Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008 cz.IV - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 10:08   #4651
karolakep
Zadomowienie
 
Avatar karolakep
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 231
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Wszystkiego najlepszego dlamaluchow obchodzacych urodzinki!

barbara powodzenia!!!!daj znac po rozmowie...
karolakep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:04   #4652
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Cytat:
Napisane przez karolakep Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad tym zestawem(kupie chyba z chrzestna na spolke)
http://allegro.pl/play-doh-zestaw-sn...594079930.html
i musze poszukac dobrych ksiazek dla maluchow...
karolakep super są te zestawy polecam jest nie zła zabawa nawet dla dorsłych


ksiazki?
polecam wydawnictwa dwie siostry media rodzina eneduerabe
dortę gellner i agnieszke frączak
duzo fajnych ksiażek jest na rynnku

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Stella mniam fajne ciasto. Pokaże mojej mamie bo ja nawet jak bym chciała to nie mam za bardzo czasu piec przy dzieciach. To ciacho z mascarpone może bym dała radę, też fajne
zrób to ciasto pani walewska ale z konfiturą porzeczkową albo włąsnym dzemem

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba trzeba powoli zastanawiac się nad nowym tytułem na wątek. Rozgadałyśmy się, ze hej.
Na rowerkach już jeździmy i mamom wcale nie marudzimy!!! Maj-czerwiec 2008!!!
dla mnie OK

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
Popsuł mi się wałasnie humor z rana
TŻ pojechal zobaczyc listy i Marcel jest na 2 miescu listy rezerwowej.Trzeba pisac odwołanie.Szczerze to nie wierze w takie rzeczy,ze akurat 2 osoby zrezynuja.Po co mialaby rezygnowac?Mialam w dokumentach ,ze pracujemy to jakie dzieci maja wieksze szanase niz te rodzicow pracujacych?????????????? ????
Jakby tu bylo prywatne to bym sie nie martwila a tu sa dwa panstwowe.Niańki nie chce bo kupe kasy idzie a dziecko siedzi wraz w domu z obca babą!Chce żeby poszedł do dzieci.
alusia moga zrezygnować...
inna koncepcja..
sama otwórz klub malucha lub przedszkole


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość

Pisałam wam juz kiedyś o ciężkiej sytuacji w firmie mojego męża. Szykują się kolejne zwolnienia i mąż dostał w piątek dziwny telefon, że ma się stawić w poniedziałek w dziale informatycznym i ma się postarać dobrze wypaść. Nic więcej nie powiedzieli i nie kazali nic mówić swojemu kierownikowi.

ona daj znać co i jak ja mam nadzieje ze to maciek będzie teraz kierownikiem
trzymam za was kciuki

dla wszystkich dzisiejszych jubilatów słodkie buziaczki pozdrowienia od Cioteczki st_elli

Bartek i Alicja ROŚNIJCIE ZDROWO!
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:23   #4653
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

ale dzisiaj dzieciaczków świętuje !!

Bartuś, Ala, Szymek sto lat i dużo uśmiechu każdego dnia !!!

Stella dzięki Dałam przepis na walewską mojej mamie, ma niedługo zrobić Zaproszenie na picasse wieczorem bo ja się na tym nie znam

Asia no to witaj w klubie. Mój też mi wypomina, on juz tak wychowany, matka strasznie oszczędna. Jak coś powiem, że muszę dziecku kupić to ona zaraz pytanie: czy nie ma po Michale? Wkurza mnie to bo mam prawo czasem coś dziecku nowego kupić. A Tż oszczędny aż czasem chorobliwie, niedawno nawet o tym pisałam.

Dziewczyny zaliczylam spacer z dziećmi i wpadłam do przedszkola sprawdzić listę i JEST!!!! Dostal się
Chyba mialam jakies wyjątkowe szczęście, trudno do tego przedszkola się dostać, jest mnustwo chetnych. No i co najważniejsze to przedszkole jest zaraz obok mojego bloku, mam minutę drogi A plac zabaw dla dzieci widać z mojego balkonu )
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:39   #4654
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Hej Dziewczyny

Dzięki za życzona dla Szymona i wszystkiego najlepszego dla pozostałych jubilatów Ali i Bartusia.

Szymek poszedł dziś pierwszy raz od długiego weekendu do przedszkola, mąż kupił mu cukierki dla dzieci z okazji urodzin.
Przez wekend mieliśmy przeboje po Bactrimie, straszna biegunka a potem jeszcze wymioty - masakra była. Na szczęście po odstawieniu leku od razu lepiej.

Ona - gratluje przedszkola, ja jeszcze nie sprawdzałam list, musze się w końcu wybrac ale wilkoch nadziei nie mam.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:55   #4655
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Sonia oh ja gapa

Szymon abyś był radością dla Swoich rodziców!!
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:14   #4656
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

100 LAT DLA WSZYSTKICH DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW!!!
Ja dzisiaj mam kryzys. Muszę iść do pracy, musze iść do ludzi, musze się oderwać od domu. Regularnie a nie dwa razy w tygodniu na kilka godzin. Już sobie poryczałam, wystrzelałam Andrzeja po łapach (jak zawsze staram się tłumaczyć, tak dzisiaj nie miałam juz siły). Ogólnie ciężki dzień.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 14:01   #4657
karolakep
Zadomowienie
 
Avatar karolakep
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 231
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

ona gratulacje szczesciaro

Funieczka wez malego i idzcie na spacer.Nie ma nic gorszego od siedzenia w domu.Taka piękna pogoda!
karolakep jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 16:07   #4658
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
100 LAT DLA WSZYSTKICH DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW!!!
Ja dzisiaj mam kryzys. Muszę iść do pracy, musze iść do ludzi, musze się oderwać od domu. Regularnie a nie dwa razy w tygodniu na kilka godzin. Już sobie poryczałam, wystrzelałam Andrzeja po łapach (jak zawsze staram się tłumaczyć, tak dzisiaj nie miałam juz siły). Ogólnie ciężki dzień.
powodzenia i trzymaj się
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:27   #4659
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Dzięki dziewczyny.
My cały dzień na dworze. Codziennie gdzieś wychodzimy, więc postanowiłam, że dzisiaj dzień na podwórku.
Już się trochę pozbierałam. Wygadałam się Tż-towi trochę, kupiłam sobie w lidlu dwie koszulki na ramiaczka, zjadłam z Andrzejem i babcią lody i mi lepiej.
Dziewczyny, czy była u was kiedyś sytuacja, że Tż nie miał ochoty na seks? U mnie Tż może nie mieć siły naszykować sobie jeść, ale na seks zawsze znajdzie jakieś rezerwy. Pomijam oczywiście choróbska i inne takie, bo wtedy to nikomu chyba nic się nie chce.

Aha, czy któraś używa kubków termicznych? Będą w Aldi 11-05 dwa za 15 zł. Podobno bardzo dobre. Sąsiadka mojej mamy na działce używa namiętnie i twierdzi, ze jakościowo rewelacyjne.
__________________
wymiana

Edytowane przez Funieczka
Czas edycji: 2011-05-10 o 16:31
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:08   #4660
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Funieczka Twoj TZ to juz chyba podchodzi pod seksoholizm

Kazdemu sie czasem nie chce, kazdy jest zmeczony, zestresowany
u nie raczej odrwotnie mi sie czesciej chce niz TZ ale ostatnio musze powiedziec ze i ja jestem bardziej zmeczona wieczorami padam na kanapie ogladajac film
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:22   #4661
karolakep
Zadomowienie
 
Avatar karolakep
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 231
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Funieczka moj to moglby zawsze i wszedzie poza czasem kiedy mam @.Jesli odmawia to tylko na zlosc, bo np dzien wczesniej powiedzialam nie Czasem wydaje mi sie ze oni mysla nawet ta czescia ciala Jak sie odmowi to przesrane po calosci, zly, zlosliwy, drazliwy itd A jak tak, to mozna z nim wszystko haha owinac wokol palca.
Podobno tak jest u facetow "jaka noc taki dzien" a u bab "jaki dzien taka noc"
karolakep jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 18:38   #4662
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Nicko fajne fotki, super wyglądacie ! Ten zwierz pod drzewem genialny
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
Funieczka ja pracuję zawodowo, ale wypominanie kasy mam zawsze.
Zarabiam dużo mniej niż TZ i tylko dzięki jego pensji stać nas było na np wakacje w Turcji itp. I jak coś kupujemy do domu extra, to z reguły z pensji TZ idzie...z mojej to głównie na żarcie, ciuchy dzieci, leki itp. On opłaca mieszkanie, wszystekie media itp.
Więc jak idzie coś extra, to TZ mi wypomina...często mowi, że koniec z jego kasą itp.
Od pewnego czasu mam swoje konto, ani grosza na siebie nie biorę...tak, żeby mi nic nie mógł wypomnieć...nawet kremu do rąk !!!


Niko fajne fotki


Monia może ten pies się męczy, może oni go źle traktują....
Asia to okropne co piszesz, przecież też zarabiasz, kobieta zawsze ma ciężej i nawet na takim samym stanowisku zarobi mniej, a jakbyś zarabiała więcej to ciekawe co wtedy by twój mąż gadał. Ja bym chyba nie zniosła jakby mój tak wypominał.


Cytat:
Napisane przez barbaratwarowska Pokaż wiadomość
witam z rana

Najserdeczniejsze zyczonka dla naszych dzisiejszych solenizantow
Ali, Bartusia i Szymonka
Wszystkiego Najlepszego, samych slonecznicy dni i duuuzo usmiechu.

.
Cytat:
Napisane przez karolakep Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dlamaluchow obchodzacych urodzinki!

...
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
dla wszystkich dzisiejszych jubilatów słodkie buziaczki pozdrowienia od Cioteczki st_elli

Bartek i Alicja ROŚNIJCIE ZDROWO!
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
ale dzisiaj dzieciaczków świętuje !!

Bartuś, Ala, Szymek sto lat i dużo uśmiechu każdego dnia !!!

Dziewczyny zaliczylam spacer z dziećmi i wpadłam do przedszkola sprawdzić listę i JEST!!!! Dostal się
Chyba mialam jakies wyjątkowe szczęście, trudno do tego przedszkola się dostać, jest mnustwo chetnych. No i co najważniejsze to przedszkole jest zaraz obok mojego bloku, mam minutę drogi A plac zabaw dla dzieci widać z mojego balkonu )
Super

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Dzięki za życzona dla Szymona i wszystkiego najlepszego dla pozostałych jubilatów Ali i Bartusia.


Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
100 LAT DLA WSZYSTKICH DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW!!!



Dziękuje za życzonka w imieniu Ali, jesteście kochane
Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy była u was kiedyś sytuacja, że Tż nie miał ochoty na seks? U mnie Tż może nie mieć siły naszykować sobie jeść, ale na seks zawsze znajdzie jakieś rezerwy. Pomijam oczywiście choróbska i inne takie, bo wtedy to nikomu chyba nic się nie chce.
Nie, może zawsze i wszędzie, podobnie jak u ciebie.

Cytat:
Napisane przez karolakep Pokaż wiadomość
Podobno tak jest u facetow "jaka noc taki dzien" a u bab "jaki dzien taka noc"
Dobre, zgadzam się w 100%.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:52   #4663
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Karola dobry tekst!!!
Czym zajmujesz się ostatnio z dzieciakami na zajęciach? Podrzuć jakiś pomysł...
Ja się zabieram za filc jak pies do jeża. Wprawdzie już rozpracowałam kwaitki do naszyjnika w 100 procentach, ale jakos czasu brak, zeby się rozłożyć z tym wszystkim.
Ale kłade zaraz Andrzeja, składam pranie i biore się dalej za kogutki na torbę. Założyłam sobie, że przez maj wyhaftuję, a kiepsko idzie.
U was tez taki upał dzisiaj był? Dobrze, że moje dziecko przesypia największy, bo płakałby w domu, ze wyjść nie może.
A Tż wyczytał gdzieś, że w tym roku nad Polska zrobiła sie wielka dziura ozonowa. Brrrr, dokąd to wszystko pędzi.

Gothika jak mama się czuje?
Sybillla trzymaj się!
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:02   #4664
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy była u was kiedyś sytuacja, że Tż nie miał ochoty na seks? U mnie Tż może nie mieć siły naszykować sobie jeść, ale na seks zawsze znajdzie jakieś rezerwy. Pomijam oczywiście choróbska i inne takie, bo wtedy to nikomu chyba nic się nie chce.
hahahahahahahahah
wiecie co słyszałam o jednym typie od mojej znajomej...
ze nie miał ochoty ale osobiscie nie znam

Cytat:
Napisane przez karolakep Pokaż wiadomość
Funieczka moj to moglby zawsze i wszedzie poza czasem kiedy mam @.Jesli odmawia to tylko na zlosc, bo np dzien wczesniej powiedzialam nie Czasem wydaje mi sie ze oni mysla nawet ta czescia ciala Jak sie odmowi to przesrane po calosci, zly, zlosliwy, drazliwy itd A jak tak, to mozna z nim wszystko haha owinac wokol palca.
Podobno tak jest u facetow "jaka noc taki dzien" a u bab "jaki dzien taka noc"

dobre i sama prawda...
zawsze zachodzę w głowę o co kaman a potem mowie... aha seksu nie było....

to zupełnie inna kategoria ludiz
niestety :P
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:27   #4665
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

to ja widze ze moj maz sie starzeje albo jaki impotent z niego bedzie
skoro nie ma tak ochoty jak wasi i nie mysli ta czescia ciala

Ale mam dzis dobry dzien zaraz idziemy z TZ na dobry lunch
po za tym Tz dzwonil z dobrymi wiadomosciami mozliwe ze dostanie awans i lepsza kase, po za tym jakis tam bonus, jedna sprawa tez mu sie dobrze powinna ulozyc

powie wam ze ostatnio co wroze sobiez tarota i horoskop czytam to wszystkie dobre rzeczy sie sprawdzaja
oby tak dalej
jeszcze i wygranej w lotka brakuje

Aha wszystkiego naj dla soleznizantow dzisiejszych!
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:44   #4666
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Czyli podgatunek
A ja mam schłodzoną wódeczkę malinową. Która reflektuje? Ja sobie zaraz kielicha strzelę. Na dobry sen oczywiście i dla kurażu bo coś mnie głowa boli.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:49   #4667
karolakep
Zadomowienie
 
Avatar karolakep
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 231
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Funieczka teraz jestem 2 tydzien na opiece.Mam nadzieje ze po week juz do pracy.Malej strupki odpadaja,martwi mnie tylko ze zaczyna sie jej jakis katar... Tak wiec przerwe mam w pracy. Ostatnio zaczelismy robic kwiaty z sizalu (szablony platkow, lisci z tektury okrecane sizalem, nitka, lodyzka z szaszłyka)Upominek na Dzien Matki...Mam nadzieje ze zdażymy tez zrobic po jednej broszce z suwakow.Kupilam juz zapiecia.Dostalam totalnego swira na punkcie broszek z suwakow!!! dla mnie to poprostu cudo!!! wklejam przykladowe z netu:

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

o nie wkleily sie..dam linki

http://img824.imageshack.us/img824/3772/nowyfolder5.jpg

http://begie.fm.interii.pl/allegro/zam1.jpg

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...OodRVurncQ&t=1
karolakep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:56   #4668
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Racja, widzisz jaka gapa ze mnie. Mała przecież ospę ma.
Mnie też się te broszki z suwaków bardzo podobają, tylko ja nigdzie nie mogę kupić suwaka na metry z metalowymi zabkami. Musze się przejść jeszcze do sklepu stricte kaletniczego i tam pewnie będzie. Tylko mi nie po drodze kompletnie.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:05   #4669
karolakep
Zadomowienie
 
Avatar karolakep
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 231
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Ja zrobilam zbiórke w szkole i wsrod znajomych.Czasem rzucam haslo co mi potrzeba i ludzie wygrzebuja mi u babć itd koronki, suwaki, szmatki, guziki itd Z guzikow tez sa fajne broszki Ja wlasnie dlubie na drutach, musze korzystac poki mam ostatnie wolne wieczory...dopiero mam 20kwadratow...

Co do facetow tez uwazam ze to podgatunek.Wystarczy posmyrac tu i owdzie i juz jak w raju, milusi, nie warczyZ jednej strony to zazdroszcze im ze wlasnie zawsze maja chec na baraszkowanie, sa konkretni, nie mysla tyle co baby, nie analizuja... ilez my czasu tracimy na rozbieranie wszystkiego na czynniki pierwsze...
Siadam na druty...
karolakep jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 20:16   #4670
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

A ja idę koguty haftować...moze jakiś film sobie włączę. Tż jeszcze u klienta, ja dzieci położyłam i mam czas odsapnąć trochę.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:39   #4671
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Karola piękne te broszki, jak to się robi, jest jakaś instrukcja Mi potrzebna jest do takiej bluzki, co nie ma guzików, żeby spinać w jednym miejscu, a żadnej ładnej broszki nie znalazłam na mieście, więc może bym sobie taką zrobiła, przynajmniej oryginalna
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:57   #4672
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

witam
Jestem od wczoraj u rodzicow.TŻ nie ma w domu ,wraca jutro i ma po nas przyjechac.
Bylam dzis z kolezanka na drinku,jutro jade z małym do alergologa i na male zakupki.
ONA super ,gratulacje.Od wrzesnia powinno Ci byc lżej .

ALA,BARTEK I SZYMON -DUŻO UŚMIECHU,ZDRÓWKA I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

STELLA oj nie dla mnie taki interes.Nie na moje nerwy prowadzenie klubu czy przedszkola.

Macie racje faceci to mogą zawsze i wszędzie.Nieraz to mi się kojarzy ze zwierzętamiKAROLA fakt jak się odmówi to zły chodzi .

Co do wypominania kasy to u nas nie bylo tego problemu.Do czasu...Jest miedzy nami kryzys to i zacząl wypominac.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 21:29   #4673
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Najserdeczniejsze dla dzisiejszych solenizantów!!!!!!

Ona - gratulacje dostania się do przedszkola!

Cytat:
Napisane przez karolakep Pokaż wiadomość
Funieczka moj to moglby zawsze i wszedzie poza czasem kiedy mam @.Jesli odmawia to tylko na zlosc, bo np dzien wczesniej powiedzialam nie Czasem wydaje mi sie ze oni mysla nawet ta czescia ciala Jak sie odmowi to przesrane po calosci, zly, zlosliwy, drazliwy itd A jak tak, to mozna z nim wszystko haha owinac wokol palca.
Podobno tak jest u facetow "jaka noc taki dzien" a u bab "jaki dzien taka noc"
zgadzam się, ostatnio właśnie pisałąm że dobrze nam zrobi odsapnięcie od siebie bo się obraża i jeszcze w dodatku sobie wyobraza bóg wie co a to już jest problem

Funieczka dzięki że pytasz, jestem u mamy, mama słaba, goraczkuje, ma zawroty głowy, coś dziwnego się dzieje, w dodatku wczoraj i Ramona zaczeła gorączkować, i tak do dzisiaj, goraczka jej spada to idziemy na dwór, może to błąd. Ale tak ciepło! A babcia (moja) wiecie jak ją ubrała rano? długi rękaw i kamizelka (to ja jej ubrałam bo w domu rano zimno) na to jeszcze sweter z włóczki i czapka.....z włóczki! 25 stopni!
Robię w tych truskawkach, martwię się na zmianę z robotą, jutro jadę do domu do lekarza, wstawić pranie i wracam tutaj.

karola - broszki cudo! nie widziałąm takich, chcę instrukcji
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 22:31   #4674
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Broszki - super
Gdzie to można kupić?

Asia - wiem czym grozi solarium, na razie jeszcze nie byłam ale chce sie troche opalić bo w czrwcu mam wesele

Solenizantom życzę kolorowego dzieciństwa

Funieczka - mój TŻ moze zawsze i wszędzie ja w sumie też ale teraz nie czuję sie seksowna, brzuch zwizający, z piersi kapie mleko
ale po to chodze i si epocę na siłowni zeby wszystko było lepiej (dzisiaj godz. na orbitrec a póżniej masaż roletic)

Ona - fajnie z tym przedszkolem - Michałek zadowolony?
ale do pracy nie waracasz jeszcze?
Kolorowych snów!

Edytowane przez Kjane
Czas edycji: 2011-05-10 o 22:32
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 07:14   #4675
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

oł a co sie stało ze jeszcze nie ma żadnego swieżego posta?????
Chyba słonecznie od rana i u was
Ja zaraz ide z chłopakami na spacer a później jak moja babci aprzyjedzie to zmykam na ćwiczenia no i później obiadek i znów na ćwiczenia.
Powiem wam że nie chudne jakoś w zastraszajacym tempie ale duuuużo lepiej sie czuję
Myśle że na efekty musze troche poczekać ale sie nie poddam zaraz kończy mi sie karnet i biore nastepny

Miłego dnia
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 07:17   #4676
barbaratwarowska
Raczkowanie
 
Avatar barbaratwarowska
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 310
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Podobno tak jest u facetow "jaka noc taki dzien" a u bab "jaki dzien taka noc"

u nas to sie sprawdza na 100%
tz nie obraza sie kiedy nie mam ochoty bo ja wiecznie jej nie mam wiec chyba zdazyl sie przyzwyczaic

Gothika ma nadzieje ze z mama i Ramonka juz lepiej, zdrowka zycze.

Kjane gratuluje samozaparcia, mi tz na urodziny (w grudniu)wykupil karnet z 1h rollmasazu ale ja jeszcze nie bylam i musze chyba zadzwonic i sie umowic.
napisz jak wyglada taki masaz czy trzeba sie rozbierac jak do normalnego masazu??

Ona ciesze sie ze Michalek dostal sie do przedszkola ja sie dowiem 16maja.

a z moja praca nici, teraz sie okazalo ze nie ma wolnych miejsc w zlobku, pewnie juz kogos przyjeli, ale co mnie wnerwilo to nie zastlam dyrki kiedy powinna byc!!! i rozmawiala ze mna na korytarzu!!! ksiegowa i powiedziala ze ona nic nie wie zeby byly jakies etaty, ale powiedziala to tak ze poczulam sie jak gowniara, nie wiedzaca czego che.

cos mi nie wyszlo to cytowanie.

Edytowane przez barbaratwarowska
Czas edycji: 2011-05-11 o 07:20
barbaratwarowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 07:18   #4677
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Szymek dziękuje za życzonka.

A ja wpadłam an pomysł że urodziny Szymona to też moje swięto - w końcu nieźle się namęczyłam żeby przyszedł na świat - i z tej okazji kupiłam sobie buty i nową torbę

Kjane - podziwiam Cie za wyrrwałośc z tą siłownią i że tak sobie umieszczorganizować czas na wyjście przy 2 dzieci - naprawdę super

Barbara przyjkro mi z powodu pracy.

Edytowane przez Sonia11
Czas edycji: 2011-05-11 o 07:20
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 07:19   #4678
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Znalam wielu facetow i nie wszyscy mogli i chcieli zawsze i wszedzie
moze to ci nie podgatunkowi i mniej zwierzecy

Kjane pozycz troche tej energii bo u mnie ostatnio cos gorzej
chce i jakos energi brak na rzeczy
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 07:38   #4679
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

dzieki za wsparcie dziewczyny
Ćwiczę bo mam już dość tego że mi sie wszędzie sadło wylewa - szkoda ze jak tak późno sie zapisałam - że wczesniej nie mogłam
czasami mi sie nie chce jechać ale lubię na tym orbitrecu ćwiczyc
i korzytam z tego że na te 2 godzinki dziennie dzieciaki mogę zostawic z babcią.
Po prostu chce być w formie i być zdrowa

barbara - ćwiczenie na rolletic jest w sumie łatwe ale trzeba sie nagimnastykować
tutaj masz link:
http://www.rolleticstudio.com.pl/masaz-rolletic.html
ćwiczysz w ubraniu - ważna systematyczność i po pierwszym razie bolą mięśnie (mnie strasznie nogi) - ale masaż przyjemny - polecam!!!!
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 07:43   #4680
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Kjane super, że tak codziennie ćwiczysz U mnie zostały spacery po 3 godziny dziennie i od czasu do czasu rower. Nie mam z kim dzieci zostawiać

Barbara współczuje niestety do przedszkoli zatrudniają najczęściej po znajomości. U nas jedynie na darmowe staze biorą chetnie ale jak już zatrudnić to mają swoich...

Caterin ja też na jakiś mniej jurnych trafiam
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.