wymarzony pierścionek część XXI - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 09:22   #1111
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cześć Chyba znowu się wkręciłam w pisanie na Waszym wątku
Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja już mam dosyć tej pogody. Cały tydzień leje, mam juz dość!!

Z tego wszystkiego jadę sie naświetlic na solarium. A jutro fryzjer.
Ja też mam dość Siedzę w biurze a za oknem ściana deszczu
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że moja mama wytrwa w zdrowiu jak najdłużej bo ma idealne podejście. Moja bratowa zostawia dzieci TYLKO z nią. Mama nigdy nie narzuca swojego zdania i robi jak synowa każe. Po drugie jest emerytowaną nauczycielką maluchów- i ma idealne podejście od dzieci- edukuje przez zabawę i poświęca się wnukom w 100%. I właśnie dlatego martwię się o to czy da rade wychować piątego wnuka...napracowała się już mocno przy czwórce






To fakt..jak chcesz dwójkę to lepiej jedno po drugim. Finansowo będzie łatwiej bo na początek rzeczy po Bartusiu będziesz miała

Niezła teściowa


10 kg to duży sukces!!! Chcesz jeszcze więcej?? Jak się czujesz w nowym ciele?

A ludzie OK??

Przekaż M. podziękowania


Jaki?? My rozglądamy się powoli za nowym


---------------------

Mąż stwierdził dziś że czuje się dyskryminowany bo nie ma portali dla młodych tatusiów.

Czujecie że on dziś czytał o wózkach, fotelikach do samochodu i ile kasy idzie na pieluchy

Przy okazji załatwił wózek od kupeli z Krakowa która ma 2 miesięczną córę ..i generalnie gadał z nią o wczesnym macierzyństwie
A ..i jeszcze na moje smutne- "no i koniec ze study", powiedział " przecież ja z młodym będę zostawał"
Tacy zaangażowani ojcowie są mega słodcy

A Nasza sala jest ok, ale żadne szaleństwo. Na lubelszczyźnie ceny nie są wygórowane
Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
Poemi gratuluję

Ty fuksiaro Zazdroszczę strasznie- a z datą nie mogło lepiej trafić



Rewelacja jak jakimś cudem wezmę kiedyś ślub, to właśnie w takim miejscu chcę mieć wesele




Widzę, że pniesz się coraz wyżej Gratuluję i życzę dalszych sukcesów



Świetny wynik jaki jest Twój cel?

emi_lka u mnie wszystko dobrze, z małymi zawirowaniami
Ogólnie jestem strasznie zabiegana, praca ta sama, ale lokalizacja inna ( tak btw. chyba Hanie kiedyś widziałam ) i obowiązków więcej. Po wakacjach planuję wynająć mieszkanie w mieście w którym pracuję. We wrześniu obrona- i tak trochę się plątam między magisterką, a dwoma kursami językowi. Nie wiem co wybrać, chciałabym wszystko na raz, ale finansowo nie wyrobię na opłatę mieszkania, studia i 2 kursy. Przez ten rok chodziłam na angielski i chciałabym kontynuować- jest lepiej, ale nie na tyle, abym mogła powiedzieć, że moja komunikacja jest płynna. I - na ang poznałam pewnego chłopaka- spotykaliśmy się przez pewien czas i kiedy zaczynało się robić naprawdę fajnie, wyszło małe nieporozumienie, które trochę urosło - dużo by opowiadać. w każdym razie po skończeniu kursu ( niecały miesiąc temu ) kontakt się nam urwał, i kiedy ja sobie wszystko poukładałam na tyle, że już nie było mi z tym źle, a tylko tęskno, on się odezwał. Spotkaliśmy się, pogadaliśmy - ustaliliśmy, że bedziemy się widywać i czas pokaże jak to wszystko się ułoży Nie będzie łatwo, bo przez pewien czas musi być u siebie i nasz kontakt będzie głównie telefoniczny.

tak btw. kiedyś przewinęła mi się wiadomość dotycząca dostępu do klubu, nie pamiętam już kto to pisał proszę o przypomnienie
Dzięki za opinię na temat sali
Mam nadzieję, że znajomość z tym chłopakiem rozwinie się w dobrym kierunku W sobotę wybieram się z Tżtem do Stradi, więc może Cię gdzieś dojrzę (chociaż nie wiem jak wyglądasz ).

Butter gratuluję!!!! 10 kg to wielki sukces! Mi się od zimy udało zrzucić 4 kg (z 62 na 58 kg) i może to nie dużo, to czuję się znacznie lepiej w swoim ciele. Jeższe kolejne 4 kg by się przydały i będzie idealnie (przy moich 170 cm wzrostu).

Właśnie jem pyszne śniadanko, przekładaniec z jogurtu nat., malin, otrębów owsianych, płatków owsianych i łyżki miodu
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 09:36   #1112
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

a u mnie słońce i ciepło.

Ostatnio padało w poniedziałek rano.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 09:43   #1113
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
CO chcesz dokladnie zrobic z wlosami? Czy zuplenie sie oddajesz w rece fryzjera?

Ja tylko dodam, ze gdybym zjadla taki obiad, to godzine pozniej bym umierala z glodu. Salatka nie jest i nigdy nie bedzie dla mnie obiadem, zime, mokre...brrr. Jestem przyzwyczajona do cieplego posilku (chociaz zupa) i nic innego mnie nie satysfakcjonuje... tzn po prostu bym to strawila w godzine i do konca dnia byla glodna.
Chcę na bardzo krótko A jak to już fryzjer zadecyduje. Muszę się przede wszystkim pozbyć grzywki. Myślałam o czymś ala Kożuchowska

Jak tez muszę zjeść coś na ciepło..ale akurat ja nie mam w pracy takiej możliwości. Gdybym miała to bym przynosiła zupy do odgrzania, leczo, kurczaka z warzywami itp.


Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Cześć Chyba znowu się wkręciłam w pisanie na Waszym wątku

Ja też mam dość Siedzę w biurze a za oknem ściana deszczu

Tacy zaangażowani ojcowie są mega słodcy

A Nasza sala jest ok, ale żadne szaleństwo. Na lubelszczyźnie ceny nie są wygórowane

Dzięki za opinię na temat sali
Mam nadzieję, że znajomość z tym chłopakiem rozwinie się w dobrym kierunku W sobotę wybieram się z Tżtem do Stradi, więc może Cię gdzieś dojrzę (chociaż nie wiem jak wyglądasz ).

Butter gratuluję!!!! 10 kg to wielki sukces! Mi się od zimy udało zrzucić 4 kg (z 62 na 58 kg) i może to nie dużo, to czuję się znacznie lepiej w swoim ciele. Jeższe kolejne 4 kg by się przydały i będzie idealnie (przy moich 170 cm wzrostu).

Właśnie jem pyszne śniadanko, przekładaniec z jogurtu nat., malin, otrębów owsianych, płatków owsianych i łyżki miodu
Cieszy mnie to bardzo że się wkręciłaś
Położenie super więc wow
My mamy wesele 6 sierpnia u przyjaciela mojego męża..własnie w takim wow miejscu- na ogromnym terenie, ze stawami, stadnina koni, miejscem na grilla, w lesie .... mam nadzieję że uda nam się tam pojechac dzień wcześniej i zostać do niedzieli. Odpoczną sobie- bo bawić się to raczej nie będę miała siły

A mi jakoś deszcz nie przeszkadza. Tryskam pozytywną energią

Jak przeczytałam skład twojego śniadania to ślinotoku dostałam

Jak masz 170 cm to 58 kg jest idealną wagą
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 09:58   #1114
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Ty solarium?!?! Musisz być mocno "wykończona" brakiem słońca

Jak wasze mieszkanie- urządzone już na tip top??
.
Uwierz mi, jestem wykończona! Zwłaszcza ostatnie tygodnie i praca nad pokazem (btw, na moim profilu na FB jest link do filmu).

O urlopie na razie cicho sza, a wyjazd do Mediolanu doipero we wrzesniu, wiec wtedy mam nadzieję, łyknac trochę południowego słońca.

Ad mieszkania. Ciągle do zrobienia sypialnia i szafy wnekowe.
teraz skupimay sie nad salonem. kupilismy stół i krzesła oraz najbardziej wyczesaną sofę w galaktyce.
szukam teraz fotela i szafki pod rtv. Piekna szafke widziałąm w Boconcept, ale cena była porabana!
jeszcze sporo przede mną, zwłaszcza ze wymysliłam sobie ze musze cos zrobić z jedna sciana w salonie, ta naprzeciwko czarnej. chciałabym ja wyłozeyc łupkami albo płytami betonowymi albo czymś jeszcze innym zeby imitowało beton - może Asiuk coś podpowie. Mam juz posłogi i listwy, wiec chodzi tez o to, zeby nie zrujnowac mieszkania.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:01   #1115
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Uwierz mi, jestem wykończona! Zwłaszcza ostatnie tygodnie i praca nad pokazem (btw, na moim profilu na FB jest link do filmu).

O urlopie na razie cicho sza, a wyjazd do Mediolanu doipero we wrzesniu, wiec wtedy mam nadzieję, łyknac trochę południowego słońca.

Ad mieszkania. Ciągle do zrobienia sypialnia i szafy wnekowe.
teraz skupimay sie nad salonem. kupilismy stół i krzesła oraz najbardziej wyczesaną sofę w galaktyce.
szukam teraz fotela i szafki pod rtv. Piekna szafke widziałąm w Boconcept, ale cena była porabana!
jeszcze sporo przede mną, zwłaszcza ze wymysliłam sobie ze musze cos zrobić z jedna sciana w salonie, ta naprzeciwko czarnej. chciałabym ja wyłozeyc łupkami albo płytami betonowymi albo czymś jeszcze innym zeby imitowało beton - może Asiuk coś podpowie. Mam juz posłogi i listwy, wiec chodzi tez o to, zeby nie zrujnowac mieszkania.
masz profil na FB?? No no no..cóż za odmiana

Czyli urządzanie idzie powoli ale za to wszystko wyszukane i dokładnie takie jak chcecie
Masz jakieś zdjęcie tej sofy??
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:03   #1116
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ja planowałam solarium i w końcu się nie wybrałam. W sobotę idę na wesele

Emilko, śniadanie mogę sobie wyobrazić bez pieczywa, ale co dalej? Np. siedzę w pracy 8 h i co wtedy jem? Na Dukanie miałam te placuszki otrębowe, jakąś sałatkę. Przy takich drobnych przegryzkach jestem głodna średnio co 2 - 2,5 h

jak robilas te placuszki??

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Do pracy trzeba brać sałatki. Ja wrzucałam do pudełka sałatę, pokrojoną szynkę z kurczaka, ogórka, pomidora, paprykę, marchew..masz teraz pole do popisu z tą ilością warzyw. Można ugotowac fasolke szparagową dzień wcześniej pokroić drobniej, dodać jajo ugotowane na twardo , ogóra świeżego, pokropić oliwą i jest pycha
Możesz zgrillowac bakłażana i cukinię na patelni grillowej bez tłuszczu..do tego pomodorki + feta light i kolejne danie gotowe.
Do tego garść orzechów na przegrychę i sok pomidorowy do popicia.
jezu przez Ciebie zglodnialam

Haniu a macie jakies imie dla dziewczynki gdyby jednak Stas nie byl Stasiem??
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:08   #1117
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
masz profil na FB?? No no no..cóż za odmiana

Czyli urządzanie idzie powoli ale za to wszystko wyszukane i dokładnie takie jak chcecie
Masz jakieś zdjęcie tej sofy??

Hehehe! Z tym wiąże się cała historia.


jak wiecie jestem anty-portalo-społecznościowa. ALE. Zaczęły do mnei docierać pytania zwłąszcza od strony włoskiej, czy mam profil na FB bo nie mogą mnie znaleźć. COraz więcej i więcej pytań i dociekać czy ja to ja.
Wchodze na tego FB, wklepuję swoje imię i nazwisko, a tam taki lachonek, malujący scianę na pomarańczowo, blondyneczka w szortach do połowy tyłka. no więc wszyscy myśleli ze to ja. musiałam utworzyć konkurencyja ofertę. Ba,z sotałam zmuszona!

Profil mam od 2 tygodni, wiec jeszcze nie wiem co i jak, pracuje nad zdjeciem.
z tym mam psychologiczny niemalże porblem.
link wstawiam w klubie.

sofa:
http://karestyle.pl/KARE_design__Sof...zarna-820.html

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2011-07-06 o 10:09
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 10:17   #1118
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

hahaha L_V jednym slowem zycie zwerbowalo Cie na fb
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:28   #1119
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Haniu my właśnie też planujemy wynająć domki w lesie tuż przy Zalewie dla znajomych na cały weekend i dzień po weselu urządzić tam grilla
Cieszę się z Twojej energią

LV pokaż sofę Edit: spóźniłam się, ale sofa nieziemska, nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z mieszkaniem Dody (które mnie pozytywne zaskoczyło)

Edytowane przez carmelova
Czas edycji: 2011-07-06 o 10:30
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:37   #1120
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
hahaha L_V jednym slowem zycie zwerbowalo Cie na fb
dokłądnie tak!

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Haniu my właśnie też planujemy wynająć domki w lesie tuż przy Zalewie dla znajomych na cały weekend i dzień po weselu urządzić tam grilla
Cieszę się z Twojej energią

LV pokaż sofę Edit: spóźniłam się, ale sofa nieziemska, nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z mieszkaniem Dody (które mnie pozytywne zaskoczyło)
Mieszkane doody jest piękne.
sofa nazywa się rockstar
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:37   #1121
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Hehehe! Z tym wiąże się cała historia.


jak wiecie jestem anty-portalo-społecznościowa. ALE. Zaczęły do mnei docierać pytania zwłąszcza od strony włoskiej, czy mam profil na FB bo nie mogą mnie znaleźć. COraz więcej i więcej pytań i dociekać czy ja to ja.
Wchodze na tego FB, wklepuję swoje imię i nazwisko, a tam taki lachonek, malujący scianę na pomarańczowo, blondyneczka w szortach do połowy tyłka. no więc wszyscy myśleli ze to ja. musiałam utworzyć konkurencyja ofertę. Ba,z sotałam zmuszona!

Profil mam od 2 tygodni, wiec jeszcze nie wiem co i jak, pracuje nad zdjeciem.
z tym mam psychologiczny niemalże porblem.
link wstawiam w klubie.

sofa:
http://karestyle.pl/KARE_design__Sof...zarna-820.html
heh..no tak lepiej już mieć profil niż być mylona z jakąś gówniarą w szortach

Sofa byłaby piękna gdyby nie te skrzydła..czy co to jest. No ale Wy pewnie dla tego miedzy innymi ją wybraliście

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Haniu my właśnie też planujemy wynająć domki w lesie tuż przy Zalewie dla znajomych na cały weekend i dzień po weselu urządzić tam grilla
Cieszę się z Twojej energią

LV pokaż sofę Edit: spóźniłam się, ale sofa nieziemska, nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z mieszkaniem Dody (które mnie pozytywne zaskoczyło)
oooo..właśnie, trafiłaś. Przecież to są skrzydła z tatuażu Dody
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 10:42   #1122
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
heh..no tak lepiej już mieć profil niż być mylona z jakąś gówniarą w szortach

Sofa byłaby piękna gdyby nie te skrzydła..czy co to jest. No ale Wy pewnie dla tego miedzy innymi ją wybraliście


oooo..właśnie, trafiłaś. Przecież to są skrzydła z tatuażu Dody
no własnie dla tych skrzydeł ją kupilismy. Mnie się podoba
bez tego byłaby nudna.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 10:43   #1123
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
...ale boję się tych momentów, gdy przyjdę po Ewę, a ta z płaczem nie będzie chciała wrócić do domu (czyli piętro wyżej...).
Dzieci często są wpatrzone w dziadków, w sumie nic dziwnego, kiedy babcia z dziadkiem tak je rozpieszczają. Ale jak napisała Hania, to szybko mija.
Siostrzeniec mojej koleżanki (3latka) tak jest związany z dziadkami, że kiedy mama z tatą wyjeżdżali do Niemiec (na 2mce) i chcieli go ze sobą zabrać, to im nie pozwolił, płakał, histeryzował aż dopiął swego i został z dziadkami. Na pytanie mamy czy będzie za nimi tęsknił, odpowiedział, że nie.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Oficjalnie informuję, schudłam 10 kg to informacja dla wszystkich, których to motywowało ---> emilka
wow, gratuluję! dlaczego jeszcze 5kg chcesz zrzucić?
ja jestem już zadowolona ze swojego brzucha i coraz częściej pozwalam sobie na grzeszki. Jak więcej nie schudnę, to i tak będę zadowolona.

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
...Nie wiem co wybrać, chciałabym wszystko na raz, ale finansowo nie wyrobię na opłatę mieszkania, studia i 2 kursy. Przez ten rok chodziłam na angielski i chciałabym kontynuować- jest lepiej, ale nie na tyle, abym mogła powiedzieć, że moja komunikacja jest płynna.
może zapisz się na mgr, a języka przez te 2 lata ucz się internetowo? Dużo jest fajnych kursów w niskiej cenie (np. na etutor.pl), a na bbclearningenglish masz mnóstwo kursów bezpłatnie.

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
I - na ang poznałam pewnego chłopaka
jednak nie ma to jak nauka języka w grupie powodzenia w dalszym rozwoju znajomości!

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
tak btw. kiedyś przewinęła mi się wiadomość dotycząca dostępu do klubu, nie pamiętam już kto to pisał proszę o przypomnienie
jakie są warunki dostępu do klubu? wszystkie w nim jesteście?

emi_lka, udanego wyjazdu!


Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
A ja wczoraj zaszalalam na zakupach. Udalo mi sie kupic w Esotiq stanik 65E! I nawet byly wieksze rozmiary!!! nie sadzilam, ze maja takie rozmiary (i tanio). W koncu cos na mnie dobrze lezy. Do tego sliczna, a'la egzotyczna pizame wtym samym sklepie i buty w Aldo po przecenie (co to za przecena, wziac kosztowaly dwie stowy:/) ale polowalam na nie chyba od 4 miesiecy
Esotiq ma całkiem fajne staniki, no i spory wybór jest 65tek. W ogóle sporo sieciówek produkuje staniki w szerokiej rozmiarówce, niestety w Polsce są one niedostępne (np. M&S, La Senza).

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Wchodze na tego FB, wklepuję swoje imię i nazwisko, a tam taki lachonek, malujący scianę na pomarańczowo, blondyneczka w szortach do połowy tyłka. no więc wszyscy myśleli ze to ja. musiałam utworzyć konkurencyja ofertę. Ba,z sotałam zmuszona!
lol, rzeczywiście nie miałaś innego wyjścia! kanapa wypas
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 17:03   #1124
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cześć...

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Butter, nie planuję zmiany fryzury - chcę tylko ją nieco skrócić i ufarbować, na rudo, oczywiście
Planuję także przejść na SB. Na razie przygotowujemy się z mężem psychicznie
Ciężko mi jednak wyobrazić sobie życie bez pieczywa - jak Ty to robisz?? Jak wygląda przykładowe Twoje dzienne menu, co ile godzin jesz i czy bywasz głodna?

Dziewczyny na SB - szukacie przepisów w necie czy macie książkę kucharską? Szukałam wszędzie, ale nakład jest wyczerpany.
Ja nie pytałam o włosy...ale dziękuję za odpowiedź tak czy owak

ja po prostu odwykłam od pieczywa...

Ja w pracy jem zazwyczaj sałatkę, albo gotowane warzywa, do tego wkrawam albo grillowanego kurczaka, albo jakąś wędlinę drobiową, albo jajko na twardo.
Mam tej sałatki tak, że starcza mi na dwa posiłki w pracy...

W domu jakiś obiad-leczo, grillowane mięso z warzywami, zupa...

Nie mam żadnej ksiązki. Po poznaniu ogólnych zasad, przepisów można wymyślić milion...

Zamiast pieczywa, raz na ruski rok pozwalam sobie na makaron

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Jeszcze 5?? nie bedziesz aby wysuszona Piersi Ci zostały czy jednak rozmiar pozostał ten sam??

Nie to że jest pewny...ale jednak w związku z tym że zawsze była mowa o Stasiu..wszyscy z rozpędu mówią ON
...
Nie am co się nastawiać tylko z dnia na dzień zacząć Teraz jest łatwo bo warzywa są tanie i pod dostatkiem
...
Do pracy trzeba brać sałatki. Ja wrzucałam do pudełka sałatę, pokrojoną szynkę z kurczaka, ogórka, pomidora, paprykę, marchew..masz teraz pole do popisu z tą ilością warzyw. Można ugotowac fasolke szparagową dzień wcześniej pokroić drobniej, dodać jajo ugotowane na twardo , ogóra świeżego, pokropić oliwą i jest pycha
Możesz zgrillowac bakłażana i cukinię na patelni grillowej bez tłuszczu..do tego pomodorki + feta light i kolejne danie gotowe.
Do tego garść orzechów na przegrychę i sok pomidorowy do popicia.
Jeszcze 5 wysuszona nie będę. Dalej nie jestem szczupła
Piersi zmalały mi tylko trochę... ale nie na tyle, żeby na razie zmieniać rozmiar biustonosza... dziwne...

Ad. menu- dokładnie

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Cześć Chyba znowu się wkręciłam w pisanie na Waszym wątku

...
Butter gratuluję!!!! 10 kg to wielki sukces! Mi się od zimy udało zrzucić 4 kg (z 62 na 58 kg) i może to nie dużo, to czuję się znacznie lepiej w swoim ciele. Jeższe kolejne 4 kg by się przydały i będzie idealnie (przy moich 170 cm wzrostu).

Właśnie jem pyszne śniadanko, przekładaniec z jogurtu nat., malin, otrębów owsianych, płatków owsianych i łyżki miodu
Nie "waszym' wątku, tylko 'naszym' wątku.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
...

wow, gratuluję! dlaczego jeszcze 5kg chcesz zrzucić?
ja jestem już zadowolona ze swojego brzucha i coraz częściej pozwalam sobie na grzeszki. Jak więcej nie schudnę, to i tak będę zadowolona.

...
jednak nie ma to jak nauka języka w grupie powodzenia w dalszym rozwoju znajomości!


jakie są warunki dostępu do klubu? wszystkie w nim jesteście?

...
Chce jeszcze 5, bo dalej jestem tłusta

Do klubu musi Cię zaprosić osoba, która go założyła, ale nie pamiętam kto to...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 17:08   #1125
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Czesc.
Poemi, badzo ladny pierscionek. Lubie biale zloto.

Oj, buty totalnie nie w moim stylu. Wydaje mi sie, ze jednak w Polsce sa znacznie ladniejsze ale najwyrazniej kwestia gustu.
Dzięki

W Polsce nie znalazłam żadnych które by spełniały moje oczekiwania. A nawet jeśli to tandeta aż piszczy. Wszyscy przyjaciele są już zaangażowani w szukanie butów dla mnie i nic
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 17:41   #1126
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nie mam żadnej ksiązki. Po poznaniu ogólnych zasad, przepisów można wymyślić milion...
jak ktoś ma talent do gotowania i wyobraźnię to tak, ale taki antytalent jak np. ja, potrzebuje dokładnych przykładów

dziwne z tymi stanikami, ja pewnie nawet kg nie schudłam, jedynie tłuszczu trochę ubyło, a miseczki mi na górze powiewają. Mam nadzieję, że to przez dołek rozmiarowy.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Do klubu musi Cię zaprosić osoba, która go założyła, ale nie pamiętam kto to...
tajemnicza postać jak w Plotkarze, fajnie
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 19:22   #1127
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
tajemnicza postać jak w Plotkarze, fajnie
Xora, klubem zarządza apingmysoul
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:25   #1128
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Xora, klubem zarządza apingmysoul
No właśnie - a kto to jest?
Czy to jakaś nasza forumowiczka, która zmieniła nick? Myślałam, że zakładał go ktoś inny...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 20:34   #1129
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No właśnie - a kto to jest?
Czy to jakaś nasza forumowiczka, która zmieniła nick? Myślałam, że zakładał go ktoś inny...
Yyyy, ja też. Mocno zdziwiona jestem.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 21:22   #1130
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cześć

kupilam sobie w tym tyg dwie pary butów i nastrój mi się poprawił
Czarne czółenka na szpilce i balerinki adidasa

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
10 kg... Marzenie! Gratuluję!

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------



http://shop.nordstrom.com/s/manolo-b...esultback=1080 w wersji różowej. Ostatecznie w nich bym mogła iść
Drogie nie w moim stylu, ale ciekawe mogą wyglądać do krótkiej sukienki

Ja jeszcze nie kupiłam butów ślubnych Butter kupowałaś przez internet czy w sklepie? Ja mam sukienkę ecru i boję się, że nie trafię z kolorem przez internet

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość

Świetny wynik jaki jest Twój cel?

emi_lka u mnie wszystko dobrze, z małymi zawirowaniami
Ogólnie jestem strasznie zabiegana, praca ta sama, ale lokalizacja inna ( tak btw. chyba Hanie kiedyś widziałam ) i obowiązków więcej. Po wakacjach planuję wynająć mieszkanie w mieście w którym pracuję. We wrześniu obrona- i tak trochę się plątam między magisterką, a dwoma kursami językowi. Nie wiem co wybrać, chciałabym wszystko na raz, ale finansowo nie wyrobię na opłatę mieszkania, studia i 2 kursy. Przez ten rok chodziłam na angielski i chciałabym kontynuować- jest lepiej, ale nie na tyle, abym mogła powiedzieć, że moja komunikacja jest płynna. I - na ang poznałam pewnego chłopaka- spotykaliśmy się przez pewien czas i kiedy zaczynało się robić naprawdę fajnie, wyszło małe nieporozumienie, które trochę urosło - dużo by opowiadać. w każdym razie po skończeniu kursu ( niecały miesiąc temu ) kontakt się nam urwał, i kiedy ja sobie wszystko poukładałam na tyle, że już nie było mi z tym źle, a tylko tęskno, on się odezwał. Spotkaliśmy się, pogadaliśmy - ustaliliśmy, że bedziemy się widywać i czas pokaże jak to wszystko się ułoży Nie będzie łatwo, bo przez pewien czas musi być u siebie i nasz kontakt będzie głównie telefoniczny.

tak btw. kiedyś przewinęła mi się wiadomość dotycząca dostępu do klubu, nie pamiętam już kto to pisał proszę o przypomnienie
Pozytywne zmiany trzymam kciuki za rozwój znajomości

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Butter, nie planuję zmiany fryzury - chcę tylko ją nieco skrócić i ufarbować, na rudo, oczywiście
Planuję także przejść na SB. Na razie przygotowujemy się z mężem psychicznie
Ciężko mi jednak wyobrazić sobie życie bez pieczywa - jak Ty to robisz?? Jak wygląda przykładowe Twoje dzienne menu, co ile godzin jesz i czy bywasz głodna?

Dziewczyny na SB - szukacie przepisów w necie czy macie książkę kucharską? Szukałam wszędzie, ale nakład jest wyczerpany.
Ja brałam z wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196551

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Hehehe! Z tym wiąże się cała historia.


jak wiecie jestem anty-portalo-społecznościowa. ALE. Zaczęły do mnei docierać pytania zwłąszcza od strony włoskiej, czy mam profil na FB bo nie mogą mnie znaleźć. COraz więcej i więcej pytań i dociekać czy ja to ja.
Wchodze na tego FB, wklepuję swoje imię i nazwisko, a tam taki lachonek, malujący scianę na pomarańczowo, blondyneczka w szortach do połowy tyłka. no więc wszyscy myśleli ze to ja. musiałam utworzyć konkurencyja ofertę. Ba,z sotałam zmuszona!

Profil mam od 2 tygodni, wiec jeszcze nie wiem co i jak, pracuje nad zdjeciem.
z tym mam psychologiczny niemalże porblem.
link wstawiam w klubie.

sofa:
http://karestyle.pl/KARE_design__Sof...zarna-820.html
oryginalna

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No właśnie - a kto to jest?
Czy to jakaś nasza forumowiczka, która zmieniła nick? Myślałam, że zakładał go ktoś inny...
pytała dzisiaj kto chce dołączyć do klubu
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:33   #1131
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć
...
Ja jeszcze nie kupiłam butów ślubnych Butter kupowałaś przez internet czy w sklepie? Ja mam sukienkę ecru i boję się, że nie trafię z kolorem przez internet
...
pytała dzisiaj kto chce dołączyć do klubu
apingmysoul dziś pytała? Gdzie? Kiedy? Ja nie kojarzę w ogóle tego nicku, dlatego jestem zdziwiona, że ta osoba założyła nasz klub

O klub pytał dziś ktoś inny.... xzora chciała dołaczyć...

Co do ślubnych butów, to swoje kupiłam 'stacjonarnie', w Bacie. Nawet nie chodziłam szukać butów do salonów mody ślubnej, bo w większości były przepaskudne. W tym, w którym kupowałam suknię były piękne, ale ceny były dla mnie nie do zniesienia....

Więc polecam pochodzić po normalnych sklepach z butami... chyba w Aldo też jakieś ogladałam... nawet nie pamiętam już...
Te z Baty spełniły wszelkie kryteria - ładne (dla mnie), mega wygodne, nie wsiowo-tandetno-cekinowe i do tego nadają się do normalnego noszenia...+ cenowo były bardzo przystępne
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:39   #1132
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No właśnie - a kto to jest?
Czy to jakaś nasza forumowiczka, która zmieniła nick? Myślałam, że zakładał go ktoś inny...
też się zdziwiłam jak zobaczyłam ten nick...
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:44   #1133
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

dziewczyny apingmysoul to nasza "stara" kolezanka tylko zmienila nicka a nie wiem czy przypadkiem gdzies w klubie nie napisala ze "to ona"

Aaaa no i to apingmysoul zakladala nasz klub
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować

Edytowane przez kotekk81
Czas edycji: 2011-07-06 o 21:46
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:47   #1134
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
dziewczyny apingmysoul to nasza "stara" kolezanka tylko zmienila nicka a nie wiem czy przypadkiem gdzies w klubie nie napisala ze "to ona"

Aaaa no i to apingmysoul zakladala nasz klub
A! Coś kojarzę! Chyba nawet trafnie
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:07   #1135
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
apingmysoul dziś pytała? Gdzie? Kiedy? Ja nie kojarzę w ogóle tego nicku, dlatego jestem zdziwiona, że ta osoba założyła nasz klub

O klub pytał dziś ktoś inny.... xzora chciała dołaczyć...

Co do ślubnych butów, to swoje kupiłam 'stacjonarnie', w Bacie. Nawet nie chodziłam szukać butów do salonów mody ślubnej, bo w większości były przepaskudne. W tym, w którym kupowałam suknię były piękne, ale ceny były dla mnie nie do zniesienia....

Więc polecam pochodzić po normalnych sklepach z butami... chyba w Aldo też jakieś ogladałam... nawet nie pamiętam już...
Te z Baty spełniły wszelkie kryteria - ładne (dla mnie), mega wygodne, nie wsiowo-tandetno-cekinowe i do tego nadają się do normalnego noszenia...+ cenowo były bardzo przystępne
Napisała też w klubie dlaczego zmieniła nick i nie wiem czy chce żeby ją oficjalnie ujawniać dlatego nie piszę

Zgadzam się! Typowe buty ślubne są okropne chcę jakieś normalne czółenka, ale zeby kolor odpowiadał. U nas nie ma baty, ale muszę poszukać gdzieś indziej.
Qrczę zostało 3,5 tygodnia, a ja jeszcze tyle rzeczy do załatwienia
Nie mam też bielizny ani biżuterii
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:27   #1136
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

No i wszystko jasne Tzn. ja dalej nie wiem kto to, ale to nieistotne

Gosiu, dacie radę wszystko załatwić-nic się nie martw. A nawet jak nie dacie, to też sie nie spinaj, tylko się ciesz tym dniem....bo to tylko raz w życiu (teoretycznie), a ten dzień zlatuje jak szalony...nie ma sensu tracić go na zamartwianie się, że coś nie jest do końca załatwione...

Co do biżuterii, to też miałam problem ale w końcu znalazłam wymarzoną, piękną, taką, że teraz szukam okazji, żeby ją założyć. Też nie radzę szukać w salonach sukien ślubnych, tandeta goni tam wiochę. Biżuteria bazarowa, a ceny horrendalne...
Ja swoją znalazłam przez przypadek
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:35   #1137
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No i wszystko jasne Tzn. ja dalej nie wiem kto to, ale to nieistotne

Co do biżuterii, to też miałam problem ale w końcu znalazłam wymarzoną, piękną, taką, że teraz szukam okazji, żeby ją założyć. Też nie radzę szukać w salonach sukien ślubnych, tandeta goni tam wiochę. Biżuteria bazarowa, a ceny horrendalne...
Ja swoją znalazłam przez przypadek
To osoba o której prawdopodobnie na początku myślałaś jako o założycielce klubu .

Bardzo mi się spodobało wytłuszczone zdanie .

A wiecie co? Modystka otworzyła nowy salon. Fajne woalki nawet tam są więc poszłam. Pomyślałam "mogę zrobić to sama, ale niech sobie dziewczyna zarobi". Znalazłam jedną fajną, delikatną, ozdobioną jedynie taką powywijaną jakby wstążką. Pytam o cenę... A dziewczyna mi mówi, że 250 zł! Padłam! A ona dalej, że te delikatniejsze są tańsze... No to zgupiałam do reszty i pytam które niby są delikatniejsze, a ona mi wskazuje jakieś paskudztwa z wielkimi sztucznymi kwatami i masą kryształków. Ta, delikatniejsze... Podziękowałam i postanowiłam iść do sklepu z tkaninami ślubnymi bo kawałek siatki żeby samej zmajstrować takie cudo. Sklep mieści się za rogiem więc daleko nie miałam. Zapytałam o tego typu tkaninę, a dziewczyna, że nie mają i żebym poszła do modystki po gotowe . Jeszcze ulotkę mi dała
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:11   #1138
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Xora, klubem zarządza apingmysoul
Cześć!
Klub założyła Novocaine,
Pytała wtedy, kto chciałby dołączyć.

Edytowane przez emi_lka
Czas edycji: 2011-07-07 o 07:45
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:32   #1139
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Hej

poproszę ładnie o kciuki dziś mam ten egzamin o 11
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:33   #1140
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nawet nie chodziłam szukać butów do salonów mody ślubnej, bo w większości były przepaskudne.
całkowicie się zgadzam, idealnie to określiłaś "tandeta goni tam wiochę"

goosia207
, najlepiej popatrz po zwykłych sklepach obuwniczych, suknię masz prostą, więc wiele fasonów powinno do niej pasować.

Jak na mnie to późno się butami zajęłaś (ale to dobrze, że tak spokojnie do tego podchodzisz), ja już pół roku wcześniej chodziłam za butami, a i dobrze, bo w końcu nigdzie nie mogłam znaleźć, zamówiłam na brytyjskim ebay'u a potem czekałam 2mce na wysyłkę (sprzedawca trzy razy je wysyłał, dwa razy buty do mnie nie dotarły).

Bieliznę miałam cielistą, funkcjonalną, a biżuterii nie kupowałam. Założyłam swoje ulubione kolczyki, suknia na górze miała detal, więc uznałam, że naszyjnik to będzie już przeładowanie

Poemi, niestety, jak jest coś ślubne, to jest 200% droższe niż normalne, także nawet mnie cena 250zł za skrawek materiału nie dziwi.

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Xora, klubem zarządza apingmysoul
dziękuję

emi_lka, dziękuję. to teraz już wiem, kim jest owa tajemnicza postać może edytuj swojego posta skoro dziewczyny piszą, że z jakichś powodów apingmysoul zmieniła nick.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.