ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 13:37   #61
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Dziewczynki ja trochę odbiegnę od tematu , ktoś wspomniał o rajstopach w sprayu , może któraś z Was się wypowiedzieć na ich temat?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 23:45   #62
chocoladette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

To ja chyba tez bede okropna panna mloda, bo mam zamiar zalozyc peep-toe bez rajstop!
Niech mi tylko ktos wytlumaczy, jaki jest cel zakladania rajstop tak cienkich, ze ich nie widac? Albo wymyslow w stylu rajstop bez palcow? Jeszcze, o zgrozo, ktos z gosci pomysli, ze tych rajstop nie macie!
A co do zasad elegancji, wydaje mi sie, ze zestawem obowiazkowym przy rajstopach sa bezwzglednie zakryte buty, a juz na pewno koszmarnie wygladaja sandaly.
chocoladette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 09:27   #63
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez chocoladette Pokaż wiadomość
To ja chyba tez bede okropna panna mloda, bo mam zamiar zalozyc peep-toe bez rajstop!
Niech mi tylko ktos wytlumaczy, jaki jest cel zakladania rajstop tak cienkich, ze ich nie widac? Albo wymyslow w stylu rajstop bez palcow? Jeszcze, o zgrozo, ktos z gosci pomysli, ze tych rajstop nie macie!
A co do zasad elegancji, wydaje mi sie, ze zestawem obowiazkowym przy rajstopach sa bezwzglednie zakryte buty, a juz na pewno koszmarnie wygladaja sandaly.
ja zakładam pończochy 8 den tylko dlatego, że dosłownie każde buty na gołą stopę mnie strasznie obcierają. Nawet moje super wygodne buty dla tancerzy... Gdyby mnie nie obierały, z chęcią nie zakładałabym nic.
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 01:40   #64
sol0520
Przyczajenie
 
Avatar sol0520
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Basingstoke, UK.
Wiadomości: 4
GG do sol0520
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy Wy nosicie rajstopy np. w lipcu do pracy matko kochana ! na wieczór panieński (czytaj: fajna imprezka) nie wypada nie mieć rajstop/pończoch? A już wogóle rozbroił mnie wpis ze ktoś przeżył SZOK bo panna młoda pod suknią nie miała rajstop
może to było moje wesele hihi. Miałam super eleganckie sandałki ecru ze skóry i idealne pedicur moim zdaniem wygladało to o wiele bardziej sexi niż białe rajtuzy + białe buty np. ze szpicem = które rządzą od lat na polskich weselach
Tu powinien być "amen"
Pod koniec maja idę do ołtarza bez rajstop, bo znalazłam śliczne butki z odkrytymi palcami Nie widzę w tym nic nieeleganckiego. Nie wiem nawet kto się zorientuje, że nie mam rajstop. Długa suknia wszystko zakrywa, tylko w tańcu będą przebłyskiwać butki.
Rajstopa na palcach w odkrytym bucie? Dla mnie brak gustu. Jak ktoś musi niech zakłada, ale nie narzucajcie "nieelegancji", gdy ktoś nie chce wyglądać zabawnie...
Zaczęłyście rozmowę o konieczności rajstop na ślubie, jakbyście za mało problemów w życiu miały
sol0520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:20   #65
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Ja na swoim ślubie miałam takie cuś to butów bez palców: http://www.pasaz.v10.pl/img/thumbs/p...54f890af7c.jpg
bardzo fajnie się sprawdziło bo ślub był w październiku i trochę zimnawo by było bez rajstop
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 21:56   #66
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Ja mam lekko odkryte palce, ale zdecydowanie wybieram cienkie pończochy bez wzmocnień na palcach. Nie mogę nosić na gołe nogi butów pełniejszych niż japonki, bo mam paskudne obtarcia, które się długo goją. A i japonki potrafią obetrzeć. Szczerze mówiąc, jedyne buty, które mnie na gołe nogi nie obtarły to sportowe sandały.
Poza tym przyłączam się do głosów, że gołe nogi jakoś nie pasują do tej okazji.. Bez przesady z tym upałem, wszędzie będzie klima.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 22:00   #67
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez chocoladette Pokaż wiadomość
Niech mi tylko ktos wytlumaczy, jaki jest cel zakladania rajstop tak cienkich, ze ich nie widac? .
A może taki, że niektóre dziewczyny po prostu bez rajstop buty obcierają ?
Ja mam do tego skłonności i nie chciałabym ryzykować, że mi się krew poleje na weselu ....

Cytat:
Napisane przez sol0520 Pokaż wiadomość
Tu powinien być "amen"
Pod koniec maja idę do ołtarza bez rajstop, bo znalazłam śliczne butki z odkrytymi palcami Nie widzę w tym nic nieeleganckiego. Nie wiem nawet kto się zorientuje, że nie mam rajstop. Długa suknia wszystko zakrywa, tylko w tańcu będą przebłyskiwać butki.
Rajstopa na palcach w odkrytym bucie? Dla mnie brak gustu. Jak ktoś musi niech zakłada, ale nie narzucajcie "nieelegancji", gdy ktoś nie chce wyglądać zabawnie...
Zaczęłyście rozmowę o konieczności rajstop na ślubie, jakbyście za mało problemów w życiu miały
Widzisz, dla niektórych brakiem gustu jest w ogóle zakładanie sandałków do ślubu np. Ile ludzi, tyle opinii się znajdzie. Same piszecie, że buty w oczy się nie rzucają przy długiej sukience, a więc co to za różnica ???
Ja osobiście mam buciki z wyciętym palcem, ale po pierwsze to wycięcie jest niewielkie i mi widać tylko fragment palców, a po drugie pończochy mam cienkie i bez zaznaczonej części palcowej i uważam, że to najlepsze rozwiązanie, jeżeli ktoś chce mieć wycięte buty i jednocześnie nie chce iść z gołymi nogami.
Jakoś ja w takiej wersji wcale nie wyglądam ani śmiesznie, ani nie elegancko i z pewnością razić to w oczy nikogo nie będzie.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-09, 14:08   #68
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Witam, butki już kupione - białe z zakrytywmi palcami, sukienka biała, zastanawiam się nad kolorem pończoch, białe, beżowe, ecru ? gdzie swoje kupowałyście? Na allegro nic ciekawego nie znalazłam.
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 21:23   #69
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez nusia1987 Pokaż wiadomość
Witam, butki już kupione - białe z zakrytywmi palcami, sukienka biała, zastanawiam się nad kolorem pończoch, białe, beżowe, ecru ? gdzie swoje kupowałyście? Na allegro nic ciekawego nie znalazłam.
Ja kupowałam w "Gatta", najcieńsze den, kolor delikatny beż, idealnie się sprawdziły i nie podarły. Kupiłam 2 pary.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 11:12   #70
Lili_anna
Raczkowanie
 
Avatar Lili_anna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 113
Cool Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Witam

Pragnę wypowiedzieć się w tym temacie:

Jezeli juz mowimy o elegancji, takcie i tego typu innych sprawach, to chyba najbardziej ykhm taktownym bedzie sie odniesc do najpopularniejszej chyba na swiecie rodziny krolewskiej, ktora sobie na ow nietakty pozwolic nie moze (pomijajace najaranego Harrego w przebraniu SS-mana to na inny temat)

http://4.bp.blogspot.com/--E1ts4-yp7...+honeymoon.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-F-a73sOv-V...-honeymoon.jpg

Brak rajstop i otwarte buty byly nietaktem w latach 80-tych, te panny ktore dalej uwazaja, najzwyczajniej w swiecie zatrzymaly sie w czasie i wg mnie ich zacofanie modowe jest ogromnym stylowym faux pas! Rownie dobrze mozna byloby im nakazac noszenie gorsetow, bo przeciez za Henryka XIV nietaktem bylo pokazac sie na balu czy weselu bez gorsetu, bez ktorego chodzily tylko przydrozne rozpustnice i chlopki pracujace w polu.

Gdy Kate Middleton pokazala sie kilka razy w rajstopach, to napisano o niej zupelnie odwrotny artykul pt. "Are Pantyhose No Longer Passé Or Did Kate Middleton Just Forget To Pack Her Razor?"

http://s11.shefinds.com/sf/files/2011/07/Kate-Middleton-Pantyhose-e1310568428299.jpg



Lili_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 20:39   #71
saphii
Przyczajenie
 
Avatar saphii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Witam,
Mam lekką (dwutonowa biel) sukienkę bez kilku warstw i jasno czerwone buty z odkrytymi palcami. Sukienka jest delikatna i nie wyobrażam sobie zakładać do tej stylizacji rajstop ... tymbardziej POŃCZOCH, w których nie chodzę.
Głupotą jest zakładać tę część garderoby na swój ślub, jeśli nie jest się do tego przyzwyczajonym, co więcej nie potrafi się tego odpowiednio dobrać. Panie w sklepach nie zawsze dobrze doradzą ( i mówię tu także o firmowych sklepach ).
Dla mnie brakiem gustu jest ubieranie się jak choinka do ślubu i wiele innych rzeczy,ale na pewno nie brak rajstop lub pończoch.
saphii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 23:59   #72
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
ja uważam, że elegancka kobieta powinna nosić rajstopy/pończochy:
do pracy
na bankiety
na przyjęcia
na wesela
do teatru
do kościoła
Tak jest!
Dodałabym też uczelnię i szkołę, bo to też prawie jak praca W ogóle moim zdaniem bez pończoch/rajstop to można najwyżej iść do warzywniaka albo pospacerować na molo w Sopocie, ale tu nie wszyscy muszą się ze mną zgadzać.

Cytat:
Napisane przez Lili_anna Pokaż wiadomość
Witam

Pragnę wypowiedzieć się w tym temacie:

Jezeli juz mowimy o elegancji, takcie i tego typu innych sprawach, to chyba najbardziej ykhm taktownym bedzie sie odniesc do najpopularniejszej chyba na swiecie rodziny krolewskiej, ktora sobie na ow nietakty pozwolic nie moze (pomijajace najaranego Harrego w przebraniu SS-mana to na inny temat)

http://4.bp.blogspot.com/--E1ts4-yp7...+honeymoon.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-F-a73sOv-V...-honeymoon.jpg

Brak rajstop i otwarte buty byly nietaktem w latach 80-tych, te panny ktore dalej uwazaja, najzwyczajniej w swiecie zatrzymaly sie w czasie i wg mnie ich zacofanie modowe jest ogromnym stylowym faux pas! Rownie dobrze mozna byloby im nakazac noszenie gorsetow, bo przeciez za Henryka XIV nietaktem bylo pokazac sie na balu czy weselu bez gorsetu, bez ktorego chodzily tylko przydrozne rozpustnice i chlopki pracujace w polu.

Gdy Kate Middleton pokazala sie kilka razy w rajstopach, to napisano o niej zupelnie odwrotny artykul pt. "Are Pantyhose No Longer Passé Or Did Kate Middleton Just Forget To Pack Her Razor?"

http://s11.shefinds.com/sf/files/2011/07/Kate-Middleton-Pantyhose-e1310568428299.jpg



Nie żebym się chciała wykłócać o rajtuzy, ale we wspominanym przez Ciebie artykule jest zdanie: There is no OFFICIAL, written in STONE “royal women must wear pantyhose and closed-toe shoes” rule, but it is definitely an unspoken tradition in the Queen’s eyes..."

Edytowane przez wredziulek
Czas edycji: 2011-09-01 o 00:10
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 19:24   #73
comfortandbeauty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: ładna pogoda = brak rajstop, pończoch ?

Witam! ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!! RAJSTOPY, POŃCZOCHY, STOPKI, SKARPETKI.....ITP. DAMSKIE, MĘSKI ORAZ DZIECIĘCE RAJSTOPKI DOBRE GATUNKOWO, NOWE!! Firmy VENEZIANA SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ LUB NA ALLEGRO comfortandbeauty Allegro
comfortandbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.