Powiekszenie piersi cz.6 - Strona 489 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 10:23   #14641
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

kasia1988stce 7.07 - 2
Cykaneczka 11.07- 6
agunia_202 13.07 - 8
Zabulek1 02.08-28
Vanessita 16.09- 73
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:44   #14642
Caty86
Raczkowanie
 
Avatar Caty86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 95
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez bimbamm Pokaż wiadomość
to fakt

caty jak tam twoje piersiatka? nosisz jeszcze pas? wogole jaka byla przyczyna jego noszenia?? ja mam nosic jeszcze tydzien tylko w nocy
Lekarz od początku po prostu kazal mi go nosic i podkreslil ze pas jest najwazniejszy w tym calym staniku. Ale jak do niego zadzwonilam i wspomnialam ze mam wrazenie ze piersi sa troche za nisko to powiedzial zeby go nie nosic w takim razie. Czasem go zapinam jak spie albo prowadze auto.
Jesli chodzi o mnie to od jakis 2 dni delikatnie spie na boku.
Stanik czasem zdejmuje jak leze zeby odpoczac, bo strasznie mi sie wpija w skore.
Nie wiem jak Ciebie ale mnie czasem strasznie swędzi pod tym stanikiem i czasem delikatnie sie drapie, nie wiem czy tak mozna;/
Ból praktycznie minął ten najgorszy.
Napisz jak u Ciebie - co aktualnie robisz a czego nie

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Cykaneczka
napisz mi czemu wybraklas dr Polaka? dzis jedna z dziewczyn pytala o niego, jego album jest delikatnie mowiac sredni.
Wiec czemu akurat on?
Masz miec okragle?
na jakiej stronie ogladacie jego prace? a znasz jakas stronke z pracami naszego doktora?
Caty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:07   #14643
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość




O witaj Kejsii Ty ostatnio to tylko z ogłoszeniami wpadasz
Widziałam niedawno Twoją fotkę w białym staniczku- śliczny!!! a panienki w nim bąba Fason staniorka super- mocno wycięty i fizbinka pod spodem tylko, między miski nie wchodzi. Normalnie jak dla mnie jaki to staniczek? i czy usztywniany? i w jaki rozmiarek się wbiłaś Kochana ?

Witaj Mya
Staniczek to taki zwykły polskiej firmy Wies Mann jest bardzo mięciutki cały z koronki tylko na fiszbinie niby push-up ale ma tylko cieniutką wkładkę jak się ja wyciagnie to efekt jest taki sam więc właściwie to raczej miękki staniczek niż push-up
A rozmiar wbiłam się w 70 F ale myślę ze i G było by dobre bo jak sobie poprawiam w nim cycki to i sutek potrafi wyskoczyć

Ale bardzo fajny do dekoltów bo jest mocno wycięty

Mya a co z naszym spotkaniem ?? Magerka przylatuję w lipcu ale jakoś nie było odzewu od reszty i spotykają się z batycką w Krakowie a miał być Poznań
Jak by była większa ekipa tak jak poczatkowo planowalyśmy to może jednak Poznań

Eee tam miało być i jeziorko i plaże nawet morze miało być i a tu wyszła
__________________
15.12.2010 nowa ja

kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:44   #14644
bimbamm
Raczkowanie
 
Avatar bimbamm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 105
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Caty86 Pokaż wiadomość
Lekarz od początku po prostu kazal mi go nosic i podkreslil ze pas jest najwazniejszy w tym calym staniku. Ale jak do niego zadzwonilam i wspomnialam ze mam wrazenie ze piersi sa troche za nisko to powiedzial zeby go nie nosic w takim razie. Czasem go zapinam jak spie albo prowadze auto.
Jesli chodzi o mnie to od jakis 2 dni delikatnie spie na boku.
Stanik czasem zdejmuje jak leze zeby odpoczac, bo strasznie mi sie wpija w skore.
Nie wiem jak Ciebie ale mnie czasem strasznie swędzi pod tym stanikiem i czasem delikatnie sie drapie, nie wiem czy tak mozna;/
Ból praktycznie minął ten najgorszy.
Napisz jak u Ciebie - co aktualnie robisz a czego nie

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------


ja od wczoraj spie na boczku w staniczku chodze caly czas jest baaaardzo wygodny czasem jak sobie przymierze jakis koronkowy to mam wrazenie ze nie dam rady w nim chodzic na stale (bo strasznie drapie) i zostane przy sportowymv
bolu ja nie mam juz wogole czuje sie b.dobrze, robie praktycznie wszystko mnie tez czasami cos zaswedzi ale to nie boli



ostatnio czytalam wczesniejsze posty i natrafilam na twoj post ze masz miec wkladki szersze niz wyzsze.. czy przy takich pozostalas??? ja tez tak mam
__________________
mentor CPG323 345cc hp
16.06.2011

bimbamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:59   #14645
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Dalmatynka101 Pokaż wiadomość
Witam,
Mnie się dalej te wiadomości do furmanka wracają, juz nawet bez zdjęc próbowałam. C robię źle?
Gdzie mogę założyć swój albym,chciałabym abyście mi doradziły.
ja mam tak samo z tymi e-mailami mam poczte z onetu a ty??
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 14:49   #14646
korinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 375
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez ice2480 Pokaż wiadomość
witam wszystkie wizażanki, jestem tu nowa wiec proszę o wyrozumiałość... pilnie poszukuję kontaktu z dr skwiercz a telefony w necie są albo nieaktualne albo do prywatnego mieszkania. Może któraś z Was robiła sobie operację (w przeciągu ostatniego roku) i ma namiary?
Witaj witaj
My wyrozumiałe istotki jesteśmy także bez obaw
A już jesteś zdecydowana na operację, masz termin?
Bo jak tak to pewnie zostaniesz dodana do odliczanka)
korinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 16:20   #14647
Caty86
Raczkowanie
 
Avatar Caty86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 95
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez bimbamm Pokaż wiadomość
ostatnio czytalam wczesniejsze posty i natrafilam na twoj post ze masz miec wkladki szersze niz wyzsze.. czy przy takich pozostalas??? ja tez tak mam
Wiesz te wymiary o których czytałaś to były te ustalone z dr początkowo czyli XL305 szer:12 wys: 10,5 proj: 5,6 ale ostetecznie mam włożone XM335 szer:12 wys: 11,5 proj 5,6 czyli tylko o 1cm wyższe ale zastanawiam się czy te pierwsze nie byłyby lepsze.. a Ty jakie wymiary masz włożone?

Masz farta z tym wygodnym stanikiem, mój jest chyba na mnie za mały i strasznie mi się wbija w skórę. Już nie mogę się doczekać normalnych staniczków a najbardziej tych z fiszbinami skoro już przymierzasz staniki - jaki masz teraz rozmiar?? bo ja jeszcze nie wiem jaki mam.

Edytowane przez Caty86
Czas edycji: 2011-07-05 o 16:25
Caty86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 16:53   #14648
agunia_202
Raczkowanie
 
Avatar agunia_202
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 64
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Ojoj dziewczynki zaczyna do mnie dochodzić co będzie za 8 dni mam lekkiego stresika
__________________
Marzenia się spełniają Mentor Anatomki 350CC dr Stańczyk
agunia_202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 16:58   #14649
Dalmatynka101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 121
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

też mam pocztę na onecie, może dlatego???

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Chyba się zdecyduję jednak na tgo Polaka i termin na 15 sierpnia. Dzisiaj odpisała mi jedna Pani doktor i też powiedziała okrągłe pod mięsień,bo ładnie wypełnią.
Dalmatynka101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 17:16   #14650
bimbamm
Raczkowanie
 
Avatar bimbamm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 105
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Caty86 Pokaż wiadomość
Wiesz te wymiary o których czytałaś to były te ustalone z dr początkowo czyli XL305 szer:12 wys: 10,5 proj: 5,6 ale ostetecznie mam włożone XM335 szer:12 wys: 11,5 proj 5,6 czyli tylko o 1cm wyższe ale zastanawiam się czy te pierwsze nie byłyby lepsze.. a Ty jakie wymiary masz włożone?

Masz farta z tym wygodnym stanikiem, mój jest chyba na mnie za mały i strasznie mi się wbija w skórę. Już nie mogę się doczekać normalnych staniczków a najbardziej tych z fiszbinami skoro już przymierzasz staniki - jaki masz teraz rozmiar?? bo ja jeszcze nie wiem jaki mam.
11,5szer 10,8wys 5.8proj. a czemu myslisz ze tamte bylyby lepsze?


ja przez pierwsze 2 dni nosilam za maly stanik i implant podsunal mi sie do gory.
jak narazie dostalam 2 od mamy (ona ma duzy biust ktore kupila sobie za male) jeden jest 75d a drugi 80c (ten 80 raczej w obwodzie tyle nie ma )
a dzis bylam w sklepie i przymierzalam staniczki rozne rozmiarowo np 70e 75d i tak naprawde nie wiem jaki bylby dobry bo kazden pasowal- wydaje mi sie ze poki co one sa za sztywne na normalne staniczki



tak naprawde to podziwiam was dziewczynki jak wy dobieracie te staniczki
__________________
mentor CPG323 345cc hp
16.06.2011

bimbamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 17:37   #14651
Foczka 81
Raczkowanie
 
Avatar Foczka 81
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 473
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez bimbamm Pokaż wiadomość
foczko a jeszcze jedno pytanko (bo chyba tylko my dwie mialysmy rozpuszczalne ) ja na koncach zszycia wyczuwam takie supelki wszedzie jest ladnie gladko tylko w obu piersiach na jednych koncach czy ty tez tak mialas?? normalne to. boje sie zeby ladnie wszystko sie zagoilo


caty jak tam twoje piersiatka? nosisz jeszcze pas? wogole jaka byla przyczyna jego noszenia?? ja mam nosic jeszcze tydzien tylko w nocy
Tak, na koncach szwow mialam takie mini przezroczyste zyleczki wystajace tylko na jednym z 4 koncow zrobila mi sie w tym miejscu szersza kropka blizny, ale mysle ze z czasem zjasnieje.

O wlasnie, jedni doktorzy klada taki nacisk na pas uciskowy, a inni wogole go nie daja.
Ja nie nosilam zadnego pasa, a piersi wcale nie mam pod broda
__________________
zapraszam na mój blog z francuskiej wsi!
www.aghia.prv.pl
Foczka 81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 18:14   #14652
tasha2
Raczkowanie
 
Avatar tasha2
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 87
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez ice2480 Pokaż wiadomość
witam wszystkie wizażanki, jestem tu nowa wiec proszę o wyrozumiałość... pilnie poszukuję kontaktu z dr skwiercz a telefony w necie są albo nieaktualne albo do prywatnego mieszkania. Może któraś z Was robiła sobie operację (w przeciągu ostatniego roku) i ma namiary?

Ja w zeszlym tygodniu umawialam sie na konsultacje z Dr Skwiercz. Numer stacjonarny jest nieaktualny poniewaz Pani doktor juz tam nie pracuje. Zadzwon pod numer komorkowy 0508 962 786. W chwili obecnej Dr Skwiercz przyjmuje na konsultacje tylko w czwartki. Powodzenia.
tasha2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 19:45   #14653
Caty86
Raczkowanie
 
Avatar Caty86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 95
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez bimbamm Pokaż wiadomość
tak naprawde to podziwiam was dziewczynki jak wy dobieracie te staniczki
o kurcze, to naprawdę tak ciężko jest potem dobrać biustonosz?

ps. co do wymiarów implantów to takie długie mi się wydają i myślę że może krótsze byłyby lepsze, ale może przesadzam, dam im jeszcze czas, może po prostu inne wyjść nie mogły a Ty już bardziej zadowolona ze swoich?
Caty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 19:47   #14654
kasia1988stce
Raczkowanie
 
Avatar kasia1988stce
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 157
Smile Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Hej Dziewczyny ;-)

wiem.. rzadko pisze, ale naprawdę nie mam czasu spokojnie przy komputerze posiedzieć

Już tylko 2 dni, rozmawiałam dziś z doktorem wszystko potwierdzić, i śmiał się ze mnie
bo na pierwszym spotkaniu jak mi powiedział że proponuje 350-400 to się przeraziłam : 350 takie duże?
Już na drugiej konsultacji powiedziałam że chce 400,
a dziś mu powiedziałam , że a może jeszcze troszkę większe ?
powiedział mi, że jak będzie z tego modelu taka rozmiarówka, coś około 415 to takie dla mnie weźmie
hi hi, i mówi że dobrze że do operacji tylko 2 dni, bo jakby były jeszcze 2 tyg. to byśmy targiem do 500 doszli

ale no bez przesady.. tak myślę 400-415 będzie ok dla mnie
wątpliwości mam tylko dlatego, że nie chce po op czuć "niedosytu" o którym pisałyście...

Teraz to zaczynam się stresować trochę... ochh
a najlepiej to bym chciała być już ze 3 miesiące PO żeby zobaczyć finalny reultat

A powiedzcie mi proszę, tak mniej więcej po jakim czasie mięśnie zaczynają poszczać ?
jak długi czas on jeszcze się mogą zmieniać?

a jutro koniecznie muszę kupić centymetr żeby się dokładnie pomierzyć, bo swoje wymiary to znam tak mniej-więcej (z rok się nie mierzyłam)
no i jeszcze fotki.. zrobię trochę więcej wyjściówki..
bo więcej tego obrazu nie zobaczę :P
zresztą fajnie by było mieć porównanie

Buziaki dla Was

postaram się jeszcze odezwać przed operacją
(czwartek o 15:30 mam być w szpitalu już)
kasia1988stce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 19:58   #14655
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

MAM PROBLE ... Nie moge zrobic check-in do Pragi na dowod... Czy jest ktos kto lecial z UK do Czech??? Moj TZ mi mowi, ze mnie bez paszportu nie wpuszcza i mnie stresuje, ale moze sie ze mnie nabija.
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 20:06   #14656
kasia1988stce
Raczkowanie
 
Avatar kasia1988stce
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 157
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
MAM PROBLE ... Nie moge zrobic check-in do Pragi na dowod... Czy jest ktos kto lecial z UK do Czech??? Moj TZ mi mowi, ze mnie bez paszportu nie wpuszcza i mnie stresuje, ale moze sie ze mnie nabija.

hmm.. nie leciałam nigdy, ale nie powinno być problemu, no przecież oba państwa są u Unii
tak myślę- ale pewna nie jestem
kasia1988stce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 20:13   #14657
bimbamm
Raczkowanie
 
Avatar bimbamm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 105
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Caty86 Pokaż wiadomość
a Ty już bardziej zadowolona ze swoich?
chyba tak sa duze, sterczace i wygladaja bardzo naturalnie (jak pokazalam kolezanka stwierdzily ze gdyby nie wiedzialy, w zyciu niepomyslalyby ze to implanty) a o mniej wiecej taki efekt mi chodzilo choc sa jeszcze male niedoskonalosci, ale mam nadzieje ze z czasem jeszcze wypieknieja - wlasciwie chodzi mi tylko o ten prosty dol (piers od dolu nie jest tak ladnie zaokraglona) ale moze jak miesnie puszcza to wszystko sie ulozy

mamy podobne implanty takze rozmiary staniczkow bedziemy mialy pewnie podobne a rozmiar tego stanika co nosisz jaki masz?? ja 75d.




kasia1988 dobrze ze wybralas wieksze ja teraz zrobilabym to samo

foczka dziekuje za odpowiedz
__________________
mentor CPG323 345cc hp
16.06.2011

bimbamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 20:25   #14658
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez kasia1988stce Pokaż wiadomość
hmm.. nie leciałam nigdy, ale nie powinno być problemu, no przecież oba państwa są u Unii
tak myślę- ale pewna nie jestem
Tez tak mysle, ale teraz mam do wyboru Identity A C lub L i panikuje , bo nie wiem co wpisac jak lece na dowod

A Ty Kasiu juz za 2 dni!!!!! Super, zazdroszcze i powodzenia zycze Bedzie dobrze i rozmiar widze wiekszy??? Swietna decyzja, przynajmniej nie bedziesz miala niedosytu, albo bedziesz miala mniejszy niedosyt hehehe
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 20:41   #14659
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

[QUOTE=Dalmatynka101;27951 727]też mam pocztę na onecie, może dlatego???[COLOR="Silver"]

już miewałam problemy z wysłaniem e-maili myśle ze to wina poczty nie adresu
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 21:14   #14660
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Hellloooo kobitki

Byłam dzisiaj w klinice i umówiłam kolejny termin na 7.09.2011 .Jestem zapisana też na listę oczekujących na sierpień jakby co

Musiałam zrezygnować z poprzedniego terinu,bo miałam mega problem z kręgosłupem,a poza tym kradły na się małe problemy rodzinne i finansowe.Dlatego aby potem nie było problemu to wolałam odwołać termin i ewentualnie poczekać na nowy.

Jestem tak mega szczęśliwa,że będę je miała że szok .Boję się trochę tego bólu po,ale dam radę.

No więc jak już wspominałam chyba w zeszłym tygodniu to wybrałam sobie Mentor 400cc HP.Piękne,cudowne....:lov e:
Zabieg przeprowadzi lekarz który konsultacje przeprowadzał.
Ja cycole robię w klinice Aleris w Danii http://hovedsite.alerisph.dk/, operować będzie ten lekarz ze zdjęcia (przemiły,kompetentny i rzeczowy).A koszt to 39tyś dkk w tym jest ubezpieczenie obejmujące ewentualne konplikacje po operacji,czy też jak coś z implantem się bedzie działo itp.
Nie mogę się doczekać .Acha,a szwy będą rozpuszczlne.
__________________
......Myśli stają się rzeczami....

Edytowane przez Sensuel
Czas edycji: 2011-07-05 o 21:30
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:37   #14661
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

To mnie opuscilas :-( Mialas miec po mnie, ale super, ze przekladasz tylko o mc, szybko zleci Fajnie, ze jestes szczesliwa i dopisuj sie znowu na odliczanke, bo Nas malo
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:39   #14662
kasia1988stce
Raczkowanie
 
Avatar kasia1988stce
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 157
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez bimbamm Pokaż wiadomość

kasia1988 dobrze ze wybralas wieksze ja teraz zrobilabym to samo
tylko dlatego, że biorę anatomiczne okrągłych myślę bałabym się takich dużych- bo bałabym sie efektu dużych okrągłych piłek

Na innych dziewczynach mi się podobają no czemu nie
ale sama "na sobie"wole naturalne, jak ty
kasia1988stce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 22:13   #14663
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
To mnie opuscilas :-( Mialas miec po mnie, ale super, ze przekladasz tylko o mc, szybko zleci Fajnie, ze jestes szczesliwa i dopisuj sie znowu na odliczanke, bo Nas malo
No to ja bym prosiła o wpisanie mnie ponownie na listę

Cytat:
Napisane przez kasia1988stce Pokaż wiadomość
tylko dlatego, że biorę anatomiczne okrągłych myślę bałabym się takich dużych- bo bałabym sie efektu dużych okrągłych piłek

Na innych dziewczynach mi się podobają no czemu nie
ale sama "na sobie"wole naturalne, jak ty
Ja anatomiczne odrzuciłam,bez przyierzania.Okrągłe były boskie,ale to kwestia oczywiście kto co lubi
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 22:17   #14664
olussska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Tez bym sobie powiekszyła piersi ale w moim przypadku to trudne mam 15 lat i jestem uwieziona w ciele meżczyzny
olussska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 23:12   #14665
asica1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 79
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cześć dziewczynki!

Pozdrawiam wszystkie posiadaczki pięknych kształtów oraz te oczekujące.

U mnie minęły już 3 m-ce,wszystko jest ok, wstawiam fotkę.
Napiszę więcej jak będę miała więcej wolnego czasu bo obecnie mi go brakuje

Buziaki
__________________
dr Węgrzyn - 31.03 - Mentor CPG 322 295cc anatomki
asica1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 23:26   #14666
bimbamm
Raczkowanie
 
Avatar bimbamm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 105
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez kasia1988stce Pokaż wiadomość
Na innych dziewczynach mi się podobają no czemu nie
ale sama "na sobie"wole naturalne, jak ty
dokladnie mi u kogos tez sie podobaja okragle ale sama zawsze marzylam o jak najbardziej naturalnym biuscie



asica chetnie zobaczylabym efekt a jakie masz wkladeczki?
o juz widze ;p



ja coraz wiecej mysle o normalnych staniczkach i tak ostatnio poszukuje roznych w necie (zeby chociaz popatrzec) i takie pytanko jakich firm poszukiwac????
__________________
mentor CPG323 345cc hp
16.06.2011


Edytowane przez bimbamm
Czas edycji: 2011-07-05 o 23:27
bimbamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 07:11   #14667
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

kasia1988stce!!!!! Powodzenia jutro i trzymam kciuki
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 08:28   #14668
Caty86
Raczkowanie
 
Avatar Caty86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 95
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez kasia1988stce Pokaż wiadomość
tylko dlatego, że biorę anatomiczne okrągłych myślę bałabym się takich dużych- bo bałabym sie efektu dużych okrągłych piłek

Na innych dziewczynach mi się podobają no czemu nie
ale sama "na sobie"wole naturalne, jak ty
Widzę, że będziemy tu miały teraz trochę anatomicznych bo chyba na forum przeważają dziewczyny z okrągłymi.

Powodzonka na operacji i czekamy na relacje
Caty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 08:46   #14669
ice2480
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez tasha2 Pokaż wiadomość
Ja w zeszlym tygodniu umawialam sie na konsultacje z Dr Skwiercz. Numer stacjonarny jest nieaktualny poniewaz Pani doktor juz tam nie pracuje. Zadzwon pod numer komorkowy 0508 962 786. W chwili obecnej Dr Skwiercz przyjmuje na konsultacje tylko w czwartki. Powodzenia.
dzięki za info, dodzwoniłam się wczoraj... wcześniej nikt nie odbierał bo bylam chyba zbyt napalona i dzwoniłam za wcześnie;p....
ice2480 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 09:15   #14670
Cykaneczka
Raczkowanie
 
Avatar Cykaneczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 436
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

kasia1988stce 7.07 - 1
Cykaneczka 11.07- 5
agunia_202 13.07 - 7
Zabulek1 02.08-27
Sensuel 7.09 - 63
Vanessita 16.09- 72
__________________
Wymienię Revlon ColorStay:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796824
Cykaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.