tygodniowe krwawienia okoloowulacyjne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-05, 00:33   #1
Maggie26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 25

tygodniowe krwawienia okoloowulacyjne?


Hej
W 14 dniu cyklu dostalam lekkiego krwawienia, trwalo to az 7 dni. Moj cykl trwa od kilku miesiecy 28 dni ( bardzo regularnie) wczesniej trwal okolo 32 dni. Dzis mija 32 dzien cyklu i ja nadal nie dostalam okresu. Nie czuje napiecia jakie zwykle mam przed zblizajacym sie okresie. Czy to ma cos wspolnego z tymi plamieniami w polowie cyklu??? Ciaze wykluczam, bo uzywamy prezerwatyw i "chyba" nic nie peklo! Bylam u lekarza i mialam dopochwowe usg,lekarz nic nie stwierdzil. U lekarza bylam tydzien temu i wtedy jeszcze nie spoznial mi sie okres. Prosze o rade!
Maggie26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 11:42   #2
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: tygodniowe krwawienia okoloowulacyjne?

ja mam troszke podobną sytuację bo równiez dostałam plamienia. Wystraszyłam sie bo tak samo zaczęła mi sie moja pierwsza ciąza rok temu. Ginkolog jednak powiedział mi, ze nie stwierdza u mnie ciązy, ale takiej 4-5 tygodniowej, bo np. 2-tygodniowej nie jest w stanie stwierdzić. Moja sytuacja rózni się jednak tym, że ja karmie piersia swojego półrocznego synka, w związku z tym okres miałam ostatnio w lipcu ubieglego roku. a te plamienia w dalszym ciągu nie wiem czy sa objawem zaczynajacego mi sie ponownie okresu, czy zagrozeniem kolejnej ciązy.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 12:48   #3
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: tygodniowe krwawienia okoloowulacyjne?

Maggie26,
Ja też miałam takie krwawienia, pojawiały się około połowy cyklu, trwały tydzień potem tydzień przerwy i w końcu dostawałam okres. Może ty też dostaniesz w końcu a to opóźnienie jest związane ze stresem z powowdu tego krwawienia właśnie. W moim przypadku winny okazał sie polip, był jeszcze na tyle mały, że nie wyszedł na USG, dopiero wyszukał mi go lekarz przy użyciu zwykłego wziernika. Na szczęście wystaczył prościutki i zupełnie bezbolesny zabieg żeby się go pozbyć. Ale z tego co wiem to w takich przypadkach podejrzewa sie przeważnie zaburzenia hormonalne, szczególnie w twojej sytuacji kiedy nie ma okresu to bardzo możliwe. Nie wiem nic odnośnie prawdopodobieństwa ciążyi czy to może być objaw tego.
Pozdrawiam.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 14:04   #4
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: tygodniowe krwawienia okoloowulacyjne?

a może to na skutek stresu u Ciebie takie spóźnienie sie pojawia.A to plamienie to rzeczywiscie rzecz dziwna jezeli wczesniej ,miesiaczkowałas regularnie.A moze brałąs jakies leki,które w tej chwili moga Ci opóźniac miesiaczke!?

asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.