DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-27, 10:15   #3901
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
ja tam większość lodów lubię nawet te 'moje' z zamrożonego homo
nie chcę cię straszyć ale ona może iść nie w górę a w dół/bok :/ te 8 to przekleństwo większości współczesnych ludzi z małymi szczękami i żuchwami... albo odpukać jakaś cysta się tam robi a nie przewiało cię gdzieś po prostu? nie macie klimy w pracy? weź może ibuprom zatoki jakby to jednak były zatoki a jak nie przejdzie to trzeba by zrobić prześwietlenie...
nie strasz mnie...:P mam za małą szczękę, dwie ósemki miałam usuwane chirurgicznie, ale akurat szczęka boli mnie z dołu, a ta dolna rosła dobrze, miałam prześwietlenie i miała najwięcej miejsca... teraz mnie nastraszyłaś, że w bok a cysta, czyli co? jak się objawia?

klimy nie mam w pracy, bo padła:P narzekamy bo 25 stopni jest ibupromu nie mogę brać jedynie apap i wzięłam dwie, boli trochę mniej, ale nadal. martwię się
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:03   #3902
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

mnie jak bardzo boli to biore pylargine

-----------
kupilam sobie dzis big milka i WYGRAŁAM
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:11   #3903
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
mnie jak bardzo boli to biore pylargine
ja mam uczulenie na acetylosalicylany i nie powinnam brać w ogóle leków przeciwbólowych. ale jak muszę to paracetamol... biorę apap zawsze...
kurcze,ale nie chodzi o to,że boli, tylko o to, dlaczego boli, czy coś się dzieje czy przejdzie samo:P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:36   #3904
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

pyralgina zawiera takie cus Metamizolum natricum

to moze idź do dentysty jak tak boli, albo przeswietlenie zrob?

a mnie znow wysypka wyszla, oczywiscie mam juz schiz czy to nie aby ten polpasiec, eh.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:42   #3905
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
pyralgina zawiera takie cus Metamizolum natricum

to moze idź do dentysty jak tak boli, albo przeswietlenie zrob?

a mnie znow wysypka wyszla, oczywiscie mam juz schiz czy to nie aby ten polpasiec, eh.
no pójdę chyba, jak nie przejdzie jutro. dopiero dziś rano się z tym bólem obudziłam, ale na praktyce jestem.

problem w tym, że jest koniec miesiąca, a mi się kasa kończy, rodzice są za granicą i przelew dostanę dopiero za 3-4 dni. wypłatę jeszcze później, więc nie mam nawet kasy na dentystę.
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:47   #3906
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
no pójdę chyba, jak nie przejdzie jutro. dopiero dziś rano się z tym bólem obudziłam, ale na praktyce jestem.

problem w tym, że jest koniec miesiąca, a mi się kasa kończy, rodzice są za granicą i przelew dostanę dopiero za 3-4 dni. wypłatę jeszcze później, więc nie mam nawet kasy na dentystę.
to może na nf?

a co się na praktyce robi? nigdy nie byłam a w sierpniu idę
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:03   #3907
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
to może na nf?

a co się na praktyce robi? nigdy nie byłam a w sierpniu idę
na nfz to chyba za miesiąc bym poszła, więc już lepiej za 3-4 dni...

to zależy na jakiej praktyce... ja w sumie robię bazy danych narazie, ale będę robić też badania do pracy licencjackiej
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 12:10   #3908
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hej kochane

gratuluje wam spadków i zdanych egzaminów widzę tylko u mnie ta sesja taka długa ...

u mnie wzrost +2kg po wczorajszej uczcie ... szok

ale zaliczyłam ćwiczenia - w końcu ! jeszcze "tylko" 3 egzaminy przede mną i to jeszcze takie trudne eh ale dam rade mam nadzieje jeden w środę kolejny w piątek , a ostatni w poniedziałek pff masakra
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:14   #3909
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
na nfz to chyba za miesiąc bym poszła, więc już lepiej za 3-4 dni...

to zależy na jakiej praktyce... ja w sumie robię bazy danych narazie, ale będę robić też badania do pracy licencjackiej
będę w biurze rachunkowym, trochę sie stresuje jak to będzie


dziewczyny pomożecie
sekundę temu przyszedł listonosz z sukienka przymierzam i ledwo za pupę jest
moge liczyć na wasza obiektywna rade czy mogę w niej wyjść czy nie bardzo

wybaczcie jakos zdjęcie ale to na szybko telefonem i jeszcze w zaciemnionym pokoju
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P270611_11.28.jpg (30,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P270611_11.30_[01].jpg (35,3 KB, 48 załadowań)
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:27   #3910
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość



Ja dziś stanęłam na wagę, pierwszy raz po (już nawet nie pamiętam jak długim) długim czasie. Waga stoi w miejscu więc kocham III fazę
Pocieszylaś mnie trochę ja nie jestem jeszcze obiema nogami w III fazie,ale i tak się boję,że skoczyło :P Zaraz się zważę,ale jestem już po śniadanku i piłam kawkę.

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ja w czwartek mam egzamin ostatni

eh dziewczyny, obudziłam się dziś z bólem połowy twarzy cała prawpa strona: szyja, szczęka i zatoka. i nie wiem od czego! szyja to ok: może naciągnęłam przy shredzie,bo jest ćwiczenie na szyję. ale od tego poszłoby na całą twarz? szczęka... może 8 szykuje się do wyjścia, ale nie czuję jej tam paluchem. i znowu poszłoby na całą twarz? zatoka to zatoka, mam z nimi problem od zawsze, ale nigdy nie tak, żeby na szczęke i szyję poszło.
a to chyba niemożliwe, że wszystkie 3 rzeczy na raz
zaraz wezmę Apap bo muszę na prakttykę iść...
wyżynająca się ósemka to najgorsze,co przeżyłam Nie mogłam się uśmiechać tak bolało,a znajomi po złości jeszcze mnie rozśmieszali

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
będę w biurze rachunkowym, trochę sie stresuje jak to będzie


dziewczyny pomożecie
sekundę temu przyszedł listonosz z sukienka przymierzam i ledwo za pupę jest
moge liczyć na wasza obiektywna rade czy mogę w niej wyjść czy nie bardzo

wybaczcie jakos zdjęcie ale to na szybko telefonem i jeszcze w zaciemnionym pokoju
Ale ładna !! chociaż rzeczywiście trochę krótka Ale legginsy,albo czarne rajtuzy i będzie ok

Idę się ważyć ! Zaraz zdam relacje
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:30   #3911
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Popolka, ja chyba w takiej bym nie wyszła. A jeszcze przez to serce wygląda jak kusy fartuszek pokojówki w filmie. Mam nadzieję, że nie uraziłam swoją opinią.
Za to nogi masz świetne

Tchnienie
, na nfz idziesz i mówisz, że z bólem i powinni przyjąć. Najwyżej trochę poczekasz
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 12:32   #3912
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Jest 54.3 kg Dobrze,że nie skoczyło Bo po 3 kawałkach pizzy hawajskiej,kawie z likierem irlandzkim i lodziku bałam się,że pójdzie w górę

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Aatena Pokaż wiadomość
Popolka, ja chyba w takiej bym nie wyszła. A jeszcze przez to serce wygląda jak kusy fartuszek pokojówki w filmie. Mam nadzieję, że nie uraziłam swoją opinią.
Za to nogi masz świetne

Tchnienie
, na nfz idziesz i mówisz, że z bólem i powinni przyjąć. Najwyżej trochę poczekasz
hahaha,ja też na miniaturce myślałam,że to takie przebranie pokojówki Ale nie powiem,wdzianko seksowne
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:40   #3913
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Gratulacje spadku. I to po śniadaniu, więc spadek tym bardziej widoczny.

Ja dziś kupiłam sobie sukienkę. I tak się zastanawiam, czy nie będzie za te dwa - trzy miesiące dużo za duża. Ale zapłaciłam za nią 16,56 za nową z metką i tylko czy odrywać metkę i prać, czy czekać z praniem.
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:52   #3914
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Aatena Pokaż wiadomość
Popolka, ja chyba w takiej bym nie wyszła. A jeszcze przez to serce wygląda jak kusy fartuszek pokojówki w filmie. Mam nadzieję, że nie uraziłam swoją opinią.
Za to nogi masz świetne

Tchnienie
, na nfz idziesz i mówisz, że z bólem i powinni przyjąć. Najwyżej trochę poczekasz
hahha
mama tez mówi że wyglądam jak kelnerka
kurcze ale leginsów nie lubię nosic, teraz nie wiem co z nia zrobić, tż z wywalonym jęzorem mówi ze mam nosić
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:11   #3915
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
hahha
mama tez mówi że wyglądam jak kelnerka
kurcze ale leginsów nie lubię nosic, teraz nie wiem co z nia zrobić, tż z wywalonym jęzorem mówi ze mam nosić
i mu się nie dziwię,że tak mówi Mój to też by chciał,żebym tak się ubierała

Ja za to chyba dzisiaj idę po kostium kąpielowy,mam nadzieję,że w sklepach coś jeszcze jest bo w starym to góra za duża a dół nareszcie dobry i może jakąś plażową sukienkę dorwę
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:18   #3916
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
i mu się nie dziwię,że tak mówi Mój to też by chciał,żebym tak się ubierała

Ja za to chyba dzisiaj idę po kostium kąpielowy,mam nadzieję,że w sklepach coś jeszcze jest bo w starym to góra za duża a dół nareszcie dobry i może jakąś plażową sukienkę dorwę
mi w to graj bo ja lubię tak chodzić ubrana tylko chodzi mi o to czy moje nogi nie sa za grube do tego

w sklepach jeszcze jest duuuzo ciuchów pewnie cos znajdziesz ładnego
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:21   #3917
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witajcie, mam zamiar dołączyć do waszego grona Jesli moge oczywiście Dzis zaczynam czytac książkę, ale juz nurtuje mnie takie pytanie:

Załóżmy, że mam 5 dni uderzeniówki to jak poźniej mam przejsc na fazę naprzemienną ? 5 dni samego białka i od szóstego warzywa ? I jeżeli decyduje się na system 1/1 to pozniej szóstego dnia warzywa, siódmego białka i tak dalej ? A jeżeli decyduje się na 5/5 to najpierw w uderzeniu pięć dni białek i poźniej od szóstego dnia pięć dni z warzywami i tak dalej?
Mam nadzieje, że nie bardzo namieszałam i ktoś mi objaśni Z góry pięknie dziękuje
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:31   #3918
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam zamiar dołączyć do waszego grona Jesli moge oczywiście Dzis zaczynam czytac książkę, ale juz nurtuje mnie takie pytanie:

Załóżmy, że mam 5 dni uderzeniówki to jak poźniej mam przejsc na fazę naprzemienną ? 5 dni samego białka i od szóstego warzywa ? I jeżeli decyduje się na system 1/1 to pozniej szóstego dnia warzywa, siódmego białka i tak dalej ? A jeżeli decyduje się na 5/5 to najpierw w uderzeniu pięć dni białek i poźniej od szóstego dnia pięć dni z warzywami i tak dalej?
Mam nadzieje, że nie bardzo namieszałam i ktoś mi objaśni Z góry pięknie dziękuje
zgadza sie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:43   #3919
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
mi w to graj bo ja lubię tak chodzić ubrana tylko chodzi mi o to czy moje nogi nie sa za grube do tego

w sklepach jeszcze jest duuuzo ciuchów pewnie cos znajdziesz ładnego
Ty jeszcze śmiesz wątpić w piękno swoich nóg !? Ja i na pewno większość moich "patykowatych" koleżanek pociachałaby się żeby mieć takie śliczne nóżki Oświadczam Ci,że z dumą możesz je pokazywać na ulicy

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam zamiar dołączyć do waszego grona Jesli moge oczywiście Dzis zaczynam czytac książkę, ale juz nurtuje mnie takie pytanie:

Załóżmy, że mam 5 dni uderzeniówki to jak poźniej mam przejsc na fazę naprzemienną ? 5 dni samego białka i od szóstego warzywa ? I jeżeli decyduje się na system 1/1 to pozniej szóstego dnia warzywa, siódmego białka i tak dalej ? A jeżeli decyduje się na 5/5 to najpierw w uderzeniu pięć dni białek i poźniej od szóstego dnia pięć dni z warzywami i tak dalej?
Mam nadzieje, że nie bardzo namieszałam i ktoś mi objaśni Z góry pięknie dziękuje
Wszystko się zgadza,dobrze myślisz Witam w naszym gronie i życzę powodzenia i wytrwałości


i popolka,dopiero zauważyłam,że Ty masz 58 kg Kurcze...a wyglądasz tak jak ja teraz przy 54.3 ,a nawet lepiej!! Masz piękne bioderka i nic Ci się nie odciskuje,ja nie mogę sobie pozwolić na tak obcisłą sukienkę

Edytowane przez mroziq
Czas edycji: 2011-06-27 o 13:48
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 14:11   #3920
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
będę w biurze rachunkowym, trochę sie stresuje jak to będzie


dziewczyny pomożecie
sekundę temu przyszedł listonosz z sukienka przymierzam i ledwo za pupę jest
moge liczyć na wasza obiektywna rade czy mogę w niej wyjść czy nie bardzo

wybaczcie jakos zdjęcie ale to na szybko telefonem i jeszcze w zaciemnionym pokoju
gdzies slyszalam taka konwersacje, "ale jak w tej sukience siadac?" "ale ta sukienka nie jest po to zeby siadać, w niej sie jest tylko na stojaco"

ja na ulice bym nie wyszla w samej chyba ze w leginsach, ale nie przepadam ale jak lubisz
ewentualnie do rurek jako tunika.

moglabym w takiej dlugosci wyjsc jakbym byla na wakacjach nad morzem i szla na plaze

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
mi w to graj bo ja lubię tak chodzić ubrana tylko chodzi mi o to czy moje nogi nie sa za grube do tego

w sklepach jeszcze jest duuuzo ciuchów pewnie cos znajdziesz ładnego
nogi masz bardzo ladne i nie sa grube

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam zamiar dołączyć do waszego grona Jesli moge oczywiście Dzis zaczynam czytac książkę, ale juz nurtuje mnie takie pytanie:

Załóżmy, że mam 5 dni uderzeniówki to jak poźniej mam przejsc na fazę naprzemienną ? 5 dni samego białka i od szóstego warzywa ? I jeżeli decyduje się na system 1/1 to pozniej szóstego dnia warzywa, siódmego białka i tak dalej ? A jeżeli decyduje się na 5/5 to najpierw w uderzeniu pięć dni białek i poźniej od szóstego dnia pięć dni z warzywami i tak dalej?
Mam nadzieje, że nie bardzo namieszałam i ktoś mi objaśni Z góry pięknie dziękuje
zrob sobie test jest na pierwszej stronie, albo wklep w google to znajdziesz.

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-27 o 14:14
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:18   #3921
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ty jeszcze śmiesz wątpić w piękno swoich nóg !? Ja i na pewno większość moich "patykowatych" koleżanek pociachałaby się żeby mieć takie śliczne nóżki Oświadczam Ci,że z dumą możesz je pokazywać na ulicy



Wszystko się zgadza,dobrze myślisz Witam w naszym gronie i życzę powodzenia i wytrwałości


i popolka,dopiero zauważyłam,że Ty masz 58 kg Kurcze...a wyglądasz tak jak ja teraz przy 54.3 ,a nawet lepiej!! Masz piękne bioderka i nic Ci się nie odciskuje,ja nie mogę sobie pozwolić na tak obcisłą sukienkę
heh teraz to nawet nie 58 tylko 59 cos bo zmagam sie ze wzrostem
ale dziękuje

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
gdzies slyszalam taka konwersacje, "ale jak w tej sukience siadac?" "ale ta sukienka nie jest po to zeby siadać, w niej sie jest tylko na stojaco"

ja na ulice bym nie wyszla w samej chyba ze w leginsach, ale nie przepadam ale jak lubisz
ewentualnie do rurek jako tunika.

moglabym w takiej dlugosci wyjsc jakbym byla na wakacjach nad morzem i szla na plaze

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------



nogi masz bardzo ladne i nie sa grube

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------



zrob sobie test jest na pierwszej stronie, ale wklep w google to znajdziesz.
hahaha dobre
siadanie w takich krótkich mam chyba juz obcykane bo tż co chwile sam z własnej woli mi takie kupuje
lekko nogi ugięte nogi razem i bach na krzesło potem przy wstawaniu tylko kontrola długości z tyłu
nie wiem jakoś tak mam ze w krótkich czuje sie komfortowo, pewniej siebie i kobieco
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:29   #3922
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

cześć chudzinki

po wczorajszych lodach niewiele mówię - najlepiej jest jak muszę odebrać telefon albo gdzieś zadzwonić - w pracy nabijają się że nieźle bawiłam się przez weekend
moja waga pokazała dziś spadek -0,30kg więc tak jak radzicie - zjem dziś na wyleczenie lody
ja uwielbiam lody - wystarczą mi śmietankowe algidy - i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
będę w biurze rachunkowym, trochę sie stresuje jak to będzie

dziewczyny pomożecie
sekundę temu przyszedł listonosz z sukienka przymierzam i ledwo za pupę jest
moge liczyć na wasza obiektywna rade czy mogę w niej wyjść czy nie bardzo
wybaczcie jakos zdjęcie ale to na szybko telefonem i jeszcze w zaciemnionym pokoju
kochana z takimi nogami to możesz i bez sukienki chodzić

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
hahha
mama tez mówi że wyglądam jak kelnerka
kurcze ale leginsów nie lubię nosic, teraz nie wiem co z nia zrobić, tż z wywalonym jęzorem mówi ze mam nosić
tacy są faceci - ale czego dla nich się nie robi

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
mi w to graj bo ja lubię tak chodzić ubrana tylko chodzi mi o to czy moje nogi nie sa za grube do tego
w sklepach jeszcze jest duuuzo ciuchów pewnie cos znajdziesz ładnego
nie grzesz dziewczyno - niejedna z nas chciałaby takie nogi - jak będziesz stara to będziesz mieć czas na dlugie kiecki, jak masz co to pokazuj, bo później nie przystoi - a jak jeszcze raz napiszesz że masz grube to

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam zamiar dołączyć do waszego grona Jesli moge oczywiście Dzis zaczynam czytac książkę, ale juz nurtuje mnie takie pytanie:
witamy
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:31   #3923
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
będę w biurze rachunkowym, trochę sie stresuje jak to będzie


dziewczyny pomożecie
sekundę temu przyszedł listonosz z sukienka przymierzam i ledwo za pupę jest
moge liczyć na wasza obiektywna rade czy mogę w niej wyjść czy nie bardzo

wybaczcie jakos zdjęcie ale to na szybko telefonem i jeszcze w zaciemnionym pokoju
cudne nogi noś, noś, jak nie krępujesz się bez legginsów, to bez ja bym nosiła z a na praktyce dobrze będzie, za dużo wymagać nie mogą, w końcu to praktyka
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
wyżynająca się ósemka to najgorsze,co przeżyłam Nie mogłam się uśmiechać tak bolało,a znajomi po złości jeszcze mnie rozśmieszali
mi nie wyszła, miałam "tylko" chirurgicznie usuwane dwie naraz. i to był drugi najgorszy ból w życiu:P.... pierwszy to usuwanie polipów z nosa tylko na "głupim jasiu" jak pomyślę o tym to mi słabo. brrrr to już wolę ósemki....
Cytat:
Napisane przez Aatena Pokaż wiadomość
Tchnienie, na nfz idziesz i mówisz, że z bólem i powinni przyjąć. Najwyżej trochę poczekasz
wiesz, mam naprawdę złe skojarzenia z nfz, jeśli chodzi o zdrowie, jak pisałam wyżej, usuwali mi polipy z nosa (w dzisiejszych czasach powinno się to robić pod narkozą i endoskopowo, porządnie, a mi zrobili na środku ogłupiającym i znieczuleniu miejscowym (nawet nie w zastrzyku tylko włożyli mi do nosa gąbkę czymś nasączoną) a potem rwali na żywca "na pętelkę". mój kolejny laryngolog ręce załamał, powiedział, że tak się już nie robi i że będę mieć do końca życia zrosty w nosie.
szkoda mi zdrowia, żeby chodzić na nfz.....
Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
mi w to graj bo ja lubię tak chodzić ubrana tylko chodzi mi o to czy moje nogi nie sa za grube do tego
chcesz dostać?!
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
i popolka,dopiero zauważyłam,że Ty masz 58 kg Kurcze...a wyglądasz tak jak ja teraz przy 54.3 ,a nawet lepiej!! Masz piękne bioderka i nic Ci się nie odciskuje,ja nie mogę sobie pozwolić na tak obcisłą sukienkę
ja mam mniej więcej tylko co Popolka i wyglądam znaacznie gorzej
przypomnij mi Olu, ile masz wzrostu?

zaraz kumpel przyjdzie tłumaczyć mi rachunkowość... egzam już w czwartek, tak się boję... jak zaliczę tę poprawkę to będę mieć jeszcze jakieś szanse na stypendium, a jak przez ten głupi przedmiot ta szansa odejdzie to się wkurzę.... w indeksie same 4 i 5, a z rachunkowości ledwie 3 z ćwiczeń i 2 z egzaminu
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:39   #3924
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
bo my też lubimy lody i jesteśmy z tobą
ja uwielbiam lody - a one mnie kiedyś zgubią

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
co ja poradzę że tak uwielbiam lody że nie potrafię złego słowa na nie powiedzieć?
dobranoc
ja też uwielbiam i nie potrafię sie im oprzeć

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Basia, choróbka gardełka przyszła to i sobie pójdzie jeśli chodzi o mnie nie znoszę sorbetów, ale uwieeeeeeeeelbiam mleczne dopiero raz jadłam lody na uczcie w ciągu III fazy ale marzy mi się taki deser lodowy z bakaliami, dużo bakaliii i bitą śmietaną mmmmmmm, wybieramy się z tż w najbliższym czasie na pizz i pyszny deser lodowy[COLOR="Silver"]

Ja dziś stanęłam na wagę, pierwszy raz po (już nawet nie pamiętam jak długim) długim czasie. Waga stoi w miejscu więc kocham III fazę
gratulacje za stabilizacje na III ,
no i miejmy nadzieję że ta chrypka mi szybko przejdzie - bo gardło jako tako mnie nie boli , ja też uwielbiam lody mleczne

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ja w czwartek mam egzamin ostatni
eh dziewczyny, obudziłam się dziś z bólem połowy twarzy cała prawpa strona: szyja, szczęka i zatoka. i nie wiem od czego! szyja to ok: może naciągnęłam przy shredzie,bo jest ćwiczenie na szyję. ale od tego poszłoby na całą twarz? szczęka... może 8 szykuje się do wyjścia, ale nie czuję jej tam paluchem. i znowu poszłoby na całą twarz? zatoka to zatoka, mam z nimi problem od zawsze, ale nigdy nie tak, żeby na szczęke i szyję poszło.
a to chyba niemożliwe, że wszystkie 3 rzeczy na raz
zaraz wezmę Apap bo muszę na prakttykę iść...
za ostatni egzamin
- by ból szybko poszedł sobie precz

znikam do domu - koniec na dziś pracy
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:47   #3925
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
cudne nogi noś, noś, jak nie krępujesz się bez legginsów, to bez ja bym nosiła z a na praktyce dobrze będzie, za dużo wymagać nie mogą, w końcu to praktyka

mi nie wyszła, miałam "tylko" chirurgicznie usuwane dwie naraz. i to był drugi najgorszy ból w życiu:P.... pierwszy to usuwanie polipów z nosa tylko na "głupim jasiu" jak pomyślę o tym to mi słabo. brrrr to już wolę ósemki....

wiesz, mam naprawdę złe skojarzenia z nfz, jeśli chodzi o zdrowie, jak pisałam wyżej, usuwali mi polipy z nosa (w dzisiejszych czasach powinno się to robić pod narkozą i endoskopowo, porządnie, a mi zrobili na środku ogłupiającym i znieczuleniu miejscowym (nawet nie w zastrzyku tylko włożyli mi do nosa gąbkę czymś nasączoną) a potem rwali na żywca "na pętelkę". mój kolejny laryngolog ręce załamał, powiedział, że tak się już nie robi i że będę mieć do końca życia zrosty w nosie.
szkoda mi zdrowia, żeby chodzić na nfz.....

chcesz dostać?!

ja mam mniej więcej tylko co Popolka i wyglądam znaacznie gorzej
przypomnij mi Olu, ile masz wzrostu?

zaraz kumpel przyjdzie tłumaczyć mi rachunkowość... egzam już w czwartek, tak się boję... jak zaliczę tę poprawkę to będę mieć jeszcze jakieś szanse na stypendium, a jak przez ten głupi przedmiot ta szansa odejdzie to się wkurzę.... w indeksie same 4 i 5, a z rachunkowości ledwie 3 z ćwiczeń i 2 z egzaminu
dzieki, juz cicho jestem

ja mam 160cm
z egzaminami sie nie martw zdasz na pewno poprawki bywają łatwiejsze
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:55   #3926
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ja mam 160cm
Kochana ja mam 1cm mniej a przy 55kg nie wyglądam tak seksownie jak Ty teraz! Nogi masz niesamowite!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:57   #3927
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Kochana ja mam 1cm mniej a przy 55kg nie wyglądam tak seksownie jak Ty teraz! Nogi masz niesamowite!
pokaż sie to juz my to ocenimy, bo myślę że żadna z nas nie jest obiektywna wobec siebie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 15:00   #3928
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
pokaż sie to juz my to ocenimy, bo myślę że żadna z nas nie jest obiektywna wobec siebie
55kg to ja ważyłam z 7 lat temu Ale ostatnio fotkę znalazłam w domu z tego okresu. Teraz mam 61kg i do tego @ wiec czuję się spuchnięta na maxa! Może jak będę mieć 58kg to wrzucę fotkę
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 15:27   #3929
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

myślicie że można jeszcze gdzieś kupić rabarbar ?
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 15:45   #3930
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Rabarbaru nie widziałam. Truskawki były dziś u nas po 7zł, ale to nie dla mnie tym roku. W sobotę byliśmy na jagodach i wczoraj upiekłam 48 jagodzianek. Wszyscy się zachwycają, jakie dobre mi wyszły, a ja tylko smakuję komplementy i pocieszam się, jak ze wszystkim: za rok i ja będę jadła
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.