Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 21:54   #4051
mia8544
Zakorzenienie
 
Avatar mia8544
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 743
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc nigdy nie zmuszałam się do
Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość

Kiedyś jak się wyprowadzę z domu to mu powiem wszystko przez co wiele razy płakałam, nie spałam w nocy z nerwów i musiałam się wstydzić. Jedni sąsiedzi to mi nawet dzień dobry nie odpowiadają od jakiegoś czasu, to taka "święta rodzina" zyja na pokaz a odkąd przygody alkoholowe mojego ojca się nasiliły to pomimo tego, że znam ich od dziecka i gdy chcę powiedzieć dzien dobry to udają, że nie widzą... Przecież ja niczemu winna nie jestem...
Hej dziewczyny.
co do to jakiś czas temu sie zmuszałam. Bo mam okropne bóle głowy czasami, takie że aż płaczę. I zawsze jest mi do tego niedobrze. Więc dopoki nie wiedziałam że to migrena a nie od żołądka, to sie zmuszałam. O dziwo robiło mi sie czasem lepiej...

stalovka Twoi sąsiedzi to jacys nienormalni są. Winią Cię za ojca czy jak? Olałabym ich całkiem i wiecej bym nie powiedziała "dzień dobry"

pokłociłam sie z TŻ...
mia8544 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:19   #4052
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

"W ogóle jak można obchodzić miesięczne rocznice po tylu latach?"
Ja też się dziwię, ale ostatnio dostałam pięknego kwiata urodzinowo-rocznicowego, więc się nie wychylam... Mój się cieszy każdego 13., niech ma

Ale muszę się Wam pochwalić. Właśnie dostałam maila od sali, w której się od początku zakochałam i jestem cała , bo i cena rozsądna i odpowiedź na resztę moich pytań i wymagań idealna. Mają nawet Lawendowy Pokoik.

mia8544,
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:58   #4053
mia8544
Zakorzenienie
 
Avatar mia8544
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 743
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Linaewen dzięki, już lepiej

było: ale dopisałam kilka stron do pracy

a teraz spac i od jutra ostro do nauki gotowców na kolosy

dobranoc

P.S co do tej laski od 2016... na mnie niektórzy dziwnie patrzyli ze na 2013 planuje a co dopiero 2016... Ja rozumiem 2 lata wczesniej zacząc planować ślub, no ale 5?!

Edytowane przez mia8544
Czas edycji: 2011-05-16 o 23:02
mia8544 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 01:13   #4054
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

ale się rozpisałyście
a ja nie mam siły po pracy, żeby nadrobić.. jutro to zrobię..
a'propos pracy. Czy mając, w sumie mało satysfakcjonującą pracę ze słabymi zarobkami, zmieniłybyście ją na inną, na podobnych warunkach tylko o 'normalnych' godzinach?
bo mam problem... chora się od tego robię... zwłaszcza, że usłyszałam gdzieś że być może będzie dla mnie moje wymarzone stanowisko, ale to nic pewnego
z jednej strony chcę rzucić w cholerę moja pracę i dziś [wczoraj właściwie] nadarzyła się ku temu okazja, ale z drugiej strony moim marzeniem jest pracować w przemyśle a nie tak o - byle pracować
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 06:45   #4055
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A myślałam, że to ja jestem dziwna z tym 2013, że tak wcześnie: hahaha:
Swoją drogę planowanie ślubu bez zaręczyn też jest fascynujące... Ja zaczęłam o tym myśleć, jak K. powiedział, że czeka do końca sesji, żebym była odprężona, bo pierścionek już czeka...

Matko kochana, jak Wy szybko spać chodzicie... Ja zaczynam myśleć o łóżku dopiero po północy, niezależnie od tego, jak wcześnie rano wstaję
dlaczego? ja np jestem w takiej sytuacji.. nie było zaręczyn, a już myślimy o ślubie i dla mnie to nie jest dziwne w ogóle.. i chyba jest tu wiecej takich dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ale muszę się Wam pochwalić. Właśnie dostałam maila od sali, w której się od początku zakochałam i jestem cała , bo i cena rozsądna i odpowiedź na resztę moich pytań i wymagań idealna. Mają nawet Lawendowy Pokoik.


A tak w ogóle, to dzień dobry wszystkim Właśnie czekam na zajęcia i postanowiłam zajrzeć na chwilę tutaj uzależniłam się normalnie
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:29   #4056
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
dlaczego? ja np jestem w takiej sytuacji.. nie było zaręczyn, a już myślimy o ślubie i dla mnie to nie jest dziwne w ogóle.. i chyba jest tu wiecej takich dziewczyn...
W zasadzie fakt, wrzuciłam wszystko do jednego worka. Planowanie ślubu bez poważnych rozmów i deklaracji jest dziwne. Pierścionek może być później. Z drugiej strony pierścionek to tylko symbol, można wcześniej być "po słowie"-czyli jakaś forma zaręczyn powinna być Skoro myśliCIE to zapewne już się zdeklarowaliście, czy tak czy nie.
No i ja mam lekki uraz-mój były-pożal-się-Boże-narzeczony skutecznie mi obrzydził zaręczyny jako takie. W grudniu wielce mnie kochał i się oświadczał, w lutym rzucił, w kwietniu znowu kochał, w urodziny oświadczał się po raz wtóry(tym samym pierścionkiem), wiem, durna byłam, a w czerwcu zaczął strzelać fochy, w wakacje zaś mnie skutecznie unikał. Ja powiedziałam DOŚĆ we wrześniu, a w Nowy Rok na przeprosiny mu się zebrało... Co ja skutecznie zignorowałam.

Przez tą całą akcję aktualnemu TŻ-towi stawiałam cały zestaw warunków okołozaręczynowych, na czele z tym, że póki mu nie powiem, ze jestem gotowa to wszelkie próby odrzucę. Po dwuletnim związku mi przeszło i dostał całkowicie wolną rękę, ale sporo pracy nad sobą mnie to kosztowało. Bo miałam "wgrane' w psychikę, że po oświadczynach wszystko się wali...

Dzień dobry wszystkim ;]
Też się właśnie zbieram na najnudniejsze laboratoria w toku tych studiów... Ble. Chemia fizyczna...
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 09:43   #4057
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Dzień dobry dziewuszki Ja dzisiaj ostro się uczę... Nie wiem jak jest u Was ale mi najlepiej materiał wchodzi do głowy rano. Tak jak ledwo co się obudzę. Wieczorem już nie potafię się uczyć.
Pamiętam jak chodziłam do liceum to jak miałam jakiś sprawdzian to nastawiałam budzik na 5 rano i się uczyłam bo wieczorem nie potrafiłam

Cytat:
Napisane przez mia8544 Pokaż wiadomość

pokłociłam sie z TŻ...
na pewno niedługo się pogodzicie
Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ale muszę się Wam pochwalić. Właśnie dostałam maila od sali, w której się od początku zakochałam i jestem cała , bo i cena rozsądna i odpowiedź na resztę moich pytań i wymagań idealna. Mają nawet Lawendowy Pokoik.
super
Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ale się rozpisałyście
a ja nie mam siły po pracy, żeby nadrobić.. jutro to zrobię..
a'propos pracy. Czy mając, w sumie mało satysfakcjonującą pracę ze słabymi zarobkami, zmieniłybyście ją na inną, na podobnych warunkach tylko o 'normalnych' godzinach?
bo mam problem... chora się od tego robię... zwłaszcza, że usłyszałam gdzieś że być może będzie dla mnie moje wymarzone stanowisko, ale to nic pewnego
z jednej strony chcę rzucić w cholerę moja pracę i dziś [wczoraj właściwie] nadarzyła się ku temu okazja, ale z drugiej strony moim marzeniem jest pracować w przemyśle a nie tak o - byle pracować
ja bym zmieniła pracę w twoim przypadku. Jeżeli masz propozycję następnej pracy i to o normalnych godzinach to dlaczego by nie spróbować

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

kolejne spięcie z ojcemMam go już naprawde dość... Staram się go unikać jak mogę ale on tylko czeka aż będę w pobliżu i zaczyna atakować. Nie wiem dlaczego to wszystko nasilił się w ostatnim czasie. Nie mam pojęcia jak ja wytrzymam te 2 lata
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 10:10   #4058
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
W zasadzie fakt, wrzuciłam wszystko do jednego worka. Planowanie ślubu bez poważnych rozmów i deklaracji jest dziwne. Pierścionek może być później. Z drugiej strony pierścionek to tylko symbol, można wcześniej być "po słowie"-czyli jakaś forma zaręczyn powinna być Skoro myśliCIE to zapewne już się zdeklarowaliście, czy tak czy nie.
No i ja mam lekki uraz-mój były-pożal-się-Boże-narzeczony skutecznie mi obrzydził zaręczyny jako takie. W grudniu wielce mnie kochał i się oświadczał, w lutym rzucił, w kwietniu znowu kochał, w urodziny oświadczał się po raz wtóry(tym samym pierścionkiem), wiem, durna byłam, a w czerwcu zaczął strzelać fochy, w wakacje zaś mnie skutecznie unikał. Ja powiedziałam DOŚĆ we wrześniu, a w Nowy Rok na przeprosiny mu się zebrało... Co ja skutecznie zignorowałam.

Przez tą całą akcję aktualnemu TŻ-towi stawiałam cały zestaw warunków okołozaręczynowych, na czele z tym, że póki mu nie powiem, ze jestem gotowa to wszelkie próby odrzucę. Po dwuletnim związku mi przeszło i dostał całkowicie wolną rękę, ale sporo pracy nad sobą mnie to kosztowało. Bo miałam "wgrane' w psychikę, że po oświadczynach wszystko się wali...

Dzień dobry wszystkim ;]
Też się właśnie zbieram na najnudniejsze laboratoria w toku tych studiów... Ble. Chemia fizyczna...
spoko rozumiem fakt, że mi zależy żeby zaręczyny były, ale z drugiej strony tak sobie myślę, że jakby nie było to też bym przeżyła, bo nie to najważniejsze my wiemy, że chcemy wziąć ślub więc wiesz dla nas pierścionek może poczekać

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
kolejne spięcie z ojcemMam go już naprawde dość... Staram się go unikać jak mogę ale on tylko czeka aż będę w pobliżu i zaczyna atakować. Nie wiem dlaczego to wszystko nasilił się w ostatnim czasie. Nie mam pojęcia jak ja wytrzymam te 2 lata
u mnie też właśnie się to ostatnio nasiliło tłumaczę to sobie tym, że to krysys wieku średniego i unikam jak mogę... 2 lata to dużo, ale wiem że wytrzymam i że zleci, także głowa do góry, razem da,my radę
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 10:22   #4059
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
spoko rozumiem fakt, że mi zależy żeby zaręczyny były, ale z drugiej strony tak sobie myślę, że jakby nie było to też bym przeżyła, bo nie to najważniejsze my wiemy, że chcemy wziąć ślub więc wiesz dla nas pierścionek może poczekać

u mnie też właśnie się to ostatnio nasiliło tłumaczę to sobie tym, że to krysys wieku średniego i unikam jak mogę... 2 lata to dużo, ale wiem że wytrzymam i że zleci, także głowa do góry, razem da,my radę
Ja mam o tyle gorszą sytuację, że mój ojciec teraz siedzi na zwolnieniu już ponad miesiąc i ja też przeciez jestem w domu i nie ma opcji, żeby go unikać cały dzień. Moje mieszkanie u rodziców sprowadziło się do ciągłego siedzenia w moim pokoju i wychodzeniu tylko do kuchni i do łazienki. To jest koszmar...A mimo tego i tak ojciec zawsze mnie wyhaczy, żeby coś dogryźć.
Dzisiaj spięcie było oczywiście dlatego, że znowu chciał mnie ustawić tak jak on chciał nie zwracając uwagi na to jakie mam dzisiaj plany i, że musze się uczyć. Byłam asertywna i to go wkurzyło
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 11:50   #4060
aga512152
Rozeznanie
 
Avatar aga512152
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zdolny Śląsk!
Wiadomości: 693
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Witam !
Miałam dziś kolokwium i poszło mi dobrze (cieszę się jak dziecko bo to strasznie ciężki przedmiot i wymagający wykładowca brrrr)
Mam takie zakwasy po wczorajszym spacerku z kijami, że nawet siedzieć nie mogę
A co do zaręczyn i planowania ślubu znam przypadek że właśnie po zaręczynach wszystko się rozpadło na siłę próbowali ułożyć plan ślub, przygotowania itp itd aż w końcu dziewczyna nie wytrzymała powiedziała,że do siebie nie pasują i się rozstali. Więc nie raz nie dwa nie warto się spieszyć z tym wszystkim, lepiej na spokojnie i być siebie pewnym i się dobrze znać.
Dastin nie ważne,że go rozzłościłaś ważne że nie będziesz skakać jak Tato Ci
karze.
agata_slomka ja też bym zmieniła, tym bardziej że to praca o normalnych godzinach.
mia8544 trzymam kciuki za szybkie pogodzenie i miłe
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba!
aga512152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 12:07   #4061
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez aga512152 Pokaż wiadomość
Witam !
Miałam dziś kolokwium i poszło mi dobrze (cieszę się jak dziecko bo to strasznie ciężki przedmiot i wymagający wykładowca brrrr)
Mam takie zakwasy po wczorajszym spacerku z kijami, że nawet siedzieć nie mogę
A co do zaręczyn i planowania ślubu znam przypadek że właśnie po zaręczynach wszystko się rozpadło na siłę próbowali ułożyć plan ślub, przygotowania itp itd aż w końcu dziewczyna nie wytrzymała powiedziała,że do siebie nie pasują i się rozstali. Więc nie raz nie dwa nie warto się spieszyć z tym wszystkim, lepiej na spokojnie i być siebie pewnym i się dobrze znać.
Dastin nie ważne,że go rozzłościłaś ważne że nie będziesz skakać jak Tato Ci
karze.
agata_slomka ja też bym zmieniła, tym bardziej że to praca o normalnych godzinach.
mia8544 trzymam kciuki za szybkie pogodzenie i miłe
no to supermnie takie zaliczenie czeka w sobotę.. aż mnie skręca jak o tym pomyślę
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 12:34   #4062
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewuszki Ja dzisiaj ostro się uczę... Nie wiem jak jest u Was ale mi najlepiej materiał wchodzi do głowy rano. Tak jak ledwo co się obudzę. Wieczorem już nie potafię się uczyć.
Pamiętam jak chodziłam do liceum to jak miałam jakiś sprawdzian to nastawiałam budzik na 5 rano i się uczyłam bo wieczorem nie potrafiłam



na pewno niedługo się pogodzicie

super

ja bym zmieniła pracę w twoim przypadku. Jeżeli masz propozycję następnej pracy i to o normalnych godzinach to dlaczego by nie spróbować

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

kolejne spięcie z ojcemMam go już naprawde dość... Staram się go unikać jak mogę ale on tylko czeka aż będę w pobliżu i zaczyna atakować. Nie wiem dlaczego to wszystko nasilił się w ostatnim czasie. Nie mam pojęcia jak ja wytrzymam te 2 lata
a ja właśnie tylko wieczorem potrafię sie uczyć czasem to bardzo utrudnia życie.
Pamiętam jak zdążało się wrócić z praco o 2 w nocy, odpalić komputer i machnąć 10 stron pracy dyplomowej. A przed praca siedziałam i nic nie mogłam wyrzeźbić

no juz pozamiatane. Odmówiłam.
Doszłam do wniosku, ze nie chcę mieć takiego wpisu w CV, a nie uważam tego za pracę moich marzeń, bardziej jako ucieczkę z tamtej (atmosfera bardzo się zepsuła, a wszystko przez zmiany kadrowe).
Bezcelowym byłoby teraz zmienianie pracy i dalsze rozsyłanie aplikacji. Potencjalny pracodawca nie będzie chciał ze mną w ogóle rozmawiać jak zobaczy, że od czerwca pracuję w nowej firmie a już w lipcu szukam innej.
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 13:56   #4063
aga512152
Rozeznanie
 
Avatar aga512152
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zdolny Śląsk!
Wiadomości: 693
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Dastin na pewno sobie poradzisz! będzie dobrze, też się bałam ale kurde poszło i licze na 4-5 czekam na wyniki zaraz mają być
Ja najlepiej to jak się uczę popołudniu ewentualnie rano bo wieczorem nie umiem się skupić , bynajmniej na nauce! Odkąd pamiętam tak miałam i mam.
agata_slomka sama najlepiej wiesz co jest dla Ciebie dobre, zrobiłas jak rozum podpowiadał i gratuluję podjęcia decyzji.
A teraz uciekam robić obiadek zaraz przyjedzie TŻ z zajęć a ja dziś robię placek po węgiersku (od rana za mną chodzi;p) a na deser zrobiłam koktajl truskawkowy z lodami i gorącą czekolada <mniam mniam>
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba!
aga512152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 13:59   #4064
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez aga512152 Pokaż wiadomość
Dastin na pewno sobie poradzisz! będzie dobrze, też się bałam ale kurde poszło i licze na 4-5 czekam na wyniki zaraz mają być
Ja najlepiej to jak się uczę popołudniu ewentualnie rano bo wieczorem nie umiem się skupić , bynajmniej na nauce! Odkąd pamiętam tak miałam i mam.
A teraz uciekam robić obiadek zaraz przyjedzie TŻ z zajęć a ja dziś robię placek po węgiersku (od rana za mną chodzi;p) a na deser zrobiłam koktajl truskawkowy z lodami i gorącą czekolada <mniam mniam>
no to trzymam za wyniki

ale rozpieszczasz swojego Tż-cika
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 14:50   #4065
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Dzień dobry . Ale się rozpisujecie ostatnio , a ja zalatana potem nadrabiam tyle stron i nie wiem nawet co już pisać, bo tyle tematów było już porusznaych
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:08   #4066
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
Dzień dobry . Ale się rozpisujecie ostatnio , a ja zalatana potem nadrabiam tyle stron i nie wiem nawet co już pisać, bo tyle tematów było już porusznaych
to może napisz co u Ciebie i czemu taka ostatnio zalatana jesteś?
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:22   #4067
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
to może napisz co u Ciebie i czemu taka ostatnio zalatana jesteś?
ciągle praca (zaczął się sezon urlopowy więc i więcej pracy jest), biblioteka czasem jeszcze, bieganie za wpisami (został mi jeszcze tylko jeden ), bo wcześniejsza sesja = "wielkie" problemy dla niektórych prowadzących, a jak chwila czasu to przytulam się do TŻ-ta (bo jakoś ostatnio więcej miłości potrzebuje ). Do piątku muszę jeszcze zrobić zdjęcia do albumu, opłacić "dyplom", pobrać zaświadczenia i co najważniejsze jeśli się uda załatwić z dziekanatem to pracę będę mogła oddać w poniedziałek
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:23   #4068
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A myślałam, że to ja jestem dziwna z tym 2013, że tak wcześnie: hahaha:
Swoją drogę planowanie ślubu bez zaręczyn też jest fascynujące... Ja zaczęłam o tym myśleć, jak K. powiedział, że czeka do końca sesji, żebym była odprężona, bo pierścionek już czeka...

Matko kochana, jak Wy szybko spać chodzicie... Ja zaczynam myśleć o łóżku dopiero po północy, niezależnie od tego, jak wcześnie rano wstaję
Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
dlaczego? ja np jestem w takiej sytuacji.. nie było zaręczyn, a już myślimy o ślubie i dla mnie to nie jest dziwne w ogóle.. i chyba jest tu wiecej takich dziewczyn...
Ja też jestem w takiej sytuacji, bez zaręczyn, ale mimo wszystko myślimy z tżem o ślubie.. Mało tego, jesteśmy parą niecały rok.. Wiem, że dla wielu osób jest to dziwne, że tak szybko, jednak ja jestem pewna że to TEN jedyny, na całe życie
Tak samo nie rozumiem gdy ludzie się dziwią, że np. 18nastolatki wychodzą za mąż.. Głupie gadanie.. Bo gotowość do małżeństwa nie polega na „odpowiednim” wieku, stażu itp. Tu chodzi o charakter, dojrzałość… Nie lubię wrzucania wszystkich i wszystkiego do jednego worka
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:25   #4069
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
ciągle praca (zaczął się sezon urlopowy więc i więcej pracy jest), biblioteka czasem jeszcze, bieganie za wpisami (został mi jeszcze tylko jeden ), bo wcześniejsza sesja = "wielkie" problemy dla niektórych prowadzących, a jak chwila czasu to przytulam się do TŻ-ta (bo jakoś ostatnio więcej miłości potrzebuje ). Do piątku muszę jeszcze zrobić zdjęcia do albumu, opłacić "dyplom", pobrać zaświadczenia i co najważniejsze jeśli się uda załatwić z dziekanatem to pracę będę mogła oddać w poniedziałek
no to życzę, żebyś bez problemu załatwiła te wszystkie sprawy


Eh... jest po południu i znowu ciężko jest mi się zabrać do nauki...
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 15:28   #4070
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
no to życzę, żebyś bez problemu załatwiła te wszystkie sprawy
też mam taka nadzieję, zwłaszcza że dopiero w czwartek dostanę prace mgr od promotora i nie wiadomo co o niej mi powie, czy coś zmieniać czy nie

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
Eh... jest po południu i znowu ciężko jest mi się zabrać do nauki...
a z czego masz się uczyć?
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:38   #4071
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość

a z czego masz się uczyć?
mam kupe zaliczeń na ten weekend. A jedno takie, że
i muszę oddać 2 rozdział mojej pracy
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:41   #4072
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
mam kupe zaliczeń na ten weekend. A jedno takie, że
i muszę oddać 2 rozdział mojej pracy
aj no to też nieciekawie
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:48   #4073
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
aj no to też nieciekawie
no nie za ciekawie i już mam stresa na to jedno zaliczenie bo tam albo umiesz i zdajesz albo nie i

idę się dalej edukować

A tak w ogóle to nie wiem jak u Was ale u mie pogoda jest masakryczna. Ciągle pada deszcz i czuje się jakby była jesień
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:55   #4074
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to nie wiem jak u Was ale u mie pogoda jest masakryczna. Ciągle pada deszcz i czuje się jakby była jesień
oj tak, pogoda okropna. Brak słonka, wiatr i deszcz
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:19   #4075
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

A niby miało być w tym tyg ciepło...
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:25   #4076
19monisia89
Zakorzenienie
 
Avatar 19monisia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rf / piaseczno
Wiadomości: 4 823
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

hej

to się rozpisalyście


też mogę Was zaprosić na pierogi ze swojskim serem i swojską śmietaną


kurcze a myslałam, że tylko ja mam "chorą" sytuację w domu.. tutaj nie bedę pisać o szczegółach, bo nie chcę, by "niepowołani" to czytali, ale.. nie jest fajnie. i cieszę sie teraz niezmiernie, że mieszkam z TŻ, z dala od rodzicow.. fakt, czasami jest źle, że jesteśmy tu praktycznie sami, ale przynajmniej pozbylam sie nerwicy,.. :|


Agu, od jutra poprawa pogody! laaaaaaaaatoooooooo!

noooo jeszcze trochę i koniec wątku zakładamy drugą część czy klub?
__________________
Dla takich chwil warto żyć!

04.01.2014r.




19monisia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:44   #4077
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Witam Dziewczyny

pierwszy dzień wolny, od niepamiętnych czasów

Zaraz poczytam co tam naszkryfałyście jak mnie nie było.

Ja teraz praktycznie cały tydzień nocuje u TŻ (mam bliżej do pracy), ale i tak widujemy sę tylko wieczorami. Czyli godzinkę, dwie. Bo jak wracam po 21 z pracy to na więcej niż 1.5 godziny siedzenia zwyczajnie nie mam sił.

Nauka się zaczęła, a ja mam takiego cholernego lenia, że szok. 2 tygodnie mam lustrzankę i nie miałam ani jednego dnia żeby wyjść z nią i "popykać" fotki

Z TŻ ostatnio mamy jakiś miodowy miesiąc Ale oczywiście nie narzekam.

Pragnę żeby skończyła się sesja. By były już wakację

A no i znowu dziś zakupki zrobiłam w lumpku. 2 bluzki na wagę i za 20zł dwie pary leginsów - śliwkowe z H&M i Granatowe. Muszę w końcu wam moje łowy kiedyś pokazać

Witam nowe PMki
__________________
II krechy - 10.08.2014



Edytowane przez FlightlessBird
Czas edycji: 2011-05-17 o 16:48
FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:47   #4078
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Padam na twarz ... Taki męczący dzień miałam, ale z kolosa 2 x 5 Jeszcze tylko jutro zajęcia do 15 i weekend
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:13   #4079
mia8544
Zakorzenienie
 
Avatar mia8544
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 743
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

hej kochane

my z TŻ zawsze sie godzimy szybko nigdy nie jest tak że sie nie odzywamy tylko sie pokłocimy, potem zaczynamy rozmawiac i wszystko wraca do normy. Co nie zmienia fakty że sie popłakałam wczoraj, bo to taka wieksza kłotnia była...

u mnie w domu jest tak: nie mam co narzekać, ale to jaka atmosfera jest w domu zależy od humoru mamy... A potrafi sie zacząć drzeć o najmniejszą głupotę. Ale to czasem, ogolnie nie jest źle

Zaraz uciekam na korki, potem do nauki... wiem juz ze z jednego przedmiotu siądą gotowce w pt ale wole sie przynajmniej gotowca na pamięc nauczyc w razie gdyby sie nie dało sciągać, czego nie przewiduję no ale...
Lubię się uczyć wieczorem, ale nie wiem co z tego wyjdzie dziś bo wczoraj pisałam do 24 pracę i padam
mia8544 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:55   #4080
NAUGHTYxANGEL
Zadomowienie
 
Avatar NAUGHTYxANGEL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 145
Dot.: Panny Młode 2013 - Czasu jeszcze dużo mamy, ale śluby już obmyślamy :D

Wg mnie ta "laska" co ma slub w 2016 jest zdrowo szurnieta, jak mozna tak daleko odbiegac w przyszlosc?? Poza tym na jej blogu nie ma za wiele informacji. Co wiecej, dla mnie slub w wieku 18 lat to czyste szalenstwo (tak samo jak zareczyny) - to samo tyczy sie planowania slubu - jesli nie bylo zareczyn. W ogole uwazam, ze od zareczyn max dwa lata i trzeba powiedziec sobie "TAK", bo inaczej to wg mnie z czasem sie popsuje albo... No chodzi mi oto, ze skoro ktos bierze slub w 2013 to po co sie zarecza np. 5-4 lata wstecz?? A i dziewczyny NASZ watek w wakacje 2010 tez wygladal kosmicznie!!

No i ja niestety nie mam jakos czasu pisac... Dzieje sie wiele!!
A wy tam sie 3majcie - pozdrawiam!!
NAUGHTYxANGEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.