Opolskie Panny Młode - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-29, 14:25   #301
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

U mojej siostry sprawdzil sie autobus z kosciola na sale. Pozniej mieli kolege ktory rozwozil wszystkich do domow, duza czesc wrocila wlasnymi autami. Ale to wszystko zalezy tak naprawde od odleglosci sali. Ja niestety bylam zmuszona zrezygnowac z sali w Kuchni Slaskie, Pan z Dobrzenia nie chcial nam wynajac samych noclegow (bo moze miec wtedy wesele)
Redius w Czarnawasach jest poza moim zasiegiem cenowym, a w Arendzie nie wiedza czy beda mieli wtedy wolne.
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 14:45   #302
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez foszek
U mojej siostry sprawdzil sie autobus z kosciola na sale. Pozniej mieli kolege ktory rozwozil wszystkich do domow, duza czesc wrocila wlasnymi autami. Ale to wszystko zalezy tak naprawde od odleglosci sali. Ja niestety bylam zmuszona zrezygnowac z sali w Kuchni Slaskie, Pan z Dobrzenia nie chcial nam wynajac samych noclegow (bo moze miec wtedy wesele)
Redius w Czarnawasach jest poza moim zasiegiem cenowym, a w Arendzie nie wiedza czy beda mieli wtedy wolne.
a musisz lokowac wszystkich "na miejscu" przeciez moglabys zapewnic transport do opola i znalezc noclegi w opolu.
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 18:47   #303
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Nie wiesz ile krzycza sobie w Opolu jak do tego dodac koszty wynajmu autobusu to grozi nam bankructwo Pytalam sie tez o ten hotel kolo elektrowni, ale ma sie na niego odbyc jakis przetarg a obecni wlasciciele nie sa pewni czy go wygraja wiec nie przyjmuja rezerwacji na przyszly rok. A nie odwaze sie zarezerwowac Kuchni bez rownoczesnej rezerwacji noclegow

A z pozytywnych rzeczy zamowilismy obraczki (bede potrzebne juz w pazdzierniku na cywilny), calkiem inne niz mi sie podobaly w necie i przez przypadek trafilam na cudowna suknie slubna Poczekam tylko do pazdziernika bo wtedy jak podpowiedziala mi pani, maja wyprzedaze (nie wiem dlaczego tak to sie nazywa skoro i tak maja pozniej dostepne te suknie tylko znowu po normalnych cenach).
A propo sukien, zdziwilam sie ze tylko w jednym salonie moglam sobie zrobic zdjecia w innych jest zakaz!!!
A na koniec o sali, co sadzicie o tej? http://www.wesele.pop.pl/
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 09:11   #304
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez foszek
A na koniec o sali, co sadzicie o tej? http://www.wesele.pop.pl/
salami sie bardzo podoba, tylko troche daleko
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:51   #305
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Mi tam gdzie jakos ladnie jest daleko, jak poszlam ogladac sale w mojej rodzinnej miejscowosci (25 % gosci) to sie zalamalam, ludzie leca z rozpedu jakies 20 lat, nawet najstarsi gorale nie pamietaja kiedy bylo tam cos robione, no moze za jedna ale tam wejdzie max 40 osob jak sie chce z tancami
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:25   #306
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez foszek
Mi tam gdzie jakos ladnie jest daleko, jak poszlam ogladac sale w mojej rodzinnej miejscowosci (25 % gosci) to sie zalamalam, ludzie leca z rozpedu jakies 20 lat, nawet najstarsi gorale nie pamietaja kiedy bylo tam cos robione, no moze za jedna ale tam wejdzie max 40 osob jak sie chce z tancami
az sobie na mape popatrzylam i faktycznie z grodkowa to tobie jeden kit czy bedziesz szukala blizej opola czy blizej wroclawia. jesli przy tej sali sa noclegi i maja wolne terminy, to ja bym sie powaznie nad nia zastanawiala. tym bardziej, ze czasu coraz mniej
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 17:59   #307
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Foszek jesli odleglosc jest podobna, a sa tez noclegi to chyba nie ma sie co zastanawiac. Ciezko znalezc teraz wolna i ladna sale na taki termin. Sala na zdjeciach wyglada ciekawie. Ma swoj klimat i nastroj. Na pewno jest inna niz wszystkie a w koncu o to wlasnie chodzi zeby miec cos co goscie zapamietaja na dluzej niz tylko dzien po weselu

A co do sukien to tez dziwi mnie ta pazdziernikowa wyprzedaz, bo o ile pamietam to np w salonie na 1-go maja w Opolu zaczeli wyprzedaz juz w sierpniu. W sumie to nie bardzo tez rozumiem sens takich wyprzedazy, bo przeciez te "salonowe" sukienki sa zazwyczaj tylko modelami na pokaz i chyba wiekszosc dziewczyn i tak karze sobie sukienke uszyc. To nie sweterek ktory pakuja do reklamowki i zabierasz od razu do domu Ja osobiscie, jesli znalazlabym w salonie moj ideal, to wolalabym jednak troche "wybrzydzac" zeby uszyli mi cos bardzo podobnego ale zebym miala pewnosc ze to nie bedzie ten model z manekina salonowego. Te sukienki sa przeciez x razy przymierzane przez dziewczyny o roznych figurach, wiec to nie to samo co zupelnie nowe szyte idealnie na moje wymiary. Czy moze sie myle?
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 19:06   #308
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Opolskie Panny Młode

Na stronie http://wesele.opole.pl/forum/viewtopic.php?p=349 umiescilem dwa filmiki - jeden to plener w Kamieniu Śląskim a drugi to sesja zdjęciowa w Studio Hexa ze Strzelec Opolskich. Zainteresowanych odsylam na stronę

Pozdrawiam
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:20   #309
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Masz racje, to sa tylko modele na podstawie ktorych sie szyje pozniej na miare suknie (tak przynajmniej bylo w tych salonach ktore zwiedzilam)
Co do sali, moj termin byl niestety zajety, ale cosik sie wykombinuje Na razie remontuja gore i pokoje na dzien dzisiejszy nie sa dostepne, ale jakies 15 km jest przesliczny hotelik, czesc tam bedzie nocowac, czesc jedzie do domku.
Jak bede miala chwilke czasu to sie pobawie i pozmniejszam zdjecia sali i wkleje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg forum_suknia.jpg (66,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraczka.jpg (32,9 KB, 36 załadowań)
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 08:39   #310
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Masza_20
A co do sukien to tez dziwi mnie ta pazdziernikowa wyprzedaz, bo o ile pamietam to np w salonie na 1-go maja w Opolu zaczeli wyprzedaz juz w sierpniu. W sumie to nie bardzo tez rozumiem sens takich wyprzedazy, bo przeciez te "salonowe" sukienki sa zazwyczaj tylko modelami na pokaz i chyba wiekszosc dziewczyn i tak karze sobie sukienke uszyc. To nie sweterek ktory pakuja do reklamowki i zabierasz od razu do domu Ja osobiscie, jesli znalazlabym w salonie moj ideal, to wolalabym jednak troche "wybrzydzac" zeby uszyli mi cos bardzo podobnego ale zebym miala pewnosc ze to nie bedzie ten model z manekina salonowego. Te sukienki sa przeciez x razy przymierzane przez dziewczyny o roznych figurach, wiec to nie to samo co zupelnie nowe szyte idealnie na moje wymiary. Czy moze sie myle?
jak suknie sa w salonie wyprzedawane, to sprzedaja wlasnie te z manekinow - nie szyja juz na ich wzor indywidualnych sukienek. ja tak kupilam swoja i mimo, ze byla na mnie sporo za duza panie ja tak zmniejszyly, ze wyszla idealna i naprawde nie bylo widac, ze kiedys byla wieksza. jedyny minus sukni z wyprzedazy to to, ze byla wiele razy mierzona, ale zanim ci ja oddadza jest prana i prasowana - naprawde nie widac roznicy w wygladzie, a roznica w cenie jest mega. polecam ten sposob zakupu, bo mozna miec piekna suknie np. o polowe tansza.
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 11:34   #311
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Ja mam to szczescie ze jestem "wymiarowa" (tak ,mmnie nazwala Pani w salonie), wiec ze reguly mi one pasuja (rozm 36/38).
W porzadnym salonie odradza pani44 przymierzanie sukni 38
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 15:58   #312
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Jakos nie mamy szczescia z organizacja slubu, ojciec pociesza mnie, ze jak teraz jest pod gorke to pozniej z gorki. Wymarzona sala na wesele znaleziona - niestety nasz termin zajety (mamy tylko jeden termin w roku 2007 mozliwy :-( )
Z cywilnym podobnie, wszystkie termi9ny sobotnie maja tutaj zajete do polowy stycznia 2007 a z piatkowych zostal jeden, o 8:40 rano.
Wiec bylismy zmuszenie wziasc termin w miejscu o 180 km oddalonym. Na dodatek nie jestem tutaj w stanie znalesc butow pasujacych do sukienki (w sklepach maja tutaj teraz juz zimowe obuwie). Powoli plakac mi sie chce... A to dopiero poczatek...
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 17:07   #313
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Foszek grunt to sie nie zalamywac!!! Jakos sie wszystko ulozy, zobaczysz wszysto zalatwicie! Buciki tez sie znajda, a jesli nie w sklepie to w necie poszukaj, moze strona z butami slubnymi ktora mi polecalas (jesli chodzi o biale) poza tym na allegro jest masa nowych butow, czasem sie trafia calkiem fajne. Na pewno ci sie uda. A co to maja byc za buty? Moze tym razem ja pomoge?
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 08:33   #314
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

A ja mam pomaranczowa sukienke na cieniutkich ramiaczkach, konczaca sie jakies 10 cm nad kostka, ze wzgledu ze slub bedzie koniec pazdziernika (moze byc zimno), wiec szukam raczej zakrytych sandalkow, moze ecru albo szampana kolor, do tego planuje kupic wielki szal do otulenia. W piatek mamy spotkanie sluzbowe w Berlinie, moze tam cos znajde. Tym bardziej mam problemy z butami, ze mam halusy i musze miec naprawde wygodne obuwie, dlatego boje sie kupowac przez net.
Z pozytywnych rzeczy - slub cywilny bedzie(najprawdopodobniej ) tutaj:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (53,4 KB, 33 załadowań)
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 10:45   #315
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

No to dobrze ze udalo ci sie to zalatwic A gdzie jest to miejsce?
Co do butow to mysle ze znajdziesz jakies bezowe na pewno, tym bardziej ze chyba nie masz zyczen co do obcasa Co prawda w sklepach jest juz wiekszosc butow zimowych i ciemnych ale cos jeszcze chyba znajdziesz. Pozdrawiam.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 22:55   #316
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

W 13-wiecznym zamku w Bonn to jakies 180 km od mojego mieszkania w niemczech ale przynajmniej rodzina mlodego nie bedzie musiala dojezdzac A co ciekawsze ta przyjemnosc bedzie mnie kosztowac 100 euro
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 08:34   #317
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Witam! cos sie ostatnio zanidbalysmy dziewczyny! Czyzby przygotowania az tak pochlanialy? nasz watek znalazlam chyba na 3 podstronie! Trzeba go reaaktywowac, koniecznie!

Dopiszcie czy sprawy ida na przod.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 07:46   #318
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

U mnie sie wszystko pogmatwalo... wlasnie soe wczoraj dowiedzialam ze moja mama jest ciezko chora.
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 09:49   #319
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Ojej wspolczuje Foszek, bo jak tu sie cieszyc ze slubu kiedy ma sie problemy Badzcie dobrej mysli, ale wesele i slub nie uciekna. Glowy do zalatwiania pewnie tez teraz nie macie. Pozdrawiam.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 19:30   #320
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Po konsultacjach z rodzina, nie rezygnujemy z cywilnego (28.X.), a koscielny i wesele bedzie, jak bedzie.
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 11:01   #321
agatez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Opolskie Panny Młode

Hej,
jestem z kedzieryzna-Kozla slub biore w sierpniu 2007. Poszukuje dobrego i sprawdzonego fotografa z wojewodztwa. Bez widoe tylko zdjecia i plener
prosze o podanie jakis info
na allegro znalazlam: tomasz pietras, a jego strona to www.fotomania.opole.pl, czy ktoras z was go zna?
czy jest ktos inny godny polecenia oprocz tu zagladajacego marka m.
agatez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 06:55   #322
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Opolskie Panny Młode

<usunięte przez moderatora>

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-08-13 o 13:05 Powód: nieopłacona reklama
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 08:00   #323
agatez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Opolskie Panny Młode

Witam,
do marek.m
mam nadzieje że się Pan nie obraził tym moim niezrecznym sformułowaniem wczesniej, że proszę o polecenie kogos innego niz Pan. A za link wielkie dzieki juz zagladam...
pozdrawiam
agatez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 09:47   #324
CeLiNa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: Opolskie Panny Młode

witam wszystkie Panie.Ja tez sie szykuje juz powoli na ten wielki dzien.mamy juz zamówiona sale kamerzyste fotografa i zespól.Z tego co słyszałam najważniejszy na weselu jest zespół ktory potrafi rozbawić towarzystwo czy ktoś zna zesół Cabrio czy ktoś słyszał jak graja prosze o opinie
__________________
Kobieta albo kocha, albo nienawidzi, trzeciej możliwości nie ma
CeLiNa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 20:27   #325
karatom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Smile poszukuje krawcowej

cze dziewczyny
mam pytanie czy ktoras z was zna jakas dobra krawcowa gdyz we wrzesniu 2007 wychodze za maz i oczywiscie potrzebuje suknie
prosze o odpowiedzi na gg 6454609
pozdrawiam
Ps. Interesuja mnie krawcowe z Opola i okolic
karatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 09:02   #326
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Opolskie Panny Młode

Agatez - nie znam tego fotografa ale po obejrzeniu jego galerii stwierdzam, że jest beznadziejny. Zdjecia zupelnie bez pomyslu, nudne, a kilka robionych jest z kilometra
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 06:53   #327
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Opolskie Panny Młode

<usunięte przez moderatora>

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-08-13 o 13:06 Powód: nieopłacona reklama
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 10:24   #328
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Opolskie Panny Młode

my jedziemy w tym tygodniu podpisac umowe z fotografem i kamerzysta
ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 17:04   #329
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Opolskie Panny Młode

Pisałam o galerii ze strony www.fotomania.opole.pl (Tomasz Pietras).
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 07:29   #330
agatez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Opolskie Panny Młode

Do ewula83!
jakiego fotografa wybrałaś? ja nie ma zielonego pojęcia skąd ja mam go wytrzasnąć! czyżby w naszym cudnym woj. był tylko fotograf z HEXA i z krapkowic i ten, o którym wczesniej pisałam? Jakis koszmar, nie chce mieć zdjęć naciąganych i źle zrobionych...ja chce mieć piękne zdjęcia...w plenerze. Pomożecie?

ps. a na forum z opola polecanym przez marka.m jakoś nie znajduje innych fotografów niż HEXA i ten Pan z krapkowic....
agatez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.