ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 15:21   #91
Konsultant Dietetyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 191
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Kochani,

środek ten bazuje na działaniu fasolaminy, o której pisałem w tym wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post28722535

Fasolamina daje KRÓTKOTRWAŁY EFEKT! Do tego dodaje się chrom, który ogranicza łaknienie na słodkie.

Zadajcie sobie pytanie: co zrobicie, gdy skończycie brać te tabletki?

Moja rada: dajcie sobie z tym spokój.
Konsultant Dietetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:16   #92
sylwia ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

i ja również poproszę sylwia-ewa-p@o2.pl, dzieki
sylwia ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 18:13   #93
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez Konsultant Dietetyczny Pokaż wiadomość
Kochani,

środek ten bazuje na działaniu fasolaminy, o której pisałem w tym wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post28722535

Fasolamina daje KRÓTKOTRWAŁY EFEKT! Do tego dodaje się chrom, który ogranicza łaknienie na słodkie.

Zadajcie sobie pytanie: co zrobicie, gdy skończycie brać te tabletki?

Moja rada: dajcie sobie z tym spokój.
ja skonczylam i dobrze jest nic sie nie dzieje zlego zeby moze byl nawrot kg ;p
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 19:19   #94
asienka-77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

witajcie
kupilam tez asystora,nie wiecie czy przy niedoczynnosci tarczycy on zaszkodzi?
a i bardzo bym prosila o dietke na maila joannafilipiak@o2.pl
asienka-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:14   #95
dewiantka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 23
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Proszę o przesłanie mi dietybędę bardzo wdzięczna.
Na razie biorę Novoslim i guzik.Pozdrawiam Monika
moniks77@wp.pl
dewiantka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 18:33   #96
marzena0524
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Witam wszystkich, zainteresował mnie ostatnio ten cały ASYSTOR SLIM. Trafiłam na te forum i szczerze mówiąc skusze sie na kupno. Mam do zrzycenia z 15 kg po ciąży ale przez moją naprawde słabą silna wolę nic nigdy nie wychodzi. Morze tym razem...
Bardzo prosze też o ta dietke na maila marzenam0524@interia.pl
marzena0524 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:28   #97
asienka-77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

witajcie
kurcze chyba wszystkie sa na urlopach
ja postanowilam brac asystora mimo niedoczynnosci,rozmawiala m z lekarzem i mowi ze przy nadczynnosci by zaszkodzil wiec 2 dzien juz biore i narazie zadnych skutkow ubocznych nie odczuwam,na wage nie staje,stane w niedziele i zobaczymy czy cos sie ruszylo,pozdrawiam
asienka-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:40   #98
Kopiko79
Przyczajenie
 
Avatar Kopiko79
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 12
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Zaczęłam go brać miesiąc temu, i jak na razie faktycznie przeszła mi ochota na słodycze (co mnie cieszy, bo jestem strasznym łasuchem ). Schudłam 3,5 kg, troszkę staram się ćwiczyć ale nie zawsze jest czas no i jem 5 mniejszych posiłków zamiast 3 dużych z podjadaniem "pomiędzy" u mnie się sprawdza, myślę że warto spróbować.
Kopiko79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 20:48   #99
glupotki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

hey dziewczynki biore asystor slim juz 4 miesiac i na tym zaprzestaje nic a nic waga sie nieruszyla na poczatku niechce sie jesc duzo chce sie pic ale teraz jest normalnie nic apetyt wrucil i caly czas ta sama waga ehhhh.... pierwszy raz zastosowalam tabletki i ostatni zastanawim sie nad zakupem Nivea My Silhouette Żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę uzywalam tej samej serii nivea goodbay celulitte i byl swietny chyba ze macie cos innego co zaproponowania??? pzDr
glupotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 21:01   #100
glupotki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez datula Pokaż wiadomość
tak jak w tytule. co o tym myslicie?? wiem ze same tabletki cudow nie zdzialaja ale moze chociaz troche pomoga??
bralam asystor slim 4 miesiac i nic pierwszy i ostatni raz wzielam sie za tabletki!!! niedosc z nic nieschudlam to przez 4 miesiace mialam opuchnieta buzie przed miesiaczka , oczywiscie na pocztku niemialam apetytu i schudlam moze 3 kg po dluzszym stosowaniu juz niedzialaly apetyt powrucil 3 kg powrucilo i kasa w bloto wyzucona
glupotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 22:18   #101
gds
Przyczajenie
 
Avatar gds
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łdz
Wiadomości: 9
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

ja jestem wybitnie ciekawa co wszystkie panie wspominające o ubocznych efektach lub cudownym działaniu stwierdzą jak doczytają o składzie preparatu?
Tabletka na „rano” (żółta)
Wyciąg z białej fasoli 200 mg
L-karnityna 200 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 100 mg
Ocet jabłkowy 100 mg
Kofeina 50 mg
Witamina B6 1,4 mg (100%)*
_______________________
Tabletka na „wieczór” (niebieska)
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Mate) 200 mg
Spirulina 200 mg
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy (6% p-synefryny) 100 mg
Wyciąg z ostryżu długiego 50 mg
Chrom 40 µg (100%)*
*% Zalecanego Dziennego Spożycia

Jak widać nie ma w składzie preparatu ani cudownego środka, a już tym bardziej składnika, który mógłby powodować bóle brzucha etc.
Co do zasady każdy ze składników dostarczamy w codziennej diecie, a rzecz w tym że ww składniki dostarczane są jednocześnie, więc faktycznie mogą hamować apetyt, oraz wzmagać spalania.. pod warunkiem ćwiczeń i zbilansowanej diety.. Jeśli ktoś piszę że schudł 5 kg to jest wyjątkiem potwierdzającym regułę, jeśli ktoś piszę iż nie zrzucił nawet 1 kg...tzn że dieta i ćwiczenia nie były obecne.
Powodzenia!
gds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 10:40   #102
chudyDzony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez khaya Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Jestem na zdrowej diecie od dietetyka (5 posiłków dziennie, jakieś 1500 kcal) ...
Jeśli któraś ma ochotę, to mogę przesłaś dietkę na mila, jest naprawdę super!
Witaj, jeżeli tu zaglądasz to proszę o przesłanie diety na
livigno.2011.12 (a) gmail.com gdzie podmieniłam @ ze względu na ebooty zbierające po necie nasze maile do spamowania.
Dziękuję i pozdrawiam
chudyDzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 13:08   #103
kaja_1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez khaya Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
biorę Asystora już od miesiąca i efekty są! Oczywiście nie za sprawą samych tabletek, ale zdecydowanie mi pomaga. Jestem na zdrowej diecie od dietetyka (5 posiłków dziennie, jakieś 1500 kcal) czasem basen, czasem rower i średnio spada od 1 do 2 kg tygodniowo czyli idealnie! szczególnie, że mój organizm po różnych, wcześniejszych głupich dietach nie chciał już tak łatwo zrzucać zbędnych kg...
Jeśli któraś ma ochotę, to mogę przesłaś dietkę na mila, jest naprawdę super!

A, no i dorzucę jeszcze coś na temat Dukana, rok temu schudłam n a nim 10kg w 2 miesiące efekty? Jojo a mój żołądek do tej pory niekiedy na jedzenie reaguje bólem, ach no i po 2 miesiącach od zakończenia dukana wypadło mi pół włosów z głowy. Tyle w temacie.
Witaj. Dopiero dziś dołączyłam do Waszego grona WIZAZystek. Interesuje mnie Twoja dzietka. Jestem mamą 3 dzieci i mam poważne problemy ze stratą "pamiątki" po ciążach. Próbowałam juz różnych diet i ćwiczeń. Nawt schudłam 6 kg przez pół roku. Ale od tej pory waga stoi jak zaklęta. Może ktoś mi cos poradzi??? Zima nadchodzi. A zima sprzyja tyciu . Dietke prześlij na maila kasia689@op.pl
Z góry dziękuję....
kaja_1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 21:27   #104
Dziubek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
GG do Dziubek20
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

hej dziewczynymi się udało schudnąc 14kg w 2miesiące bez tabletekale miałam strasznie silną wolę na śniadanie jadłam samego pomidora później o 9.30 2 marchewki o 12.30 jogurt firmy milbona z lidla 0,1%tłuszczu o 14,30 jadłam jabłko potem wyruszałam na przejażdżkę rowerową (od 20 do 40km dziennie) teraz kupiłam sobie rowerek magnetyczny do domu bo teraz już nie pogoda żeby jeździć na świeżym powietrzu potem jak odczuwałam głód jadłam ogórka,marchewkę,kiwi,pom idora lub inne warzyw i owoce zawierające mało tłuszczu i węglowodanów,ogólnie zapychałam żołądek wodą i hebatą oczywiście bez cukru.podczas tej diety mogłam też jeść jajka gotowane,mleko 0,1%tłuszczu z płatkami 3%tłuszczu i ogólnie produkty z firmy linessa które można kupić w lidlu np różne serki.używałam przez 5 tygodni tonika ujędrniającego do ciała solutions wklepywałam go codziennie!rano i wieczorem!musisz to robić codziennie żeby był efekt a potem stosowałam kurację antycelulitową anew też z avonu ogólnie zużyłam 4 buteleczki tego toniku i 2 tubki tej kuracjirewelacja-8cm w tyłku -12cm w tali
Dziubek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 22:08   #105
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez Dziubek20 Pokaż wiadomość
hej dziewczynymi się udało schudnąc 14kg w 2miesiące bez tabletekale miałam strasznie silną wolę na śniadanie jadłam samego pomidora później o 9.30 2 marchewki o 12.30 jogurt firmy milbona z lidla 0,1%tłuszczu o 14,30 jadłam jabłko potem wyruszałam na przejażdżkę rowerową (od 20 do 40km dziennie) teraz kupiłam sobie rowerek magnetyczny do domu bo teraz już nie pogoda żeby jeździć na świeżym powietrzu potem jak odczuwałam głód jadłam ogórka,marchewkę,kiwi,pom idora lub inne warzyw i owoce zawierające mało tłuszczu i węglowodanów,ogólnie zapychałam żołądek wodą i hebatą oczywiście bez cukru.podczas tej diety mogłam też jeść jajka gotowane,mleko 0,1%tłuszczu z płatkami 3%tłuszczu i ogólnie produkty z firmy linessa które można kupić w lidlu np różne serki.używałam przez 5 tygodni tonika ujędrniającego do ciała solutions wklepywałam go codziennie!rano i wieczorem!musisz to robić codziennie żeby był efekt a potem stosowałam kurację antycelulitową anew też z avonu ogólnie zużyłam 4 buteleczki tego toniku i 2 tubki tej kuracjirewelacja-8cm w tyłku -12cm w tali
Chyba mogę z góry pogratulować tych 20kg które Ci dojdą jak tylko wrócisz do normalnego jedzenia.
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 11:48   #106
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Moim zdaniem większość suplementów można sobie wsadzić ... no właśnie ...
Wydaje mi się, że lepiej się dopomagać czerwoną herbatką albo jakimiś oczyszczającymi, odtruwającymi ... np. ekologiczną z pokrzywy ale to tylko moje zdanie. No i ... hm, jeść produkty bogate w błonnik , dodawać sobie bazylię i inne wspomagające przyprawy.
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:11   #107
anezob1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

czy ja tez moge prosic ta diete huhmann.bozena@interia.pl
anezob1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 16:11   #108
AAAnuchaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Hej Dziewczyny. Swoją przygodę z odchudzaniem zaczęłam 3 lata temu, po urodzeniu mojej kochanej córeczki. Byłam faktycznie zdesperowana...zmobilizow ałam sie....schudłam 17 kg...diety różnego rodzaju, siłownia, nordic walking, rower... udało sie! niestety pojawiły się problemy z cyklem i takie tam... kompletnie mój organizm sie rozregulował. Musiałam włączyć terapię hormonalną...a po niej... O mój Boże!!!! Zaczęłam tyć po dwóch latach stabilizacji. W trzy miesiące przytyłam 7 kg!!!! Czuję sie jak .... beznadziejnie. Od kilku dni postanowiłam brać Asystor.... mam nadzieję, że pomoże mi zapanować nad wilczym apetytem... Na razie nie odczuwam głodu, nie dojadam absolutnie nic Będę w kontakcie Trzymam kciuki za was i proszę o to samo Pozdrawiam
AAAnuchaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 20:34   #109
AAAnuchaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

hej hej!! Jest tu ktoś??? To działa! Chyba Jem, bo nie chcę rozwalić metabolizmu, ale gdyby nie to nie musiałabym chyba zaglądac do lodówki dzisiaj z premedytacją wzięłam Michałka(uwielbiam) bo chciałam zobaczyć jak zareagują moje kubki smakowe zjadłam pół i nie miałam ochoty nawet go skończyć!!! Niesamowite. Do tego orbitrek 40 minut dziennie i.... może sie uda??? Dziewczyny a jak u was?
AAAnuchaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 06:49   #110
2689misia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Hej. Czy mogę prosić o dietę. Mój e-mail misia2689@wp.pl

Z góry dzękuje
2689misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:12   #111
Madzia2929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez magdak18 Pokaż wiadomość
wczoraj kupilam sobie te tabletki w aptece za 49zł. zaczne stotowac od 1 maja zeby caly miesac ladnie wybrac. stosuje sie rano i wieczorem . jest po 30tabletek na noc i 30 tabletek na dzien. specjalnie zeby sprawdzic dzialanie tych tabletek odstawie na ten miesac wszystkie kremy wyszczuplajace, hula hop i inne cwiczenia. i zobaczymy jaki bedzie efekt a mial ktos jakies skutki uboczne czy cos po zazywaniu tych tabletek? jakis bol brzucha czy cos w tym stylu? bede informowac o ich dzialaniu
Hmm czytam te wasze wpisy, i powiem szczerze że troszkę śmiać mi się chce... Piszesz ,ze odstawisz wszystkie kremy ćwiczenia itp. aby zobaczyć efekty tych tabletek... Tabletki ktore kupuje się w aptece na odchudzanie są właśnie po to aby WSPOMAGAŁY odchudzanie poprzez ćwiczenia. Nie wierze aby zrzucić kilogramy siedząc na pupie że tak powiem i nic nie robiąc.. Sama biorę te tabletki i bardzo dużo ćwiczę!!! I powiem że efekty są duże a dopiero stosuję je tydzień.. Do tego potrzeba na prawdę dużo silnej woli!! Skutków ubocznych nie mam żadnych. Pozdrawiam i zachęcam do ćwiczeń
Madzia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 19:13   #112
nawamon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Witam serdecznie, jestem dopiero na początku stosowania asystor slim( czwarty dzień), więc na temat spadki wagi się nie wypowiadam, ale jeżeli chodzi o moje ciągłe podjadanie zwłaszcza wieczorem i w nocy to działa rewelacyjnie. Chodzę, otwieram lodówkę, szafki, patrzę co by tu zjeśc, bo tak jestem przyzwyczajona do wieczornego jedzenia, ale na nic nie mam ochoty. Rewelacja. Nawet mój mąż jest zaskoczony, bo wie że nie mogłam się nigdy oprzeć nawet późnej kolacji. Na pewno wpłynie to na spdek mojej wagi.
nawamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 07:56   #113
Katarynka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez khaya Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
biorę Asystora już od miesiąca i efekty są! Oczywiście nie za sprawą samych tabletek, ale zdecydowanie mi pomaga. Jestem na zdrowej diecie od dietetyka (5 posiłków dziennie, jakieś 1500 kcal) czasem basen, czasem rower i średnio spada od 1 do 2 kg tygodniowo czyli idealnie! szczególnie, że mój organizm po różnych, wcześniejszych głupich dietach nie chciał już tak łatwo zrzucać zbędnych kg...
Jeśli któraś ma ochotę, to mogę przesłaś dietkę na mila, jest naprawdę super!

A, no i dorzucę jeszcze coś na temat Dukana, rok temu schudłam n a nim 10kg w 2 miesiące efekty? Jojo a mój żołądek do tej pory niekiedy na jedzenie reaguje bólem, ach no i po 2 miesiącach od zakończenia dukana wypadło mi pół włosów z głowy. Tyle w temacie.
Czy mogłabym prosic o ta diete na maila katarzyna.stepien_1991@wp .pl
Katarynka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:54   #114
Aneta Jagiello
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez Katarynka1991 Pokaż wiadomość
Czy mogłabym prosic o ta diete na maila katarzyna.stepien_1991@wp .pl
Witam,
również poprosze o tą dietkę na adres:anetajagiello@inter ia.pl
Dziekuje
Aneta Jagiello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:18   #115
sara1988
Raczkowanie
 
Avatar sara1988
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 280
GG do sara1988
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Je też poprosze o tą diete sara190@autograf.pl
sara1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:30   #116
aneri38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

witam wszystkich swieta sie skonczyly i boje sie stanac na wage zastanawiam sie nad asystorem zdaje sobie sprawę ze nie ma cudów wiec bardzo prosze o jakąś dobra diete j_3769@tlen.pl
pozdrawiam
aneri38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:41   #117
liebell
Raczkowanie
 
Avatar liebell
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 258
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem większość suplementów można sobie wsadzić ... no właśnie ...
Wydaje mi się, że lepiej się dopomagać czerwoną herbatką albo jakimiś oczyszczającymi, odtruwającymi ... np. ekologiczną z pokrzywy ale to tylko moje zdanie. No i ... hm, jeść produkty bogate w błonnik , dodawać sobie bazylię i inne wspomagające przyprawy.
Dopiero zaczęłam odchudzanie i tak się zastanawiam nad tym asystorem i nie jestem przekonana.
Właśnie postawiłam na produkty bogate w błonnik, staram się jeść dużo warzyw. Nawet kupiłam sobie błonnik owsiany i zjadam jedną łyżeczkę dziennie niby sprawia że organizm nie gromadzi tyle tłuszczu ale ja tam nie wiem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czuję się po nim dobrze nie zjadam tyle co przedtem i jem 3 posiłki dziennie. No i oczywiście zauważyłam mniejsze problemy z wypróżnianiem bo też miałam z tym problem.
Chcę jeszcze zastosować jakieś ćwiczenia ale mam słabą wolę i szybko się poddaję. Jestem leniem i nie wiem jak to będzie.
liebell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 17:20   #118
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Ja też bardzo proszę o te dietę będę bardzo wdzięczna za jej przesłanie kasiacita27@op.pl
Kasiulinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 22:11   #119
natalka_wredna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

jeśli mogłabym prosić, to też proszę o przesłanie tej diety Nmazur.wredna@gmail.com
natalka_wredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:12   #120
nomadica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

ja też bym baaardzo prosiła o tą dietkę!!!! mój adres: malgosiarojewska@wp.pl

Z góry dziękuję
nomadica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-15 06:41:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.