Majowe "staraczki" 2011 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Co wg was należy zrobić z wątkiem majowych "staraczek" w następnym miesiącu, czerwcu?
Nic. Będziemy pisały dalej w tym wątku. 25 83,33%
Trzeba go zamknąć i założyć nowy. 5 16,67%
Głosujący: 30. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-22, 23:19   #4141
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Kochane....miło mi że w ogóle coś o mnie wspomniałyście, bardzo chciałabym udzielać sie częściej ale własnie rozpoczęłam nową pracę, siedzę w niej po 10 godzin a jak wchodze wieczorkiem tutaj to Was juz nie ma albo jest tyle stron do czytanie ze zanim je przeczytam to juz jest zmiana tematu i ciężko mi się "wbic"
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje ze bedziemy czytały się częściej
p.s. w piątek powinnam dostać okres...trzymajcie kciuki zeby nie, ale powiem Wam że jak tak pracuje non stop to tak sie zajmuje tą pracą że w ogóle nie mysle o starankach i mysle ze to dobrze, chciałabym sie pozytywnie zaskoczyc.... Buziaki!
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 08:44   #4142
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

i
Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
O nie!! Czemu nie wierzycie we mnie jutro powinnam dostac @....z jednej strony pragne dziecka ale dzisiaj to pomyslalam ze moze jeszcze za wczesnie....Mamy problemy-mieszkaniowe, klopoty w pracy i sama juz nie wiem. Trudny okres ciezkie to zycie. No nic, mimo tego trzymajcie Kochane kciuki za mnie, za to zeby jutro ani pojutrze ani przez kolejne miesiace okres sie nie pojawil!!!! PS. I nie wypisujcie mnie z listy Staraczek bo codziennie was czytam i obiecuje sie udzielac czesciej. Milej nocki przy boku TZ-ow
Wcale bym się nie zdziwiła gdybyś zobaczyła II grube krechy na teście. Tego życzę i zaciskam kciuki za Ciebie i wszystkie staraczki, bo każda zasługuję na odrobinę szczęścia jakim jest dziecko - to jest nasz największy skarb. Nie ma większego skarbu , gdyż żadne złoto ani brylant nie jest cenniejsze od życia.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 08:52   #4143
ona10101
Raczkowanie
 
Avatar ona10101
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 434
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
i

Wcale bym się nie zdziwiła gdybyś zobaczyła II grube krechy na teście. Tego życzę i zaciskam kciuki za Ciebie i wszystkie staraczki, bo każda zasługuję na odrobinę szczęścia jakim jest dziecko - to jest nasz największy skarb. Nie ma większego skarbu , gdyż żadne złoto ani brylant nie jest cenniejsze od życia.
Pepus chyba Twoje kciuki pomogly!! Wstalam rano-okresu nie dostalam choc powinnam, zrobilm test i wyszly 2 kreski, tylko ze ta druga bardzoooo blada ale widoczna!! Chyba za wczesnie by sie cieszyc ale i tak mam nadzieje ze sie udalo zobaczymy do wieczora co bedzie. Jak jutro nie dostane to powtorze test i jak cos umawaiam sie do gina
__________________
Jesteśmy razem 19.11.2005r.
Nasze zaręczyny 12.04.2009r.
Nasz ślub 22.05.2010r.
Adaś ur. 25.02.2012r.
ona10101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 09:36   #4144
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

ooo gratulacje mam nadzieje ze ja jutro tez nie dostane, dziwne ze w ogóle nie boli mnie brzuch, a przed okresem zaw3sze boli kilka dni wczesniej....
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 10:13   #4145
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez davincicode Pokaż wiadomość
Wyniki ankiety: "Która ze staraczek pierwsza zaciąży?" - Czerwiec/lipiec 2011


Według Was pierwsza zaciąży natkulec! która zdobyła aż 50% głosów!

natkulec - 7 głosów
Atila i izabelka_007 - każda po 2 głosy
davincicode, 2011karina, zieloneziele - każda po 1 głosie
troublesome, ona10101, rybka13, wranes, Klementyna12, eninka84 - każda po 0 głosów

W głosowaniu wzięło udział 14 osób.

A oto obiecana nagroda dla zwyciężczyni wprost z dedykacją! Natkulec, niezły z Ciebie szpikulec!
Dzięki za wiarę moje kochane dziewczynki postaram się Was nie zawieść w poniedziałek jadę na tą betę więc będzie już coś wiadomo
Wczoraj już nie miałam siły otwierać kompa, wyjechałam z domu o 17, do Krakowa dotarłam po 1,5 godz i nast godz przedzierałam się przez Kraków później jeszcze musieliśmy jechać na zakupy i byliśmy w domu przed 23, padłam na łóżko i od razu usnęłam
pogoda się dziś trochę popsuła, ale popołudniu mamy grilla i znowu będzie wesoło ja nadal bawię się w abstynentkę
miłego dnia dziewczynki

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Pepus chyba Twoje kciuki pomogly!! Wstalam rano-okresu nie dostalam choc powinnam, zrobilm test i wyszly 2 kreski, tylko ze ta druga bardzoooo blada ale widoczna!! Chyba za wczesnie by sie cieszyc ale i tak mam nadzieje ze sie udalo zobaczymy do wieczora co bedzie. Jak jutro nie dostane to powtorze test i jak cos umawaiam sie do gina
Moje Gratulacje klask i:
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 10:21   #4146
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

A ja mam dziś doła, bo to pierwszy Dzień Ojca, który będę obchodzić bez mojego taty, którego uwielbiałam i nagle straciłam pół roku temu. Więc chodzę i beczę
ale wam życzę przyjemnego wolnego dnia.
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 10:25   #4147
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś doła, bo to pierwszy Dzień Ojca, który będę obchodzić bez mojego taty, którego uwielbiałam i nagle straciłam pół roku temu. Więc chodzę i beczę
ale wam życzę przyjemnego wolnego dnia.
Przykro mi ja nigdy nie obchodziłam tego dnia bo wychowywała mnie mama
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 10:35   #4148
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Pepus chyba Twoje kciuki pomogly!! Wstalam rano-okresu nie dostalam choc powinnam, zrobilm test i wyszly 2 kreski, tylko ze ta druga bardzoooo blada ale widoczna!! Chyba za wczesnie by sie cieszyc ale i tak mam nadzieje ze sie udalo zobaczymy do wieczora co bedzie. Jak jutro nie dostane to powtorze test i jak cos umawaiam sie do gina
nie gratuluję jeszcze bo to za wzceśnie, ale trzymam kciuki by kolejne testy pokazały już grubszą krechę

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś doła, bo to pierwszy Dzień Ojca, który będę obchodzić bez mojego taty, którego uwielbiałam i nagle straciłam pół roku temu. Więc chodzę i beczę
ale wam życzę przyjemnego wolnego dnia.
przykro mi
nie wiem co mam Ci napisac


Wczoraj miałam impreze z okazji zakończenia szkoły i tak sie schlałam, ze masakra
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 11:33   #4149
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Pepus chyba Twoje kciuki pomogly!! Wstalam rano-okresu nie dostalam choc powinnam, zrobilm test i wyszly 2 kreski, tylko ze ta druga bardzoooo blada ale widoczna!! Chyba za wczesnie by sie cieszyc ale i tak mam nadzieje ze sie udalo zobaczymy do wieczora co bedzie. Jak jutro nie dostane to powtorze test i jak cos umawaiam sie do gina
wow byłoby super, gdyby Ci się udało
tymczasem trzymam kciuki i daj znać, jak się dowiesz coś więcej

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

A ja sie trochę niepokoje, dziś mój 15.dc, robiłam dziś 4 test owu. nadal nic, nawet cienia drugiej kreski. Boje się ze mam jakiś problem z owulacją. Śluz mam płodny, ale nie jest go tak dużo jak czasem miewałam. Poza tym skoro to mój 4-5 dzień płodny, to już się powinno mieć na ta owulke... :/ Może te testy to jakieś badziewie...
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 13:45   #4150
davincicode
Rozeznanie
 
Avatar davincicode
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 773
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Pepus chyba Twoje kciuki pomogly!! Wstalam rano-okresu nie dostalam choc powinnam, zrobilm test i wyszly 2 kreski, tylko ze ta druga bardzoooo blada ale widoczna!! Chyba za wczesnie by sie cieszyc ale i tak mam nadzieje ze sie udalo zobaczymy do wieczora co bedzie. Jak jutro nie dostane to powtorze test i jak cos umawaiam sie do gina
Cieszę się, że powstała iskierka nadziei. Ja tam nawet nie myślę o sobie, bo i tak wiem, że się nie uda. Nie wiem jeszcze, czy pojadę nad to morze ze względu na pracę męża. W ogóle ten miesiąc jakiś beznadziejny jest. Chodzę wściekła i tylko się kłócę Nawet mam głupie myśli, że może nam dziecko nie jest pisane
davincicode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 14:05   #4151
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez davincicode Pokaż wiadomość
Cieszę się, że powstała iskierka nadziei. Ja tam nawet nie myślę o sobie, bo i tak wiem, że się nie uda. Nie wiem jeszcze, czy pojadę nad to morze ze względu na pracę męża. W ogóle ten miesiąc jakiś beznadziejny jest. Chodzę wściekła i tylko się kłócę Nawet mam głupie myśli, że może nam dziecko nie jest pisane
co za podejście....
na pewno wasze staranka zaowocują...
ja tez nie mam nadziei w tym miesiącu, chyba przez te testy owulacyjne...
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 14:14   #4152
davincicode
Rozeznanie
 
Avatar davincicode
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 773
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
co za podejście....
na pewno wasze staranka zaowocują...
ja tez nie mam nadziei w tym miesiącu, chyba przez te testy owulacyjne...
A ja miałam je właśnie kupić, ale chyba zrezygnuję... Mąż powiedział, że jak na próżno wyda kasę, to lipa. Może masz za mało tego hormonu LH i dlatego nie wychodzi ci druga krecha, albo testy są uszkodzone.
davincicode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 16:48   #4153
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez davincicode Pokaż wiadomość
A ja miałam je właśnie kupić, ale chyba zrezygnuję... Mąż powiedział, że jak na próżno wyda kasę, to lipa. Może masz za mało tego hormonu LH i dlatego nie wychodzi ci druga krecha, albo testy są uszkodzone.
Dav ty nie bądź w gorącej wodzie kąpana, trochę wrzuć na luz. Za bardzo myślisz i chcesz by to było już natychmiast a to tak nie jest. Ja testów owu nie miałam, ale za to prowadzę wykres cyklu co mi trochę rozjaśniło to i owo.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 17:27   #4154
davincicode
Rozeznanie
 
Avatar davincicode
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 773
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Widzę dziewczynki, że lubicie ankietki, więc zapraszam was do wypełnienia kolejnej, z której zaraz po wypełnieniu dowiecie się o wynikach. Dotyczy ona informacji na temat naszych staraczek i naszego wątku. Teraz każda zdąży ją wypełnić, gdyż okres jej trwania jest nieograniczony. Mało tego! Teraz do każdego pytania możecie dodać swój komentarz!

Linki do aktualnych ankiet od teraz zawsze znajdziecie na stronie: http://www.wix.com/davincicode999/wizazowestaraczki w zakładce Ankiety, której adres mam w podpisie. Jest to nowa strona naszego wątku.

Uwaga! Wyników nie będę publikować na naszym wątku. W razie potrzeby można wejść na stronę ze spisem ankiet, do których link mam podpisie i sprawdzać wyniki w dowolnym momencie!
davincicode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:41   #4155
2011karina
Raczkowanie
 
Avatar 2011karina
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 100
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Czesc dziewczynki kurcze te ankiety fajna sprawa zawsze to jakas rozrywkai dziekuje za mile opinie na moj tematjuz tak sie przyzwyczailam ze codziennie musze przeczytac co i jak...dobra biore sie za wypelnianie nastepnej ankiety

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Kochane....miło mi że w ogóle coś o mnie wspomniałyście, bardzo chciałabym udzielać sie częściej ale własnie rozpoczęłam nową pracę, siedzę w niej po 10 godzin a jak wchodze wieczorkiem tutaj to Was juz nie ma albo jest tyle stron do czytanie ze zanim je przeczytam to juz jest zmiana tematu i ciężko mi się "wbic"
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje ze bedziemy czytały się częściej
p.s. w piątek powinnam dostać okres...trzymajcie kciuki zeby nie, ale powiem Wam że jak tak pracuje non stop to tak sie zajmuje tą pracą że w ogóle nie mysle o starankach i mysle ze to dobrze, chciałabym sie pozytywnie zaskoczyc.... Buziaki!
to trzymam kciuki zeby@nie przyszlaa ja mam dostac w niedziele wiec tez prosze o trzymanie kcikaskow

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Pepus chyba Twoje kciuki pomogly!! Wstalam rano-okresu nie dostalam choc powinnam, zrobilm test i wyszly 2 kreski, tylko ze ta druga bardzoooo blada ale widoczna!! Chyba za wczesnie by sie cieszyc ale i tak mam nadzieje ze sie udalo zobaczymy do wieczora co bedzie. Jak jutro nie dostane to powtorze test i jak cos umawaiam sie do gina
Trzymam mocno kciuki za druga mocna kreseczke
2011karina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:32   #4156
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

ok to trzymamy kciuki za weekend bez @
słuchajcie, jestem durna....skakałam dziś na trampolinie z moją chrzesnicą....dopiero teraz doszło do mnie ze to raczej nie wskazane.....tak zajełam sie zabawaa że zapomniałam ze moge byc w ciąży.....wrrrrrrrrrrrrrr
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 22:47   #4157
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Pepus chyba Twoje kciuki pomogly!! Wstalam rano-okresu nie dostalam choc powinnam, zrobilm test i wyszly 2 kreski, tylko ze ta druga bardzoooo blada ale widoczna!! Chyba za wczesnie by sie cieszyc ale i tak mam nadzieje ze sie udalo zobaczymy do wieczora co bedzie. Jak jutro nie dostane to powtorze test i jak cos umawaiam sie do gina
no to gratuluje i mam nadzieję że następny test potwierdzi ta nowinę

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

myślałam że ta ankieta nie jest anonimowa skoro mamy się dowiedzieć czegoś o naszych staraczkach to myslałam że bedę wiedziała która ile ma dzieci i ile sie stara itd
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 06:47   #4158
wranes
Raczkowanie
 
Avatar wranes
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 202
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Pepus chyba Twoje kciuki pomogly!! Wstalam rano-okresu nie dostalam choc powinnam, zrobilm test i wyszly 2 kreski, tylko ze ta druga bardzoooo blada ale widoczna!! Chyba za wczesnie by sie cieszyc ale i tak mam nadzieje ze sie udalo zobaczymy do wieczora co bedzie. Jak jutro nie dostane to powtorze test i jak cos umawaiam sie do gina
no to trzymam

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez davincicode Pokaż wiadomość
Widzę dziewczynki, że lubicie ankietki, więc zapraszam was do wypełnienia kolejnej, z której zaraz po wypełnieniu dowiecie się o wynikach. Dotyczy ona informacji na temat naszych staraczek i naszego wątku. Teraz każda zdąży ją wypełnić, gdyż okres jej trwania jest nieograniczony. Mało tego! Teraz do każdego pytania możecie dodać swój komentarz!

Linki do aktualnych ankiet od teraz zawsze znajdziecie na stronie: http://www.wix.com/davincicode999/wizazowestaraczki w zakładce Ankiety, której adres mam w podpisie. Jest to nowa strona naszego wątku.

Uwaga! Wyników nie będę publikować na naszym wątku. W razie potrzeby można wejść na stronę ze spisem ankiet, do których link mam podpisie i sprawdzać wyniki w dowolnym momencie!
Super
Weszłam na tą stronę w zakładki Ankiety, ale tam nic nie było .
__________________
2004 - 39/40 tc cesarskie cięcie
2009 - 14 tc
2010 - 15 tc z pessarem
2011 - 16 tc ze szwem McDonalda
2013 - 13 tc, z taśmą założoną laparoskopowo w 13 tc
30.07.2013 r. - usunięta poprzednia taśma i założona nowa laparokopowo
09.12.2013 r. - Agnieszka 19 tc
wranes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:30   #4159
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Witam

ale pedzicie z tymi postami ciezko was nadrobic

My wczorajszy dzien caly spedzilismy poza domem Kamilka była wniebowzieta bo miala pełno atracji

A ja dzis z samego rana pojechalam zrobic badania co mi gin dał i zapłaciłam 251 zł masakra normalnie
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 12:42   #4160
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Witam

ale pedzicie z tymi postami ciezko was nadrobic

My wczorajszy dzien caly spedzilismy poza domem Kamilka była wniebowzieta bo miala pełno atracji

A ja dzis z samego rana pojechalam zrobic badania co mi gin dał i zapłaciłam 251 zł masakra normalnie
ooooo drogo.....

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Ja dzis zrobiłam kolejny test owul.chyba była blada druga kreska, więc chyba będzie ta owulacja, lepiej późno niz wcale... :/
Dziś mi się śniło, że zielonoziele robiła przy nas test ciążowy i pokazał 2 kreski
Może to proroczy sen
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:52   #4161
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Witam

ale pedzicie z tymi postami ciezko was nadrobic

My wczorajszy dzien caly spedzilismy poza domem Kamilka była wniebowzieta bo miala pełno atracji

A ja dzis z samego rana pojechalam zrobic badania co mi gin dał i zapłaciłam 251 zł masakra normalnie
a jakie to były badania? nie strasz mnie bo ja też mam jakies badania do zrobienia
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 14:26   #4162
2011karina
Raczkowanie
 
Avatar 2011karina
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 100
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Hej laseczki!!!!a tutaj co taka cisza????myslalam ze pomylilam wątkija tylko na chwileczke bo musze uciekac na miasto juto impra a tyle rzeczy jeszcze mi potrzebapozniej wpadne do WAs!!!!!buziale
2011karina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 14:43   #4163
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Hej dziewczynki! u mnie pracowity dzień, zrobiłam już sernik na zimno z truskawkami, lody z owocami z przepisu nel_i i żeberka na ostro sie pieką w piekarniku zaraz przyjadą z betoniarką i będą nareszcie robić wylewkę na strychu, a po niej będziemy mogli w końcu malować na górze
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:32   #4164
davincicode
Rozeznanie
 
Avatar davincicode
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 773
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez wranes Pokaż wiadomość
no to trzymam

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------



Super
Weszłam na tą stronę w zakładki Ankiety, ale tam nic nie było .

Jest ankieta kochana "Więcej informacji o staraczkach i naszym wątku" trzeba kliknąć w ten link

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

A może stworzymy sobie taką ankietę, do której pytania ułożymy my wszystkie? Jeśli podoba wam się ten pomysł, to przesyłajcie mi na priv pytania, które chcecie zadać innym. Jestem za ankietami anonimowymi, wtedy jest więcej szczerości. Nie chcę by oceniano się nawzajem.

Dlaczego nie umieściłam linku do ostatniej ankiety tu na forum? Gdyż nie można klikać w taki link, bo jest cenzura na link ze słowem ankieta w adresie, więc założyłam stronę na której znajdzie się spis ankiet.

Edytowane przez davincicode
Czas edycji: 2011-06-24 o 17:46
davincicode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 18:52   #4165
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez davincicode Pokaż wiadomość
Jest ankieta kochana "Więcej informacji o staraczkach i naszym wątku" trzeba kliknąć w ten link

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

A może stworzymy sobie taką ankietę, do której pytania ułożymy my wszystkie? Jeśli podoba wam się ten pomysł, to przesyłajcie mi na priv pytania, które chcecie zadać innym. Jestem za ankietami anonimowymi, wtedy jest więcej szczerości. Nie chcę by oceniano się nawzajem.

Dlaczego nie umieściłam linku do ostatniej ankiety tu na forum? Gdyż nie można klikać w taki link, bo jest cenzura na link ze słowem ankieta w adresie, więc założyłam stronę na której znajdzie się spis ankiet.
Ja na pewno pomysle nad pytaniami i podesle kilka
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 19:03   #4166
davincicode
Rozeznanie
 
Avatar davincicode
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 773
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Ja na pewno pomysle nad pytaniami i podesle kilka

Wejdź rybka na naszą stronkę, teraz mamy lepszego czata. Jak byś miała pomysł jak ją można udoskonalić daj znać!
davincicode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 19:29   #4167
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez natkulec Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! u mnie pracowity dzień, zrobiłam już sernik na zimno z truskawkami, lody z owocami z przepisu nel_i i żeberka na ostro sie pieką w piekarniku zaraz przyjadą z betoniarką i będą nareszcie robić wylewkę na strychu, a po niej będziemy mogli w końcu malować na górze
łał tu już niedługo będziecie mogli się wprowadzić na własne super!
Ejj Ty teraz tak gotujesz a co to dopiero będzie podczas ciąży
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 20:51   #4168
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Witam

A ja dzis z samego rana pojechalam zrobic badania co mi gin dał i zapłaciłam 251 zł masakra normalnie
ło matko... ale dużo


Weszłam, z myślą, zę nie dam rady was nadrobić a tu taka cisza - aż dziwnie

Nie mam ostatnio czasu zaglądać, dzis cały dzień załatwiałam sprawy związane z obroną, do tego pomału zaczynamy sie pakowac, a w domu jest burdello

Dav ankieta wypełniona
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:01   #4169
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

witam...

miałam napisać jak wrócę od gin i wróciłam..
generalnie mój ginekolog doprowadził mnie do stanu skrajnej frustracji... i płaczu

wiem, wiem nie powinnam się denerwować...
muszę Wam napisać co się stalo.
mam nadzieje, że szczególnie zafasolkowane mi pomogą i powiedzą jak to było u nich...

więc... wchodze do gin bez pytań odrazu założył mi kartę ciąży wpisując 7 tydzień (wcześniej nie chciał zakładać karty ciązy bo tak jak pisałam uznał, że nie ma sensu.. bo zawsze zdarzają się poronienia itd...)

zrobił mi cytologie; zapytał czy mam jakieś wątpliwości.
powiedziałam o bólach brzucha (wieczornych)... nic nie odpowiedział. Tż mówi więc, że czytaliśmy o jakiejś luteinie, rozrośnie macicy...
odpowiedział, że ból brzucha to nie od rośnięcia macicy
nic więcej.. więc sie upominam o odpowiedź - boli jak macica jest ukrwiona... i nic... :conf used:

zrobił mi usg dopochwowe...
ogląda i teksty ginekologa:
pęcherzyk wiekszy niż ostatnio; a co ile ma pani okres? oo.. to jak nie równe 28 dni to nie wiadomo (0kres spóźnia mi się już dużo) - obliczył, że jestem w 5 tygodniu i 6 dniu!

powiedział, że jest większy pęcherzyk, ciałko żólte - że dobre, duże, że jak najbardziej prawidłowe! i że w środku jest małe COŚ(coś?!) i to COŚ może być ludzkiem, ale nie koniecznie.. sory ale dla mnie to coś to jednak nie coś - tylko dziecko tak!?

i mówi no.. widać że jest malutkie, może nawet za malutkie? (2,5 milimetra) i w sumie widać jak coś pika (?!) pika chyba serduszko; o widzi Pani? mówie że widzę, a on że nie wiadomo czy będę za jakieś kilka tygodni w ciązy to się dowiemy jak przyjdę na wizytę zaa 4 tygodnie!

pytam czy wszystko w porzadku a on?! że tak, ale zdarzają sie proonienia, i w sumie jestem w ciązy, jest COŚ i jest serduszko, ale eni wiadomo!!! : (

idę do innego ginekologa! mam dość
hormon HCG mam na pozomie 10.000!
widać było, że coś tam jest - mam nawet zdjęcie usg;
widac było pojawiającą się i znikającą plamkę - którą uznał za serduszko!

nic mi nie przepisał;
nie odpowiedział co z bólami brzucha;
powiedział to samo co ostatnio - że nie wiadomo, bo różnie się zdarza czy nadal będę w ciąży za kilka tygodni

help;

diabliczko; i reszta... help...

czy coś jest nie tak?
czy w 5 tygodniu prawie 6 dziecko powinno być większe?
czy to że coś tam jest, że ta mała fasolka ma 2,5 mm to źle? czy to pikanie to serduszko?

kiedy on stwierdzi, że jestem w ciązy?!
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 08:43   #4170
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Majowe "staraczki" 2011

Cytat:
Napisane przez diablica_db Pokaż wiadomość
a jakie to były badania? nie strasz mnie bo ja też mam jakies badania do zrobienia
Powiem ci ze nie wiem co to za badania bo to wszystko jakimis skrótami pisane a ja sie na tym nie znam zaniosłąm mocz i pobrali mi duzo krwi bo badan bylo 11 i kazde z nich płatne z osobna a dlatego platne bo od prywatnego lekarza wiec na fundusz mi nie zrobia
Pierwsze badania zawsze sa drogie bo jest ich duzo potem juz jest ich mniej i sa tancze, zawsze dostaje sie badania co 2 wizyte jak wszytskie sa dobre

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

stubbornme moim zadniem to Ty idz do ninnego gina bo ten to jakis nawiedzony.

W 6 tyg dziecko ma 2,5 mm a jesli chodzi o serduszko to moij mi powiedzial ze to jeszcze za wczesnie zeby go posłuchac ale mozliwe ze juz tam pika.

Ja jak bylam u gina sprawdzic ciaze to bylam tez w 6 tyg i dziecko mialo niecale 2,5 mm.

A bule brzucha to moga byc od powiekszania sie macicy, mnie tez czasem brzuch pobolewa i przy pierwszej cizy tez tak bylo i gin mowil ze jak juz bedzie tak bardzo bilalo zeby nospe wziasc.

wiec mysle ze nie masz sie czym mastwic tylko zmienic gina na jakiegos normalnego a wszytsko bedzie dobrze
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.