Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-06, 13:52   #4141
Smoke
Raczkowanie
 
Avatar Smoke
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: p³n. Szwecja
Wiadomo¶ci: 207
Idealnie u³o¿one w³osy. Jak te dziewczyny to robi±?

Pewnie ka¿da z Was widzia³a nie raz kobiety z idealnie u³o¿onymi w³osami, tak ¿e ka¿dy kosmyk jest na swoim miejscu. Zawsze siê zastanawia³am, jak one to robi±? Czy spêdzaj± codziennie parê godzin przed lustrem zanim wyjd± z domu?

Hmm..Ja te¿ potrafiê spêdziæ sporo czasu przed lustrem, mam masê ró¿nych mleczek, pianek i lakierów, okr±g³± szczotkê, prostownicê, ale na koniec i tak moje w³osy wygl±daj± jak w³osy zaniedbanej kobiety Mam suche, pusz±ce siê w³osy, których bez prostownicy w ogóle nie da siê u³o¿yæ, i ³adnie jest tylko i wy³±cznie po wyj¶ciu od fryzjera I tak naprawdê to nie chcê spêdzaæ du¿o czasu nad uk³adaniem w³osów.

Mo¿e które¶ z tych dziewczyn s± tu na forum? Podzielcie siê swoimi sposobami
Smoke jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 17:08   #4142
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 611
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Smoke Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie ka¿da z Was widzia³a nie raz kobiety z idealnie u³o¿onymi w³osami, tak ¿e ka¿dy kosmyk jest na swoim miejscu. Zawsze siê zastanawia³am, jak one to robi±? Czy spêdzaj± codziennie parê godzin przed lustrem zanim wyjd± z domu?

Hmm..Ja te¿ potrafiê spêdziæ sporo czasu przed lustrem, mam masê ró¿nych mleczek, pianek i lakierów, okr±g³± szczotkê, prostownicê, ale na koniec i tak moje w³osy wygl±daj± jak w³osy zaniedbanej kobiety Mam suche, pusz±ce siê w³osy, których bez prostownicy w ogóle nie da siê u³o¿yæ, i ³adnie jest tylko i wy³±cznie po wyj¶ciu od fryzjera I tak naprawdê to nie chcê spêdzaæ du¿o czasu nad uk³adaniem w³osów.

Mo¿e które¶ z tych dziewczyn s± tu na forum? Podzielcie siê swoimi sposobami
Pogrubione oznacza ¿e zapêdzi³a¶ siê w b³êdne ko³o- mam niesforne w³osy które zdyscyplinujê piank± lakierem prostownic± suszark± itd. One siê robi± coraz bardziej zniszczone i tym samym coraz bardziej niesforne a Ty dowalasz im jeszcze wiêcej lakieru jeszcze wiêksz± temperaturê na prostownicy ¿eby je u³o¿yæ wiêc siê niszcz± coraz bardziej itd

Jest tylko jeden sposób
1.Odstaw lakier, mleczka, pianki i zdecyduj siê najlepiej albo na suszenie na szczotce albo na prostowanie.

2.Zainwestuj w od¿ywkê bez sp³ukiwania zawieraj±c± silikony(Ja polecam jedwab biosilk) wyg³adzi Ci w³osy i ograniczy(u mnie ca³kiem niweluje) puszenie siê w³osów. Bêd± wygl±da³y na zdrowsze (niestety g³ównie bêd± wygl±da³y bo silikony to pomoc dora¼na dzia³a krótko i powierzchownie ale chroni± te¿ w³osy np przed czynnikami mechanicznymi.) Dobry jest te¿ Gliss Kur ekspresowa od¿ywka regeneracyjna oil nutrtive(¿ó³ta)

3.Kolejna inwestycja- maski, od¿ywki, olejki. Najlepiej nie za du¿o bo nie ma co w³osów faszerowaæ a¿ tak.
Ja polecê sprawdzony olej kokosowy(dzia³a cuda) i amlê(jeszcze wiêkszy cudotwórca-mamie przesta³y wypadaæ w³osy po dwóch u¿yciach, siostra u¿ywa regularnie i ma w³osy jak z reklamy) i maskê do sp³ukiwania po myciu w³osów(np polecana przez wszystkich w tym przeze mnie Gloria)

I tyle.

Moje w³osy s± rozja¶niane, katowane prostownic± i w teorii powinnam mieæ suche wronie gniazdo na g³owie-nie s± mo¿e tak idealne jak z reklamy ale wygl±daj± zdrowo i s± do opanowania )Jakby co¶ to pytaj

Bez odstawienia (oszczêdnego dawkowania)pianek, lakierów itd i od¿ywiania w³osów nie bêdziesz mieæ niestety wymarzonej fryzury..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urz±dzeniach przeno¶nych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-06 o 17:10
Irisfeal jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:39   #4143
clanse
Raczkowanie
 
Avatar clanse
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!



Hejka. Mam d³ugie w³osy i grzywkê. Jak zrobiæ takie fale? Na lokówce i wa³kach nakrêcaj± mi siê same koñcówki co wygl±da okropnie. Pomó¿cie, b³agam !!!!!!!!!!

Edytowane przez clanse
Czas edycji: 2011-05-06 o 20:42
clanse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 21:44   #4144
chmieluuucr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Mam parê pytañ do Was

1.Chodzi mi o te fryzury:
http://img38.imageshack.us/g/cristia...dodossant.jpg/
Uploaded with ImageShack.us


Czy fryzjer sobie z nimi poradzi? Tzn. czy wystarczy ¿e poka¿e mu zdj. a on mi tak± fryzurkê zrobi?


2. Je¶li sobie nie poradzi, to mogê sam u³o¿yæ. Chcia³bym jednak wys³uchaæ Waszych porad co do d³ugo¶æi w³osów, czym mam je u³o¿yæ itd....

Czekam na porady i z góry thx
chmieluuucr jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 21:50   #4145
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomo¶ci: 6 752
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka¿ wiadomo¶æ
Pogrubione oznacza ¿e zapêdzi³a¶ siê w b³êdne ko³o- mam niesforne w³osy które zdyscyplinujê piank± lakierem prostownic± suszark± itd. One siê robi± coraz bardziej zniszczone i tym samym coraz bardziej niesforne a Ty dowalasz im jeszcze wiêcej lakieru jeszcze wiêksz± temperaturê na prostownicy ¿eby je u³o¿yæ wiêc siê niszcz± coraz bardziej itd

Dodam tyle, ¿e warto zainwestowaæ w kosmetyki w³a¶nie do w³osów suchych
z reszt±, kto jest napisane przez Irisfeal siê jak najbardziej zgadzam

Cytat:
Napisane przez clanse Poka¿ wiadomo¶æ

Hejka. Mam d³ugie w³osy i grzywkê. Jak zrobiæ takie fale? Na lokówce i wa³kach nakrêcaj± mi siê same koñcówki co wygl±da okropnie. Pomó¿cie, b³agam !!!!!!!!!!
Mo¿e po prostu ¼le nawijasz na lokówkê w³osy?
pasma nie powinny na siebie nachodziæ
warto je spryskaæ lakierem - tylko nie za du¿o i jakim¶ odpowiednim do du¿ych temperatur ?

Cytat:
Napisane przez chmieluuucr Poka¿ wiadomo¶æ
Mam parê pytañ do Was

1.Chodzi mi o te fryzury:
http://img38.imageshack.us/g/cristia...dodossant.jpg/
Uploaded with ImageShack.us


Czekam na porady i z góry thx
brak zdjêcia
__________________
je¶li idziesz przez piek³o, nie zatrzymuj siê
juli_jka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 21:58   #4146
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 611
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez clanse Poka¿ wiadomo¶æ
[
Hejka. Mam d³ugie w³osy i grzywkê. Jak zrobiæ takie fale? Na lokówce i wa³kach nakrêcaj± mi siê same koñcówki co wygl±da okropnie. Pomó¿cie, b³agam !!!!!!!!!!
Prawdopodobnie tak jak pisze juli_jka ¼le je nawijasz..poszukaj filmików na youtube jest tego pe³no np http://www.youtube.com/watch?v=lxIEcwq_5OU
Mo¿esz te¿ krêciæ w³osy na dwa 3 razy jak np tu: http://www.youtube.com/watch?v=dTTk-98tCUQ
Cytat:
Napisane przez juli_jka Poka¿ wiadomo¶æ
Dodam tyle, ¿e warto zainwestowaæ w kosmetyki w³a¶nie do w³osów suchych
z reszt±, kto jest napisane przez Irisfeal siê jak najbardziej zgadzam
O tak. Czêsto np na lakierze czy piance liczy siê "potrójna moc megamocnego utrwalenia zamiast"do w³osów zniszczonych, farbowanych, po trwa³ej ondulacji" itd czy uwa¿amy ze nasze w³osy s± normalne albo przet³uszczaj±ce sie zamiast suche i zniszczone i takich szamponów i od¿ywek u¿ywamy..
Ja przedtem uwa¿a³am, ¿e mam w³osy przet³uszczaj±ce siê i musia³am je myæ codziennie od kiedy o nie dbam jak o zniszczone, rozja¶niane, suche myjê co 2-3 dni wiec w dla mnie ogromna poprawa:p
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urz±dzeniach przeno¶nych
Irisfeal jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 22:14   #4147
Smoke
Raczkowanie
 
Avatar Smoke
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: p³n. Szwecja
Wiadomo¶ci: 207
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka¿ wiadomo¶æ
Pogrubione oznacza ¿e zapêdzi³a¶ siê w b³êdne ko³o- mam niesforne w³osy które zdyscyplinujê piank± lakierem prostownic± suszark± itd. One siê robi± coraz bardziej zniszczone i tym samym coraz bardziej niesforne a Ty dowalasz im jeszcze wiêcej lakieru jeszcze wiêksz± temperaturê na prostownicy ¿eby je u³o¿yæ wiêc siê niszcz± coraz bardziej itd

Jest tylko jeden sposób
1.Odstaw lakier, mleczka, pianki i zdecyduj siê najlepiej albo na suszenie na szczotce albo na prostowanie.

2.Zainwestuj w od¿ywkê bez sp³ukiwania zawieraj±c± silikony(Ja polecam jedwab biosilk) wyg³adzi Ci w³osy i ograniczy(u mnie ca³kiem niweluje) puszenie siê w³osów. Bêd± wygl±da³y na zdrowsze (niestety g³ównie bêd± wygl±da³y bo silikony to pomoc dora¼na dzia³a krótko i powierzchownie ale chroni± te¿ w³osy np przed czynnikami mechanicznymi.) Dobry jest te¿ Gliss Kur ekspresowa od¿ywka regeneracyjna oil nutrtive(¿ó³ta)

3.Kolejna inwestycja- maski, od¿ywki, olejki. Najlepiej nie za du¿o bo nie ma co w³osów faszerowaæ a¿ tak.
Ja polecê sprawdzony olej kokosowy(dzia³a cuda) i amlê(jeszcze wiêkszy cudotwórca-mamie przesta³y wypadaæ w³osy po dwóch u¿yciach, siostra u¿ywa regularnie i ma w³osy jak z reklamy) i maskê do sp³ukiwania po myciu w³osów(np polecana przez wszystkich w tym przeze mnie Gloria)

I tyle.

Moje w³osy s± rozja¶niane, katowane prostownic± i w teorii powinnam mieæ suche wronie gniazdo na g³owie-nie s± mo¿e tak idealne jak z reklamy ale wygl±daj± zdrowo i s± do opanowania )Jakby co¶ to pytaj

Bez odstawienia (oszczêdnego dawkowania)pianek, lakierów itd i od¿ywiania w³osów nie bêdziesz mieæ niestety wymarzonej fryzury..
No, nie do koñca. Nie da siê u³o¿yæ moich w³osów bez prostownicy, ale to nie znaczy ¿e je codziennie prostujê. Oszczêdzam pianki, lakiery itd i mimo wszystko moje w³osy ¿yj± w³asnym ¿yciem. Staram siê uk³adaæ je bez prostownicy i nawet suszarka ze szczotka nic nie daj± JAk nie musze nigdzie wychodziæ, od czasu do czasu dajê w³osom wyschn±æ samym i wtedy w ogóle wygl±dam jak dziecko. U¿ywam produktów Aussie i John Frieda, mo¿e one jednak nie s± tak dobre, jak wszyscy mówi±

Dlatego siê dziwiê, jak niektórym kobietom udaje siê osi±gn±c idealne fryzury jak z salonu? Ile czasu musz± na to po¶wiêcaæ? Ich w³osy s± tak idealne, ¿e a¿ zwracaja na siebie uwagê - perfekcyjnie ostrzy¿one, b³yszcz±ce, a fryzura ma dok³adnie taki kszta³t, jak powinna...
Smoke jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 09:14   #4148
chmieluuucr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Mam parê pytañ do Was

1.Chodzi mi o te fryzury:
1)
2)
3)
4)

Czy fryzjer sobie z nimi poradzi? Tzn. czy wystarczy ¿e poka¿e mu zdj. a on mi tak± fryzurkê zrobi?


2. Je¶li sobie nie poradzi, to mogê sam u³o¿yæ. Chcia³bym jednak wys³uchaæ Waszych porad co do d³ugo¶æi w³osów, czym mam je u³o¿yæ itd....


Czekam na porady i z góry thx
chmieluuucr jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-07, 10:52   #4149
clanse
Raczkowanie
 
Avatar clanse
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdopodobnie tak jak pisze juli_jka ¼le je nawijasz..poszukaj filmików na youtube jest tego pe³no np http://www.youtube.com/watch?v=lxIEcwq_5OU
Mo¿esz te¿ krêciæ w³osy na dwa 3 razy jak np tu: http://www.youtube.com/watch?v=dTTk-98tCUQ
Dziêuje bardzo. Rzeczywi¶cie, ja nawija³am w³osy od koñcówek do góry i dlatego tak ¼le siê krêci³y. Dziêkujê **
clanse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-07, 12:13   #4150
rozwa¿na_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 674
Dot.: Polecam Wam dzik± szczotkê!

Ja mam tê szczotkê z firmy Khaja i uwa¿am, ¿e jest ¶wietna. W³osy s± b³yszcz±ce i g³adsze, maj± podomykane ³uski. Kupowa³am przez neta u producenta (w sumie ju¿ dwie tam kupi³am, dla siebie i dla kogo¶ jeszcze). I tak jak kto¶ wy¿ej napisa³ -nie chce siê ju¿ wracaæ do sztucznego w³osia.
rozwa¿na_i_romantyczna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-07, 12:46   #4151
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 611
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Smoke Poka¿ wiadomo¶æ
No, nie do koñca. Nie da siê u³o¿yæ moich w³osów bez prostownicy, ale to nie znaczy ¿e je codziennie prostujê. Oszczêdzam pianki, lakiery itd i mimo wszystko moje w³osy ¿yj± w³asnym ¿yciem. Staram siê uk³adaæ je bez prostownicy i nawet suszarka ze szczotka nic nie daj± JAk nie musze nigdzie wychodziæ, od czasu do czasu dajê w³osom wyschn±æ samym i wtedy w ogóle wygl±dam jak dziecko. U¿ywam produktów Aussie i John Frieda, mo¿e one jednak nie s± tak dobre, jak wszyscy mówi±

Dlatego siê dziwiê, jak niektórym kobietom udaje siê osi±gn±c idealne fryzury jak z salonu? Ile czasu musz± na to po¶wiêcaæ? Ich w³osy s± tak idealne, ¿e a¿ zwracaja na siebie uwagê - perfekcyjnie ostrzy¿one, b³yszcz±ce, a fryzura ma dok³adnie taki kszta³t, jak powinna...
Mo¿esz zamie¶ciæ fotkê swoich w³osów?;> najlepiej naturalnych
Nadal jednak jestem za od¿ywaniem ich, najlepiej naturalnymi kosmetykami. Bo skoro nadal masz suche pusz±ce siê w³osy tzn ¿e aktualne kosmetyki nie dzia³aj±..
Te idealne fryzury to w du¿ej mierze w³a¶nie zas³uga zdrowych w³osów..


clanse piêknej pokrêconej fryzury ¿yczê

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

chmieluuucr fryzura to bana³ dla fryzjera a i Ty ³atwo tak± zrobisz po odpowiednim ostrzy¿eniu
W³osy ciête z d³u¿szym irokezem -po bokach krótsze na górze i z ty³u d³u¿sze.

Na zdjêciach wygl±da na uk³adanie na ¿el ale tak to siê b³yszczy ¿e wygl±da dosyæ tandetnie...
Proponujê albo trochê ¿elu i utrwalenie lakierem do w³osów, albo guma do w³osów albo je¶li zale¿y Ci na bardzo naturalnym efekcie pianka do w³osów i na to lakier
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urz±dzeniach przeno¶nych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-07 o 12:39
Irisfeal jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 13:33   #4152
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Kochane, pomo¿ecie? Jak zrobiæ tak± fryzurê? http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/u...ura1071958.htm

lavanyaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-07, 14:14   #4153
clanse
Raczkowanie
 
Avatar clanse
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Ja kiedy¶ tak± mia³am fryzurê- robisz ma³ego "k³osa" czyli dobieranego warkoczyka. Od czubka g³owy nad czo³em coraz ni¿ej. Ci±gle dobierasz z jednej strony coraz wiêcej w³osów. Reszta jakby¶ robi³a zwyk³y warkocz.
clanse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:06   #4154
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 816
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

ostatnio ¶ciê³am sobie w³osy, mniej wiêcej tak: http://fryzury.info/fryzura/3624/fryzura-wieczorowa/ te¿ pocieniowane i z grzywk±, nie my³am ich jeszcze od czasu wizyty u fryzjerki i nie wiem jak bêd± siê uk³ada³y same (a sama kompletnie siê nie znam na uk³adaniu, modelowaniu, piankach, ¿elach itp) tak jak fryzjerka mi je u³o¿y³a - na grubej szczotce i z przodu wygl±da jakby bob - wygl±dam tak za grzecznie, chcia³abym sobie u³o¿yæ taki nie³ad, jakby krótk± mokr± w³oszkê, nie loki ale ka¿dy kosmyk w inn± stronê na dolnej po³owie d³ugo¶ci w³osów, niestety nie mogê znale¼æ podobnych zdjêæ. jak mogê uzyskaæ taki efekt? wydaje mi siê ¿e mo¿na tak "pognie¶æ" w³osy d³oñmi piank± lub lakierem (tylko w³a¶nie nie wiem czy tym czy tym?) i te¿ nie wiem czy na wilgotne w³osy, na suche...?
gosia1207 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 12:42   #4155
chmieluuucr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Irisfeal,

Czyli wystarczy ¿e wydrukuje, zaniosê fotke do fryzjera, i bede co¶ takiego mia³?


Chodzi mi jeszcze o t, ¿eby w³osy wygl±da³y tak jak na zdjêciu 3 i 4 ....

PS. Ile za takie co¶ mo¿e wzi±¶æ kasy fryzjer? Za zwyk³e strzy¿enie bierze 15-17 zl.

Edytowane przez chmieluuucr
Czas edycji: 2011-05-08 o 13:35
chmieluuucr jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 13:13   #4156
gangureg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Witam, to mój pierwszy post
Dziewczyny, mam wielki problem. Potrzebujê du¿ej zmiany na g³owie a nie mam pojêcia na co siê zdecydowaæ.

to ja:
http://imageshack.us/photo/my-images/96/sl273670.jpg/

a ta fryzura straszliwie mi siê podoba
http://imageshack.us/photo/my-images/716/helelduze.jpg/

ale bojê siê, ¿e krótkie w³osy nie bêd± mi w ogóle pasowaæ :/
mo¿e jakie¶ loki?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg sl273670.jpg (51,4 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg helelduze.jpg (51,7 KB, 9 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-17 o 13:00 Powód: zdjecia zalaczamy do zalacznika
gangureg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:02   #4157
clanse
Raczkowanie
 
Avatar clanse
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

chmieluuucr, ja my¶³e, ¿e zrobi ci ta fryzurê nawet na stoj±co. Jak dla mnie nie trzeba nic ¶cinaæ nawet tylko mieæ d³u¿sze w³osy (tak min. 6 cm) i postawiæ w górê na ¿elu. Mój kolega tak nawet siê nosi a czasem ma zwyk³e równe w³osy.
Szkoda kasy- zrób sobie sam.
clanse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:43   #4158
Madlene1029
Raczkowanie
 
Avatar Madlene1029
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Witam wszystkich! Moje w³osy ostatnio wyprowadzaj± mnie z równowagi.. Grzywka z boku (je¶li mo¿na to tak nazwaæ) w ogóle nie chce siê uk³adaæ. Od jakich¶ trzech miesiêcy w³osy bardziej mi wypadaj±, brakuje im ¿ycia i przerzedzi³y siê, ale to nie ten w±tek. Mia³am kiedy¶ grzywkê i po jej zapuszczeniu rosn± sobie jak chc±. My¶lê, ¿e jakie¶ ciekawe ciêcie mog³o by t± sytuacjê nieco polepszyæ Zdajê siê na wasze zdania.

Oto moje zdjêcia:
http://imageshack.us/photo/my-images/21/img73962.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/829/bvgu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images...5729kopia.jpg/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bvgu.jpg (52,7 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img5729kopia.jpg (32,0 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img73962.jpg (60,0 KB, 12 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-17 o 13:01 Powód: zdjecia zalaczamy do zalacznika
Madlene1029 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:03   #4159
chmieluuucr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

mówisz, ¿e ok. 6 cm wystarczy? no ok, ale czym mam je u³o¿yæ, u¿ywam tego:

http://e-styl.com/p/pl/5726/taft+loo...ow+150+ml.html
+ lakier.

Z gumy nie chce korzystaæ, bo po paru godzinach pojawia siê bia³y osad i to takie nie fajne jest....

Z czego mogê wiêc korzystaæ?

PS.Nie chcê ¿eby cena wszystkiego wynosi³a wiêcej ni¿ 20 z³ na 2 tyg

PS2.Aktualnie mam tak± fryzurê


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
chmieluuucr jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 19:26   #4160
chmieluuucr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 11
Talking Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!


Edytowane przez chmieluuucr
Czas edycji: 2011-05-09 o 12:30
chmieluuucr jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:10   #4161
chmieluuucr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!


Edytowane przez chmieluuucr
Czas edycji: 2011-05-09 o 12:30
chmieluuucr jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:30   #4162
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 611
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

Czyli ¶ciête masz odpowiednio tyko jeszcze trochê za krótko
Niestety ale czêsto siê na w³osach osiada taki jakby 'kurz' i raczej nie ma ró¿nicy czym stawiasz w³osy..bo widzia³am taki efekt po tych paru godzinach i po ¿elu i po lakierze a u znajomego który u¿ywa gumy do w³osów akurat nie widzia³am nigdy
Je¶li chcesz uzyskaæ dok³adnie taki efekt jak na zdjêciach('mokre w³osy') to ¿el, brylantyna. Je¶li zale¿y Ci na naturalniejszym efekcie-guma, wosk, pianka i lakier do w³osów

Mo¿esz sprawdziæ na KWC opinie i wybraæ jaki¶ dobry produkt

Ro¿nica miêdzy 1 a 3 zdjeciem jest tylko taka ¿e na 1 ma w³osy postawione do góry a na 3 do ty³u
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urz±dzeniach przeno¶nych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-08 o 21:39
Irisfeal jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:56   #4163
chmieluuucr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak ZROBIÆ,U£Ó¯YÆ tak± fryzurê ? - W¡TEK ZBIORCZY!

No to jeszcze troszkê poczekam ...

I bardziej chodzi mi o ten efekt z "mokrymi w³osami"
No i oczywi¶cie kupiê brylantynê
A jeszcze co¶. Jak± si³e ma ta brylantyna? podobnie jak guma?

Z reszt± ten ¿el spe³nia chyba swe zadanie

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

@off

Irisfeal,

a tak wgl to podoba Ci sie on? ;D

@topic

Jak my¶licie, czym on( albo jego stylista) uk³ada w³osy?

Edytowane przez chmieluuucr
Czas edycji: 2011-05-09 o 12:31
chmieluuucr jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 09:31   #4164
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Cytat:
Napisane przez gangureg Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, to mój pierwszy post
Dziewczyny, mam wielki problem. Potrzebujê du¿ej zmiany na g³owie a nie mam pojêcia na co siê zdecydowaæ.

to ja:
http://imageshack.us/photo/my-images/96/sl273670.jpg/

a ta fryzura straszliwie mi siê podoba
http://imageshack.us/photo/my-images/716/helelduze.jpg/

ale bojê siê, ¿e krótkie w³osy nie bêd± mi w ogóle pasowaæ :/
mo¿e jakie¶ loki?
Jeste¶ m³od± osob± wiêc kiedy przyjdzie czas na zmiany i eksperymenty jak nie teraz?
¦cinaj to tylko w³osy, odrosn±. Tylko mam nadziejê, ¿e nie bêdziesz farbowaæ na blond

P.S.
Loki? chcesz codziennie w³osy krêcic?

Cytat:
Napisane przez Madlene1029 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich! Moje w³osy ostatnio wyprowadzaj± mnie z równowagi.. Grzywka z boku (je¶li mo¿na to tak nazwaæ) w ogóle nie chce siê uk³adaæ. Od jakich¶ trzech miesiêcy w³osy bardziej mi wypadaj±, brakuje im ¿ycia i przerzedzi³y siê, ale to nie ten w±tek. Mia³am kiedy¶ grzywkê i po jej zapuszczeniu rosn± sobie jak chc±. My¶lê, ¿e jakie¶ ciekawe ciêcie mog³o by t± sytuacjê nieco polepszyæ Zdajê siê na wasze zdania.

Oto moje zdjêcia:
http://imageshack.us/photo/my-images/21/img73962.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/829/bvgu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images...5729kopia.jpg/
Mi siê bardzo podobaj± Twoje w³osy mo¿emy siê zamieniæ jak chcesz
Ja Ciebie widzê z grzywk±
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:11   #4165
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Polecam Wam dzik± szczotkê!

Cytat:
Napisane przez rozwa¿na_i_romantyczna Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam tê szczotkê z firmy Khaja i uwa¿am, ¿e jest ¶wietna. W³osy s± b³yszcz±ce i g³adsze, maj± podomykane ³uski. Kupowa³am przez neta u producenta (w sumie ju¿ dwie tam kupi³am, dla siebie i dla kogo¶ jeszcze). I tak jak kto¶ wy¿ej napisa³ -nie chce siê ju¿ wracaæ do sztucznego w³osia.
A z ilu rzêdów sk³ada siê Twoja szczotka? I jak d³ugie masz w³osy?
__________________
"Tam Gdzie Nie Ma Nic,Wszystko Siê Zaczyna (...)"

"Nigdy Nie Jest Za Pó¼no...Zacz±æ Tak Jak Chce Siê ¯yæ..."
samanta00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:40   #4166
monisia_polak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 4
Exclamation Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Tak tamtej dziewczynce do twarzy w grzywce.
A ja? Ja wci±¿ dostaje sprzeczne info na temat mojej twarzy i dopasowanych do niej fryzur. Mam poci±g³±, okr±g³± i kwadratow± twarz. Czy nie ma na tym ¶wiecie fryzjerki która powie raz a porz±dnie??
Odp. brzmi niestety :P ale zdaje siê na was moje drogie panie. Od razu mówiê ¿e mam pulchne policzki, a w³osy zdatne do przet³uszczania siê i nie s± gêste. Mam grzywkê na ukos i mocno pocieniowane w³osy, ale to mnie nie satysfakcjonuje, poniewa¿ nie do¶æ, ¿e nie mam na g³owie du¿o w³osów to jeszcze to cieniowanie sprawi³o wra¿enie jeszcze mniejszej objêto¶ci na koñcach mojej czupryny (w³osy s± za lekko za ramiona)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4110.jpg (22,7 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4112.jpg (23,3 KB, 18 za³adowañ)

Edytowane przez monisia_polak
Czas edycji: 2011-05-10 o 18:41
monisia_polak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:46   #4167
masseur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 54
Jak mam naprawiæ swoj± fryzurê?

Witam.
Cykn±³em parê fotek mojej obecnej (jeszcze nie wystylizowanej) fryzury. Umieszczam je tutaj, aby¶cie popatrzyli o doradzili mi co ciekawego mogê z tym zrobiæ (nie chcê ¶cinaæ na krótko).
1. Przede wszystkim chcia³bym pozbyæ siê tych zawijasów z ty³u i po bokach - da siê? Nie chcia³bym, ¿eby by³y to jakie¶ szalone fryzury, typu: http://www.fryzury.info.pl/img/fryzura_meska_modna.jpg , czy http://i384.photobucket.com/albums/o...g?t=1238448350 . Nie chcia³bym te¿, ¿eby moja fryzura nie by³a jako¶ przychla¶niêta: http://www.fryzurymlodziezowe.pl/gen.../fryzury_8.jpg .
Ogólnie to mam teraz taki ba³agan na g³owie. Co zatem proponujecie ?
2. Je¶li wycieniujê w³osy to pozbêdê siê tych zawijasów ?


TUTAJ MOJE FOTKI:
http://img830.imageshack.us/img830/7411/pysy1.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/276/beztytuutlt.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/3893/pysy2.jpg - najgorsza jako¶æ, ale najbardziej widaæ zawijasy
http://img833.imageshack.us/img833/9083/psys3.jpg - tutaj najbardziej widaæ syf na g³owie

Edytowane przez masseur
Czas edycji: 2011-05-10 o 18:44
masseur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:53   #4168
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Cytat:
Napisane przez monisia_polak Poka¿ wiadomo¶æ
Tak tamtej dziewczynce do twarzy w grzywce.
A ja? Ja wci±¿ dostaje sprzeczne info na temat mojej twarzy i dopasowanych do niej fryzur. Mam poci±g³±, okr±g³± i kwadratow± twarz. Czy nie ma na tym ¶wiecie fryzjerki która powie raz a porz±dnie??
Odp. brzmi niestety :P ale zdaje siê na was moje drogie panie. Od razu mówiê ¿e mam pulchne policzki, a w³osy zdatne do przet³uszczania siê i nie s± gêste. Mam grzywkê na ukos i mocno pocieniowane w³osy, ale to mnie nie satysfakcjonuje, poniewa¿ nie do¶æ, ¿e nie mam na g³owie du¿o w³osów to jeszcze to cieniowanie sprawi³o wra¿enie jeszcze mniejszej objêto¶ci na koñcach mojej czupryny (w³osy s± za lekko za ramiona)
Ciê¿ko Ci co¶ doradziæ bo masz krótkie w³osy
Rozumiem Twój ból tego, ¿e w³osy s± zdatne do przet³uszczania siê i rzadkie mam to samo. Na pocz±tku mialam je BARDZO wycieniowane. (dó³ siêga³ za stanik, góra nawet 5cm) Tego cieniowania ¿a³ujê i teraz zapuszczam na równo
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 21:09   #4169
Madlene1029
Raczkowanie
 
Avatar Madlene1029
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - W¡TEK ZBIORCZY ;)

Hmm.. mia³am grzywkê i nie by³am zadowolona. Znajomi te¿ powiedzieli, ¿e bez niej wygl±dam lepiej ;/
Madlene1029 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 22:02   #4170
masseur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Jak mam naprawiæ swoj± fryzurê?

Kto¶ pomo¿e?
masseur jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.