konsolowo, czyli gracze płci pięknej - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-23, 11:22   #181
Kirino
Raczkowanie
 
Avatar Kirino
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Też czekam na Mass Effect 3, uwielbiam tą grę ale Fallout jednak jest lepszym RPG
Bio Shock jedna z najlepszych gier, grałam w obie części po kilka razy teraz czekam na trójkę, podobno będzie całkowicie inna.

Half Life, Call of Duty, Lost Planet, God of War... lubimy te same gry
hmm powinnam się w końcu skusić na Fallout, o dziwo nigdy nie miałam miałam styczności z nim ale od kilku osób już słyszałam, że warto....po obronie wszystko nadrobimy^^, BioShocka 2 też. Po jedynce bardzo chętnie zajrzę do drugiej i to głównie ze względu na grafikę i efekty dźwiękowe, które urzekły mnie w poprzedniej odsłonie. Mam nadzieję, żę Rapture prezentuje się równie stylowo.
Hah super, że mamy podobny gust jeśli chodzi o gry, absolutnie łamiemy wszelkie stereotypy, że dziewczyny lubią grać...w Simsy...oczywiście na krótką metę nic do nich nie mam^^
Kirino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:31   #182
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Kirino Pokaż wiadomość
hmm powinnam się w końcu skusić na Fallout, o dziwo nigdy nie miałam miałam styczności z nim ale od kilku osób już słyszałam, że warto....po obronie wszystko nadrobimy^^, BioShocka 2 też. Po jedynce bardzo chętnie zajrzę do drugiej i to głównie ze względu na grafikę i efekty dźwiękowe, które urzekły mnie w poprzedniej odsłonie. Mam nadzieję, żę Rapture prezentuje się równie stylowo.
Hah super, że mamy podobny gust jeśli chodzi o gry, absolutnie łamiemy wszelkie stereotypy, że dziewczyny lubią grać...w Simsy...oczywiście na krótką metę nic do nich nie mam^^

BioShock 2 jest lepszy niż jedynka. Fabuła jest lepiej pociągnięta i troche więcej możliwości z broniami . I .... zreszta nie będę Ci palić gry ale spróbuj bo warto.

W Fallouta tez powinnaś zagrac. najlepsza gra jaka kiedykolwiek wyszła. Po prostu mistrzostwo
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 15:59   #183
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
W Fallouta tez powinnaś zagrac. najlepsza gra jaka kiedykolwiek wyszła. Po prostu mistrzostwo
Podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami, jakbym miała wybrać tytuł do grania do końca życia, byłby to Fallout.
Mam jeszcze 2 tygodnie egzaminów i pisania pracy po nocach, a potem... my sweet xbox
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 21:43   #184
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Własnie skonczylam Wiedzmina... i czuje jakis taki niedosyt jeszcze jeden akt by sie przydal


http://polygamia.pl/Polygamia/1,9645...ewne.html?bo=1 a tutaj info o wersji konsolowej
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult

Edytowane przez Madzik08
Czas edycji: 2011-05-25 o 21:53
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:58   #185
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Wszystkie pochloniete grami? W co tak ostro pocinacie?

Planujecie jakis zakup gier w najblizszym czasie?
Mnie ciekawi L.A. Noire, widzialam kiedys program o nim na Hyperze i ciekawie sie zapowiadal
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 07:55   #186
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Madzik08 Pokaż wiadomość
Wszystkie pochloniete grami? W co tak ostro pocinacie?

Planujecie jakis zakup gier w najblizszym czasie?
Mnie ciekawi L.A. Noire, widzialam kiedys program o nim na Hyperze i ciekawie sie zapowiadal

Fallout New Vegas !!!

I z niecierpliwościa czekam na Bio Shock 3, Mass Effect 3 i nowego Obliviona Niestety to dopiero jesienią
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 08:42   #187
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Madzik08 Pokaż wiadomość
Wszystkie pochloniete grami? W co tak ostro pocinacie?

Planujecie jakis zakup gier w najblizszym czasie?
Mnie ciekawi L.A. Noire, widzialam kiedys program o nim na Hyperze i ciekawie sie zapowiadal
NO PEWNIE!!! LA Noire przede wszystkim, nie mogę się doczekać nawet mój tata w to pogra, bo jego dziedzina to mowa ciała właśnie i jest ciekawy jak to będzie wyglądać. Rozważa nawet przytarganie konsoli na uniwerek i przechodzenie kolejnych misji na zaliczenie przedmiotu
W końcu to wykorzystanie umiejętności w praktyce
Czekam też w utęsknieniem na Gears Of War3 i na lipiec, kiedy to przeprowadzę się do mojego M i będziemy całymi dniami pocinać Wiedźmina
A co do mojej listy zakupowej: Fallout New Vegas, Lego Harry Potter i Fable 3.
Teraz, jako że 6go i 9go mam potężne egzaminy, przechodzę ponownie Mass Effect 1 i 2.
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 08:57   #188
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Tetrix Twoj tata jest nauczycielem na uniw? Zawsze mi sie wydawało to fajnym zajęciem

Ja na szczescie juz nie mam zadnych egzaminow Ale zaluje, ze nie skonczylam Wiedzmina tydzien wczesniej, bo zdazylabym jeszcze prace napisac, a tak to dopiero we wrzesniu :/
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:09   #189
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
NO PEWNIE!!! LA Noire przede wszystkim, nie mogę się doczekać nawet mój tata w to pogra, bo jego dziedzina to mowa ciała właśnie i jest ciekawy jak to będzie wyglądać. Rozważa nawet przytarganie konsoli na uniwerek i przechodzenie kolejnych misji na zaliczenie przedmiotu
W końcu to wykorzystanie umiejętności w praktyce
Czekam też w utęsknieniem na Gears Of War3 i na lipiec, kiedy to przeprowadzę się do mojego M i będziemy całymi dniami pocinać Wiedźmina
A co do mojej listy zakupowej: Fallout New Vegas, Lego Harry Potter i Fable 3.
Teraz, jako że 6go i 9go mam potężne egzaminy, przechodzę ponownie Mass Effect 1 i 2.
Tez czekam na Gearsy 3 , bardzo lubię ta serię ale mojemu TZ cos do gustu nie przypadła i nie mam z kim grać a z chęcią bym przeszła jeszcze raz
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 10:56   #190
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Madzik08 Pokaż wiadomość
Tetrix Twoj tata jest nauczycielem na uniw? Zawsze mi sie wydawało to fajnym zajęciem

Ja na szczescie juz nie mam zadnych egzaminow Ale zaluje, ze nie skonczylam Wiedzmina tydzien wczesniej, bo zdazylabym jeszcze prace napisac, a tak to dopiero we wrzesniu :/
hyhy, ja też bronie się we wrześniu.

Mój tata obecnie wykłada w paru uczelniach, tak. Zajęcie bardzo fajne, szczególnie że tata ma podejście dość hmm nietypowe i prawie zawsze ma 100% frekwencji, mimo że obecność nie jest obowiązkowa.
Kurcze, też myślę o karierze naukowca, tata taki mądry, profesor, jak pisałam mu ostatnio 'wybrane osiągnięcia naukowe i artystyczne' to nie mogłam uwierzyć ile 1 człowiek jest w stanie zrobić.
Póki co tłukę licencjat, ale w planach mam już mgr i doktorat. Ale to tak między nami, tajemnica

Lea_ nie wiesz ile bym dała za koleżankę która by wpadała do mnie pograć w GOW
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:01   #191
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Lea_ nie wiesz ile bym dała za koleżankę która by wpadała do mnie pograć w GOW

hihihi mówisz masz. Skad jesteś???
Może mieszkasz dwa piętra pode mną i nawet o tym nie wiemy
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 12:41   #192
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Wrocław, a Ty?

możemy też pograć przez sieć! chociaż nigdy nie próbowałam, bo czułam że multiplayer to moja zguba
__________________


Edytowane przez Tetrix
Czas edycji: 2011-05-31 o 12:47
Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:49   #193
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Opole i okolice

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Wrocław, a Ty?

możemy też pograć przez sieć! chociaż nigdy nie próbowałam, bo czułam że multiplayer to moja zguba

Kurcze dobry pomysł z ta siecią !! Z tym, że musze kupić golda
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 14:20   #194
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Jest chyba coś takiego że 3 pierwsze profile na xboxie mają darmowy miesiąc internetu, ale nie wiem czy to będzie działać na moim nowym xboxie, na którego przeniosłam swój profil ze starego
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 14:29   #195
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Jest chyba coś takiego że 3 pierwsze profile na xboxie mają darmowy miesiąc internetu, ale nie wiem czy to będzie działać na moim nowym xboxie, na którego przeniosłam swój profil ze starego

Ja już dawno mam swój profil więc to chyba nie zadziała u mnie.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 17:33   #196
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

aaaaaa!!! jeszcze rano pisałam o tym że chcę sobie kupić Lego HP, a przed chwilą wpadł kochanek z prezentem na dzień dziecka zgadnijcie co dostałam hahahahah
z tego co się zdążyłam zorientować to w 2 osoby gra się dużo fajniej niż w pojedynkę, ale póki co będę sobie radzić sama świetna gra, bardzo sympatyczna, śmieszna, ciągle się ciesze do telewizora. Trzeba będzie upolować Lego Star Wars.
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 18:08   #197
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

O jaki sympatyczny wątek

Jestem szczęśliwą posiadaczką Xboxa 360 i Nintendo DS Lite. To drugie maleństwo to konsolka przenośna z ekranem dotykowym. Polecam fajna sprawa, zwłaszcza jak spędza się dużo czasu w podróży.

Hmm ostatnio nie mam za bardzo czasu na granie (sesja ;-; ) ale jak tylko skończy się moja mała gehenna zasiadam do Alana Wake'a. Świetna gra, z mrocznym klimatem, dosyć oniryczna. A muzyka... oh, ah Poza tym w końcu odpalę Assasin's Creed Brotherhood, bo odstałam go zdaje się na święta i trochę wstyd, że się kurzy :P
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 20:17   #198
Kirino
Raczkowanie
 
Avatar Kirino
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 43
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Madzik08 Pokaż wiadomość
Wszystkie pochloniete grami? W co tak ostro pocinacie?
sesja i nic więcej pisać nie trzeba ;D
Kirino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 20:34   #199
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

a ja dziś znalazłam godzinkę na pogranie
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 21:45   #200
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Dziewczyny a po ile w PL jest Wiedzmin? Bo tu patrzylam to chyba 40 euro... Pisze ze na Xbox ma byc a na PS3 nie wiadomo... Szkoda Bo nie wiem czy na moim kompie pojdzie...
Ja w dalszym ciagu gram w CoD. Wlaczylam ostatnio starsza wersje ale wydala mi sie taka jakas nijaka i odpalilam spowrotem Black Ops W nic innego nie gram bo caly czas rywalizuje z Tz-ta szwagrami (gramy on-line) i na zadne inne gry nie starcza czasu
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 22:29   #201
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Ja kupiłam w dniu premiery Edycję Premium za 80 pln. Na allegro najtaniej 7 dyszek, nie wiem jak z kolekcjonerską, ale słyszałam dużo narzekań na nią - ponoć figurka Geralta ma rozbitą gębę
Za 40 euro bym nie brała.
Na moim kompie nie pójdzie, a i tak kupiłam :głupek: teraz jestem zdana na łaskę teścia z mocnym kompem
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:31   #202
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w dniu premiery Edycję Premium za 80 pln. Na allegro najtaniej 7 dyszek, nie wiem jak z kolekcjonerską, ale słyszałam dużo narzekań na nią - ponoć figurka Geralta ma rozbitą gębę
Za 40 euro bym nie brała.
Na moim kompie nie pójdzie, a i tak kupiłam :głupek: teraz jestem zdana na łaskę teścia z mocnym kompem
Kolekcjonerskiej juz sie nie oplaca, bo ja drogo cenia na all. A za zwykla ceny sa od 70-100zł.
A z tymi problemami to bylo tak: fakt, glowa byla poobijana, niektorzy mieli bardziej inni mniej, ja mialam malutko; Artbook byl wydrukowany do gory nogami; niktorym plyta z gra w ogole sie nie odpalala, co w wielu przypadkach bylo spowodowene zlym napedem; zdarzalo sie, ze brakowalo monet. To wszystko to byly nieliczne przypadki jak na taka ilosc sprzedanych edycji, ale wiadomo, ze najglosniejsi sa ci, ktorym cos nie pasuje niz ci u ktorych jest wszystko w porzadku Sklep nie robi problemow z wymiana uszkodzonych elementow.
W dniu premiery EK, czyli dzien przed normalna, moglismy zagrac dopiero po ok. 11 godz. od obiecywanej godz premiery (0:01), bo mieli problemy z tymi zabezpieczeniami i innymi. Ale za to wszystko mielismy mozliwosc zamowienia sobie widzminskiej koszulki
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:46   #203
Switezianka_23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 572
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Kolekcjonerskiej juz sie nie oplaca, bo ja drogo cenia na all. A za zwykla ceny sa od 70-100zł.
A z tymi problemami to bylo tak: fakt, glowa byla poobijana, niektorzy mieli bardziej inni mniej, ja mialam malutko; Artbook byl wydrukowany do gory nogami; niktorym plyta z gra w ogole sie nie odpalala, co w wielu przypadkach bylo spowodowene zlym napedem; zdarzalo sie, ze brakowalo monet. To wszystko to byly nieliczne przypadki jak na taka ilosc sprzedanych edycji, ale wiadomo, ze najglosniejsi sa ci, ktorym cos nie pasuje niz ci u ktorych jest wszystko w porzadku Sklep nie robi problemow z wymiana uszkodzonych elementow.
W dniu premiery EK, czyli dzien przed normalna, moglismy zagrac dopiero po ok. 11 godz. od obiecywanej godz premiery (0:01), bo mieli problemy z tymi zabezpieczeniami i innymi. Ale za to wszystko mielismy mozliwosc zamowienia sobie widzminskiej koszulki
Do tego zanim nie wydali patcha był problem ze ściągnięciem dodatków z netu. A problem z odpaleniem płyty nie jest spowodowany złym napędem ale problemami niektórych napędów/ustawień z odczytem płyt dwuwarstwowych. Całe szczęście, że jeżeli już się uda zgrac zawartośc płyt na dysk to można z niego instalowac bo mój komp miał właśnie ten problem, za to mojego męża nie

Cytat:
Poza tym w końcu odpalę Assasin's Creed Brotherhood, bo odstałam go zdaje się na święta i trochę wstyd, że się kurzy :P
Nie przejmuj się U mnie też się kurzy bo obiecałam sobie najpierw przejśc całą dwójkę ale jakoś nie podszedł mi etap w Rzymie pod sam koniec więc czeka na lepsze czasy Jak na razie króluje Wiedźmin ale pewnie zanim wydadzą Mass Effecta 3 jeszcze się z ACII przeproszę :P

Madziko powiedz czy kupiłaś w końcu L.A Noire?? Bo mnie ogromnie kusi. Na razie gier mam nadmiar więc się opieram ale na podstawie reklam mam wrażenie, że chętnie bym w coś takiego pograła.

Edytowane przez Switezianka_23
Czas edycji: 2011-06-01 o 08:56
Switezianka_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:53   #204
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Switezianka_23 Pokaż wiadomość
Do tego zanim nie wydali patcha był problem ze ściągnięciem dodatków z netu. A problem z odpaleniem płyty nie jest spowodowany złym napędem ale problemami niektórych napędów/ustawień z odczytem płyt dwuwarstwowych. Całe szczęście, że jeżeli już się uda zgrac zawartośc płyt na dysk to można z niego instalowac bo mój komp miał właśnie ten problem, za to mojego męża nie
Ale to juz nie tylko kolekcjonerka miala takie problemy ze sciaganie dlc i in. Poza tym u mnie bylo wszystko dobrze wiec o takich szczegolach nie pamietam.
Czyli zlym napedem - dla tej gry, ktory nie czyta plyt dwuwarstwowych.
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:55   #205
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

@Switezianka

Grasz Brotherhooda? Grałaś już w multi? Bo ponoć tak się wyciska najwięcej z tej gry ( i to dosyć logiczne), muszę w końcu się zarejestrować na Xbox Live.

Co do Wiedźmina kolekcjonerki, nie polecam. Bo drogie toto, a jakiś szczególnym bajerów to tam nie ma. A głowa Geralta straszyłaby mnie po nocach xD Miałam w łapkach wszystkie bonusy z kolekcjonerki i tak sobie pomyślałam, że nie warto wydać kasę. Ale jak ktoś ma smykałkę do zbierania takich rzeczy to oczywiście jego wybór. Natomiast całkiem fajna jest ta edycja specjalna Empiku, z notesem. Tyle, że droga.
Ja mam cichutką nadzieję, że wydadzą na xboxa, bo na PC mi nie pójdzie.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:59   #206
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Mala_Zmijka a ja polecam jesli ktos jest fanem Wiedzmina- gry i sagi to jak najbardziej Jesli to normalny gracz to dla niego moze sie to nie oplacac. Mam te bejerki na codzien i bardzo sie z tego ciesze i nie zaluje


Switezianka_23 racja, ale jak juz pisalam nie pamietam o wszystkich szczegolach
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 09:00   #207
Switezianka_23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 572
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Madzik08 Pokaż wiadomość
Czyli zlym napedem - dla tej gry, ktory nie czyta plyt dwuwarstwowych.
Czasem chodziło tylko o ustawienia a nie napęd :P

Cytat:
Grasz Brotherhooda? Grałaś już w multi? Bo ponoć tak się wyciska najwięcej z tej gry ( i to dosyć logiczne), muszę w końcu się zarejestrować na Xbox Live.
No właśnie Brotherhood będzie pewnie powodem, że w końcu wykupie Xbox Gold bo to multi ciekawi mnie niezmiernie.
Switezianka_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 09:56   #208
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Mój znajomy grywa namiętnie i mówi, że to zupełnie nowy wymiar gry. No ale co się dziwić, jednak inaczej grać z AI, a inaczej z żywym człowiekiem.
Ja się boję troszkę rejestrowania Xbox Live'a, dużo moich znajomych miało z tym kłopoty, ale ogarnę Chetnię pogram z ludźmi przez sieć.

Madzik

Mi się po prostu nie podobają wszystkie dodatki, a ponadto nie jestem jakąś wielką fanką serii książkowej. Jedyne co mi się podobało w kolekcjonerce to muzyka z gry, karty do gry ślicznie wydane i mapa świata. Możliwe, że kiedyś upoluję kolekcjonerkę na Allegro, taniej. Jeżeli komputer pozwoli pogram na PC, a jak nie to czekam w ułudzie, że wydadzą Wiedźmaka na xboxie.

Wracając do Xbox Live, wszelkie punkty i inne bajery z nim związane podobno bardzo opłaca się kupować na Allegro, tylko trzeba uważać na oszustów.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:26   #209
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Taak, z tymi punktami to naprawdę jest bardzo opłacalne.

Co do Wiedźminka - sagę wielbię, ale w pełni zadowoliła mnie Edycja Premium za 7 dyszek, z fajną mapą, monetą, soundtrackiem, jakimiś sympatycznymi pierdółkami typu making of, przewodnikiem etc.

Co do rozgrywki sieciowej, to ja się na to zdecyduje po wakacjach, kiedy zamieszkam z lubym i razem to jakoś ogarniemy.
Ale z tego co się orientowałam, to konto live jest przypisane do profilu, a nie do xboxa, prawda? Będzie wojenka
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:38   #210
Switezianka_23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 572
Dot.: konsolowo, czyli gracze płci pięknej

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Taak, z tymi punktami to naprawdę jest bardzo opłacalne.

Co do Wiedźminka - sagę wielbię, ale w pełni zadowoliła mnie Edycja Premium za 7 dyszek, z fajną mapą, monetą, soundtrackiem, jakimiś sympatycznymi pierdółkami typu making of, przewodnikiem etc.

Co do rozgrywki sieciowej, to ja się na to zdecyduje po wakacjach, kiedy zamieszkam z lubym i razem to jakoś ogarniemy.
Ale z tego co się orientowałam, to konto live jest przypisane do profilu, a nie do xboxa, prawda? Będzie wojenka
Też kupiłam Premium Wiedźmina Soundtrack mi się ogromnie podoba Wojny z mężem o konsole mam nadzieję uniknąc bo ostatnio upgradeowaliśmy jego PCta i siedział nad Shogunem 2 oraz właśnie Wieśkiem
Switezianka_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-13 18:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.