Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 16:21   #31
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

ja tez całosciowo sie zlewam
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 16:26   #32
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

Cytat:
Napisane przez novellana Pokaż wiadomość
A jak reaguje otoczenie? Lubie kadzidła, żywice, mchy itp ale nie wyobrażam siebie w tym zapachu. Wziełam od Ciebie Byredo i odpowiada mi. A dziś przeżyłam szok. Ale ciekawe przeżycie.
otoczenie nie narzeka - przynajmniej się nie przyznaje
w kwestii przeżyć - wypróbuj, jak nadarzy się okazja, Norma Kamali Incense - gwarantuję, że Lotruła grzybowa to przy nim pikuś
ewentualnie Aesop Marrakesh (czy jak to się tam pisze)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:48   #33
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

a jednak - Lotruła (czyt. borowikowy sos w proszku Knorra) sie nie przyjęła u mnie, mniej zem tfarda niż skarbiątko

nie narzekam prącie bosze, tylko sie sobie samejj dziwuję jak to być mogło że po nutach sie zakochałam - paczam w nuty i

ale zapach brzydki nie jest - ba nawet jest piekny, tylko niestety nie jako perfumy dla mnie

dobrze że jusz go/ją znam,, jeden "niezanjomek" męczący głowę z listy odhaczon
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 00:48   #34
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

Cytat:
Napisane przez novellana Pokaż wiadomość
Przesyłka dotarła w całości. Jako laik w temacie tego typu zapachów mam pytanie: czy ktoś używa tego zapachu całościowo? Ja po pół godz musiałam zmyć z nadgarstka a on dalej trwa
Byłby świetny jako przeganiacz niechcianych adoratorow.
Czuje zatechły grzybem kościół, niestety nie dla mnie.
Dziękuje za to że mogłam i taki zapach poznać.
Zazdraszczam - nie doczytałam, że to wersja grzybowa...i odpuściłam zakupy
Mam wersję"europejską" i jest beznadziejna...Zatęchły grzybem kościół
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 00:51   #35
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

co do wersji - to wcale nie jest tak prosto z tym "europejska" i "nieeuropejska"
poprzednia właścicielka naszej Lotrui kupowała ją w Londku, więc flachon jest jak najbardziej europejski, a mimo to grzybowy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 00:54   #36
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
mówcie, co tam chcecie - pieczara jest boska
to jest dopiero prawdziwy zapleśniały kościółek, a nie nieco zatęchłe drewienko


---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
co do wersji - to wcale nie jest tak prosto z tym "europejska" i "nieeuropejska"
poprzednia właścicielka naszej Lotrui kupowała ją w Londku, więc flachon jest jak najbardziej europejski, a mimo to grzybowy
tego nie wiedziałam... ale to co dostałam- nawet koło pieczary nie leżało...
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 13:50   #37
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
co do wersji - to wcale nie jest tak prosto z tym "europejska" i "nieeuropejska"
poprzednia właścicielka naszej Lotrui kupowała ją w Londku, więc flachon jest jak najbardziej europejski, a mimo to grzybowy
Olu podział jest raczej na europejskie (w tym francuskie i rosyjskie) i amerykańskie te ostatnie najprawdopodobniej nie mają w sobie grzyba Mnie już każda zajeżdża pieczarą i nie mogę nosić wcale Ostatnio odkryłam wielkie podobieństwo Incense Pure Sonomy do Lotruły ale na testy globalne muszę się przygotować mentalnie
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 13:55   #38
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
Olu podział jest raczej na europejskie (w tym francuskie i rosyjskie) i amerykańskie te ostatnie najprawdopodobniej nie mają w sobie grzyba Mnie już każda zajeżdża pieczarą i nie mogę nosić wcale Ostatnio odkryłam wielkie podobieństwo Incense Pure Sonomy do Lotruły ale na testy globalne muszę się przygotować mentalnie
toż właśnie pisałam wyżej, że z tym europejskie i nieeuropejskie (= amerykańskie - jak kto woli) to pic na wodę fotomontaż, bo ja mam Lotrułę z butiku Diptyque w Londynie (a to, jakby nie patrzeć, Europa jest) i wali grzybem aż miło

*edit - zapomniałam - Natka ma swój flachon z paryskiego butiku i trafiła akurat na bezgrzybową
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2011-06-11 o 14:03
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:04   #39
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
toż właśnie pisałam wyżej, że z tym europejskie i nieeuropejskie (= amerykańskie - jak kto woli) to pic na wodę fotomontaż, bo ja mam Lotrułę z butiku Diptyque w Londynie (a to, jakby nie patrzeć, Europa jest) i wali grzybem aż miło
nie bardzo rozumiem dlaczego pic na wodę skoro zgadzasz się z tym podziałem, europejskie (w szeroko rozumianym znaczeniu) są pieczarkowe, a Sabb ma flaszki z USA i nie mają grzyba więc to chyba dobry podział, przynajmniej staramy się jakoś je usystematyzować, bo na wyjaśnienie od producenta się nie doczekałam...

edit - ok, doczytałam, ja też miałam z francuskiego butiku i była grzybowa - sama nie wiem już teraz....tak jak i to, że są niby wycofane
__________________
próbki na wymianę




Edytowane przez kriss_de_valnor
Czas edycji: 2011-06-11 o 14:07
kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:09   #40
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

no bo właśnie ja słyszałam zupełnie inną wersję - że te europejskie podobno bezgrzybowe
ale też kija prawda
mnie się wydaje, że zależy wszystko od przypadku i od tego, jakim aktualnym "rzutem" dysponuje butik
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 02:53   #41
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem dlaczego pic na wodę skoro zgadzasz się z tym podziałem, europejskie (w szeroko rozumianym znaczeniu) są pieczarkowe, a Sabb ma flaszki z USA i nie mają grzyba więc to chyba dobry podział, przynajmniej staramy się jakoś je usystematyzować, bo na wyjaśnienie od producenta się nie doczekałam...

edit - ok, doczytałam, ja też miałam z francuskiego butiku i była grzybowa - sama nie wiem już teraz....tak jak i to, że są niby wycofane
Ja tylko w kwestii Lotruły różnego pochodzenia: jedną mam z normalnego obrotu - ze sklepu w Europie jeszcze, jedną na 100% z USA, a jedną z "niewiadomokąd", bo jestem chyba czwartym jej kolejnym właścicielem. Żadna grzyba nie ma.

Mogę się, oczywiście, mylić, ale IMHO to zależy od partii esencji, z której były namieszane. Rozmawiałam o tym z Laurie Erickson i okazuje się, że czasem esencje teoretycznie takie same różnią się tak bardzo, że nie sposób namieszać kolejnej partii tego samego zapachu. Tak Jej wypadło z oferty Encens Tranquille - kolejne partie labdanum nie chciały pachnieć jak poprzednie. Czytałam gdzieś, że podobno właśnie dlatego L'Eau Trois wycofano - poszczególne partie produkcyjne rózniły się od siebie na tyle mocno, że nie sposób było sprzedawać ich jako tę samą kompozycję.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 07:45   #42
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

tak czy siak- mnie nie było dane poznać grzyba i stęchlizny...
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:55   #43
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Diptyque - L'Eau Trois - 5,92zł/ml - allegro

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja tylko w kwestii Lotruły różnego pochodzenia: jedną mam z normalnego obrotu - ze sklepu w Europie jeszcze, jedną na 100% z USA, a jedną z "niewiadomokąd", bo jestem chyba czwartym jej kolejnym właścicielem. Żadna grzyba nie ma.

Mogę się, oczywiście, mylić, ale IMHO to zależy od partii esencji, z której były namieszane. Rozmawiałam o tym z Laurie Erickson i okazuje się, że czasem esencje teoretycznie takie same różnią się tak bardzo, że nie sposób namieszać kolejnej partii tego samego zapachu. Tak Jej wypadło z oferty Encens Tranquille - kolejne partie labdanum nie chciały pachnieć jak poprzednie. Czytałam gdzieś, że podobno właśnie dlatego L'Eau Trois wycofano - poszczególne partie produkcyjne rózniły się od siebie na tyle mocno, że nie sposób było sprzedawać ich jako tę samą kompozycję.
Dzięki Sabb za wyjaśnienie - nie wiem czemu wydawało mi się, że wszystkie Twoje flaszki są ze Stanów, przepraszam za wprowadzenie w błąd i chyba masz rację co do proporcji składników w poszczególnych partiach:/ i Ty Olu teżJednak to mimo wszystko dziwne, że wycofane, a w regularnej sprzedaży Co do Encens Tranquille to wielka szkoda, bo na mnie pachniało jak BC...
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.