Zapuszczamy włosy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 17:56   #181
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Zapuszczamy włosy

dzieki za odp...slyszalam o tym tyle,ze zastanawiam sie czy jest roznica miedzy stosowaniem po terapii a w trakcie ;/
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 18:30   #182
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zapuszczamy włosy

O pozale sie nad soba,Mam wlosy jak na 1 fotce , a chce zapuscic by miec jak na 2 fotce takie ladne loki mialam<cry>.

Ale bede silna i kolo marca znow bede miala ladne.Koniec fryzjera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ilona.jpg (37,6 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00428.jpg (55,8 KB, 214 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 19:12   #183
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Zapuszczamy włosy

No ja się zabieram za zapuszczanie Przy czestym podcinaniu końcówek (raz na miesiac) i ostatnio dość mocnym wycieniowaniu (ale z długości nie straciłam nic) przez 2 lata wychodowałam sobie włosy z takich mniej więcej jak miała Magda M.(ale w 2 edycji) do takich do zapięcia stanika
A lekko to one ze mną nie miałyt i nie mają... Ale teraz staram się jak moge bo zapuszczam ile się da na studniówkę
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 19:43   #184
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
dzieki za odp...slyszalam o tym tyle,ze zastanawiam sie czy jest roznica miedzy stosowaniem po terapii a w trakcie ;/

To zależy od rodzaju chemii,bo jezeli jest bardzo silna i włosy i tak,i tak wypadną to moim zdaniem nie ma sensu stosowac wax.A jezeli chemia nie jest na tyle mocna i pozostawia nadzieje na uchowanie włosów to jak najbardziej nalezy sie wspomagac(takie przynajmniej jest moje zdanie).
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 21:04   #185
Agatka91
Raczkowanie
 
Avatar Agatka91
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: Zapuszczamy włosy

Dziękuje za odpowiedź

W takim razie ja też zapuszczam. Mam włosy wycieniowane. Najdłuższa warstwa ma 20cm najkrótsza ok. 6cm.Chce mieć włosy przynajmniej za łopatki. Zobaczymy co z tego wynikinie tym razem. Wczesniej nigdy nie wytrzymywałam długo i po około 3 m-cach zapuszczania odwiedzałam fryzjera i było ciecie.
Agatka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 11:34   #186
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zapuszczamy włosy

fatim jak siedze w wannie, w garcej kapieli to nie owiam wlosow niestety mam coraz mniej czasu na dugie kapiele z dolewaniem co chwile goracej wody;( wiec zawijam w siatke jednorazowa, podgrzewam suszarka i nakladam czapke hehe zeby cieplo mi nie uciekalo szybko tak chodze godzinke, 2 albo 3 xalezy ile mam czasu
pozdrawiam

wczoraj jak wyprostowalam wlosy to sie tak zdziwiłam! aah jakie dlugie dla mnie bardzo...bo jeszcze nigdy nie mialam takiej dlugosci tak troszke za ramionka najdluzesz, bo mam mocno wycieniowane, te najkrotsze troche za ucho, wiec jest ok ! odrosty juz mam megaaaaa duze,i wlansie nie wiem czy przetrzymac to (bardzo ciezko...;( ) czy pofarbowac...aahhh
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 16:32   #187
OLGA250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 73
Dot.: Zapuszczamy włosy

Ja nakładam Wax, zawijam głowę w foliową torebę, zakładam czapkę i wskakuję na 20 min do łóżka
Mają ze mnie ubaw w domu!!!
Włosy ładnie się nagrzewają i jest miodzio.
OLGA250 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 19:02   #188
babilonia
Raczkowanie
 
Avatar babilonia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: Zapuszczamy włosy

Ja też zapuszczam włoski.Marzą mi się takie jak w załączniku.Teraz mam tak za łopatki więc myśle, że tak za półtora roku (jak długo ) będe mogła się pochwalić takimi włosami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40.jpg (48,3 KB, 301 załadowań)
babilonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 19:47   #189
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Zapuszczamy włosy

A myślałam, że tylko ja jestem taka niewytrwała w zapuszczaniu
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 06:45   #190
Lex
Raczkowanie
 
Avatar Lex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 184
Dot.: Zapuszczamy włosy

nie tylko Ty, ja tez jestem zapuszczalska
Lex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 08:45   #191
black&white
Zadomowienie
 
Avatar black&white
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 647
Dot.: Zapuszczamy włosy

to i ja się dołączę!
włosy mam tuż za obojczyki chcę mięc tuż za biust.
mam nadzieję, że z Wami mi się uda!
black&white jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 09:30   #192
ewelisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 152
Dot.: Zapuszczamy włosy

mialam do połowy pleców, ale tydzień temu ściełam i są do ramion
ewelisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 10:57   #193
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: Zapuszczamy włosy

A tak w ogóle to ile włosy rosną srdnio na miesiąc?
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 11:59   #194
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: Zapuszczamy włosy

[1=91584e3a0ddee98d7bf3501 3566e27d0b839b1c7;2816912]A tak w ogóle to ile włosy rosną srdnio na miesiąc?[/QUOTE]

Coś ok.1cm do 1,5cm. Różnie bywa. Mi włosy rosną bardzo wolno a mojej mamie bardzo szybko

Kiedyś miałam włosy prawie do pasa, proste bez cieniowania + śliczne naturalne pasemka. Ale jak zaczełam ścinać to teraz każdy sie wywija w inna strone i msuze prostowac... Na szczescie najdłuzsze sięgną juz za niedlugo do łopatek Najkrotsze do szyi Bede wytrwale zapuszczać
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 12:49   #195
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Zapuszczamy włosy

dokładnie karo-la, na MM widać było jak krótkie były moje włosy w momencie mocnego postanowienia zapuszczania... ale nic, zaciskam zęby i oglądam stare zdjęcia z długimi włoskami, no i oczywiście mam nadzieję, że już w kwietniu na ślub będą jako-takie długawe
dziewczyny, a czy wax nie działa źle na włosy, które z natury się przetłuszczają? i jeszcze pytanko o tabletki, które polecacie jako najlepsze co stosować? skrzypowitę? silicę? może biotynę (kolega, który zaczyna łysieć mówił, że mu pomaga)? czy po prostu zestawy witaminowe? mnie to by się jeszcze przydalo, żeby preparat działał na cerę, bo ostatnio z nią nie jest najlepiej...
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 14:26   #196
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
dokładnie karo-la, na MM widać było jak krótkie były moje włosy w momencie mocnego postanowienia zapuszczania... ale nic, zaciskam zęby i oglądam stare zdjęcia z długimi włoskami, no i oczywiście mam nadzieję, że już w kwietniu na ślub będą jako-takie długawe
dziewczyny, a czy wax nie działa źle na włosy, które z natury się przetłuszczają? i jeszcze pytanko o tabletki, które polecacie jako najlepsze co stosować? skrzypowitę? silicę? może biotynę (kolega, który zaczyna łysieć mówił, że mu pomaga)? czy po prostu zestawy witaminowe? mnie to by się jeszcze przydalo, żeby preparat działał na cerę, bo ostatnio z nią nie jest najlepiej...
Ja teraz w paździrniku zamierzam kupić Vitapil, jest o nim dużo na Wizażu Najbardziej działa właśnie na włosy, choć myślę, że i na cere, i na paznokcie też ma jako takie działanie Podobno dobra jest też Skrzypovita, albo Humavit, ale nie byłabym w stanie połykać 12 tabletek na dzień W Vitapilu dzienna dawka to jedna tabletka. Pozatym, ma bogatszy skład. No, ale jest droższy. Z tego co się orientuje Skrzypovita lub Humavit jakoś do 20 zł, nawet taniej, a Vitapil 35. Ja jednak zainwestuje A resztki Humavitu nawet mam w domu, kiedy byłam mniejsza nawet nie wiedziałam, że go łykam . Chociaz wspomnienia nie miłe, płaskie, duże, trudne do połknięcia tabletki. Mam nadzieję że jakoś pomogłam A ! Mi Wax absolutnie nie działa negatywnie na przetłuszczające się włosy .
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 11:08   #197
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Ja teraz w paździrniku zamierzam kupić Vitapil, jest o nim dużo na Wizażu Najbardziej działa właśnie na włosy, choć myślę, że i na cere, i na paznokcie też ma jako takie działanie Podobno dobra jest też Skrzypovita, albo Humavit, ale nie byłabym w stanie połykać 12 tabletek na dzień W Vitapilu dzienna dawka to jedna tabletka. Pozatym, ma bogatszy skład. No, ale jest droższy. Z tego co się orientuje Skrzypovita lub Humavit jakoś do 20 zł, nawet taniej, a Vitapil 35. Ja jednak zainwestuje
Z tym Vitapilem nie jest tak źle jak się to dobrze przekalkuluje. Fakt , kosztuje ok 36 zł ale masz 2 miesiące kuracji bo w opakowaniu jest 60 tabletek !!!!!! W sobotę zakupiłam Vitapil po baaaaaardzo przystępnej cenie, tzn. w promocji: za 41,10 zł kupiłam Vitapil oraz dodatkowo Calmazin czekam na efekty i mam nadzieję, że sie długo nie naczekam bo strasznie napalona jestem na dłuuuuuuuuuuuugie włosy
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 16:50   #198
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
i jeszcze pytanko o tabletki, które polecacie jako najlepsze co stosować? skrzypowitę? silicę? może biotynę
Moja mama używa skrzypovitę, a ja silicę (mam strasznie łamliwe paznokcie). W sumie to ja jestem chyba bardziej zadowolona z silicy, niż mama ze skrzypowity, choć silica jest dużo tańsza, a chyba skuteczniejsza.
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 17:25   #199
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Zapuszczamy włosy

to ja tez dolaczam do grona zapuszczajacych wloski
we wrzesniu scielam je i mocno wycieniowalam
tyl i boki w najdluzszym miejscu siegaja do polowy szyi a w najkrotszym miejscu to jakies 5 cm...
marzy mi sie dl do ramion na studniowke w styczniu no ale co z tego wyjdzie to niewiadomo... chyba nie mam silnej woli cale szczescie ze wlosy szybciutko mi odrastaja
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 23:16   #200
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Zapuszczamy włosy

Hey!!! Jak wam dziewczyny idzie U mnie już całkiem, całkiem ... włosków nie obcinałam od 3 miesięcy i urosły ok.10 cm codziennie zarzywam Radical (polecam), naprawdę mniej wypadają Teraz planuje wybrać się do fryzjera na podcięcie końcówek, bo już meksyk mi się robi na głowie... Właśnie, może znacie jakąś odżywke do włosów katowanych prawie codziennie suszarką i prostownicą (nie farbowałam ich nigdy) ?? bo już widzę marniutko z nimi się robi...;/
Buziaki i całuję gorąco
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 09:00   #201
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
Hey!!! Jak wam dziewczyny idzie U mnie już całkiem, całkiem ... włosków nie obcinałam od 3 miesięcy i urosły ok.10 cm codziennie zarzywam Radical (polecam), naprawdę mniej wypadają Teraz planuje wybrać się do fryzjera na podcięcie końcówek, bo już meksyk mi się robi na głowie... Właśnie, może znacie jakąś odżywke do włosów katowanych prawie codziennie suszarką i prostownicą (nie farbowałam ich nigdy) ?? bo już widzę marniutko z nimi się robi...;/
Buziaki i całuję gorąco

Ja dalej zapuszczam wytrwale i dzielnie ale bede sie musiała chyba wybrac do fryzjera na podcięcie koncówek bo juz sie strasznie rozdwajaja ,ale wiedząc ze u fryzjera koncówki to przewaznie 10cm to jak narazie mi sie nie spieszy .A co do odzywki to wiem ze jest jakas nowa z sunsilka to włosów zniszczonych przez stylizowanie,tylko nie wiem jak z jej jakoscia i skutecznością,njalepiej przejzyj sobie kWC
Pozdrawiam
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 10:15   #202
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Zapuszczamy włosy

jeju tez musze sie wybrac na podciecie koncowek,ale boje sie,ze mi zetnie pare ladnych cm ;/ eeech te fryzjerki...
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 15:44   #203
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Zapuszczamy włosy

hm... ja wlosy podcinam tak co pol roku... ale rosna bardzo szybko... sa wycieniowane od czubka w marcu mialam malego irokezika,,, ale rosna, obecnie sa juz do pasa... i mi sie super kreca... wiec baja super efekt... ; ) pozdrowka powodzenia... ps nie uzywajcie zadnych wspomagaCZY DO Rosniecia wlosow bo to bezsens : - / po co przyspieszac proces natury... przeciez urosna wolisz poczekac i miec zdrowe piekne wlosy niz uzywac jakiejs chemi, czy tabletek... pa
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 16:18   #204
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Zapuszczamy włosy

ma marcu irokez a teraz do pasa? o_O
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 16:18   #205
andziullla
Przyczajenie
 
Avatar andziullla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 28
GG do andziullla
Dot.: Zapuszczamy włosy

Jestem ofiarą nieudanego, zemszczonego cieniowania W lipcu miałam włosy za ramiona a z racji tego, że mam baaaaaaaaaardzo gęste i kręcone to chciałam jak zwykle co jakieś trzy miesiące podciąć z długości i ilości. Tak się złożyło, że pracowałam jeszcze wtedy w centrum urody (jako kosmetolog) ale już szefowa wiedziała, że odchodzę. I zemsta: owszem z dłgości nie obcięła za dużo ale tak je wycieniowała, że aż były dziury No i byłam zmuszona je obciąć aby wyrównać bo wyglądałam tragicznie. Teraz mam trochę za linię szyji.... Tyle zapuszczania, tyle pielęgnaji... Płakałam cały tydzień... Mimo wyrównania nadal są tak wycieniowane, że masakra;-(
andziullla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 21:31   #206
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Zapuszczamy włosy

lilly78 ja łykałam Skrzypowitę.
Ale ponoć każdemu co innego pomaga..Robię sobie co 4 misiące 2-miesięczną kurację- paznokcie super, włosy super ( na nogach też szybciej rosły, niestety) a z cerą to jakoś (odpukać ) problemów nie mam.

Wax trochę natłuszcza włosy, niestety...Jeśli ci się przetłuszczają to może lepiej Seboradin niger? Miałam i szampon, i lotion- sprawdziły się. Zapobiegają przetłuszczeniu (lotion szczególnie) i wzmagają procesy cebulek, czyli stymulują wzrost.
Mnie od września zeszłego roku włosy urosły grubo ponad 20 cm..I w grudniu były podcinane.A teraz rosną spokojnie
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 16:26   #207
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Zapuszczamy włosy

karola no ja ostatnio miałam skrzypovitę i hmm... no nie wiem, może za dużo oczekuję, bo cudów nie było chociaż może, fakt, na nogach włosy rosły szybciej. muszę pójść do pateki w popatrzeć na te wszystkie preparaty, może się skuszę teraz na ten vitapil, który polecają dziewczyny. właśnie, a to jest preparat oparty na skrzypie czy jakieś witaminy?
muszę też spojrzeć na ten Seboradin, chociaż ja i tak codziennie myję włosy, więc to, że się szybko przetłuszczają nie ma zbyt dużego znaczenia w kwestii estetycznej ale może warto spróbować...
a tak ciut offtopikowo, nie wiem czy oglądacie Taniec z gwiazdami, tam jedna z tancerek, nie pamiętam nazwiska, ale ona to ma dopiero dłuuugaśne włosy
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 17:14   #208
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez babilonia Pokaż wiadomość
Ja też zapuszczam włoski.Marzą mi się takie jak w załączniku.Teraz mam tak za łopatki więc myśle, że tak za półtora roku (jak długo ) będe mogła się pochwalić takimi włosami


ja też takie chcie jak na razie mam najdłuższe włoski troszkę przed łopatką a chcałabym mieć do połowy pasa
od kiedy zapuszczam hmmmmmmm... w sumie od niedawna.. własnie mam maseczkę z żóltka, nafty i olejku rycynowego..uzywam szamponu Pantene pro-v Gęste i mocne, odzywkę zwykłą Ziaji dla włosów farbowanych..
maseczkę robię raz na tydzień.. już może z 3 razy zrobiłam.. ponadto kilka razy przed umyciem nałożyłam na włoski naftę..
wypadająmi włoski więć zaczęłam brać magnez z wit B6 bo czytałam gdzieś na wizażu że to pomaga..łykam troszkę humawitu ale jakośprzełknąc ich nie mogę..a przede wszystkim myję włosy w ciepłej i płukam w chłodnej wodzie włoski sąwtedy mięciutki..

ps możecie mi doradzić jakąś maseczkę regenerująca na suche końcówki??
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 21:33   #209
ewe-li-nqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: DOM
Wiadomości: 39
GG do ewe-li-nqa
Talking Dot.: Zapuszczamy włosy

Więc Tak ja też zapuszcam włosy bylam ostatnio u fryzjerki pod koniec sierpnia i narazie sie nie wybieram, moje włosy nie chcą wcale rosnać nic mi nie pomaga postanowilłam, że nie będe prostować bo jak całe wakacje przestałm prostować to sporo mi podrosły i nie były takie zniszczone

kiedys miałąm bardzo długie włosy ale przeszkadzalo mi to że się wywijały i je obciełam teraz tego żałuje bo nie mogę się doczekać aż bede miała dlugie teraz mam tkaie za szyję

pzdr
ewe-li-nqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 10:05   #210
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Zapuszczamy włosy

DZiewczyny to ja też sie przyłączam. Mam włosy troszkę krótsze niż do ramion, mocno cieniowane, z grzywką, która działa mi na nerwy, bo w tym momencie jest nijaka, w dodatku ostatnio zostałą troche wycieniowana, co jej zaszkodziło. No nic to. Przyłączam się. Cały czas staram siezapuszczać włosy, aole mam tendencję do częstego farbowania, włosy sie niszczą i kruszą i tak w kółko. Teraz nie farbuję juz drugi miesiac i mam nadzieję wytrzymać. Stosuję Seboradin regenerujący szampon, odżywkę Joico K-Pak i ampułki Seboradin, dzięki tym ampułkom włosy mi trochę szybciej rosną.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.