Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 19:39   #3451
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heleenaaaa:brzydal :
dorwałam Pani w Arkadii mówiła że ostatnia hyhyhy
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:41   #3452
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dorwałam Pani w Arkadii mówiła że ostatnia hyhyhy
ale ci dobrze!

heh to ja sie chyba smakiem obejde
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:00   #3453
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Byłam dziś skorzystać z Vipów w S. i dorwałam cudne linery płynne z MUFE, widziałyście je? Mam szary, taki lśniący metalicznie grafit. Kusił jeszcze różowy (fuksja właściwie), tylko jak on by na oku wyglądał?
Są tak trwałe, że nie mogłyśmy z babeczką z obsługi zmyć z mojej dłoni testowych kresek, ślady po zielonym widzę do tej pory. To chyba te same, które pokazywała Sam z Pixiwoo w najnowszym filmiku. No bajka, mam w sumie ochotę na większość kolorów.
Na Temptalii są świetne swatche, właśnie zamierzam kupić czarny i może jeszcze jakiś A jaka cena u nas? Gratuluję zakupu w ogóle, na pewno się super sprawdzi

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dorwałam Pani w Arkadii mówiła że ostatnia hyhyhy
ale jestem cwaniak
odłożyłam sobie

ale to aż dziwne, że ostatnia, bo jak byłam o 16 w arkadii, to było jeszcze sporo, z 7 zestawów na pewno
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:18   #3454
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Linery są po 99, ale po rabacie Vipim już niecale 80, lepiej, co nie? Rzeczywiście, nie zwróciłam uwagi na temptaliowe swatche jakoś, a teraz widzę, że różowy i czerwony muszą do mnie też trafić, ups!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:35   #3455
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

kochane, jak się sprawują Wasze różowe jaja gąbkowe
jak je czyścicie?
ja piorę w szamponie jak pędzle, ale puszcza mi różową farbę i boję się któregoś dnia będzie biała zwykła gąbka z tego
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:41   #3456
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

O, a mi jajo nie farbuje wcale, to dziwne, co piszesz. Może jakiś superoczyszczający szampon masz? Ja używam łagodnego typu Hipp dla niemowląt, a drobne plamki niedoprane doczyszczam tym płynem od jaja. Pieni się pięknie i schodzi bez śladu. Jakby mi farbowało, to bym moje ukochane białe macowe pędzelki miała różowe, bo piorę wszystko razem, a tego bym nie zdzierżyła przecież.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:49   #3457
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
ale to aż dziwne, że ostatnia, bo jak byłam o 16 w arkadii, to było jeszcze sporo, z 7 zestawów na pewno
no to może ta dziewuszka jakaś sierotka bo jak ją poprosiłam czy takie cudo mają i jak tak to żeby mi znalazła to się pytała innej koleżanki bo sama nie mogła znaleźć i jak w końcu wygrzebała spod czegoś tam (nie zrozumiałam jak mi mówiła gdzie szukała ) to powiedziała że ciężko było znaleźc bo ostatni ten zestaw a byłam jakoś 17-18 .....
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 22:33   #3458
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Linery są po 99, ale po rabacie Vipim już niecale 80, lepiej, co nie? Rzeczywiście, nie zwróciłam uwagi na temptaliowe swatche jakoś, a teraz widzę, że różowy i czerwony muszą do mnie też trafić, ups!
Najlepiej na -40% Tyle kolorów, że nie można się zdecydować, a też nie wiadomo, czy wybór będzie trafny, bo na oku inaczej wygląda taki kolor, niż na ręku. Nie wiem, czy do moich niebieskich oczu będą pasować 11 (co za śliczny burgund!) 7 i 14

Tylko, kurczę, one mają taki aplikator-gąbeczkę, nie pędzelek, prawda? Źle mi się takimi posługuje, a właśnie coraz mniej ma porządny, cienki pędzelek...

A tu inne swatchy-ki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Make-Up-For-Ever-Aqua-Liner.jpg (201,2 KB, 111 załadowań)
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2011-06-09 o 22:39 Powód: błąd
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:35   #3459
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no to może ta dziewuszka jakaś sierotka bo jak ją poprosiłam czy takie cudo mają i jak tak to żeby mi znalazła to się pytała innej koleżanki bo sama nie mogła znaleźć i jak w końcu wygrzebała spod czegoś tam (nie zrozumiałam jak mi mówiła gdzie szukała ) to powiedziała że ciężko było znaleźc bo ostatni ten zestaw a byłam jakoś 17-18 .....
Leżały sobie na niższej półeczce w kosmetykach pielęgnacyjnych, tak jakby pomiędzy damskimi i męskimi perfumami - jakby ktoś jeszcze chciał
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 23:07   #3460
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Najlepiej na -40% Tyle kolorów, że nie można się zdecydować, a też nie wiadomo, czy wybór będzie trafny, bo na oku inaczej wygląda taki kolor, niż na ręku. Nie wiem, czy do moich niebieskich oczu będą pasować 11 (co za śliczny burgund!) 7 i 14

Tylko, kurczę, one mają taki aplikator-gąbeczkę, nie pędzelek, prawda? Źle mi się takimi posługuje, a właśnie coraz mniej ma porządny, cienki pędzelek...
Nie, nie gąbeczkę - mają własnie cienki pędzelek, ale ja i tak będę je nakładać macowym 210 albo skośnym jakiś - pędzelek od linera jest dla mnie ciut za gruby. Właśnie, 11 jest obłędna, wpada w taki ciepły brąz (testowałam ją na ręce), zaczynam żałować, że wzięłam bezpieczny szary. Na pewno będzie fajna przy niebieskich oczach , a myślę, że i przy moich brązowych też. 7 nie pamiętam, ale 14 też rozważałam - jest to taki nieoczywisty szarogranat, mocno lśniący (ale one jak wyschną to już nie są aż tak drobinkowe, połaziłam trochę po S. z kreseczkami na dłoni i widziałam).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 07:10   #3461
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O, a mi jajo nie farbuje wcale, to dziwne, co piszesz. Może jakiś superoczyszczający szampon masz? Ja używam łagodnego typu Hipp dla niemowląt, a drobne plamki niedoprane doczyszczam tym płynem od jaja. Pieni się pięknie i schodzi bez śladu. Jakby mi farbowało, to bym moje ukochane białe macowe pędzelki miała różowe, bo piorę wszystko razem, a tego bym nie zdzierżyła przecież.
piorę zwykła Ziają, ale spróbuję szamponem dla dzieci i zobaczymy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 07:46   #3462
misiek412
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 543
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

jaki polecacie zel do mycia twarzy do skóry mieszanej z rozszerzonymi porami? mój mi sie kończy wiec pomyslalam zeby skorzystac z vipów
misiek412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 07:59   #3463
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez misiek412 Pokaż wiadomość
jaki polecacie zel do mycia twarzy do skóry mieszanej z rozszerzonymi porami? mój mi sie kończy wiec pomyslalam zeby skorzystac z vipów
jesli chodzi o sephorowo-douglasowe to clinique z trzech kroków bardzo mi pasuje. Ale bardziej mi pasuje....biały jeleń ten oczyszczający. Normalnie jestem w szoku. Mój ulubiony

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

p4w to jajo chyba normalnie na początku farbuje. Nawet wodą zwykłą. Ale potem ponoć przechodzi. Ja narazie nie wiem..używłam go dwa razy
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 09:05   #3464
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
jesli chodzi o sephorowo-douglasowe to clinique z trzech kroków bardzo mi pasuje. Ale bardziej mi pasuje....biały jeleń ten oczyszczający. Normalnie jestem w szoku. Mój ulubiony

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

p4w to jajo chyba normalnie na początku farbuje. Nawet wodą zwykłą. Ale potem ponoć przechodzi. Ja narazie nie wiem..używłam go dwa razy
ja używam nawet ten trudny podkład rozprowadza super i mniej go zużywam... normalnie cud

spróbuję jeszcze w dziecięcych szamponach prać, bo tego specjalnego płynu nie kupię
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 09:27   #3465
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez misiek412 Pokaż wiadomość
jaki polecacie zel do mycia twarzy do skóry mieszanej z rozszerzonymi porami? mój mi sie kończy wiec pomyslalam zeby skorzystac z vipów
A ja polecam jakikolwiek żel bez silnych detergentów;one oczywiście pięknie oczyszczają,że aż skóra skrzypi ale niestety powodują większe wydzielanie sebum i większe potem przetłuszczanie i rozszerzanie tych nieszczęsnych porów.
Dziewczyny! Mówię serio;przetestowałam na sobie - im silniejsze oczyszczanie,tym silniejsza reakcja skóry
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 10:15   #3466
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja polecam jakikolwiek żel bez silnych detergentów;one oczywiście pięknie oczyszczają,że aż skóra skrzypi ale niestety powodują większe wydzielanie sebum i większe potem przetłuszczanie i rozszerzanie tych nieszczęsnych porów.
Dziewczyny! Mówię serio;przetestowałam na sobie - im silniejsze oczyszczanie,tym silniejsza reakcja skóry
Zgadza się
Najsilniejsze świecenie miałam po żelach przeznaczonych do skóry tłustej.
Teraz używam mydła z Organique do skóry suchej i moja cera nie usiłuje już na siłę natłuścić twarzy pozbawionej ochronnej warstwy.

Małg- modlitwy pomogły Ode mnie też
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2011-06-10 o 10:16
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 10:41   #3467
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kochane, jak się sprawują Wasze różowe jaja gąbkowe
jak je czyścicie?
ja piorę w szamponie jak pędzle, ale puszcza mi różową farbę i boję się któregoś dnia będzie biała zwykła gąbka z tego
P4W moje jajo na początku uzywania tez troszke puszczało kolor, ale ze 2-3 razy ale to normalne luzik ja piorę go w szamponie który uzywa moje dziecio johnson nivea ...

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja używam nawet ten trudny podkład rozprowadza super i mniej go zużywam... normalnie cud
prawada ze to cud!!!!!

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja polecam jakikolwiek żel bez silnych detergentów;one oczywiście pięknie oczyszczają,że aż skóra skrzypi ale niestety powodują większe wydzielanie sebum i większe potem przetłuszczanie i rozszerzanie tych nieszczęsnych porów.
Dziewczyny! Mówię serio;przetestowałam na sobie - im silniejsze oczyszczanie,tym silniejsza reakcja skóry
a jakiego MhM żelu używasz?

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

moje nowe odkrycie do mieszanej cery to ten krem, rewelacjny uzywam go od tygodnia, nawet jak były upały nic nie spłyneło, nie jest to mat absolutny tylko normalnie wyglądająca cera - polecam serdecznie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-matujaca.html
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 11:27   #3468
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Hola, tego kremu używasz zamiast bazy wtedy czy pod?
Nie wysusza?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 11:37   #3469
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
P4W moje jajo na początku uzywania tez troszke puszczało kolor, ale ze 2-3 razy ale to normalne luzik ja piorę go w szamponie który uzywa moje dziecio johnson nivea ...



prawada ze to cud!!!!!



a jakiego MhM żelu używasz?

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

moje nowe odkrycie do mieszanej cery to ten krem, rewelacjny uzywam go od tygodnia, nawet jak były upały nic nie spłyneło, nie jest to mat absolutny tylko normalnie wyglądająca cera - polecam serdecznie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-matujaca.html

Seria Uriage Hyseac jest świetna. Miałam z niej krem z AHA i A.I. - szukałam czegoś do suchej, naczynkowej cery jednocześnie z niedoskonałościami (wiem, super). O dziwo kremy są dość delikatne, nie podrażniły, nie wysuszyły, a dały też efekt gładkiej cery bez żadnych wyprysków, polecam.

Do mycia wypróbujcie Dziewczyny Pharmaceris Puri-Rosalgin, fantastyczny Niby na trądzik różowaty, ale wiele osób stosuje go zapobiegawczo na naczynka + delkatnie antybakteryjnie - poczytajcie opinie na KWC. Super oczyszcza i nawilża, ma cudowny składzik.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 11:45   #3470
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny! Modlitwy pomogły
Wszystkim dziękuję za wsparcie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a jakiego MhM żelu używasz?
To będzie dłuższa wypowiedż ja mam od zawsze problem z rozszerzonymi porami i zanieczyszczającą się strefą T (choć nie jest to typowa cera mieszana);baaardzo pomogły mi kwasy,które od kilku lat stosuję (teraz w postaci toników złuszczających) a na punkcie oczyszczania cery mam istnego hopla - wieczorem zmywam makijaż micelem,potem jeszcze domywam się żelem ( z czystym sercem polecam tanie i w olbrzymich butlach żele do mycia niemowląt i dzieci Hipp z takiej różowej serii,są powszechnie dostępne). Natomiast rano,po kwasach na noc miewam istną fabrykę tłuszczu na twarzy wtedy myję twarz glinką Logony (brązową,bo biała nie współgra z uwrażliwioną po kwasach cerą) teraz kupiłam to cudo: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ej.html&next=1



A wcześniej jeszcze używałam glinki do mycia Yves Rocher i miałam manię maseczek glinkowych,z której na szczęście wyrosłam,gdyż uważam,że nadużywanie glinek też w konsekwencji nieco przetłuszczało mi skórę.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

I jeszcze jedno: dołączam do grona wielbicielek Uriage Wprawdzie tej serii nie znam,ale inne rzeczy (Xemose) też bardzo mi pomogły w walce z atopia mojej córki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:42   #3471
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Hola, a jak stosujesz Uriage? Pod czy na filtry? Po ile jest on w aptece?
Bo zastanawiam się, czy kupić na Allegro...
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:02   #3472
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;27423582]Hola, tego kremu używasz zamiast bazy wtedy czy pod?
Nie wysusza?[/QUOTE]

krem uzywam pod baze, czekam kilka min-robie kawa i baza i reszta

generealnie boje sie kosmetyków do tłustej/mieszanej bo jak któras z Was napisała one robią mi wieksza krzyde niz pozytek, T szalej ale ten krem przez 6 dni używania jest

skłąd kremu podałam na wątku analizowym, nie sprawdzxałąm jeszcze czy juz jest analiza.

Ewelinko próbaska kremu Ci wyslę z baza najdalej we wtorek

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Seria Uriage Hyseac jest świetna. Miałam z niej krem z AHA i A.I. - szukałam czegoś do suchej, naczynkowej cery jednocześnie z niedoskonałościami (wiem, super). O dziwo kremy są dość delikatne, nie podrażniły, nie wysuszyły, a dały też efekt gładkiej cery bez żadnych wyprysków, polecam.

Do mycia wypróbujcie Dziewczyny Pharmaceris Puri-Rosalgin, fantastyczny Niby na trądzik różowaty, ale wiele osób stosuje go zapobiegawczo na naczynka + delkatnie antybakteryjnie - poczytajcie opinie na KWC. Super oczyszcza i nawilża, ma cudowny składzik.
uriage to ui nas mało popularna firma a widac trzeba im sie przyjrzeć bliżej

a na żel pharmaceris czuje sie skuszona

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Modlitwy pomogły
Wszystkim dziękuję za wsparcie


To będzie dłuższa wypowiedż ja mam od zawsze problem z rozszerzonymi porami i zanieczyszczającą się strefą T (choć nie jest to typowa cera mieszana);baaardzo pomogły mi kwasy,które od kilku lat stosuję (teraz w postaci toników złuszczających) a na punkcie oczyszczania cery mam istnego hopla - wieczorem zmywam makijaż micelem,potem jeszcze domywam się żelem ( z czystym sercem polecam tanie i w olbrzymich butlach żele do mycia niemowląt i dzieci Hipp z takiej różowej serii,są powszechnie dostępne). Natomiast rano,po kwasach na noc miewam istną fabrykę tłuszczu na twarzy wtedy myję twarz glinką Logony (brązową,bo biała nie współgra z uwrażliwioną po kwasach cerą) teraz kupiłam to cudo: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ej.html&next=1



A wcześniej jeszcze używałam glinki do mycia Yves Rocher i miałam manię maseczek glinkowych,z której na szczęście wyrosłam,gdyż uważam,że nadużywanie glinek też w konsekwencji nieco przetłuszczało mi skórę.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

I jeszcze jedno: dołączam do grona wielbicielek Uriage Wprawdzie tej serii nie znam,ale inne rzeczy (Xemose) też bardzo mi pomogły w walce z atopia mojej córki
Małgo trzymałam kciuki, ciesze sie ze jest lepiej

mam taki sam cery jak Ty, i tez świra na pkt oczyszczania i kiedys sobie "przeczyściłam" lushowymi kosmetykami i długo nie mogłam z T dojśc do "pionu" moje dziecio myję obecnie tym hippem więc będe testować, dziękuje

a jakich toników z kwasami uzywasz?
i gdzie zamówiłas Pasta z glinki zielonej?
i dziękuje za odpwiedź

a Uriage Xemose używa mój mąż przy nasileniu łuszczycy rewelacja

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Hola, a jak stosujesz Uriage? Pod czy na filtry? Po ile jest on w aptece?
Bo zastanawiam się, czy kupić na Allegro...
Damon, uzywam pod baze z mac z filtrem 50SPF, kupiłam tu z odbiorem osobistym w aptece, cena 46,78 zł.

http://www.✂✂✂✂✂✂✂/apteka/p45990-Uri...matujaca_40_ml

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

nie wiem dlaczego wycieło nazwę apteki, kupowałam na www.✂✂✂✂✂✂✂

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

nie wiem o co chodzi z wycinaniem nazwy , więc pisze tak kupije w aptece doz on line
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:32   #3473
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Małgo trzymałam kciuki, ciesze sie ze jest lepiej

mam taki sam cery jak Ty, i tez świra na pkt oczyszczania i kiedys sobie "przeczyściłam" lushowymi kosmetykami i długo nie mogłam z T dojśc do "pionu" moje dziecio myję obecnie tym hippem więc będe testować, dziękuje

a jakich toników z kwasami uzywasz?
i gdzie zamówiłas Pasta z glinki zielonej?
Dzięki
Toniki z kwasem to używam teraz z biochemii urody;akurat na lato to kupiłam taki lekki,pha.
Dobre dośw. mam też z peelingiem cytrynowomigdałowym z NeoStraty;bardzo ładnie oczyszcza,ale to też już chyba musisz poczekać do po wakacjach.
Tą glinkę kupiłam w Biolanderze
Natomiast jeszcze się wypowiem o tym Pharmacerisie - ja też go kiedyś używałam i też bym go bardzo polecała,ale jako ortodoks ostrzegam,że ma tam chyba jakieś nieciekawe składniki w sobie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:37   #3474
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Już kupiłam sobie Uriage w DOZ. Ale fajna jest ta apteka, nawet nie wiedziałam, że mogę sobie odebrać zamówienie za free w mojej aptece. Pomysł bomba
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:57   #3475
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Już kupiłam sobie Uriage w DOZ. Ale fajna jest ta apteka, nawet nie wiedziałam, że mogę sobie odebrać zamówienie za free w mojej aptece. Pomysł bomba


Małgo a co jeszcze jest super hiper na biolander?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 14:39   #3476
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

O, a są teraz Vipy w S.? Te Vipy sms - owe?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:35   #3477
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
O, a są teraz Vipy w S.? Te Vipy sms - owe?
tak, do 19. - dostalam dzisiaj sms
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:38   #3478
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny ale ten plyhn do demakijazu z zestawu Helenki jest bossski milion razy bardziej mi pasuje niz Lancome, z Lancome jestem srednio zadowolona nie ejst warty swojej ceny...a jeszcze sie dodatkowo wkurzylam bo od wczoraj zrobili na niego promocje a ja kupilam z tydz temu;p
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 16:52   #3479
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
tak, do 19. - dostalam dzisiaj sms

w tym momencie także i ja dostałam
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:05   #3480
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

ohh ja też, tuż po zdanym egzaminie)) Terracotta 4 Seasons here I come!
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.