Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-04, 19:44   #1681
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez naanahanae Pokaż wiadomość


proponuje gumowce )
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 20:03   #1682
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Dobre ... hahaha

Ja tam nie narzekałam na gumki. I odziwo NIGDY mi nie pękła, w ciąży też nie jestem, a stosowałam je z początku
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 20:20   #1683
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

naanahanae, swietnie to ujelas

Ja od siebie chcialam dodac, ze najczesciej kocham sie w dni plodne i jakos, odpukac, problemu z gumka nie mialam
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 20:27   #1684
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy moge być w ciąży?

...............
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-05, 08:24   #1685
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Czy moge być w ciąży?

mysle ze nie ale na przysżłosc uwazaj bo jestes młoda bardzo!!!a seks to nie zabawa!


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-05, 09:08   #1686
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

z resztą odnosnie argumentu o wieku bohaterki (bohaterka posta ma 16 lat, ona się będzie na tych gumach uczyć antykoncepcji.)... lepsze od gumek są tabletki, tego chyba nie musze nikomu tłumaczyc, ale tabletki w tak młodym wieku...

osobiscie uważam ze w wieku 16 lat najlepsza jest szlkanka wody (ale nie chce prawic morałów czy też nikogo negować)
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-05, 15:16   #1687
iga24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
dni krwawienia nie liczysz, bo nie sa one do niczego potrzebne przy ustalaniu dni plodnych.
O dniach plodnych bylo juz walkowane na tym forum chyba z setke razy. Od dni plodych zalezy dzien owulacji a ten przypada zawsze na 14 dni przed planowana miesiaczka (nie wliczam w to ew. anomalii). Jest 8 dni plodnych. Zaczynaja sie one 4 dni przed i 3 dni po owulacji.
Jesli Twoje cykle trwaja 25 dni to owulacje masz w 11 dniu cyklu. Pierwszy dzien plodny zaczyna sie w 7 dniu cyklu, czyli dzien po miesiaczce, a koncza 14 dnia cyklu.
Dziękuję ślicznie za odpowiedź!!!!Czyli teraz mam dni płodne?Tak to rozumiem.Czyli jeśli dostałam okres 26 września to jutro jest 11 dzień i w tedy jest owulacja!?Tak?Czyli jeśli dziś(5 październik),jutro,w sobotę i niedziele będzie stosunek to prawdopodobnie zajdę w ciąże????Yes?
iga24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-05, 22:38   #1688
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iga24 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za odpowiedź!!!!Czyli teraz mam dni płodne?Tak to rozumiem.Czyli jeśli dostałam okres 26 września to jutro jest 11 dzień i w tedy jest owulacja!?Tak?Czyli jeśli dziś(5 październik),jutro,w sobotę i niedziele będzie stosunek to prawdopodobnie zajdę w ciąże????Yes?
Zgadza sie Prawdopodobienstwo jest baaaardzo duze. Ale nie mysl o ciazy, to najwazniejsze, bo organiz sie zablukuje i "za Chiny" nie zajdziesz w ciaze. Relaksik, relaksik tylko Ciebie uratuje Daj poniesc sie emocjom i dzikiej zadzy
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 15:15   #1689
iga24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Dzięki!!!To do dzieła
iga24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 15:33   #1690
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iga24 Pokaż wiadomość
Dzięki!!!To do dzieła
Dzis bylam w aptece i znalazlam termometr do sprawdzania owulacji. To jest najzwyklejszy termometr, tylko, ze ma dodatkowa podzialke okreslajaca czy jest owulacja, czy tez nie. Kosz to ok. 5 zl. Polecam W Twoim przypadku na pewno sie przyda
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 19:33   #1691
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

kupilas sobie?
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 19:36   #1692
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
kupilas sobie?
nie, nie kupilam, jak na razie nie jest mi potrzemny
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 09:52   #1693
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 796
GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Moze takie pytanie juz bylo,jak tak to przepraszam,ale nie mam czasu przegladac calego watku.Mam pytanie,pierwszy raz biore tabletki,teraz mam 7 dniowa przerwe(wlasnie mam okres)czy jak teraz moj TŻ skonczylby we mnie to czy moge zajsc?moze lepiej teraz zrezygnowac z seksu
?
__________________
Bez Tomeczka ,ale wciąż Karolcia
Karolcia_Tomeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 09:54   #1694
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Jeśli zamierzasz po tej 7mio dniowej przerwie zacząc kolejne opakowanie to jesteś zabezpieczona. Tylko ważne żeby nie zapomnieć pierwszej tabletki z kolejnego opakowania.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 13:10   #1695
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 796
GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

nawet jak teraz mam okres??
nastepne opakowanie tabletek zaczne brac we wtorek,boje sie teraz ryzykowac bo nie jestem pewna czy mnie chroni...zeby nie bylo wpadki...
__________________
Bez Tomeczka ,ale wciąż Karolcia
Karolcia_Tomeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 13:24   #1696
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Chroni Cię. Możesz spokojnie uprawiać sex jak masz okres. W ciąze nie zajdziesz ... ale tak jak powiedziałam. Musisz po tej przerwie zacząć następne.
Możesz spokojnie uprawiać sex jak masz okres. W ciąze nie zajdziesz
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 17:21   #1697
lovinka
Raczkowanie
 
Avatar lovinka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Witam!
Przez rok bralam tabletki antykoncepcyjne, ale teraz lekarz kazal mi zrobic minimum dwu miesieczna przerwe.
I mam martwiacy mnie problem.
Przed braniem tabletek mialam bardzo bolesne i nieregularne miesiaczki, w kwietniu zeszlego roku mialam operacyjne usuwanie torbiela na jajniku ktory mial 6 cm( nie wiem czy to tu istotne ale napisze) a od lipca bralam tabletki.)
Tabletki odstawilam 31sierpnia( gdyu skonczylo sie opakowanie), miesiaczke dostalam 2 wrzesnia, dzis jest 7 pazdziernika a ja nie dostalam kolejnej bez brania tabletek.Stosunki byly ale z zabezpieczeniem wiec nie wydaje mi sie zebym byla w ciazy, tylko zastanawia mnie czym to jest spowodowane?
Tym ze nadal sie one nie uregulowaly, czy moze infekcja ktora mialam podczas brania antybiotykow, czy jescze jakas inna dolegliwoscia?
Moze mi ktorys z Panów Doktorów w jakis sposob cos wytlumaczyc, lub doradzic?
lovinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 21:36   #1698
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

W przeciągu miesiaca dowiedziałam się, że dwie moje znajome zaszły w ciąże, mimo, że regularnie od kilku lat brały tabletki antykoncepcyjne, nadal nie moga uwierzyc jak to sie stało...a jednak.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 16:44   #1699
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

No to tylko pogratulować... Prawdopodobieństwo mniejsze niż trafienie szóstki w totka a ustrzeliły
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 18:16   #1700
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
W przeciągu miesiaca dowiedziałam się, że dwie moje znajome zaszły w ciąże, mimo, że regularnie od kilku lat brały tabletki antykoncepcyjne, nadal nie moga uwierzyc jak to sie stało...a jednak.
przeciez ta wypowiedz sie kupy nie trzyma-takich andronow nie moge sluchac-regularne branie tabletek i ciaza? - jezeli ktos bierze regularnie tabletki to w ciaze zajsc nie moze, dziewczyny nie powtarzajcie takich bzdur! chyba ze pare z nich opuscil, lub bierze leki znoszace dzialanie tabletek antykoncepcyjnych.
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 18:18   #1701
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

dlaczego to maja byc "bzdury"poczytaj o antykoncepcji to bedziesz wiedziala ze zaden srodek nie daje 100% pewnosci.
ktos sie w koncu sklada na ten odsetek 00,1% 0,1% ,0,2% itd zaleznie od metody.takjak pisala naan to prawie jak w totolotku szansa na "trafienie"
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 18:22   #1702
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Bess, ma rację. nie dość, że żaden środek NIGDY nie daje 100% pewności, to nawet sterylizacja jej nie daje. a co dopiero mówić o pigułkach?

i dobrze, że M.a.r.t.a napisała o takich przypadkach, bo to zawsze daje do myślenia.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 18:39   #1703
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez keythh26 Pokaż wiadomość
przeciez ta wypowiedz sie kupy nie trzyma-takich andronow nie moge sluchac-regularne branie tabletek i ciaza? - jezeli ktos bierze regularnie tabletki to w ciaze zajsc nie moze, dziewczyny nie powtarzajcie takich bzdur! chyba ze pare z nich opuscil, lub bierze leki znoszace dzialanie tabletek antykoncepcyjnych.
niektórzy na tym forum potrafią poprawić humor. Tabletki dwufazowe np chronią 199 kobiet na 200 w przeciągu roku. Jedna wpada przy regularnym zażywaniu, więc nie jest to metoda niezawodna. Koleżanki M.a.r.t.y. były w małym odesetku, ale ktoś jednak go tworzy...
dziwię ci się keythh26 że wykazujesz taki brak wiedzy i jeszcze innym go wytykasz...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 09:22   #1704
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

ja to moje o totku z takim przekąsem napisałam... szczerze mówiąc nie wierzę żebys znała 2 osoby które w ciągu miesiąca jedna po drugiej zaszły w ciąże stosjąc regularnie i prawidłowo tabletki. jeszcze jedną jakos bym przełkneła ale 2... nie wierzę. pewnie coś pomiąchały.
ja nie znam nawet jednej osoby która by stosowała prawidłowo jakąkolwiek antykoncepcje i zaszła... wszystkie które znam poprostu nie uważały albo chciały miec dzidzie.

najczęściej jest tak: zapomniała, zwymiotowała, spóźniła się z tabletką, zapomniała pierwszej, brała jakis lek i wpadła... w pierwsztm odruchu zwaliła swoją nieuwage, swój błąd na tabletki, a teraz już jest głupio się przyznac, albo nawet nie jest swiadoma swojego błędu.

oczywiscie zdarzają się takie przypadki i nie ma poczęć z powietrza, ale ja nie spotkałam się z zadną osobą która stosując prwidłowo jakąkolwiek metode antykoncepcji doczekałaby się potomka...
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 09:31   #1705
Kamiturek
Raczkowanie
 
Avatar Kamiturek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 135
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

A ja znam osobiscie dwa takie przypadki...Zdarzylo sie to juz dawno temu ale moja koleżanka jest wlasnie taka "wpadka". Jej mama zalozyla spirale a mimo to zaszla w ciążę, a drugi przypadek tez jest z tabletkami i tez zdarzyl sie troche czasu temu. Tylko nie moge zagwarantowac ze ta osoba nie zapomniala czasem wziąśc, ale tez zaszla w ciążę. Ja takze uwazam ze antykoncepcja zawodzi.
Kamiturek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 10:21   #1706
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez naanahanae Pokaż wiadomość
ja to moje o totku z takim przekąsem napisałam... szczerze mówiąc nie wierzę żebys znała 2 osoby które w ciągu miesiąca jedna po drugiej zaszły w ciąże stosjąc regularnie i prawidłowo tabletki. jeszcze jedną jakos bym przełkneła ale 2... nie wierzę. pewnie coś pomiąchały.
ja nie znam nawet jednej osoby która by stosowała prawidłowo jakąkolwiek antykoncepcje i zaszła... wszystkie które znam poprostu nie uważały albo chciały miec dzidzie.

najczęściej jest tak: zapomniała, zwymiotowała, spóźniła się z tabletką, zapomniała pierwszej, brała jakis lek i wpadła... w pierwsztm odruchu zwaliła swoją nieuwage, swój błąd na tabletki, a teraz już jest głupio się przyznac, albo nawet nie jest swiadoma swojego błędu.

oczywiscie zdarzają się takie przypadki i nie ma poczęć z powietrza, ale ja nie spotkałam się z zadną osobą która stosując prwidłowo jakąkolwiek metode antykoncepcji doczekałaby się potomka...
Myslę dokładnie tak samo
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 10:43   #1707
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

A ja sie podpisuje pod wypowiedzia et-ki i bess.

Jezeli ktos pisze, ze to nie jest mozliwe by dwie znajome zaszly w ciaze regularnie zazywajac tabletki to jest w bledzie i oznacza, ze nie zna sie na antykoncepcji!

Kazda osoba, ktora zna wskaznik Pearla wie, ze przedzial dla dwuskladnikowych tabletek hormonalnych wynosi 0,2 - 8,0. Dolna granica dla prawidlowego zazywania (tabletka brana o odpowiedzniej porze, nie zwrocona, nie branie rownolegle z lekami, ktore dzialanie ich znosi), gorna to dla tych zapominalskich.
Ze wskaznika wynika, ze 1 kobieta na 500 zajdzie w ciaze przy prawidlowym zazywaniu. A nikt mi nie powie, ze na swiecie tylko 500 kobiet bierze tabsy! Sa ich tysiace jak nie miliony! Automatycznie wiec liczba zachodzacych kobiet w ciaze przy prawidlowym zazywaniu diametralnie wzrasta!

Jesli ktos mowi, ze niemozliwe jest zajscie w ciaze przy prawidlowym zazywaniu tabsow zgadza sie na stwierdzenie, ze taka super metoda anty jest prezerwatywa. Niestety ale taka jest prawda.

Nie ma skutecznej metody antykoncepcyjnej! Nawet sterylizacja nie daje 100% pewnosci!

Zachecam do zaponania sie z tym watkiem:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...03#post2697703
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 10:46   #1708
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez naanahanae Pokaż wiadomość
oczywiscie zdarzają się takie przypadki i nie ma poczęć z powietrza, ale ja nie spotkałam się z zadną osobą która stosując prwidłowo jakąkolwiek metode antykoncepcji doczekałaby się potomka...
z twojej wypowiedzi wynika wlasnie, ze i prezerwatywa daje 100% skutecznosc o globulkach nie wspomne
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 11:34   #1709
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Po prostu zadziwia mnie prawdopodobieństwo spotkania przez jedną osobę,w przeciągu miesiaca, dwóch osób, podobno regularnie zazywających tabletki
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 11:45   #1710
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Po prostu zadziwia mnie prawdopodobieństwo spotkania przez jedną osobę,w przeciągu miesiaca, dwóch osób, podobno regularnie zazywających tabletki
Mnie też to dziwi. Mam bardzo dużo koleżanek zażywających tabletki regularnie od kilku lat i nie spotkałam się z przypadkiem gdzy mimo iż dopilnowały wszystkiego zaszły w ciąże. Więc MARTA musiałaby mieć bardzo, ale to bardzo pechowe koleżanki

Natomiast wierzę, że istnieje niewielki procent dla którego tabletki okazały się nieskuteczne.

Ale cóż... prawdy na temat zażywania tabletek przez te dwie Panie się chyba nigdy nie dowiemy.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.