Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 19:36   #1741
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a ja mam takie pytanko...odnosnie preparatu prostujacego wlosy biosilka.. http://www.mojekosmetyki.pl/add2cart.php?product=1576 czy mzoe ktoras z Was wyprobowala go??? czy polecacie go?? prostuje wloski i czy efekt utryzmuje sie dlugo ???? wyprobowalam wiele produktow teog typu..ale teog jeszcze niegdy nie mialam..przed zakupem chcialabym wiedziec czy warto ..

Pozdrawiam
Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 19:42   #1742
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Moja koleżanka ma coś takiego, ale w spray'u. Oprócz ochrony i nabłyszczania dodatkowo fajnie usztywniał jej włosy. Była zadowolona .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 07:31   #1743
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

no to czas na mnie Pomagam swoim włosom odzyskać zdrowie, kondycje i długość!!!! ( coś mnie wzięło na długie włosy ). Stosuje wax'a co drugie mycie ( dodaje do niego olejek rycynowy i sok z cytryny ), zakupiłam w promocji Vitapil ( za 41 zł kupiłam Vitapil i Calmazin !!!!!!!!!!!!!!! ). Od lat zakochana jestem w serum na zniszczone końcówki Avonu a od niedawna w odzywce w spray'u Glis Kura z płynnym jedwabiem. Maxymalnie ograniczyłam uzywania tzw. suszarko-lokówki oraz preparatów do stylizacji ( od czasu do czasu uzywam jedynie odrobinę lakieru do włosów....) no i zobaczymy co też z tego wyniknie
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 07:39   #1744
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny, a ja zastanawiam się właśnie nad maską Kallos Placenta. Wysunęła się na prowadzenie wśród odżywek do suchych włosów na KWC Tylko Wy coś o niej nie piszecie - nie macie zaufania do tanich rzeczy??

Edytowane przez Ślicznotka;)
Czas edycji: 2006-10-02 o 08:28
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 08:22   #1745
OLGA250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 73
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja też walczę z włoskami
Od 3 tygodni nie używam suszarki i prostownicy, łykam Vitapil, uzywam Waxu i jedwabiu na końce i moje włoski przeszły wielką metamorfozę!
Są zdrowe, lśniące i wogóle super!
Nawet jak nie wysuszę ich teraz suszarką to są gładkie i lśniące i wreszcie proste!!!
Wcześniej, jak włosy były zniszczone to się falowały....wrrrrr
Dodam jeszcze, że obcięłam z 7 cm końcówek miesiąc temu.
Jak tak dalej pójdzie to będę do grudnia miała śliczne włoski!!!
OLGA250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 14:15   #1746
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja miałam bardzo zniszczone włosy po wielokrotnym rozjasnianiu(rozjasniacze m nie farba)i codziennym lub nawet kilkudziennym prostowaniuwłosy były suche połamane i takie sianowate:/Pozniej zrobiłam sobie baleyage 2-krotnie w odstepach 6 m-cy(braz+braz)u profesjonalnego fryzjera(farbami) i używałam specjalnej maski do włosow zniszczonych WELLAFLEX co 2 mycie nakładałam odzywke, worek na glowe+recznik i suszyłam(tak zalecila fryzjerka)włosy bardzo sie zregenerowały.łykałam tez SILICE. Teraz na glowie mam jasny braz(szamponem koloryzujacym do 24myc)staram sie nie suszyc włosow,rzadko tez uzywam prostownicy(raz na tydzien lub rzadziej)aktualnie myje wlosy szamponem Gliss kur do brazow po czym nakładam odzywke do wlosow zniszczonych sunsilk a nastepnie krem do wlosow zniszczonych sunsilk. Nie uzywam zadnych zeli,pianek lakier sporadycznie. Włosy są teraz gładkie błyszczase miekkie i duzooooo zdrowsze niz byłypozatym jem sporo warzyw.mysle ze najwiecej moje włosy zyskały na rzadszym urzywaniu prostownicy i stosowaniu odżywek oraz profesjonalnych farbowaniach u fryzjera a nie w domu
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 16:59   #1747
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

mam pytanie o szampon Vichy ten czerwony czy jego trzeba uzywac co kazde mycie czy co drugie?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-02, 17:16   #1748
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dzień Dobry
To ja się do was przyłącze... Wiem, wiem... troche późno ale moje włoski potrzebują wsparcia...
A więc...:
- kolor: ciemny blond
-ukształtowanie ni to kręcone ni to proste
- przejścia : rozjaśnianie przez 5 lat a teraz farbuje na brąz
- stan : baaardzo zniszczone
-cel : piękne długie i zdrowe włoski
zaczynam jutro brać DROMIN i jakieś odrzyweczki poczytam tam wasze sposoby i skorzystam
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 19:01   #1749
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja zastanawiam się właśnie nad maską Kallos Placenta. Wysunęła się na prowadzenie wśród odżywek do suchych włosów na KWC Tylko Wy coś o niej nie piszecie - nie macie zaufania do tanich rzeczy??
ja mam tą odżywke-maske-w sumie niewiem co to jest,no powiedzmy krem odzywczy
nie jest zła-na pewno za tą cenę warto wypróbować,jest dość lekka,można ją nawet stosować codziennie,no albo raz na jakiś czas jako kompres,nie zauażyłam,zeby obciążała włosy.Dlatego zauważyłam,ze jak nałoży się jej sporo na włosy to jest lepszy efekt
zapach połącznie lodów śmietankowo-waniliowych i pinacolady...dość intensywny
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 06:48   #1750
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziękuję Tripka Chyba zamówię ją razem z tą Latte, żeby obniżyć koszty przesyłki A u kogo zamawiałaś??
Waham się jeszcze czy lepiej nie żałować kaski i wziąć Rapair Rescue Bonacure Mogłabyś porównać Kallosa Placentę z RR??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 11:19   #1751
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Dziękuję Tripka Chyba zamówię ją razem z tą Latte, żeby obniżyć koszty przesyłki A u kogo zamawiałaś??
Waham się jeszcze czy lepiej nie żałować kaski i wziąć Rapair Rescue Bonacure Mogłabyś porównać Kallosa Placentę z RR??
oj nie mam porówniania z RR bo tej nie miałam...zamawiałam u Susek czy jakoś tak..najlepiej wziąc na początku mniejszą pojemność niż 1000ml...ja wzięłam 800mlsą też po 250
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 12:16   #1752
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

też zamówiłam Kallos Placenta... przekonał mnie zapach, który tak ładnei opisała Tripka
pojemność 1000ml za 14zł (z przesyłką 22zł)
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 14:27   #1753
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny a ja mam pytanie czy któraś używała kosmetyków Paul Mitchell? (Niewiem jak to się dokładnie pisze) a jeśli tak to co o nich sądzi? I czy są dostępne w Polsce a jeśli tak to w jakich cenach? Pytam bo gdy byłam w UK u siostry to jej znajoma bardzo bogata Angielka u której niegdyś pracowała miała całą serie tych kosmetyków...Niestety mój angielski nie ejst zbyt dobry więc rozróżniłam tylko szampon odżywkę i jakiś chroniący włosy farbowane szampon a no i lakier i pianke...a miała tego duuuużo więcej... Z 15 kosmetyków...i to nie tylko do włosów, także do ciała. Bardzo je sobie chwaliła...Poza tym powiedziała że jej fryzjer też bazuje na tych kosmetykoach. Z góry dziękuję za odpowiedz
Pozdrawiam
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 14:47   #1754
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie czy któraś używała kosmetyków Paul Mitchell? (Niewiem jak to się dokładnie pisze) a jeśli tak to co o nich sądzi? I czy są dostępne w Polsce a jeśli tak to w jakich cenach? Pytam bo gdy byłam w UK u siostry to jej znajoma bardzo bogata Angielka u której niegdyś pracowała miała całą serie tych kosmetyków...Niestety mój angielski nie ejst zbyt dobry więc rozróżniłam tylko szampon odżywkę i jakiś chroniący włosy farbowane szampon a no i lakier i pianke...a miała tego duuuużo więcej... Z 15 kosmetyków...i to nie tylko do włosów, także do ciała. Bardzo je sobie chwaliła...Poza tym powiedziała że jej fryzjer też bazuje na tych kosmetykoach. Z góry dziękuję za odpowiedz
Pozdrawiam
Atsenko, ja mam 4 produkty PM i z wszystkich jestem zadowolona, zresztą pisałam juz o tym wczęsniej, na stanie mam teraz:
serum wygładzajace i skracające czas suszenia Super Skinny Serum
nabłyszczacz Gloss Drops
szampon dziecięcy dla mojej córki - nieszczypiący w oczy
oraz szampon Shampoo One - to już dla mnie

na Allegro od pewnego czasu jest sporo produktów z dokładnymi opisami, więc można poczytać i ewentualnie kupić

http://www.allegro.pl/search.php?str...&category=1429
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 15:57   #1755
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
oj nie mam porówniania z RR bo tej nie miałam...zamawiałam u Susek czy jakoś tak..najlepiej wziąc na początku mniejszą pojemność niż 1000ml...ja wzięłam 800mlsą też po 250
Ten sprzedawca ma chyba najwięcej produktów Kallosa, tylko zaniepokoiły mnie jego negatywne komentarze dotyczące niedobrego zabezpieczania przesyłek - ludzie pisali, że często produkty wylewają sie do kopert
Wyliczyłam, że najbardziej opłaca się kupić 800 ml, więc nie mogę zrobić inaczej
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 16:06   #1756
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Ten sprzedawca ma chyba najwięcej produktów Kallosa, tylko zaniepokoiły mnie jego negatywne komentarze dotyczące niedobrego zabezpieczania przesyłek - ludzie pisali, że często produkty wylewają sie do kopert
Wyliczyłam, że najbardziej opłaca się kupić 800 ml, więc nie mogę zrobić inaczej
a no tak,ja tez dostałam w kopercie...
ale na szczęscie nic mi się nie wylało...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 16:16   #1757
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja chyba zamówię u Green41 - jest Supersprzedawcą i nie ma ani jednego negatywa, a ceny takie same Czekam tylko aż mi się Semi di Lino całkiem skończy
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 16:51   #1758
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dziewczyny jak chcecie zamaweiac kallos, to tylko w sklepie www.uradka,pl , tam maska placenta 275 ml jest za 4,50 a na allegro za 6,50, dla innego porownania jedwab chi ma za 5,40 a na allegro 7 zł.
Ja tam kupiłam jumz kilka rzeczy i było ok
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 17:35   #1759
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja kupiłam od mixton1... zobaczymy jak szybko przyjdzie paczka
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 19:09   #1760
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
dziewczyny jak chcecie zamaweiac kallos, to tylko w sklepie www.uradka,pl , tam maska placenta 275 ml jest za 4,50 a na allegro za 6,50, dla innego porownania jedwab chi ma za 5,40 a na allegro 7 zł.
Ja tam kupiłam jumz kilka rzeczy i było ok
Rzeczywiście ceny są dużo niższe niż na Allegro, tylko nie wiem, czy doczytałyście, że to jest sklep gościa o nicku Susek5 z Allegro
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 19:15   #1761
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ceny są dużo niższe niż na Allegro, tylko nie wiem, czy doczytałyście, że to jest sklep gościa o nicku Susek5 z Allegro
doczytałam, ale nie było żadnych problemów, oprócz tego, że pieniądze wpłaciłam w poniedziałek, a przesyłka została wysłana w piątek, a ja jestem baaardzo niecierpliwa....
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 19:40   #1762
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Daisydee wysłałam Ci wiadomość na PW, możesz mi odpowiedzieć? Jeżeli bardziej Ci pasuje na gg, to dawaj śmiało
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 19:41   #1763
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja tez sie przez was skusiłam na ta maske Kallosa
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 19:50   #1764
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
ja tez sie przez was skusiłam na ta maske Kallosa
Dobry wybór, mam oby dwie - mleczną i placentę i jestem z tej placenty chyba bardziej zadowolona niż z bonacure, która kosztowała bardzo dużo.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 19:51   #1765
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Daisydee wysłałam Ci wiadomość na PW, możesz mi odpowiedzieć? Jeżeli bardziej Ci pasuje na gg, to dawaj śmiało
hej, to ja daisydee, pisze tutaj, bo nie da się do ciebie wyslac pw, nie wiem czemu. A wiec tak- ja placilam zwyklym przelewem w pko, te dane kobiety to rzeczywiscie dziwna sprawa, ael mozliwe ze jest to szefowa magazynu kosmetykow, bo jak dzwonilam do tego radka zeby zrobic mu awanture co z moja przesylką, to rozmawialam wlasnie z tą babką. Pozdrawiam
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 19:58   #1766
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Oooo, to dobrze wiedzieć, że musiałaś mu robić awanturę o przesyłkę Szkoda, że dopiero teraz, jak posłałam mu przelew Zrezygnowałam z tego Allpay, wysłałam normalnie, ze swojego konta. Zobaczymy, kiedy przyjdzie paczka (wzięłam zwykłą, a nie priorytetową, bo aż tak bardzo mi się nie spieszy )?
Miło słyszeć, że Placenta podpasowała Ci bardziej od Bonacure Ostatnio miałam dużo wydatków i cienko u mnie z kaską, dlatego skusiłam się na tańsze maski. Oby mi też się spodobały (wzięłam Placentę i Latte, każda po 800 ml, bo najbardziej się opłaca - na troszkę wystarczą )
Dzięki za fajny adres Buziaki!
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 19:59   #1767
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Dobry wybór, mam oby dwie - mleczną i placentę i jestem z tej placenty chyba bardziej zadowolona niż z bonacure, która kosztowała bardzo dużo.
To super Ja tez bym zamówiła obydwie ale niestety brak funduszy na obie wieć wybrałam ta placentę i jedwab bo mi sie skonczył
mam pytanie jeszcze napisałas ze wziełas 800ml a tu jest tylko 1000 da sie to jakos wyregulowac?
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 20:07   #1768
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
To super Ja tez bym zamówiła obydwie ale niestety brak funduszy na obie wieć wybrałam ta placentę i jedwab bo mi sie skonczył
mam pytanie jeszcze napisałas ze wziełas 800ml a tu jest tylko 1000 da sie to jakos wyregulowac?
Nie, ja wzięłam 275 ml, a jest jeszcze pojemność 800 ml i 1000ml
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 20:07   #1769
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
To super Ja tez bym zamówiła obydwie ale niestety brak funduszy na obie wieć wybrałam ta placentę i jedwab bo mi sie skonczył
mam pytanie jeszcze napisałas ze wziełas 800ml a tu jest tylko 1000 da sie to jakos wyregulowac?
800 ml też jest : http://www.uradka.pl/product_info.ph...eea3740b406b7f
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 20:13   #1770
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ponawiam pytanie o odżywkę regenerującą. Chciałabym coś zakupić, mam szampon l'oreal power color oraz odzywkę nawilżającą BC. Do tego chciałabym odżywkę, która będzie miała trochę większe działanie regenerujące niż własnie sama odżywka BC.
Waham się pomiędzy:
- odżywka absolut repair l'oreala
- odżywka kerasil ultra rich goldwell
- odżywka regenerująca bonacure.
Interesują mnie raczej większe pojemności, stąd taki wybór. Moze stosowałyscie którąś z nich i możecie mi coś polecić?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.