Rossmann - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-22, 00:59   #4261
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

http://supermarket.blox.pl/2011/06/R...Europie-W.html
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:53   #4262
natalina001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 92
Dot.: rossmann

Kurcze, szkoda, że mam tak daleko do Łodzi...
natalina001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 17:24   #4263
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: rossmann

Zamiast stawiac w sklepie kosmetycznym wino to powinni powiekszyc asortymet kosmetykow ekologicznych i mineralki A nie wymyslaja jakies glupoty Jak bede chciala kupic wino to wiem gdzie jest monopolowy
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 13:08   #4264
pam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Saarland
Wiadomości: 110
GG do pam26
Dot.: rossmann

Jeszcze nigdy niemialam problemu takiego a kupuje w duzych ilosciach mleka .
Moze warto zamowic online pare szt.na zapas albo zarezerwowac u sprzedawczyni.Warto sprobowac.
__________________
Zycie jest takie piekne ,tylko ludzie zyc nie umieja.
pam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:17   #4265
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Zamiast stawiac w sklepie kosmetycznym wino to powinni powiekszyc asortymet kosmetykow ekologicznych i mineralki A nie wymyslaja jakies glupoty Jak bede chciala kupic wino to wiem gdzie jest monopolowy

Zgadzam się Ja chętnie zobaczyłabym w rossie pędzle z eco tools i kosmetyki z nyxa Minerałki polskich firm i nie tylko, też mile widziane.

Co do wina to jakoś odrzuca mnie na samą myśl, żeby w rossie, typowej drogerii kupować wino
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 20:48   #4266
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ewelina11031987 Pokaż wiadomość
Hej. Ja napiszę na trochę inny temat. Mam małe dziecko i mnie interesują najbardziej produkty dla niemowląt ;-)A więc podaję memu synkowi mleko firmy Babydream nr 3 Jestem z niego baaardzo zadowolona, Do tego cena super, jest tylko jeden problem... brak go na półkach.... ostatnio np w ciągu 3 dni odwiedziłam 9 razy 3 różne rossmany w różnych porach, (rano, koło południa i krótko po południu ) i dostałam tylko jedno opakowanie mleka... Niewiem czy po prostu tyle ludzi kupuje to mleko czy po prostu rossmann wykłada na półki tylko dwa opakowania mleka dziennie... to wkurza tym bardziej że kilkadziesiąt kilometrów mam do tych rossmanów...
Mój synek też pije babydream 3 i u nas też są problemy z dostępnością tego mleczka. Raz jak nie było kupiłam mu BD 2 a za drugim razem Bebiko 3 i te zmianę przypłaciliśmy niestety ostrą biegunką. W moich najbliższych rossmannach nadal nie ma "trojki" ale znalazłam w dalszym sklepie jednak rzeczywiście coś się dzieje niedobrego z dostarczeniem tego mleka do sklepow. Poza tym zmienili opakowania a przy okazji ich wagę. Teraz jest mniej mleczka a cena "trojki" skoczyła w górę. Jednak nadal jest to bardzo atrakcyjne cenowo mleko. Zresztą mój synek pije babydreamy odkąd skończył miesiąc.

Jak nie ma mleka na półce to pytam kogoś z obsługi sklepu ale nawet na zapleczach nie ma tego mleka. Mam nadzieję, że sytuacja się unormuje tym bardziej, że to mleczko które ostatnio kupiłam było już w nowym opakowaniu więc to oznacza, że nowe "trojki" już do weszły do naszych rossmannow.

Może zanim pojedziesz do sklepu to zadzwoń i spytaj czy jest to mleko, jeśli tak to poproś o odłożenie. Myślę, że powinno być to możliwe a Ty nie będziesz jeździć na darmo tyle kilometrów.
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 22:46   #4267
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: rossmann

Czy macie może jakieś sprawdzone kremy rossmannowskie do stóp? Pomimo częstych peelingów, po paru godzinach chodzenia w sandałach mam potwornie wysuszone stopy, zwłaszcza pięty. Wygląda to źle.
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 08:41   #4268
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Czy macie może jakieś sprawdzone kremy rossmannowskie do stóp? Pomimo częstych peelingów, po paru godzinach chodzenia w sandałach mam potwornie wysuszone stopy, zwłaszcza pięty. Wygląda to źle.
Ja polecam krem do stóp z serii Rossman z łojem jelenia ;P. Wiem, strasznie brzmi, ale naprawdę fajnie wygładził i nawilżył mi stópki. W dodatku jego cena nie jest przerażająca. Traktuję go jako tańszy zamiennik Scholla .
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 08:45   #4269
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Ja polecam krem do stóp z serii Rossman z łojem jelenia ;P. Wiem, strasznie brzmi, ale naprawdę fajnie wygładził i nawilżył mi stópki. W dodatku jego cena nie jest przerażająca. Traktuję go jako tańszy zamiennik Scholla .

Ja strasznie napaliłam się na ten krem po wielu pozytywnych opiniach na KWC i muszę powiedzieć, że on się zupełnie u mnie nie sprawdził, już lepiej działa krem do rąk z mocznikiem na moje stopy. Nie wiem, może ja mam tak wymagającą skórę stóp ,ale nie widziałam po tym kremie większych rezultatów, nawet nie nawilżył porządnie.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 08:52   #4270
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

kurcze ja też myślałam o tym z jelenia ale skoro się nie sprawdził....
a może spróbuj scholla na pekające pięty...... nawet jeśli nie pękają to są suche i ten krem powinien pomóc..... u mnie się sprawdził
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:03   #4271
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
kurcze ja też myślałam o tym z jelenia ale skoro się nie sprawdził....
a może spróbuj scholla na pekające pięty...... nawet jeśli nie pękają to są suche i ten krem powinien pomóc..... u mnie się sprawdził

Z scholla jeszcze nigdy nic nie miałam i szczerze powiedziawszy to nie wiedzieć czemu, ale ta firma kojarzy mi się z bublem, za którego trzeba dosyć dużo zapłacić... Zupełnie nie wiem skąd to się u mnie wzięło

Ostatnio myślę intensywnie nad kremem do stóp z SVR z 50% zawartością mocznika. Ponoć jest genialny, ale swoje też kosztuje...

Co prawda moje pięt nie pękają i nie maja 2- centymetrowej warstwy zrogowaciałego naskórka, ale mimo to nie są mięciutkie, tylko szorstkie i suche
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 14:06   #4272
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Ja polecam krem do stóp z serii Rossman z łojem jelenia ;P. Wiem, strasznie brzmi, ale naprawdę fajnie wygładził i nawilżył mi stópki. W dodatku jego cena nie jest przerażająca. Traktuję go jako tańszy zamiennik Scholla .
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja strasznie napaliłam się na ten krem po wielu pozytywnych opiniach na KWC i muszę powiedzieć, że on się zupełnie u mnie nie sprawdził, już lepiej działa krem do rąk z mocznikiem na moje stopy. Nie wiem, może ja mam tak wymagającą skórę stóp ,ale nie widziałam po tym kremie większych rezultatów, nawet nie nawilżył porządnie.
Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
kurcze ja też myślałam o tym z jelenia ale skoro się nie sprawdził....
a może spróbuj scholla na pekające pięty...... nawet jeśli nie pękają to są suche i ten krem powinien pomóc..... u mnie się sprawdził
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Z scholla jeszcze nigdy nic nie miałam i szczerze powiedziawszy to nie wiedzieć czemu, ale ta firma kojarzy mi się z bublem, za którego trzeba dosyć dużo zapłacić... Zupełnie nie wiem skąd to się u mnie wzięło

Ostatnio myślę intensywnie nad kremem do stóp z SVR z 50% zawartością mocznika. Ponoć jest genialny, ale swoje też kosztuje...

Co prawda moje pięt nie pękają i nie maja 2- centymetrowej warstwy zrogowaciałego naskórka, ale mimo to nie są mięciutkie, tylko szorstkie i suche
Dzięki za rady
Kupiłam ten z łojem jelenia, użyłam raz i mam wrażenie, że nawilża za słabo, za to ładnie pachnie i dał radę suchym dłoniom. Mam mocznik w domu, spróbuję coś ukręcić lub stunningowac, trochę szkoda mi pieniędzy na SVR.
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 15:15   #4273
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Dzięki za rady
Kupiłam ten z łojem jelenia, użyłam raz i mam wrażenie, że nawilża za słabo, za to ładnie pachnie i dał radę suchym dłoniom. Mam mocznik w domu, spróbuję coś ukręcić lub stunningowac, trochę szkoda mi pieniędzy na SVR.

Daj znać jak tunning, może i ja się skuszę. Tylko będę musiała zanabyć mocznik
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 07:08   #4274
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

rosmanowskie kremy do stóp u mnie nie zrobiły nic, kompletnie
za to znalazłam fajny polski kremik (popartrzcie co ma w sobie )
http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...iety-40ml.html
do kupienia w aptekach
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:04   #4275
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
rosmanowskie kremy do stóp u mnie nie zrobiły nic, kompletnie
za to znalazłam fajny polski kremik (popartrzcie co ma w sobie )
http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...iety-40ml.html
do kupienia w aptekach

O proszę! Można? Można. Widzę, że krem zwiera 25% moczniku i kosztuje poniżej dwóch dych, a ten z SVR jest kilkakrotnie droższy.
Myślicie, że taka zawartość mocznika skutecznie pomoże mi w walce ze zrogowaceniami naskórka?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 12:20   #4276
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Z scholla jeszcze nigdy nic nie miałam i szczerze powiedziawszy to nie wiedzieć czemu, ale ta firma kojarzy mi się z bublem, za którego trzeba dosyć dużo zapłacić... Zupełnie nie wiem skąd to się u mnie wzięło

Dziwne, moim zdaniem nie ma nic lepszego do stóp od kremów, tarki i peelingow Scholla, a testowałam już duuuuuużo różności, a za super jakość trzeba zapłacić, poza tym te produkty są niezwykle wydajne, cieszę się że w Rosmanie można je tak tanio kupić
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 17:30   #4277
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O proszę! Można? Można. Widzę, że krem zwiera 25% moczniku i kosztuje poniżej dwóch dych, a ten z SVR jest kilkakrotnie droższy.
Myślicie, że taka zawartość mocznika skutecznie pomoże mi w walce ze zrogowaceniami naskórka?
Powinna, tym bardziej, że w towarzystwie kwasów.

Najtaniej wychodzi dosypywanie mocznika do kremu gotowego - np. rossmanowskiego tego w pudełku.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 17:43   #4278
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Powinna, tym bardziej, że w towarzystwie kwasów.

Najtaniej wychodzi dosypywanie mocznika do kremu gotowego - np. rossmanowskiego tego w pudełku.

Dziękuję
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 22:11   #4279
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Powinna, tym bardziej, że w towarzystwie kwasów.

Najtaniej wychodzi dosypywanie mocznika do kremu gotowego - np. rossmanowskiego tego w pudełku.
A gdzie można kupić sam czysty mocznik?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 22:14   #4280
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić sam czysty mocznik?

np. na biochemii urody
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 06:42   #4281
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
np. na biochemii urody
Akurat w tym sklepie nie ma.

Ja kupuję ten: http://www.zrobsobiekrem.pl/?119,mocznik
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 13:09   #4282
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: rossmann

Dzięki
Na BU na pewno nie ma.
Szkoda ze w sklepie jakimś nie ma albo w aptece...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:57   #4283
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Akurat w tym sklepie nie ma.

Ja kupuję ten: http://www.zrobsobiekrem.pl/?119,mocznik
Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Dzięki
Na BU na pewno nie ma.
Szkoda ze w sklepie jakimś nie ma albo w aptece...

O widzicie, Dziewczynki, nawet nie miałam pojęcia, byłam pewna, że jest. Dziękuje za uświadomienie i przepraszam, jeśli wprowadziłam w błąd
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:38   #4284
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: rossmann

dziewczyny kupujecie biżuterię w rossmannie ? czy ona jest antyalergiczna czy zwykła ? widziałam śliczne kolczyki ale szkoda aby mnie podrażniły np biżuteria z innych sieciówek była ok a tu nie wiem nic nawet nie pisze na opakowaniu czy antyalergiczna czy nie wiadomo z czego to jest (wiem że nie srebro hi hi )
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 18:31   #4285
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Dobra Dziewczynki, zanabyłam mocznik, dziś przyszedł
Super sprawa, już stunningowałam sobie balsam (żeby nie było offa to powiem, że to mój rossowy isana z vit. E) i daje fajowe efekty z tym, że zauważyłam, że pod wpływem mocznika zmienia konsystencje na bardziej wodnista, kiedy rozprowadzam go na ciele. Gwoli ścisłości powiem, że dodałam moje cudo tylko do jednorazowej porcji (wiem, że na oko chłop umarł w szpitalu, ale to było naprawdę na oko) bo nie wiem jak by się zachował balsam gdybym dodała mocznik do całości i zostawiła na dłuższy okres użytkowania

I teraz pytanie- myślicie, ze mogę go dodać do mojego kremu do buzi? Proszę, powiedzcie, że tak Bo już nie mogę do czekać się efektów

Aha i planuję dodać mocznik w większej ilości do kremu isana z mocznikiem do rąk, żeby móc go sobie zaplikować na stópki jako kurację złuszczającą. Zobaczymy co się będzie działo
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 19:23   #4286
witch-17
Raczkowanie
 
Avatar witch-17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 230
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dobra Dziewczynki, zanabyłam mocznik, dziś przyszedł
Super sprawa, już stunningowałam sobie balsam (żeby nie było offa to powiem, że to mój rossowy isana z vit. E) i daje fajowe efekty z tym, że zauważyłam, że pod wpływem mocznika zmienia konsystencje na bardziej wodnista, kiedy rozprowadzam go na ciele. Gwoli ścisłości powiem, że dodałam moje cudo tylko do jednorazowej porcji (wiem, że na oko chłop umarł w szpitalu, ale to było naprawdę na oko) bo nie wiem jak by się zachował balsam gdybym dodała mocznik do całości i zostawiła na dłuższy okres użytkowania

I teraz pytanie- myślicie, ze mogę go dodać do mojego kremu do buzi? Proszę, powiedzcie, że tak Bo już nie mogę do czekać się efektów

Aha i planuję dodać mocznik w większej ilości do kremu isana z mocznikiem do rąk, żeby móc go sobie zaplikować na stópki jako kurację złuszczającą. Zobaczymy co się będzie działo
Tak, można go dodać do kremu do twarzy - stężenie do 10 % (według opisu na stronie naturalisa).
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around! - Maria E. Andreu
witch-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:12   #4287
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Cool Dot.: rossmann

używała któraś z was maszynek do golenia bikini z Isany, które są teraz w promocji? Są delikatne i faktycznie przeznaczone do tej strefy czy do nóg też się nada?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:10   #4288
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 917
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
dziewczyny kupujecie biżuterię w rossmannie ? czy ona jest antyalergiczna czy zwykła ? widziałam śliczne kolczyki ale szkoda aby mnie podrażniły np biżuteria z innych sieciówek była ok a tu nie wiem nic nawet nie pisze na opakowaniu czy antyalergiczna czy nie wiadomo z czego to jest (wiem że nie srebro hi hi )
Mam z ross. kolczyki, naszyjnik i pierścionek - nie uczulają, a ja jestem bardzo podatna na uczulenia Niestety nie wiem z czego są zrobione.
Aaa, dopiero teraz zobaczyłam, że Twój post jest sprzed 2 tyg. , a ja dopiero teraz zajrzałam na wątek- to pewnie już kupiłaś.

Edytowane przez Kinga 72
Czas edycji: 2011-07-19 o 20:13 Powód: dopisek
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:30   #4289
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: rossmann

Kinga - dzięki za odpowiedź , jeszcze nie kupiłam
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 18:45   #4290
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: rossmann

A ja muszę pochwalić szampon Alterra Morela-przenica. Włosy po nim są miękkie, gładkie, mniej się plączą, są bardziej puszyste dłużej świeże - 3 dni. Do tego jest w miarę wydajny, dobrze się pieni i ładnie pachnie. Co najważniejsze ma dobry, naturalny skład.Za tę cenę (7 zł w promocji) to naprawdę dobry szampon. Mam jeszcze odżywkę, ale nie wypróbowałam jej na razie.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.