Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 08:58   #3781
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

to oczywiste, że skoro biegasz wieczorem, to wcześniej, przez cały dzień będziesz coś jeść. Przed bieganiem je się tak, by na treningu pożywienie było już strawione i wyszło z żołądka, czyli minimum 1,5-2 h od posiłku (a jeżeli to porządny obiad, to nawet 3-4 h). Po bieganiu możesz zjeść kolejny posiłek, jeżeli czujesz że jest ci to potrzebne (bo np. pusty żołądek nie daje ci spać).
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 09:11   #3782
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dziewczyny przebiegłam dziś 11,25km i jestem z siebie dumna! Zajęło mi to 1h 16min Genialnie się czuje Wybiegłam o 7, ale już po pół h można było odczuć skutki upału, mimo to biegło mi się świetnie A teraz wcinam owsiankę
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 09:22   #3783
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dziewczyny, mam pytanie. Otóż od czwartku boli mnie głowa, prawdopodobnie to spadek po babci, czyli migrena Niebardzo jakieś prochy na to pomagają a na dzisiaj miałam zaplanowaną trasę 10km i nie wiem, czy iść czy nie Nie chcę marnować wolnego dnia, ale z drugiej strony jak mam po 10 minutach paść po drodze albo po prostu wrócić zaraz do domu to może nie ma sensu w ogóle próbować?
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 15:15   #3784
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Witam dziewczyny
mam nadzieje ze mozna sie do was przylaczyc?
Cwicze od jakiegos czasu i wczesniej chodzilam z kijkami, ale wczoraj zaczelam biegac. Moja kondycja jest fatalna, dlatego czas z tym cos zrobic (oczywiscie chodzi tez o to zeby spalic niepotzrebne kalorie )
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 16:42   #3785
relitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 50
GG do relitka
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Otóż od czwartku boli mnie głowa, prawdopodobnie to spadek po babci, czyli migrena Niebardzo jakieś prochy na to pomagają a na dzisiaj miałam zaplanowaną trasę 10km i nie wiem, czy iść czy nie Nie chcę marnować wolnego dnia, ale z drugiej strony jak mam po 10 minutach paść po drodze albo po prostu wrócić zaraz do domu to może nie ma sensu w ogóle próbować?
Kiedyś dopadł mnie ból głowy, podejrzewali migrenę. Przez 10 dni z bólem głowy, światłowstrętem, niechęcią do jedzenia i innymi niezbyt miłymi przypadłościami. Miałam dość wszystkiego. I kiedy ból był mniejszy mobilizowałam się do robienia czegokolwiek (niestety żadne leki mi nie pomagały) poszłam na basen, tak zupełnie relaksacyjnie. Pomogło. Głowa przestała mnie boleć. Później znajomy lekarz mówił mi, że to bardzo możliwe, ponieważ poprawiło się ukrwienie i polepszył przepływ krwi w mózgu... Także myślę, że jeśli ból nie jest nazbyt uporczywy to spokojnie możesz pobiegać, może nie 10km i nie takim tempem jak zazwyczaj, jednak myślę że warto spróbować
__________________
www.relitka.blogspot.com
relitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:39   #3786
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez relitka Pokaż wiadomość
Kiedyś dopadł mnie ból głowy, podejrzewali migrenę. Przez 10 dni z bólem głowy, światłowstrętem, niechęcią do jedzenia i innymi niezbyt miłymi przypadłościami. Miałam dość wszystkiego. I kiedy ból był mniejszy mobilizowałam się do robienia czegokolwiek (niestety żadne leki mi nie pomagały) poszłam na basen, tak zupełnie relaksacyjnie. Pomogło. Głowa przestała mnie boleć. Później znajomy lekarz mówił mi, że to bardzo możliwe, ponieważ poprawiło się ukrwienie i polepszył przepływ krwi w mózgu... Także myślę, że jeśli ból nie jest nazbyt uporczywy to spokojnie możesz pobiegać, może nie 10km i nie takim tempem jak zazwyczaj, jednak myślę że warto spróbować
O, dzięki za odp W takim razie jak się pod wieczór ochłodzi i nie przyplącze się żadna burza to zrobię sobie ze3-4km dla relaksu

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Ok, wyszłam w teren, przetruchtałam sobie 3km. Ból głowy nie przeszedł, ale z drugiej strony też nie umarłam na trasie a przynajmniej sumienie spokojniejsze, że jednak ruszyłam tyłek z kanapy
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 19:03   #3787
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

u mnie dziś jakieś 25 min truchtania - słabiutko, ale nad głową grzmiało i błyskało a kilka metrów obok stadionu stoi wysoka wieża antenowa więc lepiej piorunom zejść z drogi
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 15:31   #3788
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dziewczyny drogie, wiecie może jak oblicza się maks.tętno? Jest niby jakiś tam wzór (cośtam wiek x cośtam minuś cośtam ), ale wtedy wychodzi mi, że przy najwolniejszym, leciutkim, leniwym truchcie mam tętno na poziomie 75%
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 15:43   #3789
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie, wiecie może jak oblicza się maks.tętno? Jest niby jakiś tam wzór (cośtam wiek x cośtam minuś cośtam ), ale wtedy wychodzi mi, że przy najwolniejszym, leciutkim, leniwym truchcie mam tętno na poziomie 75%
wzór jest o kant pupy - to tylko prawdopodobny wynik, który nie uwzględnia genetycznych uwarunkowań, a jedynie wiek/płeć.

Ustalenie tętna max wygląda tak: http://bieganie.pl/index.php?show=1&cat=15&id=411 - metoda bezpośrednia
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 16:01   #3790
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dzięki wielkie!
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 17:35   #3791
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dziewczyny powiedzcie mi co moge jeść by wzmocnić stawy? Myślałam o galaretkach, ale na redukcji jestem więc nie wiem czy to dobry pomysł Poza tym czytałam sporo o suplementach z glukozaminą, ale ponoć to placebo, więc już nie wiem
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 18:55   #3792
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi co moge jeść by wzmocnić stawy? Myślałam o galaretkach, ale na redukcji jestem więc nie wiem czy to dobry pomysł Poza tym czytałam sporo o suplementach z glukozaminą, ale ponoć to placebo, więc już nie wiem
Ja właśnie planuję zacząć brać glukozaminę, ale też nie jestem pewna jej działania.

Dziewczynki, zaliczyłam dzisiaj swoje pierwsze, oficjalne zawody 10 km w Bolesławcu - Europejskie Biegi Uliczne.

Ogólnie to bieg startował o 12, żar lał się z nieba straszny, na dodatek po mniej-więcej 6km zaczęło mnie boleć kolano, do mety ledwo dobiegłam, a teraz kuleję zamiast chodzić - chyba nadwyrężyłam jakieś ścięgno/więzadło w kolanie. Wynik nie jest powalający, więc nawet o nim nie napiszę, ale w końcu szczęście się do mnie uśmiechnęło i w swojej kategotii (K16) byłam 3, ale że 2 dziewczyny przede mną były już liczone w generalnej, to stanęłam na podium jako pierwsza Tak więc zgarnęłam statuetkę, dyplom i nagrodę pieniężną, czego w życiu się nie spodziewałam. I muszę przyznać - bieganie 10 km na treningach, a 10 km na zawodach to przepaść tak ogromna, że aż trudno w to uwierzyć. Ogólnie jestem z siebie bardzo zadowolona, wracając do domu miałam w sobie tyle pozytywnych emocji, że tego nawet nie da się opisać słowami. Od strony organizacyjnej muszę powiedzieć, że było bardzo dobrze, mimo tego, że nie był to jakiś wielki bieg, to nie mam żadnych zastrzeżeń (no, oprócz tego, że jednak puszczać bieg o 12 w taką pogodę to przesada). Przy tej organizacji Maratony Metropolii mogą się schować
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 19:04   #3793
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Gratulacje!

Ja dziś miałam strasznie kiepski dzień, poszłam biegać o 14 no i oczywiście momentalnie padłam. Przemaszerowałam niecałe 2 km do domu i nie miałam nawet siły biegać
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 19:46   #3794
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Nephasis, gratulacje! I co za bzdury wypisujesz o wyniku, skoro przybiegłaś jako 3 kobieta na metę, a na dodatek zgarnęłaś pierwsze miejsce na podium?!

Mój dzisiejszy długi bieg z 14 km planowanych skurczył się do niecalych 10km, ale chyba jestem usprawiedliwiona, gdyż na swojej wyznaczonej skrupulatnie pętelce 2 razy(!) wpadłam na dziką świnię! Moje szczęście, że dzik okazał się bardziej strachliwy ode mnie i pierwszy zwiał w krzaki, ale po połowie pętli znów wpadliśmy na siebie! Po tym uznalam, że z 13 planowanych okrążeń dwa mi starczą i nie będę ryzykowała 3ciego wpadnięcia na tego wieprza (skubany, sięgał mi do pasa!!!!). Bylam tak roztrzęsiona, że w ogole nie w głowie było mi dalsze bieganie, więc to i tak sukces, że po tych przygodach zrobiłam jeszcze 5 km.

Najlepsze jest to, że wszystko działo się nie w dzikich ostępach, tylko na wale wiślanym na ścieżce prowadzącej do tramwaju wodnego.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:33   #3795
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

a mi dzisiaj zle sie biegalo. odrazu jak wyszlam z domu, poczulam jak jest goraco ( wyszlam ok godz 20).jeszcze kilka dni temu wieczorami bylo chlodniej..no i bieg zaliczam do najgorszych. bardzo sie zmeczylam, moje kolana tez. i chyba bede musiala skrocic moje bieganie 4razy w tygodniu po 5 km, bo dalej tak nie dam rady ....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:48   #3796
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
Nephasis, gratulacje! I co za bzdury wypisujesz o wyniku, skoro przybiegłaś jako 3 kobieta na metę, a na dodatek zgarnęłaś pierwsze miejsce na podium?!

Mój dzisiejszy długi bieg z 14 km planowanych skurczył się do niecalych 10km, ale chyba jestem usprawiedliwiona, gdyż na swojej wyznaczonej skrupulatnie pętelce 2 razy(!) wpadłam na dziką świnię! Moje szczęście, że dzik okazał się bardziej strachliwy ode mnie i pierwszy zwiał w krzaki, ale po połowie pętli znów wpadliśmy na siebie! Po tym uznalam, że z 13 planowanych okrążeń dwa mi starczą i nie będę ryzykowała 3ciego wpadnięcia na tego wieprza (skubany, sięgał mi do pasa!!!!). Bylam tak roztrzęsiona, że w ogole nie w głowie było mi dalsze bieganie, więc to i tak sukces, że po tych przygodach zrobiłam jeszcze 5 km.

Najlepsze jest to, że wszystko działo się nie w dzikich ostępach, tylko na wale wiślanym na ścieżce prowadzącej do tramwaju wodnego.
Wow, no to niezłe miałaś przygody dzisiaj Ja dla odmiany wyruszyłam na rower. Niestety zrobiłam tylko 8km, dotarłam do domu rodziców i spowrotem już musiałam wracać samochodem, bo mnie burza dopadła Także na jutro planuję bieg po rower
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:54   #3797
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja bym chciała kiedyś pobiec w biegu na 5 km. Ale póki co próbuje dobić do 5 normalnie..
Dziś 4,8 km duża część przebiegnięta, ale jednak też maszerowałam. Czerwona byłam jak nie wiem
W połowie drogi w jedną stronę weszłam do sklepu a tam takie "laski" wytapetowane, wystrojone tak mnie mierzyły I obgadywały. Mogły to chociaż dyskretnie robić.
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:12   #3798
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
Nephasis, gratulacje! I co za bzdury wypisujesz o wyniku, skoro przybiegłaś jako 3 kobieta na metę, a na dodatek zgarnęłaś pierwsze miejsce na podium?!

Mój dzisiejszy długi bieg z 14 km planowanych skurczył się do niecalych 10km, ale chyba jestem usprawiedliwiona, gdyż na swojej wyznaczonej skrupulatnie pętelce 2 razy(!) wpadłam na dziką świnię! Moje szczęście, że dzik okazał się bardziej strachliwy ode mnie i pierwszy zwiał w krzaki, ale po połowie pętli znów wpadliśmy na siebie! Po tym uznalam, że z 13 planowanych okrążeń dwa mi starczą i nie będę ryzykowała 3ciego wpadnięcia na tego wieprza (skubany, sięgał mi do pasa!!!!). Bylam tak roztrzęsiona, że w ogole nie w głowie było mi dalsze bieganie, więc to i tak sukces, że po tych przygodach zrobiłam jeszcze 5 km.

Najlepsze jest to, że wszystko działo się nie w dzikich ostępach, tylko na wale wiślanym na ścieżce prowadzącej do tramwaju wodnego.
Dzięki Jako trzecia w swojej kategorii wiekowej, to takie małe sprostowanie No, ale poniżej godziny zeszłam, co przy tamtej pogodzie i takim bólu kolana i tak uznałam za sukces. Już na trasie powiedziałam sobie, że nie zejdę chociażbym miała się doczołgać do mety.

annan_ to dopiero przygodę miałaś. Podziwiam, że przebiegłaś jeszcze te 5km, ja psychicznie chyba nie dałabym rady.

Kurde, martwi mnie to kolano, bo 02.06 mam zawody i miałam w planie przytrenować ostro do tego czasu Póki co mam trudności z poruszaniem się, jak będzie jutro to się zobaczy. Przy optymistycznym rozwoju wydarzeń w środę idę na marszobieg na 6km, tak samo w czwartek i piątek.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:20   #3799
mala.mi
Raczkowanie
 
Avatar mala.mi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 315
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;27065079]
Wynik nie jest powalający, więc nawet o nim nie napiszę, ale w końcu szczęście się do mnie uśmiechnęło i w swojej kategotii (K16) byłam 3, ale że 2 dziewczyny przede mną były już liczone w generalnej, to stanęłam na podium jako pierwsza [/QUOTE]


łoho! gratulacje, ładne doświadczenie!

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2706703 9]a mi dzisiaj zle sie biegalo. odrazu jak wyszlam z domu, poczulam jak jest goraco ( wyszlam ok godz 20).jeszcze kilka dni temu wieczorami bylo chlodniej..no i bieg zaliczam do najgorszych. bardzo sie zmeczylam, moje kolana tez. i chyba bede musiala skrocic moje bieganie 4razy w tygodniu po 5 km, bo dalej tak nie dam rady ....[/QUOTE]

a u mnie wręcz przeciwnie. wybiegłam koło 20, wróciłam o 20.50 i z radością zobaczyłam na gpsie że prawie 7 km poszło (bez 60m ;P). jak na mnie, która jeszcze na początku maja wypluwałam swoje płuca po 3km, wynik bardzo fajny gdyby nie lekki chłód może i do 8 bym dobiła

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
W połowie drogi w jedną stronę weszłam do sklepu a tam takie "laski" wytapetowane, wystrojone tak mnie mierzyły I obgadywały. Mogły to chociaż dyskretnie robić.
Ja się takimi nie przejmuję. Przynajmniej prowadzę zdrowszy tryb życia. A to że do biegania nie musimy się tapetować świadczy tylko o większej pewności siebie - niektóre kobitki nawet żeby wyrzucić śmieci robią full make up

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;27068045]

Kurde, martwi mnie to kolano, bo 02.06 mam zawody i miałam w planie przytrenować ostro do tego czasu Póki co mam trudności z poruszaniem się, jak będzie jutro to się zobaczy. Przy optymistycznym rozwoju wydarzeń w środę idę na marszobieg na 6km, tak samo w czwartek i piątek.[/QUOTE]

3mam kciuki!


ja w tym tygodniu zaczynam nową pracę i jeszcze nie wiem jak sobie trningi ustawię. Ale chyba odpuszczę 1-2 w tym tygodniu, żeby dać mięśniom odpocząć.
__________________
projekt 'plaża 2011'
63-62-61-60-59-58-57-56
5km:
21.05: 35:37 tempo 7'07''
01.06: 34:07 tempo 6'49''
07.06: 31:36 tempo 6'19''
14.06: 30:36 tempo 6'06''
mala.mi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 21:58   #3800
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Nephasis gratuluje

JA dzisiaj troche biegalam, troche maszerowalam i wyszlo 5km. To dopiero moje poczatki wiec sie nie zniechecam

Dzisiaj jakos ciezko mi sie biegalo, ale moze dlatego ze 3h wczesniej przeszlam na kijkach kolejne 5km
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 23:18   #3801
pettiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar pettiteAngel
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

pierwszy raz od bardzo dawna - 20min ciągłego biegu.
wiem, szału nie ma. ale to dopiero 'początki' bedzie lepiej.
__________________
Dbam o siebie!
pettiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:13   #3802
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Moje ostatnie poczynania biegowe
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:43   #3803
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie poczynania biegowe
Nono, bardzo ładny regularny wykres Ja mam nadzieję też dojść kiedyś do takiego
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 14:32   #3804
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez mala.mi Pokaż wiadomość


a u mnie wręcz przeciwnie. wybiegłam koło 20, wróciłam o 20.50 i z radością zobaczyłam na gpsie że prawie 7 km poszło (bez 60m ;P). jak na mnie, która jeszcze na początku maja wypluwałam swoje płuca po 3km, wynik bardzo fajny gdyby nie lekki chłód może i do 8 bym dobiła








.
no a u mnie o 20 bylo jeszcze goraco.... niedlugo chyba bede musiala biegac o 6 rano. ale to goraco odbiera cala radosc z biegania. wczesniej bylo tak, ze po bieganiu czulam sie pelna energii, a teraz jestem padnieta ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 17:58   #3805
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

annan_, masakra ja sram w gacie jak jakiś mały piesek za mną leci, nie chce myśleć co by było gdybym spotkała takiego zwierzaka na swojej drodze.

Ja dzisiaj przebiegłam 8,45km - 53min 58sekund. Elegancko się biegło Mimo, że pierwsza połowa pod dość porywisty wiatr to gładko się biegło Muszę się pochwalić, że w tym miesiącu przebiegłam już 100,88km
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:45   #3806
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Mnie kiedys gonil lis Biegalam kolo Odry i wyskoczyl nagle z lasu. Uciekalam takim mega sprintem, ze lohoho. Nie wiedziala nawet, ze potrafie tak szybko biegac I uwierzcie, ze strachu nie czulam nawet zmeczenia
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:46   #3807
SeeTheSun
Raczkowanie
 
Avatar SeeTheSun
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 382
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Witajcie, ja ostatnio nie biegałam aż 3 dni ( okres ) dzisiaj wybiegłam i coś mi się stało.. po 10 min zaczął boleć mnie brzuch z prawej strony, z początku myślałam że to kolka, ale biegłam i ból się ciągle nasilał, przystopowałam zaczełam maszerować, myślałam że przejdze i nic.. im więcej przerwy robiłam i im szybciej biegłam tym było coraz gorzej.. postanowiłam wrócić do domu, nawet teraz jak siedze i oddycham to czuje że coś mnie tak kłuje. Nie wiem co to może być.. ostatni posiłek ( lekki ) jadłam godzine brzed biegiem... Kilka razy mi się to zdarzyło ale ból był taki na 2,3 min a teraz nadal nie przestaje.. ;/
__________________
Schudnąć :P !
SeeTheSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:52   #3808
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Mam tak samo. Z lewej strony. Boli mnie od wczoraj. Myślałam, że to kolka, ale ona tyle nie trwa chyba. Wcześniej, przed rozpoczęciem biegania bolało mnie po fitnesie z prawej strony tak ze iść nie mogłam i teraz latam polekarzach
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:58   #3809
Lorenail
Raczkowanie
 
Avatar Lorenail
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 195
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Wróciłam. Po dość długiej przerwie powrót do biegania (nareszcie ) Nie ma się czym za bardzo chwalić 4x5minut i kondycji brak
Lorenail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 19:14   #3810
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dziewczyny, gratuluję wszystkim dzisiejszego biegania No i zazdroszczę możliwości

Potrzebuję jakiegoś wsparcia psychicznego... Kolano boli bardzo, kuleję cały dzień, stabilizator niewiele daje. Zauważyłam, że pojawiła się niewielka gulka, obawiam się naderwania więzadła Tak się boję, że ta głupia kontuzja wykluczy mnie na długo z biegania... POMOCYYYY Ortopeda dopiero w następny wtorek, ale ciągle szukam kogoś, kto mnie przyjmie w szybszym terminie.

To był mój pierwszy "oficjalny" bieg... Nie chcę, żeby stał się ostatnim Może zbytnio sobie wkręcam, ale w głowie pojawiają mi się czarne scenariusze...

Mam ochotę krzyczeć ze złości... Najpierw byłam chora, potem przez 2 tygodnie leczyłam wredne otarcia i w pierwszym biegu po wyleczeniu musiałam załatwić kolano... Mam dosyć!
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.