WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 09:34   #811
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Który konkretnie Eveline tak wychwalacie ?
Ja mam z kolei kolejną już tubę tego serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ce.html&next=1 i bardzo je sobie chwalę
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 11:37   #812
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja mam z kolei kolejną już tubę tego serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ce.html&next=1 i bardzo je sobie chwalę
słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii na temat tych kosmetyków, muszę wypróbować
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 15:46   #813
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cześć dziewczyny można się przyłączyć? tak jak Wy walczę z tym uporczywym cellulitem i jak dzisiaj przejrzałam się w lustrze w przymierzalni to się przeraziłam że tak bardzo go widać...nie wiem czy to światło w przymierzalni czy rzeczywiście jest tak widoczny ale zapaliła mi się czerwona lampka i chcę się tego pozbyć raz na zawsze Mój plan wygląda następująco: codziennie rano: serum eveline 3d(ten czerwony), ćwiczenia 8 min stretch i legs (i potem dodam buns, bo narazie nie mam takiej kondycji i buns mnie wykańcza)+ćwiczenia na biust, prysznic zimno-ciepły +masaż rękawicą do masażu pod prysznicem+ po 20 minut na każdą nogę masaż takim przyrządem specjalnym z wypustkami i potem balsam nivea ujędrniający. Wieczorem: prysznic zimno ciepły, masaż rękawicą pod prysznicem, balsam na zmianę eveline i nivea. Zamierzam też dużo pić niegazowanej wody i dużo chodzić zamiast jeździć wszędzie z TŻ samochodem Mam nadzieję że to coś da i jestem pozytywnie nastawiona
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 16:22   #814
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja mam z kolei kolejną już tubę tego serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ce.html&next=1 i bardzo je sobie chwalę
jest boskie! na mnie działa lepiej niż to zielone
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 16:25   #815
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny można się przyłączyć? tak jak Wy walczę z tym uporczywym cellulitem i jak dzisiaj przejrzałam się w lustrze w przymierzalni to się przeraziłam że tak bardzo go widać...nie wiem czy to światło w przymierzalni czy rzeczywiście jest tak widoczny ale zapaliła mi się czerwona lampka i chcę się tego pozbyć raz na zawsze Mój plan wygląda następująco: codziennie rano: serum eveline 3d(ten czerwony), ćwiczenia 8 min stretch i legs (i potem dodam buns, bo narazie nie mam takiej kondycji i buns mnie wykańcza)+ćwiczenia na biust, prysznic zimno-ciepły +masaż rękawicą do masażu pod prysznicem+ po 20 minut na każdą nogę masaż takim przyrządem specjalnym z wypustkami i potem balsam nivea ujędrniający. Wieczorem: prysznic zimno ciepły, masaż rękawicą pod prysznicem, balsam na zmianę eveline i nivea. Zamierzam też dużo pić niegazowanej wody i dużo chodzić zamiast jeździć wszędzie z TŻ samochodem Mam nadzieję że to coś da i jestem pozytywnie nastawiona
no nie wiem czy sie uda, tak raz na zawsze ja bym Ci poradzila skupic sie bardziej na cwiczeniach, bo te kremy i masaze guzik dadza.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

a po tym serum rozgrzewajacym z eveline nie pekaja Wam naczynka? mi skladowo jednak bardziej sie podoba to chlodzace, bo ma wyciagi w skladzie wyzej niz to rozgrzewajace. jak pojade do PL to wyprobuje
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 17:16   #816
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja mam z kolei kolejną już tubę tego serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ce.html&next=1 i bardzo je sobie chwalę
Dzięki W takim razie jutro po nie lecę, bo się dużo dobrego naczytałam A na czarnym serum Ziaja Rebuild trochę się zawiodłam... Kompletnie niewydajny kosmetyk, użyłam kilka razy i już nie ma połowy opakowania A cellulit jakoś jak był, tak jest
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 17:41   #817
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Dzięki W takim razie jutro po nie lecę, bo się dużo dobrego naczytałam A na czarnym serum Ziaja Rebuild trochę się zawiodłam... Kompletnie niewydajny kosmetyk, użyłam kilka razy i już nie ma połowy opakowania A cellulit jakoś jak był, tak jest
Cześć wszystkim
Ja używam właśnie Ziaję Rebuild i przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem starczył mi na dwa tygodnie
Ale w Eveline nie pasowała mi konsystencja, za to w Ziaji i konsystencja i zapach jest dla mnie ok

Dołączając do Waszej walki melduję, że chodzę na abt i pilates (marzy mi się aqua aerobic), zmieniłam dietkę, piję dużo wody niegazowanej i kilka kubków czerwonej herbaty dziennie (polecam!). Na uda masowanie podczas prysznicu już od wakacji, jakieś 5 razy w tygodniu (nie zabieram mojej łapki na weekendy) i oczywiście Ziaja Rebuild (wcześniej Eveline, Ziaja rozgrzewająca..).

Chętnie pojeździłabym na rowerze, ale tego sprzętu u mnie brak Myślałam o kupnie, ale na razie to za duży wydatek...
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 18:58   #818
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2772017 2][/COLOR]a po tym serum rozgrzewajacym z eveline nie pekaja Wam naczynka? mi skladowo jednak bardziej sie podoba to chlodzace, bo ma wyciagi w skladzie wyzej niz to rozgrzewajace. jak pojade do PL to wyprobuje [/QUOTE]Ja nie zauważyłam u siebie pękających naczynek po tym serum

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Dzięki W takim razie jutro po nie lecę, bo się dużo dobrego naczytałam A na czarnym serum Ziaja Rebuild trochę się zawiodłam... Kompletnie niewydajny kosmetyk, użyłam kilka razy i już nie ma połowy opakowania A cellulit jakoś jak był, tak jest
Miałam kiedyś to Ziaję Rebuild,całkiem przyjemna była..I nie ma co oczekiwać,że samo to serum zwalczy cellulit

Cytat:
Napisane przez evita_l Pokaż wiadomość
Chętnie pojeździłabym na rowerze, ale tego sprzętu u mnie brak Myślałam o kupnie, ale na razie to za duży wydatek...
Ja rower mam,nawet mi TŻ go doprowadził do stanu używalności,ale co z tego jak nie mam z kim na nim jeździć
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:04   #819
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ostatnio kiepsko mi idzie walka z C, bo jakoś nie mogę się wziąć w garść przez życiowe zawirowania () ... w niedzielę wyjeżdżam i po powrocie znów rowerek będzie albo wrócę do stepera, bo on daje lepsze efekty
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:17   #820
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dla mnie tez tylko eveline !!! ale zdecydowanie wole ten chłodzacy
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 22:06   #821
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2772017 2]no nie wiem czy sie uda, tak raz na zawsze ja bym Ci poradzila skupic sie bardziej na cwiczeniach, bo te kremy i masaze guzik dadza.[/QUOTE]

Wiem że ćwiczenia są ważne ale na razie zaczynam od małej ilości ćwiczeń, żeby podreperować moją kondycję(która jest w bardzo złym stanie) a potem chcę zwiększyć ilość i intensywność ćwiczeń chciałabym też namówić TŻ-ta na basen(bo sama nie mam czym dojeżdżać...chyba że tata da mi samochód...)bo słyszałam że są super efekty przy regularnym pływaniu a ja kocham pływać Poza tym jeśli chodzi o pozbycie się cellulitu na zawsze to wiem że będzie ciężko, ale chciałbym sobie wyrobić taki nałóg ćwiczenia, masowania i wklepywania balsamów żeby utrzymać efekty jak już się mi uda pozbyć tego cholerstwa dlatego wydaje mi się że jak będę się stosować do swoich zasad i wyrobię sobie taki nawyk to C. już nie wróciprzynajmniej mam taką nadzieję
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 15:46   #822
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Tez jestem tego samego zdania. Tak naprawdę te kremy wspaniałych efektów nie czynią. Oczywiście nasze ciało będzie lepiej się prezentowało jeśli więcej będziemy się ruszały, uważały na to co jemy.
Ja używałam różnych balsamów wyszczuplających i niestety efekty były krótkotrwale, jak się odstawiło kosmetyk to znowu ciało wyglądało jak przed kuracją.
Dlatego skupiłam się bardziej na ćwiczeniach a ciało balsamuje w celach wyłącznie pielęgnacyjnych nie liczę zbytnio na to, ze usunie mi cellulit
Ja swego czasu używałam serum wyszczuplającego na cellulit PERFECTA EXTRA SLIM i byłam z niego bardzo zadowolona.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 10:22   #823
be_fit
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cudów nie ma - jeśli nie wstaniemy z kanapy, wcieranie kosmetyku antycellulitowego da nam niewiele To wielokrotnie powtarzana prawda, ale ruch i dieta to naprawdę podstawa zgrabnej sylwetki. Musimy pobudzić krążenie, zaktywować mięśnie i nakłonić organizm do spalania tłuszczu. Dobre kosmetyki antycellulitowe powinny silnie wspierać naszą aktywność - rozbijać grudki tłuszczowe, poprawiać mikrokrążenie, usuwać toksyny i blokować nawrót cellulitu.
Ja stosuję obecnie sztyft Thiomucase - po dwóch tygodniach jestem zadowolona z efektów I z tego, że nie brudzi rąk też
be_fit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 12:53   #824
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ja nawet bym sobie darowała inwestowanie w "dobre kosmetyki" na cellulit,
bo efekty są i tak zwykle niewspółmierne do wydatków,
już lepiej zainwestować w dobry krem do twarzy albo bilet do kina
a co by się nie wcierało(ważne, żeby sie nie kleiło i dobrze wchłaniało, czyli po prostu wygoda)
to i tak większych efektów bez ćwiczeń i mądrej diety nie będzie
a z ćwiczeniami i dietą efekty będą nawet przy wcieraniu kremu niwea
a jak ktoś jeszcze ma czas się masować, to w ogóle lux
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 13:22   #825
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Wiecie co nie do końca zgadzam się z tym że te kosmetyki wygładzające i antycellulitowe nic nie dają, bo odkąd je stosuje to moja skóra wygląda lepiej i stała się bardziej gładka oczywiście bez ćwiczeń i diety można zapomnieć o upragnionych efektach ale wydaje mi się że te wszystkie kosmetyki na C. i ujędrniające są naprawdę fajnym uzupełnieniem starań o gładką skórę.
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 13:24   #826
VanilQ
Rozeznanie
 
Avatar VanilQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 983
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja też się przyłączam do zachwytów nad serum Eveline, zresztą wychwalałam je tutaj nieraz. Ja od kilku dni chodzę na siłownię, na efekty jeszcze wiadomo trzeba poczekać + od tego tygodnia zaczynam chodzić na basen.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ
http://www.poomoc.pl/
VanilQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 14:01   #827
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

no jasne, że coś tam dają, tzn.powinny
czyli zwiększą napięcie skóry, nawilżą, poprawią jej wygląd, sprawią, że cellulit jest mniej widoczny..
to zachęca do dbania o siebie, ale są to efekty głównie chwilowe, znikają zaraz po odstawieniu kosmetyku
głównie poprawią wygląd skóry, ale nie usuną problemu, który pochodzi z wewnątrz, nie z zewnątrz, to logiczne
kosmetyk wchłonie się niezbyt głęboko w wewnętrzne warstwy skóry,
a cellulit bierze się z toskyn, i uwidacznia nierówną tkanką tłuszczową,
wiadomo, że kosmetyk ani tej tkanki nie spali, ani tych toksyn zewnętrznym smarowaniem nie usunie,
ukrwienia w głębszych warstwach też raczej nie poprawi raczej..
i dlatego ćwiczenia i masaż plus odpowiednia dieta-mogą pomóc w rozwiązaniu problemu,
a kosmetyk-głównie w zakamuflowaniu go
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 16:06   #828
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

a ja wierze w lepsze balsamy. tzn dla mnie elancyl jest najlepszy i daje efekty. a dla kogos lepszy bedzie eveline, ktorego ja akurat nie znosze, ma duzo alkoholu i powoduje nieprzyjemne wrazenia chlodzace/grzejace.
wiec co kto woli mi samej sprawia przyjemnosc kupowanie i stosowanie kosmetykow

co do mojej walki, dzis 2 dzien bez slodyczy, 3 dzien BBL bedzie o ile dam rade bo sie zle czuje, kupilam mydlo antycellulitowe i uzywam z syrenka
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 23:13   #829
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

dobrze że mam ten watek w sub. bo gdy go widzę to od razu przypominam sobie o ćwiczeniach
u mnie o wiele lepiej
mimo że jem na mieście, słodycze itd.. kiedy ja się tego oduczę :sciana:
__________________


Edytowane przez glamour9
Czas edycji: 2011-06-28 o 23:14
glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 08:33   #830
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
dobrze że mam ten watek w sub. bo gdy go widzę to od razu przypominam sobie o ćwiczeniach
u mnie o wiele lepiej
mimo że jem na mieście, słodycze itd.. kiedy ja się tego oduczę :sciana:
Ja od razu dostaję takiego wyrzutu sumienia jeśli dzień wcześniej zapomniałam o ćwiczeniach czy balsamowaniu
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:32   #831
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Mam to samo i dlatego zaraz zabieram się za ćwiczenia
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:33   #832
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Zrobiłam 15 minut buns z Tamilee i leci ze mnie. Ale kupiłam biale spodnie, przez które przebija cellulit, smutno mi. Dziś idę po Eveline, a co ta ta Syrenka? Słyszałam też o jakichś bańkach, napiszcie proszę o co chodzi?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 12:49   #833
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Syrenka to taka gąbka bardzo szorstka, którą sie trzeba masować i która wygładza cellulit tu masz linka: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...llulitowa.html
A co do baniek to się nie wypowiadam, bo nie miałam z nimi do czynienia. Słyszałam tylko, że po nich siniaki się robią, ale to pewnie subiektywna opinia była
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 17:28   #834
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Chyba w tych wszystkich gąbkach/rękawicach etc. nie chodzi o to, żeby dosłownie wygładzać cellulit tylko, żeby pobudzić krążenie. Ponadto to taki peeling trochę, chropowatości na udach się nimi ładnie ściera.
__________________
Dum spiro, spero
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 18:33   #835
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja nie jestem w posiadaniu gabki syreny ale kilka miesiecy temu zakupilam okragla szczotke do masowania w rossmanie, byla wtedy przeceniona na 7 zl.
I jestem z niej bardzo zadowolona, super wygladza skore, poprawia krazenie, sciera martwy naskorek - pupa po masazu jest przez moment malinowa ale za to jaka mila w dotyku
Dzieki temu lepiej wchlania sie balsam.
Powiem szczerze, ze zrezygnowalam z kupnych peelingow gdyz dzieki tej szczotce z wypustkami efekt mam ten sam

2 razy w tygodniu zrobie nia masaz pod prysznicem i to wystarczy...
Zaraz sie biore dziewczyny za pilates
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 10:00   #836
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w posiadaniu gabki syreny ale kilka miesiecy temu zakupilam okragla szczotke do masowania w rossmanie, byla wtedy przeceniona na 7 zl.
I jestem z niej bardzo zadowolona, super wygladza skore, poprawia krazenie, sciera martwy naskorek - pupa po masazu jest przez moment malinowa ale za to jaka mila w dotyku
Dzieki temu lepiej wchlania sie balsam.
Powiem szczerze, ze zrezygnowalam z kupnych peelingow gdyz dzieki tej szczotce z wypustkami efekt mam ten sam

2 razy w tygodniu zrobie nia masaz pod prysznicem i to wystarczy...
Zaraz sie biore dziewczyny za pilates
Też mam tą szczotkę,właśnie ją ostatnio odkurzyłam,bo leżała zapomniana w łazience
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:47   #837
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w posiadaniu gabki syreny ale kilka miesiecy temu zakupilam okragla szczotke do masowania w rossmanie, byla wtedy przeceniona na 7 zl.
I jestem z niej bardzo zadowolona, super wygladza skore, poprawia krazenie, sciera martwy naskorek - pupa po masazu jest przez moment malinowa ale za to jaka mila w dotyku
Dzieki temu lepiej wchlania sie balsam.
Powiem szczerze, ze zrezygnowalam z kupnych peelingow gdyz dzieki tej szczotce z wypustkami efekt mam ten sam

2 razy w tygodniu zrobie nia masaz pod prysznicem i to wystarczy...
Zaraz sie biore dziewczyny za pilates
wlasnie musze sobie koniecznie kupic taka gąbke bo peelingi mało daja przynajmniej u mnie
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:54   #838
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja bylam zadowolona ze Scrubu Eveline ( taki w pomaranczowej tubie) on dzialal zarowno na cellulit jak i na rozstepy Ja jak go uzywalam regularnie to byly mniej widoczne
Niestety skonczyl mi sie a ostatnio przez caly czas szoruje sie ta szczotka z wypustkami i tez widze efekty bo skora jest gladka i jedrniejsza
A o tej szczotce dowiedzialam sie dzieki filmikom zamieszczanym na youtubie - tam rowniez dziewczyny mowily jak walcza z pomaranczowa skorka.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 15:15   #839
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

A ja znowu do was wracam. Mam teraz dużo wolnego czasu, więc postanowiłam tak na szybko chociaż w połowie pozbyć się cellulitu.

Jestem z siebie dumna, bo od poniedziałku masuję uda i pośladki po 10 minut na każdą nogę rękawicą sizalową. Trochę bolą ręce, ale zawzięłam się i muszę wytrzymać. Potem nakładam balsam antycellulitowy. Z dietą słabo (ale i tak hamuję się), od dziś postanowiłam pić na czczo szklankę wody z cytryną i może kupię zieloną herbatę (zielona czy czerwona lepsza?).

Ćwiczenia jak na razie też mi dobrze idą, robię sporo przysiadów, ogólnie ćwiczenia na pośladki.

Jutro zrobię peeling kawowy.

I widzę małe efekty. Wiem, że to jeszcze za wcześnie, ale mam już takie ciało, że zazwyczaj efekty pojawiają się bardzo szybko. Pupa trochę się podnosi, jest jędrniejsza. Obym tylko wytrwała jeszcze trochę.

Pozdrawiam .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:51   #840
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja w tym tygodniu regularnie cwiczylam pilates i widze, ze nozki robia sie coraz twardsze
Poza tym nozki wydaja sie smuklejsze i poznikal tluszczyk znad posladkow ( mialam jakis czas temu taka faldke pod posladkiem;/)
Jak tylko pogoda zrobi sie ladna to wsiadam na rower Bo u mnie caly czas pada deszcz i musze cwiczyc w domu
A jezeli chodzi o peeling kawowy to dawno go nie robilam, pamietam ze skora po nim byla miluska w dotyku. Jest to dobre rozwiazanie jak ktos ma prysznic, u mnie jest wanna i jak mialam robic ten peeling to cala lazienka byla w blotku kawowym ( wanna, umywalka, plytki) pozniej byle tyle sprzatania wiec przerzucilam sie na peelingi kupne a teraz szoruje sie szczotka
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.