CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 12:36   #1
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Exclamation

CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!


Więc tak.
Nie umiem kłamać, więc powiem, że nie przymieram głodem, nie jestem też w bardzo trudnej sytuacji materialnej, ale..........jeśli by któraś z Was miała zbędne ciuszki dla noworodków chętnie je przyjmę, oczywiście koszty przesyłki pokrywam w całości ja.
Pewnie co niektóre mnie tu zjadą - że bezczelna jestem. Trudno.
Naprawdę przydadzą mi się ubranka, oczekuję bliźniaków, przelewać mi się nie przelewa (kupiłam już trochę rzeczy w ciucholandach, bo na nowe to mnie nie stać za bardzo).

Kieruję tę prośbę do tych, którzy mają chęć mi pomóc.....ale nie wymuszam nic na nikim. Jeśli jesteście chętne, będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc.


P.S.
Nie zamierzam handlować nimi na allegro, ani nigdzie indziej, jeśli ktoś miałby takie obawy.
Acha i mój Brat też oczekuje drugiego Dzieciątka - więc chciałaabym się również z Nim podzielić
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 13:06   #2
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Exclamation CIUSZKI DLA DZIECIACZKÓW - chętnie przyjmę jeśli ktoś by miał na zbyciu!!!!!!

Więc tak.
Nie umiem kłamać, więc powiem, że nie przymieram głodem, nie jestem też w bardzo trudnej sytuacji materialnej, ale..........jeśli by któraś z Was miała zbędne ciuszki dla noworodków chętnie je przyjmę, oczywiście koszty przesyłki pokrywam w całości ja.
Pewnie co niektóre mnie tu zjadą - że bezczelna jestem. Trudno.
Naprawdę przydadzą mi się ubranka, oczekuję bliźniaków, przelewać mi się nie przelewa (kupiłam już trochę rzeczy w ciucholandach, bo na nowe to mnie nie stać za bardzo).

Kieruję tę prośbę do tych, którzy mają chęć mi pomóc.....ale nie wymuszam nic na nikim. Jeśli jesteście chętne, będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc.


P.S.
Nie zamierzam handlować nimi na allegro, ani nigdzie indziej, jeśli ktoś miałby takie obawy.
Acha i mój Brat też oczekuje drugiego Dzieciątka - więc chciałaabym się również z Nim podzielić
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 13:35   #3
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIECIACZKÓW - chętnie przyjmę jeśli ktoś by miał na zbyciu!!!!!!

Przyszła mamo, na wizażu znajduje się forum targowisko, gdzie wizażanki wymieniają się ciuchami, kosmetykami czy książkami.

Sądzę, że to by było dobre miejsce na założenie wątku.

Sama mamą jeszcze nie jestem i nie mam żadnych ciuszków na zbyciu.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 13:44   #4
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

Hm.........pustki........ pewnie gdybym napisała, że jestem osobą ubogą byłby więksszy ruch........tylko, że ja chciałam być szczera......myślałam, że tak jest uczciwie i "w porządku", ale chyba się myliłam
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 14:07   #5
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIECIACZKÓW - chętnie przyjmę jeśli ktoś by miał na zbyciu!!!!!!

Dziękuję za zainteresowanie - założyłam tam właśnie topik, ale ruch żaden myślałam, że tu - na forum mamuś prędzej znajdę kogoś skłonnego mi dopomóc

Pewnie gdybym napisała, że jestem uboga to by był odzew, tylko, że ja tak nie potrafię..........
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 14:22   #6
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIECIACZKÓW - chętnie przyjmę jeśli ktoś by miał na zbyciu!!!!!!

Cytat:
Napisane przez przyszła mama Pokaż wiadomość
Pewnie gdybym napisała, że jestem uboga to by był odzew, tylko, że ja tak nie potrafię..........
Nie widziałam tego Twojego wątku, ale podejrzewam, że był napisany w podobnym tonie jak ten. Nie sądzę, że znajdą się na wizażu dziewczyny (choć może się mylę), które oddadzą za darmo jakieś ciuszki, gdy mają targowisko i mogą się tymi ciuszkami wymienić na jakieś fajne rzeczy otrzebne im lub i nie ().

Może Ty masz coś na zbyciu/nie używasz pewnych kosmetyków, ciuchów, którymi mogłabyś się wymienić na ubranka dla dzieci?
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 14:39   #7
bluekaktus
Przyczajenie
 
Avatar bluekaktus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 20
Przekupka: 7 pkt / 89% pozyt.
GG do bluekaktus
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

to nie o to chodzi - tu po prostu są (wykluczając mnie - mamę z wieloletnim stażem ) albo młode dziewczyny, które jeszcze nie sa mamami, albo mamy które mają malutkie dzieci - stąd pewnie brak odzewu
bluekaktus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 14:46   #8
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIECIACZKÓW - chętnie przyjmę jeśli ktoś by miał na zbyciu!!!!!!

Niestey też się obawiam, że nikt mi nie pomoże.......ale cóż - próba nie strzelba.
Jeśli chodzi o kosmetyki, to generalnie nie mam takich na zbyciu - bo mam ich niewiele, takie najpotrzebniejsze rzeczy i to już mocno zużyte, a wstyd takie komuś oddawać. Jeśli chodzi o ubrania dla Dzieci to też nie posiadam żadnych zbędnych bo to moje pierwsze Maleństwa będą. Swoje ciuchy te w których nie chodziłam oddałam bardzo potrzebującej rodzinie (6 dzieci). Właśnie cały problem w tym, że nie mam nic co bym mogła komuś zaoferować....poza słowem DZIĘKUJĘ......naprawdę nie mam
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 14:52   #9
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIECIACZKÓW - chętnie przyjmę jeśli ktoś by miał na zbyciu!!!!!!

Mimo wszytsko, to nie jest wątek na to forum
Jest, owszem przypięty topik, w którym zamieszczamy linki do wątków targowiskowych i to mogłas zrobić
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=142012
Ponadto swoją prośbę możesz umieścić we własnym podpisie to będzie bardzo dobra reklama
Wątek zatem przenoszę na targowisko, by tamtejszy moderator połączył go z odpowiednim dublem.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 15:03   #10
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIECIACZKÓW - chętnie przyjmę jeśli ktoś by miał na zbyciu!!!!!!

No cóż Moderatora trzeba słuchać.....przepraszam bardzo za zamieszanie jakie zrobiłam swoim topikiem.....nie chciałam tego.
Poprostu tak jak mówiłam, myślałam, że tu prędzej znajdę kogoś kto przychyli się do mojej prośby.
Przepraszam jeszcze raz
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 15:08   #11
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIECIACZKÓW - chętnie przyjmę jeśli ktoś by miał na zbyciu!!!!!!

Nie masz za co przepraszać, próbuję jakos utrzymac porzadek wśród tysięcy użytkowników.
Zareklamuj się w wątku przypiętym na mamie z klasą, tak jak pisałam wyżej, może przyspieszy to poszukiwania.

PS, a juz widzę, jest Twój wpis w tym wątku.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 15:10   #12
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIECIACZKÓW - chętnie przyjmę jeśli ktoś by miał na zbyciu!!!!!!

MARIGO - dziękuję za wskazówki i naturalnie rozumiem Cię doskonale.
Poprostu nabroiłam troszku i dlatego bardzo przepraszam - mea culpa.

Już nie będę - obiecuję

Do topiku podanego przez Ciebie już się "przypięłam" - dziękuję jeszcze raz
<poprostu nie wiedziałam, że tak to się robi>
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 15:11   #13
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIECIACZKÓW - chętnie przyjmę jeśli ktoś by miał na zbyciu!!!!!!

Alem walnęła nie MARIGO a MARIQO - chyba teraz dobrze
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 16:55   #14
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

mam nadzieję, że się na mnie bardzo nie zdenerwujecie jak mimo wszystko "podbiję" topik.......
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 18:25   #15
cinkapooh
Rozeznanie
 
Avatar cinkapooh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 609
Przekupka: 47 pkt / 100% pozyt.
GG do cinkapooh
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

Kurcze, żal mi Cię strasznie mam pare ciuszków... tzn nie na niemowlaka bo sama spodziewam się bobaska, wiec nie mam sama nic... ale mam jakies cuszki w dobrym stanie na dziewczyne... moze chciałabys je? za koszt wysyłki chętnie za nic Ci je oddam... mogłabym je na wizaż wystawić, ale ciuszki są w rozmiarach S-M daj znac na moim watku mam ciuszki podwojne dla ciezarnych zaawansowanych

odpisz u mnie bo chciałabym Ci jakoś pomodz
__________________

cinkapooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 19:22   #16
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

Witam Cię serdecznie
Ja z topiku o ciuszkach dla moich Bliźniaczek.

Dziękuję Ci za chęć pomocy, nie mogę tak przyjąć od Ciebie ciuszków, bo ja mam w czym chodzić - teraz zależy mi na ciuszkach dla moich nienarodzonych jeszcze Dziewuszek bo tu mam problem niestety

Doceniam bardzo Twoje Wielkie Serduszko, ale tak jak pisałam.....nie chcę nikogo na nic naciągać, dlatego nie mogę poprostu przyjąć tego daru - sumienie by mnie zeżarło do reszty, bo już i tak jest mi bardzo głupio i niezręcznie prosić o pomoc w kwestii ubrań dla Dzieciaczków.

Ale niech Ci Bozia, bądź Ktokolwiek inny wynagrodzi Twoje Wielkie Serce
DZIĘKUJĘ ZA DOBRE CHĘCI - naprawdę to bardzo budujące, że są tacy Dobrzy Ludzie na tym świecie

Ściskam Cię serdecznie
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 19:48   #17
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK-jeśli komuś zbędne-może książki na wymianę?

Tak sobie pomyślałam........nie wiem czy kogoś by to interesowało, ale może bym poszperała w książkach , bo z natury jestem molem książkowym i mam ich troszkę.........może by ktoś za ciuszki ewentualnie książki przyjął ode mnie?
Tyle tylko mogłabym od siebie zaoferować nic innego nie mam

Poszukam i napiszę Wam tytuły.......
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 19:55   #18
cinkapooh
Rozeznanie
 
Avatar cinkapooh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 609
Przekupka: 47 pkt / 100% pozyt.
GG do cinkapooh
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK-jeśli komuś zbędne-może książki na wymianę?

Ja byłabym chętna na książeczki :P jakbys chciala pizamke nowa dla mam w ciązy albo jakies wieksze bluzki albo sweterek na kobiety w ciązy ja mam sweterek dosc maly golfik w paski ... nie wiem.. jakbys jednak chciala to zebys czula sie fajnie to za jakas ksiazke bym Ci dala ciuszki
__________________

cinkapooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 20:15   #19
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

Więc tak:

1. Czasopismo "Paznokcie" - nr 24 z 2005 roku
Teraz książki:
2. Arkadiusz Pacholski - Lśnienie nad głębiną - 158 str.
3. Biblia HTML - kurs HTML od A do Z - str. 730.
4. Mavis Cheek - Janice Gentle i seks - str. 284
5. Elia Kazan - Akty Miłości - str. 439
6. Paulo Coelho - Wojownik Światła - str. 155
7. Józef Maciuszek - Sztuka udanego życia czyli jak osiągnąć szczęście, sukces i powodzenie - str. 156
8. Maria Sokół - ABC Języka HTML - str. 184
9. Edward Szymoszek, Ireneusz Żeber - Prawo Rzymskie - wydanie 2005. - str.119
10. Adam Łopatka - Prawoznawstwo - wydanie 2000 r. - str. 244
11. Tomasz a Kempis - O naśladowaniu Chrystusa - str.260
12. Mavis Cheek - Życie seksualne mojej ciotki - str. 388
13. Mały skarbczyk porad życiowych - O radości - taka maluśka książeczka z różnymi sentencjami
14. Krzysztof Łukaszewicz - Sto dni Hoffmana - str. 320
15. Encyklopedia Zdrowia Rodziny pod red. prof. dr hab. med. K. Janickiego - tom 1 - Choroby narządów wewnętrznych - str. 70 format A4.
16. Monika Szwaja - Jestem nudziarą - str. 317
17. Aby osiągnąć cel - czyli jak pisać listy, układać reklamy i ogłoszenia, jak prowadzić zebrania i prezentacje, jak przygotowywać raporty, jak rozmawiać przez telefon - str. 190
18. Maleńka książeczka pt. Dobre maniery - krótki kurs dla użytkowników.
19. Harleqin - Ścieżki Miłości - Nancy Warren.
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 20:19   #20
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

Książki w znakomitej większości są prawie nowe - w każdym razie nie są poniszczone, poplamione. Jedynie kilka z nich nosi lekkie znamiona użytkowania.


CINKAPOOH - naprawdę bardziej mi zależy na ciuszkach dla Dzieci dla siebie mam wystarczająco Dziękuję Ci bardzo mocno
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 20:27   #21
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Przekupka: 102 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

kurcze, jedyne co mam dla bobasków to strój kąpielowy taki malusi śmieszniusi. jakbyś chciała to na dniach zrobię zdjęcie i podam Ci wymiary. może Ci sie spodoba to wtedy wyślę
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 20:31   #22
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

BEMOLKO - może mi się akurat przyda - co prawda zima nadchodzi ale jak ten strój jest większy to może mi się na lato przyda?

Tak jak pisałam, nie gardzę żadną pomocą dla moich Maleństw - choć przyznam, że najpilniej potrzeba mi kaftaników, śpioszków i cieplejszych ubranek bo Dzidzie już niebawem przyjdą na świat i muszę je w coś odziac.
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 21:10   #23
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Przekupka: 102 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

no własnie on chyba nie jest większy, jak dobrze pamietam rozmiar 6-8 tygodni... jutro podam Ci dokładne wymiary, bo musze go znaleśc bo leży gdzies na dnie szafy. moze na basen jak zabierzesz w zimie to będzie dobry
w kazdym razie mi potrzebny nie jest wiec jesli sie okaze że chcesz to chętnie Ci prześle
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 21:26   #24
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

osobiscie nie moge pomoc bo ciuchow po corce pozbywam sie na bieżaco ale moze sprobuj poszukac na gazecie.pl ,na forum dzieci ze swojego rejonu,moze tam ktos sie chce pozbyc ciuchów .

zycze zdrowka i szczesliwego rozwiazania
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 21:33   #25
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

BEMOLKO - nie musisz mi zdjęć w sumie przesyłać to przecież nieistotne chętnie przyjmę ten strój może faktycznie się przyda dla jednej z Dziewczątek na basen, a jak się nie przyda to też się przyda, bo oddam komuś kto też będzie w potrzebie więc na pewno się nie zmarnuje
W razie czeko stuknij proszę do mnie na maila

PAULKA - dziękuję za podpowiedź i dobre słowo
Dziś już nie mam sił, ale jutro zrobię jak mi radzisz

Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 21:34   #26
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Przekupka: 102 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

ok - zaraz podesle PW
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 23:11   #27
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

BEMOLKO - odpisałam Ci
Całuski
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 07:29   #28
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Smile Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

Hi Ja mam dwa praktycznie nowe body dla dzieciątek. Chętnie wymieniłabym się za nie za jakąś książkę

Konkretnie chodzi mi o: Paulo Coelho - Wojownik Światła - str. 155

Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 08:54   #29
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

MIKO - a ja chętnie się wymienię
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 08:55   #30
przyszła mama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK - jeśli ktoś by miał na zbyciu-chętnie przyjmę!!!!

MILKO znaczy się - przepraszam
przyszła mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.