Tatuaż!!! - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 15:26   #3331
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Tatuaż!!!

Nooo,Brodunio ładne dziary robi
Dlatego będę miała pół ręki od niego bo na cały ręaw praca nie pozwala.
Tylko coverów nie robi więc nie wiem kto mi scoveruje starego tribala na plecach
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:38   #3332
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Nooo,Brodunio ładne dziary robi
Dlatego będę miała pół ręki od niego bo na cały ręaw praca nie pozwala.
Tylko coverów nie robi więc nie wiem kto mi scoveruje starego tribala na plecach

uwielbiam tatuażystów z własnym stylem - widzisz tatuaż i od razu wiesz od kogo.
Dlatego nie lubię orientu - bo on założenia jest powtarzalny i ''z zasadami''

a co do coverów to moje stare dziary są za duże niestety na cover - mogę jedynie je stunningować / rozbudować - co pewnie mnie czeka w przyszłosci

a co Twój mąż robi u Davida?
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:48   #3333
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Tatuaż!!!

dziewczyny, w nastepnym tygodniu ide sobie robic pierwszy tatuaz I mam pytanie, moze troszke gupie , ale mam andzieje ze wybaczycie. Z miejsca gdzie bede miala tatuaz schodzi mi skora, nie bedzie mialo to zadnego wplywu na niego? Czy mam robic peelingi dosyc mocno zeby pozbyc sie tego naskorka ??
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:57   #3334
imagine21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 313
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
znawcą nie jestem, ale wg mnie:
1. jeśli czcionka (a konkretnie jej wielkość) miałaby być taka jak na dodanym przez Ciebie zdjęciu to wiedz że za parę lat będziesz miała po prostu czarny szlaczek. Obecnie ładnie to wygląda, ale z czasem tatuaż się delikatnie rozmywa a przy tak mikroskopijnej czcionce delikatne rozmycie wiąże sie z tym, że napis będzie nieczytelny. Proponuję większą czcionkę
2. mimo wszystko radzę tatuować jesienią. Jakby nie patrzeć lato to lato a nadgarstek (mimo że bledszy niż wierzchnia część ręki) to miejsce wystawione na promienie słoneczne (bo raczej nie chodzisz latem ubrana w długi rękaw). Do tego pot itp. Skoro to pierwszy tatt i zależy Ci by było ok to radzę poczekać te parę miesięcy.
3. tatuowanie max godzinę wg mnie ale to zależy od tatuatora (jednemu zajmie kilka minut, inny będzie sie z tym cackał godzinę)
pozdr.

Dziękuję bardzo za rade ;* W takim razie poczekam z robieniem tatuażu do jesieni,żeby mieć pewność,ze nic się z nim nie stanie Co do czcionki tatuażu myślałam o literach tego typu,ale nico większych Czy myślicie,że też ulegnie rozmyciu i lepiej byłoby po prostu wybrać zupełnie inną czcionką pod względem stylu?
imagine21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:46   #3335
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
dziewczyny, w nastepnym tygodniu ide sobie robic pierwszy tatuaz I mam pytanie, moze troszke gupie , ale mam andzieje ze wybaczycie. Z miejsca gdzie bede miala tatuaz schodzi mi skora, nie bedzie mialo to zadnego wplywu na niego? Czy mam robic peelingi dosyc mocno zeby pozbyc sie tego naskorka ??
Nie rób żadnych peelingów. Najlepiej nie dotykaj go przez ten czas. Zresztą chyba nie będziesz chciała tego robić, bo będzie trochę napuchnięty i będzie swędziało
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:53   #3336
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
dziewczyny, w nastepnym tygodniu ide sobie robic pierwszy tatuaz I mam pytanie, moze troszke gupie , ale mam andzieje ze wybaczycie. Z miejsca gdzie bede miala tatuaz schodzi mi skora, nie bedzie mialo to zadnego wplywu na niego? Czy mam robic peelingi dosyc mocno zeby pozbyc sie tego naskorka ??
nie,nie ,nie!! zadnych peelingow, nawet reka nie zdrapuj nic ani zadnej skory nie "odciagaj", nie dotykaj i smaruj mascia i nie drap
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:40   #3337
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Tatuaż!!!

dziekuje za odpowiedz, ale mi chodzilo o to jak skore przygotwac do zrobienia tatuazu Jak juz go bede miala to bedzie miejsce swiete na moim ciele Teraz mi skora z lopatki schodzi i wlasnie nie wiem czy mam ja jakos specialnie trkatowac czy tak normalnie
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 21:49   #3338
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz, ale mi chodzilo o to jak skore przygotwac do zrobienia tatuazu Jak juz go bede miala to bedzie miejsce swiete na moim ciele Teraz mi skora z lopatki schodzi i wlasnie nie wiem czy mam ja jakos specialnie trkatowac czy tak normalnie
na schodzacej skorze nikt Ci tatuazu nie zrobi...
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 22:22   #3339
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Tatuaż!!!

ojj kurcze. To moze potraktuje ja jakos peelingiem . Teraz w sumie jestem w kropce bo w pracy chcialam tez 2 dni wolnego wziac zeby swierzemu tatuazowi nie zaszkodzic i juz nie wiem
Ale dziekuje za odpowedz
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 06:18   #3340
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
ojj kurcze. To moze potraktuje ja jakos peelingiem . Teraz w sumie jestem w kropce bo w pracy chcialam tez 2 dni wolnego wziac zeby swierzemu tatuazowi nie zaszkodzic i juz nie wiem
A co ma mu w pracy zaszkodzić? To praca "biurowa"? Ja po robieniu pleców chodziłam do pracy normalnie, zafoliowana i uważałam tylko żeby się jakoś specjalnie mocno nie opierać. Nawet chyba w pracy było lepiej bo w domu siedziałam i kombinowałam że mnie coś boli, że mnie folia wkurza a w pracy jak byłam zajęta to czas jakoś szybciej leciał
Wolne brałam tylko w dzień tatuowania, bo sesje zazwyczaj miałam koło południa.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 08:09   #3341
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
uwielbiam tatuażystów z własnym stylem - widzisz tatuaż i od razu wiesz od kogo.
Dlatego nie lubię orientu - bo on założenia jest powtarzalny i ''z zasadami''

a co do coverów to moje stare dziary są za duże niestety na cover - mogę jedynie je stunningować / rozbudować - co pewnie mnie czeka w przyszłosci

a co Twój mąż robi u Davida?
To skomplikowany wzór, 2 postaci wyłaniające się z koła,dopiero za jakieś 3 miesiące będzie widać efekt końcowy bo to będą 3 lub 4 sesje.

Moja stara dziara też jest duża niestety ale planuję zakryć ją jeszcze większymi kwiatami i będzie git
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 08:18   #3342
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Tatuaż!!!

Ja w ogóle wolnego nie brałam w dzień robienia tatuaży normalnie po szłam do pracy
A po tatuowaniu wielkich lilii na plecach wracałam samochodem z poduszką między plecami a oparciem
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 08:44   #3343
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle wolnego nie brałam w dzień robienia tatuaży normalnie po szłam do pracy
A po tatuowaniu wielkich lilii na plecach wracałam samochodem z poduszką między plecami a oparciem
no ja brałam wolne tylko dlatego, że to były sesje po 7-8 godzin, ale na drugi dzień normalnie do pracy - tylko dziwnie ludzie patrzyli na ofoliowaną i szeleszczącą rękę
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 09:12   #3344
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Tatuaż!!!

Ja w sumie wolnego nie brałam,ale zwalniałam się wcześniej troche..pracuje do 16 i to w innym mieście a dziare miałam u siebie o 14
Na nastepny dzien normalnie pomaszerowałam do pracy z tym,że to praca biurowa więc był to pewien komfort. Jedyne co mi przeszkadzało to zapiecie pasów w aucie reszta jesli chodzi o prace to luzik
__________________


za granicą - konto nieaktywne.


Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 09:54   #3345
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez imagine21 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za rade ;* W takim razie poczekam z robieniem tatuażu do jesieni,żeby mieć pewność,ze nic się z nim nie stanie Co do czcionki tatuażu myślałam o literach tego typu,ale nico większych Czy myślicie,że też ulegnie rozmyciu i lepiej byłoby po prostu wybrać zupełnie inną czcionką pod względem stylu?
Przede wszystkim wielkość a potem styl. No i dobry tatuażysta - 80% napisów jakie widzę są ewidentnie spieprzone - krzywe, litery nierównej grubości itp. akurat w takich wzorach, podobnie jak w geometrycznych widać każdą fuszerkę.
Weź jeszcze pod uwagę fakt, że nagartsek to jednak mała powierzchnia - jak powiększysz litery (i odstępy między nimi - żeby w przyszłości litery się nie ''zlały") może okazać się, że nie starczy Ci tam miejsca...
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 10:09   #3346
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Tatuaż!!!

ja wlasnie pracuje w restauracji szybkiej obslugi i od tych maszyn zazwyczaj jest goraco strasznie i sie czlowiek poci bo kierownicy galerii w ktorej jestesmy nie rozumieja ze klimatyzacja jest troszke za mala jadnak W dodatku mamy obcisle koszulki . Juz teraz moglam siedzien na fotelu i byc tatulowana ale wlasnie jak powiedzialam tauatorowi o tym jak jest w pracy powiedzil ze lepiej bedzie tego uniknac
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 11:19   #3347
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez imagine21 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za rade ;* W takim razie poczekam z robieniem tatuażu do jesieni,żeby mieć pewność,ze nic się z nim nie stanie Co do czcionki tatuażu myślałam o literach tego typu,ale nico większych Czy myślicie,że też ulegnie rozmyciu i lepiej byłoby po prostu wybrać zupełnie inną czcionką pod względem stylu?
czcionka powinna być ok, tylko musi być większa (wg mnie znacznie większa). Twój napis zrobiłabym w czterech wersach (I believe/ I can fly/ I believe/ I can touch the sky) albo w ogóle wzdłuż ręki ( w jednym lub w dwóch wersach). no i zgadzam się z tym co napisała stupid- girl - dobry tatuator to podstawa. (potem ludzie krzywe napisy tłumaczą tym, że się wyginają, ruszają itp. a jak byk widać że napis jest po prostu krzywo) pozdr.
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 07:10   #3348
wiedzminka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 37
Dot.: Tatuaż!!!

maudy,myślę ze po tatuażu nie należy robić peelingu,możesz zniszczyć tatuaż,mój zagoił się po 3 dniach,ale swędział jeszcze po jakimś miesiącu,
maścią bepanthen smarowałam do skończenia maści a teraz chronię go przed słońcem kremem z filtrem a może w zimie w twojej pracy będzie chłodniej? muzę szef da ci 2-3 dni urlopu
wiedzminka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 09:40   #3349
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez wiedzminka14 Pokaż wiadomość
maudy,myślę ze po tatuażu nie należy robić peelingu,możesz zniszczyć tatuaż,mój zagoił się po 3 dniach,ale swędział jeszcze po jakimś miesiącu,
maścią bepanthen smarowałam do skończenia maści a teraz chronię go przed słońcem kremem z filtrem a może w zimie w twojej pracy będzie chłodniej? muzę szef da ci 2-3 dni urlopu
proponuję czytać ze zrozumieniem
dziewczynie teraz schodzi skóra a lada dzień ma mieć robiony tatuaż. Moim zdaniem będziesz musiała przesunąć termin.
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 09:54   #3350
imagine21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 313
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
czcionka powinna być ok, tylko musi być większa (wg mnie znacznie większa). Twój napis zrobiłabym w czterech wersach (I believe/ I can fly/ I believe/ I can touch the sky) albo w ogóle wzdłuż ręki ( w jednym lub w dwóch wersach). no i zgadzam się z tym co napisała stupid- girl - dobry tatuator to podstawa. (potem ludzie krzywe napisy tłumaczą tym, że się wyginają, ruszają itp. a jak byk widać że napis jest po prostu krzywo) pozdr.
Nawet przez myśl mi nie przeszło,żeby iść do jakiegoś pierwszego lepszego tatuatora Przejrzałam ten wątek i wypisałam sobie parę tych przez Was polecanych tatuatorów Teraz pozostaje mi tylko jeszcze raz dobrze przemyśleć tę czcionkę. Nie chciałabym,żeby to się rozmyło,ale z drugiej strony,żeby też było aż tak duże :| Zastanawiam się jeszcze nad powrotem do mojej pierwotnej wersji tego tatt czyli tylko jednego wersu cytatu " I belive I can fly" w czcionce tego typu http://bi.gazeta.pl/im/6/6048/z6048956X.jpg Co o tym sądzicie? Chciałabym,zeby to wyglądało ładnie a zarazem delikatnie I z góry przepraszam za te wszystkie pytania i marudzenie,ale jak pisałam to mój pierwszy tatuaż i chciałabym,aby był jak najlepszy pozdr!
imagine21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 10:02   #3351
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
proponuję czytać ze zrozumieniem
dziewczynie teraz schodzi skóra a lada dzień ma mieć robiony tatuaż. Moim zdaniem będziesz musiała przesunąć termin.
eeee wszystko juz zostalo wyjasnione ( w sensie nieporozumienia ze schodzaca skora)....
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:33   #3352
xxxSoniaxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSoniaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 84
Dot.: Tatuaż!!!

Dziewczyny pytanie mam... W poniedzialek robilam tatuaz, we wtorek-srode mialam wrazenie ze tusz mi "wychodzi" (pelno czarnych kropeczek wokol niego), dzis mamy sobote- zaczelo swedziec, ale nie tak, aby nie dalo sie wytrzymac. Z tego co wiem powinno sie pojawic luszczenie sie skory- u mnie tego nie ma i sie nawet nie zapowiada. Czy to prawidlowy proces gojenia sie? Nie ma zadnych srupkow, jest wyczuwalny pod palcami, generalnie wyglada dokladnie tak jak w dzien zrobienia, nie zauwazam zadnych zmian, nawet blakniecia. To normalne? Smaruje kilka razy dziennie, nie dopuszczam do wysuszenia. Prosze o odpowiedz, czy jest to prawidlowy proces gojenia
xxxSoniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:42   #3353
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez xxxSoniaxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie mam... W poniedzialek robilam tatuaz, we wtorek-srode mialam wrazenie ze tusz mi "wychodzi" (pelno czarnych kropeczek wokol niego), dzis mamy sobote- zaczelo swedziec, ale nie tak, aby nie dalo sie wytrzymac. Z tego co wiem powinno sie pojawic luszczenie sie skory- u mnie tego nie ma i sie nawet nie zapowiada. Czy to prawidlowy proces gojenia sie? Nie ma zadnych srupkow, jest wyczuwalny pod palcami, generalnie wyglada dokladnie tak jak w dzien zrobienia, nie zauwazam zadnych zmian, nawet blakniecia. To normalne? Smaruje kilka razy dziennie, nie dopuszczam do wysuszenia. Prosze o odpowiedz, czy jest to prawidlowy proces gojenia
ja mialam identycznie oprocz tych czranych kropeczek wokol tatuazu..
jeden maly stropek ...zero schodzacej skory
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:43   #3354
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez xxxSoniaxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie mam... W poniedzialek robilam tatuaz, we wtorek-srode mialam wrazenie ze tusz mi "wychodzi" (pelno czarnych kropeczek wokol niego), dzis mamy sobote- zaczelo swedziec, ale nie tak, aby nie dalo sie wytrzymac. Z tego co wiem powinno sie pojawic luszczenie sie skory- u mnie tego nie ma i sie nawet nie zapowiada. Czy to prawidlowy proces gojenia sie? Nie ma zadnych srupkow, jest wyczuwalny pod palcami, generalnie wyglada dokladnie tak jak w dzien zrobienia, nie zauwazam zadnych zmian, nawet blakniecia. To normalne? Smaruje kilka razy dziennie, nie dopuszczam do wysuszenia. Prosze o odpowiedz, czy jest to prawidlowy proces gojenia
Jeśli swędzi to znaczy, że się goi
Ja tez nie pamiętam, by skóra mi się jakoś łuszczyła
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 07:30   #3355
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Tatuaż!!!

Widzę że ten wątek się lepiej rozwija niż "zbiorczy", więc mam tu do zadania parę pytań.
1. Schodzi mi skóra z tatuażu (robiony we wtorek), ale z elementami tuszu. Czy tusz po prostu zabarwił naskórek czy dzieje się coś niepożądanego?
2. Tatuator radził mi smarować kremem 3 razy dziennie, ja robię to kilka razy częściej, czy to poprawnie? Chyba trochę nawilżenia więcej niczym nie grozi?
3. Ile czasu minie zanim będę mogła posmarować to miejsce jakimś innym specyfikiem, np. kremem z filtrem? Aż całkowicie się wygoi?
4. Czy powinnam cały czas przemywać tatuaż? Robiłam to tylko wtedy, gdy był pod folią.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 07:58   #3356
wiedzminka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 37
Dot.: Tatuaż!!!

K-H,ja przemywałam 4-5 razy dziennie płynem do higieny intymnej, a po każdym myciu na suchy tatuaż smarowałam bepanthenem ,robilam w marcu tatoo,po 4 dniach byl calkowicie wygojony,a do ok miesiąca swędział,jakoś mi się nie lu szczyl za bardzo,trochę tuszu tylko wyszło z niego,ale mój tatuator go obejrzał i powiedział żeby wszyscy tak dbali to nie byłoby poprawek teraz smaruje kremem z filtrem jak mam koszulkę na ramiączkach
wiedzminka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:15   #3357
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Widzę że ten wątek się lepiej rozwija niż "zbiorczy", więc mam tu do zadania parę pytań.
1. Schodzi mi skóra z tatuażu (robiony we wtorek), ale z elementami tuszu. Czy tusz po prostu zabarwił naskórek czy dzieje się coś niepożądanego?
2. Tatuator radził mi smarować kremem 3 razy dziennie, ja robię to kilka razy częściej, czy to poprawnie? Chyba trochę nawilżenia więcej niczym nie grozi?
3. Ile czasu minie zanim będę mogła posmarować to miejsce jakimś innym specyfikiem, np. kremem z filtrem? Aż całkowicie się wygoi?
4. Czy powinnam cały czas przemywać tatuaż? Robiłam to tylko wtedy, gdy był pod folią.
1. Nie dzieje się nic pożądanego.
2. Smarujesz tyle razy ile widzisz potrzebę, ale nie za często. Mało maści na paluszek i nawilżasz. Jak tylko zaczynasz widzieć/czuć, że tatuaż zaczyna być suchy.
3. Smarujesz go dopóki całkiem się nie wygoi.
4. Ja przemywałam tatuaż przed każdym smarowaniem maścią. Później już nie
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:43   #3358
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
1. Nie dzieje się nic pożądanego.
2. Smarujesz tyle razy ile widzisz potrzebę, ale nie za często. Mało maści na paluszek i nawilżasz. Jak tylko zaczynasz widzieć/czuć, że tatuaż zaczyna być suchy.
3. Smarujesz go dopóki całkiem się nie wygoi.
4. Ja przemywałam tatuaż przed każdym smarowaniem maścią. Później już nie
Dzięki
Ja już kompletnie zwariowałam, bo wyglada to jakby nie odchodził mi naskórek a sam tusz.
No i białego tuszu za bardzo nie widzę, no ale chyba nie zniknął/nie odpadł, inni mówią że widać ten biały.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:47   #3359
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Dzięki
Ja już kompletnie zwariowałam, bo wyglada to jakby nie odchodził mi naskórek a sam tusz.
No i białego tuszu za bardzo nie widzę, no ale chyba nie zniknął/nie odpadł, inni mówią że widać ten biały.
Jak tatuaż ładnie się wygoi to wszystko będzie widać jak należy
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:00   #3360
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Dzięki
Ja już kompletnie zwariowałam, bo wyglada to jakby nie odchodził mi naskórek a sam tusz.
No i białego tuszu za bardzo nie widzę, no ale chyba nie zniknął/nie odpadł, inni mówią że widać ten biały.
jesli to ma Cie az tak stresowac idz do swojego tatuazysty zeby zobaczyl czy wszystko jest okej )
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.