Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-19, 21:09   #3151
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Hej mam wielką prośbę... Czy ktoś z Was mógłby mi poradzić jakie SŁODKIE wino kupić na wesele...
Słodkie, dla mnie trochę jak kompot to jest Carlo Rossi (różowe).

Mój najnowszy zwiastun z soboty
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...-zwiastun.html
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 21:27   #3152
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kingunia87 Pokaż wiadomość
A Wy co wybieracie (wybrałyście) na pierwszy taniec????
My już mamy swój wybór na 100% - mieliśmy już jedną lekcję tańca z układem choreograficznym . Piosenka jest mało popularna, ale zakochałam się w słowach i naprawdę oddaje nasze uczucia :
http://dano2005.wrzuta.pl/audio/0xfh..._twojej_twarzy
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 21:34   #3153
Ania_F
Raczkowanie
 
Avatar Ania_F
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 259
GG do Ania_F
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Hej mam wielką prośbę... Czy ktoś z Was mógłby mi poradzić jakie SŁODKIE wino kupić na wesele... Co chwilę kupujemy butelkę jakiegoś polecanego przez panie w sklepie wina i krzywimy się przy pierwszym łyku... ja nie oczekuje, że będzie ono smakować jak oranżada, no ale musi być słodkie, bo takie są preferencje naszych gości... myślałam, że to będzie rach ciach a tu kicha...
Aha jutro idę na próbny makijaż do Estetici po mojej traumie z Metamorfozy mam wielkiego stresa, ale będę asertywna i nie dam z siebie zrobić pośmiewiska!!!
Nam z mężem ostatnio posmakowało wino Varna, ale wina to kwestia gustu i najlepiej kupic różne wina, tak z 5 rodzajów, bo różne gusta mają goście,

Ja bym proponowała przygotowac taki winny (alkoholowy) stolik z kieliszkami, na wzór stołu wiejskiego, bardzo elegancko to wygląda a goście mają temat do dyskusji ... które wino wybrac hehhhee
__________________
Na zawsze razem od 27.08.2005 r.,

-----------------------------------
Ania_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 21:37   #3154
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Hej mam wielką prośbę... Czy ktoś z Was mógłby mi poradzić jakie SŁODKIE wino kupić na wesele... Co chwilę kupujemy butelkę jakiegoś polecanego przez panie w sklepie wina i krzywimy się przy pierwszym łyku... ja nie oczekuje, że będzie ono smakować jak oranżada, no ale musi być słodkie, bo takie są preferencje naszych gości... myślałam, że to będzie rach ciach a tu kicha...
Aha jutro idę na próbny makijaż do Estetici po mojej traumie z Metamorfozy mam wielkiego stresa, ale będę asertywna i nie dam z siebie zrobić pośmiewiska!!!
Jeżeli mogę coś doradzić to nie idź w słodkie - wybierz półsłodkie, na lato będzie lepsze i dogodzisz większej ilości gości.
My za radą Emira kupiliśmy białego i czerwonego KAZAKa i nie żałujemy, bardzo smaczne winko. Najtaniej znajdziesz w Tesco, w Careffourze może być nawet o parę złotych drożej na butelce.
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 22:52   #3155
wolf85
Raczkowanie
 
Avatar wolf85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 137
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

hej
Długo myslałam na piosenka na pierwszy taniec,moim zdaniem utwór powinien cos znaczyc dla panstwa młodych i nie wazne czy to hip hop czy mozart. Ja zrobiłam sobie mała liste i z posród nich wybiore, chciałam zeby mówiły o tym co nas łaczy,a jednoczesnie były jednymi z naszych ulubionych :

1. http://www.youtube.com/watch?v=ofA3URC1wyk

2. http://www.youtube.com/watch?v=9GNhdQRbXhc

3. http://www.youtube.com/watch?v=ynqGXiarkA0

nie wiem jak bedziemy do tego tanczyc hahah ale moze cos instruktorka cos wymysli,a jak nie to bedziemy sie bujac na boki

miłego wieczorku !
wolf85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 23:09   #3156
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez agnieszka* Pokaż wiadomość
Jeśli muzyka będzie z odtwarzacza to może coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=M2yWpOHy1Ck
Mi się bardzo podoba to wykonanie i na pierwszy taniec pasuje jak najbardziej i łatwo się do tego buja
Mi też, do tej piosenki był nasz pierwszy taniec
A wokalistka zaśpiewała super!
Jest wiele pięknych piosenek, czasem naprawdę warto poszukać "głębiej" żeby znaleźć perełkę.
A przy tym jak miło posłuchać i przypomnieć sobie przy niektórych dźwiękach stare czasy...
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 03:10   #3157
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez bebulkaa Pokaż wiadomość
my mamy zamiar tanczyc do piosenki Pauli 'od dzis'
my do niej tanczylismy
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 09:24   #3158
aaniaa87k
Raczkowanie
 
Avatar aaniaa87k
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 70
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Hej Dziewczyny
Moja przygoda z przygotowaniami slubnymi dopiero sie zaczyna, dlatego tez postanowilam poprosic "bardziej doswiadczone" kolezanki o pomoc . Sale weselna mam juz zaklepana, teraz stoje przed wielkim dylematem wyboru orkiestry weselnej. Z własnego doswiadczenia (jako goscia oczywiscie ) wiem ze kluczem do udanego wesela jest orkiestra. Niestety zespol KANON ktory uwielbiam ma juz zajety moj termin . Teraz sie zastanawiam nad zespolem Spektrum II oraz KDA. A moze macie jakies inne propozycje?
aaniaa87k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:25   #3159
88wisienka
Raczkowanie
 
Avatar 88wisienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 326
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez aaniaa87k Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Moja przygoda z przygotowaniami slubnymi dopiero sie zaczyna, dlatego tez postanowilam poprosic "bardziej doswiadczone" kolezanki o pomoc . Sale weselna mam juz zaklepana, teraz stoje przed wielkim dylematem wyboru orkiestry weselnej. Z własnego doswiadczenia (jako goscia oczywiscie ) wiem ze kluczem do udanego wesela jest orkiestra. Niestety zespol KANON ktory uwielbiam ma juz zajety moj termin . Teraz sie zastanawiam nad zespolem Spektrum II oraz KDA. A moze macie jakies inne propozycje?
Ja mogę polecić zespół, który my mieliśmy - zespół Metrum http://www.youtube.com/user/TBU176MR tu można ich posłuchać, fajnie grają, potrafią zabawić gości. My jak i nasi goście byliśmy zadowoleni z ich grania, nawet właścicielowi lokalu się spodobali bo chciał namiary na nich
88wisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:49   #3160
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez aaniaa87k Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Moja przygoda z przygotowaniami slubnymi dopiero sie zaczyna, dlatego tez postanowilam poprosic "bardziej doswiadczone" kolezanki o pomoc . Sale weselna mam juz zaklepana, teraz stoje przed wielkim dylematem wyboru orkiestry weselnej. Z własnego doswiadczenia (jako goscia oczywiscie ) wiem ze kluczem do udanego wesela jest orkiestra. Niestety zespol KANON ktory uwielbiam ma juz zajety moj termin . Teraz sie zastanawiam nad zespolem Spektrum II oraz KDA. A moze macie jakies inne propozycje?
Mnie najbardziej z Tarnowskich kapel podoba się właśnie KDA, natomiast najlepszy jaki do tej pory słyszałem to zespół Kaktus.
http://www.zespolkaktus.pl/
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:07   #3161
iwonciaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

czesc dziewczyny, jestem tu nowa i swoja przygode co do organizacji wesela dopiero zaczynam mogłybyscie doradzic mi co do wyboru lokalu?? interesuje mnie lokal gdzie nie płaci sie od osoby tylko za wynajem a nie bardzo wiem gdzie takie lokale moglabym jeszcze znalezc, slyszlam tylko o domu weselnym Palermo w Starych Żukowicach i Zajazd na Krzyżówkach Rychwałd/Lichwin co myslicie o nich?? czy znacie jeszcze jakies podobne lokale?? pozdrawiam
iwonciaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 12:17   #3162
iwonciaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

czesc dziewczyny, jestem tu nowa i swoja przygode co do organizacji wesela dopiero zaczynam czy moglybyscie doradzic mi co do wyboru lokalu? interesuje mnie taki lokal gdzie nie placi sie za ilosc osob tylko za wynajem, czy orientujecie sie gdzie znajde jeszcze takie sale?? slyszlam o domu weselnym Palermo w Starych Żukowicach i Zajazd na Krzyżówkach Rychwałd/Lichwin co on nich sadzicie?? macie moze jakies inne jeszcze propozycje?? pozdrawiam
iwonciaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:21   #3163
justi_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Hej mam wielką prośbę... Czy ktoś z Was mógłby mi poradzić jakie SŁODKIE wino kupić na wesele...
Ja słodkie wina specjalnie sprowadzałam z Francji, bo tutaj też nic nie znalazłam
justi_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 15:20   #3164
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Hej ja mam takie pytanie odnośnioe zespołów z okolic Tarnowa a dokładnie kto prócz Geminixa ma w swoim składzie również wokalistke?
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 16:30   #3165
ptysiakm
Raczkowanie
 
Avatar ptysiakm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 83
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez slubienka Pokaż wiadomość
Hej ja mam takie pytanie odnośnioe zespołów z okolic Tarnowa a dokładnie kto prócz Geminixa ma w swoim składzie również wokalistke?
My zdecydowaliśmy się na zespół Agat bo mają w swoim zespole wokalistkę, poza tym byliśmy posłuchać i popatrzeć jak prowadzą zabawy i jak grają. Mamy nadzieję, że u nas poprowadzą tak samo, jak na tym weselu co ich oglądaliśmy
__________________
Razem od 1.08.2009
Zaręczeni od 3.05.2011
Nasz ślub 25.08.2012
ptysiakm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 16:48   #3166
bebulkaa
Rozeznanie
 
Avatar bebulkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Redditch/Tarnów
Wiadomości: 563
GG do bebulkaa
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

slubienka zespol Agat z Zabna rowniez ma wokalistke
__________________

Zaręczeni od: 14.02.2010
Ślub: 18.08.2012


Jeśli będzie ci dane żyć sto lat,
to ja chciałabym żyć sto lat minus jeden dzień,
abym nie musiała żyć ani jednego dnia bez ciebie.


bebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 16:57   #3167
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez slubienka Pokaż wiadomość
hej ja mam takie pytanie odnośnioe zespołów z okolic tarnowa a dokładnie kto prócz geminixa ma w swoim składzie również wokalistke?
KDA
http://zespol-kda.pl/
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2011-07-20 o 16:59
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 19:08   #3168
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Widziałam występ zespołu KDA na targach w galerii tarnovia. Wokalistce polecałabym korepetycje z wymowy angielskiego!!!! Porażka! Jak by mi tak śpiewała na weslelu to ja bym sie spaliła ze wstydu przed gośćmi.

Ale przyznać musze, że wokalista jest bardzo dobry, sprawiał wrażenie takiego, który umie ludzi zachęcić do zabawy.
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 19:46   #3169
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez aaniaa87k Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Moja przygoda z przygotowaniami slubnymi dopiero sie zaczyna, dlatego tez postanowilam poprosic "bardziej doswiadczone" kolezanki o pomoc . Sale weselna mam juz zaklepana, teraz stoje przed wielkim dylematem wyboru orkiestry weselnej. Z własnego doswiadczenia (jako goscia oczywiscie ) wiem ze kluczem do udanego wesela jest orkiestra. Niestety zespol KANON ktory uwielbiam ma juz zajety moj termin . Teraz sie zastanawiam nad zespolem Spektrum II oraz KDA. A moze macie jakies inne propozycje?
witam

podaj date slubu dopisze cie do kalendarza

ja polecam swoj zespol ktory u nas gral a jesli Tobie bardzo zalezy na zespole Kanon to moze zmiencie date slubu?

Cytat:
Napisane przez iwonciaaa89 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, jestem tu nowa i swoja przygode co do organizacji wesela dopiero zaczynam czy moglybyscie doradzic mi co do wyboru lokalu? interesuje mnie taki lokal gdzie nie placi sie za ilosc osob tylko za wynajem, czy orientujecie sie gdzie znajde jeszcze takie sale?? slyszlam o domu weselnym Palermo w Starych Żukowicach i Zajazd na Krzyżówkach Rychwałd/Lichwin co on nich sadzicie?? macie moze jakies inne jeszcze propozycje?? pozdrawiam
wie ze na Morzychnie jest jeden i w Lukowej ale cos mi sie ostatnio obilo i uszy ze teraz juz licza od osoby ...

macie juz date slubu?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 19:46   #3170
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Słuchajcie byłam dziś na próbnym makijażu w Estetice i ta pani Aneta jest wspaniała!!!! Zrobiła mi piękny delikatny makijaż!!! Wstawiłabym swoje zdjęcie, ale chyba nie jestem aż tak odważna zaaaabcia zmień proszę w kalendarzu i napisz, że makijaż mam w Estetice
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 20:01   #3171
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Słuchajcie byłam dziś na próbnym makijażu w Estetice i ta pani Aneta jest wspaniała!!!! Zrobiła mi piękny delikatny makijaż!!! Wstawiłabym swoje zdjęcie, ale chyba nie jestem aż tak odważna zaaaabcia zmień proszę w kalendarzu i napisz, że makijaż mam w Estetice
sie robi

fajnie ze jestes zadowolona koniecznie wrzuc fotki !!!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 20:35   #3172
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Słuchajcie byłam dziś na próbnym makijażu w Estetice i ta pani Aneta jest wspaniała!!!! Zrobiła mi piękny delikatny makijaż!!! Wstawiłabym swoje zdjęcie, ale chyba nie jestem aż tak odważna zaaaabcia zmień proszę w kalendarzu i napisz, że makijaż mam w Estetice

A drogo tam?? Ile kosztuje makija zprobny? Z chęcia tez sie wybiore bo łasnie szukam makiajzystki
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 21:09   #3173
wolf85
Raczkowanie
 
Avatar wolf85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 137
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

hejka
Zerknijcie na ta stronkefajniutkie rzeczy maja :

http://sklep.fajnewesele.pl/papiery/...t-married.html

np taki papier toaletowy to jeszcze śmieszne czy juz przesada ?
miłego wieczorku !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg papier-toaletowy-just-married.jpg (8,6 KB, 25 załadowań)
wolf85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 21:22   #3174
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez wolf85 Pokaż wiadomość

np taki papier toaletowy to jeszcze śmieszne czy juz przesada ?
miłego wieczorku !
Nie wiem po co taki papier jak dla mnie już lekka bzdura ale te naklejki na buty są śmieszne taki fajny sposób na rozładowanie stresu w kościele i rozbawienie gości
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 21:43   #3175
wolf85
Raczkowanie
 
Avatar wolf85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 137
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

te naklejki sa super w szczególnosci ,, on zmywa ,, haha mój TZ mówi ze powoli zaczynam wariowac i to na rok przed wiec sie boi co bedzie na miesiac przed ! wiadome ze to tylko w ,,formie walki z nuda ,,szukam tanszych rozwiazań,a wy macie jakies swoje ulubione stronki ?oczywiscie oprócz wizazu pzdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naklej 1.jpg (2,7 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naklejki-na-buty-zmywa.jpg (3,1 KB, 209 załadowań)
wolf85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 22:30   #3176
aaniaa87k
Raczkowanie
 
Avatar aaniaa87k
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 70
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
witam

podaj date slubu dopisze cie do kalendarza

ja polecam swoj zespol ktory u nas gral a jesli Tobie bardzo zalezy na zespole Kanon to moze zmiencie date slubu?

No niestety ze zmiana daty slubu jest ciezko bo rezerwowalismy juz w tamtym roku 09.06.2012 w Szczepanowicach (w tym momencie został już tylko wolny listopad) jednak moja praca mgr i ukonczenie studiow tak mnie pochlonely ze zupelnie zapomnialam o zarezerwowanie terminu takze u orkiestry i teraz na szybko szukam dobrej kapeli .
aaniaa87k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 07:54   #3177
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez wolf85 Pokaż wiadomość
hejka
Zerknijcie na ta stronkefajniutkie rzeczy maja :

http://sklep.fajnewesele.pl/papiery/...t-married.html

np taki papier toaletowy to jeszcze śmieszne czy juz przesada ?
miłego wieczorku !
Mi się podoba ten papier:P ale jak sobie pomyślę, że goście będą się podobizną PM podcierać to yyy nie teges
Stronka extra znowu będę miała zajęcie na weekend :P
Mój narzeczony też mówi, że świruje z tym planowaniem rok wcześniej ostatnio nawet pokłóciliśmy się przez to delikatnie no ale cóż... i tak nie przestane on jest z tych co wszystko na ostatnią chwilę zostawiają co mnie niesamowicie drażni bo ja znowu uwielbiam wszystko mieć zaplanowane i poukładane bo to zwiększa szansę zadowolenia! no więc w ostatniej chwili się wszystkiego dowie na szczęście na większość moich pomysłów się zgadza zresztą mężczyźni nie przykładają wagi do wielu detali, co znacznie ułatwia sprawę
Ja od czasu do czasu zaglądam na te blogi w poszukiwaniu inspiracji:
http://www.bialeinspiracje.pl/
http://slubne-inspiracje.blog.pl/
http://www.bridelle.pl/
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 13:27   #3178
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez wolf85 Pokaż wiadomość
te naklejki sa super w szczególnosci ,, on zmywa ,, haha mój TZ mówi ze powoli zaczynam wariowac i to na rok przed wiec sie boi co bedzie na miesiac przed ! wiadome ze to tylko w ,,formie walki z nuda ,,szukam tanszych rozwiazań,a wy macie jakies swoje ulubione stronki ?oczywiscie oprócz wizazu pzdr
Polecam stronkę, na której ostatnio zrobiłam spore zakupy : www.slubnezakupy.pl

Przyznam szczerze, że mnie wzięło- dokładnie wczoraj był miesiąc do mojego ślubu, z każdym dniem coraz bliżej,a ja zaczynam miewać bezsenne noce...
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl


Edytowane przez wanilliowa
Czas edycji: 2011-07-21 o 13:29
wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 15:43   #3179
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez bebulkaa Pokaż wiadomość
slubienka zespol Agat z Zabna rowniez ma wokalistke
Dzięki dzięki Musze ich opatrzyć

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez wolf85 Pokaż wiadomość
hejka
Zerknijcie na ta stronkefajniutkie rzeczy maja :

http://sklep.fajnewesele.pl/papiery/...t-married.html

np taki papier toaletowy to jeszcze śmieszne czy juz przesada ?
miłego wieczorku !
Wg mnie? Śmieszna przesada :P

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

A jakie opinie tak w ogóle o tym zespole AGAT macie?
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 16:38   #3180
bebulkaa
Rozeznanie
 
Avatar bebulkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Redditch/Tarnów
Wiadomości: 563
GG do bebulkaa
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Agat to malo znany zespol w Tarnowie.. My widzielismy ich raz na poprawinach i od razu zdecydowalismy sie , ze beda na naszym weselu
Robia malo przerw 'na jednego' a gdy wchodza na scene graja duzo piosenek pod rzad na czym nam baardzo zalezalo

Ostatnio chodzily tutaj jakies pogloski, ze zespol sie rozpadl, ale podobno odeszla wokalistka, ktora zastapili inna wokalistka
Jedyny minus jak dla Nas to cena, bo dosyc sobie duzo licza za wesele z poprawinami
__________________

Zaręczeni od: 14.02.2010
Ślub: 18.08.2012


Jeśli będzie ci dane żyć sto lat,
to ja chciałabym żyć sto lat minus jeden dzień,
abym nie musiała żyć ani jednego dnia bez ciebie.


bebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.