Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 15:54   #2491
88wisienka
Raczkowanie
 
Avatar 88wisienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 326
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Amcizia, Eveoo wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
88wisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 16:30   #2492
rosa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

hej własnie śledzę Twój wątek, polecam lokal Tarnowianka-Park w Tarnowie, lokal ten przeszedł ogromną metamorfozą, ja osobiście mam tam wesele w tym roku, byłam na komunii jako gość jest naprawde w porządku, oglądnij sobie stronkę www.tarnowianka-park.pl.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

acha zapomniałam się przywitać, jestem nowa wizażanką, śledzę Wasze forum od roku, ale wreszcie postanowilam założyć sobie konto, ślub mam w tym roku w lokalu weselnym Tarnowianka-Park na budowlanej , jeśli ktoś też tam mam to chętnie porozmawiamy, jest tam nowe menu i bardzo ładnie dlatego wybraliśmy ten lokal, bo jest duży ogród i w centrum , {Pozdrawiam wszystkich
rosa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 16:53   #2493
inesitka
Raczkowanie
 
Avatar inesitka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Amcizia, Eveoo Dużo szczęścia, zdrowia i miłości na nowej drodze życia Czekamy na relację
__________________

Razem od 7.02.2005
Zaręczeni od 2.01.2010
Nasz ślub 9.07.2011
inesitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:20   #2494
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

hej byliśmy dziś zarówno w tej hurtowni w Lisiej Górze jak i Eurocashu Stock w LG=19,23 a w EC=18,20 !! jestem w szoku, bo w tym Eurocashu naprawdę się opłaca wino też znaleźliśmy tanie i dobre no i jeszcze planujemy kupić 100 breezerków w różnych smakach byliśmy również wybierać garnitur, w sklepie obok Świtu upatrzyliśmy piękny granatowy przed godzinką odwiedziliśmy Dunajec, żeby omówić kilka spraw z panią Mazurek i w sumie wszystko załatwiliśmy.. Jedna rzecz mi się tylko nie podoba... napoje gazowane w dzbankach reszta na plus!
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:47   #2495
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

CarrieBradshaw86, Rosa82 witajcie

Amcizia,Eveoo przyjmijcie najlepsze życzenia Żonki

p.s.Zdajcie rzecz jasna relację
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 23:29   #2496
Effka_eb
Raczkowanie
 
Avatar Effka_eb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Smile

Witam jestem tu nowa
Ja z moim W planujemy ślub ale szczerze mowiąc nie mamy jeszcze nic w przyszlym tyg idziemy ogladac lokal
__________________
Razem od 28.08.2004
Zaręczeni 27.07.2010
Ślub 07.07.2012
Effka_eb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 23:36   #2497
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Amcizia, Eveoo, wszystkiego co najlepsze

A ja dzis miałam udany dzien mojemu narzeczonemu w pociagu ukradli portfel, co najgorsze ze wszystkimi dokumentami :/ jeszcze tego nam było trzeba 2 tygodnie przed slubem.. oszaleć idzie.. jeszcze jazdy za dokumentami doszły, jakby nie było co robic.. nigdy nie moze byc za kolorowo
__________________
Jesteśmy razem od: 05.09.2004
Zaręczyny: 24.08.2009
Ślubujemy: 4.06. 2011


Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 10:00   #2498
BOMBONA
Raczkowanie
 
Avatar BOMBONA
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 55
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Była nie dawno tu dyskusja na temat mikrodermabrazji... dostałam od siostry ten zabieg na urodziny i chciałam się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Podejrzewam, że gdyby zrobić takie czary kilkakrotnie byłby większy efekt, z resztą wszystkie kosmetyczki tak mówią. Ja się po nim świecę dużo bardziej niż przed. Poza tym nie wolno się po nim opalać przez miesiąc, więc jeśli któraś z Was chce się doopalać przed ślubem a ma w planach ten zabieg to trzeba to jakoś przemyśleć, bo mogą się pojawić jakieś reakcje skórne. ogólnie po zabiegu mogę stwierdzić, że szału nie ma. ale wiadomo że każda skóra jest inna
BOMBONA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 11:27   #2499
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
hej byliśmy dziś zarówno w tej hurtowni w Lisiej Górze jak i Eurocashu Stock w LG=19,23 a w EC=18,20 !! jestem w szoku, bo w tym Eurocashu naprawdę się opłaca wino też znaleźliśmy tanie i dobre no i jeszcze planujemy kupić 100 breezerków w różnych smakach
My też kupowaliśmy wódkę w Eurocashu (2010r.), po odwiedzeniu innych sklepów i hurtowni to właśnie tam było najtaniej. Wino kupiliśmy w Tesco - polecanego przez Emira Kazaaka, cena o wiele niższa niż w Carefourze, ale z dostępnością ciężko- aby kupić 15 butelek z każdego rodzaju musieliśmy jeździć po 3 razy w odstępie kilku miesięcy. W Tesco kupiliśmy też uwielbianego przez mojego TŻ Jacka Danielsa. Planujemy zrobić menu z maksymalnie pięcioma drinkami + piwno , które goście będą mogli zamówić sobie u bramana, wszystkie składniki dostarczamy my, płacimy tylko 200zł za pracę barmana. Piwo kupimy w butelkach w hurtowni, po weselu zwrócimy cześć nieskonsumowaną. Jak znacie jakieś fajne (i w miarę proste) drinki dajcie znać.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez 88wisienka Pokaż wiadomość
Za spisanie protokołu nic się nie daje, chociaż to też zależy od księdza. My przy spisywaniu protokołu dawaliśmy na zapowiedzi i za to się płaci. Oboje jesteśmy z jednej parafii więc daliśmy 100zł i ksiądz mówił, że zazwyczaj tak dają
My byliśmy na spisywaniu protokołu po Wielkanocy, w lipcu idziemy na przepytywanie z katechizmu (?!). Księdzu nic nie dawaliśmy, a po kilku dniach, gdy już wyjechaliśmy z Polski. dowiedziałam się od znajomej, że nasze zapowiedzi wiszą już w przedsionku kościoła Byliśmy w szoku, bo myśleliśmy, że dopiero w lipcu zostaną wywieszone.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Diana220 Pokaż wiadomość
A ja dzis miałam udany dzien mojemu narzeczonemu w pociagu ukradli portfel, co najgorsze ze wszystkimi dokumentami :/ jeszcze tego nam było trzeba 2 tygodnie przed slubem.. oszaleć idzie.. jeszcze jazdy za dokumentami doszły, jakby nie było co robic.. nigdy nie moze byc za kolorowo
Nie ma tego złego Diana - będziecie później mieć fajną anegdotę, że pomimo wszelkich przeciwności losu i tak się pobraliście
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl


Edytowane przez wanilliowa
Czas edycji: 2011-05-22 o 11:25
wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:05   #2500
clauudik
Rozeznanie
 
Avatar clauudik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 906
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

a ja się pomału załamuję... wygląda na to że jesteśmy w czarnej d... ze wszystkim. Czy to prawda, że zapowiedzi muszą wisieć przez 3 miesiące przed ślubem?! Bo jeśli tak to u nas ten termin już minął... Ehh oboje mamy pracę na zmiany, które w dodatku najczęściej się mijają (ja idę na rano, a On na popołudnie do 22)... Mam ochotę wszystko odwołać... Czy któraś z Was jest mi w stanie powiedzieć co potrzebujemy idąc do księdza w Parafii Narzeczonego, jeśli ślub jest w mojej?? Od razu daje się na zapowiedzi czy jak? Chcemy iść dzisiaj do niego poprosić żeby przygotował wszystkie dokumenty (odpis chrztu, bierzmowania, coś jeszcze?) Najlepiej gdyby nie trzeba było tego odbierać osobiście... W dodatku zaczęły mi się ślubne koszmary...
__________________
Razem od 14/08/2009
Zaręczeni od 01/06/2010
Mąż i Żona od 14/08/2011

Nasz skarb 06/05/2012

...and nothing else matters...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b9vvjae3cdu8n.png
clauudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:01   #2501
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez clauudik Pokaż wiadomość
a ja się pomału załamuję... wygląda na to że jesteśmy w czarnej d... ze wszystkim. Czy to prawda, że zapowiedzi muszą wisieć przez 3 miesiące przed ślubem?! Bo jeśli tak to u nas ten termin już minął... Ehh oboje mamy pracę na zmiany, które w dodatku najczęściej się mijają (ja idę na rano, a On na popołudnie do 22)... Mam ochotę wszystko odwołać... Czy któraś z Was jest mi w stanie powiedzieć co potrzebujemy idąc do księdza w Parafii Narzeczonego, jeśli ślub jest w mojej?? Od razu daje się na zapowiedzi czy jak? Chcemy iść dzisiaj do niego poprosić żeby przygotował wszystkie dokumenty (odpis chrztu, bierzmowania, coś jeszcze?) Najlepiej gdyby nie trzeba było tego odbierać osobiście... W dodatku zaczęły mi się ślubne koszmary...
Clauudik nie panikuj, ta papierkowa robota jest chyba najbardziej stresującą częścią przygotowań do ślubu, ale do przejścia
Zapowiedzi mają być widoczne przez osiem dni, w czasie których przypadają dwa dni świąteczne (źródło : http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T...lzenstwo2.html) To znaczy, że nie jest dla Was za późno.
My jak byliśmy na spisywaniu protokołu (w mojej parafii, tam gdzie mamy ślub) to mój TŻ dostał karteczkę, którą musi dać w swojej parafii. I to chyba wszystko. Odpis chrztu i bierzmowania bierzecie w parafii, w której każde z Was miało chrzest. Nie musicie stawić się po to razem. Podczas spisywania protokołu musicie też podać księdzu daty I komunii. W naszym przypadku musieliśmy również przynieść świadectwa szkole (8 klasa oraz klasa maturalna) z ocenami z religii.
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 14:26   #2502
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kingunia87 Pokaż wiadomość
Jest światełko w tunelu - znaleźliśmy 3 sale wolne: Bristol, Osteria za basenem na Piłsudzkiego i Dom Weselny w Niedomicach.
I teraz pytanie który polecacie?? Czy któraś z Was miała wesele w jednym z tych lokali? Wolę się teraz upewnić na 100% niżeli znów być rozczarowana
Teraz tylko mam nadzieję, że wrócą nam zaliczkę...
ja polecam bristol masz 160 zl od osoby 7 cieplych dan zimna plyta naprawde super polecam
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:34   #2503
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez clauudik Pokaż wiadomość
a ja się pomału załamuję... wygląda na to że jesteśmy w czarnej d... ze wszystkim. Czy to prawda, że zapowiedzi muszą wisieć przez 3 miesiące przed ślubem?! Bo jeśli tak to u nas ten termin już minął... Ehh oboje mamy pracę na zmiany, które w dodatku najczęściej się mijają (ja idę na rano, a On na popołudnie do 22)... Mam ochotę wszystko odwołać... Czy któraś z Was jest mi w stanie powiedzieć co potrzebujemy idąc do księdza w Parafii Narzeczonego, jeśli ślub jest w mojej?? Od razu daje się na zapowiedzi czy jak? Chcemy iść dzisiaj do niego poprosić żeby przygotował wszystkie dokumenty (odpis chrztu, bierzmowania, coś jeszcze?) Najlepiej gdyby nie trzeba było tego odbierać osobiście... W dodatku zaczęły mi się ślubne koszmary...
Ja słyszałam, że zapowiedzi dwie niedziele maja wisieć wiec na to wyglada, że tak jak mówi Waniliowa, wiec głowa do góry zdążycie.
My najpierw szlismy do moejj parafii gdzie bierzemy slub i tam spisywalismy protokól, przynosilismy dowody, ostatnie swiadectwo z religii, swiadectwo z kursu przedmałzenskiego, a moj narzeczony dodatkowo swiadectwo chrztu, ktore wział ze swojej parafii. Dostalismy karteczki od skiedza. Potem poszlismy na piewrwsza spowiedz, dni skupienia i do poradni i po jakims czasie na drugie spotkanie do mojej parafii, gdzie skonczylismy spisywac protokól, dalismy na zapowiedzi i spisalismy te zapowiedzi no i dostalismy karteczke z zapowiedziami do parafii narzeczonego i wtedy pojechalismy do jego parafii, znowu dalismy na zapoiwedzi i na razie tyle. W przyszlym tygodniu odbieramy z jego parafii kartke, ze zapowiedzi wisialy i zawozimy znowu do mojej parafii. I chyba juz tyle, druga spowiwedz i Ślub Zwariowac idzie ale do ogarniecia Dacie rade
__________________
Jesteśmy razem od: 05.09.2004
Zaręczyny: 24.08.2009
Ślubujemy: 4.06. 2011


Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 15:57   #2504
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Amcizia, Eveoo Wszystkiego NAJ
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 19:50   #2505
Salacja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Tranów
Wiadomości: 150
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

[QUOTE=88wisienka;27026822]Za spisanie protokołu nic się nie daje, chociaż to też zależy od księdza. My przy spisywaniu protokołu dawaliśmy na zapowiedzi i za to się płaci. Oboje jesteśmy z jednej parafii więc daliśmy 100zł i ksiądz mówił, że zazwyczaj tak dają

Kurcze my bylismy w piatek na pierwszym spotkaniu i nic nie dawalismy :/ a tu patrzymy dzis do gabloty i normalnie tam wisimy ://// a nawet nie wiedzialam z e to tak dziala ale damy na drugim za slub to moze i wtedy sie na te zapowiedzi dorzuci)

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez clauudik Pokaż wiadomość
a ja się pomału załamuję... wygląda na to że jesteśmy w czarnej d... ze wszystkim. Czy to prawda, że zapowiedzi muszą wisieć przez 3 miesiące przed ślubem?! Bo jeśli tak to u nas ten termin już minął... Ehh oboje mamy pracę na zmiany, które w dodatku najczęściej się mijają (ja idę na rano, a On na popołudnie do 22)... Mam ochotę wszystko odwołać... Czy któraś z Was jest mi w stanie powiedzieć co potrzebujemy idąc do księdza w Parafii Narzeczonego, jeśli ślub jest w mojej?? Od razu daje się na zapowiedzi czy jak? Chcemy iść dzisiaj do niego poprosić żeby przygotował wszystkie dokumenty (odpis chrztu, bierzmowania, coś jeszcze?) Najlepiej gdyby nie trzeba było tego odbierać osobiście... W dodatku zaczęły mi się ślubne koszmary...

JA powiem tak jesli slub jest w twojej to nic nie potrzebujecie))) bo ja tak mam i jak szlismy do mojej parafi to moj musil miec tylko zaswidczenie od ksiedza ze był chrzczony i kurs przedmałzęnski i swiadectwo ukonczenia szkoły z ocena z religi ) a dopiero ten ksiadz odemnie daje kaartke na zapwoedzi do ksiedza w innej parafii a i pta sie o date komuni jesli jej nie ma na tej kartce z chrztu. Nasze powesili 2,5 mies przed zapowiedzi oczywsicie.
Salacja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 19:50   #2506
_black and white_
Raczkowanie
 
Avatar _black and white_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 35
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

czy moożcie mi powiedzieć co jest za 160 zł w Bristolu?? ile ciepłych dań? czy są pokrowce na krzesła ?? stół wiejski ?? bardzo bym prosiła bo chciałabym porównać do mojej restauracji bo mnie zaczynają wkurzać;/
_black and white_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:09   #2507
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

[QUOTE=Salacja1;27065987]
Cytat:
Napisane przez 88wisienka Pokaż wiadomość
Za spisanie protokołu nic się nie daje, chociaż to też zależy od księdza. My przy spisywaniu protokołu dawaliśmy na zapowiedzi i za to się płaci. Oboje jesteśmy z jednej parafii więc daliśmy 100zł i ksiądz mówił, że zazwyczaj tak dają

Kurcze my bylismy w piatek na pierwszym spotkaniu i nic nie dawalismy :/ a tu patrzymy dzis do gabloty i normalnie tam wisimy ://// a nawet nie wiedzialam z e to tak dziala ale damy na drugim za slub to moze i wtedy sie na te zapowiedzi dorzuci)
Spokojnie, my też nic nie dawaliśmy na pierwszym spotkaniu, potem zawisły nasze zapowiedzi (za darmo), a ofiarę daliśmy dopiero przed samym ślubem jako całość za zapowiedzi i za ślub, więc takie rozwiązanie też może być

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez _black and white_ Pokaż wiadomość
czy moożcie mi powiedzieć co jest za 160 zł w Bristolu?? ile ciepłych dań? czy są pokrowce na krzesła ?? stół wiejski ?? bardzo bym prosiła bo chciałabym porównać do mojej restauracji bo mnie zaczynają wkurzać;/
Wklejam Ci poniżej moje wcześniejsze wypowiedzi na temat Bristolu, może znajdziesz w nich odpowiedź na swoje wątpliwości.

Natomiast co do pokrowców na krzesła to chyba nie ma, choć nie wiem, bo my sami nie mieliśmy i nie pytaliśmy o nie.

Stół wiejski jest za dodatkową opłatą, ale nie wiem ile, bo też nie byliśmy zainteresowani, aczkolwiek właściciel nam mówił, że jest taka możliwość, przy czym produkty może załatwić lokal jak i można sobie samemu np. jak masz skąd.

Lokal Bristol - tyle się tu naczytałam różnych niekoniecznie pozytywnych rzeczy na temat tego miejsca i muszę przyznać, że w naszym przypadku nic się nie sprawdziło. Ze strony lokalu absolutnie wszystko było bez zarzutu i napawdę nie było się do czego przyczepić. Samo miejsce bardzo klimatyczne, sala dolna spora, mnóstwo różnych zakamarków gdzie można usiąść i pogadać, poza tym fajna lokalizacja, choćby z tego względu, ze łatwo potem złapać taksówkę i wrócić do domu. Jedzenie pyszne - świeże, gorące, dobre w smaku i w rozsądnych ilościach (ani za dużo ani za mało), ładnie udekorowane. Obsługa bardzo miła, elegancka. W rozdawaniu posiłków (głównie obiadu) nie było żadnych opóźnień. Współpraca z obsługą na plus, tak samo z właścicielem lokalu - wszystko z nim wcześniej ustaliliśmy i rzeczywiście było bez zarzutu i żadnych zgrzytów na tej linii. Zresztą właściciel też później chwalił nasze wesele i jeszcze dostaliśmy od niego w prezencie książkę kucharską z dedykacją. Klima działała do rana, pokoje dla gości wypasione, my mieliśmy apartament królewski 2 pokojowy z 2 łazienkami - gratis. Całe jedzenie, które zostało z wesela na drugi dzień nam oddali (a zostało tak dużo, że jeszcze urządziliśmy poprawiny w domu i porozdawaliśmy gościom), tak samo oddali alkohol i placki, więc po prostu żadnych zastrzeżeń tu nie mam. Goście szaleli na parkiecie do 6 rano. No i z czystym sumieniem mogę polecić Bristol - a przynajmniej my i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni z tego lokalu.

Koszt 160zł/os bez placków, owoców, torta i alkoholu.
W cenie mieliśmy, z tego co pamiętam:
- przystawkę przed obiadem
- obiad: 2 zupy do wyboru i danie mięsne dla każdego + jeszcze chyba 3 inne mięsa do dołożenia
- 4 dania gorące w trakcie wesela
- 8 zimnych dań (sałatki, galaretki itp.)
- kawa, herbata, soki - bez ograniczeń
- apartament dla Młodej Pary gratis

Bristol ma miejsce, gdzie można wyjść, bo z tyłu są tarasy z parasolkami wychodzące na dziedziniec, osobny taras dla dolnej sali i osobny dla górnej. Do tego, przynajmniej jeśli chodzi o dolną salę to zanim się na nią wejdzie są dwa miejsca z kanapami, gdzie można sobie usiąść i pogadać, jeśli się chce na chwilę opuścić wesele. A jak już ktoś musi łazić to w pobliżu jest Rynek i Wałowa, więc można sobie urządzić spacer.

Nie było żadnych problemów z parkowaniem pod Bristolem. Wcześniej utaliliśmy z właścicielem, że ma nam załatwic do dyspozycji parking pod Oskarem i gościom tak też napisaliśmy na mapce - że parking pod DH Oskar i wzdłuż ulicy Krakowskiej. Skończyło się na tym, że prawie wszyscy goście poparkowali chyba wzdłuż Krakowskiej, bo moi rodzice jechali na samym końcu orszaku i jak zajechali na parking pod Oskara to tam dosłownie tylko kilka samochodów było. My jak zajechaliśmy pod Bristol to była godz. 17.00, więc nawet nikt się nie przejmował kartami parkingowymi. I naprawdę tych miejsc przy Krakowskiej było sporo. Co prawda akurat my mieliśmy wesele w Bristolu jako jedyni (na górze w tym czasie było jakieś małe przyjęcie na 30 osób), ale wydaje mi się, że nawet jeśli są dwa duże wesela to i tak jest gdzie zaparkowac, zważywszy na to, że parking przy Oskarze był prawie cały wolny. W każdym razie warto ustalić z właścicielem, żeby załatwił parking pod Oskarem - tam się sporo samochodów zmieści, więc będzie miała spokój, że miejsca parkingowe są zapewnione, a dodatkowo jak ktoś będzie wolał bliżej zaparkowac to sobie na Krakowskiej znajdzie jakieś miejsce na pewno.

Edytowane przez rinco
Czas edycji: 2011-05-22 o 20:10
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:19   #2508
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Diana220 Pokaż wiadomość
Amcizia, Eveoo, wszystkiego co najlepsze

A ja dzis miałam udany dzien mojemu narzeczonemu w pociagu ukradli portfel, co najgorsze ze wszystkimi dokumentami :/ jeszcze tego nam było trzeba 2 tygodnie przed slubem.. oszaleć idzie.. jeszcze jazdy za dokumentami doszły, jakby nie było co robic.. nigdy nie moze byc za kolorowo

Cóż trzeba liczyc na "uczciwość"złodzieja i poczekać może odeśle dokumenty ( mnie spotkała taka przygoda dwa razy w życiu i dwa razy dokumenty się znalazły w skrzynce pocztowej ...tylko dokumenty...) najważniejsze to zgłosić w odpowiednich urzędach (gmina,policja itp.) kradzież żeby mieć potwierdzenie od nich a nie okazało się nagle że macie jakiś kredyt do spłacania...

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

[QUOTE=rinco;27066161]
Cytat:
Napisane przez Salacja1 Pokaż wiadomość

Nie było żadnych problemów z parkowaniem pod Bristolem. Wcześniej utaliliśmy z właścicielem, że ma nam załatwic do dyspozycji parking pod Oskarem i gościom tak też napisaliśmy na mapce - że parking pod DH Oskar i wzdłuż ulicy Krakowskiej. Skończyło się na tym, że prawie wszyscy goście poparkowali chyba wzdłuż Krakowskiej, bo moi rodzice jechali na samym końcu orszaku i jak zajechali na parking pod Oskara to tam dosłownie tylko kilka samochodów było. My jak zajechaliśmy pod Bristol to była godz. 17.00, więc nawet nikt się nie przejmował kartami parkingowymi. I naprawdę tych miejsc przy Krakowskiej było sporo. Co prawda akurat my mieliśmy wesele w Bristolu jako jedyni (na górze w tym czasie było jakieś małe przyjęcie na 30 osób), ale wydaje mi się, że nawet jeśli są dwa duże wesela to i tak jest gdzie zaparkowac, zważywszy na to, że parking przy Oskarze był prawie cały wolny. W każdym razie warto ustalić z właścicielem, żeby załatwił parking pod Oskarem - tam się sporo samochodów zmieści, więc będzie miała spokój, że miejsca parkingowe są zapewnione, a dodatkowo jak ktoś będzie wolał bliżej zaparkowac to sobie na Krakowskiej znajdzie jakieś miejsce na pewno.
Jak chodzi o parkowanie to moge potwierdzić,właściciele dbają zeby było miejsce...woziłem tam Młodych kilka razy i zawsze było zarezerwowane miejszce parkingowe ( z tego co rozmawiałem podobno maja ustalone z zarządem dróg że mogą parking zablokować w soboty dla swoich gości) ..
__________________
05.04.2011 14.30
Zawitała do nas córeczka
Michalinka
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:38   #2509
ddd12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 28
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

czy ktos moze mi powedziec:
gdzie najlepiej isc na dzien skupienia?
w ktorym miesjcu jest organizowany bo chyba nie w kosciele ?
czy trzeba sie na niego jakos umawiac czy zapisywac?
czy sie cos placi jezeli tak to ile?
__________________
ddd12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 20:53   #2510
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Acha, jeszcze jedno: byliśmy dziś przejazdem w Bistuszowej na rowerach i podjechaliśmy z ciekawości pod ten dworek. Akurat było tam chyba wesele, więc nie wchodziliśmy do parku i nie podchodziliśmy do dworku, tylko rozglądnęliśmy się spod bramy i muszę Wam powiedzieć, że miejsce jest po prostu cudne Więc jeśli ktoś jeszcze szuka lokalu to może tam zaglądnąć i sam zobaczyć. Akurat jak tam byliśmy to trwał chyba obiad w tej altanie obok dworu, bo widać było, krzesła z pokrowcami i ludzie tam siedzieli, a w taką pogodę jak dziś to taki obiad na zewnątrz jest super, jeśli tylko jest na to przystosowane miejsce. Mnie w każdym razie to miejsce urzekło
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:14   #2511
namkrad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witam,

Czy kojarzy ktoś zespół "Przekręt" z Tarnowa reklamujący się na stronie fajnegranie.pl ?

Jeżeli tak to proszę o opinie. Pozdrawiam
namkrad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:40   #2512
Dziiubaa
Raczkowanie
 
Avatar Dziiubaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 141
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez BOMBONA Pokaż wiadomość
Była nie dawno tu dyskusja na temat mikrodermabrazji... dostałam od siostry ten zabieg na urodziny i chciałam się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Podejrzewam, że gdyby zrobić takie czary kilkakrotnie byłby większy efekt, z resztą wszystkie kosmetyczki tak mówią. Ja się po nim świecę dużo bardziej niż przed. Poza tym nie wolno się po nim opalać przez miesiąc, więc jeśli któraś z Was chce się doopalać przed ślubem a ma w planach ten zabieg to trzeba to jakoś przemyśleć, bo mogą się pojawić jakieś reakcje skórne. ogólnie po zabiegu mogę stwierdzić, że szału nie ma. ale wiadomo że każda skóra jest inna
Racja, każda skóra jest inna, ale większą różnice robi sposób wykonania. Mikrodermabrazja ma za zadanie ściągnąć zbędny naskórek, tyle i nic więcej Po jednorazowym zabiegu za 100-150 zł nie można się spodziewać cudów.
Ja po pierwszym zabiegu, który robiła mi dziewczyna na zajęciach miałam bardzo pozytywne efekty, odczuwalne, od razu ściągnęło mi lekko skórę, oczyszczone pory i generalnie wydawało mi się , że mam 2 kg mniej na twarzy. Co do opalania, to po każdym zabiegu solarium czy mocne nasłonecznienie jest zabronione, ale 4 tyg to mocna przesada
__________________
W zawiązku od 19 sierpnia 2006
Zaręczeni od 4 października 2008
Ślub 15 września 2012
Dziiubaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:58   #2513
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

[QUOTE=Strazaksam;27066624]Cóż trzeba liczyc na "uczciwość"złodzieja i poczekać może odeśle dokumenty ( mnie spotkała taka przygoda dwa razy w życiu i dwa razy dokumenty się znalazły w skrzynce pocztowej ...tylko dokumenty...) najważniejsze to zgłosić w odpowiednich urzędach (gmina,policja itp.) kradzież żeby mieć potwierdzenie od nich a nie okazało się nagle że macie jakiś kredyt do spłacania...

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

[QUOTE=rinco;27066161]

Zgłosił natychmiast na policji, spisali protokól i zablokowali jego dowód. Kartę bankomatową też zablokował i chyba jest ok, bo na razie mu nic nie ubyło. Chociaz tyle. Tylko teraz mnie zastanawia jedna rzecz, czy jak on do ślubu weżmie paszport to czy to nie bedzie problem jednak, bo przeciez na swiadectiwe małzenstwa z USC jest napisany nr jego dowodu osobistego, a on jest zablokowaly i tak jakby juz niewazny, bo teraz przeciez nowy nr dowodu bedzie mial..hmm Musze jutro przejsc sie do USC i zapytac, na szczescie pracuje na przeciwko
__________________
Jesteśmy razem od: 05.09.2004
Zaręczyny: 24.08.2009
Ślubujemy: 4.06. 2011


Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 23:32   #2514
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

witaj Effka-eb


Cytat:
Napisane przez Diana220 Pokaż wiadomość
A ja dzis miałam udany dzien mojemu narzeczonemu w pociagu ukradli portfel, co najgorsze ze wszystkimi dokumentami :/ jeszcze tego nam było trzeba 2 tygodnie przed slubem.. oszaleć idzie.. jeszcze jazdy za dokumentami doszły, jakby nie było co robic.. nigdy nie moze byc za kolorowo
O cholera...pech

Claudik, zapowiedzi zwykle wywieszają niedługo po spisaniu protokołu( 1 rozmowa) i wiszą przez 2 niedziele na pewno.Przynajmniej tak jest u mnie.My dawaliśmy po 50 zł w każdej parafii.
Nie łam się, biurokrację trzeba jakoś przeżyć niestety....

Cytat:
Napisane przez ddd12 Pokaż wiadomość
czy ktos moze mi powedziec:
gdzie najlepiej isc na dzien skupienia?
w ktorym miesjcu jest organizowany bo chyba nie w kosciele ?
czy trzeba sie na niego jakos umawiac czy zapisywac?
czy sie cos placi jezeli tak to ile?
*Nie wiem czy najlepiej ,ale ja byłam na Lwowskiej w parafii NSPJ
*w kościele msza była, spotkanie w sali obok kościoła
*nie trzeba się umawiać, po prostu sprawdzasz termin i idziesz
*co łaska, ja dałam 10 zł(byłam sama)
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:33   #2515
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witam mój ślub już 4 czerwca czyli nie całe dwa tygodnie, a ja mam coraz wieksze watpliwości co do lokalu a właściwie do jedzenia tam podawanego. Dodatkowo księdza którego prosiliśmy o udzielenie ślubu nie może i teraz urok pieknego slubu i kazania niestety prysnął.


Ktoś pytał o zespół Staccato my ich bedziemy miec ogladalismy plyte z wesela na którym grali wszystko było oki zobaczymy jak bedzie u nas napewno zdam relacje.
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:51   #2516
inesitka
Raczkowanie
 
Avatar inesitka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez julia1906 Pokaż wiadomość
Witam mój ślub już 4 czerwca czyli nie całe dwa tygodnie, a ja mam coraz wieksze watpliwości co do lokalu a właściwie do jedzenia tam podawanego. Dodatkowo księdza którego prosiliśmy o udzielenie ślubu nie może i teraz urok pieknego slubu i kazania niestety prysnął.
Teraz już i tak za późno na wątpliwości odnośnio lokalu. Nie martw się napewno wszystko będzie dobrze. Będziemy trzymać kciuki żeby było tak jak chciałaś

Diana220 nie zazdroszę tej sytuacji z dokumentami. Pech niesamowity.

A własnie, tak a propos dokumentów. Czy do wyrobienia nawego dowodu po ślubię potrzebny jest akt małżeństwa?
__________________

Razem od 7.02.2005
Zaręczeni od 2.01.2010
Nasz ślub 9.07.2011
inesitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:43   #2517
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez inesitka Pokaż wiadomość
Teraz już i tak za późno na wątpliwości odnośnio lokalu. Nie martw się napewno wszystko będzie dobrze. Będziemy trzymać kciuki żeby było tak jak chciałaś

Diana220 nie zazdroszę tej sytuacji z dokumentami. Pech niesamowity.

A własnie, tak a propos dokumentów. Czy do wyrobienia nawego dowodu po ślubię potrzebny jest akt małżeństwa?
tak bedziesz go potrzebowała
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:53   #2518
_black and white_
Raczkowanie
 
Avatar _black and white_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 35
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

dzięki za inf o bristolu.
Czerwcowe panny młode bądźmy dobrej myśli !!! i nie dajmy się zwariować tej całej szopce napewno bedzie pięknie i tak jak sobie wymarzyłyśmy :P Jeszcze ostatnie załatwienia i sprawy i najlepsza impreza w życiu. Nie mogę się doczekać ...ale się wybawie Ja mam ślub też 4 czerwca
_black and white_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 11:16   #2519
gadunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 80
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Panie (i Panowie) potrzebuje Waszej pomocy.
Usłyszałam dziś niefajną opinię o weselu w restauracji hotelu Cristal Park, czyli tam, gdzie 17 września będziemy mieć swoje wesele.
Zarzuty to:
- małe porcje
- leniwi kelnerzy, którzy uważając, że skoro są szwedzkie stoły, to oni za wiele nie pracują
- zimne jedzenie
- pomieszanie menu między dwoma przyjęciami weselnymi (restauracja i Dwór Modrzewiowy)
- małe ilości napojów na osobę
- brak dokładania potraw na stoły szwedzkie (czyt. jak coś się skończy, to już tego nie ma i nie będzie, niezależnie od tego która jest godzina)
Czy ktoś z Was miał tam swoje wesele, albo był tam gościem i mógłby mi powiedzieć coś na ten temat? Ja już zaliczkę wpłaciłam i umowa podpisana, natomiast chciałabym wiedzieć na co muszę zwrócić szczególną uwagę przy ustalaniu szczegółów i naszych oczekiwań z managerem restauracji. Przyznam, że bardzo mnie to zestresowało.

To jednak nie wszystko: ciasta i tort mam zamówiony u pana Piotra Rydza. Do tej pory słyszałam same pozytywne opinie o wypiekach tego pana, jednak ostatnio kilkakrotnie słyszałam, że jego wypieki wcale nie są dobre, że ludziom nie smakują i w ogóle cytuję: "masakra i beznadzieja".
Błagam, powiedzcie mi coś więcej o nim, o jego ciastach, tortach itd.
W obu przypadkach (zarówno Cristal Parku jak i Piotra Rydza) chodzi mi o Wasze rzetelne informacje a nie pocieszanie mnie, że na pewno będzie dobrze. Potrzebuję znać plusy i minusy, żeby wiedzieć na co zwrócić uwagę, póki jeszcze jest na to czas. Ja sami nigdy nie byłam na weselu w Cristal Parku (tylko w restauracji na obiedzie, ale to co innego) ani nie jadłam wyrobów pana Rydza (został mi on polecony przez kilka osób).
Jeśli tylko coś możecie powiedzieć w tym temacie, to będę wdzięczna i z góry dziękuję.
gadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 11:31   #2520
Ania_F
Raczkowanie
 
Avatar Ania_F
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 259
GG do Ania_F
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez namkrad Pokaż wiadomość
Witam,

Czy kojarzy ktoś zespół "Przekręt" z Tarnowa reklamujący się na stronie fajnegranie.pl ?

Jeżeli tak to proszę o opinie. Pozdrawiam

Mąż był z nimi na weselu, jednym słowem zawodowcy, chyba większośc jak nie wszyscy po szkole muzycznej, naprawdę polecam
__________________
Na zawsze razem od 27.08.2005 r.,

-----------------------------------
Ania_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.