Województwo Pomorskie - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 14:26   #2221
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

ja juz z pracy wiec sie szybciutko melduje

Byłam na zakupcha kupilam TZecikowi portfelik mam nadzieje ze mu sie spodoba do tego z 2 piwka i juz prezent na dzien chłopaczka gotowy
Teraz szamam zupke pomidorowa i musze sie połozyc bo tak mnie dzis cos noga boli ze niewiem chyba jakis miesien sobie przecililam

witaj Asiu ciesze sie ze wyjazd sie udał zadroszcze tez chcetnie poszalała bym po taki miescie pelnym sklepow a jak by mi jeszcze ktos porzyczyl swoja karte kredytowa
Asiu a pochwal sie co tam kupilas zamiesc jakies foteczki jak mozesz

Agata milego wypadziku z tego co pamietam to do Gdanka jedziesz


zmykam poleżakowac tak ładna pogoda ze wezme sobie gazetka i ide sie na hamaczek do ogrodka polozyc odezwe sie pozniej
buziolki:cmok
:
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 18:29   #2222
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

cicho ciemnio i glucho no oki z tym ciemno przesadziłam
Kobity gdzie wy sie podziewacie watek upada zostały nanim moze z 3-4 wizaznki co pisza reszta zaginela w akcji

J a siedze przed kompem i gram w sudoku i w sumie nic mi sie niechce jutro do szkoły a w niedziele na targi Marysia jak chcesz jechac to odezwij sie albo daj znac to sie umowimy

zmykam do sklepu bo mama juz od godziny mnie goni bym poszła po mleko
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 22:13   #2223
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

no tak a tu nadal cisza i pusto
mnie boli zabek wiec ide lulu musze wydobrzec na jutro do szkoły i ma dzien mojego TZecika no i na targi na niedziele

dobranoc slodkich snow
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 22:15   #2224
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Melduje się na polecenie !!

Nie pisałam, bo miałam kilka nie fajnych dni Ale już nie będę

DObrze, że się nie rozpisujecie, bo bym pewnie do nocy siedziała i czytała.

Jak ja bym sobie poszła na zakupy Już nawet nie musiałby to być Frankfurt wystarczyłby Manhattan, albo Młyn
Nie wiem czy wybieram się na targi jak bym nie poszła to w sumie dobrze, bo w czwartek do fryzjera ide i kasa potrzebna Ale co do grudniowego spotkania to jestem jak najbardziej za

Byłam dziś z TŻ na inauguracji jego roku akademickiego. Nie spodobało mi się kilka dziewczynek Takie różowiutkie i przypieczone a jedna perfidnie cały czas się na Niego gapiła Dobrze chociaż, że to zaoczne

Ide zaraz spać więc miłych snów dziewczynki
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 08:04   #2225
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Aguś a mogłybyśmy się umówić troszkę wcześniej, na 11? więc wstępnie jesteśmy umówione Teraz tylko kwestia gdzie. Mi by było najwygodniej na dworcu, ale to zależy jak dla Ciebie jest wygodniej jak coś to na te targiteż dojdę sama, bo chyba wiem gdzie są
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 08:39   #2226
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie

Ehhh Agus, bardzo chcialam napisac jeszcze wczoraj, ale znowu net nie dzialal sprawnie...Tzn dzialal, ale wolno - a to juz dziala na mnie jak plachta na byka Wole wtedy wylaczyc kompa i sie nie wkurzac.

Dzis wkleje fotki moich lowow - nie duzo ciuchow, bo mialam przy sobie tylko 60euro - i w sumie dobrze.

Agus idz szybciutko do dentysty i wylecz sobie tego zeba.
Dzis jest dzien chlopaka? Nic nie wiem... Dalczego ja nigdy nic nie wiem

Aniu, twoj facet napewno jest na tyle inteligentny, ze szubciutko zorientuje sie, ze z takimi "rozowymi" laleczkami to sobie nawet ciekawie nie pogada, wiec nie martw sie. Choc wiem jak TO boli - ehh ta malutka zazdrosc
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 08:53   #2227
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam z ranca

Ja zaraz szamam sniadanko i jade do szkoly na takie mini rozpoczecie
Ale sie usieszylam jak weszłam na wizazyk do naszego wateczku
Ania sie pojawiła Asia Marysia buziak dla was dziewczyny i oby tak dalej
Ja dzis do dentysty a potem do TZecika obiecałam mu zrobic na kolacje placek cyganski jego mama idze gdzies na imprezke to mam kuchnie cala dla siebie


Marysia tylko jak tu sie umowic by sie znalesc heh na tym dworcu w Oliwie duzo ludzi u bedzie zwlaszcza dziewczyn swoja droga tez tak licze bo bede jechac kolejka o ktorej bym miła ty tez i tak wymyslilam ty masz kolejke o 951 z redy w Oliwie jest o 1035 to spotkajmy sie jakos na peronie chyba tak lepiej ??

Oj Asiu cala noc no w sumie od 23 do 3 nie spalam płakalam jak dziecko tak mnie ta zabek bolal a jak mi TZecik mowił ze mam isc to nie poszłam bo jak sama juz pisałam ze sie poje i tak mam za swoje ale dzis po szkole pedze jak na skrzydzłach do tego dentysty z TZecikiem czy bez

Tak Asiu dzies dzien chłopaka wiec zadbaj o swojego zrób mu dobry obiadek

Ania
niemartw sie o rozowe laleczki twoj Tzecik to madry facet i bedzie wiedzial ze z landrynkami niema o czym i po co rozmawiac
No chyba ze to beda bardz madre dziewczyny i tylko takie pozory wdziankiem stwarzaja


zmykam na sniadanko czekam Marysia na odpowiedz
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 09:21   #2228
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Hehe ano dziś dzień chłopaka Ja mojemu kupie oliwke, żebym Go mogła masować zawsze kiedy mnie o to poprosi( lub do wyczerpania zapasów)

Ja lubie chodzić do dentysty nie wiem Aga czego się boisz Właśnie też muszę się wybrać, bo mnie coś ząbek boli ale narazie jakoś czasu nie maa

To tyle z rana. Ide na śniadanko
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 09:24   #2229
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Ania piszesz zz niewiesz czy wybierasz sie na targi ja jade ale niemam zamiaru tam wydawac majatku kupie to co mi potrzebne
Wiec jak masz ochote to zabierz sie zemna i Marysia serdecznie zapraszamy a po targach na jakies piwko czy kawe wstapimy

oki ja zmykam do szkoły
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 11:48   #2230
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość

Marysia tylko jak tu sie umowic by sie znalesc heh na tym dworcu w Oliwie duzo ludzi u bedzie zwlaszcza dziewczyn swoja droga tez tak licze bo bede jechac kolejka o ktorej bym miła ty tez i tak wymyslilam ty masz kolejke o 951 z redy w Oliwie jest o 1035 to spotkajmy sie jakos na peronie chyba tak lepiej ??

Ok, to się spotkamy na peronie 10.35 Może najlepiej z takimi tabliczkami "Wizaż.pl"?? lol


edit
I tak sobie pomyślałam że możemy sie na PW wymienić numerami kom żeby jakby co jutro się znaleźć Oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko
Oczywiście wszystkich chętnych zapraszamy z nami!

A co do wydawania tam kasy...ja wezmę troszkę żeby potem nie żałować że nie miałam ale też nie chciałabym wydać za dużo

Edytowane przez aisne
Czas edycji: 2006-09-30 o 12:33
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 13:41   #2231
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Marysia wysłałam Ci na PW moj telefon heh no niewiem jak sie odnalesc cos wymysle albo ty tez momysl z ta tabliczka to fajne ale troche obciachowe (zartuje )
Tez niamam zamiaru wydac majatku ale zobaczymy jak to bezdie w efekcie

jak kos jeszce chetny by sie z nami zabrac to zapraszamy bo czasu juz mało



pozdrowionka Miłej soboty
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 15:48   #2232
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie popoludniowa pora

Straaasznie glodna jestem, wiec mam nadzieje, ze nie obrazicie sie jesli sobie troche pomlaskam przy pisaniu posta

Kurcze, troche smutno mi, ze dzis dzis chlopaka. Moj TZ wczoraj wyplynal na 3dni i nie mam jak mu zlozyc zyczen, bo biedaczek jest w Wloszech a tam jego siec nie ma tam zasiegu.
Mam nadzieje, ze dzis sie odezwie wieczorkiem, bo strasznieza nim tesknie

Aga i Marysia - koniecznie dajcie znac jak bylo na tych targach -nigdy nie bylam na czyms takim, a szkoda

Aha! Musze sie wam pochwalic! Od wczoraj mam dekoder i odbieram polsat i trzy inne polskie programy Wczoraj obejrzalam pierwszy raz od 7 miesiecy 'Pierwsza Milosc' i 'Daleko od noszy'
Jej jaka jestem happy! Szkoda tylko, ze nie mam TVNu, bardzo bym chciala obejzec Na Wspolnej

Ania - oliwka to swietny pomysl na prezent.Chyba kupie Krzysiowi na nasza rocznice
Tak naprawde, to TZ mnie przewaznie masuje...Hmmm ooo tak! To swietny prezent; przynajmniej i ja skorzystam

No dobra zmykam na TV, cos pewnie ciekawego leci
Buziaczki Pomorzanki
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 16:44   #2233
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Ok to my z Agą jesteśmy umówione a reszta niech żałuje

Ok, to zbieram się bo dzisiaj jedziemy z TŻtem z okazji naszej 2giej rocznicy na "Footloose" do Teatru Muzycznego Ale się cieszę hihi

Miłego wieczoru Dziewczyny
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 19:28   #2234
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Ciemno wszedzie, glucho wszedzie, co to bedzie, co to bedzie...
Taki cytat z podstawowki przychodzi mi do glowy jak tu zagladam

Ale nie dam umrzec temu watkowi! Nie dam i juz!Bede walczyc do upadlego!

Ja w sumie tylko przeyszlam zyczyc Wam, pomorzanki, milego wieczorka, milej nocy i slodkich snow.
Ja wylaczam kompa, bo jestem dzis sama, samiutka w domu na noc i straaasznie sie boje
Tym razem nie duchow ale zlodzieji - arabow, ktorzy kraza po posesjach jak tylko sie sciemni.
Przez te 6 miesiecy jak jestem we Francji to chyba 3-4 razy lazili kolo naszego domu.Raz okradli wille jak byla wynajeta przez ludzi a drugi raz lazili kolo naszego domeczku i grzebali w naszej kanciapce na zewnatrz.
Strach nieziemski wtedy czlowieka ogarnia.Bo taki arab jest zdolny do wszystkiego, za 20euro jest zdolny zabic czlowieka
Buuu a ja tu sama Co chwile mam omamy, ze cos slysze...


Dobra uciekam sie kompac i do lozka.
Nie wiem co bede robic, bo spac jakos nie moge ...Pa pa
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 21:15   #2235
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam ja bylam u Tzecika a ze pol nocy nie spalam to szybko przyjechalam i teraz myju myju i do spania
Na jutro trzeba sie wyspac by byc trzezwa na tych targach i kupowac tylko to co potrzebne
Z Marysia sie umowilysmy wiec zdamy relacje jak było wieczorkiem jak wrocimy
Marysia gratuluje 2 rocznicy my swoja z TZecikiem mamy za tydzien
Heh Asia o Arabach co nieco wiem bo tata czesto tam do nich wyjezdzal do pracy to mowił jacy to ludzie. Ciesze sie razem z toba z dekodera nareszcie jakis kontakt z Polskim swiatem


slodkich snow
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 21:21   #2236
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Drogie dziewuszki, wizażanki pomorzanki, witam po długiej nieobecności! Przez ostatni miesiąc byłam na wyjazdowej praktyce, która mnie bardzo absorbowała. Po powrocie zawsze czułam się jakby ktoś mi mózg wyprał - chyba przez te nużące dojazdy, ekhhh... Mam do Was małe pytanko, poszukuje fajnej kurtki skórzanej. Interesuje mnie czarna lub brązowa, raczej z krótszych. I do tego chciałabym żeby była trwała. (trochę jak reklama Ery, ha ha). Może doradzicie mi gdzie w Gdańsku warto szukać? Nie mieszkam w Gdańsku, więc nie szystkie jego zakątki są mi znane. Wczoraj byłam na zalicz. praktyki w Gdańsku i przy okazji wpadłam do Madisonu, znalazłam tam 1 sklepik ze skórami. Aniu, zgadzam się z dziewczynami, nie ma co sie przejmować Aga i Marysia, bawcie sie dobrze na targach
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 22:13   #2237
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Właśnie wróciłam od TŻ. Biedaczek po tych zajęciach był wymęczony. Wiem, że nie ma się czym przejmować i w sumie się nie przejmuje, ale do niego laski jak do miodu leca Już po kilku godzinach Go wszystkie strasznie polubiły tak sobie tylko troszke marudze

Kurcze Asiu nieciekawa sprawa z tymi arabami. Ja nawet jak jestem sama z TŻ to boje się spać, sprawdzam wszystkie pokoje, strych, czy okna są pozamykane itp a jak miałabym być sama i jakieś araby grasowały by po dzielnicy to bym napewno oka nie zmruzyła zresztą to nawet dobre wyjście. Jak zobaczą, że ktoś nie śpi to chyba nie będą się wkradać Już wole nie spać całą noc niż obudzić się w środku nocy z arabem nad głową Oczywiście żartuje napewno wszystko będzie dobrze

Fajnie macie dziewczyny z tymi targami ja się prawie napewno nie wybieram

Witam Gosie i lece lulać. Spijcie dobrze pomorzanki
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 07:33   #2238
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam z samego rana


ja juz na nogach wszystcy od rana umnie niespia bo ogladaja Kubice ale facet pedzi w tej formule

Gosia witamy ponownie co do kórtki to raczej nie orientuje sie gdzie sa skory ale moze zjarzyj do Młyna tam maja wszystko

Ania tam sie TZecikiem nie przjmuj to dobrze niech go lubia patrza i podziwiaja ale dotykac niewolno

buzia ja i Marysia mykamy na targi miłego dnia
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 08:11   #2239
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Dzien dobry

Wlasnie skonczylam jesc sniadanko i od razu zabieram sie do pisania na naszym watku.

Agus,Marysiu - bawcie sie dobrze na tych targach i koniecznie wieczorkiem napiszcie jak bylo, co kupilyscie itd

Marysiu, nie doczytalam wczoraj o Twojej rocznicy - jak najbardziej wszystkiego naj naj
Jak sie bawilas wczoraj w Teatrze?

Aniu - a skad wiesz, ze po kilku godzinach wszystkie laski polubily Twojego TZ? TZ Ci powiedzial? Moze on chce wzbudzic w Tobie zazdrosc ...No wiesz o co mi chodzi
Tak czy inaczej, nie martw sie na zapas.

Gosiu - kurcze, nie mam pojecia gdzie mozna kupic takie kurteczki w Gdansku.
Wiem, ze na hali w Gdyni Gl. jest /a przynajmniej bylo/ duzo stoisk z kurtkami skorzanymi.

Agata - haalllloooo ! Gdzie jestes?
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 10:08   #2240
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

A ja jednak ide na targi Właśnie koleżanka do mnie wpadła i nie sposób jej odmówic :P Szkoda, że nie wiem jak wyglądaja nasze wizażanki to ich nie rozpoznam przy ewentualnym spotkaniu

Widze, że Asia cała i zdrowa TŻ nie lubi jak jestem zazdrosna więc nic specjalnie nie robi, a to, że z niewiadomych przyczyn dziewczyny Go bardzo lubią wiem od dawna. W sumie nic dziwnego jak jest jedynym odzywającym się chłopakiem na roku I ja się wcale nie przejmuje tak tylko troszke marudze


Marysiu oczywiście wszystkiego naj

Gosiu co do kurtki to jedyne miejsce jakie mi przychodzi do głowy to giełda w pruszczu

Lece się szykować szybko, bo jeszcze w piżamce jestem. Miłego dnia dziewczynki
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 12:25   #2241
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

No i poszly na targi...A ja tu sama jak palec
Nikogo nie ma, kto by ze mna porozmawial...Niech mnie ktos przytuli

Hmm chyba pojde ogladac Polsat

Czekam na relacje dziolchy!
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 17:10   #2242
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej Hej po pierwsze dziewczyny dzięki w tetarze było naprawdę super, zarówno mi, jak i TŻ "Footloose" się bardzo podobało

A co do Targów:

Moim zdaniem były bardzo udane Kupiłam olejek do kąpieli i mus do ciała Farmony (boskie zapachy, zresztą Aga wam potwierdzi ), oprócz tego lakier do paznokci Eveline, mydełko siarkowe i cień IB (taki sam jak Aga kupiłyśmy w promocji 2 za 15 zł).

Więc jak widzicie duzo nie wydałam, i jestem z siebie dumna

No i to na razie tyle

Ogólnie było bardzo sympatycznie (no bo takie towarzystwo ) a kto nie był niech żałuje
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 17:35   #2243
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Marysia a ty jedna ubiegłas mnie w zdaniu relacji z targow


A wiec... tak jak pisała Marysia kupiłam sobie mus do ciała Farmony o cudnym zapaszku mango i brzoskwinka cena tylko 11.50 do tego kupiłysmy z sobie cien sypki IB z zlotym połyskie 7.50 dopiero po kupnie zaczełysmy sie zasatanawiac gdzie my sobie zrobimy taki makijazyk nim ale co tam gdzies zaszalejemy do tego kupiłam lakier Eveline bloczek polerski 3 zł do paznokci i kolezanka kupila mi wczoraj dwa brokaty do paznokci zloty i fioletowy 9 zł za oba a no i niezawodne mydelko siarkowe 3.50 zł
Zakupy bardzo udane wydałysmy rozsadnie pieniazki niekupiłysmy nic zbednego
Tak ze załujcie babeczki ze nie jechalescie z nami

A dla nie wtajemniczonych Marysia to bardzo bardzo ..... sympatyczna wizaznka i bardzo rozmowna co lubie i sobie cenie

Awiec podsumowujac caly dzien
swietne towarzystwo + udane zakupy= extra dzien


Marysia ogromny Buziol za milo spedzony czas (i za podwiezienie)




ps. ide cos zjesc, umys sie i przetestowac mus do ciałka odezwie sie pozniej
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 18:52   #2244
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Fajno babeczki ja zadowolona z targów nie jestem Gdybym wiedziała, że się wybiore to bym poszła z Wami, a tak jak się skumałam to Was już nie było ale nic.. Przeżyje jakoś

Zjadłam właśnie kanapke z nutella i strasznie mi słodko

Ide wizażować

a tak wogle to gdzieś się Agata zapodziała
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 18:53   #2245
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

No to super, ze bylo super

Aga, jak to gdzie uzyjesz cien ze zlotym polyskiem...Zloto jest w cenie

Gratukuje Wam dziewczyny,przede wszystkim, udanych zakupow, oby Wam dobrze sluzyly

Ciekawe co nasza Ania napisze - tez byla w koncu na targach Ciekawe co ciekawego zlowila...

Buziaki
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 19:20   #2246
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

A ja sobie wymalowałam oczka tym cieniem sliczny jest mus cudnie pachnie zakochana jestem w nim po uszy
Marysia podzieli sie swoja opinia
Aniu czemu jestes nie zadowolona??? z targów
a Agata pojechala na jakas imprezke te do Gdanska czy Gdyni na weeken
Asia a co tam u ciebie??? jak mineła niedziela ???

Ja własnie zajadam chrupki i ogladam Taniec z gwizdami
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 19:30   #2247
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Ajj koleżankom się wogle nie podobało szybko poszłyśmy. Nic nie pooglądałam i kupiłam tylko pilniczek
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 19:40   #2248
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

eeeeeehhhhhhh to trzeba było isc zemna i Marysia
mysmy sobie w kółko chodziły mnustwo razy ogladałysmy wybieralysmy ile sie
dało
A jak cudnie pazurki robili troche na fryzurki patrzalysmy jak byly zawody byłysmy przynajmniej z 2 godziny
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 19:47   #2249
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Też dziwie się czemu wam sie nie podobało, może za krótko pochodziłyście?

Rozumiem, że w przyszłym roku na Targach będzie nas więcej?

Aga
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 20:27   #2250
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam
ja juz od wczoraj w domu, ale bylam zmeczona i tylko przeczytalam watek i poszlam spac a dzis caly dzien w grudziadzu bylam i dopiero teraz mam czas naskrobac

tak bylam na urodzinach kolezanki w gdansku, bylysmy imprezowac w gdyni, poczatkowy plan byl zeby isc na poklad, ale zwatpilismy bo jakies dziwne towarzystwo tam bylo w skorach i nie wiedzielismy gdzie isc, poszlismy na piwo do siodemki czy gdzies tam, ale bylo niedobre wiec szukalismy dalej, wstapilismy do elypsy ale tam jakos tak burzujsko bylo, piwo drogie to niech sie wypchaja...plan byl, zeby isc gdzies sie napic i ewnetualnie wrocic do elypsy ale jak wyszlismy to zaszlismy do dwoch swiatow i tam nam sie spodobalo byl sok imbirowy do piwa to najwazniejsze parkiet maly ale co z tego jak muza fajna byla wytancowalismy sie az sobie noge skrecilam i chodze jak starucha bo wszystko mnie boli
nawet nie mialam sily isc na targi, nie doszlabym mimo ze mialam niedaleko...

ciesze sie dziewczynki ze zakupy wam sie udaly
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.