Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 15:31   #4741
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
zdecydowanie mi wybiłyście te sztuczne rzęsy z głowy
ze swoich jestem zadowolona, więc nie będę kombinować
To samo sobie pomyślałam po tym wszystkim co tu przeczytałam
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:33   #4742
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Moja mama idzie we wtorek na te rzęsy no nic... zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:34   #4743
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez trute Pokaż wiadomość
dziewczyny ze stolicy i dziewczyny wynajmujące pokoje, kawalerki... pomóżcie jest jakaś niepisana zasada, w jakiej dzielnicy w Wawie najlepiej wynajmować mieszkania? na co głównie zwracać uwagę, gdzie mogą być 'haczyki'? planujemy z Tż-tem przeprowadzić się, najpierw znaleźć kawalerkę, później pracę, myślicie, że to dobra kolejność?
Przede wszystkim w takiej, żebyście mieli w miarę blisko do pracy, bo przebijanie się przez całą Warszawę w godzinach szczytu nie należy do przyjemnych bez względu na środek komunikacji. No i najlepiej żeby była bezpieczna okolica, ale to chyba oczywiste
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:49   #4744
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Dukan, rzęsy, buty na obciasie = NOWA JA
Ech, ja chyba będę robić trzecie podejście do Dukana, zawsze odpadałam na fazie 1 bo tam głownie twaróg, jogurt naturalny i pierś z kurczaka i szybko mnie nudziło :P Ale teraz się przemęczę!
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:52   #4745
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42



Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
co do rzęs to ja niestety dostałam uczulenia po kleju więc warto wziąc sobie to pod uwagę i niestety po zdjęciu też mi się wydają jakby krótsze niż wczesniej.
Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
kolejna "przedsiebiorcza" spryciula w internecie zdemaskowana przez chlopakow
kope lat chłopcy


Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Przede wszystkim w takiej, żebyście mieli w miarę blisko do pracy, bo przebijanie się przez całą Warszawę w godzinach szczytu nie należy do przyjemnych bez względu na środek komunikacji. No i najlepiej żeby była bezpieczna okolica, ale to chyba oczywiste
ciekawe jak jutro będzie z zamkniętą Świętokrzyską
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:53   #4746
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
ciekawe jak jutro będzie z zamkniętą Świętokrzyską
Wolę nawet nie myśleć, tamtędy jeździ mój autobus
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:54   #4747
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez trute Pokaż wiadomość
dziewczyny ze stolicy i dziewczyny wynajmujące pokoje, kawalerki... pomóżcie jest jakaś niepisana zasada, w jakiej dzielnicy w Wawie najlepiej wynajmować mieszkania? na co głównie zwracać uwagę, gdzie mogą być 'haczyki'? planujemy z Tż-tem przeprowadzić się, najpierw znaleźć kawalerkę, później pracę, myślicie, że to dobra kolejność?
A macie coś na start odłożone? Bo tutaj jest błędne koło jak się nie ma czegoś w kieszeni na sam początek, żeby znaleźć pracę i pracować musisz gdzieś mieszkać, ale żeby gdzieś mieszkać musisz zapłacić. Najczęściej i opłatę za wynajem i kaucję (kwoty kaucji są różne, ale chyba przeważnie to wysokość czynszu, kaucja jest zwrotna przy wyprowadzce o ile wszystko jest ok).

Kawalerka to spory wydatek w Warszawie, ze wszystkimi opłatami trzeba się liczyć z kosztem tysiaka z haczykiem (jak duży haczyk zależy od lokalizacji i standardu, może to być 1200zł a może i 1800zł, nie wspominając o totalnych kosmosach powyżej 2000zł). Moje zdanie w tym temacie jest takie, że bardziej warto wynajmować pokój, wychodzi taniej, za 1000zł ze wszystkimi opłatami można trafić na duży,nierzadko większy od kawalerki przyjemny pokój w dobrej lokalizacji. No, ale tutaj kwestia czy chce się mieszkać z obcymi ludźmi

Wszystko zależy od pracy, na początek radziłabym coś blisko centrum, potem możecie kombinować, jeśli okaże się, że np obydwoje macie pracę na Bemowie czy na Targówku.
Najtańsze oferty będą z Białołęki, Targówka, Waweru, Ursusa, Włoch- bo zadupiaste dzielnice i dojazd nie jest fajny Poszukajcie może czegoś na Żoliborzu/Bielanach - nie jest drogo, jeżdżą tramwaje, jest metro. Ewentualnie bardzo bliska Praga - do wysokości Dworca Wileńskiego.
Teoretycznie wszędzie gdzie dojeżdżają tramwaje nie ma tragedii, bo tramwaje nie stoją w korkach, więc można przeżyć.
Teraz Warszawa ogólnie będzie zapchana, bo zamykają ulice w związku z budową metra.

Generalnie wszystko zależy od punktu widzenia i priorytetów. Dla mnie lokalizacja jest najważniejsza, nie mogłabym mieszkać gdzieś gdzie dojeżdżałabym do pracy dłużej niż pół godziny Szkoda życia
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 15:55   #4748
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Ćwirko - skoro cię złapałam
co z czarnymi balerinkami?
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:59   #4749
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

I Waniu, stooo laaat!

enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:00   #4750
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42


Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze paznokcie
Orly - Sol Cabana




chyba pierwszy raz się zawiodłam na Orly, ciężko się maluje, robią się smugi i dwie warstwy kiepsko kryją...
jakość zdjęcia kiepska, bo z komórki
jakie śliczne paznokcie kolor lakieru też fajny


wanka, najlepszego
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:01   #4751
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
ciekawe jak jutro będzie z zamkniętą Świętokrzyską
Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Wolę nawet nie myśleć, tamtędy jeździ mój autobus
Ja na szczęście Świętokrzyską mijam tylko od spodu jadąc metrem na wydział, ale tak czy inaczej na pewno wpłynie to na całą Warszawę i nie wiem czy jeszcze nie zacznę się cieszyć, że jeżdżę tramwajem, bo teraz pewnie wszyscy zamiast mostem Świętokrzyskim to będą walić mostem Poniatowskiego, czyli "naszą" trasą do centrum...
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 16:03   #4752
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Wanka najlepsiejszego!!!


---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

aha, jak ktoś coś do mnie tu pisał to niech napisze jeszcze raz, bo nadrobiłam tylko dzisiejsze posty
speare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:11   #4753
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
I Waniu, stooo laaat!

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość

wanka, najlepszego
Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Wanka najlepsiejszego!!!



moje dzisiejsze posty są bardzo treściwe
a w dniu urodzin jako prezent o 19:00 idę oglądać mieszkanie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:12   #4754
trute
Rozeznanie
 
Avatar trute
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 627
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Przede wszystkim w takiej, żebyście mieli w miarę blisko do pracy, bo przebijanie się przez całą Warszawę w godzinach szczytu nie należy do przyjemnych bez względu na środek komunikacji. No i najlepiej żeby była bezpieczna okolica, ale to chyba oczywiste
pracy to my jeszcze tam 'nagranej' nie mamy i tu pojawiają się schody

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
A macie coś na start odłożone? Bo tutaj jest błędne koło jak się nie ma czegoś w kieszeni na sam początek, żeby znaleźć pracę i pracować musisz gdzieś mieszkać, ale żeby gdzieś mieszkać musisz zapłacić. Najczęściej i opłatę za wynajem i kaucję (kwoty kaucji są różne, ale chyba przeważnie to wysokość czynszu, kaucja jest zwrotna przy wyprowadzce o ile wszystko jest ok).

Kawalerka to spory wydatek w Warszawie, ze wszystkimi opłatami trzeba się liczyć z kosztem tysiaka z haczykiem (jak duży haczyk zależy od lokalizacji i standardu, może to być 1200zł a może i 1800zł, nie wspominając o totalnych kosmosach powyżej 2000zł). Moje zdanie w tym temacie jest takie, że bardziej warto wynajmować pokój, wychodzi taniej, za 1000zł ze wszystkimi opłatami można trafić na duży,nierzadko większy od kawalerki przyjemny pokój w dobrej lokalizacji. No, ale tutaj kwestia czy chce się mieszkać z obcymi ludźmi

Wszystko zależy od pracy, na początek radziłabym coś blisko centrum, potem możecie kombinować, jeśli okaże się, że np obydwoje macie pracę na Bemowie czy na Targówku.
Najtańsze oferty będą z Białołęki, Targówka, Waweru, Ursusa, Włoch- bo zadupiaste dzielnice i dojazd nie jest fajny Poszukajcie może czegoś na Żoliborzu/Bielanach - nie jest drogo, jeżdżą tramwaje, jest metro. Ewentualnie bardzo bliska Praga - do wysokości Dworca Wileńskiego.
Teoretycznie wszędzie gdzie dojeżdżają tramwaje nie ma tragedii, bo tramwaje nie stoją w korkach, więc można przeżyć.
Teraz Warszawa ogólnie będzie zapchana, bo zamykają ulice w związku z budową metra.

Generalnie wszystko zależy od punktu widzenia i priorytetów. Dla mnie lokalizacja jest najważniejsza, nie mogłabym mieszkać gdzieś gdzie dojeżdżałabym do pracy dłużej niż pół godziny Szkoda życia

Ćwirko, jesteś kochana, tyle pisać dla kogoś kogo się nie zna dziękuje Ci bardzo za konkrety, zwłaszcza te odnośnie dzielnic, gdyż z tym mamy teraz dylemat największy, zwłaszcza, że pojedziemy w ciemno i tam będziemy już na miejscu szukać pracy. pieniądze mamy odłożone, zastanawialiśmy się nad pokojem, ale chęć prywatności bierze górę, a z drugiej strony tyle dawać co miesiąc też się nikomu nie uśmiecha to ciągle kwestia otwarta. dziękuje raz jeszcze
__________________

trute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:12   #4755
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
jakie śliczne paznokcie kolor lakieru też fajny
dziękuję
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:22   #4756
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Najtańsze oferty będą z Białołęki, Targówka, Waweru, Ursusa, Włoch- bo zadupiaste dzielnice i dojazd nie jest fajny Poszukajcie może czegoś na Żoliborzu/Bielanach - nie jest drogo, jeżdżą tramwaje, jest metro. Ewentualnie bardzo bliska Praga - do wysokości Dworca Wileńskiego.
To ja jeszcze coś dorzucę od siebie jako że mieszkam w mega zadupiastaej dzielnicy, bo na Targówku, a nawet na jego szarym końcu Dojazd nie jest taki zły jakby mogło się wydawać. Na Radzymińskiej jest bus pas i dzięki temu linią przyspieszoną do centrum dojeżdża się w 30 minut, co moim zdaniem nie robi tragedii. Inna sprawa, że poruszanie się w tych okolicach samochodem jest masakrą
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:30   #4757
LikeTheChocolate
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 10 689
GG do LikeTheChocolate
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

a ja mieszkam w mieście, w którym z każdeg miejsca można dojechać do centrum w 20minut i kocham Białystok

Może wynajmijcie pokój dopóki nie znajdziecie pracy? I wtedy szukajcie mieszkania?
LikeTheChocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:32   #4758
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Mnie te rzęsy cały czas nęcą. Boję się tylko, że zrobią byle jak, bo z grouponu, to mogą po łebkach zrobić i będę wyglądać jak wygryziona szczotka do zamiatania
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:33   #4759
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Zakochałam się:
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2011-06-12 o 16:43
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 16:37   #4760
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Trute oczywiście najważniejsza przy wyborze mieszkania jest bliskosc do pracy jak mówi Ćwirka, ale wiadomo, że prace się zmienia.. ja polecam chyba ze wszystkich dzielnic najbardziej ochote- do centrum tramwajem jest 15 min (zależy też z którego miejsca) np. na szczęśliwicach jest bardzo ładnie i bliziutko park, ale dalej do tramwajów. Za to na grójeckiej jest głośniej, ale blisko tramwaje i dużo mieszkań do wynajęcia. Poza tym dużo restauracji, banków i lumpeksów i na pola mokotowskie niedaleko najmniej polecam chyba starą wole i oczywiscie osławioną prage jeśli chodzi o ursus i włochy to Ćwirko chyba też nie jest tak źle bo są skmki a nimi 15 min zajmuje dojazd do centrum
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:39   #4761
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez trute Pokaż wiadomość
pracy to my jeszcze tam 'nagranej' nie mamy i tu pojawiają się schody




Ćwirko, jesteś kochana, tyle pisać dla kogoś kogo się nie zna dziękuje Ci bardzo za konkrety, zwłaszcza te odnośnie dzielnic, gdyż z tym mamy teraz dylemat największy, zwłaszcza, że pojedziemy w ciemno i tam będziemy już na miejscu szukać pracy. pieniądze mamy odłożone, zastanawialiśmy się nad pokojem, ale chęć prywatności bierze górę, a z drugiej strony tyle dawać co miesiąc też się nikomu nie uśmiecha to ciągle kwestia otwarta. dziękuje raz jeszcze
Nie ma za co
Jeśli chodzi o mieszkanie na początek (dużo ofert pracy jest jednak w szerokopojętym centrum, więc warto mieć blisko) to polecam Mokotów, Wilanów, Ursynów, Bielany, Żoliborz, bliskie Bemowo, Wola, Ochota, bliska Praga. Kierujcie się mapą i odległością do Centrum, tramwajami, metrem. Autobusy stoją w korkach w godzinach szczytu

Tylko przed podpisaniem umowy uważajcie- w Wawie jest dużo cwaniaków, bardzo często na forach czy wśród znajomych słyszy się o jakiś przekrętach. Zwróćcie uwagę na zapisy o terminie wypowiedzenia umowy, to ważne, zapiszcie, że min. 30 dni musicie mieć zachowane, wtedy Was z dnia na dzień nikt nie wychrzani, a i Wy nie zostawicie właściciela w głupiej sytuacji, że się w ciągu weekendu wynosicie, zapisy o kaucji (dokładnie opisane musi być: jaka wysokość, jak wpłacona [na konto/do ręki], że całość jest zwrotna, jeśli w mieszkaniu nie widać uszkodzeń i jest oddawane w stanie niegorszym niż w dniu odbierania kluczy nie licząć uszkodzeń wynikających z normalnego użytkowania (!) - chodzi o przybrudzone ściany czy fakt, że po 5 latach wynajmowania parkiet nie błyszczy nadal jak w dniu wynajmowania, że kaucja zwrotna w dniu oddawania kluczy -najlepiej do ręki, nie będzie Was nikt niedochodzącym rzekomo przelewem mamił), że zachowanie terminu wypowiedzenia sprawia, że kaucję właściciel oddaje, często są klocki, że właściciel nie chce oddać kaucji, bo umowa była podpisana na rok, a ktoś się wynosi po 2 m-cach i nie obchodzi go, że poinformował o tym zgodnie z umową.
Dogadajcie się co do rachunków- że chcecie je widzieć na własne oczy, a nie tylko słyszeć od właściciela ile wpłacić- bo sobie może "zaokrąglać". Jeśli w mieszkaniu są liczniki- spiszcie ich stan

Drobiazgi, ale potem nie zostaje się z takimi problemami:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=534333
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:40   #4762
katrioszka
Zakorzenienie
 
Avatar katrioszka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 5 601
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Zakochałam się:
skąd?
__________________
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... [*] Marek 10.08.2011

reperuję się powoli, acz dokładnie
stay true to your heart
praca inżynierska

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2011-06-12 o 16:42
katrioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:43   #4763
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
Trute oczywiście najważniejsza przy wyborze mieszkania jest bliskosc do pracy jak mówi Ćwirka, ale wiadomo, że prace się zmienia.. ja polecam chyba ze wszystkich dzielnic najbardziej ochote- do centrum tramwajem jest 15 min (zależy też z którego miejsca) np. na szczęśliwicach jest bardzo ładnie i bliziutko park, ale dalej do tramwajów. Za to na grójeckiej jest głośniej, ale blisko tramwaje i dużo mieszkań do wynajęcia. Poza tym dużo restauracji, banków i lumpeksów i na pola mokotowskie niedaleko najmniej polecam chyba starą wole i oczywiscie osławioną prage jeśli chodzi o ursus i włochy to Ćwirko chyba też nie jest tak źle bo są skmki a nimi 15 min zajmuje dojazd do centrum
Byłam na Włochach ze dwa razy u koleżanki i dla mnie to katorga była Ale jak napisałam- dla mnie priorytetem jest lokalizacja.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez katrioszka Pokaż wiadomość
skąd?
Asos Ale mała jest

__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:47   #4764
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez katrioszka Pokaż wiadomość
skąd?
Asos

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Byłam na Włochach ze dwa razy u koleżanki i dla mnie to katorga była Ale jak napisałam- dla mnie priorytetem jest lokalizacja.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------



Asos Ale mała jest

Ale za to cena niemała
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:49   #4765
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Zakochałam się:

śliczna, ale o ile dobrze pamiętam to cena dobija
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:52   #4766
katrioszka
Zakorzenienie
 
Avatar katrioszka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 5 601
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość

Asos Ale mała jest

jak dla mnie wielkośc ok



aaaaaa... wybijcie mi je z głowy....
__________________
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... [*] Marek 10.08.2011

reperuję się powoli, acz dokładnie
stay true to your heart
praca inżynierska
katrioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:53   #4767
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez katrioszka Pokaż wiadomość
jak dla mnie wielkośc ok



aaaaaa... wybijcie mi je z głowy....
Wbijam Ci je za głowy
Gdzie Ty byś w nich poszła ? one mają z 16 cm ?
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:57   #4768
katrioszka
Zakorzenienie
 
Avatar katrioszka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 5 601
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Wbijam Ci je za głowy
Gdzie Ty byś w nich poszła ? one mają z 16 cm ?
nie wiem gdzie, ale są i obcas rzeczywiście coś koło 16
__________________
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... [*] Marek 10.08.2011

reperuję się powoli, acz dokładnie
stay true to your heart
praca inżynierska
katrioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:00   #4769
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez katrioszka Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie, ale są i obcas rzeczywiście coś koło 16

A tam jeśli wiesz, że nie będziesz ich nosić to nie kupuj, znajdziesz niższe i ładniejsze teraz będą jakieś ładne na stylowych i deezee
Ja kupiłam na deezee pomarańczowe szpilki bo wydawały się na zdjęciu dość niskie ale pewnie je oddam bo widziałam na blogu HP, że są mega wysokie
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:01   #4770
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Idzie lato wielkimi krokami, zamawiamy więc pełno pudeł z sandałami cz.42

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Byłam na Włochach ze dwa razy u koleżanki i dla mnie to katorga była Ale jak napisałam- dla mnie priorytetem jest lokalizacja.
Włochy i Ursus to faktycznie dramat...
rankiem korki zaczynają się już w garażu
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.