Były chłopak. Jak się zachować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-03, 00:05   #1
CzarnoCzerwona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Angry

Były chłopak. Jak się zachować?


Mam nadzieję,że nie zanudzę.
Rok temu w wakacje podczas sezonowej pracy, polegajacej na weekendowych delegacjach, zbliżyłam się do chłopaka, którego w prawdzie znałam od dzieciństwa, ale widziałam raz na 5 lat i to nie zwracałam na niego uwagi,bo był sąsiadem moich bliskich. Od pierwszych dni powstała między nami więź, zaczęliśmy się od siebie uzależniać. Nie chciałam jednak wchodzić w nowy związek, ponieważ 2 lata wcześniej przeżywałam rozpad innego i to się za mną ciągnęło, ale pan X przekonał mnie do siebie i "wpadłam po uszy". Wiedziałam,że jego uczucia są szczere, jednak pewna samotna dziewczyna z jego otoczenia upolowała sobie pana X. Jego stosunek do tej dziewczyny był całkowicie negatywny, nie potrafił wymienić żadnej pozytywnej cechy tej blondyny. Tamta wiedziała czego chce i nie rozumiem jak, ale zakochanego po uszy we mnie pana X odbiła. Minęło kilka miesięcy, znów pracujemy jak wcześniej. Pierwsze delegacje były raczej milczące, ostatnio cały weekend okazał się "kupą smiechu" we wspólnym towarzystwie(jest nas 6,wszyscy znamy się na co dzień). Wiem,że tamta dziewczyna jest zaborcza, nie pozwala mu nawet siedzieć obok mnie, prawdopodobnie rozmawiać także, jednak ta bariera została ostatnio złamana.
Nie wiem co mam robić, ponieważ codziennie powtarzam sobie"nie myśl o tym, zostawił Cię dla niej, chociaż go nie obchodziłą, zasługujesz na kogoś lepszego", jednak w jego towarzystwie czułam się wspaniale i ciągnie mnie do niego, dodatkowo chciałabym odgryźć się na tej dziewczynie, wiem,że to zniżenie się do jej poziomu, jednak nie mogę przeboleć tego,że weszła w cudzy, szczęśliwy związek i go rozwaliła.
Chciałabym zapytać jak mam się zachowywać, aby poczuł,że wiele stracił?
Proszę nie odbierać tego negatywnie, nie jestem złą osobą, zawsze jednak dostaje od losu po pośladkach... Nie chcę ciągle przeżywać porażek,bo nie odnoszę wrażenia,że one mnie umacniają...
CzarnoCzerwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:29   #2
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez CzarnoCzerwona Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,że nie zanudzę.
Rok temu w wakacje podczas sezonowej pracy, polegajacej na weekendowych delegacjach, zbliżyłam się do chłopaka, którego w prawdzie znałam od dzieciństwa, ale widziałam raz na 5 lat i to nie zwracałam na niego uwagi,bo był sąsiadem moich bliskich. Od pierwszych dni powstała między nami więź, zaczęliśmy się od siebie uzależniać. Nie chciałam jednak wchodzić w nowy związek, ponieważ 2 lata wcześniej przeżywałam rozpad innego i to się za mną ciągnęło, ale pan X przekonał mnie do siebie i "wpadłam po uszy". Wiedziałam,że jego uczucia są szczere, jednak pewna samotna dziewczyna z jego otoczenia upolowała sobie pana X. Jego stosunek do tej dziewczyny był całkowicie negatywny, nie potrafił wymienić żadnej pozytywnej cechy tej blondyny. Tamta wiedziała czego chce i nie rozumiem jak, ale zakochanego po uszy we mnie pana X odbiła. Minęło kilka miesięcy, znów pracujemy jak wcześniej. Pierwsze delegacje były raczej milczące, ostatnio cały weekend okazał się "kupą smiechu" we wspólnym towarzystwie(jest nas 6,wszyscy znamy się na co dzień). Wiem,że tamta dziewczyna jest zaborcza, nie pozwala mu nawet siedzieć obok mnie, prawdopodobnie rozmawiać także, jednak ta bariera została ostatnio złamana.
Nie wiem co mam robić, ponieważ codziennie powtarzam sobie"nie myśl o tym, zostawił Cię dla niej, chociaż go nie obchodziłą, zasługujesz na kogoś lepszego", jednak w jego towarzystwie czułam się wspaniale i ciągnie mnie do niego, dodatkowo chciałabym odgryźć się na tej dziewczynie, wiem,że to zniżenie się do jej poziomu, jednak nie mogę przeboleć tego,że weszła w cudzy, szczęśliwy związek i go rozwaliła.
Chciałabym zapytać jak mam się zachowywać, aby poczuł,że wiele stracił?
Proszę nie odbierać tego negatywnie, nie jestem złą osobą, zawsze jednak dostaje od losu po pośladkach... Nie chcę ciągle przeżywać porażek,bo nie odnoszę wrażenia,że one mnie umacniają...
Gdyby był zakochany po uszy w Tobie i tamta by go nie obchodziła, to by się z nią nie związał.
I dodam, że ona sama Wam związku nie rozwaliła - przecież on świadomie zdecydował się być z nią, a nie z Tobą. Jeśli byłby z Tobą w naprawdę szczęśliwym związku, to nie dałby się uwieść "głupiej blondynie".
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:38   #3
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez CzarnoCzerwona Pokaż wiadomość
Tamta wiedziała czego chce i nie rozumiem jak, ale zakochanego po uszy we mnie pana X odbiła.
Dziewczyno przestan sie oszukiwac, to jest nierealne.
Jak mozna odbic zakochanego faceta?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 10:06   #4
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

Ja również uważam że żadnego zakochania tutaj nie było. A jeśli było, to na pewno nie w Tobie. Facet jest z nią rok, więc najwyraźniej to na niej mu zależy a nie na Tobie.
Głupie odgrywanie nie ma tu najmniejszego sensu. Nie zniżysz sie do jej poziomu, bo on jest całkiem normalny, a takim gimnazjalnym zachowaniem pokażesz jedynie swój.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 11:23   #5
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

Gdyby naprawdę był w Tobie zakochany i tak bardzo by jej nie lubił, że nie potrafił wymienić żadnej jej pozytywnej cechy, to na pewno by Ci go nie odbiła. Do odbicia też trzeba dwojga, nikt nikogo na siłę nie zmusi żeby zostawił kogoś innego i zaczął być z nim.
Chciał Cię zostawić dla niej i zostawił, proste.
Daj sobie z nim spokój i idź do przodu, bo widzę, że rozpamiętujesz cały czas przeszłość - dwa lata myslisz o poprzednim związku, teraz minął rok, a Ty dalej o nim myślisz. Bez sensu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 11:31   #6
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez CzarnoCzerwona Pokaż wiadomość
(...)Wiedziałam,że jego uczucia są szczere, jednak pewna samotna dziewczyna z jego otoczenia upolowała sobie pana X. Jego stosunek do tej dziewczyny był całkowicie negatywny, nie potrafił wymienić żadnej pozytywnej cechy tej blondyny. Tamta wiedziała czego chce i nie rozumiem jak, ale zakochanego po uszy we mnie pana X odbiła. (...) dodatkowo chciałabym odgryźć się na tej dziewczynie, wiem,że to zniżenie się do jej poziomu, jednak nie mogę przeboleć tego,że weszła w cudzy, szczęśliwy związek i go rozwaliła.
(...).
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 12:52   #7
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

Wiem że jestem zła i okropna, ale dziewczyno, jak dasz rade, to zemścij się!!!.Nie ma co kumulować w sobie złych emocji, to będzie jak catharsis.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 13:53   #8
Czekoladowaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

Popieram zawsze możesz gościa uwieść i zostawić na lodzie. A co tam
__________________

Jest 3 658 848 383 mężczyzn na świecie, a Ty przejmujesz się jednym
Czekoladowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 15:20   #9
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

Flirtuj z innymi facetami w JEGO towarzystwie. Niech zobaczy jak jesteś adorowana i jak działasz na facetów pobaw się trochę, co Ci zależy
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 15:38   #10
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Gdyby był zakochany po uszy w Tobie i tamta by go nie obchodziła, to by się z nią nie związał.
I dodam, że ona sama Wam związku nie rozwaliła - przecież on świadomie zdecydował się być z nią, a nie z Tobą. Jeśli byłby z Tobą w naprawdę szczęśliwym związku, to nie dałby się uwieść "głupiej blondynie".
Dokładnie to miałam napisać.
Bawi mnie takie oskarżanie tej złej i okropnej blond uwodzicielki, która upolowała Twojego biednego misia.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 16:53   #11
sylwius012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 162
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

no tak, ale skoro dziewczyna mówi, że jej zależy na nim, a przynajmniej się dobrze z nim czuje... napisałaś, że było wam razem świetnie, może jednak istniał powód dla którego zrezygnowal i pobiegł do tamtej? może po prostu się w niej zakochał... no tak jest z miłością.. i najczęściej jest niesprawiedliwie. ten którego kochamy kocha kogoś innego.. nie wiem,co Ci poradzić.. na pewno nie skrzywdził cię celowo, nikt tego nie robi. po prostu dokonał wyboru.. po co ma być z kimś, kogo nie kocha.. musisz to zrozumieć i żyć dalej, a nie się na nim odgrywać. powiedz mi tylko: ZA CO? ZA MIŁOŚĆ? tak nie wolno, przynajmniej niesłusznie. możecie czuć się dobrze w swoim towarzystwie, ale to nie znaczy, że ona ci go odbiła.. chłopak nie jest głupi.. idzie tam gdzie chce być i niestety.. tu już nie ma przymusu.. trzeba się z tym pogodzić.. a odgrywając się na nim on też będzie cierpiał.. tylko bezpodstawnie. ty możesz czuć coś do niego, on niekoniecznie. do uczuć nie przymusisz...
Trzymaj sie. Radze Ci zapomniec, nie myslec. Dac żyć.
sylwius012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 17:02   #12
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Były chłopak. Jak się zachować?

uśmiechaj się, bądź dla niego miła, włóż seksowną sukienkę i zaczepiaj innych facetów - tym możesz sprawić, że pomyśli o tobie pozytywnie i gdzieś tam w środku pożałuje, że kiedyś nie dał wam szansy.
reszty nie ma co rozgrzebywać - jest z tamtą dziewczyną dosyć długo i z jakiegoś powodu wam nie wyszło, trudno, jak nie ten, to inny, nikogo do miłości nie zmusisz
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.