Wieczór panieński...brak pomysłów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 15:43   #1
mystery20
Raczkowanie
 
Avatar mystery20
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 140

Wieczór panieński...brak pomysłów.


Witam Wszystkich
Za miesiąć ślub mojej koleżanki, ja jestem świadkową. Pomyślałam iż fajnie byłoby zorganizować przyszłej pannie młodej wieczór panieński ale ja po prostu nie mam pojęcia jak się za to zabrać Sama nigdy na takiej imprezie nie byłam więc nie za bardzo mam skąd czerpać pomysły. Może mi coś podpowiecie ?

Ogólnie to chciałabym, żeby impreza nie była duża (kilka koleżanek i siostry). Nie chciałabym też jakiś większych atrakcji typu striptis itp. Raczej miły wesoły wieczór w babskim gronie. Ale jakieś małe niespodzianki jednak chciałabym jej zafundować może macie jakieś pomysły? Chętnie się ze wszystkimi zapoznam
__________________
I mów tak więcej, jeszcze więcej !
I przytulaj mnie częściej i jeszcze częściej !
mystery20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:46   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Cytat:
Napisane przez mystery20 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich
Za miesiąć ślub mojej koleżanki, ja jestem świadkową. Pomyślałam iż fajnie byłoby zorganizować przyszłej pannie młodej wieczór panieński ale ja po prostu nie mam pojęcia jak się za to zabrać Sama nigdy na takiej imprezie nie byłam więc nie za bardzo mam skąd czerpać pomysły. Może mi coś podpowiecie ?

Ogólnie to chciałabym, żeby impreza nie była duża (kilka koleżanek i siostry). Nie chciałabym też jakiś większych atrakcji typu striptis itp. Raczej miły wesoły wieczór w babskim gronie. Ale jakieś małe niespodzianki jednak chciałabym jej zafundować może macie jakieś pomysły? Chętnie się ze wszystkimi zapoznam
do klubu i fajna imprezka z winkiem
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:54   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

pewnie na podforum slubnym jest jakis wiekszy watek zbiorczy...

mozesz zorganizowac np. impreze niespodzianke u siebie w domu. albo jakis wypad do klubu/pubu, w zaleznosci od upodoban.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:00   #4
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Możecie iśc do klubu - obowiązkowo Panna młoda wpięty krótki 'welonik' by się odróżniała :P
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:11   #5
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Ja organizowałam wraz z kuzynką PM wieczorek. Przyznam, że przeszukałam fora na necie wzdłuż i wszerz. Kuzynka zrobiła sałatki, ja ciasto, było wino domowej roboty w sumie było nas 7 bab.
Prezentem był "niezbędnik przyszłej żony", w sporym pudle znalazły się: przybory do sprzątania (ściereczki, druciak, rękawiczki gumowe), pampers, saszetka mleka dla dziecka, smoczek, wałek, prezerwatywy, przybornik do szycia (igły, nici, guziki). Tyle co pamiętam. Aha był i też dyplom upamiętniajacy wieczór panieński.
Zabawy: 1. Egzamin an dobrą żonę sprawdzajacy zdolności krawieckie i manualne.
2. List w butelce. Kilka pytań, PM wpisuje, wrzuca do butelki, za kilka lat następuje odczytanie przy zebranych osobach, czy sprawdziło się co pisała przed ślubem.
3. Namiętnej zjadanie banana
4. Zjadanie bitej śmietany z kubeczka bez uzycia łyżeczki...
No i każda z nas miała girlandę kwiatową, a młoda dodatkowo czarny welon z rogami.
Bez striptizera impreza udana, kupa śmiechu była
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 17:06   #6
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

w internecie pełno, a tu taka namiastka
http://www.fantastyczny-prezent.pl/w...panienski.html
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 17:49   #7
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Jestem w takiej samej sytuacji, też myślę co zorganizować...
Na pewno najpierw posiedzimy w domu przy winie i dobrym jedzonku , potem mamy zarezerwowaną lożę w klubie. Ale chciałabym jeszcze coś specjalnego, żeby ten wieczór jakoś się różnił od wszystkich innych.
Myślałam o Spa, ale chyba jednak to za droga zabawa... Może wynajmiemy limuzynę.

Ile zazwyczaj wynosi składka?

Może macie jakieś pomysły na prezent dla przyszłej panny młodej?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 18:27   #8
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

http://lmgtfy.com/?q=wiza%C5%BC+w%C4...anie%C5%84skim

tu są wspaniałe informacje...serio polecam.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 21:16   #9
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Ja swój panieński wspominam bardzo miło Zrobiłyśmy sobie maraton po wszystkich możliwych barach Dziewczyny miały stroje diabełków, a ja welon i rogi Kupiły mi prezenty, typu seksowna bielizna, wibrator itd, no i oczywiście tort w kształcie penisa
Miały też takie specjalne karty z zadaniami - losowałam co jakiś czas jedną- np. spytać wybranego chłopaka, jaki ma kolor gatek, zdobyć numery tel. wybranych facetów.

Ogólnie było super, mimo iż nie było nas aż tak dużo
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 21:22   #10
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Cytat:
Napisane przez mystery20 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich
Za miesiąć ślub mojej koleżanki, ja jestem świadkową. Pomyślałam iż fajnie byłoby zorganizować przyszłej pannie młodej wieczór panieński ale ja po prostu nie mam pojęcia jak się za to zabrać Sama nigdy na takiej imprezie nie byłam więc nie za bardzo mam skąd czerpać pomysły. Może mi coś podpowiecie ?

Ogólnie to chciałabym, żeby impreza nie była duża (kilka koleżanek i siostry). Nie chciałabym też jakiś większych atrakcji typu striptis itp. Raczej miły wesoły wieczór w babskim gronie. Ale jakieś małe niespodzianki jednak chciałabym jej zafundować może macie jakieś pomysły? Chętnie się ze wszystkimi zapoznam
A czy Panna Młoda w ogóle chce wieczór panieński? Może jej zapytać jakie ma wyobrażenie wieczoru? Bo ja np nie chciałabym opisanego tutaj namiętnego jedzenia banana czy też dziwnych ozdób na głowie... Lepiej podpytaj bohaterki wieczoru co by chciała robić
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:08   #11
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

a kto by nie chciał wyjść posiedzieć z koleżankami i pogadać? Poza tym skoro nie chce wykonywać zadań to nikt jej nie zmusi, wiadomo. Ale to już najlepiej autorka zna charakter przyszłej pmki i powinna dobrać zabawy pod nią
Co do prezentów... Koszulka nocna , książki (poradniki siakieś, typu: "Jak wytrzymać z mężczyzną" Chmielewskiej np), wibrator (chociaż ja takiego prezentu bym nie chciała ), olejki do kąpieli, żele do masażu...
Któraś z wizażanek podrzuciła pomysł na nietypowy prezencik, czyli w pudełku seksowne majteczki z przyczepioną karteczką- "na romantyczne dni" i kłębek wełny z drutami, z karteczką z napisem "na ciche dni". Troszkę kreatywności, a prezent będzie niezapomniany
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 14:11   #12
mystery20
Raczkowanie
 
Avatar mystery20
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 140
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
A czy Panna Młoda w ogóle chce wieczór panieński? Może jej zapytać jakie ma wyobrażenie wieczoru? Bo ja np nie chciałabym opisanego tutaj namiętnego jedzenia banana czy też dziwnych ozdób na głowie... Lepiej podpytaj bohaterki wieczoru co by chciała robić
Nie chcę jej o to pytać bo to ma być niespodzianka ale dobrze ją znam i wiem z czego może być zadowolona. Dlatego mysle o jakiejś dość spokojnej zabawie Dziękuję za wszystkie podpowiedzi
__________________
I mów tak więcej, jeszcze więcej !
I przytulaj mnie częściej i jeszcze częściej !
mystery20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 17:20   #13
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
http://lmgtfy.com/?q=wiza%C5%BC+w%C4...anie%C5%84skim

tu są wspaniałe informacje...serio polecam.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 22:15   #14
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Dziewczyny ratujcie!! Przyszła panna młoda ma mieć koniecznie taki welon na wieczorze: http://allegro.pl/welon-z-kokarda-na...680776568.html a sprzedawca ma urlop i pewnie wysyłka się opóźni. Mam na to 10 dni. wiecie gdzie jeszcze mogę takie znaleźć? Przeszukałam allegro i wpisałam w google, ale nic nie znalazłam . Może jakieś normalne sklepy (Warszawa lub Kraków). Nie musi być już koniecznie kokardka, ale chodzi żeby było bez rogów...
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 06:36   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
A czy Panna Młoda w ogóle chce wieczór panieński? Może jej zapytać jakie ma wyobrażenie wieczoru? Bo ja np nie chciałabym opisanego tutaj namiętnego jedzenia banana czy też dziwnych ozdób na głowie... Lepiej podpytaj bohaterki wieczoru co by chciała robić
No właśnie?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 08:36   #16
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie!! Przyszła panna młoda ma mieć koniecznie taki welon na wieczorze: http://allegro.pl/welon-z-kokarda-na...680776568.html a sprzedawca ma urlop i pewnie wysyłka się opóźni. Mam na to 10 dni. wiecie gdzie jeszcze mogę takie znaleźć? Przeszukałam allegro i wpisałam w google, ale nic nie znalazłam . Może jakieś normalne sklepy (Warszawa lub Kraków). Nie musi być już koniecznie kokardka, ale chodzi żeby było bez rogów...
Na allegro pełno welonów na wieczór panieński nawet bez rogów, sa jakieś hawajskie, z kwiatkami, z opaską.. poszukaj nawet z peniskami zamiast rogów
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 16:02   #17
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Wieczór panieński...brak pomysłów.

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
Na allegro pełno welonów na wieczór panieński nawet bez rogów, sa jakieś hawajskie, z kwiatkami, z opaską.. poszukaj nawet z peniskami zamiast rogów
Na szczęście już jakiś znalazłam .
Znacie może jakiegoś dobrego fotografa na taką imprezę? Ile mniej więcej może kosztować godzinna sesja zdjęciowa?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.