moderowane targowisko??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-26, 16:03   #1
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222

moderowane targowisko???


pewnie tem temat był już poruszany...ale jakoś nie umiałam go znaleść pzrez wyszukiwarkę...
a więc ...
Dziś chyba pierwszys raz w konkretnym celu weszłam na targowisko i strasznie się zdendedrwowałam...Jest tam pełno postów typu "Sprzedam..." i mimo iż kosmtyki te są już dawno spzredane posty te dalej tam są wprowadzając zamieszanie. Denerwowały mnie też posty w których jego właścicielka nawet nie raczyła umieścić inf o tym że dane produkty zostały sprzedane...to chyba nie jest zbyt pracochłonne.
Ja właściwie nie kozystam z targowiska ale myślę iż łatwiej i bardziej przejrzyście było by gdyby na targowisku były tylko posty które są aktualne...Wiem że to jest dodatkowy problem (dla zło ..chyba)ale może warto było by dać opcję aby osoba która zamieściła posta ...sama mogła go po spzredaży czy kupinie kosmetyku usunąc??
to takie moje skromne zdanie
ciekawa jestem waszych opini
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 16:06   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: moderowane targowisko???

posty z forum targowisko są usuwane po 90 dniach - niestety nie mamy możliwości technicznych do udostępnienia usuwania postów użytkownikom.

dlatego pozostaje po prostu po sobie posprzątać. wystarczy dopisać na końcu wątku co jest nieaktualne i po sprawie.

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 16:15   #3
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: moderowane targowisko???

dziękuje bardzo za szybką odpowiedz...tam jest tyle postów że nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego że te posty są tam tylko 90 dni
więc apel to wszystkich spzredających... piszcie co już jest nie aktualne.. wszystkim będzie się żyło lepiej
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.