Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać cz.IX - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 19:12   #4561
masterpiece
Rozeznanie
 
Avatar masterpiece
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 500
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Właśnie zamierzam zapytać w dziekanacie. Na zdrowy rozsądek-nie konfrontują tych informacji z rzeczywistym stanem,za dużo zachodu,ale wolałam się upewnić,bo głupio byłoby zostać odrzuconym z takiego powodu.

Dziękuje za odpowiedzi
masterpiece jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:14   #4562
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez masterpiece Pokaż wiadomość
Czyli mogę w rekrutacji użyć starych danych bez konsekwencji,że odrzucą moje podanie?

Przecież nie maja prywatnych detektywów do sprawdzania ludziom adresów. Podaj tylko prawdziwe imię, nazwisko i pesel i będzie git. I ten stary adres podaj, a dodatkowo podaj też adres do korespondencji i tak jak znam panie z dziekanatu to przyślą Ci list na stary adres Co najwyżej nowi lokatorzy w Twoim starym miejscu zamieszkania się zdziwią jak zobaczą list gratulacyjny z potwierdzenie przyjęcia na studia


Edit: jak coś im nie gra w trakcie rekrutacji to dzwonią, nie przejmuj się. Ja musiałam z wywieszonym jęzorem latacć do Krakowa z oryginałem świadectwa maturalnego, bo nie wiedzieć czemu- odpis im się nie spodobał
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2011-06-23 o 19:16
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:15   #4563
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
po to, by dowiedzieć się czy takie zawyżanie cen przesyłki jest zgodne z regulaminem allegro
to się zdecyduj, czy pytasz nas o zdanie, czy o fakty dotyczące Allegro.
ogółem... znaczy, że regulamin Allegro jest ciężkodostępny i pliki pomocy również. to wszystko da się w minutę odszukać na Allegro - może dlatego jestem w tym momencie nieco zgryźliwa. i nie - nie jest zgodne z regulaminem (co dość szeroko opisane jest w plikach pomocy), ale też z reakcją Allegro bywa ciężko. tym bardziej, że - jak pisałam - licytując zgadzasz się na warunki aukcji.
trzeba wiedzieć, że taki przypadek nie jest raczej ewidentny i ciężko sprzedającej udowodnić, że na pewno tyle nie wyda, cena kosmiczna nie jest, no i to jednorazowa aukcja na dodatek... za to Allegro zareagowałoby z pewnością, gdyby przedmiot aukcji warty na przykład 500 zł został wystawiony za 1 zł z kosztem dostawy 499 zł bo takie coś już jest niezaprzeczalnie próbą ominięcia prowizji. :P
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski

Edytowane przez kapsw
Czas edycji: 2011-06-23 o 19:27
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:32   #4564
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Są jakieś tabletki które poprawią kondycję skóry od środka, będzie hmm nie wiem bardziej elastyczna czy coś mniej skłonna do rozstępów
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:47   #4565
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
Są jakieś tabletki które poprawią kondycję skóry od środka, będzie hmm nie wiem bardziej elastyczna czy coś mniej skłonna do rozstępów
Może to ? http://www.e-farm.pl/p/1033/CAPIVIT-HYDROCONTROL.html
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:53   #4566
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
Mam od dwóch dni problem i już sama nie wiem, co robić. Włączyłam normalnie komputer, nie było żadnych komunikatów o jakichkolwiek błędach, ale zmieniła mi się rozdzielczość. Wszystko jest ogromne, oprócz tego, grafika jest straszna, czuję się jak użytkownik komputera z przeszłości. I co najgorsze próbowałam już wszystkiego i w panelu sterowania i we właściwościach, nawet jak coś zmieniam, jeśli chodzi o rozmiar, to ekran po prostu nie reaguje. Może macie jakiś pomysł?
Spróbuj uaktualnić sterownik do karty graficznej lub go przeinstalować. Lub całkiem usuń sterownik do karty graficznej w "Menedżerze urządzeń" (prawy przycisk myszki na Mój Komputer lub Komputer, szukasz karty graficznej i usuwasz). Potem uruchom ponownie komputer i powinien się samoczynnie zainstalować najpierw sterownik systemowy, na którym karta pociągnie standardowe ustawienia. Czasem ten sterownik wystarcza, jeśli karta nie jest zbyt skomplikowana, nie ma kosmicznych rozdzielczości Zależy też, jaki masz sprzęt i system, i czy jest on napakowany sterownikami do Twojego właśnie sprzętu. A potem, jeśli masz płytkę do karty graficznej, to zainstaluj sobie na nowo sterownik z tej płyty a jeśli nie, to poszukaj sobie w internecie odpowiedniego sterownika, najlepiej na stronie producenta (jeśli nie masz płyty, to lepiej poszukaj tego sterownika zanim przystąpisz do działania ).

Ja bym przynajmniej tak zrobiła, jeśli normalna zmiana ustawień by nie pomagała Jeśli to nie pomoże, to przeskanuj sobie system jakimś antywirusem (np internetowym, nawet jeśli masz zainstalowany jakiś inny w systemie), bo możliwe, że jakieś cholerstwo Ci się zagnieździło.
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”
Reme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:04   #4567
Diya
Raczkowanie
 
Avatar Diya
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 219
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Diya Pokaż wiadomość
dziewczyny,jeśli chcę otrzymać odpis świadectwa ukończenia szkoły,bo mi potrzebne na inną uczelnię to otrzymam ten odpis w swojej w dziekanacie?Dziś nie mogę tam pójść bo akurat jest zamknięty..
czy może muszę iść do swojego LO i prosić o odpis i potwierdzać go notarialnie?nie wiem już w końcu
ponawiam prośbę, nie wiem czy mam iść do dziekanatu jutro i prosić o dokument..ale chyba mi nie dadzą świadectwa od tak.Czy może iść z wnioskiem o duplikat do mojego LO,tylko że oni mogą go wydać tylko w przypadku zagubienia świadectwa a moje jest w dziekanacie uczelni.
A może zrobić kserokopię i potwierdzić u notariusza?Już nie wiem jak mam to zrobić
Diya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 20:11   #4568
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Diya Pokaż wiadomość
ponawiam prośbę, nie wiem czy mam iść do dziekanatu jutro i prosić o dokument..ale chyba mi nie dadzą świadectwa od tak.Czy może iść z wnioskiem o duplikat do mojego LO,tylko że oni mogą go wydać tylko w przypadku zagubienia świadectwa a moje jest w dziekanacie uczelni.
A może zrobić kserokopię i potwierdzić u notariusza?Już nie wiem jak mam to zrobić
A może poproś w dziekanacie o kserokopię świadectwa? Powinni Ci zrobić i potwierdzić za zgodność z oryginałem. Tylko nie wiem jak jest z przyjmowaniem w szkołach kserokopii.

Świadectwo mogą Ci również wypożyczyć na okres np. 7 dni, tylko wtedy trzeba podanie do Dziekanatu napisać.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2011-06-23 o 20:13
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:42   #4569
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Mam pytanie do Warszawianek - gdzie znajdę dobrego i niedrogiego optyka? Chciałabym, żeby dobrali mi fajne okulary, które posłużą mi na lata, a jednocześnie żeby totalnie mnie nie obskubali Chociaż oczywiście za dobre i fajne oprawki jestem w stanie troszkę dać.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:50   #4570
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Warszawianek - gdzie znajdę dobrego i niedrogiego optyka? Chciałabym, żeby dobrali mi fajne okulary, które posłużą mi na lata, a jednocześnie żeby totalnie mnie nie obskubali Chociaż oczywiście za dobre i fajne oprawki jestem w stanie troszkę dać.
Jeśli masz blisko na Bielany to polecam Przy Agorze 13c. Kupowałam tam wszystkie moje oprawki, ostatnie, które mam od 4 lat, cały czas w dobrym stanie, a jakoś przesadnie nie dbam, kosztowały mnie 40 zł Miewałam też droższe i na pewno mają tam też okulary renomowanych firm, moje były jakiejś małej, polskiej, stąd ta cena. To jedyny salon w jakim robiłam zakupy, bo teraz przerzuciłam się na soczewki, ale jest naprawdę ok.
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 23:00   #4571
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Warszawianek - gdzie znajdę dobrego i niedrogiego optyka? Chciałabym, żeby dobrali mi fajne okulary, które posłużą mi na lata, a jednocześnie żeby totalnie mnie nie obskubali Chociaż oczywiście za dobre i fajne oprawki jestem w stanie troszkę dać.
Wola-Bemowo Tesco przy Górczewskiej, za Powstańców Śląskich. Optyk dobry, ceny fajne, oprawki też. ALE! radzę iść do jakiegoś okulisty na NFZ niż do okulisty u nich lub w ogóle do optometrysty. Ta okulistka od nich to niekompetentna osoba.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 23:40   #4572
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy jeżeli się posmaruję balsamem brązującym (nie samoopalaczem) wieczorem, a później rano, to tak, jakbym się nim smarowała dwa dni?

Znaczy, czy jak się częściej będę smarować, to mnie szybciej przybrązowi?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 23:55   #4573
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

W moim przypadku taka metoda się sprawdziła.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 23:57   #4574
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
W moim przypadku taka metoda się sprawdziła.
Bez żadnych negatywnych "ale"?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 00:05   #4575
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

No, było upierdliwe tak za każdym razem chwilę stać żeby się wchłonął choć trochę ale żadnych plam czy nienaturalnego efektu.
A potem i tak walnęłam samoopalacz bo moje nogi niczego nie łapały, niestety. Ale reszta ciała ok, ładne to było.
Ale się zmyło.

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2011-06-24 o 00:07
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 00:09   #4576
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
No, było upierdliwe tak za każdym razem chwilę stać żeby się wchłonął choć trochę ale żadnych plam czy nienaturalnego efektu.
A potem i tak walnęłam samoopalacz bo moje nogi niczego nie łapały, niestety. Ale reszta ciała ok, ładne to było.
Ale się zmyło.
Spoko, potrzebuję, żeby wytrzymało dwa dni i ćmy nie leciały na weselu się obijać o moje łydki tylko wesele w sobotę...będę smarować jak popierniczona.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 00:37   #4577
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

A może kup jakiś mały samoopalacz i mieszaj? Zawsze trochę szybciej będzie a nadal bez smug.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 00:44   #4578
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
A może kup jakiś mały samoopalacz i mieszaj? Zawsze trochę szybciej będzie a nadal bez smug.
Niii, aż tak mi nie zależy. Mam złe wspomnienia, z dwojga złego wolę mieć blade nogi niż pomarańczowe kolana i kostki
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 08:24   #4579
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Jak się nazywa taki model sukienki?: http://img.szafa.pl/ubrania/1/006035033/1307281642/piekna-sukienka-asos-pudrowy-roz-tulipan-wesela-ba.jpg
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 08:49   #4580
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
w załączonym linku masz podane "tulipan"
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:20   #4581
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

No tak, ale jak wpisuję tulipan, to mi pokazuje się zupełnie co innego - takie spódnice zwężane do dołu, jak ołówkowe. Myślałam, że może ma to inną nazwę. Według google to też są tulipany: http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1284826777.jpg, http://www.google.pl/url?source=imgr...VqCnYe9QkfrsfQ, a to jednak zupełnie inny krój.

Edit: chociaż może nie zupełnie inny Ale chodzi mi o to rozkloszowanie.

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2011-06-24 o 09:27
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:25   #4582
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Spoko, potrzebuję, żeby wytrzymało dwa dni i ćmy nie leciały na weselu się obijać o moje łydki tylko wesele w sobotę...będę smarować jak popierniczona.
cholerko, spokojnie, ja się pierwszy raz posmarowałam powiedzmy w sobotę pod wieczór, drugi raz późno w nocy i w niedziele miała przepięknej urody opalone nóżki
Jeszcze pewnie efekt będzie zależał od balsamu ale to już inna historia
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:31   #4583
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No tak, ale jak wpisuję tulipan, to mi pokazuje się zupełnie co innego - takie spódnice zwężane do dołu, jak ołówkowe. Myślałam, że może ma to inną nazwę. Według google to też są tulipany: http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1284826777.jpg, http://www.google.pl/url?source=imgr...VqCnYe9QkfrsfQ, a to jednak zupełnie inny krój.

Edit: chociaż może nie zupełnie inny Ale chodzi mi o to rozkloszowanie.
na allegro wpisywałam z ciekawości "tulipan" i tak masz racje pokazuje różne sukienki( w tym tulipany) ale możesz sobie wychaczyć zwrokiem co Ciebie interesuje i po kłopocie
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:37   #4584
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
na allegro wpisywałam z ciekawości "tulipan" i tak masz racje pokazuje różne sukienki( w tym tulipany) ale możesz sobie wychaczyć zwrokiem co Ciebie interesuje i po kłopocie
Tak zrobię Dziękuję

A wie ktoś może, gdzie znajdę takie sukienki? Ta pokazana przeze mnie pochodzi z Asosa, ale jej cena to 250 zł, co dla mnie jest za drogo...
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:44   #4585
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Tak zrobię Dziękuję

A wie ktoś może, gdzie znajdę takie sukienki? Ta pokazana przeze mnie pochodzi z Asosa, ale jej cena to 250 zł, co dla mnie jest za drogo...
może na allegro będzie licytacja, bądź na stronie ASOS są przeceny, lub dobra krawcowa, która by dała rade odtworzyć krój i uszyć
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 11:37   #4586
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Czy jeżeli się posmaruję balsamem brązującym (nie samoopalaczem) wieczorem, a później rano, to tak, jakbym się nim smarowała dwa dni?

Znaczy, czy jak się częściej będę smarować, to mnie szybciej przybrązowi?
tak, jak będziesz częściej smarować, to Cię szybciej 'przybrązowi'

Też mogłabym się trochę posmarować, ale mnie męczy straszliwie ten zapach
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:05   #4587
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy jak kobieta mówi : Jestem w ciąży z Pawłem (ojcem dziecka) to czy to jest poprawne??
No bo tak sobie myślałam, że jeżeli jest się w ciążyz Pawłem,Jankiem,etc. to nie brzmi to tak, że mówi się o dziecku?

No..nie wiem jak to wytłumaczyć kurde
wybaczcie pewnie głupie pytanie
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:18   #4588
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Czy jak kobieta mówi : Jestem w ciąży z Pawłem (ojcem dziecka) to czy to jest poprawne??
No bo tak sobie myślałam, że jeżeli jest się w ciążyz Pawłem,Jankiem,etc. to nie brzmi to tak, że mówi się o dziecku?

No..nie wiem jak to wytłumaczyć kurde
wybaczcie pewnie głupie pytanie
Myślę, że tak, no bo inaczej to chyba tylko: Jestem w ciąży przy pomocy Pawła No, ale to sformułowanie jest używane i na co dzień, w filmach i książkach, więc myślę, że niepoprawnej formy by tak nie rozprzestrzeniali.
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:22   #4589
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Myślę, że tak, no bo inaczej to chyba tylko: Jestem w ciąży przy pomocy Pawła
No właśnie
No bo mi się trochę to w ciąży z kojarzy, że właśnie to dziecko, o tym imieniu
No ale faktycznie masz rację
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:32   #4590
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Z drugiej strony, to słyszy się też sformułowanie "kiedy byłam (chodziłam) w ciąży z Pawłem, to... (miałam ochotę na kapustę z czekoladą)", co właśnie oznacza imię dziecka Ale wtedy jest w czasie przeszłym używane.

Myślę, że "jestem w ciąży z Pawłem" jest poprawne
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”
Reme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.