jaką moc miałyście ustawioną ? U mnie przy 1 i 2 depilacji całych nóg (łydki, uda) i bikini było max 9, na trzecim zabiegu 9,2. Wiem, że ten laser ma maksymalną moc 12 więc wydaje mi się, że okolice 9 to nie dużo

Edytowane przez agaapra
Czas edycji: 2011-05-08 o 18:47
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:33   #3381
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które miały robioną depilację Light Sheer Duet: jaką moc miałyście ustawioną ? U mnie przy 1 i 2 depilacji całych nóg (łydki, uda) i bikini było max 9, na trzecim zabiegu 9,2. Wiem, że ten laser ma maksymalną moc 12 więc wydaje mi się, że okolice 9 to nie dużo
Miałam dwa zabiegi na łydki. Za pierwszym razem moc była ustawiona na 10,5, a za drugim na 11. Robiłam też jeden raz bikini i moc wynosiła 10,5. Poproś o więcej jeżeli nie odczuwasz bólu i nic nie dzieje się ze skórą.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:05   #3382
agaciabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich serdecznie

Po długich poszukiwaniach i przeogromnej ilości stron, które przeczytałam na temat depilacji laserowej chyba zdecyduję się na zabieg z użyciem Light Sheer Duet.
Mam do was pytanko, czy znacie i możecie polecić salon we Wrocławiu który wykonuje depilacje laserową tym urządzonkiem? Wydaje mi się że przejrzałam ten wątek dość dokładnie i nie znalazłam innego oprócz DerMed, ale w jego ofercie nie znalazłam pełnego bikini, tylko podstawowe a chciałabym te okolice wydepilować jak najbardziej się da

Będę wdzięczna za każą informacje i wasze sugestie
agaciabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 14:29   #3383
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dla zainteresowanych depilacja ls z krk na jednym z portali jest dzis fajna oferta 3x bikini i pachy za 399 zl
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 17:37   #3384
monissia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ODDAM bon na 1 depilację laserem diodowym LIGHT SHEER o wartości 299zł Centrum Kosmetyki Laserowej Lafsen! Obejmuje do wyboru depilację: bikini, pachy lub broda + górna warga oraz 20% rabatu na 3 kolejne zabiegi na tę samą część ciała jaką się wybrało. Bon kupiony na grouponie, ważny do 15.05.2011, ale może ktoś akurat potrzebuje i zdąży się umówić. Zabiegi można wykonać w Poznaniu, Zielonej Górze bądź Lesznie. Do wyboru:
1. Studio Urody GLAM SHINE przy ul Emilii Sczanieskiej 1 w Poznaniu.
2. New Look Studio Urody przy ul Żeromskiego 21 przez 2 w Zielonej Górze.
3. Studio Viva przy ul Konstytucji 3 Maja 1 w Lesznie.
Jeśli ktoś potrzebuje to proszę o kontakt na maila: monissia@wp.pl

Kupiłam go za 100zł, ale jestem umówiona już w innym gabinecie, gdzie robiłam już zabieg 2 razy. Pozdrawiam i jestem pod mailem
monissia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:32   #3385
dziki_udziec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych depilacja ls z krk na jednym z portali jest dzis fajna oferta 3x bikini i pachy za 399 zl
A czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym całym "Active woman" bo w zasadzie to pierwsze słyszę o tym miejscu?
dziki_udziec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:23   #3386
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dziki_udziec Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym całym "Active woman" bo w zasadzie to pierwsze słyszę o tym miejscu?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:08   #3387
dziki_udziec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziękuje za tę, wiele do tematu wnoszącą wypowiedź ale jak nie trudno się domyślić chodziło mi o doświadczenia i opinie osób, które z usług Active Woman korzystały lub mają o tym informacje z drugiej ręki.
W związku z powyższym, daruj sobie na przyszłość pisanie równie błyskotliwych postów.
dziki_udziec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:32   #3388
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dziki_udziec Pokaż wiadomość
Dziękuje za tę, wiele do tematu wnoszącą wypowiedź ale jak nie trudno się domyślić chodziło mi o doświadczenia i opinie osób, które z usług Active Woman korzystały lub mają o tym informacje z drugiej ręki.
W związku z powyższym, daruj sobie na przyszłość pisanie równie błyskotliwych postów.
nie bede wdawala sie w bezsensowne dyskusje skoro na watku nie znalazlas info dot salonu ( a domyslam sie ze nie zadalas sobie trudu zapoznania sie z trescia forum ) to widocznie nikt nie ma doswiadczenia w kwestii tego salonu. Jesli umiejetnosc uzywania poprawnej polszczyzny oraz korzystania z wyszukiwarki jest ci obca to daruj sobie pisanie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:24   #3389
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez monissia18 Pokaż wiadomość
ODDAM bon na 1 depilację laserem diodowym LIGHT SHEER o wartości 299zł Centrum Kosmetyki Laserowej Lafsen! Obejmuje do wyboru depilację: bikini, pachy lub broda + górna warga oraz 20% rabatu na 3 kolejne zabiegi na tę samą część ciała jaką się wybrało. Bon kupiony na grouponie, ważny do 15.05.2011, ale może ktoś akurat potrzebuje i zdąży się umówić. Zabiegi można wykonać w Poznaniu, Zielonej Górze bądź Lesznie. Do wyboru:
1. Studio Urody GLAM SHINE przy ul Emilii Sczanieskiej 1 w Poznaniu.
2. New Look Studio Urody przy ul Żeromskiego 21 przez 2 w Zielonej Górze.
3. Studio Viva przy ul Konstytucji 3 Maja 1 w Lesznie.
Jeśli ktoś potrzebuje to proszę o kontakt na maila: monissia@wp.pl

Kupiłam go za 100zł, ale jestem umówiona już w innym gabinecie, gdzie robiłam już zabieg 2 razy. Pozdrawiam i jestem pod mailem
oddasz? za darmo?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:00   #3390
dziki_udziec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

effa_j: Jesteś bardzo zabawna. Naprawdę

Edytowane przez dziki_udziec
Czas edycji: 2011-05-10 o 16:05
dziki_udziec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.