DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 07:21   #91
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochanegratki za spadki
Ze mną masakra,dostałam wczoraj rwę kulszową.ledwo wstaję z łóżka,chodzę i siedzę,miałam wcześniej ale przy dużej wadze a teraz schudłam i dupa ale słyszałam,że jak się szybko chudnie to też jest ta cholerna rwa kulszowa.Biorę ketonal forte,mydokalm forte i tolperis,ledwo do kompa usiadłam,macie jakieś doświadczenia to dajcie znać bo w weekend impreza mnie czeka i chciałabym być na chodzie?

Oj sporo zup jest ale wejdź na google tam ci wyskoczy bo pisać to za dużo,wcześniej na poprzednich wątkach też dużo pisano o zupach

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

A zapomniałam napisać że od jutra essentiale forte na osłone wątroby będę używać.
Metalka nie ma więc pewnie nie podpowie co mam robić
Dzień doberek!!!!
Bidulo Ty nasza. Jejku nie wiem co miałabym i poradzić bo sama nigdy nie miałam niczego takiego, aczkolwiek słyszałam,że ból niesamowity. Byłaś o lekarza??? Jeśli nie, to może trzeba się tam wybrać czym prędzej???

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Basia_ww gdzieś mi się obiło o oczy, że planujesz wrócić na II??? Prawda to czy sobie coś ubzdurałam???
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 07:56   #92
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

cześć chudzinki

ja już po weekendzie, na wadze dziś załamka mimo że strasznie nie grzeszyłam ale do czwartku zniknie
wypoczęłam trochę, pokazałam się w bikini - wielkiej tragedii nie ma ale mogłoby być lepiej , opaliłam się aż strasznie ramiona mnie pieką

a dziś jestem strasznie zmęczona - nie chce mi się pracować - czekam na stażystkę aż przyjdzie i coś zrobi za mnie

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Witajcie moje Piękne!!!
Pamięta ktoś o mnie jeszcze????? Jejuś ależ się za Wami stęskniłam!!!! Od niecałych 2 tygodni mam pracę!!!! znalazłam w miejscowości gdzie mieszka tż także przez wakacje mieszkam z nim no ale przez te 2 tygodnie nie miałam dostępu do neta ale od dziś będę z Wami codziennie ciężko było Was znaleźć przez to zamknięcie poprzedniego wątku... Widzę, że mamy tu prawdziwe miss piękności-gratuluje Wam dziewczynki bo osiągnęłyście bardzo wiele. Jeśli chodzi o moje dukanie to staram się aby ta moja III faza była przykładna, choć nie zawsze to wychodzi, mam jednak nadzieję, że po powrocie na wątek moje siły na dalsze dukanie dzięki Wam wzrosną.

Ależ tu dzisiaj cichutko.... aż się zastanawiam czy na dobry wątek trafiłam????
cześć kochana - pewnie że pamiętamy , miło że wreszcie wróciłaś,
widzę że ładnie dukasz, a jak Twoja waga na tej III się sprawuje?

ale naprawdę coraz ciszej na tym wątku - ale w sumie nie ma się co dziwić - są wakacje - ale po wakacjach - jak dziewczyny wrócą to znów bedzie problem z nadrabianiem wątków

miłego dnia chudziny
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:00   #93
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
cześć chudzinki

ja już po weekendzie, na wadze dziś załamka mimo że strasznie nie grzeszyłam ale do czwartku zniknie
wypoczęłam trochę, pokazałam się w bikini - wielkiej tragedii nie ma ale mogłoby być lepiej , opaliłam się aż strasznie ramiona mnie pieką

a dziś jestem strasznie zmęczona - nie chce mi się pracować - czekam na stażystkę aż przyjdzie i coś zrobi za mnie



cześć kochana - pewnie że pamiętamy , miło że wreszcie wróciłaś,
widzę że ładnie dukasz, a jak Twoja waga na tej III się sprawuje?

ale naprawdę coraz ciszej na tym wątku - ale w sumie nie ma się co dziwić - są wakacje - ale po wakacjach - jak dziewczyny wrócą to znów bedzie problem z nadrabianiem wątków

miłego dnia chudziny
Stoi w miejscu, choć na tej III kg poszedł w górę, ale waga w miarę stabilna jest.
planuję wrócić na II może po wakacjach??? Jeszcze nie wiem kiedy ale wiem że wrócę bo III miała być tylko odpoczynkiem i przystankiem przed kolejnym atakiem.
Ależ zazdraszczam i opalanka ja to mogę tylko o nim pomarzyć. zmykam bo niedługo do pracki. Trzymajcie się Dziołszki
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:02   #94
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Basia_ww gdzieś mi się obiło o oczy, że planujesz wrócić na II??? Prawda to czy sobie coś ubzdurałam???
Kochana coś sobie ubzdurałaś , mnie jest tak dobrze na III że nigdzie nie wracam chyba że na urlopie popłynę to zobaczę, ale tak to waga ładnie się stabilizuje, na zdjęciach mogę już na siebie patrzeć więc jest w miarę ok, nie osiagnęłam tego co chiałam a tylko co Dukan mi wyliczył, więc jak tak ma być niech tak bedzie - lepsze to niż + 15 kg
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:13   #95
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Hej!



Ja się narazie nie wchodzę na wagę bo jestem przed @ i po uczcie, ale dzisiaj proto pon. więc może coś spadnie
Dzisiaj zrobie sobie tirmaisu i może sernik bez sera za jednym zamachem Słodkie za mną tak chodziii
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 10:16   #96
Edzia1509
Przyczajenie
 
Avatar Edzia1509
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

hej!
Mam do Was znowu pytanie

A mianowicie, odebrałam właśnie wyniki badań, które były robione 4-go dnia I fazy, i się niepokoję, i może któraś z Was miała podobny problem.

Analiza moczu:
- Ketony 150mg/dl , (a max jest 5 :/)

- Kwas moczowy 9,2 mg/dl, ( i tu znowu max 5,7 :/).

I tak się zastanawiam czy trzeba przerwać już moją dietę z Dukanem?
__________________
13.07.11 I dzień Dukana : Jest 70 kg
Ma być - 60 kg !!!
Damy radę!
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60!!!

Wg Dukana powinno być:
I Faza: do 19.07.2011: -1,4 kg (-2kg)
II Faza: do 27.09.2011: -8,6 kg
III Faza: do 05.01.2012
Edzia1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 13:06   #97
laura001996
Przyczajenie
 
Avatar laura001996
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznania
Wiadomości: 2
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam zarejestrowalam sie tu dopiero pierszy raz wiec swierzynka jestemDD
laura001996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 13:08   #98
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Hej Misiaczki!

Już się wystraszyłam, że Was straciłam - na szczęście udało mi się Was znaleźć!

Kochane moje Słoneczka, melduję się na chwilkę, bo mam huk roboty ostatnio, ale za to przyjamniej kaska wpada

Dukam na III fazie - jest cudnie
Wprowadzam nowe produkty b. ostrożnie.
Uczt nawet nie robię dwóch, tylko jedną w tygodniu. Jakoś nawet na tę drugą nie mam ochoty.

Waga po ostatnim proteinowym czwartku spadła!!!! - 53,8kg!!! SZOK!!!

Ściskam Was cieplutko, pozdrawiam i baaaaaardzo za Wami tęsknię!
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 13:12   #99
laura001996
Przyczajenie
 
Avatar laura001996
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznania
Wiadomości: 2
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Chcialam sie z wami podzielic moimi sukcesami ale i porazka mala ..bylam na diecie dukana od stycznia tego roku i pieknie z wagi 92 kg schudlam przez dwa miesiace 25 kg!! cudowne uczucie jadlam ile fabryka dawala ..oczywiscie bialka i czulam sie na niej rewelacyjnie niestety po jakims czasie nieco sobie pofolgowalam i waga nieco poszla w gore o jakies 5 kg..ale to po jakis 3 miesiacach pojadania niedozwolonych produktow:} ale teraz sie zawzielam bo z przerazeniem stwierdzilam ze nienawidze sie takiej jaka byla wczesniej czyli zwyczajnie mowiac GRUBASKA teraz jest mi ciezej jakos dlatego potrzebuje wsarcia a czytajac wasze posty ..wydaje mi sie ze bedzie mi latwiej a moze i ja bede miala jakis pozytywny wplyw na was..no oby
laura001996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 15:40   #100
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

hej chudzinki!

weekend sie nie odzywałam bo smażyłam sie nad basenem a potem zostałam juz u tż na noc bo nie miałam siły wracać do domu

zjarałam sobie tak twarz że wyglądam jak świnka z białymi obwódkami od okularów
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 17:02   #101
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez Edzia1509 Pokaż wiadomość
hej!
Mam do Was znowu pytanie

A mianowicie, odebrałam właśnie wyniki badań, które były robione 4-go dnia I fazy, i się niepokoję, i może któraś z Was miała podobny problem.

Analiza moczu:
- Ketony 150mg/dl , (a max jest 5 :/)

- Kwas moczowy 9,2 mg/dl, ( i tu znowu max 5,7 :/).

I tak się zastanawiam czy trzeba przerwać już moją dietę z Dukanem?

hmmm sama nie wiem. Ja badania zrobilam po ok miesiacu. Te wysokie wyniki mogą być również przestawieniem się na takie jedzenie i akurat zrobilaś te badania w 1 fazie, gdzie nie jemy warzyw.Moze powtorz badania na 2 fazie

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez laura001996 Pokaż wiadomość
Witam zarejestrowalam sie tu dopiero pierszy raz wiec swierzynka jestemDD
witam napisz cos o sobie
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 19:09   #102
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochanegratki za spadki
Ze mną masakra,dostałam wczoraj rwę kulszową.ledwo wstaję z łóżka,chodzę i siedzę,miałam wcześniej ale przy dużej wadze a teraz schudłam i dupa ale słyszałam,że jak się szybko chudnie to też jest ta cholerna rwa kulszowa.Biorę ketonal forte,mydokalm forte i tolperis,ledwo do kompa usiadłam,macie jakieś doświadczenia to dajcie znać bo w weekend impreza mnie czeka i chciałabym być na chodzie?
oj biedactwo ty moje wiem co to za ból :/ leki masz takie jak być powinny więc nie wiele można tu więcej zrobić... a u lekarza byłaś? bo jeśli nie to się wybierz, może przepisze tego typu leczenie w zastrzykach - zadziała szybciej. albo jakieś 'ludowe' metody, ale to się nie znam spytaj Zingiber - ona zawsze w takich kwestiach sypie wiedzą jak z rękawa

Cytat:
Napisane przez Edzia1509 Pokaż wiadomość
hej!
Mam do Was znowu pytanie

A mianowicie, odebrałam właśnie wyniki badań, które były robione 4-go dnia I fazy, i się niepokoję, i może któraś z Was miała podobny problem.

Analiza moczu:
- Ketony 150mg/dl , (a max jest 5 :/)

- Kwas moczowy 9,2 mg/dl, ( i tu znowu max 5,7 :/).

I tak się zastanawiam czy trzeba przerwać już moją dietę z Dukanem?
hmm, trochę szybko jak na zmianę w wynikach z racji diety przed pewno się nie badałaś? a pijesz dostateczną ilość płynów? napisz ile i czego pijesz! zwiększyłabym ilość płynów i włączyła warzywa, za pare dni skontrolować wyniki i jeśli bez zmian/gorsze to niestety twój organizm nie nadaje się na dukanie...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:10   #103
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)



Cytat:
Napisane przez Edzia1509 Pokaż wiadomość
hej!
Mam do Was znowu pytanie

A mianowicie, odebrałam właśnie wyniki badań, które były robione 4-go dnia I fazy, i się niepokoję, i może któraś z Was miała podobny problem.

Analiza moczu:
- Ketony 150mg/dl , (a max jest 5 :/)

- Kwas moczowy 9,2 mg/dl, ( i tu znowu max 5,7 :/).

I tak się zastanawiam czy trzeba przerwać już moją dietę z Dukanem?
Mi w pierwszych badaniach tez wyszedł podwyższony poziom ketonów w moczu ale nie wiem o ile, tylko ja tak jak Pandzia pierwsze badania robiłam po miesiącu od startu. Lekarka kazała mi tylko więcej pić i badania powtórzyć za miesiąc i po miesiącu wszystko już było okej

Na Waszym forum jestem nowa, więc może krótko o mnie
Dukać zaczęłam 31 stycznia tego roku z wagą 110kg Na dzień dzisiejszy jest mnie 27kg mniej Jeżeli się uda to chcę się pozbyć jeszcze 14kg, ale jeśli wcześniej dojdę do wniosku, że już jest okej to na III przejdę szybciej (mój wzrost to ok 178cm-urosłam na Dukanie )

Wszystkim Wam życzę dużych spadków i wytrwałości (szczególnie na utrwalaniu )
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:11   #104
Edzia1509
Przyczajenie
 
Avatar Edzia1509
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
hmmm sama nie wiem. Ja badania zrobilam po ok miesiacu. Te wysokie wyniki mogą być również przestawieniem się na takie jedzenie i akurat zrobilaś te badania w 1 fazie, gdzie nie jemy warzyw.Moze powtorz badania na 2 fazie

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------


witam napisz cos o sobie
Dziękuję za odpowiedź . Ale i tak się troszkę boję.
No spróbuję przeciągnąć dietę może jeszcze przez tydzień, bo mojej lekarki nie ma jak na złość...

Jak by któraś z WAS orientowała się coś troszkę więcej o co z tymi moimi wynikami chodzi, to napiszcie proszę; z góry dziękuję.

A póki co sernik dukanowy robię, ciekawe jak wyjdzie
__________________
13.07.11 I dzień Dukana : Jest 70 kg
Ma być - 60 kg !!!
Damy radę!
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60!!!

Wg Dukana powinno być:
I Faza: do 19.07.2011: -1,4 kg (-2kg)
II Faza: do 27.09.2011: -8,6 kg
III Faza: do 05.01.2012
Edzia1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:44   #105
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

szok ! faktycznie waga Ci świruje , miejmy nadzieję ,że te zastoje są tymczasowe


Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Dzień dobry, Klejnotki Dukanowe!

A ja jestem nieżle wkurzona. Nie tym, że wątek poprzedni zamknięto poniewczasie i nie ten, co należy (swoją drogą słodko sobie poczynają), tylko tym, co zobaczyłam przed chwilą na wadze i centymetrze.

Tydzień temu, gdy miałam na dodatek okres (sic!) ważyłam 2,5 kg mniej niż dziś. Bite 2,5 kg!!! Czyli ważę dokłądnie tyle, ile 4 czerwca. Do jasnej ciasnej, gdyby od początku diety spadło mi 8-10 kg, to bym nie złościła się aż tak, ale różnica między najcięższą wagą początkową a najmniejszą wagą sprzed 5 lipca (i to przy miesiączce) to ledwie 5 kg.

Przecież mój tłuszcz nie waży mniej od Waszego tłuszczu. To co ja mam w tych obwodach? Limfę i wodę? Co jest, do cholery?

W centymetrach nie ma żadnej różnicy od ostatniego mierzenia poza trzema dziwnymi obwodami (wszystkie o 2 cm mniej) - jednym z dwóch brzusznych, pod biustem i w rejonie pach.

Tak się wścieknę, jak za tydzień będzie to samo, że zacznę jeść jedynie tzw. zerowe kalorie i doprowadzę swój organizm do ruiny, żeby był jakikolwiek efekt.

Powinnam teraz puścić taką wiązankę jak główna bohaterka kultowego filmiku "Mucha nie siada"
http://www.youtube.com/watch?v=nT81H8B6gzU
To se, ..., polatałam na Dukanie! Tak jest, ..., zawsze. Zawsze, nooo!

Niektórzy to mają dobrze!



EDIT

Swoją drogą mam cudną wagę, do ... nędzy. Drogi prezent od siostry. W życiu bym sobie takiej drogiej wagi nie kupiła, bo byłoby mi szkoda forsy.

Oddałam przed chwilą naturze, co kryłam w sobie i co mam na wadze? Bity 1 kg WIECEJ niż po wstaniu z łóżka. Fakt, że już szklankę wody w siebie wlałam i zaczęłam mięsne śniadanie jeść, co i tak nie da razem 1 kg po ujęciu cięższego ładunku porcelankowego.
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:46   #106
Edzia1509
Przyczajenie
 
Avatar Edzia1509
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Piję ok 3 litrów; tak gdzieś 2 litry wody niegazowanej, tej co ma mało sodu, i około litra coli light.
__________________
13.07.11 I dzień Dukana : Jest 70 kg
Ma być - 60 kg !!!
Damy radę!
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60!!!

Wg Dukana powinno być:
I Faza: do 19.07.2011: -1,4 kg (-2kg)
II Faza: do 27.09.2011: -8,6 kg
III Faza: do 05.01.2012
Edzia1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:13   #107
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
ZRZUCIŁAM 50KG
gratulacje!

ja wróciłam z wesela, 4 dni ciągłej imprezy. oczywiście- niestety-niedukanowo, ale w końcu to to wesele było dla mnie motywacją! i usłyszałam kilka razy, że wyglądam ładnie

jutro strach wejść na wagę - ale zamierzam ładnie trzymać się od jutra III fazy
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 21:22   #108
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
gratulacje!

ja wróciłam z wesela, 4 dni ciągłej imprezy. oczywiście- niestety-niedukanowo, ale w końcu to to wesele było dla mnie motywacją! i usłyszałam kilka razy, że wyglądam ładnie

jutro strach wejść na wagę - ale zamierzam ładnie trzymać się od jutra III fazy

potańcowałaś zapiłać i spaliłaś wszystko
i jak i jak było
jaką sukienkę miałaś bo chyba nie pokazywałaś chyba że mnie coś ominęło
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 22:25   #109
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

hmm a ja sie zastanawiałam co tak cicho na taamtym watku, ze subskrypcja mnie nie powiadamia, patrze dzis o on zamkniety.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 23:05   #110
justyna8924
Raczkowanie
 
Avatar justyna8924
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

w wypaku samochodowym zginal moj kolega pod belchatowem,zawsze nosil krzyz panski,a jednak odszedl
__________________
Wiosen 24
Wzrostu 177 CM
7.01.2011 99KG
16.05.2011 84,0KG
CEL 67 KG

DUKAM 185 DZIEN - 15 KG

JESZCZE TYLE KG PRZEDEMNĄ
justyna8924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 23:07   #111
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
w wypaku samochodowym zginal moj kolega pod belchatowem,zawsze nosil krzyz panski,a jednak odszedl
przykro mi bardzo
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 07:51   #112
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
w wypaku samochodowym zginal moj kolega pod belchatowem,zawsze nosil krzyz panski,a jednak odszedl
Współczuję.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:23   #113
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
w wypaku samochodowym zginal moj kolega pod belchatowem,zawsze nosil krzyz panski,a jednak odszedl
Dzień dobry Dziewuszki!!!!
Odwiedzam Was przed pracą
Justyś nie zbadane są losy człowieka, ja wychodzę z założenia że wszystko ma swój sens choć nie zawsze go dostrzegamy. wspołczuję zarówno Tobie jak i rodzinie tego chłopaka

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Kochana coś sobie ubzdurałaś , mnie jest tak dobrze na III że nigdzie nie wracam chyba że na urlopie popłynę to zobaczę, ale tak to waga ładnie się stabilizuje, na zdjęciach mogę już na siebie patrzeć więc jest w miarę ok, nie osiagnęłam tego co chiałam a tylko co Dukan mi wyliczył, więc jak tak ma być niech tak bedzie - lepsze to niż + 15 kg
Heh to być może słońce tak na mnie wpływa w takim razie trzymaj się ładnie III fazy- ile powinna ona trwać u Ciebie?

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Hej!



Ja się narazie nie wchodzę na wagę bo jestem przed @ i po uczcie, ale dzisiaj proto pon. więc może coś spadnie
Dzisiaj zrobie sobie tirmaisu i może sernik bez sera za jednym zamachem Słodkie za mną tak chodziii
Spadnie, spadnie- ja przed @ też mam apetyt na słodkie, ze pewnie wciągnęłabym całe tiramisu w jeden dzień mieszkam teraz u TŻ i nie mam pola do popisu moich umiejętności kulinarnych dukanowych, dlatego nawet nie mogę sobie upichcić takich pyszności- zarzuć kawałeczek tutaj do mnie

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Edzia1509 Pokaż wiadomość
hej!
Mam do Was znowu pytanie

A mianowicie, odebrałam właśnie wyniki badań, które były robione 4-go dnia I fazy, i się niepokoję, i może któraś z Was miała podobny problem.

Analiza moczu:
- Ketony 150mg/dl , (a max jest 5 :/)

- Kwas moczowy 9,2 mg/dl, ( i tu znowu max 5,7 :/).

I tak się zastanawiam czy trzeba przerwać już moją dietę z Dukanem?
Edzia mały błąd zrobiłaś, że wybrałaś się na te wyniki w I fazie gdzie wiadomo, że nie dostarczamy wszystkich składników. Powtórz badania w II fazie, ale nie na samym początku, gdzie z pewnością nie dostarczysz tak szybko wszystkich witaminek, tylko np po 2-3 tygodniach jej stosowania. Będzie wszystko ok, tylko pij dużo płynów tak jak tu radzą Dziewczynki

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
Hej Misiaczki!

Już się wystraszyłam, że Was straciłam - na szczęście udało mi się Was znaleźć!

Kochane moje Słoneczka, melduję się na chwilkę, bo mam huk roboty ostatnio, ale za to przyjamniej kaska wpada

Dukam na III fazie - jest cudnie
Wprowadzam nowe produkty b. ostrożnie.
Uczt nawet nie robię dwóch, tylko jedną w tygodniu. Jakoś nawet na tę drugą nie mam ochoty.

Waga po ostatnim proteinowym czwartku spadła!!!! - 53,8kg!!! SZOK!!!

Ściskam Was cieplutko, pozdrawiam i baaaaaardzo za Wami tęsknię!
I widzisz, nie ma się czego bać III fazy-jest cudowna!!! pieknie Ci idzie i wiem, że dietkę ładnie będziesz ciągnąć dalej. Laska

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez laura001996 Pokaż wiadomość
Chcialam sie z wami podzielic moimi sukcesami ale i porazka mala ..bylam na diecie dukana od stycznia tego roku i pieknie z wagi 92 kg schudlam przez dwa miesiace 25 kg!! cudowne uczucie jadlam ile fabryka dawala ..oczywiscie bialka i czulam sie na niej rewelacyjnie niestety po jakims czasie nieco sobie pofolgowalam i waga nieco poszla w gore o jakies 5 kg..ale to po jakis 3 miesiacach pojadania niedozwolonych produktow:} ale teraz sie zawzielam bo z przerazeniem stwierdzilam ze nienawidze sie takiej jaka byla wczesniej czyli zwyczajnie mowiac GRUBASKA teraz jest mi ciezej jakos dlatego potrzebuje wsarcia a czytajac wasze posty ..wydaje mi sie ze bedzie mi latwiej a moze i ja bede miala jakis pozytywny wplyw na was..no oby
Z nami dasz radę jak trzeba będzie to Cię a innym razem dostaniesz witamy Cię serdecznie w naszym gronie
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:29   #114
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
gratulacje!

ja wróciłam z wesela, 4 dni ciągłej imprezy. oczywiście- niestety-niedukanowo, ale w końcu to to wesele było dla mnie motywacją! i usłyszałam kilka razy, że wyglądam ładnie

jutro strach wejść na wagę - ale zamierzam ładnie trzymać się od jutra III fazy
Mnie weselicho czeka ww wrześniu- siostra wychodzi za mąż i pewnie też biba będzie, ale co tam- takie imprezy nie zdarzają się w końcu codziennie wybawiłaś się zapewne za wsze czasy
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:42   #115
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Tu było pytanie na które dostałam odp w innym miejscu Dlatego usunęłam

Edytowane przez kiperka
Czas edycji: 2011-07-19 o 12:01 Powód: :)
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:55   #116
mandy27
Raczkowanie
 
Avatar mandy27
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Hej wam czy ją dobrze trafiłam?? Wchodzę w dukaną a tu pokazuje mi się wiedzny ale to chyba te drzwi w które niedawno pukalam JĄ Przesyłam na druga fazę 5/5 ale mam już zastój stanęło na 68.4 :Z jak długo może trwać taki zastój?? A może coś napisze o sobie jak myślicie? ją mężatką z 3dzieci najmłodsze zaraz będzie miało rok i właśnie próbuje zgubić kg które się nazbieraly siedzę w domu i jeszcze trochę tu spędze czasu jeszcze jakieś pytania pozdrawiam
mandy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:51   #117
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
potańcowałaś zapiłać i spaliłaś wszystko
i jak i jak było
jaką sukienkę miałaś bo chyba nie pokazywałaś chyba że mnie coś ominęło
oj wytańczyłam wytańczyłam
nie mam jeszcze zdjęć z wesela...
Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Mnie weselicho czeka ww wrześniu- siostra wychodzi za mąż i pewnie też biba będzie, ale co tam- takie imprezy nie zdarzają się w końcu codziennie wybawiłaś się zapewne za wsze czasy
ano ba i też nie do każdego wesela chudnie się 20 kg;P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:45   #118
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj wytańczyłam wytańczyłam
nie mam jeszcze zdjęć z wesela...

ano ba i też nie do każdego wesela chudnie się 20 kg;P
Ale po weselu chyba nie odpuścisz? Chyba że na III mykasz.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 21:25   #119
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam Kochanegratki za spadkiDzisiaj juz trochę lepiej po tabletkach ale nadal boli
Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Dzień doberek!!!!
Bidulo Ty nasza. Jejku nie wiem co miałabym i poradzić bo sama nigdy nie miałam niczego takiego, aczkolwiek słyszałam,że ból niesamowity. Byłaś o lekarza??? Jeśli nie, to może trzeba się tam wybrać czym prędzej???

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Basia_ww gdzieś mi się obiło o oczy, że planujesz wrócić na II??? Prawda to czy sobie coś ubzdurałam???
Ja co roku jestem z tym u lekarza i zawsze te same tabsy tylko,że wcześniej było to z nadwagi a teraz z szybiego chudnięcia,nie wiem czy się martwić czy cieszyć a ból ten sam
Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
Hej Misiaczki!

Już się wystraszyłam, że Was straciłam - na szczęście udało mi się Was znaleźć!

Kochane moje Słoneczka, melduję się na chwilkę, bo mam huk roboty ostatnio, ale za to przyjamniej kaska wpada

Dukam na III fazie - jest cudnie
Wprowadzam nowe produkty b. ostrożnie.
Uczt nawet nie robię dwóch, tylko jedną w tygodniu. Jakoś nawet na tę drugą nie mam ochoty.

Waga po ostatnim proteinowym czwartku spadła!!!! - 53,8kg!!! SZOK!!!

Ściskam Was cieplutko, pozdrawiam i baaaaaardzo za Wami tęsknię!

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
oj biedactwo ty moje wiem co to za ból :/ leki masz takie jak być powinny więc nie wiele można tu więcej zrobić... a u lekarza byłaś? bo jeśli nie to się wybierz, może przepisze tego typu leczenie w zastrzykach - zadziała szybciej. albo jakieś 'ludowe' metody, ale to się nie znam spytaj Zingiber - ona zawsze w takich kwestiach sypie wiedzą jak z rękawa
Dzięki Kochana ale zastrzyki nie wchodzą w grę bo jestem na działce ale już lepiej chociaż z dietą cały czas idę na pw ze względu na tabsy i jeszcze czas na @,MASKRA
Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
w wypaku samochodowym zginal moj kolega pod belchatowem,zawsze nosil krzyz panski,a jednak odszedl
Wspólczuję
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 22:06   #120
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana ale zastrzyki nie wchodzą w grę bo jestem na działce ale już lepiej chociaż z dietą cały czas idę na pw ze względu na tabsy i jeszcze czas na @,MASKRA
Jak nie kijem, to pałką. Nie dość, że rwa to jeszcze @. Trzymaj się kochana. My kobietki to jednak mamy przerąbane.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 17:40:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.